ОГ Благоевград 2018/19

« ОГ Благоевград 2018/19


"А" ОГ Благоевград

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Перун 1978 (Кресна)                24   20   3   1   82:17   63        Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пирин 1912 (Гоце Делчев)           24   18   2   4   77:24   56 [-][*]        
 3. Малеш (Микрево)                    24   15   5   4   70:33   50    [*]        
 4. Левски 2008 (Крупник)              24   12   3   9   51:43   39               
 5. Белица 2015 (Белица)               24   12   0  12   58:61   36               
 6. Ураган 1970 (Горно Драглище)       24   10   4  10   41:47   34               
 7. Авангард (Бачево)                  24   10   3  11   67:62   33               
 8. Места (Хаджидимово)                24    8   8   8   43:42   32               
 9. Стрела 2003 (Вълкосел)             24    8   4  12   35:57   28               
10. Граничар (Копривлен)               24    8   2  14   32:46   26               
11. Миньор 2016 (Елешница)             24    7   3  14   28:56   24               
12. Планинец (Годлево)                 24    5   2  17   37:79   17               
13. Пирин 1941 II (Разлог)             24    3   1  20   35:89   10               

Бележки
  - Пирин (Гоце Делчев), 17-ти в Югозападна Трета лига през изминалия сезон; изпада в "А" ОГ Благоевград. Клубът се пререгистрира като Пирин 1912.
  - Малеш 1940 (Микрево), 8-ми през изминалия сезон; се преименува на Малеш.

                           I кръг

9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Места (Хаджидимово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)        2:2 
Планинец (Годлево) - Левски 2008 (Крупник)                0:6 
Малеш (Микрево) - Перун 1978 (Кресна)                     2:2 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Граничар (Копривлен)           1:0 
Пирин 1941 II (Разлог) - Авангард (Бачево)                1:4 
Миньор 2016 (Елешница) - Стрела 2003 (Вълкосел)           2:1 
Белица 2015 (Белица)                                      почива

                           II кръг

16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Стрела 2003 (Вълкосел)     2:1 
Авангард (Бачево) - Миньор 2016 (Елешница)                3:1 
Белица 2015 (Белица) - Пирин 1941 II (Разлог)             2:1 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            1:0 
Левски 2008 (Крупник) - Малеш (Микрево)                   1:2 
Места (Хаджидимово) - Планинец (Годлево)                  6:1 
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           III кръг

23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         2:3 
Малеш (Микрево) - Места (Хаджидимово)                     2:1 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Левски 2008 (Крупник)          4:2 
Пирин 1941 II (Разлог) - Граничар (Копривлен)             2:0 
Миньор 2016 (Елешница) - Белица 2015 (Белица)             5:1 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Авангард (Бачево)                0:1 
Перун 1978 (Кресна)                                       почива

                           IV кръг

30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          1:0 
Белица 2015 (Белица) - Стрела 2003 (Вълкосел)             3:0 
Граничар (Копривлен) - Миньор 2016 (Елешница)             3:2 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 II (Разлог)              4:2 
Места (Хаджидимово) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)            0:0 
Планинец (Годлево) - Малеш (Микрево)                      0:7 
Левски 2008 (Крупник)                                     почива

                           V кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Малеш (Микрево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            1:0 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Планинец (Годлево)             3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Пирин 1941 II (Разлог) - Левски 2008 (Крупник)            2:1 
Миньор 2016 (Елешница) - Перун 1978 (Кресна)              0:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             2:2 
Авангард (Бачево) - Белица 2015 (Белица)                  3:5 
Места (Хаджидимово)                                       почива

                           VI кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Белица 2015 (Белица)       3:1 
Граничар (Копривлен) - Авангард (Бачево)                  2:0 
Перун 1978 (Кресна) - Стрела 2003 (Вълкосел)              6:0 
Левски 2008 (Крупник) - Миньор 2016 (Елешница)            2:0 
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 II (Разлог)              отложен 
Малеш (Микрево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)                3:0 
17 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 II (Разлог)              2:0 
Планинец (Годлево)                                        почива

                           VII кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Ураган 1970 (Горно Драглище)   3:1 
Пирин 1941 II (Разлог) - Планинец (Годлево)               2:1 
Миньор 2016 (Елешница) - Места (Хаджидимово)              1:1 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Левски 2008 (Крупник)            отложен 
Авангард (Бачево) - Перун 1978 (Кресна)                   0:4 
Белица 2015 (Белица) - Граничар (Копривлен)               5:1 
17 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Левски 2008 (Крупник)            3:2 
Малеш (Микрево)                                           почива

                           VIII кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Граничар (Копривлен)       1:0 
Перун 1978 (Кресна) - Белица 2015 (Белица)                4:0 
Левски 2008 (Крупник) - Авангард (Бачево)                 1:0 
Места (Хаджидимово) - Стрела 2003 (Вълкосел)              3:3 
Планинец (Годлево) - Миньор 2016 (Елешница)               0:0 
Малеш (Микрево) - Пирин 1941 II (Разлог)                  6:2 
Пирин 1912 (Гоце Делчев)                                  почива

                           IX кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Пирин 1941 II (Разлог) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)         1:6 
Миньор 2016 (Елешница) - Малеш (Микрево)                  1:4 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Планинец (Годлево)               3:0 
Авангард (Бачево) - Места (Хаджидимово)                  10:2 
Белица 2015 (Белица) - Левски 2008 (Крупник)              5:0 
Граничар (Копривлен) - Перун 1978 (Кресна)                1:3 
Ураган 1970 (Горно Драглище)                              почива

                           X кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Перун 1978 (Кресна)        0:2 
Левски 2008 (Крупник) - Граничар (Копривлен)              3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Места (Хаджидимово) - Белица 2015 (Белица)                5:0 
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    4:4 
Малеш (Микрево) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  3:0 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Миньор 2016 (Елешница)         6:1 
Пирин 1941 II (Разлог)                                    почива

                           XI кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Пирин 1941 II (Разлог) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     2:3 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)         1:2 
Авангард (Бачево) - Малеш (Микрево)                       1:4 
Белица 2015 (Белица) - Планинец (Годлево)                 4:1 
Граничар (Копривлен) - Места (Хаджидимово)                0:2 
Перун 1978 (Кресна) - Левски 2008 (Крупник)               5:2 
Миньор 2016 (Елешница)                                    почива

                           XII кръг

25 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски 2008 (Крупник)      4:5 
Места (Хаджидимово) - Перун 1978 (Кресна)                 0:4 
Планинец (Годлево) - Граничар (Копривлен)                 3:0 
Малеш (Микрево) - Белица 2015 (Белица)                    5:2 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Авангард (Бачево)              6:1 
Пирин 1941 II (Разлог) - Миньор 2016 (Елешница)           2:4 
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

                           XIII кръг

2 декември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Миньор 2016 (Елешница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     3:0 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1941 II (Разлог)           3:0 
Белица 2015 (Белица) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           отложен 
Граничар (Копривлен) - Малеш (Микрево)                    0:0 
Перун 1978 (Кресна) - Планинец (Годлево)                  7:0 
Левски 2008 (Крупник) - Места (Хаджидимово)               3:0 
17 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Белица 2015 (Белица) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           1:4 
Авангард (Бачево)                                         почива

                           VI кръг - отложен мач

17 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Места (Хаджидимово) - Пирин 1941 II (Разлог)              2:0 

                           VII кръг - отложен мач

17 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Левски 2008 (Крупник)            3:2 

                           XIII кръг - отложен мач

17 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Белица 2015 (Белица) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           1:4 

                           XIV кръг

24 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Места (Хаджидимово)        2:1 
Левски 2008 (Крупник) - Планинец (Годлево)                4:1 
Перун 1978 (Кресна) - Малеш (Микрево)                     2:0 
Авангард (Бачево) - Пирин 1941 II (Разлог)                8:4 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Миньор 2016 (Елешница)           3:0 
24 февруари 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           1:5 
Белица 2015 (Белица)                                      почива

                           XV кръг

3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Стрела 2003 (Вълкосел) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     1:0 
Миньор 2016 (Елешница) - Авангард (Бачево)                1:0 
Пирин 1941 II (Разлог) - Белица 2015 (Белица)             2:8 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)            3:0 
Малеш (Микрево) - Левски 2008 (Крупник)                   1:2 
Планинец (Годлево) - Места (Хаджидимово)                  1:0 
Граничар (Копривлен)                                      почива

                           XVI кръг

10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         3:1 
Места (Хаджидимово) - Малеш (Микрево)                     2:2 
Левски 2008 (Крупник) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)          3:2 
Граничар (Копривлен) - Пирин 1941 II (Разлог)             3:0 
Белица 2015 (Белица) - Миньор 2016 (Елешница)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Авангард (Бачево) - Стрела 2003 (Вълкосел)                7:2 
Перун 1978 (Кресна)                                       почива

                           XVII кръг

17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          4:4 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Белица 2015 (Белица)             3:0 
Миньор 2016 (Елешница) - Граничар (Копривлен)             1:3 
Пирин 1941 II (Разлог) - Перун 1978 (Кресна)              1:5 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Места (Хаджидимово)            1:1 
Малеш (Микрево) - Планинец (Годлево)                      4:2 
Левски 2008 (Крупник)                                     почива

                           XVIII кръг

24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Малеш (Микрево)            4:4 
Планинец (Годлево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)             0:6 
Левски 2008 (Крупник) - Пирин 1941 II (Разлог)            3:0 
Перун 1978 (Кресна) - Миньор 2016 (Елешница)              8:1 
Граничар (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             3:0 
Белица 2015 (Белица) - Авангард (Бачево)                  1:4 
Места (Хаджидимово)                                       почива

                           XIX кръг

31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Белица 2015 (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       1:0 
Авангард (Бачево) - Граничар (Копривлен)                  2:1 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Перун 1978 (Кресна)              0:3 
Миньор 2016 (Елешница) - Левски 2008 (Крупник)            0:2 
Пирин 1941 II (Разлог) - Места (Хаджидимово)              2:3 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)                2:1 
Планинец (Годлево)                                        почива

                           XX кръг

7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)   0:3 
Планинец (Годлево) - Пирин 1941 II (Разлог)               5:2 
Места (Хаджидимово) - Миньор 2016 (Елешница)              3:0 
Левски 2008 (Крупник) - Стрела 2003 (Вълкосел)            2:2 
Перун 1978 (Кресна) - Авангард (Бачево)                   3:2 
Граничар (Копривлен) - Белица 2015 (Белица)               2:3 
Малеш (Микрево)                                           почива

                           XXI кръг

14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Граничар (Копривлен) - Ураган 1970 (Горно Драглище)       3:0 
Белица 2015 (Белица) - Перун 1978 (Кресна)                1:5 
Авангард (Бачево) - Левски 2008 (Крупник)                 3:1 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Места (Хаджидимово)              1:1 
Миньор 2016 (Елешница) - Планинец (Годлево)               1:0 
Пирин 1941 II (Разлог) - Малеш (Микрево)                  2:2 
Пирин 1912 (Гоце Делчев)                                  почива

                           XXII кръг

21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 II (Разлог)         5:1 
Малеш (Микрево) - Миньор 2016 (Елешница)                  3:0 
Планинец (Годлево) - Стрела 2003 (Вълкосел)               8:0 
Места (Хаджидимово) - Авангард (Бачево)                   1:1 
Левски 2008 (Крупник) - Белица 2015 (Белица)              3:1 
Перун 1978 (Кресна) - Граничар (Копривлен)                3:1 
Ураган 1970 (Горно Драглище)                              почива

                           XXIII кръг

5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Перун 1978 (Кресна) - Ураган 1970 (Горно Драглище)        4:0 
Граничар (Копривлен) - Левски 2008 (Крупник)              3:1 
Белица 2015 (Белица) - Места (Хаджидимово)                3:0 
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    3:4 
Стрела 2003 (Вълкосел) - Малеш (Микрево)                  3:1 
Миньор 2016 (Елешница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)         0:3 
Пирин 1941 II (Разлог)                                    почива

                           XXIV кръг

12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Пирин 1941 II (Разлог)     4:2 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Стрела 2003 (Вълкосел)         6:0 
Малеш (Микрево) - Авангард (Бачево)                       6:1 
Планинец (Годлево) - Белица 2015 (Белица)                 3:5 
Места (Хаджидимово) - Граничар (Копривлен)                4:0 
Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна)               1:1 
Миньор 2016 (Елешница)                                    почива

                           XXV кръг

19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Левски 2008 (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      1:1 
Перун 1978 (Кресна) - Места (Хаджидимово)                 3:0 
Граничар (Копривлен) - Планинец (Годлево)                 3:0 
Белица 2015 (Белица) - Малеш (Микрево)                    3:4 
Авангард (Бачево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)              5:3 
Миньор 2016 (Елешница) - Пирин 1941 II (Разлог)           4:2 
Стрела 2003 (Вълкосел)                                    почива

                           XXVI кръг

22 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Миньор 2016 (Елешница)     3:0 
Пирин 1941 II (Разлог) - Стрела 2003 (Вълкосел)           0:3 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Белица 2015 (Белица)           3:0 
Малеш (Микрево) - Граничар (Копривлен)                    3:0 
Планинец (Годлево) - Перун 1978 (Кресна)                  0:3 
Места (Хаджидимово) - Левски 2008 (Крупник)               3:0 
Авангард (Бачево)                                         почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Перун 1978 (Кресна) XXX 1:0 2:0 5:2 4:0 4:0 3:2 3:0 6:0 3:1 8:1 7:0 4:2 2. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:0 XXX 2:1 4:2 3:0 3:1 6:1 1:1 6:0 1:0 6:1 3:0* 5:1 3. Малеш (Микрево) 2:2 3:0 XXX 1:2 5:2 1:0 6:1 2:1 3:0 3:0 3:0 4:2 6:2 4. Левски 2008 (Крупник) 1:1 3:2 1:2 XXX 3:1 1:1 1:0 3:0 2:2 3:0* 2:0 4:1 3:0 5. Белица 2015 (Белица) 1:5 1:4 3:4 5:0 XXX 1:0 1:4 3:0 3:0 5:1 3:0* 4:1 2:1 6. Ураган 1970 (Горно Драглище) 0:2 0:3 4:4 4:5 3:1 XXX 1:0 2:1 2:1 1:0 3:0 3:1 4:2 7. Авангард (Бачево) 0:4 5:3 1:4 3:1 3:5 4:4 XXX 10:2 7:2 2:1 3:1 3:4 8:4 8. Места (Хаджидимово) 0:4 0:0 2:2 3:0 5:0 2:2 1:1 XXX 3:3 4:0 3:0 6:1 2:0 9. Стрела 2003 (Вълкосел) 0:3 1:2 3:1 3:2 3:0 1:0 0:1 1:1 XXX 2:2 3:0 3:0 3:0 10. Граничар (Копривлен) 1:3 1:5 0:0 3:1 2:3 3:0 2:0 0:2 3:0 XXX 3:2 3:0 3:0 11. Миньор 2016 (Елешница) 0:0 0:3 1:4 0:2 5:1 3:0 1:0 1:1 2:1 1:3 XXX 1:0 4:2 12. Планинец (Годлево) 0:3 0:6 0:7 0:6 3:5 2:3 4:4 1:0 8:0 3:0 0:0 XXX 5:2 13. Пирин 1941 II (Разлог) 1:5 1:6 2:2 2:1 2:8 2:3 1:4 2:3 0:3 2:0 2:4 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Струма" 1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рилци 2006 (Рилци)                 22   15   1   6   66:34   46 [+]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Орел (Лебница)                     22   13   5   4   49:36   44       
 3. Спортист (Струма)                  22   13   3   6   66:36   42    [*]
 4. Бистрица (Катунци)                 22   13   2   7   61:40   41       
 5. Спартак (Склаве)                   22   11   5   6   44:35   38       
 6. Изтребител (Ново Делчево)          22   11   4   7   53:39   37       
 7. Еделвайс Цветанов (Поленица)       22    8   3  11   55:48   27       
 8. Ветрен (Полена)                    22    8   1  13   38:56   25       
 9. Левуново 2014 (Левуново)           22    7   2  13   29:50   23       
10. Долно Осеново (Долно Осеново)      22    6   2  14   36:65   20        [1 1 0  3:1  4]
11. Локомотив (Дамяница)               22    6   2  14   24:48   20        [0 1 1  1:3  1]
12. Градешница (Долна Градешница)      22    3   6  13   31:65   15 [+]   

Бележки
  - Спортист (Струма/Лебница), който и до сега е със седалище в Струма, започва да представя само това населено място.
  - Рилци 2006 (Рилци) и Градешница (Долна Градешница) се включват в групата.

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Еделвайс Цветанов (Поленица)         5:3 
Изтребител (Ново Делчево) - Спортист (Струма)             3:3 
Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново)               3:1 
Бистрица (Катунци) - Долно Осеново (Долно Осеново)        6:1 
Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница)                     4:2 
Ветрен (Полена) - Градешница (Долна Градешница)           3:2 

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Полен.) - Градешница (Д.Градешница)    3:0 
Локомотив (Дамяница) - Ветрен (Полена)                    3:1 
Долно Осеново (Долно Осеново) - Орел (Лебница)            5:1 
Левуново 2014 (Левуново) - Бистрица (Катунци)             1:2 
Спортист (Струма) - Спартак (Склаве)                      0:1 
Рилци 2006 (Рилци) - Изтребител (Ново Делчево)            3:2 

                           III кръг

30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Изтребител (Ново Делчево) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    4:4 
Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци)                     4:1 
Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма)                    3:0 
Орел (Лебница) - Левуново 2014 (Левуново)                 3:0 
Ветрен (Полена) - Долно Осеново (Долно Осеново)           8:0 
Градешница (Долна Градешница) - Локомотив (Дамяница)      2:5 

                           IV кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Локомотив (Дамяница)       3:0 
Долно Осеново (Д.Осеново) - Градешница (Д.Градешница)     0:1 
Левуново 2014 (Левуново) - Ветрен (Полена)                2:0 
Спортист (Струма) - Орел (Лебница)                        3:3 
Рилци 2006 (Рилци) - Бистрица (Катунци)                   4:2 
Изтребител (Ново Делчево) - Спартак (Склаве)              1:1 

                           V кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Спартак (Склаве) - Еделвайс Цветанов (Поленица)           3:2 
Бистрица (Катунци) - Изтребител (Ново Делчево)            6:1 
Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци)                       2:3 
Ветрен (Полена) - Спортист (Струма)                       2:1 
Градешница (Д.Градешница) - Левуново 2014 (Левуново)      2:2 
Локомотив (Дамяница) - Долно Осеново (Долно Осеново)      1:3 

                           VI кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Полен.) - Долно Осеново (Д.Осеново)    6:3 
Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница)           1:0 
Спортист (Струма) - Градешница (Долна Градешница)         6:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена)                      3:2 
Изтребител (Ново Делчево) - Орел (Лебница)                1:1 
Спартак (Склаве) - Бистрица (Катунци)                     0:0 

                           VII кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Бистрица (Катунци) - Еделвайс Цветанов (Поленица)         1:0 
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         0:0 
Ветрен (Полена) - Изтребител (Ново Делчево)               1:0 
Градешница (Долна Градешница) - Рилци 2006 (Рилци)        0:3 
Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма)                  1:4 
Долно Осеново (Д.Осеново) - Левуново 2014 (Левуново)      3:1 

                           VIII кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Левуново 2014 (Левуново)   0:1 
Спортист (Струма) - Долно Осеново (Долно Осеново)         4:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 отложен 
Изтребител (Ново Делчево) - Градешница (Д.Градешница)     3:1 
Спартак (Склаве) - Ветрен (Полена)                        5:1 
Бистрица (Катунци) - Орел (Лебница)                       3:3 
23 февруари 2019 г., събота, 14:30 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 5:0 

                           IX кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Орел (Лебница) - Еделвайс Цветанов (Поленица)             5:3 
Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци)                      отложен 
Градешница (Долна Градешница) - Спартак (Склаве)          2:2 
Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево)          1:0 
Долно Осеново (Долно Осеново) - Рилци 2006 (Рилци)        отложен 
Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Струма)              2:1 
2 декември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Долно Осеново (Долно Осеново) - Рилци 2006 (Рилци)        0:5 
23 февруари 2019 г., събота, 14:30 ч:
Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци)                      4:2 

                           X кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Спортист (Струма)          2:5 
Рилци 2006 (Рилци) - Левуново 2014 (Левуново)             5:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Долно Осеново (Д.Осеново)     6:3 
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница)                   5:0 сл. * 
* - прекратен по вина на гостите.
Бистрица (Катунци) - Градешница (Долна Градешница)        7:1 
Орел (Лебница) - Ветрен (Полена)                          5:1 

                           XI кръг

25 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Ветрен (Полена) - Еделвайс Цветанов (Поленица)            5:2 
Градешница (Долна Градешница) - Орел (Лебница)            0:1 
Локомотив (Дамяница) - Бистрица (Катунци)                 3:0 
Долно Осеново (Долно Осеново) - Спартак (Склаве)          3:1 
Левуново 2014 (Левуново) - Изтребител (Ново Делчево)      1:5 
Спортист (Струма) - Рилци 2006 (Рилци)                    2:1 

                           IX кръг - отложен мач

2 декември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Долно Осеново (Долно Осеново) - Рилци 2006 (Рилци)        0:5 

                           VIII кръг - отложен мач

23 февруари 2019 г., събота, 14:30 ч:
Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 5:0 

                           IX кръг - отложен мач

23 февруари 2019 г., събота, 14:30 ч:
Ветрен (Полена) - Бистрица (Катунци)                      4:2 

                           XII кръг

2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Рилци 2006 (Рилци)         2:1 
Спортист (Струма) - Изтребител (Ново Делчево)             3:2 
Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве)               4:2 
Долно Осеново (Долно Осеново) - Бистрица (Катунци)        0:3 
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     0:2 
Градешница (Долна Градешница) - Ветрен (Полена)           2:2 

                           XIII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Градешница (Д.Градешница) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    2:2 
Ветрен (Полена) - Локомотив (Дамяница)                    3:0 
Орел (Лебница) - Долно Осеново (Долно Осеново)            2:1 
Бистрица (Катунци) - Левуново 2014 (Левуново)             2:4 
Спартак (Склаве) - Спортист (Струма)                      1:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Рилци 2006 (Рилци)            2:1 

                           XIV кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Полен.) - Изтребител (Ново Делчево)    0:2 
Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве)                     3:0 
Спортист (Струма) - Бистрица (Катунци)                    6:1 
Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница)                 отложен 
Долно Осеново (Долно Осеново) - Ветрен (Полена)           0:1 
Локомотив (Дамяница) - Градешница (Долна Градешница)      1:1 
1 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница)                 0:1 

                           XV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Локомотив (Дамяница) - Еделвайс Цветанов (Поленица)       0:3 
Градешница (Д.Градешница) - Долно Осеново (Д.Осеново)     2:2 
Ветрен (Полена) - Левуново 2014 (Левуново)                1:3 
Орел (Лебница) - Спортист (Струма)                        отложен 
Бистрица (Катунци) - Рилци 2006 (Рилци)                   2:1 
Спартак (Склаве) - Изтребител (Ново Делчево)              3:1 
6 май 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Орел (Лебница) - Спортист (Струма)                        2:1 

                           XVI кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Спартак (Склаве)           8:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Бистрица (Катунци)            3:1 
Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница)                       2:0 
Спортист (Струма) - Ветрен (Полена)                       6:0 
Левуново 2014 (Левуново) - Градешница (Д.Градешница)      0:2 
Долно Осеново (Долно Осеново) - Локомотив (Дамяница)      0:0 

                           XVII кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Долно Осеново (Д.Осеново) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    2:1 
Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново)           4:0 
Градешница (Долна Градешница) - Спортист (Струма)         0:4 
Ветрен (Полена) - Рилци 2006 (Рилци)                      0:1 
Орел (Лебница) - Изтребител (Ново Делчево)                2:1 
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     2:0 

                           XVIII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Бистрица (Катунци)         1:2 
Спартак (Склаве) - Орел (Лебница)                         2:3 
Изтребител (Ново Делчево) - Ветрен (Полена)               3:0 
Рилци 2006 (Рилци) - Градешница (Долна Градешница)        5:1 
Спортист (Струма) - Локомотив (Дамяница)                  3:0 
Левуново 2014 (Левуново) - Долно Осеново (Д.Осеново)      1:2 

                           XIX кръг

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Еделвайс Цветанов (Поленица)   отложен 
Долно Осеново (Долно Осеново) - Спортист (Струма)         1:3 
Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци)                 2:1 
Градешница (Д.Градешница) - Изтребител (Ново Делчево)     1:5 
Ветрен (Полена) - Спартак (Склаве)                        1:4 
Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци)                       1:4 
6 май 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Еделвайс Цветанов (Поленица)   2:4 

                           XIV кръг - отложен мач

1 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница)                 0:1 

                           XX кръг

4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Орел (Лебница)             1:1 
Бистрица (Катунци) - Ветрен (Полена)                      5:0 
Спартак (Склаве) - Градешница (Долна Градешница)          1:0 
Изтребител (Ново Делчево) - Локомотив (Дамяница)          2:1 
Рилци 2006 (Рилци) - Долно Осеново (Долно Осеново)        6:2 
Спортист (Струма) - Левуново 2014 (Левуново)              3:1 

                           XV кръг - отложен мач

6 май 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Орел (Лебница) - Спортист (Струма)                        2:1 

                           XIX кръг - отложен мач

6 май 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Левуново 2014 (Левуново) - Еделвайс Цветанов (Поленица)   2:4 

                           XXI кръг

11 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Спортист (Струма) - Еделвайс Цветанов (Поленица)          3:1 
Левуново 2014 (Левуново) - Рилци 2006 (Рилци)             2:2 
Долно Осеново (Д.Осеново) - Изтребител (Ново Делчево)     2:3 
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве)                   0:2 
Градешница (Долна Градешница) - Бистрица (Катунци)        6:4 
Ветрен (Полена) - Орел (Лебница)                          2:3 

                           XXII кръг

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Еделвайс Цветанов (Поленица) - Ветрен (Полена)            4:0 
Орел (Лебница) - Градешница (Долна Градешница)            4:1 
Бистрица (Катунци) - Локомотив (Дамяница)                 3:0 
Спартак (Склаве) - Долно Осеново (Долно Осеново)          3:1 
Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново)      3:0 
Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Струма)                    5:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Рилци 2006 (Рилци) XXX 2:0 5:4 4:2 3:0 3:2 5:3 3:2 5:0 6:2 5:0 5:1 2. Орел (Лебница) 2:3 XXX 2:1 1:4 0:0 2:1 5:3 5:1 3:0 2:1 4:2 4:1 3. Спортист (Струма) 2:1 3:3 XXX 6:1 0:1 3:2 3:1 6:0 3:1 4:2 3:0 6:2 4. Бистрица (Катунци) 2:1 3:3 3:0 XXX 2:0 6:1 1:0 5:0 2:4 6:1 3:0 7:1 5. Спартак (Склаве) 4:1 2:3 1:1 0:0 XXX 3:1 3:2 5:1 3:1 3:1 5:0* 1:0 6. Изтребител (Ново Делчево) 2:1 1:1 3:3 3:1 1:1 XXX 4:4 3:0 3:0 6:3 2:1 3:1 7. Еделвайс Цветанов (Поленица) 2:1 1:1 2:5 1:2 8:1 0:2 XXX 4:0 0:1 6:3 3:0 3:0 8. Ветрен (Полена) 0:1 2:3 2:1 4:2 1:4 1:0 5:2 XXX 1:3 8:0 3:0 3:2 9. Левуново 2014 (Левуново) 2:2 0:1 2:1 1:2 4:2 1:5 2:4 2:0 XXX 1:2 1:0 0:2 10. Долно Осеново (Долно Осеново) 0:5 5:1 1:3 0:3 3:1 2:3 2:1 0:1 3:1 XXX 0:0 0:1 11. Локомотив (Дамяница) 2:1 0:2 1:4 3:0 0:2 1:0 0:3 3:1 4:0 1:3 XXX 1:1 12. Градешница (Долна Градешница) 0:3 0:1 0:4 6:4 2:2 1:5 2:2 2:2 2:2 2:2 2:5 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Струма" 2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Подгорец (Коларово)                22   19   3   0   92:26   60            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Светкавица (Митино)                22   18   2   2   63:15   56            
 3. Струма (Марикостиново)             22   16   0   6   71:31   48            
 4. Калабак (Самуилово)                22   14   0   8   68:35   42            
 5. Граничар (Кулата)                  22    9   4   9   62:52   31             [1 0 1  6:6  3, 3 гола на чужд терен]
 6. Огражден 1955 (Първомай)           22    9   4   9   63:48   31             [1 0 1  6:6  3, 0 гола на чужд терен]
 7. Ураган (Михнево)                   22    7   6   9   43:53   27            
 8. Вихър (Кавракирово)                22    7   4  11   38:64   25 [*]         [1 0 1  5:4  3]
 9. Беласица 08 (Беласица)             22    7   4  11   44:48   25             [1 0 1  4:5  3]
10. Локомотив (Генерал Тодоров)        22    6   0  16   33:59   18            
11. Стрела (Петрич)                    22    1   1  20   19:121   4            
12. Огражденец (Кърналово)             22    5   0  17   26:70   15 [*] Изваден

Бележки
  - Огражденец Стар КРС (Кърналово), 12-ти и изваден; и Вихър (Кавракирово), изваден през есента през изминалия сезон; се включват отново в групата. Огражденец КРС се включва като Огражденец.
  - На 22 март 2019 г. Огражденец (Кърналово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Локомотив (Генерал Тодоров) - Светкавица (Митино)         0:5 
Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново)              2:0 
Граничар (Кулата) - Беласица 08 (Беласица)                2:1 
Огражденец (Кърналово) - Стрела (Петрич)                  3:1 
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    2:2 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Огражден 1955 (Първомай)            6:3 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово)                 4:0 
Стрела (Петрич) - Ураган (Михнево)                        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              2:3 
Струма (Марикостиново) - Граничар (Кулата)                6:2 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Подгорец (Коларово)         3:5 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Огражденец (Кърналово)         4:1 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино)                 3:2 
Граничар (Кулата) - Локомотив (Генерал Тодоров)           отложен 
Калабак (Самуилово) - Струма (Марикостиново)              4:1 
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           отложен 
Вихър (Кавракирово) - Стрела (Петрич)                     4:0 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ураган (Михнево) - Огражден 1955 (Първомай)               0:3 
1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Граничар (Кулата) - Локомотив (Генерал Тодоров)           5:1 
24 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           3:2 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Светкавица (Митино) - Стрела (Петрич)                     3:0 
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 3:1 
Струма (Марикостиново) - Огражденец (Кърналово)           5:3 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Калабак (Самуилово)         0:3 
Подгорец (Коларово) - Граничар (Кулата)                   4:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Вихър (Кавракирово)            4:0 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Граничар (Кулата) - Светкавица (Митино)                   0:3 
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 отложен 
Огражденец (Кърналово) - Локомотив (Генерал Тодоров)      2:1 
Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново)                 отложен 
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              4:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай)                0:11 
24 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 1:3 
Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново)                 1:4 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Стрела (Петрич)                  3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Струма (Марикостиново) - Вихър (Кавракирово)              8:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Ураган (Михнево)            2:1 
Подгорец (Коларово) - Огражденец (Кърналово)              4:0 
Граничар (Кулата) - Калабак (Самуилово)                   2:6 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Светкавица (Митино) - Огражден 1955 (Първомай)            3:1 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 1:3 
Огражденец (Кърналово) - Граничар (Кулата)                5:2 
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)                    2:7 
Вихър (Кавракирово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         4:1 
Стрела (Петрич) - Струма (Марикостиново)                  0:9 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)         2:2 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              3:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Стрела (Петрич)             5:0 
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 9:3 
Граничар (Кулата) - Ураган (Михнево)                      2:2 
Калабак (Самуилово) - Огражденец (Кърналово)              3:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай)         0:3 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Огражденец (Кърналово) - Светкавица (Митино)              0:4 
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    2:1 
Вихър (Кавракирово) - Граничар (Кулата)                   1:1 
Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово)                     2:8 
Беласица 08 (Беласица) - Струма (Марикостиново)           2:3 
11 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Локомотив (Генерал Тодоров)    8:0 

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново)              3:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Беласица 08 (Беласица)      2:0 
Граничар (Кулата) - Стрела (Петрич)                       7:2 
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)                 3:0 
Огражденец (Кърналово) - Ураган (Михнево)                 2:5 
18 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Огражден 1955 (Първомай)            2:1 

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    0:3 
Вихър (Кавракирово) - Огражденец (Кърналово)              1:2 
Стрела (Петрич) - Калабак (Самуилово)                     0:9 
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              1:3 
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Генерал Тодоров)      3:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Огражден 1955 (Първомай) - Граничар (Кулата)              6:3 

                           III кръг - отложен мач

1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Граничар (Кулата) - Локомотив (Генерал Тодоров)           5:1 

                           III кръг - отложен мач

24 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Огражденец (Кърналово) - Беласица 08 (Беласица)           3:2 

                           V кръг - отложени мачове

24 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 1:3 
Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново)                 1:4 

                           XII кръг

3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Локомотив (Генерал Тодоров)         2:0 
Струма (Марикостиново) - Подгорец (Коларово)              0:2 
Беласица 08 (Беласица) - Граничар (Кулата)                2:1 
Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово)            0:2 
Стрела (Петрич) - Огражденец (Кърналово)                  6:3 
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    2:2 

                           XIII кръг

10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино)                 0:2 
Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич)                        3:1 
Огражденец (Кърналово) - Огражден 1955 (Първомай)         2:5 
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              2:1 
Граничар (Кулата) - Струма (Марикостиново)                0:2 
Подгорец (Коларово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         отложен 
1 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         3:0 

                           XIV кръг

17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 1:1 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Граничар (Кулата)           1:2 
Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово)              2:1 
Беласица 08 (Беласица) - Огражденец (Кърналово)           3:0 сл. 
Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево)               0:5 сл. * 
* - прекратен в 88' при 1:2, когато страничния съдия е ударен с бутилка,
    хвърлена от публиката на домакините, която след това навлиза на терена
    и атакува съдиите. Огражден 1955 е наказа с лишаване от домакинство за 4
    мача.
Стрела (Петрич) - Вихър (Кавракирово)                     0:2 

                           XV кръг

24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Стрела (Петрич) - Светкавица (Митино)                     1:5 
Вихър (Кавракирово) - Огражден 1955 (Първомай)            3:3 
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 1:1 
Огражденец (Кърналово) - Струма (Марикостиново)           0:3 сл. 
Калабак (Самуилово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         1:0 
Граничар (Кулата) - Подгорец (Коларово)                   2:5 

                           XVI кръг

31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Митино) - Граничар (Кулата)                   2:2 
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 4:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражденец (Кърналово)      3:0 сл. 
Струма (Марикостиново) - Ураган (Михнево)                 3:0 
Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)              3:1 
в Самуилово: *
Огражден 1955 (Първомай) - Стрела (Петрич)                1:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Огражден 1955.

                           XVII кръг

7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
в Самуилово: *
Огражден 1955 (Първомай) - Светкавица (Митино)            0:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Огражден 1955.
Стрела (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)                  1:4 
Вихър (Кавракирово) - Струма (Марикостиново)              1:0 
Ураган (Михнево) - Локомотив (Генерал Тодоров)            4:0 
Огражденец (Кърналово) - Подгорец (Коларово)              0:3 сл. 
Калабак (Самуилово) - Граничар (Кулата)                   0:2 

                           XVIII кръг

14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 2:1 
Граничар (Кулата) - Огражденец (Кърналово)                3:0 сл. 
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    2:2 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Вихър (Кавракирово)         5:1 
Струма (Марикостиново) - Стрела (Петрич)                  6:0 
Беласица 08 (Беласица) - Огражден 1955 (Първомай)         4:4 

                           XIX кръг

21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              1:2 
в Самуилово: *
Огражден 1955 (Първомай) - Струма (Марикостиново)         1:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Огражден 1955.
Стрела (Петрич) - Локомотив (Генерал Тодоров)             1:4 
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 0:4 
Ураган (Михнево) - Граничар (Кулата)                      2:2 
Огражденец (Кърналово) - Калабак (Самуилово)              0:3 сл. 

                           XIII кръг - отложен мач

1 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Подгорец (Коларово) - Локомотив (Генерал Тодоров)         3:0 

                           XX кръг

5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Огражденец (Кърналово)              3:0 сл. 
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    8:1 
Граничар (Кулата) - Вихър (Кавракирово)                   7:0 
Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич)                    10:0 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Огражден 1955 (Първомай)    1:2 
Струма (Марикостиново) - Беласица 08 (Беласица)           6:1 

                           XXI кръг

12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Струма (Марикостиново) - Светкавица (Митино)              3:0 
Беласица 08 (Беласица) - Локомотив (Генерал Тодоров)      3:0 
в Самуилово: *
Огражден 1955 (Първомай) - Подгорец (Коларово)            1:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Огражден 1955.
Стрела (Петрич) - Граничар (Кулата)                       1:11 
Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово)                 5:3 
Ураган (Михнево) - Огражденец (Кърналово)                 3:0 сл. 

                           XXII кръг

19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево)                    5:1 
Огражденец (Кърналово) - Вихър (Кавракирово)              0:3 сл. 
Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич)                     7:2 
Граничар (Кулата) - Огражден 1955 (Първомай)              3:0 
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              4:4 
Локомотив (Генерал Тодоров) - Струма (Марикостиново)      2:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Подгорец (Коларово) XXX 3:2 2:0 4:0 4:1 2:1 2:2 9:3 4:4 3:0 10:0 4:0 2. Светкавица (Митино) 1:1 XXX 3:0 2:1 2:2 3:1 5:1 4:0 3:0 2:0 3:0 3:0* 3. Струма (Марикостиново) 0:2 3:0 XXX 2:1 6:2 0:3 3:0 8:1 6:1 3:2 6:0 5:3 4. Калабак (Самуилово) 1:3 1:3 4:1 XXX 0:2 6:3 8:1 3:0 2:1 1:0 7:2 3:0 5. Граничар (Кулата) 2:5 0:3 0:2 2:6 XXX 3:0 2:2 7:0 2:1 5:1 7:2 3:0* 6. Огражден 1955 (Първомай) 1:4 0:3 1:3 0:2 6:3 XXX 0:5* 4:0 2:2 8:0 1:1 4:1 7. Ураган (Михнево) 2:7 0:3 1:4 2:1 2:2 0:3 XXX 2:2 1:1 4:0 3:1 3:0* 8. Вихър (Кавракирово) 0:4 0:2 1:0 5:3 1:1 3:3 2:2 XXX 4:1 4:1 4:0 1:2 9. Беласица 08 (Беласица) 1:3 1:2 2:3 2:3 2:1 4:4 3:1 3:1 XXX 3:0 3:0* 3:0* 10. Локомотив (Генерал Тодоров) 3:5 0:5 2:4 0:3 1:2 1:2 2:1 5:1 2:0 XXX 5:0 3:0* 11. Стрела (Петрич) 2:8 1:5 0:9 0:9 1:11 0:11 0:3* 0:2 1:4 1:4 XXX 6:3 12. Огражденец (Кърналово) 0:3* 0:4 0:3* 0:3* 5:2 2:5 2:5 0:3* 3:2 2:1 3:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Места" изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дебрен (Дебрен)                    18   14   1   3   56:17   43               
 2. Слащен 2007 (Слащен)               18   13   0   5   58:29   39                [1 0 1  5:4  3]
 3. Огняново (Огняново)                18   13   0   5   61:19   39 [+]            [1 0 1  4:5  3]
 4. Плетена (Плетена)                  18   12   0   6   40:28   36                [1 0 1  3:2  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Граничар (Туховища)                18   12   0   6   54:28   36 [+]            [1 0 1  2:3  3]
 6. Родопа (Рибново)                   18    9   0   9   36:40   27               
 7. Канина (Гърмен)                    18    6   1  11   36:44   19               
 8. Кочан (Кочан)                      18    5   1  12   23:59   16               
 9. Спартак 2004 (Долно Дряново)       18    1   1  16   12:75    4 [+]           
10. Единство 2005 (Дъбница)            18    3   0  15   17:54    9    [*] Изваден

Бележки
  - "Б" ОГ "Места" е разделена на две подгрупи: "Места" - изток и "Места" - запад.
  - Спартак 2004 (Долно Дряново), Граничар (Туховища) и Огняново (Огняново) се включват в "Б" ОГ "Места" - изток.
  - На 14 март 2019 г. Единство 2005 (Дъбница) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Кочан (Кочан)              отложен 
Слащен 2007 (Слащен) - Канина (Гърмен)                    3:0 
Родопа (Рибново) - Огняново (Огняново)                    0:3 
Дебрен (Дебрен) - Граничар (Туховища)                     4:2 
Плетена (Плетена) - Единство 2005 (Дъбница)               7:4 
24 февруари 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Кочан (Кочан)              0:3 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Кочан (Кочан) - Единство 2005 (Дъбница)                   3:0 
Граничар (Туховища) - Плетена (Плетена)                   2:1 
Огняново (Огняново) - Дебрен (Дебрен)                     0:1 
Канина (Гърмен) - Родопа (Рибново)                        0:4 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Слащен 2007 (Слащен)       0:7 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      5:1 
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           3:0 
Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен)                         3:0 
Плетена (Плетена) - Огняново (Огняново)                   0:3 сл. * 
* - първоначално _, в последствие на Плетена е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Единство 2005 (Дъбница) - Граничар (Туховища)             0:3 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Кочан (Кочан) - Граничар (Туховища)                       0:7 
Огняново (Огняново) - Единство 2005 (Дъбница)             8:0 
Канина (Гърмен) - Плетена (Плетена)                       1:2 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Дебрен (Дебрен)            1:4 
Слащен 2007 (Слащен) - Родопа (Рибново)                   4:1 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Родопа (Рибново) - Кочан (Кочан)                          3:0 
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    5:0 
Плетена (Плетена) - Спартак 2004 (Долно Дряново)          4:0 
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 4:1 
Граничар (Туховища) - Огняново (Огняново)                 3:1 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Кочан (Кочан) - Огняново (Огняново)                       0:7 
Канина (Гърмен) - Граничар (Туховища)                     4:2 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Единство 2005 (Дъбница)    1:4 
Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена)                  0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Слащен е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Родопа (Рибново) - Дебрен (Дебрен)                        2:1 * 
* - Родопа е накзан с лишаване от домакинство за 1 мач.

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Дебрен (Дебрен) - Кочан (Кочан)                           5:1 
Плетена (Плетена) - Родопа (Рибново)                      3:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Слащен 2007 (Слащен)            0:1 
Граничар (Туховища) - Спартак 2004 (Долно Дряново)        7:2 
Огняново (Огняново) - Канина (Гърмен)                     2:1 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Кочан (Кочан) - Канина (Гърмен)                           1:3 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Огняново (Огняново)        1:8 
Слащен 2007 (Слащен) - Граничар (Туховища)                4:0 
на неутрален терен: *
Родопа (Рибново) - Единство 2005 (Дъбница)                4:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Родопа.
Дебрен (Дебрен) - Плетена (Плетена)                       5:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан)                         4:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Дебрен (Дебрен)                 1:2 
Граничар (Туховища) - Родопа (Рибново)                    4:1 
Огняново (Огняново) - Слащен 2007 (Слащен)                2:1 
Канина (Гърмен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            8:1 

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Кочан (Кочан) - Спартак 2004 (Долно Дряново)              3:0 
Канина (Гърмен) - Слащен 2007 (Слащен)                    6:3 
Огняново (Огняново) - Родопа (Рибново)                    7:2 
Граничар (Туховища) - Дебрен (Дебрен)                     0:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Плетена (Плетена)               3:0 

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Единство 2005 (Дъбница) - Кочан (Кочан)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Плетена (Плетена) - Граничар (Туховища)                   2:0 
Дебрен (Дебрен) - Огняново (Огняново)                     3:0 
Родопа (Рибново) - Канина (Гърмен)                        1:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)       9:0 

                           I кръг - отложен мач

24 февруари 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Кочан (Кочан)              0:3 

                           XII кръг

3 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен)                      0:3 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопа (Рибново)           0:1 
Канина (Гърмен) - Дебрен (Дебрен)                         0:5 
Огняново (Огняново) - Плетена (Плетена)                   0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Огняново е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Граничар (Туховища) - Единство 2005 (Дъбница)             3:0 сл. 

                           XIII кръг

10 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Граничар (Туховища) - Кочан (Кочан)                       7:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Огняново (Огняново)             0:3 сл. 
Плетена (Плетена) - Канина (Гърмен)                       2:1 
Дебрен (Дебрен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            3:0 
Родопа (Рибново) - Слащен 2007 (Слащен)                   2:5 

                           XIV кръг

17 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Кочан (Кочан) - Родопа (Рибново)                          3:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен)                    4:2 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Плетена (Плетена)          0:3 
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 3:0 сл. 
Огняново (Огняново) - Граничар (Туховища)                 2:0 

                           XV кръг

24 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Огняново (Огняново) - Кочан (Кочан)                       6:0 
Граничар (Туховища) - Канина (Гърмен)                     4:2 
Единство 2005 (Дъбница) - Спартак 2004 (Долно Дряново)    0:3 сл. 
Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен)                  0:1 
Дебрен (Дебрен) - Родопа (Рибново)                        7:1 

                           XVI кръг

31 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Кочан (Кочан) - Дебрен (Дебрен)                           2:2 
Родопа (Рибново) - Плетена (Плетена)                      6:0 
Слащен 2007 (Слащен) - Единство 2005 (Дъбница)            3:0 сл. 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Граничар (Туховища)        1:3 
Канина (Гърмен) - Огняново (Огняново)                     0:4 

                           XVII кръг

7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Канина (Гърмен) - Кочан (Кочан)                           4:1 
Огняново (Огняново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)        3:0 
Граничар (Туховища) - Слащен 2007 (Слащен)                5:1 
Единство 2005 (Дъбница) - Родопа (Рибново)                0:3 сл. 
Плетена (Плетена) - Дебрен (Дебрен)                       3:0 

                           XVIII кръг

14 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Кочан (Кочан) - Плетена (Плетена)                         0:3 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Кочан е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Дебрен (Дебрен) - Единство 2005 (Дъбница)                 3:0 сл. 
Родопа (Рибново) - Граничар (Туховища)                    1:2 
Слащен 2007 (Слащен) - Огняново (Огняново)                4:2 
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Канина (Гърмен)            2:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дебрен (Дебрен) XXX 5:0 3:0 5:0 4:2 7:1 3:0 5:1 3:0 3:0* 2. Слащен 2007 (Слащен) 4:2 XXX 4:2 0:3* 4:0 4:1 3:0 5:1 9:0 3:0* 3. Огняново (Огняново) 0:1 2:1 XXX 0:3* 2:0 7:2 2:1 6:0 3:0 8:0 4. Плетена (Плетена) 3:0 0:1 0:3* XXX 2:0 3:1 2:1 4:1 4:0 7:4 5. Граничар (Туховища) 0:1 5:1 3:1 2:1 XXX 4:1 4:2 7:1 7:2 3:0* 6. Родопа (Рибново) 2:1 2:5 0:3 6:0 1:2 XXX 1:0 3:0 3:0 4:1 7. Канина (Гърмен) 0:5 6:3 0:4 1:2 4:2 0:4 XXX 4:1 8:1 3:0* 8. Кочан (Кочан) 2:2 0:3 0:7 0:3* 0:7 3:0 1:3 XXX 3:0 3:0 9. Спартак 2004 (Долно Дряново) 1:4 0:7 1:8 0:3 1:3 0:1 2:2 0:3 XXX 1:4 10. Единство 2005 (Дъбница) 1:2 0:1 0:3* 3:0 0:3 0:3* 4:1 0:3* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Места" запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пирин (Брезница)                   16   12   2   2   51:14   38       
 2. Буйна Места ММ (Мосомище)          16   10   2   4   44:27   32       
 3. Ореляк 1974 (Лъжница)              16    9   1   6   31:27   28    [*]
 4. Корница (Корница)                  16    7   3   6   40:28   24       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Краище 2018 (Краище)               16    7   2   7   29:27   23 [+]    [1 0 1  3:1  3]
 6. Юнак 2015 (Баня)                   16    7   2   7   24:37   23        [1 0 1  1:3  3]
 7. Балкан (Добринище)                 16    5   1  10   19:32   16 [+]   
 8. Садово (Садово)                    16    3   3  10   18:38   12       
 9. Барселона (Борово)                 16    2   4  10   19:45   10       

Бележки
  - "Б" ОГ "Места" е разделена на две подгрупи: "Места" - изток и "Места" - запад.
  - Ореляк 1974 (Лъжница), изваден от групата през изминалия сезон; се включва в "Б" ОГ "Места" - запад.
  - Балкан (Добринище) и Краище 2018 (Краище) се включват в "Б" ОГ "Места" - запад.

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Буйна Места ММ (Мосомище) - Балкан (Добринище)            2:0 
Барселона (Борово) - Юнак 2015 (Баня)                     5:1 
Корница (Корница) - Краище 2018 (Краище)                  3:1 
Садово (Садово) - Ореляк 1974 (Лъжница)                   2:1 
Пирин (Брезница)                                          почива

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Краище 2018 (Краище) - Садово (Садово)                    2:1 
Юнак 2015 (Баня) - Корница (Корница)                      2:2 
Балкан (Добринище) - Барселона (Борово)                   2:0 
Пирин (Брезница) - Буйна Места ММ (Мосомище)              4:0 
Ореляк 1974 (Лъжница)                                     почива

                           III кръг

30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Барселона (Борово) - Пирин (Брезница)                     1:5 
Корница (Корница) - Балкан (Добринище)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Садово (Садово) - Юнак 2015 (Баня)                        1:2 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Краище 2018 (Краище)              5:2 
Буйна Места ММ (Мосомище)                                 почива

                           IV кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Юнак 2015 (Баня) - Ореляк 1974 (Лъжница)                  4:0 
Балкан (Добринище) - Садово (Садово)                      2:0 
Пирин (Брезница) - Корница (Корница)                      4:0 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Барселона (Борово)            2:1 
Краище 2018 (Краище)                                      почива

                           V кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Корница (Корница) - Буйна Места ММ (Мосомище)             6:2 
Садово (Садово) - Пирин (Брезница)                        2:2 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Балкан (Добринище)                3:0 
Краище 2018 (Краище) - Юнак 2015 (Баня)                   3:0 
Барселона (Борово)                                        почива

                           VI кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Балкан (Добринище) - Краище 2018 (Краище)                 3:1 
Пирин (Брезница) - Ореляк 1974 (Лъжница)                  5:1 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Садово (Садово)               3:1 
Барселона (Борово) - Корница (Корница)                    1:1 
Юнак 2015 (Баня)                                          почива

                           VII кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Садово (Садово) - Барселона (Борово)                      2:2 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Буйна Места ММ (Мосомище)         4:3 
Краище 2018 (Краище) - Пирин (Брезница)                   2:3 
Юнак 2015 (Баня) - Балкан (Добринище)                     0:5 
Корница (Корница)                                         почива

                           VIII кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин (Брезница) - Юнак 2015 (Баня)                       3:0 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Краище 2018 (Краище)          3:1 
Барселона (Борово) - Ореляк 1974 (Лъжница)                2:2 
Корница (Корница) - Садово (Садово)                       6:1 
Балкан (Добринище)                                        почива

                           IX кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Корница (Корница)                 2:1 
Краище 2018 (Краище) - Барселона (Борово)                 2:1 
Юнак 2015 (Баня) - Буйна Места ММ (Мосомище)              2:1 
Балкан (Добринище) - Пирин (Брезница)                     3:1 
Садово (Садово)                                           почива

                           X кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Балкан (Добринище) - Буйна Места ММ (Мосомище)            2:3 
Юнак 2015 (Баня) - Барселона (Борово)                     отложен 
Краище 2018 (Краище) - Корница (Корница)                  4:2 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Садово (Садово)                   3:0 
23 февруари 2019 г., събота, 14:30 ч:
Юнак 2015 (Баня) - Барселона (Борово)                     3:0 
Пирин (Брезница)                                          почива

                           XI кръг

25 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Садово (Садово) - Краище 2018 (Краище)                    0:3 
Корница (Корница) - Юнак 2015 (Баня)                      6:1 
Барселона (Борово) - Балкан (Добринище)                   3:0 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Пирин (Брезница)              1:1 
Ореляк 1974 (Лъжница)                                     почива

                           X кръг - отложен мач

23 февруари 2019 г., събота, 14:30 ч:
Юнак 2015 (Баня) - Барселона (Борово)                     3:0 

                           XII кръг

2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Пирин (Брезница) - Барселона (Борово)                     8:0 
Балкан (Добринище) - Корница (Корница)                    1:1 
Юнак 2015 (Баня) - Садово (Садово)                        1:1 
Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница)              2:1 
Буйна Места ММ (Мосомище)                                 почива

                           XIII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня)                  1:0 
Садово (Садово) - Балкан (Добринище)                      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Корница (Корница) - Пирин (Брезница)                      0:3 
Барселона (Борово) - Буйна Места ММ (Мосомище)            0:5 
Краище 2018 (Краище)                                      почива

                           XIV кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Буйна Места ММ (Мосомище) - Корница (Корница)             5:1 
Пирин (Брезница) - Садово (Садово)                        3:0 
Балкан (Добринище) - Ореляк 1974 (Лъжница)                0:2 
Юнак 2015 (Баня) - Краище 2018 (Краище)                   1:0 
Барселона (Борово)                                        почива

                           XV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Краище 2018 (Краище) - Балкан (Добринище)                 3:0 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Пирин (Брезница)                  1:3 
Садово (Садово) - Буйна Места ММ (Мосомище)               1:4 
Корница (Корница) - Барселона (Борово)                    5:0 
Юнак 2015 (Баня)                                          почива

                           XVI кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Барселона (Борово) - Садово (Садово)                      1:3 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Ореляк 1974 (Лъжница)         3:2 
Пирин (Брезница) - Краище 2018 (Краище)                   1:0 
Балкан (Добринище) - Юнак 2015 (Баня)                     1:4 
Корница (Корница)                                         почива

                           XVII кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Юнак 2015 (Баня) - Пирин (Брезница)                       3:2 
Краище 2018 (Краище) - Буйна Места ММ (Мосомище)          1:1 
Ореляк 1974 (Лъжница) - Барселона (Борово)                2:0 
Садово (Садово) - Корница (Корница)                       0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Садово е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Балкан (Добринище)                                        почива

                           XVIII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Корница (Корница) - Ореляк 1974 (Лъжница)                 0:1 
Барселона (Борово) - Краище 2018 (Краище)                 2:2 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Юнак 2015 (Баня)              6:0 
Пирин (Брезница) - Балкан (Добринище)                     3:0 
Садово (Садово)                                           почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Пирин (Брезница) XXX 4:0 5:1 4:0 1:0 3:0 3:0 3:0 8:0 2. Буйна Места ММ (Мосомище) 1:1 XXX 3:2 5:1 3:1 6:0 2:0 3:1 2:1 3. Ореляк 1974 (Лъжница) 1:3 4:3 XXX 2:1 5:2 1:0 3:0 3:0 2:0 4. Корница (Корница) 0:3 6:2 0:1 XXX 3:1 6:1 3:0* 6:1 5:0 5. Краище 2018 (Краище) 2:3 1:1 2:1 4:2 XXX 3:0 3:0 2:1 2:1 6. Юнак 2015 (Баня) 3:2 2:1 4:0 2:2 1:0 XXX 0:5 1:1 3:0 7. Балкан (Добринище) 3:1 2:3 0:2 1:1 3:1 1:4 XXX 2:0 2:0 8. Садово (Садово) 2:2 1:4 2:1 0:3* 0:3 1:2 3:0* XXX 2:2 9. Барселона (Борово) 1:5 0:5 2:2 1:1 2:2 5:1 3:0 1:3 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/4 финали

Пирин (Брезница)58 Плетена (Плетена)10
Слащен 2007 (Слащен)13 Ореляк 1974 (Лъжница)02
Буйна Места ММ (Мосомище)1 (3)3 Огняново (Огняново)3 (4)1 след дузпи
Дебрен (Дебрен)14 Корница (Корница)21

1/2 финали

Пирин (Брезница)310 Слащен 2007 (Слащен)0  1
Огняново (Огняново)13 Дебрен (Дебрен)21

Финал

Пирин (Брезница)2 Огняново (Огняново)3

                           1/4 финали

                           Първи срещи

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Пирин (Брезница) - Плетена (Плетена)                      8:0 
Буйна Места ММ (Мосомище) - Огняново (Огняново)           3:1 
21 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
в Дъбница:
Дебрен (Дебрен) - Корница (Корница)                       4:1 
Слащен 2007 (Слащен) - Ореляк 1974 (Лъжница)              3:2 

                           Срещи реванш

4 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Корница (Корница) - Дебрен (Дебрен)                       2:1; общ резултат: 3:5 
в Баничан:
Ореляк 1974 (Лъжница) - Слащен 2007 (Слащен)              0:1; общ резултат: 2:4 
5 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Плетена (Плетена) - Пирин (Брезница)                      1:5; общ резултат: 1:13 
Огняново (Огняново) - Буйна Места ММ (Мосомище)           3:1; при дузпите: 4:3; общ резултат: 4:4 

                           1/2 финали

                           Първи срещи

12 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин (Брезница) - Слащен 2007 (Слащен)                  10:1 
Огняново (Огняново) - Дебрен (Дебрен)                     3:1 

                           Срещи реванш

19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Слащен 2007 (Слащен) - Пирин (Брезница)                   0:3 сл.; общ резултат: 1:13 
Дебрен (Дебрен) - Огняново (Огняново)                     2:1; общ резултат: 3:4 

                           Финал

2 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
в Гоце Делчев, Градски стадион:
Пирин (Брезница) - Огняново (Огняново)                    2:3 (1:1) 

нагоре


Страници на отбори

Ветрен (Полена)

нагоре