Югоизточна Трета лига 2018/19

« Югоизточна Трета лига 2018/19 »

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)           34   29   3   2   88:21   90 [-] Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Созопол (Созопол)                  34   27   4   3   74:27   85 [-]       
 3. Загорец (Нова Загора)              34   24   5   5   81:22   77           
 4. Черноморец 1919 (Бургас)           34   21   5   8   76:35   68 [+]       
 5. Марица 1921 (Пловдив)              34   16  10   8   44:29   58 [-]       
 6. Миньор (Раднево)                   34   17   5  12   46:30   56           
 7. Хасково 1957 (Хасково)             34   14   8  12   54:47   50 [+]       
 8. Розова долина (Казанлък)           34   14   6  14   58:50   48           
 9. Атлетик (Куклен)                   34   13   7  14   48:46   46           
10. Сокол (Марково)                    34   12   6  16   46:58   42           
11. Гигант (Съединение)                34   11   8  15   32:36   41           
12. Борислав 2009 (Първомай)           34   12   3  19   44:47   39           
13. Карнобат (Карнобат)                34   10   7  17   41:67   37           
14. Левски (Карлово)                   34    9   9  16   25:52   36           
15. Димитровград 1947 (Димитровград)   34    9   4  21   30:54   31           
16. Свиленград 1921 (Свиленград)       34    7   8  19   30:69   29           
-------------------------------------------------------------------
17. Садово (Садово)                    34    6   1  27   18:90   19 [+] Изпада
18. Асеновец 2005 (Асеновград)         34    3   5  26   36:91   14     Изпада

Бележки
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Лазур" в Бургас.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Хасково 1957 (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково.
  - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" в Бургас.

Голмайстори
30 - Деян Христов           - Нефтохимик 1962 (Бургас)
21 - Юлий Шекеров           - Хасково 1957 (Хасково)  /вкл. 6 гола за Созопол (Созопол)/
16 - Жулиен Парушев         - Черноморец 1919 (Бургас)
   - Андрей Атанасов        - Димитровград 1947 (Димитровград)  /вкл. 8 гола за Хасково 1957 (Хасково)/
   - Трайо Грозев           - Созопол (Созопол)
15 - Стефан Чилингиров      - Левски (Карлово)
   - Цветан Филипов         - Нефтохимик 1962 (Бургас)
14 - Пламен Колев           - Розова долина (Казанлък)
13 - Денислав Атанасов      - Загорец (Нова Загора)
12 - Светослав Читаков      - Гигант (Съединение)
   - Георги Й.Георгиев      - Загорец (Нова Загора)
   - Александър Хардалов    - Загорец (Нова Загора)
   - Мирослав Радев         - Марица 1921 (Пловдив)  /вкл. 10 гола за Асеновец 2005 (Асеновград)/
   - Васил Калоянов         - Черноморец 1919 (Бургас)
11 - Ангел Костов           - Миньор (Раднево)
   - Явор Иванов            - Загорец (Нова Загора)

                           I кръг

11 август 2018 г., събота, 18:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                  1:0 (1:0) 
  [1:0 Айкут Янъков 42'], 100 зрители
Хасково 1957 (Хасково) - Гигант (Съединение)              2:1 (1:1) 
  [1:0 Андрей Атанасов 17'-д, 1:1 Светослав Читаков 22'-д, 2:1 Андрей Атанасов 88'], 370 зрители
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)                 2:0 (1:0) 
  [1:0 Пламен Г.Иванов 13', 2:0 Явор Иванов 62']
  [чк: Петър Кюмюрджиев (С) 84'], 50 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     2:2 (2:1) 
  [1:0 Олджай Мехмед 10', 1:1 Антон Колев 17', 2:1 Ариф Ферадов 34',
   2:2 Мирослав Радев 90'-аг], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)            3:1 (1:1) 
  [0:1 Мартин Димитров 8', 1:1 Венцислав Иванов 44', 2:1 Атанас Апостолов 60',
   3:1 Владислав Калайджиев 68'], 150 зрители
Садово (Садово) - Атлетик (Куклен)                        1:3 (1:0) 
  [1:0 Георги Христозов 34', 1:1 Борислав Хаджиев 51', 1:2 Димитър Джонджоров 57',
   1:3 Стефан Рабаджийски 59'], 350 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                3:1 (2:1) 
  [1:0 Михаил Митев 2', 1:1 Ангел Рахов 13', 2:1 Ангел Здравчев 20',
   3:1 Георги Стайков 75']
  [чк: Динко Митрев (Б) 89', Георги Иванов (С) 89'], 300 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       3:0 (3:0) 
  [2:0 Деян Христов 3',29'; 3:0 Цветан Филипов 41'], 1 500 зрители
12 август 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           0:0 
  100 зрители

                           II кръг

18 август 2018 г., събота, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:0 (1:0) 
  [1:0 Веселин Пенев 17']
  [чк: Ивайло Асенов (М) _], 400 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (Карлово)               6:0 (5:0) 
  [2:0 Станимир Митев 4',20'; 3:0 Мустафа Мустафа 26', 4:0 Петър Колев 33',
   5:0 Живко Димов 38, 6:0 Георги Жеков 75'], 250 зрители
Сокол (Марково) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                0:1 (0:1) 
  [0:1 Стойко Иванов 2'], 50 зрители
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               3:4 (2:2) 
  [0:1 Валентин Добревски 10', 1:1 Шабан Османов 32', 1:2 Георги Стайков 44',
   2:2 Шабан Османов 45', 2:3 Валентин Добревски 76', 3:3 Иван Площаков 82',
   3:4 Ангел Здравчев 83']
  [чк: Александър Христов (А) 44', Димитър Джонджоров (А) 60', Ангел Здравчев (Б) 87'], 400 зрители
Карнобат (Карнобат) - Садово (Садово)                     2:0 (1:0) 
  [2:0 Габриел Диманов 1',67'], 300 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Кристиан Петров 83'-аг], 70 зрители
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               2:3 (2:1) 
  [1:0 Добромир Димитров 17'-аг, 2:0 Светослав Читаков 32'-д, 2:1 Георги Й.Георгиев 45'+1',
   2:2 Денислав Атанасов 59', 2:3 Христо Делчев 86']
  [чк: Йълмаз Сюлейман (Г) _, Явор Иванов (З) _], 120 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково 1957 (Хасково)            3:0 (0:0) 
  [1:0 Георги К.Георгиев 52', 2:0 Лъчезар Ангелов 56', 3:0 Айкут Янъков 70'], 150 зрители
18 август 2018 г., събота, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            4:2 (3:1) 
  [1:0 Юлий Шекеров 2', 1:1 Мирослав Радев 8', 2:1 Юлий Шекеров 21',
   3:1 Антонио Ласков 35', 3:2 Мирослав Радев 67', 4:2 Кристиян Козаров 69'], 400 зрители

                           III кръг

24 август 2018 г., петък, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          1:0 (1:0) 
  [1:0 Мирослав Радев 17'], 100 зрители
25 август 2018 г., събота, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Марица 1921 (Пловдив)             0:0 
  200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              1:2 (0:0) 
  [0:1 Иван Стоянов 51', 1:1 Марио Йовов 84', 1:2 Мирослав Иванов 90'+4'], 200 зрители
Садово (Садово) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:0 (0:0) 
  [2:0 Стоян Грънчарски 86',90'+2'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Михаил Митев 80'], 201 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Атлетик (Куклен)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Цветан Филипов 20', 2:0 Деян Христов 90'+2']
  [чк: Веселин Филипов (А) 53'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец 1919 (Бургас)   0:2 (0:0) 
  [0:1 Мустафа Мустафа 84', 0:2 Петър Колев 86'], 200 зрители
26 август 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Миньор (Раднево)                 2:2 (1:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 40', 1:1 Ангел Костов 84', 2:1 Андрей Атанасов 89',
   2:2 Ангел Костов 90'+2'], 200 зрители
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                        0:0 
  [чк: Борис Бисеров (Л) 33', Илия Тафров (Л) 88'], 300 зрители

                           IV кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Черноморец 1919 (Бургас)               0:2 (0:2) 
  [0:1 Жулиен Стоянов 44', 0:2 Живко Димов 45']
  [чк: Димитър Попов (Ч) 58', Васил Ботев (М) 59'], 200 зрители
Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)            3:1 (2:0) 
  [1:0 Валентин Тодоров 36', 2:0 Ангел Рахов 43', 3:0 Антонио Цанков 51',
   3:1 Христо Зотев 71'], 85 зрители
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                       3:0 (2:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 14', 2:0 Димитър Джонджоров 29', 3:0 Александър Христев 79']
  [чк: Георги Гайдаров (Л) 68'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            0:4 (0:3) 
  [0:1 Кристиян Парашкевов 9', 0:2 Деян Христов 13', 0:3 Цветан Филипов 41',
   0:4 Михаил Георгиев 87'], 300 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Филип Сантов 47'], 118 зрители
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            отложен * 
* - отложен заради смъртта на футболиста на гостите Емил Рачев.
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:0 (1:0) 
  [1:0 Атанас Савов 44', 2:0 Тодор Тимонов 57'], 100 зрители
1 септември 2018 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Садово (Садово)                       6:1 (4:0) 
  [1:0 Юлий Шекеров 14', 2:0 Станимир Баев 18', 3:0 Антонио Ласков 31',
   4:0 Иван Стоянов 45', 5:0 Хилфред Гримо 48', 6:0 Антонио Ласков 71',
   6:1 Емил Аргиров 78'-д], 200 зрители
2 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Загорец (Нова Загора)            0:2 (0:0) 
  [0:1 Пламен Г.Иванов 65', 0:2 Явор Иванов 88'], 100 зрители
26 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            4:0 (0:0) 
  [1:0 Светослав Читаков 55'-д, 2:0 Валентин Сливов 73', 4:0 Йълмаз Сюлейман 82',88'], 150 зрители

                           V кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  0:0 
  200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково 1957 (Хасково)       0:1 (0:1) 
  [0:1 Стефан Русев 43'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив)          0:0 
  300 зрители
Садово (Садово) - Гигант (Съединение)                     1:0 (1:0) 
  [1:0 Стоян Грънчарски 32']
  [чк: Ивайло Димитров (С) 59'], 300 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Созопол (Созопол)              2:1 (1:0) 
  [1:0 Ангел Здравчев 22', 2:0 Валентин Добревски 52', 2:1 Стефан Стойнов 85']
  [чк: Мартин Здравчев (Б) 55'], 152 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:1 (1:1) 
  [1:0 Деян Христов 1', 1:1 Цветомир Матев 17', 2:1 Деян Христов 69',
   3:1 Михаил Георгиев 82']
  [чк: Александър Шабарков (Д) 70'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           отложен 
Черноморец 1919 (Бургас) - Сокол (Марково)                4:0 (4:0) 
  [1:0 Мустафа Ехл.Мустафа 17'-д, 3:0 Петър Колев 22',33'; 4:0 Стоян Мантаров 42'], 173 зрители
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                    3:0 (1:0) 
  [1:0 Йордан Дочев 42', 3:0 Стефан Чилингиров 56',72']
  [чк: Пламен Димитров (К) 44'], 250 зрители
24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           1:0 (0:0) 
  [1:0 Ивелин Костов 90'-д], 150 зрители

                           VI кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                        3:0 (1:0) 
  [1:0 Руси Чернаков 44', 2:0 Кирил Личев 70', 3:0 Руси Чернаков 78'], 150 зрители
Атлетик (Куклен) - Черноморец 1919 (Бургас)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Площаков 10', 2:0 Мирослав Кайряков 87'], 300 зрители
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)        2:0 (0:0) 
  [1:0 Янко Вълканов 86'-аг, 2:0 Георги Калоянов 90'+2'-д], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       3:0 (2:0) 
  [2:0 Цветомир Матев 20',29'; 3:0 Жеко Йорданов 73'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            2:1 (0:0) 
  [1:0 Илиян Гаров 65', 1:1 Димитър Пл.Димитров 80', 2:1 Илиян Гаров 86'], 300 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Садово (Садово)                   2:0 (2:0) 
  [2:0 Георги К.Георгиев 2',8'], 160 зрители
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        6:1 (4:0) 
  [1:0 Георги Й.Георгиев 6', 3:0 Александър Хардалов 15',19'; 4:0 Мариян Чернаев 27',
   5:0 Георги Й.Георгиев 59', 6:0 Александър Хардалов 60', 6:1 Мирослав Радев 90'], 100 зрители
15 септември 2018 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              2:1 (1:1) 
  [0:1 Даниел Стоянов 9', 1:1 Кристиян Иванов 22', 2:1 Антонио Ласков 72']
  [чк: Антонио Ласков (С) 73'], _ зрители
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Розова долина (Казанлък)         3:0 (1:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 6', 3:0 Ерай Салиф 86',90'+1']
  [чк: Атанас Апостолов (Рд) 35'], 350 зрители

                           VII кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             2:3 (0:2) 
  [0:2 Кирил Личев 36',39'; 0:3 Димитър Трайков 56', 1:3 Мирослав Радев 76'-д,
   2:3 Тодор Н.Тодоров 78'], 250 зрители
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          1:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Георгиев 37'], 150 зрители
Садово (Садово) - Хасково 1957 (Хасково)                  0:0 
  110 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)          0:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Димитров 56'], 150 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Гигант (Съединение)            4:1 (2:0) 
  [1:0 Деян Христов 12', 3:0 Цветомир Цонков 45',75'; 3:1 Иван Чалъков 86',
   4:1 Цветан Йотов 88'-аг], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   1:0 (1:0) 
  [1:0 Стоян Маринов 40']
  [чк: Александър Шабарков (Д) 68'], 300 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            5:2 (3:0) 
  [1:0 Стоян Мантаров 4', 2:0 Мустафа Ехл.Мустафа 35'-д, 4:0 Жулиен Парушев 43',55';
   5:0 Мустафа Ехл.Мустафа 58', 5:1 Габриел Диманов 76', 5:2 Христо Каймакански 90'], 150 зрители
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                        1:1 (0:0) 
  [1:0 Мариян Тонев 67', 1:1 Веселин Филипов 87']
  [чк: Радостин Коев (С) 19'], 100 зрители
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                      0:0 
  200 зрители

                           IV кръг - отложен мач

26 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            4:0 (0:0) 
  [1:0 Светослав Читаков 55'-д, 2:0 Валентин Сливов 73', 4:0 Йълмаз Сюлейман 82',88'], 150 зрители

                           VIII кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       отложен 
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                     2:2 (0:0) 
  [0:1 Георги Д.Иванов 58', 1:1 Габриел Диманов 61', 2:1 Трендафил Момчилов 78',
   2:2 Ангел Семерджиев 87'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец 1919 (Бургас)       0:2 (0:2) 
  [0:1 Стоян Мантаров 18', 0:2 Жулиен Парушев 23'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                    0:0 
  [чк: Йордан Дачев (Л) 73'], 500 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          1:1 (0:0) 
  [0:1 Михаил Георгиев 65', 1:1 Даниел Спасов 77'], 130 зрители
Загорец (Нова Загора) - Садово (Садово)                   5:0 (2:0) 
  [1:0 Христин Колев 17', 5:0 Мариян Чернаев 28',51',85',89'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     2:4 (1:4) 
  [0:1 Владислав Калайджиев 4', 0:2 Пламен Колев 7', 1:2 Мирослав Радев 12',
   1:3 Владислав Калайджиев 18', 1:4 Пламен Колев 21', 2:4 Олджай Алиев 57'], 150 зрители
29 септември 2018 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Свиленград 1921 (Свиленград)          4:0 (1:0) 
  [3:0 Уилфред Гримо 26',51',57'; 4:0 Станимир Баев 75'], 100 зрители
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Борислав 2009 (Първомай)         1:0 (1:0) 
  [1:0 Ален Иванов 17']
  [чк: Михаил Митев (Б) 86'], 100 зрители
21 ноември 2018 г., сряда, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
28 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       2:1 (2:0) 
  [2:0 Никола Грозданов 7',34'; 2:1 Александър Стойчев 90'+2'], 50 зрители

                           IX кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               1:1 (0:1) 
  [0:1 Димитър Трайков 9', 1:1 Данаил Иванов 69']
  [чк: Димитър Видев (М) 88'], 100 зрители
Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              отложен 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)          1:4 (0:0) 
  [0:1 Денислав Атанасов 66', 0:2 Тенчо Тенев 71'-аг, 0:3 Георги Й.Георгиев 76',
   1:3 Мартин Здравчев 88', 1:4 Александър Хардалов 89'], 132 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хасково 1957 (Хасково)         4:0 (2:0) 
  [1:0 Цветан Филипов 38', 2:0 Михаил Георгиев 44', 3:0 Деян Христов 54',
   4:0 Стойко Иванов 68'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        2:2 (0:1) 
  [0:1 Светослав Читаков 3', 1:1 Иван Караманов 66'-д, 1:2 Светослав Читаков 79',
   2:2 Стоян Маринов 89'], 100 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              2:2 (0:0) 
  [0:1 Кристиян Иванов 55', 1:1 Мустафа Ехл.Мустафа 58', 1:2 Кристиян Иванов 78',
   2:2 Петър Колев 90'+2']
  [чк: Георги Тузаков (Ч) 84'], 600 зрители
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)        3:1 (0:1) 
  [0:1 Александър Шабарков 31', 1:1 Добрин Орловски 49', 2:1 Мариян Тонев 69',
   3:1 Томас Петров 75'], 50 зрители
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Мирослав Огнянов 36'], 200 зрители
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)                  отложен 
24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 (0:0) 
  [1:0 Емил Аргиров 80', 2:0 Никола Л.Николов 87'], 300 зрители
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:1 (1:0) 
  [1:0 Мирослав Пушкаров 35', 1:1 Мартин Анастасов 66'], 400 зрители

                           X кръг

12 октомври 2018 г., петък, 15:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)      2:0 (0:0) 
  [1:0 Пламен Табаков 54', 2:0 Тодор Тимонов 60'], 120 зрители
13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                    0:0 
  120 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)       3:1 (2:0) 
  [2:0 Цветомир Матев 4',36'; 2:1 Александър Христев 57', 3:1 Недялко Хубенов 90'+3']
  [чк: Борислав Хаджиев (А) 39', Никола Праматаров (А) 69', Шабан Османов (А) 85']
Гигант (Съединение) - Черноморец 1919 (Бургас)            0:0 
  120 зрители
Загорец (Нова Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          2:0 (0:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 47', 2:0 Георги Й.Георгиев 69'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     1:2 (0:0) 
  [0:1 Георги Стайков 56', 1:1 Мирослав Радев 68', 1:2 Стоян Григоров 86'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Садово (Садово)                4:1 (1:1) 
  [1:0 Димитър Вакавлиев 25', 1:1 Никола Л.Николов 39', 2:1 Атанас Апостолов 56',
   3:1 Ахмед Сюнетчиев 63', 4:1 Николай Стоичков 78'], 100 зрители
13 октомври 2018 г., събота, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Сокол (Марково)                       3:0 (2:0) 
  [1:0 Иван Стоянов 36', 2:0 Станимир Баев 38'-д, 3:0 Уилфред Гримо 69'], 200 зрители
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Левски (Карлово)                 2:1 (1:1) 
  [0:1 Сашко Лачев 6', 1:1 Емрах Юсуф 36', 2:1 Борис Бисеров 79'-аг], 200 зрители

                           XI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Миньор (Раднево)                        1:2 (1:0) 
  [1:0 Емил Аргиров 39', 1:1 Ангел Костов 49', 1:2 Ивайло Димитров 90'+2'-аг]
  [чк: Стоян Грънчарски (С) 70', Стефан Стойчев (С) 90'+2', Ангел Костов (М) 90'+2'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)       2:2 (2:0) 
  [1:0 Георги Стайков 35'-д, 2:0 Ангел Здравчев 44', 2:1 Милен Христов 55',
   2:2 Пламен Колев 90'], 50 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     6:1 (2:1) 
  [1:0 Стойко Иванов 21', 2:0 Деян Христов 35', 2:1 Ариф Ферадов 45',
   3:1 Михаил Георгиев 46', 4:1 Цветомир Цонков 50', 6:1 Деян Христов 55',62'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хасково 1957 (Хасково)     0:0 
  250 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)          2:3 (0:1) 
  [0:1 Пламен Табаков 40', 0:2 Запрян Запрянов 67', 1:2 Жулиен Парушев 75',
   1:3 Милен Танчев 85', 2:3 Жулиен Парушев 90'], 500 зрители
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     3:2 (2:1) 
  [1:0 Симеон Сталев 15', 2:0 Здравко Дерменов 20', 2:1 Валентин Сливов 31',
   3:1 Добрин Орловски 53', 3:2 Цветан Бурдев 77'], 50 зрители
Атлетик (Куклен) - Созопол (Созопол)                      0:1 (0:1) 
  [0:1 Уилфред Гримо 34'], 250 зрители
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
  300 зрители
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                  0:1 (0:0) 
  [0:1 Александър Хардалов 64'], 255 зрители

                           V кръг - отложен мач

24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           1:0 (0:0) 
  [1:0 Ивелин Костов 90'-д], 150 зрители

                           IX кръг - отложени мачове

24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 (0:0) 
  [1:0 Емил Аргиров 80', 2:0 Никола Л.Николов 87'], 300 зрители
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:1 (1:0) 
  [1:0 Мирослав Пушкаров 35', 1:1 Мартин Анастасов 66'], 400 зрители

                           XII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:0 (1:0) 
  [1:0 Емануил Личев 13', 2:0 Кирил Личев 73', 3:0 Димитър Видев 78'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    3:3 (0:2) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 8', 0:2 Димитър Джонджоров 25', 1:2 Светослав Читаков 55',
   1:3 Димитър Джонджоров 62', 2:3 Васил Сливов 86', 3:3 Илиян Гаров 90'+2'], 100 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                   1:0 (0:0) 
  [1:0 Айкут Янъков 60'-д], 250 зрители
Хасково 1957 (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас)         1:1 (0:0) 
  [1:0 Ален Иванов 61', 1:1 Младен Джамбазов 89'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      отложен 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             2:0 (0:0) 
  [1:0 Олджай Алиев 56', 2:0 Ариф Ферадов 63'], 250 зрители
Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       0:3 (0:2) 
  [0:1 Стойко Иванов 12', 0:2 Деян Христов 45', 0:3 Михаил Георгиев 68'], 200 зрители
Садово (Садово) - Борислав 2009 (Първомай)                3:2 (1:0) 
  [1:0 Емил Стоев 2', 1:1 Динко Митрев 51', 2:1 Емил Аргиров 68',
   3:1 Николай Коев 90', 3:2 Веселин Отман 90'+3']
  [чк: Ангел Здравчев (Б) 66', Тенчо Тенев (Б) 70'], _ зрители
27 октомври 2018 г., събота, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   2:1 (1:0) 
  [1:0 Юлий Шекеров 43', 1:1 Георги Калоянов 71', 2:1 Димитър Коларов 84']
  [чк: Христо Каймакански (К) 80', Павел Парушев (К) 86'], 150 зрители
21 ноември 2018 г., сряда, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      3:2 (1:2) 
  [1:0 Пламен Иванов 30', 1:1 Христо Томов 32', 1:2 Григор Георгиев 38',
   2:2 Явор Иванов 50', 3:2 Пламен Иванов 63'], 20 зрители

                           XIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Васил Василев 55'], 129 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Садово (Садово)                3:0 (2:0) 
  [2:0 Деян Христов 24',34'; 3:0 Даниел Стоянов 72'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:1 (0:0) 
  [0:1 Ариф Ферадов 68', 1:1 Ивелин Костов 85', 2:1 Янко Вълканов 88'], 200 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)          0:0 
  300 зрители
Сокол (Марково) - Хасково 1957 (Хасково)                  2:0 (1:0) 
  [1:0 Добрин Орловски 34', 2:0 Христо Стамов 68'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив)                  4:2 (2:1) 
  [1:0 Александър Христев 17', 1:1 Айкут Янъков 18', 2:1 Шабан Османов 45'-д,
   3:1 Стефан Рабаджийски 57', 4:1 Александър Христев 63', 4:2 Айкут Янъков 81'-д], 300 зрители
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                 2:1 (1:0) 
  [1:0 Габриел Диманов 36', 1:1 Светослав Читаков 60', 2:1 Трендафил Момчилов 72'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)      1:3 (1:1) 
  [0:1 Антонио Ласков 10', 1:1 Слави Кирилов 35', 1:3 Станимир Баев 46'-д,58'], 100 зрители
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)               3:1 (2:0) 
  [1:0 Стефан Чилингиров 3', 2:0 Виделин Сердарски 33', 3:0 Стефан Чилингиров 70',
   3:1 Николай Георгиев 90'], 300 зрители

                           XIV кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Созопол (Созопол)                      0:1 (0:1) 
  [0:1 Уилфред Гримо 13']
  [чк: Васил Ботев (М) 83', Уилфред Гримо (С) 90'], 150 зрители
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:0 (1:0) 
  [1:0 Светослав Читаков 26'], 50 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)               3:0 (1:0) 
  [1:0 Айкут Янъков 1'-д, 2:0 Величко Величков 56', 3:0 Тодор Тимонов 90'+1'], 180 зрители
Хасково 1957 (Хасково) - Атлетик (Куклен)                 1:0 (0:0) 
  [1:0 Емрах Юсуф 79']
  [чк: Емрах Юсуф (Х) 80', Александър Христев (А) 80'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                   2:1 (0:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 62'-д, 2:0 Явор Иванов 79', 2:1 Георги Д.Иванов 90'+1'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас)     2:4 (1:1) 
  [0:1 Мариян Димитров 28', 1:1 Ведат Кямил 39', 1:2 Станимир Митев 51',
   1:3 Жулиен Парушев 60', 2:3 Мирослав Радев 69', 2:4 Младен Джамбазов 90'+2']
  [чк: Йордан Томов (А) 45'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:3 (1:2) 
  [0:1 Иван Караманов 14', 1:1 Атанас Апостолов 18', 1:2 Иван Караманов 35',
   2:2 Марио Йовов 53', 2:3 Ивелин Костов 59'], 150 зрители
Садово (Садово) - Левски (Карлово)                        1:0 (1:0) 
  [1:0 Емил Аргиров 38']
  [чк: Виделин Сердарски (Л) 83', Светослав Асенов (С) 90'+2'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       1:2 (0:1) 
  [0:1 Цветан Филипов 31', 1:1 Мартин Здравчев 55', 1:2 Деян Христов 65'], 150 зрители

                           XV кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Миньор (Раднево)               2:1 (1:0) 
  [1:0 Деян Христов 37', 1:1 Ангел Костов 53', 2:1 Цветомир Цонков 83'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Садово (Садово)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Анастас Попов 14']
  [чк: Никола Л.Николов (С) 89'], 100 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)       0:2 (0:0) 
  [0:1 Ахмед Сюнетчиев 64', 0:2 Атанас Апостолов 66']
  [чк: Ахмед Сюнетчиев (Рд) 74'], 100 зрители
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:2 (1:0) 
  [1:0 Христо Стамов 8', 1:1 Ведат Кямил 67', 1:2 Олджай Алиев 70',
   2:2 Георги Д.Иванов 90'], _ зрители
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                  2:2 (1:2) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 6', 1:1 Денислав Атанасов 33', 1:2 Хайри Мехмед 45',
   2:2 Юлиян Романов 56'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Хасково 1957 (Хасково)              2:1 (1:0) 
  [1:0 Христо Каймакански 13', 1:1 Андрей Атанасов 46', 2:1 Георги Калоянов 50'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив)          1:1 (0:0) 
  [1:0 Филип Сантов 65', 1:1 Георги К.Георгиев 85'], 100 зрители
17 ноември 2018 г., събота, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Гигант (Съединение)                   2:0 (1:0) 
  [1:0 Антонио Ласков 34', 2:0 Станимир Баев 86'], 100 зрители
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Стефан Чилингиров 85']
  [чк: Никола Данчев (Л) 85'], 100 зрители

                           VIII кръг - отложен мач

21 ноември 2018 г., сряда, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.

                           XII кръг - отложен мач

21 ноември 2018 г., сряда, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      3:2 (1:2) 
  [1:0 Пламен Иванов 30', 1:1 Христо Томов 32', 1:2 Григор Георгиев 38',
   2:2 Явор Иванов 50', 3:2 Пламен Иванов 63'], 20 зрители

                           XVI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                    0:1 (0:1) 
  [0:1 Иван Чалъков 38'], 100 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                 2:1 (2:0) 
  [1:0 Тодор Тимонов 8', 2:0 Христо Янчев 43', 2:1 Станимир Баев 90']
  [чк: Свилен Нотев (вр) (С) 5'], 50 зрители
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)               4:0 (2:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 7', 3:0 Пламен Иванов 37',62'; 4:0 Денислав Атанасов 80'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)             2:2 (1:2) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 9', 0:2 Димитър Джонджоров 26', 1:2 Мирослав Радев 30'-д,
   2:2 Тодор Ст.Тодоров 90'+4'], 600 зрители
Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково)                6:0 (3:0) 
  [1:0 Венцислав Иванов 6', 2:0 Владислав Калайджиев 21', 4:0 Венцислав Иванов 31',54';
   5:0 Пламен Колев 62', 6:0 Михаел Лалев 78'], 50 зрители
Садово (Садово) - Черноморец 1919 (Бургас)                0:3 (0:1) 
  [0:1 Георги Жеков 15', 0:3 Жулиен Парушев 50',85'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)   3:0 (3:0) 
  [1:0 Георги Стайков 7', 2:0 Васил Колев 16', 3:0 Динко Митрев 33'], 120 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (Карлово)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Цветан Филипов 48'], 150 зрители
25 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр)         2:0 (1:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 19'-д, 2:0 Нелиян Чакъров 68']
  [чк: Цветомир Матев (Д) 88', Владимир Зафиров (Х) 90'+2'], 148 зрители

                           VIII кръг - отложен мач

28 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       2:1 (2:0) 
  [2:0 Никола Грозданов 7',34'; 2:1 Александър Стойчев 90'+2'], 50 зрители

                           XVII кръг

1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)   0:0 
  150 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)       5:1 (3:1) 
  [1:0 Станимир Митев 27', 2:0 Живко Димов 30', 2:1 Ангел Здравчев 34',
   3:1 Станимир Митев 41', 4:1 Петър Колев 81', 5:1 Димитър Попов 88'], 200 зрители
Сокол (Марково) - Садово (Садово)                         6:0 сл. * 
  [1:0 Добрин Орловски 8', 2:0 Ангел Семерджиев 19', 3:0 Ангел Рахов 28',
   3:1 Емил Аргиров 59']
* - прекратен в 75' при 3:1 по вина на гостите.
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)               4:1 (4:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 8', 2:0 Димитър Джонджоров 16', 3:0 Стефан Рабаджийски 21',
   4:0 Шабан Османов 43', 4:1 Михаел Лалев 86'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)          3:1 (1:0) 
  [1:0 Христо Каймакански 42', 2:0 Стойко Колев 62', 3:0 Георги Калоянов 72',
   3:1 Мирослав Радев 77'], 160 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)          1:2 (0:1) 
  [0:1 Пламен Иванов 38', 1:1 Цветомир Матев 54', 1:2 Йордан Панчев 79']
  [чк: Емре Емин (Д) 88'], 137 зрители
Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)               1:0 (1:0) 
  [1:0 Кристиян Николов 8'], 150 зрители
1 декември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Хасково 1957 (Хасково)                3:1 (3:1) 
  [1:0 Юлий Шекеров 2', 2:0 Уилфред Гримо 5', 3:0 Юлий Шекеров 16',
   3:1 Андрей Атанасов 40'-д], 100 зрители
2 декември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Стефан Чилингиров 4'-д], 150 зрители

                           XVIII кръг

23 февруари 2019 г., събота, 14:00 ч:
Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)                  отложен * 
* - отложен заради сняг и ниски температури.
Гигант (Съединение) - Хасково 1957 (Хасково)              отложен * 
* - отложен заради сняг и ниски температури.
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Райко Райков 49'], 50 зрители
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)            3:3 (2:2) 
  [1:0 Георги Йорданов 5', 1:1 Пламен Колев 25', 2:1 Даниел Стоянов 27',
   2:2 Ахмед Сюнетчиев 31', 3:2 Пламен Димитров 48', 3:3 Пламен Колев 83'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Садово (Садово)                        отложен * 
* - отложен заради сняг и ниски температури.
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                отложен * 
* - отложен заради сняг и ниски температури.
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       3:4 (1:2) 
  [0:1 Деян Христов 8', 0:2 Боримир Карамфилов 27', 1:2 Станимир Митев 41',
   2:2 Петър Колев 50', 2:3 Боримир Карамфилов 72', 2:4 Цветан Филипов 75',
   3:4 Мариян Димитров 87']
  [чк: Петър Колев (Ч) 68', Станислав Дрянов (Ч) 76'], 2 000 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           1:3 (1:0) 
  [1:0 Ивелин Костов 42', 1:1 Сашко Лачев 70', 1:3 Стефан Чилингиров 85',87'], 50 зрители
23 февруари 2019 г., събота, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 1:0 (0:0) 
  [1:0 Антонио Ласков 65']
  [чк: Георги Й.Георгиев (З) 89'], 200 зрители
27 февруари 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                2:0 (1:0) 
  [1:0 Сезгин Четин 39', 2:0 Ангел Рахов 82'], 100 зрители
27 март 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Гигант (Съединение) - Хасково 1957 (Хасково)              1:1 (1:1) 
  [0:1 Стефан Балев 1', 1:1 Светослав Читаков 24'], 150 зрители
Атлетик (Куклен) - Садово (Садово)                        5:0 (2:0) 
  [2:0 Димитър Джонджоров 20',32'; 3:0 Стефан Рабаджийски 64', 4:0 Антонио Цанков 65',
   5:0 Димитър Джонджоров 89'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Костов 90'+2'], 150 зрители

                           XIX кръг

2 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сокол (Марково)                2:0 (0:0) 
  [1:0 Деян Христов 51', 2:0 Цветан Филипов 83'], 300 зрители
2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           1:1 (0:0) 
  [0:1 Димитър Видев 47', 1:1 Ивелин Костов 85'-д]
  [чк: Александър Желязков (С) 89'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               0:1 (0:0) 
  [0:1 Стефан Рабаджийски 75'], 300 зрители
Садово (Садово) - Карнобат (Карнобат)                     0:1 (0:1) 
  [0:1 Радослав Иванов 42'], 50 зрители
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:0 (1:0) 
  [1:0 Пламен Колев 14'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол)            0:2 (0:0) 
  [0:1 Георги П.Георгиев 50', 0:2 Живко Димов 81']
  [чк: Марио Филипов (А) 87'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               1:1 (1:1) 
  [0:1 Арам Адамян 34', 1:1 Мариян Чернаев 45'], 200 зрители
3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас)               2:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Манчев 61'-д, 2:0 Стефан Чилингиров 79']
  [чк: Иван Стоянов (Ч) 67'], 300 зрители
Хасково 1957 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)            1:1 (1:1) 
  [0:1 Йордан Пейчинов 27', 1:1 Марио Йовов 29'], 200 зрители

                           XX кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Хасково 1957 (Хасково)                 3:2 (1:0) 
  [1:0 Димитър Байдаков 37', 2:0 Ангел Костов 52', 2:1 Радослав Калчев 68'-аг,
   2:2 Ален Иванов 81', 3:2 Никола Грозданов 88'], 100 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)             1:0 (1:0) 
  [1:0 Айкут Янъков 19'], 150 зрители
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Светослав Читаков 90'-д], 350 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Садово (Садово)        3:0 (1:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 33', 2:0 Васил Сантов 48', 3:0 Андрей Атанасов 61']
  [чк: Недко Миленов (С) 64'], 150 зрители
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)            2:1 (1:1) 
  [0:1 Венцислав Гюзелев 24', 1:1 Георги Бижев 42', 2:1 Георги Калоянов 65'-д], 230 зрители
Атлетик (Куклен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:1 (0:0) 
  [0:1 Цветан Филипов 61'-д]
  [чк: Ферди Мюмюнов (Н)], 250 зрители
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        3:0 (1:0) 
  [2:0 Ангел Рахов 38',79'; 3:0 Александър Драшков 90'], 200 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:1 (0:0) 
  [0:1 Ивелин Костов 49', 4:1 Васил Калоянов 68',79',88',90'+1'], 50 зрители
9 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)              1:0 (1:0) 
  [1:0 Георги П.Георгиев 16']
  [чк: Даниал Иванов (С)], 100 зрители

                           XXI кръг

16 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Миньор (Раднево)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Стоянов 78'], 300 зрители
16 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            6:0 (2:0) 
  [1:0 Цветан Филипов 19', 2:0 Деян Христов 34', 3:0 Михаил Георгиев 57',
   4:0 Деян Христов 59', 5:0 Цветан Филипов 68', 6:0 Мирослав Радев 88'], 300 зрители
16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:0 (0:0) 
  [1:0 Васил Василев 62', 2:0 Георги Стайков 77'], 100 зрители
Садово (Садово) - Созопол (Созопол)                       1:3 (1:1) * 
  [0:1 Яни Николов 29', 1:1 Никола Л.Николов 32', 1:2 Трайо Грозев 56',
   1:3 Мурад Ибраим 66']
  [чк: Стоян Грънчарски (С) 90'], 200 зрители
* - заради инциденти по време на мача Садово е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Чергев 90'+3'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:2 (0:0) * 
  [0:2 Тодор Тимонов 47',70'], 800 зрители
* - заради инциденти по време на мача Асеновец 2005 е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Загорец (Нова Загора) - Хасково 1957 (Хасково)            3:1 (1:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 32', 1:1 Юлий Шекеров 58', 2:1 Георги Й.Георгиев 66',
   3:1 Пламен Иванов 74']
  [чк: Дамян Чаушев (Х) 64'], 400 зрители
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сокол (Марково)            1:1 (0:1) 
  [0:1 Симеон Сталев 43', 1:1 Ивелин Костов 68'], 350 зрители
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                       0:0 
  500 зрители

                           XXII кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Костов 69'], 150 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)          0:0 
  117 зрители
Гигант (Съединение) - Садово (Садово)                     1:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 43'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       0:3 (0:1) 
  [0:1 Цветомир Цонков 20', 0:2 Цветан Филипов 54', 0:3 Деян Христов 56']
  [чк: Васил Сантов (Д) 18'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово)                    0:0 
  300 зрители
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1 (1:0) 
  [1:0 Серафим Михайлов 19', 2:0 Ангел Семерджиев 82', 2:1 Костадин Желев 89'], 200 зрители
Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас)                1:2 (0:1) 
  [0:1 Жулиен Парушев 40', 0:2 Мустафа Ехл.Мустафа 65', 1:2 Ангел Рахов 67'], 120 зрители
23 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Созопол (Созопол) - Борислав 2009 (Първомай)              3:1 (1:0) 
  [1:0 Трайо Грозев 3', 2:0 Антонио Ласков 61', 3:0 Стефан Стойнов 64',
   3:1 Венцислав Гюзелев 84'], 100 зрители
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)       4:1 (3:1) 
  [2:0 Юлий Шекеров 9',15'; 2:1 Мутлу Алиев 34', 3:1 Ален Иванов 41',
   4:1 Юлий Шекеров 63'], 300 зрители

                           XVIII кръг - отложени мачове

27 март 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Гигант (Съединение) - Хасково 1957 (Хасково)              1:1 (1:1) 
  [0:1 Стефан Балев 1', 1:1 Светослав Читаков 24'], 150 зрители
Атлетик (Куклен) - Садово (Садово)                        5:0 (2:0) 
  [2:0 Димитър Джонджоров 20',32'; 3:0 Стефан Рабаджийски 64', 4:0 Антонио Цанков 65',
   5:0 Димитър Джонджоров 89'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Костов 90'+2'], 150 зрители

                           XXIII кръг

30 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Атлетик (Куклен)               5:0 (1:0) 
  [1:0 Васил Калоянов 19'-д, 2:0 Стоян Мантаров 60', 3:0 Васил Калоянов 77',
   4:0 Георги Тузаков 86', 5:0 Станислав Дрянов 88'], 200 зрители
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912": *
Садово (Садово) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:3 (0:1) 
  [0:1 Тодор Тимонов 32', 0:2 Мирослав Радев 64', 0:3 Йордан Пейчинов 71'], 50 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Садово.
30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Миньор (Раднево)                        3:2 (1:0) 
  [1:0 Михаил Михайлов (вр) 22'-аг, 1:1 Димитър Видев 60', 2:1 Георги Куртев 78'-д,
   3:1 Николай Д.Николов 82', 3:2 Ангел Костов 90'+2'], 120 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        0:4 (0:2) 
  [0:3 Даниел Стоянов 3',30',65'; 0:4 Георги Жеков 80'], 150 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:1 (1:1) 
  [1:0 Деян Христов 11', 1:1 Антонио Ласков 20'], _ зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Александър Стойчев 90'+2'-д]
  [чк: Венцислав Гюзелев (Б) 62'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Хасково 1957 (Хасково)         1:2 (0:2) 
  [0:1 Юлий Шекеров 17', 0:2 Марио Йовов 39', 1:2 Ахмед Сюнетчиев 60'], 250 зрители
в Садово: *
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        0:5 (0:4) 
  [0:1 Хайри Мехмед 7', 0:2 Ивайло Маринов 8', 0:3 Явор Иванов 37',
   0:4 Георги Й.Георгиев 44', 0:5 Ивайло Маринов 78']
  [чк: Яшар Ферадов (А) 15'], 150 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Асеновец 2005.
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:0 (1:0) 
  [3:0 Стефан Чилингиров 2',71',89'], 300 зрители

                           XXIV кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             3:0 (3:0) 
  [1:0 Димитър Видев 3', 2:0 Никола Грозданов 20', 3:0 Руси Чернаков 40'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          3:1 (1:0) 
  [1:0 Александър Хардалов 28', 1:1 Пламен Колев 53', 3:1 Георги Й.Георгиев 68',89']
  [чк: Николай Стоичков (Рд) _], 150 зрители
Хасково 1957 (Хасково) - Садово (Садово)                 13:0 (6:0) 
  [1:0 Борис Бисеров 15', 2:0 Юлий Шекеров 23', 3:0 Янко Енчев 24',
   4:0 Стефан Русев 34', 7:0 Юлий Шекеров 36',38',48'; 8:0 Стефан Русев 51',
   9:0 Ерай Салиф 59', 10:0 Стефан Балев 61', 11:0 Борис Бисеров 74',
   12:0 Димитър Александров 79'-д, 13:0 Стефан Русев 90'], 76 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)          0:0 
  150 зрители
Гигант (Съединение) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Костов 76'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:0 (1:0) 
  [1:0 Даниел Добриков 22', 2:0 Андрей Атанасов 77'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            1:4 (0:2) 
  [0:1 Мустафа Ехл.Мустафа 18'-д, 0:2 Васил Калоянов 20', 0:3 Жулиен Парушев 70',
   1:3 Даниел Стоянов 77', 1:4 Жулиен Парушев 89'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        2:0 (1:0) 
  [1:0 Серафим Михайлов 44', 2:0 Александър Христев 57'], 400 зрители
6 април 2019 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                      3:1 (2:0) 
  [3:0 Трайо Грозев 17',33',53'; 3:1 Веселин Филипов 70']
  [чк: Боян Пенев (Л) 27'], 70 зрители

                           XXV кръг

10 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Жулиен Парушев 48'], 100 зрители
10 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                       0:2 (0:0) 
  [0:1 Ангел Костов 47', 0:2 Димитър Видев 86']
  [чк: Илхан Ибрамчик (А) 75'], 150 зрители
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                     отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)          1:4 (0:1) 
  [0:1 Антонио Ласков 13', 0:2 Трайо Грозев 55', 0:3 Станимир Баев 59',
   0:4 Трайо Грозев 64', 1:4 Анастас Попов 71']
  [чк: Анатас Попов (С) _], 200 зрители
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    0:0 
  [чк: Веселин Филипов (Л) 65'], 150 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)          4:2 (3:1) 
  [0:1 Георги К.Георгиев 2', 2:1 Деян Христов 11',23'; 3:1 Цветомир Цонков 27',
   4:1 Деян Христов 72', 4:2 Лъчезар Ангелов 88'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Хасково 1957 (Хасково)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Венцислав Гюзелев 60'], 200 зрители
Садово (Садово) - Загорец (Нова Загора)                   0:2 (0:0) 
  [0:1 Георги Й.Георгиев 48', 0:2 Александър Хардалов 86'], 20 зрители
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:1 (1:1) 
  [0:1 Стоян Славков 25', 1:1 Атанас Апостолов 45'+1', 2:1 Михаел Лалев 67',
   3:1 Данаил Иванов 73'], 100 зрители
17 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                     3:0 (1:0) 
  [1:0 Ангел Рахов 11', 2:0 Мартин Динов 62', 3:0 Ангел Рахов 88'], 50 зрители

                           XXVI кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               3:1 (1:1) 
  [0:1 Пламен Колев 36', 2:1 Димитър Байдаков 40',61'; 3:1 Руси Чернаков 64'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Садово (Садово)              4:0 (3:0) 
  [1:0 Стоян Славков 7', 2:0 Мутлу Алиев 14', 3:0 Ариф Ферадов 19',
   4:0 Теодор Генов 80'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Добромир Димитров 90'+3'], 150 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  0:0 
  [чк: Валентин Иванов (Л) 84'], 250 зрители
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        1:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Парнаров 26'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)        1:0 (1:0) 
  [1:0 Филип Сантов 45'], 200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                    0:3 (0:2) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 5', 0:2 Стефан Рабаджийски 16', 0:3 Юлиян Романов 90'+1'], 100 зрители
13 април 2019 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              3:1 (1:0) 
  [1:0 Уилфред Гримо 36', 3:0 Трайо Грозев 51',78'; 3:1 Мустафа Ехл.Мустафа 90'+1']
  [чк: Васил Калоянов (Ч) 55'], 500 зрители
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         0:3 (0:2) 
  [0:1 Николай Костов 6', 0:2 Любомир Божинов 23', 0:3 Деян Христов 74']
  [ид: Юлий Шекеров (Х) 90'], 100 зрители

                           XXV кръг - отложен мач

17 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                     3:0 (1:0) 
  [1:0 Ангел Рахов 11', 2:0 Мартин Динов 62', 3:0 Ангел Рахов 88'], 50 зрители

                           XXVII кръг

19 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Загорец (Нова Загора)          4:2 (1:1) 
  [1:0 Любомир Божинов 3', 1:1 Ивайло Маринов 5', 2:1 Деян Христов 48',
   3:1 Михаил Георгиев 54', 3:2 Ивайло Маринов 83', 4:2 Деян Христов 90'], 100 зрители
20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                    3:0 сл. * 
  [0:1 Димитър Цонев 20', 0:2 Ангел Костов 29'], 100 зрители
* - първоначално 0:2, в последствие на Миньор е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:0 (1:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 11'], 207 зрители
Сокол (Марково) - Созопол (Созопол)                       1:1 (0:1) 
  [0:1 Трайо Грозев 30', 1:1 Селчук Коджаахмет 46'], 100 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Гигант (Съединение)            2:0 (1:0) 
  [1:0 Станислав Дрянов 31', 2:0 Жулиен Парушев 88'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица 1921 (Пловдив)      3:1 (1:0) 
  [2:0 Мариян Тонев 33'-д,50'; 3:0 Костадин Желев 54', 3:1 Петър Сърбов 86'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     8:0 (4:0) 
  [1:0 Венцислав Гюзелев 12', 2:0 Мартин Здравчев 32', 4:0 Ангел Здравчев 43',45';
   5:0 Венцислав Гюзелев 57', 6:0 Васил Колев 60', 7:0 Шабан Османов 62',
   8:0 Венцислав Гюзелев 88'], 100 зрители
Садово (Садово) - Розова долина (Казанлък)                0:1 (0:0) 
  [0:1 Иван Чернев 90'+1'], 100 зрители
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Хасково 1957 (Хасково)                 0:2 (0:2) 
  [0:1 Стефан Русев 7', 0:2 Ален Иванов 22'], 300 зрители

                           XXVIII кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     0:1 (0:1) 
  [0:1 Боримир Карамфилов 5'], 100 зрители
25 април 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Садово (Садово)                        3:0 сл. * 
  60 зрители
* - прекратен в 2' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)       1:1 (1:1) 
  [0:1 Васил Колев 32', 1:1 Димитър Костадинов 43'], 120 зрители
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  5:0 (2:0) 
  [1:0 Денислав Атанасов 6', 2:0 Явор Иванов 34', 3:0 Павлин Георгиев 52',
   4:0 Георги Й.Георгиев 80', 5:0 Никола Праматаров 85'-аг]
  [ид: Ивайло Маринов (З) 34'], 120 зрители
Хасково 1957 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)     2:2 (1:2) 
  [0:1 Иван Ангелов 26', 0:2 Мариян Тонев 34', 1:2 Елиаш 37',
   2:2 Нелиян Чакъров 51'], 100 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)          0:0 
  150 зрители
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                     3:2 (1:1) 
  [1:0 Светослав Читаков 3', 1:1 Сезгин Четин 38'-д, 2:1 Александър Стойчев 47',
   3:1 Светослав Читаков 55', 3:2 Иван Пудев 85'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)    2:2 (1:0) 
  [2:0 Андрей Атанасов 44',53'-д; 2:1 Георги Калоянов 61'-д, 2:2 Димитър Петков 69'], 150 зрители
25 април 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Атлетик (Куклен)                      2:1 (1:0) 
  [1:0 Трайо Грозев 23', 2:0 Георги П.Георгиев 83', 2:1 Борислав Хаджиев 90'+1'], 150 зрители

                           XXIX кръг

3 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       0:1 (0:0) 
  [0:1 Ангел Костов 50']
  [чк: Чавдар Камов (Д) 76', Васил Сантов (Д) 90'+2'], 200 зрители
4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   0:2 (0:0) 
  [0:2 Трайо Грозев 65',89'], 130 зрители
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    0:0 
  200 зрители
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   отложен * 
* - отложен по молба на домакините.
Черноморец 1919 (Бургас) - Хасково 1957 (Хасково)         5:1 (2:0) 
  [1:0 Васил Калоянов 35', 2:0 Жулиен Парушев 36', 3:0 Васил Калоянов 58',
   4:0 Жулиен Парушев 67', 4:1 Борис Бисеров 74', 5:1 Петър Колев 84'], 160 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      0:5 (0:2) 
  [0:2 Явор Иванов 25',30'; 0:3 Ивайло Маринов 67', 0:4 Христо Митев 71',
   0:5 Пламен Г.Иванов 86'], 100 зрители
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)       3:1 (1:1) 
  [1:0 Цветан Филипов 9', 1:1 Ахмед Сюнетчиев 43', 2:1 Боримир Карамфилов 47',
   3:1 Деян Христов 67'], 300 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Садово (Садово)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Стайков 72'], 100 зрители
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             3:0 (0:0) 
  [1:0 Веселин Филипов 61', 3:0 Стефан Чилингиров 64',72'], 150 зрители
21 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:1 (2:1) 
  [0:1 Мартин Анастасов 35', 2:1 Станимир Димитров 40',45'+1'], 50 зрители

                           XXX кръг

8 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)               1:0 (1:0) 
  [1:0 Радослав Калчев 36'], 100 зрители
Садово (Садово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                1:4 (1:2) 
  [0:1 Любомир Божинов 7', 1:1 Емил Аргиров 28', 1:2 Любомир Божинов 40',
   1:3 Михаил Георгиев 67', 1:4 Деян Христов 75'], 50 зрители
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               5:0 (3:0) 
  [2:0 Венцислав Н.Иванов 18',30'; 3:0 Николай Георгиев 36', 5:0 Иван Чергев 87',90'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       3:3 (0:1) 
  [0:1 Христо Зотев 43', 0:2 Веселин Бакърджиев 47', 1:2 Ариф Ферадов 67',
   1:3 Мариян Тонев 68', 3:3 Стоян Славков 72'-д,90'+2'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)          3:0 (2:0) 
  [1:0 Денислав Атанасов 5', 2:0 Явор Иванов 33', 3:0 Пламен Г.Иванов 85'], 200 зрители
Хасково 1957 (Хасково) - Сокол (Марково)                  2:0 (0:0) 
  [1:0 Стефан Русев 47', 2:0 Юлий Шекеров 89'], 250 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                  2:0 (2:0) 
  [1:0 Костадин Дяков 7', 2:0 Запрян Т.Запрянов 10', 150 зрители]
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                 2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 45', 2:0 Ерик Смилянов 80']
  [чк: Ивайло Стойчев (Г) 75'], _ зрители
8 май 2019 г., сряда, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      4:1 (0:1) 
  [0:1 Андрей Атанасов 44', 1:1 Трайо Грозев 53', 2:1 Уилфред Гримо 58',
   3:1 Петър Кюмюрджиев 82', 4:1 Георги П.Георгиев 87']
  [чк: Райко Райков (Д) 69'], 100 зрители

                           XXXI кръг

11 май 2019 г., събота, 15:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Кристиян Парашкевов 30', 2:0 Цветан Чахов 49'], 200 зрители
11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Марица 1921 (Пловдив)               4:1 (1:0) 
  [2:0 Димитър Ат.Петров 32',65'; 3:0 Стойко Колев 71', 4:0 Ясен Тузаков 76',
   4:1 Димитър Русев 79'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Хасково 1957 (Хасково)                 0:0 
  173 зрители
Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора)                   0:3 (0:1) 
  [0:1 Георги Й.Георгиев 37', 0:3 Денислав Атанасов 72',85'], 100 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   0:3 (0:0) 
  [0:3 Пламен Колев 57',60',72'], 150 зрители
11 май 2019 г., събота, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Миньор (Раднево)                      2:1 (1:0) 
  [1:0 Станимир Баев 32', 1:1 Димитър Видев 57', 2:1 Станимир Баев 69'], 100 зрители
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    1:0 (0:0) 
  [1:0 Емир Емин 84'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Садово (Садово)                        2:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Диклиев 23', 2:0 Мирослав Кайряков 74'], _ зрители

                           XXXIV кръг - изтеглен мач

14 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Сокол (Марково)                         1:2 (1:1) 
  [1:0 Георги Бъчваров 10', 1:1 Мартин Динов 44', 1:2 Сезгин Четин 57']
  [ид: Сезгин Четин (С) 24'], 100 зрители

                           XXXII кръг

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:1 (0:1) 
  [0:1 Цветан Филипов 44'-д]
  [чк: Любомир Божинов (Н) 64'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              1:2 (0:1) 
  [0:1 Мартин Динов 45'-д, 1:1 Ариф Ферадов 56', 1:2 Николаос Томопулос 74'], 150 зрители
18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               4:1 (2:0) 
  [1:0 Ангел Здравчев 2', 2:0 Венцислав Гюзелев 30', 3:0 Васил Колев 48',
   3:1 Стефан Чилингиров 69', 4:1 Венцислав Гюзелев 84'], 150 зрители
Садово (Садово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            2:0 (1:0) 
  [1:0 Светослав Асенов 5', 2:0 Петьо Димитров 52'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас)       1:2 (1:0) 
  [1:0 Николай Г.Георгиев 42', 1:1 Жулиен Парушев 67', 1:2 Васил Калоянов 86'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                  3:0 (2:0) 
  [1:0 Добромир Димитров 28', 2:0 Денислав Атанасов 31', 3:0 Явор Иванов 68'], 200 зрители
Хасково 1957 (Хасково) - Карнобат (Карнобат)              2:0 (0:0) 
  [1:0 Юлий Шекеров 60', 2:0 Сонер Полат 90'], 50 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)          3:1 (0:0) 
  [0:1 Антон Колев 50', 2:1 Тодор Тимонов 53',59'; 3:1 Запрян Т.Запрянов 64'], 57 зрители
Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)                   0:1 (0:0) 
  [0:1 Димитър Коларов 78'], 150 зрители

                           XXIX кръг - отложен мач

21 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:1 (2:1) 
  [0:1 Мартин Анастасов 35', 2:1 Станимир Димитров 40',45'+1'], 50 зрители

                           XXXIII кръг

23 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:1 (1:1) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 12', 1:1 Ерсин Сладунов 35', 2:1 Олгин Чобан 89']
  [чк: Емир Мустафа (А) _], 100 зрители
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                0:4 (0:3) 
  [0:1 Михаел Лалев 16', 0:2 Пламен Колев 19', 0:3 Кристиан Петров 40',
   0:4 Пламен Колев 49'], 50 зрители
24 май 2019 г., петък, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:3 (0:1) 
  [0:1 Цветан Филипов 33', 0:3 Мирослав Радев 50',60'], 100 зрители
24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    0:1 (0:1) 
  [0:1 Руси Чернаков 36']
  [чк: Димитър Трайков (М) _], 150 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Хасково 1957 (Хасково)         3:4 (0:1) 
  [0:1 Юлий Шекеров 9', 1:1 Андрей Атанасов 55', 1:2 Юлий Шекеров 70',
   2:2 Цветомир Матев 74', 2:3 Юлий Шекеров 75', 3:3 Андрей Атанасов 78'-д,
   3:4 Юлий Шекеров 89']
  [чк: Васил Сантов (Д) 90'+3'], 350 зрители
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)               1:4 (0:1) 
  [0:2 Денислав Атанасов 45',48'; 0:4 Александър Хардалов 64',77'; 1:4 Ивайло Стойчев 79'], 100 зрители
Черноморец 1919 (Бургас) - Садово (Садово)                3:0 сл. * 
* - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)   2:1 (1:0) 
  [1:0 Анастас Попов 30', 1:1 Васил Колев 72', 2:1 Анастас Попов 88'-д], 120 зрители
24 май 2019 г., петък, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                 2:1 (1:0) 
  [1:0 Уилфред Гримо 29', 1:1 Мирослав Радев 55', 2:1 Трайо Грозев 85'], 130 зрители

                           XXXIV кръг

14 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Сокол (Марково)                         1:2 (1:1) 
  [1:0 Георги Бъчваров 10', 1:1 Мартин Динов 44', 1:2 Сезгин Четин 57']
  [ид: Сезгин Четин (С) 24'], 100 зрители
28 май 2019 г., вторник, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)          3:3 (0:1) 
  [0:1 Живко Комелов 14', 1:1 Васил Богданов 51', 2:1 Ерсин Сладунов 53',
   2:2 Ростислав Петров 71', 2:3 Ивайло Стойчев 87', 3:3 Марио Филипов 90'], 80 зрители
29 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение)               1:0 (1:0) 
  [1:0 Лъчезар Ангелов 36'], 150 зрители
30 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)               3:1 (2:0) 
  [1:0 Владислав Калайджиев 40', 2:0 Николай Георгиев 44', 2:1 Стефан Рабаджийски 77',
   3:1 Иван Чергев 83'], 123 зрители
31 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)   5:1 (3:0) 
  [2:0 Стойко Иванов 30',33'; 3:0 Кольо Чахов 38', 4:0 Михаил Георгиев 65',
   5:0 Цветан Чахов 71', 5:1 Мариян Тонев 76'], 300 зрители
1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                       5:0 (3:0) 
  [1:0 Ангел Костов 4', 2:0 Димитър Видев 21', 3:0 Руси Чернаков 26',
   4:0 Димитър Байдаков 48'-д, 5:0 Димитър Видев 84'], 250 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Черноморец 1919 (Бургас)       0:2 (0:1) 
  [0:2 Васил Калоянов 20',75'], 100 зрители
Садово (Садово) - Сокол (Марково)                         изтеглен 
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)          3:0 (2:0) 
  [1:0 Явор Иванов 30', 3:0 Денислав Атанасов 38',80'], 50 зрители
2 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Хасково 1957 (Хасково) - Созопол (Созопол)                0:2 (0:0) 
  [0:1 Кристиян Иванов 65', 0:2 Трайо Грозев 85'], 100 зрители

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Нефтохимик 1962 (Бургас) XXX 1:1 4:2 3:0 4:2 2:1 4:0 3:1 2:0 2:0 4:1 2:0 6:0 1:0 3:1 5:1 3:0 6:1 2. Созопол (Созопол) 2:1 XXX 1:0 3:1 2:1 2:1 3:1 1:0 2:1 3:0 2:0 3:1 2:1 3:1 4:1 4:0 6:1 4:2 3. Загорец (Нова Загора) 2:0 2:0 XXX 3:0 0:0 0:0 3:1 3:1 3:0 2:1 1:1 1:0 4:0 5:0 3:0 3:2 5:0 6:1 4. Черноморец 1919 (Бургас) 3:4 2:2 0:0 XXX 2:3 1:0 5:1 0:2 5:0 4:0 2:0 5:1 5:2 6:0 1:0 4:1 3:0* 3:0* 5. Марица 1921 (Пловдив) 1:1 2:1 1:0 0:0 XXX 1:0 3:0 0:0 2:0 1:0 1:0 0:0 3:0 0:0 3:1 2:0 2:0 2:0 6. Миньор (Раднево) 0:1 0:1 1:0 0:2 1:0 XXX 3:2 3:1 2:1 3:0 0:1 1:0 0:0 5:0 3:0 1:0 3:0* 3:0 7. Хасково 1957 (Хасково) 0:3 0:2 0:2 1:1 1:1 2:2 XXX 3:0 1:0 2:0 2:1 1:0 2:0 2:1 2:0 2:2 13:0 4:1 8. Розова долина (Казанлък) 0:3 1:2 1:0 1:2 0:0 1:1 1:2 XXX 3:1 6:0 1:0 1:1 3:1 5:0 1:0 2:3 4:1 3:1 9. Атлетик (Куклен) 0:1 0:1 2:2 2:0 4:2 0:2 0:0 4:1 XXX 2:0 0:0 3:4 1:0 3:0 1:0 2:1 5:0 2:1 10. Сокол (Марково) 0:1 1:1 0:3 1:2 2:1 3:2 2:0 0:4 1:1 XXX 3:2 2:0 3:0 3:0 3:1 3:1 6:0* 2:2 11. Гигант (Съединение) 0:1 0:1 2:3 0:0 1:0 0:1 1:1 4:0 3:3 3:2 XXX 2:1 2:0 0:0 1:0 1:0 1:0 1:0 12. Борислав 2009 (Първомай) 1:2 2:1 1:4 0:2 0:1 1:0 1:0 2:2 0:1 3:1 0:1 XXX 1:0 4:1 2:0 3:0 1:0 8:0 13. Карнобат (Карнобат) 0:4 0:2 1:4 1:4 4:1 3:0* 2:1 3:3 0:3 2:2 2:1 2:1 XXX 0:0 0:0 2:0 2:0 3:1 14. Левски (Карлово) 0:3 0:0 0:1 2:0 1:1 1:0 0:2 3:1 0:0 0:0 0:0 1:0 3:0 XXX 3:0 0:0 2:0 3:0 15. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3 1:3 1:2 0:2 1:1 0:1 3:4 1:0 3:1 1:0 1:0 1:0 2:2 3:0 XXX 2:0 3:0 1:0 16. Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0 1:4 0:5 0:2 3:1 1:1 0:0 0:3 1:0 1:1 2:2 2:1 0:4 1:3 1:0 XXX 1:0 2:1 17. Садово (Садово) 1:4 1:3 0:2 0:3 0:3 1:2 0:0 0:1 1:3 1:2 1:0 3:2 0:1 1:0 2:0 2:0 XXX 2:0 18. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1 0:2 0:5 2:4 0:2 2:3 0:1 2:4 2:2 1:2 1:0 1:2 3:3 2:0 2:2 3:3 4:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре