ОГ Русе 2018/19

« ОГ Русе 2018/19


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунарит (Николово)                 18   15   1   2   60:12   46        Финали 
 2. Дунав (Сливо поле)                 18   14   2   2   55:8    44        Финали 
 3. Сокол (Червена вода)               18   12   4   2   55:18   40        Финали 
 4. Мартен (Мартен)                    18   10   1   7   50:33   31        Финали 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Смирненски (Смирненски)            18    9   1   8   27:30   28               
 6. Спартак 2014 (Хотанца)             18    9   0   9   34:43   27               
 7. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 18    6   1  11   26:50   19               
 8. Ботев (Голямо Враново)             18    3   2  13   24:63   11 [+]           
 9. Юделник (Юделник)                  18    2   0  16   18:67    6               
10. Пристис (кв.Долапите, Русе)        18    4   0  14   24:49   12    [*] Изваден

Бележки
  - Ботев (Голямо Враново) се включва в групата.
  - На 12 април 2019 г. Пристис (кв.Долапите, Русе) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Приста 2000 (Средна кула) - Ботев (Голямо Враново)        отложен 
Спартак 2014 (Хотанца) - Сокол (Червена вода)             отложен 
Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово)              2:0 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Мартен (Мартен)             2:4 
Юделник (Юделник) - Дунав (Сливо поле)                    0:1 
17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Приста 2000 (Средна кула) - Ботев (Голямо Враново)        2:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2014 (Хотанца) - Сокол (Червена вода)             4:3 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Сливо поле: *
Ботев (Голямо Враново) - Дунав (Сливо поле)               0:7 
* - в Сливо поле заради ремонт на стадиона в Голямо Враново.
Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник)                       7:1 
Сокол (Червена вода) - Смирненски (Смирненски)            5:0 
Приста 2000 (Средна кула) - Спартак 2014 (Хотанца)        1:0 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Дунарит (Николово) - Пристис (кв.Долапите, Русе)          3:0 

                           III кръг

30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Спартак 2014 (Хотанца) - Ботев (Голямо Враново)           7:3 
Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (Средна кула)       3:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Сокол (Червена вода)        1:3 
Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово)                    0:4 
Дунав (Сливо поле) - Мартен (Мартен)                      2:0 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Юделник (Юделник)                  6:0 сл. * 
* - прекратен в 15' при 3:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека в
    игра.
7 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
в Сливо поле: *
Ботев (Голямо Враново) - Мартен (Мартен)                  0:6 
* - в Сливо поле заради ремонт на стадиона в Голямо Враново.
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   отложен 
Приста 2000 (Средна кула) - Пристис (кв.Долапите, Русе)   1:3 
Спартак 2014 (Хотанца) - Смирненски (Смирненски)          4:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   1:0 

                           V кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Смирненски (Смирненски) - Ботев (Голямо Враново)          4:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Спартак 2014 (Хотанца)      3:1 
Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    1:2 
Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода)                 1:1 
Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово)                      4:2 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Мартен (Мартен)                    5:2 
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле)   0:4 
21 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Голямо Враново) - Дунарит (Николово)               0:2 
Спартак 2014 (Хотанца) - Юделник (Юделник)                5:1 
Смирненски (Смирненски) - Пристис (кв.Долапите, Русе)     1:0 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)      4:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Ботев (Голямо Враново)      8:1 
Юделник (Юделник) - Смирненски (Смирненски)               0:2 
Дунав (Сливо поле) - Спартак 2014 (Хотанца)               5:0 
Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода)                 2:0 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово)   0:6 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев (Голямо Враново) - Сокол (Червена вода)             2:2 
Спартак 2014 (Хотанца) - Мартен (Мартен)                  5:1 
Смирненски (Смирненски) - Дунав (Сливо поле)              1:3 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Юделник (Юделник)           6:2 

                           IX кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Юделник (Юделник) - Ботев (Голямо Враново)                3:2 
Дунав (Сливо поле) - Пристис (кв.Долапите, Русе)          1:0 (1:0) 
Мартен (Мартен) - Смирненски (Смирненски)                 1:1 (0:0) 
Дунарит (Николово) - Спартак 2014 (Хотанца)               5:0 (2:0) 
Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (Средна кула)          6:1 (3:0) 

                           I кръг - отложени мачове

17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Приста 2000 (Средна кула) - Ботев (Голямо Враново)        2:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2014 (Хотанца) - Сокол (Червена вода)             4:3 

                           IV кръг - отложен мач

18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)                   1:0 

                           X кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Спартак 2014 (Хотанца)             отложен 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Голямо Враново) - Приста 2000 (Средна кула)        1:1 (0:1) 
Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски)              1:0 (0:0) 
Мартен (Мартен) - Пристис (кв.Долапите, Русе)             2:0 
Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник)                    отложен 
24 април 2019 г., сряда, 17:30 ч:
Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник)                    6:0 (2:0) 
25 април 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Спартак 2014 (Хотанца)             2:0 (0:0) 

                           XI кръг

24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Дунав (Сливо поле) - Ботев (Голямо Враново)               4:0 
Юделник (Юделник) - Мартен (Мартен)                       1:4 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунарит (Николово)          1:8 
Смирненски (Смирненски) - Сокол (Червена вода)            0:1 (0:0) 
Спартак 2014 (Хотанца) - Приста 2000 (Средна кула)        1:0 

                           XII кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Приста 2000 (Средна кула) - Смирненски (Смирненски)       3:0 (2:0) 
Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе)        3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Голямо Враново) - Спартак 2014 (Хотанца)           1:2 (0:1) 
Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник)                    3:0 (1:0) 
Мартен (Мартен) - Дунав (Сливо поле)                      0:2 (0:0) 

                           XIII кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Приста 2000 (Средна кула)   0:4 (0:2) 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Мартен (Мартен) - Ботев (Голямо Враново)                  4:1 (1:0) 
Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово)                   2:4 (2:3) 
Юделник (Юделник) - Сокол (Червена вода)                  1:2 (0:0) 
Смирненски (Смирненски) - Спартак 2014 (Хотанца)          2:1 (1:0) 

                           XIV кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник)    8:3 (4:1) 
Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)                 1:1 (0:1) 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Голямо Враново) - Смирненски (Смирненски)          2:1 
Спартак 2014 (Хотанца) - Пристис (кв.Долапите, Русе)      3:0 сл. 
Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен)                      4:0 (0:0) 

                           XV кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Мартен (Мартен) - Сокол (Червена вода)                    1:2 (1:1) 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Дунарит (Николово) - Ботев (Голямо Враново)               2:1 (1:0) 
Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   3:0 (0:0) 
Юделник (Юделник) - Спартак 2014 (Хотанца)                0:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Смирненски (Смирненски)     0:3 сл. 

                           X кръг - отложени мачове

24 април 2019 г., сряда, 17:30 ч:
Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник)                    6:0 (2:0) 
25 април 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Спартак 2014 (Хотанца)             2:0 (0:0) 

                           XVI кръг

27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен)      2:6 (0:3) 
28 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Голямо Враново) - Пристис (кв.Долапите, Русе)      3:0 сл. 
Смирненски (Смирненски) - Юделник (Юделник)               3:1 (1:0) 
Спартак 2014 (Хотанца) - Дунав (Сливо поле)               0:5 (0:3) 
29 април 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово)                 2:2 (1:0) 

                           XVII кръг

2 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
Сокол (Червена вода) - Ботев (Голямо Враново)             7:0 (3:0) 
3 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   4:0 (0:0) 
Мартен (Мартен) - Спартак 2014 (Хотанца)                  3:0 (0:0) 
Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски)              5:0 
Юделник (Юделник) - Пристис (кв.Долапите, Русе)           3:0 сл. 

                           XVIII кръг

10 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода)          0:4 (0:2) 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев (Голямо Враново) - Юделник (Юделник)                5:1 
Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунав (Сливо поле)          0:3 сл. 
Смирненски (Смирненски) - Мартен (Мартен)                 3:1 
Спартак 2014 (Хотанца) - Дунарит (Николово)               0:7 (0:4) 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дунарит (Николово) XXX 1:0 2:0 4:0 1:0 5:0 4:0 2:1 3:0 3:0 2. Дунав (Сливо поле) 2:4 XXX 1:1 2:0 5:0 5:0 3:0 4:0 6:0 1:0 3. Сокол (Червена вода) 2:2 1:1 XXX 5:2 5:0 2:0 6:1 7:0 6:0* 3:0* 4. Мартен (Мартен) 4:2 0:2 1:2 XXX 1:1 3:0 4:0 4:1 7:1 2:0 5. Смирненски (Смирненски) 2:0 1:3 0:1 3:1 XXX 2:1 3:1 4:1 3:1 1:0 6. Спартак 2014 (Хотанца) 0:7 0:5 4:3 5:1 4:1 XXX 1:0 7:3 5:1 3:0* 7. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:6 0:4 0:4 2:6 3:0 1:0 XXX 2:1 8:3 1:3 8. Ботев (Голямо Враново) 0:2 0:7 2:2 0:6 2:1 1:2 1:1 XXX 5:1 3:0* 9. Юделник (Юделник) 0:4 0:1 1:2 1:4 0:2 0:1 1:2 3:2 XXX 3:0* 10. Пристис (кв.Долапите, Русе) 1:8 0:3* 1:3 2:4 0:3* 3:1 0:4 8:1 6:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Младост (Екзарх Йосиф)             20   19   1   0   81:5    58     Финали
 2. Дунав (Батин)                      20   15   1   4   64:24   46     Финали
 3. Борово 2000 (Борово)               20   11   2   7   50:19   35     Финали
 4. Партизан (Босилковци)              20   11   0   9   47:38   33     Финали [3 0 1  8:7  9]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Две могили (Две могили)            20   10   3   7   54:31   33            [2 0 2 13:10 6]
 6. Ботев 2010 (Копривец)              20   10   3   7   38:31   33            [1 0 3  4:8  3]
 7. Атлетик (Тръстеник)                20    8   1  11   31:46   25           
 8. Янтра (Ценово)                     20    7   2  11   39:57   23           
 9. Янтра (Долна Студена)              20    5   2  13   28:55   17           
10. Левски (Новград)                   20    5   1  14   34:62   16           
11. Левски (Караманово)                20    1   0  19   15:113   3 [*]       

Бележки
  - Левски (Караманово), 11-ти и отказал се през изминалия сезон; отново се включва в групата.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово)                    3:2 
Борово 2000 (Борово) - Партизан (Босилковци)              1:0 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин)                       0:3 
Младост (Екзарх Йосиф) - Две могили (Две могили)          4:0 
Левски (Новград) - Ботев 2010 (Копривец)                  5:4 
Левски (Караманово)                                       почива

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Партизан (Босилковци) - Левски (Новград)                  2:0 
Две могили (Две могили) - Борово 2000 (Борово)            1:0 
в Екзарх Йосиф: *
Дунав (Батин) - Младост (Екзарх Йосиф)                    0:1 
* - в Екзарх Йосиф заради ремонт на стадиона в Батин.
Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник)                      1:1 
Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена)               0:9 
Ботев 2010 (Копривец)                                     почива

                           III кръг

30 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Дунав (Батин)                      0:1 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Караманово)                 7:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово)                   6:0 
Левски (Новград) - Две могили (Две могили)                2:2 
Ботев 2010 (Копривец) - Партизан (Босилковци)             0:1 
Янтра (Долна Студена)                                     почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник)               3:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Две могили (Две могили) - Ботев 2010 (Копривец)           5:2 
в Екзарх Йосиф: **
Дунав (Батин) - Левски (Новград)                          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
** -  в Екзарх Йосиф заради ремонт на стадиона в Батин.
Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово)                     0:7 
Левски (Караманово) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:3 
Партизан (Босилковци)                                     почива

                           V кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена)            4:0 
Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово)               10:0 
Левски (Новград) - Янтра (Ценово)                         1:3 
Ботев 2010 (Копривец) - Дунав (Батин)                     1:1 
Партизан (Босилковци) - Две могили (Две могили)           4:1 
Атлетик (Тръстеник)                                       почива

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово)              1:4 
21 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци)                     5:2 
Янтра (Ценово) - Ботев 2010 (Копривец)                    1:2 
Левски (Караманово) - Левски (Новград)                    1:4 
Атлетик (Тръстеник) - Младост (Екзарх Йосиф)              0:8 
Две могили (Две могили)                                   почива

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Партизан (Босилковци)                    4:3 (1:3) * 
* - по първоначална програма в Босилковци, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник)                5:0 
Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена)                  1:3 
Ботев 2010 (Копривец) - Левски (Караманово)               4:0 
Две могили (Две могили) - Дунав (Батин)                   2:3 
Младост (Екзарх Йосиф)                                    почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Ботев 2010 (Копривец)             1:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Янтра (Ценово) - Две могили (Две могили)                  2:2 
Левски (Караманово) - Партизан (Босилковци)               0:4 
Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник)                    0:1 * 
* - по първоначална програма в Тръстеник, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово)             2:0 
Дунав (Батин)                                             почива

                           IX кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Левски (Новград) - Младост (Екзарх Йосиф)                 0:2 
Ботев 2010 (Копривец) - Атлетик (Тръстеник)               3:2 
Партизан (Босилковци) - Янтра (Долна Студена)             3:0 сл. * 
* - първоначално 0:1 (0:0), в последствие на Янтра е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Две могили (Две могили) - Левски (Караманово)             8:0 (7:0) 
Дунав (Батин) - Янтра (Ценово)                            3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Борово 2000 (Борово)                                      почива

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Две могили (Две могили)           1:1 (0:1) 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Левски (Караманово) - Дунав (Батин)                       0:9 
Атлетик (Тръстеник) - Партизан (Босилковци)               1:0 
Младост (Екзарх Йосиф) - Ботев 2010 (Копривец)            3:1 
Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград)                   2:1 
Янтра (Ценово)                                            почива

                           XI кръг

25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев 2010 (Копривец) - Борово 2000 (Борово)              2:1 
Младост (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци)            3:1 * 
* - по първоначална програма в Босилковци, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Две могили (Две могили) - Атлетик (Тръстеник)             0:1 
Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена)                     5:1 
Янтра (Ценово) - Левски (Караманово)                      7:2 
Левски (Новград)                                          почива

                           XII кръг

10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена)                    5:0 
Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник)                       3:0 
Две могили (Две могили) - Младост (Екзарх Йосиф)          0:2 
Партизан (Босилковци) - Борово 2000 (Борово)              1:0 
Ботев 2010 (Копривец) - Левски (Новград)                  2:0 
Левски (Караманово)                                       почива

                           XIII кръг

17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Новград) - Партизан (Босилковци)                  6:4 (5:2) 
Борово 2000 (Борово) - Две могили (Две могили)            1:2 (0:1) 
Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин)                    4:1 (0:1) 
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово)                      2:1 
Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово)               5:2 (1:0) 
Ботев 2010 (Копривец)                                     почива

                           XIV кръг

24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Караманово) - Атлетик (Тръстеник)                 0:5 
Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф)                   1:3 (1:1) 
Дунав (Батин) - Борово 2000 (Борово)                      5:2 (3:0) 
Две могили (Две могили) - Левски (Новград)                8:0 
Партизан (Босилковци) - Ботев 2010 (Копривец)             1:0 (0:0) 
Янтра (Долна Студена)                                     почива

                           XV кръг

31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 2010 (Копривец) - Две могили (Две могили)           2:1 (1:0) 
Левски (Новград) - Дунав (Батин)                          0:5 (0:1) 
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово)                     4:0 (1:0) 
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово)             10:0 (5:0) 
Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена)               4:0 (1:0) 
Партизан (Босилковци)                                     почива

                           XVI кръг

7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Янтра (Долна Студена) - Младост (Екзарх Йосиф)            0:4 сл. * 
* - прекратен в 3' при 0:1, когато футболист на домакините, започнали мача със
    7 човека, се контузва.
Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово)                1:5 (0:1) 
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         3:2 (0:1) 
Дунав (Батин) - Ботев 2010 (Копривец)                     3:1 
Две могили (Две могили) - Партизан (Босилковци)           6:2 
Атлетик (Тръстеник)                                       почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена)              2:0 (2:0) 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Партизан (Босилковци) - Дунав (Батин)                     2:4 (0:1) 
Ботев 2010 (Копривец) - Янтра (Ценово)                    3:0 (3:0) 
Левски (Новград) - Левски (Караманово)                    7:0 (2:0) 
Младост (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник)              5:0 сл. * 
* - прекратен в 80' при 2:0, когато гостите напускат терена.
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XVIII кръг

21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Борово 2000 (Борово)                0:2 (0:0) 
Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград)                  1:3 (0:2) 
Левски (Караманово) - Ботев 2010 (Копривец)               2:3 (1:3) 
Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово)                    4:1 * 
* - по първоначална програма в Ценово, по взаимна договорка домакинствата
    в мачовете между двата отбора са разменени.
Дунав (Батин) - Две могили (Две могили)                   2:1 (2:1) 
Младост (Екзарх Йосиф)                                    почива

                           XIX кръг

26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Партизан (Босилковци) - Левски (Караманово)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград)                    4:1 * 
* - по първоначална програма в Новград, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф)             0:0 
28 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Две могили (Две могили) - Янтра (Ценово)                  4:0 (1:0) 
Ботев 2010 (Копривец) - Янтра (Долна Студена)             3:0 сл. * 
* - прекратен в 67' при 0:1, когато гостите напускат терена.
Дунав (Батин)                                             почива

                           XX кръг

3 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград)                 9:0 (6:0) 
Янтра (Долна Студена) - Партизан (Босилковци)             0:4 (0:2) 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Атлетик (Тръстеник) - Ботев 2010 (Копривец)               0:3 (0:1) 
Левски (Караманово) - Две могили (Две могили)             2:4 (0:2) 
Янтра (Ценово) - Дунав (Батин)                            4:3 (3:2) 
Борово 2000 (Борово)                                      почива

                           XXI кръг

8 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Дунав (Батин) - Левски (Караманово)                       2:3 (0:3) 
Две могили (Две могили) - Янтра (Долна Студена)           3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Партизан (Босилковци) - Атлетик (Тръстеник)               5:1 (4:1) 
Ботев 2010 (Копривец) - Младост (Екзарх Йосиф)            0:3 (0:2) 
Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                   1:3 (1:2) 
Янтра (Ценово)                                            почива

                           XXII кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Борово 2000 (Борово) - Ботев 2010 (Копривец)              1:1 (0:1) 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Партизан (Босилковци) - Младост (Екзарх Йосиф)            1:5 (0:3) * 
* - по първоначална програма в Екзарх Йосиф, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Атлетик (Тръстеник) - Две могили (Две могили)             1:3 (1:1) 
Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин)                     0:3 (0:1) 
Левски (Караманово) - Янтра (Ценово)                      2:4 
Левски (Новград)                                          почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Младост (Екзарх Йосиф) XXX 4:1 2:0 3:1 4:0 3:1 5:0* 6:0 4:0 9:0 10:0 2. Дунав (Батин) 0:1 XXX 5:2 5:2 2:1 3:1 3:0 3:0* 5:1 3:0* 2:3 3. Борово 2000 (Борово) 0:0 0:1 XXX 1:0 1:2 1:1 5:0 4:0 2:0 2:1 10:0 4. Партизан (Босилковци) 1:5 2:4 1:0 XXX 4:1 1:0 5:1 4:1 3:0* 2:0 3:0* 5. Две могили (Две могили) 0:2 2:3 1:0 6:2 XXX 5:2 0:1 4:0 3:0* 8:0 8:0 6. Ботев 2010 (Копривец) 0:3 1:1 2:1 0:1 2:1 XXX 3:2 3:0 3:0* 2:0 4:0 7. Атлетик (Тръстеник) 0:8 0:3 0:2 1:0 1:3 0:3 XXX 2:1 4:0 4:1 7:0 8. Янтра (Ценово) 1:3 4:3 0:7 4:3 2:2 1:2 1:1 XXX 5:0 3:2 7:2 9. Янтра (Долна Студена) 0:4* 0:3 1:4 0:4 1:1 1:1 3:1 3:2 XXX 1:3 5:2 10. Левски (Новград) 0:2 0:5 1:3 6:4 2:2 5:4 0:1 1:3 1:3 XXX 7:0 11. Левски (Караманово) 0:3 0:9 1:5 0:4 2:4 2:3 0:5 2:4 0:9 1:4 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/4 финали

Младост (Екзарх Йосиф)2 (6) Мартен (Мартен)2 (5) след дузпи
Дунав (Сливо поле)1 (4) Борово 2000 (Борово)1 (5) след дузпи
Дунарит (Николово)1 Партизан (Босилковци)0
Дунав (Батин)2 (5) Сокол (Червена вода)2 (4) след дузпи

1/2 финали

Младост (Екзарх Йосиф)2 Борово 2000 (Борово)0
Дунарит (Николово)1 (3) Дунав (Батин)1 (4) след дузпи

Финал

Младост (Екзарх Йосиф)1 Дунав (Батин)0

                           1/4 финали

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
в Сливо поле:
Младост (Екзарх Йосиф) - Мартен (Мартен)                  2:2 (1:1); при дузпите: 6:5 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Бяла:
Дунарит (Николово) - Партизан (Босилковци)                1:0 (0:0) 
в Русе, ст."Дунав":
Дунав (Сливо поле) - Борово 2000 (Борово)                 1:1 (1:1); при дузпите: 4:5 
в Сливо поле:
Дунав (Батин) - Сокол (Червена вода)                      2:2 (1:1); при дузпите: 5:4 

                           1/2 финали

23 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово)             2:0 (0:0) 
24 май 2019 г., петък, 17:30 ч:
в Червена вода:
Дунарит (Николово) - Дунав (Батин)                        1:1 (0:1); при дузпите: 3:4 

                           Финал

30 май 2019 г., четвъртък, 18:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин)                    1:0 (1:0) 

нагоре


Страници на отбори

ОГ Русе фейсбук група

Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)

нагоре