ОГ Плевен 2018/19

« ОГ Плевен 2018/19 »


"А" ОГ Плевен

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Трънчовица)                 18   16   1   1   54:12   49        Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ювентус (Малчика)                  18   11   3   4   38:26   36               
 3. Войвода (Драгаш войвода)           18   10   1   7   44:30   31 [+]           
 4. Обнова (Обнова)                    18    9   2   7   42:31   29               
 5. Вихър (Гулянци)                    18    8   2   8   45:48   26 [+]           
 6. Левски (Брест)                     18    8   1   9   36:30   25               
 7. Ботев (Комарево)                   18    5   3  10   23:34   18               
 8. Мизия 2005 (Кнежа)                 18    4   4  10   23:43   16 [-]           
 9. Ситомир (Никопол)                  18    4   3  11   29:45   15               
10. Устрем (Крета)                     18    4   2  12   22:57   14               
-------------------------------------------------------------------
--. Гигант (Белене)                     5    3   0   2   18:11    -    [*] Изваден

Бележки
  - Мизия 2005 (Кнежа), 16-ти в Северозападна Трета лига през изминалия сезон; изпада в "А" ОГ.
  - Единство (Долни Дъбник), 9-ти през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ.
  - Войвода (Драгаш войвода), 1-ви в "Б" ОГ - изток; и Вихър (Гулянци), 2-ри в "Б" ОГ - център през изминалия сезон; влизат в групата.
  - На 2 октомври 2018 г. Гигант (Белене) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от V кръг срещу Ювентус (Малчика). Резултатите му се анулират.

                           I кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Комарево) - Обнова (Обнова)                        отложен 
Вихър (Гулянци) - Ситомир (Никопол)                       5:1 
Войвода (Драгаш войвода) - Гигант (Белене)                4:2  /анулиран/ 
Устрем (Крета) - Ювентус (Малчика)                        1:3 
Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица)                       отложен 
17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Ботев (Комарево) - Обнова (Обнова)                        3:1 
Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица)                       1:2 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           II кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Левски (Брест)                        2:0 
Гигант (Белене) - Устрем (Крета)                          9:0  /анулиран/ 
Ситомир (Никопол) - Войвода (Драгаш войвода)              1:2 
Обнова (Обнова) - Вихър (Гулянци)                         4:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)                     2:2 
Ботев (Трънчовица)                                        почива

                           III кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Мизия 2005 (Кнежа)                      3:1 
Войвода (Драгаш войвода) - Обнова (Обнова)                1:2 
Устрем (Крета) - Ситомир (Никопол)                        2:2 
Левски (Брест) - Гигант (Белене)                          1:5  /анулиран/ 
Ботев (Трънчовица) - Ювентус (Малчика)                    4:0 
Ботев (Комарево)                                          почива

                           IV кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Гигант (Белене) - Ботев (Трънчовица)                      2:1  /анулиран/ 
Ситомир (Никопол) - Левски (Брест)                        2:1 
Обнова (Обнова) - Устрем (Крета)                          6:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Войвода (Драгаш войвода)             4:2 
Ботев (Комарево) - Вихър (Гулянци)                        2:2 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           V кръг

29 септември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       5:0 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен след като 5 футболисти на гостите напускат терена.
29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Комарево)               2:1 
Устрем (Крета) - Мизия 2005 (Кнежа)                       0:0 
Левски (Брест) - Обнова (Обнова)                          1:2 
Ботев (Трънчовица) - Ситомир (Никопол)                    4:0 
Вихър (Гулянци)                                           почива

                           VI кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Ювентус (Малчика)                     1:3 
Обнова (Обнова) - Ботев (Трънчовица)                      0:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест)                       0:1 
Ботев (Комарево) - Устрем (Крета)                         5:2 
Вихър (Гулянци) - Войвода (Драгаш войвода)                1:0 
Гигант (Белене)                                           почива

                           VII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Устрем (Крета) - Вихър (Гулянци)                          1:3 
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         2:0 
Ботев (Трънчовица) - Мизия 2005 (Кнежа)                   4:0 
Ювентус (Малчика) - Обнова (Обнова)                       1:1 
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       анулиран 
Войвода (Драгаш войвода)                                  почива

                           VIII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Обнова (Обнова) - Гигант (Белене)                         анулиран 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    1:1 
Ботев (Комарево) - Ботев (Трънчовица)                     1:1 
Вихър (Гулянци) - Левски (Брест)                          4:2 
Войвода (Драгаш войвода) - Устрем (Крета)                 3:0 сл. 
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           IX кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Левски (Брест) - Войвода (Драгаш войвода)                 1:0 
Ботев (Трънчовица) - Вихър (Гулянци)                      5:0 
Ювентус (Малчика) - Ботев (Комарево)                      2:0 
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      анулиран 
Ситомир (Никопол) - Обнова (Обнова)                       0:3 
Устрем (Крета)                                            почива

                           X кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Ситомир (Никопол)                    1:1 
Ботев (Комарево) - Гигант (Белене)                        анулиран 
Вихър (Гулянци) - Ювентус (Малчика)                       3:3 
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Трънчовица)             2:3 
Устрем (Крета) - Левски (Брест)                           отложен 
24 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Устрем (Крета) - Левски (Брест)                           отложен 
9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Устрем (Крета) - Левски (Брест)                           0:3 
Обнова (Обнова)                                           почива

                           XI кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Войвода (Драгаш войвода)              4:1 
Гигант (Белене) - Вихър (Гулянци)                         анулиран 
Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево)                      0:2 
Обнова (Обнова) - Мизия 2005 (Кнежа)                      7:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Устрем (Крета)                       3:1 
Левски (Брест)                                            почива

                           I кръг - отложени мачове

17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Ботев (Комарево) - Обнова (Обнова)                        3:1 
Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица)                       1:2 

                           X кръг - отложен мач

24 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Устрем (Крета) - Левски (Брест)                           отложен 

                           X кръг - отложен мач

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Устрем (Крета) - Левски (Брест)                           0:3 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Обнова (Обнова) - Ботев (Комарево)                        отложен 
Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци)                       отложен 
Ювентус (Малчика) - Устрем (Крета)                        отложен 
Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест)                       отложен 
26 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Обнова (Обнова) - Ботев (Комарево)                        1:0 
Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци)                       5:1 
Ювентус (Малчика) - Устрем (Крета)                        3:0 
Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест)                       5:0 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива
Войвода (Драгаш войвода)                                  почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Брест) - Ювентус (Малчика)                        2:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Ситомир (Никопол)              2:2 * 
* - заради спукана гума на автомобила на съдиите, Войвода е наказан с
    лишаване от домакинство за 2 мача.
Вихър (Гулянци) - Обнова (Обнова)                         2:4 
Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     3:2 
Ботев (Трънчовица)                                        почива
Устрем (Крета)                                            почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Гулянци)                      3:2 
Обнова (Обнова) - Войвода (Драгаш войвода)                1:2 
Ситомир (Никопол) - Устрем (Крета)                        3:4 
Ювентус (Малчика) - Ботев (Трънчовица)                    1:4 
Ботев (Комарево)                                          почива
Левски (Брест)                                            почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Брест) - Ситомир (Никопол)                        4:2 
Устрем (Крета) - Обнова (Обнова)                          3:1 
на неутрален терен: *
Войвода (Драгаш войвода) - Мизия 2005 (Кнежа)             5:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Войвода.
Вихър (Гулянци) - Ботев (Комарево)                        3:1 
Ювентус (Малчика)                                         почива
Ботев (Трънчовица)                                        почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Комарево) - Войвода (Драгаш войвода)               0:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Устрем (Крета)                       3:1 
Обнова (Обнова) - Левски (Брест)                          2:2 
Ситомир (Никопол) - Ботев (Трънчовица)                    0:2 
Вихър (Гулянци)                                           почива
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол)                     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова)                      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)                       1:0 
Устрем (Крета) - Ботев (Комарево)                         2:1 
на неутрален терен: *
Войвода (Драгаш войвода) - Вихър (Гулянци)                7:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Войвода.
Гигант (Белене)                                           почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Устрем (Крета)                          4:0 
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         2:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Трънчовица)                   0:2 
Обнова (Обнова) - Ювентус (Малчика)                       0:3 
Войвода (Драгаш войвода)                                  почива
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           XII кръг - отложени мачове

26 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Обнова (Обнова) - Ботев (Комарево)                        1:0 
Ситомир (Никопол) - Вихър (Гулянци)                       5:1 
Ювентус (Малчика) - Устрем (Крета)                        3:0 
Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест)                       5:0 

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                    2:1 
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Комарево)                     3:0 
Левски (Брест) - Вихър (Гулянци)                          3:5 
Устрем (Крета) - Войвода (Драгаш войвода)                 1:4 
Ситомир (Никопол)                                         почива
Обнова (Обнова)                                           почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Левски (Брест)                 2:1 
Вихър (Гулянци) - Ботев (Трънчовица)                      2:3 * 
* - за отправени заплахи към съдиите Вихър е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Ботев (Комарево) - Ювентус (Малчика)                      0:3 * 
* - за удар на длъжностно лице след края на мача Ботев е наказан с лишаване
    от домакинство за 4 мача.
Обнова (Обнова) - Ситомир (Никопол)                       6:1 
Устрем (Крета)                                            почива
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Мизия 2005 (Кнежа)                    5:0 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Гулянци)                       3:1 
Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода)             4:1 
Левски (Брест) - Устрем (Крета)                          10:0 
Обнова (Обнова)                                           почива
Ботев (Комарево)                                          почива

                           XXII кръг

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Устрем (Крета) - Ботев (Трънчовица)                       3:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Ювентус (Малчика)              6:1 
на неутрален терен: *
Ботев (Комарево) - Ситомир (Никопол)                      0:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев.
Мизия 2005 (Кнежа) - Обнова (Обнова)                      4:1 
Левски (Брест)                                            почива
Вихър (Гулянци)                                           почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Трънчовица) XXX 4:0 4:1 3:0* 5:0 5:0 3:0 4:0 4:0 3:1 --- 2. Ювентус (Малчика) 1:4 XXX 4:1 1:1 3:1 2:0 2:0 2:1 3:0* 3:0 (5:0) 3. Войвода (Драгаш войвода) 2:3 6:1 XXX 1:2 7:3 2:1 2:1 5:0 2:2 3:0*(4:2) 4. Обнова (Обнова) 0:2 0:3 1:2 XXX 4:1 2:2 1:0 7:1 6:1 6:1 --- 5. Вихър (Гулянци) 2:3 3:3 1:0 2:4 XXX 4:2 3:1 3:1 5:1 4:0 --- 6. Левски (Брест) 1:2 2:0 1:0 1:2 3:5 XXX 2:0 1:0 4:2 10:0 (1:5) 7. Ботев (Комарево) 1:1 0:3 0:2 3:1 2:2 2:1 XXX 3:2 0:3 5:2 --- 8. Мизия 2005 (Кнежа) 0:2 1:1 4:2 4:1 3:2 0:1 2:2 XXX 1:1 3:1 --- 9. Ситомир (Никопол) 0:2 1:3 1:2 0:3 5:1 2:1 0:2 5:0 XXX 3:4 --- 10. Устрем (Крета) 3:0 1:3 1:4 3:1 1:3 0:3 2:1 0:0 2:2 XXX --- 11. Гигант (Белене) (2:1) --- --- --- --- --- --- --- --- (9:0) XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев 2014 (Българене)             18   13   3   2   45:15   42       
-------------------------------------------------------------------
 2. Космос (Гривица)                   18   12   4   2   57:17   40       
 3. Чавдар (Бръшляница)                18   12   2   4   54:24   38       
 4. Ботев (Вълчитрън)                  18   10   2   6   40:36   32       
 5. Славия (Новачене)                  18    9   4   5   40:26   31       
 6. Бойчинов (Коиловци)                18    8   4   6   40:27   28 <-    
 7. Динамо (Изгрев)                    18    4   2  12   30:52   14       
 8. Обнова II (Обнова)                 18    4   0  14   22:53   12       
 9. Победа (Градище)                   18    3   2  13   23:58   11       
10. Виная (Згалево)                    18    2   3  13   25:68    9       
--. Кайлъка (Плевен)                    4    1   0   3   10:15    - <- [*]

Бележки
  - Войвода (Драгаш войвода), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Бойчинов (Коиловци), 1-ви в "Б" ОГ - център през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - изток.
  - Кайлъка (Плевен), 10-ти в "Б" ОГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - изток.
  - На 19 септември 2018 г. Кайлъка (Плевен) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от IV кръг срещу Бойчинов (Коиловци). Резултатите му се анулират.

                           I кръг

25 август 2018 г., събота, 18:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Обнова II (Обнова)                    3:1 
Славия (Новачене) - Космос (Гривица)                      2:2 
Кайлъка (Плевен) - Виная (Згалево)                        6:0  /анулиран/ 
Чавдар (Бръшляница) - Динамо (Изгрев)                     4:1 
Победа (Градище) - Ботев 2014 (Българене)                 2:2 
Бойчинов (Коиловци)                                       почива

                           II кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Победа (Градище)                        3:2 
Виная (Згалево) - Чавдар (Бръшляница)                     0:4 
Обнова II (Обнова) - Славия (Новачене)                    0:4 
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Вълчитрън)                   4:0 
2 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Кайлъка (Плевен)                       6:2  /анулиран/ 
Ботев 2014 (Българене)                                    почива

                           III кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Славия (Новачене) - Бойчинов (Коиловци)                   2:2 
Кайлъка (Плевен) - Обнова II (Обнова)                     2:5  /анулиран/ 
Чавдар (Бръшляница) - Космос (Гривица)                    0:0 
Победа (Градище) - Виная (Згалево)                        6:3 
Ботев 2014 (Българене) - Динамо (Изгрев)                  2:1 
Ботев (Вълчитрън)                                         почива

                           IV кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Виная (Згалево) - Ботев 2014 (Българене)                  0:5 
Обнова II (Обнова) - Чавдар (Бръшляница)                  0:3 
Бойчинов (Коиловци) - Кайлъка (Плевен)                    4:0 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен в 85' при 1:1, когато гостите напускат терена след несъгласие
    със съдийството на мача.
Ботев (Вълчитрън) - Славия (Новачене)                     2:0 
16 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Победа (Градище)                       6:0 
Динамо (Изгрев)                                           почива

                           V кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Кайлъка (Плевен) - Ботев (Вълчитрън)                      анулиран 
Чавдар (Бръшляница) - Бойчинов (Коиловци)                 6:1 
Победа (Градище) - Обнова II (Обнова)                     2:0 
Ботев 2014 (Българене) - Космос (Гривица)                 2:0 
Динамо (Изгрев) - Виная (Згалево)                         2:2 
Славия (Новачене)                                         почива

                           VI кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Ботев 2014 (Българене)               2:3 
Бойчинов (Коиловци) - Победа (Градище)                    5:0 
Ботев (Вълчитрън) - Чавдар (Бръшляница)                   3:1 
Славия (Новачене) - Кайлъка (Плевен)                      анулиран 
30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Динамо (Изгрев)                        5:1 
Виная (Згалево)                                           почива

                           VII кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Славия (Новачене)                   4:1 
Победа (Градище) - Ботев (Вълчитрън)                      1:2 
Ботев 2014 (Българене) - Бойчинов (Коиловци)              2:1 
Динамо (Изгрев) - Обнова II (Обнова)                      5:0 
Виная (Згалево) - Космос (Гривица)                        1:7 
Кайлъка (Плевен)                                          почива

                           VIII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Виная (Згалево)                      4:0 
Бойчинов (Коиловци) - Динамо (Изгрев)                     2:0 
Ботев (Вълчитрън) - Ботев 2014 (Българене)                0:4 
Славия (Новачене) - Победа (Градище)                      2:0 
Кайлъка (Плевен) - Чавдар (Бръшляница)                    анулиран 
Космос (Гривица)                                          почива

                           IX кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Победа (Градище) - Кайлъка (Плевен)                       анулиран 
Ботев 2014 (Българене) - Славия (Новачене)                1:0 
Динамо (Изгрев) - Ботев (Вълчитрън)                       1:3 
Виная (Згалево) - Бойчинов (Коиловци)                     0:6 
21 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Обнова II (Обнова)                     отложен 
11 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Обнова II (Обнова)                     5:0 
Чавдар (Бръшляница)                                       почива

                           X кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Космос (Гривица)                    3:3 
Ботев (Вълчитрън) - Виная (Згалево)                       отложен 
Славия (Новачене) - Динамо (Изгрев)                       2:1 
Кайлъка (Плевен) - Ботев 2014 (Българене)                 анулиран 
Чавдар (Бръшляница) - Победа (Градище)                    3:0 
1 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Виная (Згалево)                       4:1 
Обнова II (Обнова)                                        почива

                           XI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Ботев 2014 (Българене) - Чавдар (Бръшляница)              2:0 
Динамо (Изгрев) - Кайлъка (Плевен)                        анулиран 
Виная (Згалево) - Славия (Новачене)                       3:7 
Обнова II (Обнова) - Бойчинов (Коиловци)                  2:5 
4 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Ботев (Вълчитрън)                      8:1 
Победа (Градище)                                          почива

                           IX кръг - отложен мач

11 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Обнова II (Обнова)                     5:0 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Ботев (Вълчитрън)                    0:5 
Динамо (Изгрев) - Чавдар (Бръшляница)                     4:1 
Ботев 2014 (Българене) - Победа (Градище)                 6:0 
10 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Славия (Новачене)                      4:3 
Бойчинов (Коиловци)                                       почива
Виная (Згалево)                                           почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Победа (Градище) - Динамо (Изгрев)                        0:6 сл. * 
* - прекратен в 80' при 1:3, когато привърженик на домакините удря съдията.
Чавдар (Бръшляница) - Виная (Згалево)                     7:3 
Славия (Новачене) - Обнова II (Обнова)                    1:0 
Ботев (Вълчитрън) - Бойчинов (Коиловци)                   1:0 
Ботев 2014 (Българене)                                    почива
Космос (Гривица)                                          почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Славия (Новачене)                   0:1 
Виная (Згалево) - Победа (Градище)                        1:3 
Динамо (Изгрев) - Ботев 2014 (Българене)                  1:1 
24 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Чавдар (Бръшляница)                    2:0 
Ботев (Вълчитрън)                                         почива
Обнова II (Обнова)                                        почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ботев 2014 (Българене) - Виная (Згалево)                  4:2 
Победа (Градище) - Космос (Гривица)                       1:3 
Чавдар (Бръшляница) - Обнова II (Обнова)                  5:1 
Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън)                     отложен 
1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън)                     2:2 
Динамо (Изгрев)                                           почива
Бойчинов (Коиловци)                                       почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Чавдар (Бръшляница)                 2:2 
Виная (Згалево) - Динамо (Изгрев)                         2:1 
7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Победа (Градище)                     3:0 
Космос (Гривица) - Ботев 2014 (Българене)                 0:0 
Славия (Новачене)                                         почива
Ботев (Вълчитрън)                                         почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Космос (Гривица)                        0:4 
Ботев 2014 (Българене) - Обнова II (Обнова)               4:0 
Победа (Градище) - Бойчинов (Коиловци)                    0:1 
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Вълчитрън)                   3:0 
Виная (Згалево)                                           почива
Славия (Новачене)                                         почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Славия (Новачене) - Чавдар (Бръшляница)                   0:2 
Ботев (Вълчитрън) - Победа (Градище)                      4:2 
Бойчинов (Коиловци) - Ботев 2014 (Българене)              0:1 
21 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Динамо (Изгрев)                      4:1 
Космос (Гривица) - Виная (Згалево)                        1:0 
Кайлъка (Плевен)                                          почива

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Виная (Згалево) - Обнова II (Обнова)                      4:1 
Динамо (Изгрев) - Бойчинов (Коиловци)                     2:5 
Ботев 2014 (Българене) - Ботев (Вълчитрън)                3:0 
Победа (Градище) - Славия (Новачене)                      2:2 
Космос (Гривица)                                          почива
Чавдар (Бръшляница)                                       почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Славия (Новачене) - Ботев 2014 (Българене)                3:1 
Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев)                       8:0 
Бойчинов (Коиловци) - Виная (Згалево)                     1:1 
12 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Космос (Гривица)                     3:1 
Чавдар (Бръшляница)                                       почива
Победа (Градище)                                          почива

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Виная (Згалево) - Ботев (Вълчитрън)                       2:2 
Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене)                       0:5 сл. 
Победа (Градище) - Чавдар (Бръшляница)                    2:6 
19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Космос (Гривица) - Бойчинов (Коиловци)                    3:0 
Обнова II (Обнова)                                        почива
Ботев 2014 (Българене)                                    почива

                           XXII кръг

25 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Ботев 2014 (Българене)              3:2 
Славия (Новачене) - Виная (Згалево)                       3:0 
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Гривица)                      0:3 
Бойчинов (Коиловци) - Обнова II (Обнова)                  2:1 
Победа (Градище)                                          почива
Динамо (Изгрев)                                           почива

                           XV кръг - отложен мач

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън)                     2:2 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев 2014 (Българене) XXX 2:0 2:0 3:0 1:0 2:1 2:1 4:0 6:0 4:2 --- 2. Космос (Гривица) 0:0 XXX 2:0 8:1 4:3 3:0 5:1 5:0 6:0 1:0 (6:2) 3. Чавдар (Бръшляница) 3:2 0:0 XXX 3:0 4:1 6:1 4:1 5:1 3:0 7:3 --- 4. Ботев (Вълчитрън) 0:4 0:3 3:1 XXX 2:0 1:0 8:0 3:1 4:2 4:1 --- 5. Славия (Новачене) 3:1 2:2 0:2 2:2 XXX 2:2 2:1 1:0 2:0 3:0 --- 6. Бойчинов (Коиловци) 0:1 3:3 2:2 4:0 0:1 XXX 2:0 2:1 5:0 1:1 (4:0) 7. Динамо (Изгрев) 1:1 0:4 4:1 1:3 0:5* 2:5 XXX 5:0 3:2 2:2 --- 8. Обнова II (Обнова) 2:3 3:1 0:3 0:5 0:4 2:5 4:1 XXX 3:0 4:0 --- 9. Победа (Градище) 2:2 1:3 2:6 1:2 2:2 0:1 0:6* 2:0 XXX 6:3 --- 10. Виная (Згалево) 0:5 1:7 0:4 2:2 3:7 0:6 2:1 4:1 1:3 XXX --- 11. Кайлъка (Плевен) --- --- --- --- --- --- --- (2:5) --- (6:0) XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  18   16   2   0   49:11   50               
-------------------------------------------------------------------
 2. Бенковски (Опанец)                 18   14   1   3   50:21   43               
 3. Спартак (Божурица)                 18   11   1   6   33:24   34    [*]        
 4. Левски (Горна Митрополия)          18   10   2   6   47:33   32               
 5. Искър (Ореховица)                  18    9   3   6   36:27   30               
 6. Ясен (Ясен)                        18    6   3   9   24:32   21               
 7. Дунавска чайка (Сомовит)           18    6   1  11   30:38   19               
 8. Ботев (Ленково)                    18    5   0  13   24:50   15               
 9. Свобода (Милковица)                18    3   2  13   26:50   11               
10. Единство (Долни Дъбник)            18    2   1  15   18:51    7 [-][*] Изваден

Бележки
  - Единство (Долни Дъбник), 9-ти в "А" ОГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ - център.
  - Вихър (Гулянци), 2-ри през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Бойчинов (Коиловци), 1-ви в "Б" ОГ - център през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - изток.
  - Дунав (Гиген), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спартак (Божурица), 12-ти и отказла се през изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - На полусезона Единство (Долни Дъбник) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спартак (Божурица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    1:2 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Ботев (Ленково)               8:3 
Единство (Долни Дъбник) - Дунавска чайка (Сомовит)        4:0 
Бенковски (Опанец) - Свобода (Милковица)                  3:2 * 
* - Бенковски е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради навлизане
    на публика на терена.
Искър (Ореховица) - Ясен (Ясен)                           1:0 

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)           3:0 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица)                   3:3 
Дунавска чайка (Сомовит) - Бенковски (Опанец)             0:2 
Ботев (Ленково) - Единство (Долни Дъбник)                 5:2 
Спартак (Божурица) - Левски (Горна Митрополия)            4:0 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)    2:2 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Спартак (Божурица)              1:3 
на неутрален терен: *
Бенковски (Опанец) - Ботев (Ленково)                      5:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Бенковски.
Искър (Ореховица) - Дунавска чайка (Сомовит)              3:0 
Ясен (Ясен) - Свобода (Милковица)                         4:2 

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)   3:0 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Дунавска чайка (Сомовит) - Ясен (Ясен)                    0:2 
Ботев (Ленково) - Искър (Ореховица)                       0:1 
Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец)                   1:2 
Левски (Горна Митрополия) - Единство (Долни Дъбник)       4:3 

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)      0:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Левски (Горна Митрополия)            3:1 
Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица)                    2:2 
Ясен (Ясен) - Ботев (Ленково)                             3:1 
Свобода (Милковица) - Дунавска чайка (Сомовит)            2:6 

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Дунавска чайка (Сомовит)     4:2 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев (Ленково) - Свобода (Милковица)                     2:0 
Спартак (Божурица) - Ясен (Ясен)                          1:0 
Левски (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица)             2:1 
Единство (Долни Дъбник) - Бенковски (Опанец)              1:2 

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    0:0 * 
* - Бенковски е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради
    навлизане на лице от охраната на терена без разрешение.
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Искър (Ореховица) - Единство (Долни Дъбник)               4:1 
Ясен (Ясен) - Левски (Горна Митрополия)                   1:1 
Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица)                  0:2 
Дунавска чайка (Сомовит) - Ботев (Ленково)                4:1 

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ботев (Ленково)       3:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Спартак (Божурица) - Дунавска чайка (Сомовит)             2:0 
Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица)           4:0 
Единство (Долни Дъбник) - Ясен (Ясен)                     4:2 
на неутрален терен: *
Бенковски (Опанец) - Искър (Ореховица)                    3:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Бенковски.

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Искър (Ореховица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     0:3 сл. * 
* - първоначално 3:0, в последствие на Искър е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ясен (Ясен) - Бенковски (Опанец)                          3:2 
Свобода (Милковица) - Единство (Долни Дъбник)             2:2 
Дунавска чайка (Сомовит) - Левски (Горна Митрополия)      2:3 
Ботев (Ленково) - Спартак (Божурица)                      0:1 

                           X кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Божурица)    3:1 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Ленково) - Левски (Горна Митрополия)               0:2 
Дунавска чайка (Сомовит) - Единство (Долни Дъбник)        3:0 сл. 
Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец)                  1:6 
Ясен (Ясен) - Искър (Ореховица)                           1:1 

                           XI кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ясен (Ясен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)           0:2 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица)                   2:0 
на неутрален терен: *
Бенковски (Опанец) - Дунавска чайка (Сомовит)             3:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Бенковски.
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Ленково)                 0:3 сл. 
Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Божурица)            2:3 

                           XII кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Левски (Горна Митрополия)    4:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спартак (Божурица) - Единство (Долни Дъбник)              3:0 сл. 
Ботев (Ленково) - Бенковски (Опанец)                      0:4 
Дунавска чайка (Сомовит) - Искър (Ореховица)              3:2 
Свобода (Милковица) - Ясен (Ясен)                         5:1 

                           XIII кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Свобода (Милковица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   2:4 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ясен (Ясен) - Дунавска чайка (Сомовит)                    0:0 
Искър (Ореховица) - Ботев (Ленково)                       1:2 
Бенковски (Опанец) - Спартак (Божурица)                   4:1 
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Горна Митрополия)       0:3 сл. 

                           XIV кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Единство (Долни Дъбник)      3:0 сл. 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Бенковски (Опанец)            2:3 
Спартак (Божурица) - Искър (Ореховица)                    1:3 
Ботев (Ленково) - Ясен (Ясен)                             1:3 
Дунавска чайка (Сомовит) - Свобода (Милковица)            2:0 

                           XV кръг

21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Дунавска чайка (Сомовит) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)     0:1 
Свобода (Милковица) - Ботев (Ленково)                     3:1 
Ясен (Ясен) - Спартак (Божурица)                          1:2 
Искър (Ореховица) - Левски (Горна Митрополия)             3:1 
Бенковски (Опанец) - Единство (Долни Дъбник)              3:0 сл. 

                           XVI кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бенковски (Опанец)    3:0 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Ореховица)               0:3 сл. 
Левски (Горна Митрополия) - Ясен (Ясен)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Спартак (Божурица) - Свобода (Милковица)                  2:1 
Ботев (Ленково) - Дунавска чайка (Сомовит)                4:3 

                           XVII кръг

12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Ботев (Ленково) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)       1:4 
Дунавска чайка (Сомовит) - Спартак (Божурица)             3:0 
Свобода (Милковица) - Левски (Горна Митрополия)           0:3 
Ясен (Ясен) - Единство (Долни Дъбник)                     3:0 сл. 
Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец)                    3:2 

                           XVIII кръг

19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица)     3:1 
Бенковски (Опанец) - Ясен (Ясен)                          3:0 сл. 
Единство (Долни Дъбник) - Свобода (Милковица)             0:3 сл. 
Левски (Горна Митрополия) - Дунавска чайка (Сомовит)      5:1 
Спартак (Божурица) - Ботев (Ленково)                      3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) XXX 3:0 3:1 4:1 3:1 3:0 4:2 3:0 3:0 3:0* 2. Бенковски (Опанец) 0:0 XXX 4:1 3:1 3:2 3:0* 3:1 5:0 3:2 3:0* 3. Спартак (Божурица) 1:2 1:2 XXX 4:0 1:3 1:0 2:0 3:0 2:1 3:0* 4. Левски (Горна Митрополия) 2:2 2:3 2:3 XXX 2:1 3:0* 5:1 8:3 4:0 4:3 5. Искър (Ореховица) 0:3* 3:2 2:2 3:1 XXX 1:0 3:0 1:2 2:0 4:1 6. Ясен (Ясен) 0:2 3:2 1:2 1:1 1:1 XXX 0:0 3:1 4:2 3:0* 7. Дунавска чайка (Сомовит) 0:1 0:2 3:0 2:3 3:2 0:2 XXX 4:1 2:0 3:0* 8. Ботев (Ленково) 1:4 0:4 0:1 0:2 0:1 1:3 4:3 XXX 2:0 5:2 9. Свобода (Милковица) 2:4 1:6 0:2 0:3 3:3 5:1 2:6 3:1 XXX 2:2 10. Единство (Долни Дъбник) 0:2 1:2 1:3 0:3* 0:3* 4:2 4:0 0:3* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Писарово)                  20   15   1   4   62:22   46       
-------------------------------------------------------------------
 2. Венци (Искър)                      20   14   3   3   46:18   45       
 3. Спартак (Койнаре)                  20   13   2   5   69:31   41 [+]   
 4. Искър (Чомаковци)                  20   12   1   7   40:26   37        [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +14 обща ГР]
 5. Дреновец (Горник)                  20   11   4   5   41:28   37        [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен, +13 обща ГР]
 6. Палфингер (Червен бряг)            20   10   5   5   54:26   35 [+]   
 7. Лавров (Горни Дъбник)              20    8   1  11   37:57   25       
 8. Чавдар (Садовец)                   20    6   3  11   25:41   21       
 9. Светослав (Лепица)                 20    5   0  15   28:57   15       
10. Искър (Долни Луковит)              20    3   2  15   27:69   11       
11. Крали Марко (Еница)                20    1   2  17   21:75    5       
--. Левски (Сухаче)                     0    0   0   0    0:0     -    [*]

Бележки
  - Кайлъка (Плевен), 10-ти в "Б" ОГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - изток.
  - Спартак (Койнаре) и Палфингер (Червен бряг) се включват в групата.
  - Левски (Сухаче), 1-ви през изминалия сезон; се отказва от участие непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират.

                           I кръг

25 август 2018 г., събота, 18:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Левски (Писарово)                     1:1 
26 август 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Сухаче)                   анулиран 
26 август 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Светослав (Лепица) - Искър (Чомаковци)                    2:3 
Венци (Искър) - Искър (Долни Луковит)                     5:0 
Дреновец (Горник) - Крали Марко (Еница)                   2:1 
Чавдар (Садовец) - Палфингер (Червен бряг)                2:2 

                           II кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Светослав (Лепица)                    7:2 
2 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                       анулиран 
2 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Писарово) - Палфингер (Червен бряг)               3:0 
Крали Марко (Еница) - Чавдар (Садовец)                    2:1 
Искър (Долни Луковит) - Лавров (Горни Дъбник)             3:1 
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                         0:1 

                           III кръг

9 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Левски (Сухаче)                        анулиран 
Палфингер (Червен бряг) - Крали Марко (Еница)             4:1 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Светослав (Лепица) - Левски (Писарово)                    2:4 
Венци (Искър) - Спартак (Койнаре)                         3:0 
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Чомаковци)                 3:1 
Дреновец (Горник) - Искър (Долни Луковит)                 2:2 

                           IV кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Лавров (Горни Дъбник)                 8:1 
16 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Левски (Писарово) - Крали Марко (Еница)                  10:0 
Левски (Сухаче) - Палфингер (Червен бряг)                 анулиран 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Чавдар (Садовец)                  0:2 
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     отложен 
Светослав (Лепица) - Венци (Искър)                        0:2 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     2:1 

                           V кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре)                     2:1 
23 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Левски (Сухаче)                     анулиран 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Венци (Искър) - Левски (Писарово)                         2:3 
Лавров (Горни Дъбник) - Светослав (Лепица)                2:1 
Чавдар (Садовец) - Искър (Чомаковци)                      отложен 
Палфингер (Червен бряг) - Искър (Долни Луковит)          12:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Искър (Чомаковци)                      1:1 

                           VI кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Чавдар (Садовец)                      5:1 
30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Левски (Писарово) - Левски (Сухаче)                       анулиран 
Искър (Долни Луковит) - Крали Марко (Еница)               1:1 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Палфингер (Червен бряг)               3:1 
Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник)                    0:2 
Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник)                     1:0 

                           VII кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Палфингер (Червен бряг) - Спартак (Койнаре)               1:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Искър (Чомаковци)                   1:4 
Левски (Сухаче) - Искър (Долни Луковит)                   анулиран 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Писарово)                 3:2 * 
* - Лавров е наказан с лишаване от домакинство до края на сезона заради
    повторен случай на навлизане на публика на терена.
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         3:0 
Чавдар (Садовец) - Светослав (Лепица)                     3:0 

                           VIII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Крали Марко (Еница)                  11:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Левски (Сухаче)                       анулиран 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Левски (Писарово) - Искър (Долни Луковит)                 4:1 
Светослав (Лепица) - Палфингер (Червен бряг)              1:5 
Венци (Искър) - Чавдар (Садовец)                          3:0 
на неутрален терен: *
Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                 2:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лавров.

                           IX кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Спартак (Койнаре)                       анулиран 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Дреновец (Горник) - Левски (Писарово)                     0:3 
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  2:1 
Палфингер (Червен бряг) - Венци (Искър)                   2:2 
Крали Марко (Еница) - Светослав (Лепица)                  отложен 
Искър (Долни Луковит) - Искър (Чомаковци)                 2:5 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Светослав (Лепица)                  0:2 

                           X кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Искър (Долни Луковит)                 3:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Левски (Сухаче)                      анулиран 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Писарово) - Искър (Чомаковци)                     1:2 
Венци (Искър) - Крали Марко (Еница)                       3:2 
на неутрален терен: *
Лавров (Горни Дъбник) - Палфингер (Червен бряг)           отложен 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лавров.
Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец)                      2:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Палфингер (Червен бряг)           2:2 

                           XI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Спартак (Койнаре)                     2:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Венци (Искър)                           анулиран 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово)                      2:1 
Палфингер (Червен бряг) - Дреновец (Горник)               отложен 
Крали Марко (Еница) - Лавров (Горни Дъбник)               0:3 
Искър (Долни Луковит) - Светослав (Лепица)                4:0 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Палфингер (Червен бряг) - Дреновец (Горник)               отложен 
3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Палфингер (Червен бряг) - Дреновец (Горник)               0:0 

                           V кръг - отложен мач

11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Искър (Чомаковци)                      1:1 

                           IX кръг - отложен мач

11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Светослав (Лепица)                  0:2 

                           X кръг - отложен мач

11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Палфингер (Червен бряг)           2:2 

                           IV кръг - отложен мач

18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     2:1 

                           XI кръг - отложен мач

25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Палфингер (Червен бряг) - Дреновец (Горник)               отложен 

                           XI кръг - отложен мач

3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Палфингер (Червен бряг) - Дреновец (Горник)               0:0 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Писарово) - Спартак (Койнаре)                     4:1 
10 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Светослав (Лепица)                    2:0 
Крали Марко (Еница) - Дреновец (Горник)                   отложен 
Палфингер (Червен бряг) - Чавдар (Садовец)                3:1 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Венци (Искър)                     1:5 
27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Дреновец (Горник)                   отложен 
1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Дреновец (Горник)                   1:1 
Лавров (Горни Дъбник)                                     почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре)                    отложен 
17 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Палфингер (Червен бряг) - Левски (Писарово)               3:1 
Чавдар (Садовец) - Крали Марко (Еница)                    3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                         отложен 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
в Искър: *
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Долни Луковит)             5:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лавров.
27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре)                    2:5 
Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                         2:0 
Дреновец (Горник)                                         почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Венци (Искър)                         1:1 
24 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Лавров (Горни Дъбник)                 3:0 
Крали Марко (Еница) - Палфингер (Червен бряг)             0:2 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Левски (Писарово) - Светослав (Лепица)                    5:0 
Искър (Долни Луковит) - Дреновец (Горник)                 2:4 
Чавдар (Садовец)                                          почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
на неутрален терен: *
Лавров (Горни Дъбник) - Спартак (Койнаре)                 1:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лавров.
31 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Левски (Писарово)                   1:5 
Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци)                     2:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Искър (Долни Луковит)                  3:0 сл. 
Венци (Искър) - Светослав (Лепица)                        1:0 
Палфингер (Червен бряг)                                   почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник)                     0:2 
7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Чавдар (Садовец)                      5:0 
Искър (Долни Луковит) - Палфингер (Червен бряг)           0:3 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Писарово) - Венци (Искър)                         1:0 
Светослав (Лепица) - Лавров (Горни Дъбник)                3:1 
Крали Марко (Еница)                                       почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Спартак (Койнаре)                      1:3 
14 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Искър (Долни Луковит)               2:3 
Палфингер (Червен бряг) - Искър (Чомаковци)               3:0 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Горник) - Светослав (Лепица)                    5:2 
на неутрален терен: *
Лавров (Горни Дъбник) - Венци (Искър)                     2:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лавров.
Левски (Писарово)                                         почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Палфингер (Червен бряг)               3:1 
21 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Крали Марко (Еница)                   3:0 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Левски (Писарово) - Лавров (Горни Дъбник)                 2:1 
Венци (Искър) - Дреновец (Горник)                         5:2 
Светослав (Лепица) - Чавдар (Садовец)                     2:0 
Искър (Долни Луковит)                                     почива

                           XII кръг - отложен мач

27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Дреновец (Горник)                   отложен 

                           XIII кръг - отложени мачове

27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре)                    2:5 
Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                         2:0 

                           XIX кръг

5 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Спартак (Койнаре)                   2:3 
Палфингер (Червен бряг) - Светослав (Лепица)              3:0 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово)                 1:4 
Чавдар (Садовец) - Венци (Искър)                          0:0 
Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник)                 5:1 
Искър (Чомаковци)                                         почива

                           XX кръг

12 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Палфингер (Червен бряг)                   2:1 
Искър (Чомаковци) - Искър (Долни Луковит)                 1:0 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Левски (Писарово) - Дреновец (Горник)                     3:1 
на неутрален терен: *
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                  3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лавров.
Светослав (Лепица) - Крали Марко (Еница)                  6:3 
Спартак (Койнаре)                                         почива

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Спартак (Койнаре)                 1:4 
19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Левски (Писарово)                     0:1 
Крали Марко (Еница) - Венци (Искър)                       0:3 
Палфингер (Червен бряг) - Лавров (Горни Дъбник)           6:0 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      1:4 
Светослав (Лепица)                                        почива

                           XXII кръг

25 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)                      4:1 
Дреновец (Горник) - Палфингер (Червен бряг)               0:0 
на неутрален терен: *
Лавров (Горни Дъбник) - Крали Марко (Еница)               5:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лавров.
Светослав (Лепица) - Искър (Долни Луковит)                3:0 
Спартак (Койнаре) - Искър (Чомаковци)                     4:2 
Венци (Искър)                                             почива

                           XII кръг - отложен мач

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Дреновец (Горник)                   1:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Писарово) XXX 1:0 4:1 1:2 3:1 3:0 2:1 4:1 5:0 4:1 10:0 --- 2. Венци (Искър) 2:3 XXX 3:0 2:0 5:2 2:1 1:0 3:0 1:0 5:0 3:2 --- 3. Спартак (Койнаре) 1:1 1:1 XXX 4:2 0:2 3:1 8:1 5:1 7:2 3:0 11:1 --- 4. Искър (Чомаковци) 0:1 0:1 2:1 XXX 2:1 3:1 3:0 5:0 2:0 1:0 3:0 --- 5. Дреновец (Горник) 0:3 3:0 2:1 2:1 XXX 0:0 5:1 2:1 5:2 2:2 2:1 --- 6. Палфингер (Червен бряг) 3:1 2:2 1:3 3:0 0:0 XXX 6:0 3:1 3:0 12:2 4:1 --- 7. Лавров (Горни Дъбник) 3:2 2:5 1:5 3:1 2:1 2:2 XXX 3:0 2:1 5:4 5:3 --- 8. Чавдар (Садовец) 2:1 0:0 1:3 1:1 1:4 2:2 2:1 XXX 3:0 3:0* 3:0* --- 9. Светослав (Лепица) 2:4 0:2 2:5 2:3 0:2 1:5 3:1 2:0 XXX 3:0 6:3 --- 10. Искър (Долни Луковит) 1:4 1:5 1:4 2:5 2:4 0:3 3:1 0:2 4:0 XXX 1:1 --- 11. Крали Марко (Еница) 1:5 0:3 2:3 1:4 1:1 0:2 0:3 2:1 0:2 2:3 XXX --- 12. Левски (Сухаче) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Спорт Плевен
БГ Север

нагоре