« ОФГ Плевен 2017/18 »


"А" ОФГ Плевен

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Трънчовица)                 16   11   3   2   46:9    36       
-------------------------------------------------------------------
 2. Обнова (Обнова)                    16   11   2   3   45:14   35       
 3. Ботев (Комарево)                   16   11   1   4   32:24   34       
 4. Ювентус (Малчика)                  16   10   0   6   30:26   30 [-]   
 5. Левски (Брест)                     16    9   2   5   37:17   29       
 6. Гигант (Белене)                    16    8   2   6   36:26   26       
 7. Ситомир (Никопол)                  16    3   0  13   19:33    9       
 8. Устрем (Крета)                     16    2   0  14   11:61    6        [1 0 1  7:5  3]
 9. Единство (Долни Дъбник)            16    2   0  14   17:63    6 [+]    [1 0 1  5:7  3]
-------------------------------------------------------------------
--. Спартак (Койнаре)                   0    0   0   0    0:0     -    [*]

Бележки
  - Ювентус (Малчика) изпада в "А" ОФГ от Северозападна Трета лига.
  - Светослав (Лепица), Чавдар (Бръшляница) и Левски (Сухаче) изпадат в "Б" ОФГ.
  - Единство (Долни Дъбник), 2-ри в "Б" ОФГ - запад; единствен изявява желание за участие в "А" ОФГ и влиза в групата.
  - Ракета 1111 (Буковлък), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спартак (Койнаре), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие няколко дни преди началото на сезона. Мачовете му се анулират.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Гигант (Белене) - Ботев (Трънчовица)                      1:1 
9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Комарево) - Единство (Долни Дъбник)                4:2 
Ювентус (Малчика) - Спартак (Койнаре)                     анулиран 
Левски (Брест) - Ситомир (Никопол)                        2:1 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Крета) - Обнова (Обнова)                          2:3 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Обнова (Обнова)                 1:2 
Ситомир (Никопол) - Устрем (Крета)                        6:0 
Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест)                       1:1 
Спартак (Койнаре) - Гигант (Белене)                       анулиран 
Ботев (Комарево) - Ювентус (Малчика)                      2:1 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Единство (Долни Дъбник)               4:2 
Гигант (Белене) - Ботев (Комарево)                        3:1 
Левски (Брест) - Спартак (Койнаре)                        анулиран 
Устрем (Крета) - Ботев (Трънчовица)                       0:6 
Обнова (Обнова) - Ситомир (Никопол)                       1:0 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Ситомир (Никопол)               3:1 
Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова)                      1:1 
Спартак (Койнаре) - Устрем (Крета)                        анулиран 
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         1:4 
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                       2:1 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Гигант (Белене) - Единство (Долни Дъбник)                10:0 сл. * 
* - прекратен в 46' при 7:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
Левски (Брест) - Ювентус (Малчика)                        2:0 
Устрем (Крета) - Ботев (Комарево)                         1:4 
Обнова (Обнова) - Спартак (Койнаре)                       анулиран 
Ситомир (Никопол) - Ботев (Трънчовица)                    0:2 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Трънчовица)              1:5 
Спартак (Койнаре) - Ситомир (Никопол)                     анулиран 
Ботев (Комарево) - Обнова (Обнова)                        1:1 
Ювентус (Малчика) - Устрем (Крета)                        3:0 
Гигант (Белене) - Левски (Брест)                          0:0 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (Брест) - Единство (Долни Дъбник)                  7:0 
Устрем (Крета) - Гигант (Белене)                          0:4 
Обнова (Обнова) - Ювентус (Малчика)                       4:0 сл. * 
* - прекратен в 56' при 1:0.
Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево)                      1:2 
Ботев (Трънчовица) - Спартак (Койнаре)                    анулиран 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Спартак (Койнаре)               анулиран 
Ботев (Комарево) - Ботев (Трънчовица)                     1:0 
Ювентус (Малчика) - Ситомир (Никопол)                     3:0 
Гигант (Белене) - Обнова (Обнова)                         1:3 
Левски (Брест) - Устрем (Крета)                           3:0 сл. 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Устрем (Крета) - Единство (Долни Дъбник)                  4:1 
Обнова (Обнова) - Левски (Брест)                          5:0 
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                       1:3 
Ботев (Трънчовица) - Ювентус (Малчика)                    4:1 
Спартак (Койнаре) - Ботев (Комарево)                      анулиран 

                           X кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Комарево)                1:2 
Ботев (Трънчовица) - Гигант (Белене)                      2:0 
Ситомир (Никопол) - Левски (Брест)                        0:3 сл. 
Обнова (Обнова) - Устрем (Крета)                          7:0 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XI кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Обнова (Обнова) - Единство (Долни Дъбник)                 отложен 
Устрем (Крета) - Ситомир (Никопол)                        отложен 
Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица)                       отложен 
Ювентус (Малчика) - Ботев (Комарево)                      отложен 
6 април 2018, петък, 17:00 ч:
Обнова (Обнова) - Единство (Долни Дъбник)                 8:0 
Устрем (Крета) - Ситомир (Никопол)                        1:0 
Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица)                       0:1 
Ювентус (Малчика) - Ботев (Комарево)                      1:0 
Гигант (Белене)                                           почива

                           XII кръг

31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Ювентус (Малчика)               0:1 
Ботев (Комарево) - Гигант (Белене)                        3:0 
Ботев (Трънчовица) - Устрем (Крета)                       9:0 
Ситомир (Никопол) - Обнова (Обнова)                       0:2 
Левски (Брест)                                            почива

                           XI кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 17:00 ч:
Обнова (Обнова) - Единство (Долни Дъбник)                 8:0 
Устрем (Крета) - Ситомир (Никопол)                        1:0 
Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица)                       0:1 
Ювентус (Малчика) - Ботев (Комарево)                      1:0 

                           XIII кръг

14 април 2018, събота, 17:00 ч:
Ситомир (Никопол) - Единство (Долни Дъбник)               3:0 сл. 
Обнова (Обнова) - Ботев (Трънчовица)                      0:3 
в Гулянци:
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         3:4 
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                       4:1 
Устрем (Крета)                                            почива

                           XIV кръг

21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Гигант (Белене)                 2:3 
Ювентус (Малчика) - Левски (Брест)                        3:1 
Ботев (Комарево) - Устрем (Крета)                         1:0 
Ботев (Трънчовица) - Ситомир (Никопол)                    4:0 
Обнова (Обнова)                                           почива

                           XV кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Единство (Долни Дъбник)              3:0 сл. 
Обнова (Обнова) - Ботев (Комарево)                        1:3 
Устрем (Крета) - Ювентус (Малчика)                        0:4 
в Гулянци:
Левски (Брест) - Гигант (Белене)                          5:0 сл. * 
* - прекратен при 2:1, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           XVI кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Брест)                  0:3 
Гигант (Белене) - Устрем (Крета)                          3:0 сл. 
Ювентус (Малчика) - Обнова (Обнова)                       2:1 
Ботев (Комарево) - Ситомир (Никопол)                      3:1 
Ботев (Трънчовица)                                        почива

                           XVII кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Комарево)                     4:0 
Ситомир (Никопол) - Ювентус (Малчика)                     5:1 
Обнова (Обнова) - Гигант (Белене)                         5:0 
Устрем (Крета) - Левски (Брест)                           0:3 
Единство (Долни Дъбник)                                   почива

                           XVIII кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Устрем (Крета)                  4:3 
Левски (Брест) - Обнова (Обнова)                          0:1 
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       3:0 сл. 
Ювентус (Малчика) - Ботев (Трънчовица)                    3:0 сл. 
Ботев (Комарево)                                          почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Трънчовица) XXX 1:1 4:0 4:1 1:1 2:0 4:0 9:0 3:0* --- 2. Обнова (Обнова) 0:3 XXX 1:3 4:0* 5:0 5:0 1:0 7:0 8:0 --- 3. Ботев (Комарево) 1:0 1:1 XXX 2:1 1:4 3:0 3:1 1:0 4:2 --- 4. Ювентус (Малчика) 3:0* 2:1 1:0 XXX 3:1 2:1 3:0 3:0 4:2 --- 5. Левски (Брест) 0:1 0:1 3:4 2:0 XXX 5:0* 2:1 3:0* 7:0 --- 6. Гигант (Белене) 1:1 1:3 3:1 4:1 0:0 XXX 3:0* 3:0*10:0* --- 7. Ситомир (Никопол) 0:2 0:2 1:2 5:1 0:3* 1:3 XXX 6:0 3:0* --- 8. Устрем (Крета) 0:6 2:3 1:4 0:4 0:3 0:4 1:0 XXX 4:1 --- 9. Единство (Долни Дъбник) 1:5 1:2 1:2 0:1 0:3 2:3 3:1 4:3 XXX --- 10. Спартак (Койнаре) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Плевен

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Войвода (Драгаш войвода)           18   17   1   0   56:12   52    
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев 2014 (Българене)             18   16   1   1   62:17   49    
 3. Чавдар (Бръшляница)                18   11   1   6   46:22   34 [-]
 4. Космос (Гривица)                   18    9   3   6   48:21   30    
 5. Славия (Новачене)                  18    6   2  10   28:40   20    
 6. Обнова II (Обнова)                 18    5   3  10   22:37   18 [+] [1 0 1  5:4  3]
 7. Динамо (Изгрев)                    18    5   3  10   30:56   18     [1 0 1  4:5  3]
 8. Победа (Градище)                   18    5   2  11   32:42   17    
 9. Ботев (Вълчитрън)                  18    3   2  13   20:59   11     [1 0 1  6:5  3]
10. Виная (Згалево)                    18    3   2  13   23:61   11     [1 0 1  5:6  3]

Бележки
  - Чавдар (Бръшляница) изпада от "А" ОФГ в "Б" ОФГ - изток.
  - Ботев (Ленково), 7-ми през изминалия сезон; е преместеин от "Б" ОФГ - изток в "Б" ОФГ - център.
  - Осъм (Козар Белене), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Обнова II (Обнова) се включва в групата.

                           I кръг

10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Победа (Градище)               5:2 
Обнова II (Обнова) - Динамо (Изгрев)                      0:1 
Ботев (Вълчитрън) - Виная (Згалево)                       1:3 
Славия (Новачене) - Чавдар (Бръшляница)                   0:1 
Ботев 2014 (Българене) - Космос (Гривица)                 3:0 сл. 

                           II кръг

17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Победа (Градище) - Космос (Гривица)                       0:0 
Чавдар (Бръшляница) - Ботев 2014 (Българене)              2:3 
Виная (Згалево) - Славия (Новачене)                       3:2 
Динамо (Изгрев) - Ботев (Вълчитрън)                       3:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Обнова II (Обнова)             3:1 

                           III кръг

24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Победа (Градище)                     отложен 
Ботев (Вълчитрън) - Войвода (Драгаш войвода)              0:1 
Славия (Новачене) - Динамо (Изгрев)                       6:2 
Ботев 2014 (Българене) - Виная (Згалево)                  3:2 
Космос (Гривица) - Чавдар (Бръшляница)                    1:0 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Победа (Градище)                     2:1 

                           IV кръг

1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Победа (Градище) - Чавдар (Бръшляница)                    4:1 
Виная (Згалево) - Космос (Гривица)                        2:2 
в Българене:
Динамо (Изгрев) - Ботев 2014 (Българене)                  1:7 
Войвода (Драгаш войвода) - Славия (Новачене)              5:1 
Обнова II (Обнова) - Ботев (Вълчитрън)                    0:3 

                           V кръг

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Победа (Градище)                      0:5 
Славия (Новачене) - Обнова II (Обнова)                    2:0 
Ботев 2014 (Българене) - Войвода (Драгаш войвода)         0:0 
Космос (Гривица) - Динамо (Изгрев)                        5:0 
в Ленково:
Чавдар (Бръшляница) - Виная (Згалево)                     1:0 

                           VI кръг

15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Победа (Градище) - Виная (Згалево)                        5:1 
Динамо (Изгрев) - Чавдар (Бръшляница)                     0:4 
Войвода (Драгаш войвода) - Космос (Гривица)               3:2 
Обнова II (Обнова) - Ботев 2014 (Българене)               1:4 
Ботев (Вълчитрън) - Славия (Новачене)                     2:0 

                           VII кръг

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Славия (Новачене) - Победа (Градище)                      2:1 
Ботев 2014 (Българене) - Ботев (Вълчитрън)                9:1 
Космос (Гривица) - Обнова II (Обнова)                     3:1 
Чавдар (Бръшляница) - Войвода (Драгаш войвода)            0:2 
Виная (Згалево) - Динамо (Изгрев)                         3:0 сл. 

                           VIII кръг

29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Победа (Градище) - Динамо (Изгрев)                        0:4 сл. * 
* - прекратен при 7:1 по вина на домакините.
Войвода (Драгаш войвода) - Виная (Згалево)                3:0 сл. 
Обнова II (Обнова) - Чавдар (Бръшляница)                  0:2 
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Гривица)                      0:11 
Славия (Новачене) - Ботев 2014 (Българене)                0:3 

                           IX кръг

5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Ботев 2014 (Българене) - Победа (Градище)                 3:1 
Космос (Гривица) - Славия (Новачене)                      3:0 
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Вълчитрън)                   3:0 
Виная (Згалево) - Обнова II (Обнова)                      1:3 
Динамо (Изгрев) - Войвода (Драгаш войвода)                2:5 

                           III кръг - отложен мач

12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Победа (Градище)                     2:1 

                           X кръг

18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Победа (Градище) - Войвода (Драгаш войвода)               0:2 
Динамо (Изгрев) - Обнова II (Обнова)                      отложен 
Виная (Згалево) - Ботев (Вълчитрън)                       2:5 
Чавдар (Бръшляница) - Славия (Новачене)                   3:2 
Космос (Гривица) - Ботев 2014 (Българене)                 0:3 сл. 
7 април 2018, събота, 17:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Обнова II (Обнова)                      3:5 

                           XI кръг

25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Космос (Гривица) - Победа (Градище)                       отложен 
Ботев 2014 (Българене) - Чавдар (Бръшляница)              отложен 
Славия (Новачене) - Виная (Згалево)                       отложен 
Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев)                       отложен 
Обнова II (Обнова) - Войвода (Драгаш войвода)             отложен 
27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Космос (Гривица) - Победа (Градище)                       3:0 
Ботев 2014 (Българене) - Чавдар (Бръшляница)              3:0 
Славия (Новачене) - Виная (Згалево)                       3:0 
Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев)                       1:1 
Обнова II (Обнова) - Войвода (Драгаш войвода)             0:2 

                           XII кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Победа (Градище) - Обнова II (Обнова)                     0:0 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Вълчитрън)              3:2 
Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене)                       отложен 
Виная (Згалево) - Ботев 2014 (Българене)                  0:3 
Чавдар (Бръшляница) - Космос (Гривица)                    1:1 
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене)                       4:4 

                           X кръг - отложен мач

7 април 2018, събота, 17:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Обнова II (Обнова)                      3:5 

                           XIII кръг

15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Победа (Градище)                    8:2 
Космос (Гривица) - Виная (Згалево)                        8:1 
Ботев 2014 (Българене) - Динамо (Изгрев)                  4:2 
Славия (Новачене) - Войвода (Драгаш войвода)              0:3 
Ботев (Вълчитрън) - Обнова II (Обнова)                    1:1 

                           XIV кръг

22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Победа (Градище) - Ботев (Вълчитрън)                      4:0 
Обнова II (Обнова) - Славия (Новачене)                    0:0 
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев 2014 (Българене)         3:1 
Динамо (Изгрев) - Космос (Гривица)                        1:0 
Виная (Згалево) - Чавдар (Бръшляница)                     1:6 

                           XV кръг

29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Виная (Згалево) - Победа (Градище)                        1:3 
Чавдар (Бръшляница) - Динамо (Изгрев)                     3:0 сл. 
Космос (Гривица) - Войвода (Драгаш войвода)               0:3 
Ботев 2014 (Българене) - Обнова II (Обнова)               3:0 
Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън)                     3:1 

                           XVI кръг

6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Победа (Градище) - Славия (Новачене)                      0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Ботев (Вълчитрън) - Ботев 2014 (Българене)                2:3 
Обнова II (Обнова) - Космос (Гривица)                     отложен 
Войвода (Драгаш войвода) - Чавдар (Бръшляница)            3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Динамо (Изгрев) - Виная (Згалево)                         2:2 
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Космос (Гривица)                     2:0 

                           XVII кръг

13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Победа (Градище)                        3:2 
Виная (Згалево) - Войвода (Драгаш войвода)                0:5 
Чавдар (Бръшляница) - Обнова II (Обнова)                  7:0 
Космос (Гривица) - Ботев (Вълчитрън)                      3:1 
Ботев 2014 (Българене) - Славия (Новачене)                3:0 

                           XVIII кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Славия (Новачене) - Космос (Гривица)                      0:6 сл. * 
* - прекратен при 1:3 по вина на домакините.
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Победа (Градище) - Ботев 2014 (Българене)                 2:4 
Ботев (Вълчитрън) - Чавдар (Бръшляница)                   0:4 
Обнова II (Обнова) - Виная (Згалево)                      6:1 
Войвода (Драгаш войвода) - Динамо (Изгрев)                5:1 

                           XI кръг - отложени мачове

27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Космос (Гривица) - Победа (Градище)                       3:0 
Ботев 2014 (Българене) - Чавдар (Бръшляница)              3:0 
Славия (Новачене) - Виная (Згалево)                       3:0 
Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев)                       1:1 
Обнова II (Обнова) - Войвода (Драгаш войвода)             0:2 

                           XII кръг - отложен мач

3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене)                       4:4 

                           XVI кръг - отложен мач

3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Обнова II (Обнова) - Космос (Гривица)                     2:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Войвода (Драгаш войвода) XXX 3:1 3:0* 3:2 5:1 3:1 5:1 5:2 3:2 3:0* 2. Ботев 2014 (Българене) 0:0 XXX 3:0 3:0* 3:0 3:0 4:2 3:1 9:1 3:2 3. Чавдар (Бръшляница) 0:2 2:3 XXX 1:1 3:2 7:0 3:0* 8:2 3:0 1:0 4. Космос (Гривица) 0:3 0:3* 1:0 XXX 3:0 3:1 5:0 3:0 3:1 8:1 5. Славия (Новачене) 0:3 0:3 0:1 0:6* XXX 2:0 6:2 2:1 3:1 3:0 6. Обнова II (Обнова) 0:2 1:4 0:2 2:0 0:0 XXX 0:1 2:1 0:3 6:1 7. Динамо (Изгрев) 2:5 1:7 0:4 1:0 4:4 3:5 XXX 3:2 3:0 2:2 8. Победа (Градище) 0:2 2:4 4:1 0:0 0:3* 0:0 0:4* XXX 4:0 5:1 9. Ботев (Вълчитрън) 0:1 2:3 0:4 0:11 2:0 1:1 1:1 0:5 XXX 1:3 10. Виная (Згалево) 0:5 0:3 1:6 2:2 3:2 1:3 3:0* 1:3 2:5 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Плевен

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бойчинов (Коиловци)                22   15   1   6   63:46   46       
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Гулянци)                    22   13   4   5   72:27   43       
 3. Искър (Ореховица)                  22   13   3   6   57:34   42       
 4. Левски (Горна Митрополия)          22   11   2   9   49:37   35        [2 0 0  8:2  6]
 5. Ясен (Ясен)                        22   10   5   7   46:40   35        [0 0 2  2:8  0]
 6. Дунав (Гиген)                      22   11   1  10   52:57   34       
 7. Бенковски (Опанец)                 22   10   3   9   50:41   33       
 8. Дунавска чайка (Сомовит)           22   10   2  10   37:45   32       
 9. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  22   10   0  12   48:57   30       
10. Ботев (Ленково)                    22    9   1  12   44:52   28 <-    
11. Свобода (Милковица)                22    3   3  16   25:68   12       
12. Спартак (Божурица)                 22    4   1  17   20:59   13    [*]

Бележки
  - Ботев (Ленково), 7-ми през изминалия сезон; е преместеин от "Б" ОФГ - изток в "Б" ОФГ - център.
  - Спартак 76 (Плевен), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - След XVI кръг Спартак (Божурица) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   5:3 
Ботев (Ленково) - Спартак (Божурица)                      2:3 
Бенковски (Опанец) - Дунавска чайка (Сомовит)             2:0 
3 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Ясен (Ясен) - Свобода (Милковица)                         5:1 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Искър (Ореховица) - Дунав (Гиген)                         1:2 
Вихър (Гулянци) - Левски (Горна Митрополия)               6:0 

                           II кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Дунавска чайка (Сомовит)     2:3 
Спартак (Божурица) - Вихър (Гулянци)                      1:1 
Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица)                   0:2 
Бойчинов (Коиловци) - Ясен (Ясен)                         4:2 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Бенковски (Опанец)            1:2 
Дунав (Гиген) - Ботев (Ленково)                           7:2 

                           III кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Искър (Ореховица) - Бойчинов (Коиловци)                   7:0 
Ботев (Ленково) - Свобода (Милковица)                     7:1 
Бенковски (Опанец) - Спартак (Божурица)                   5:1 
17 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Ясен (Ясен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)           3:0 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Дунав (Гиген)                           7:0 
Дунавска чайка (Сомовит) - Левски (Горна Митрополия)      2:2 

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Спартак (Божурица) - Дунавска чайка (Сомовит)             0:1 
Свобода (Милковица) - Вихър (Гулянци)                     0:0 
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Ленково)                     6:1 
24 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Ясен (Ясен) - Искър (Ореховица)                           2:2 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Левски (Горна Митрополия)    0:1 
Дунав (Гиген) - Бенковски (Опанец)                        2:1 

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Ботев (Ленково) - Ясен (Ясен)                             0:0 
30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Искър (Ореховица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     5:1 
Вихър (Гулянци) - Бойчинов (Коиловци)                     1:2 
Бенковски (Опанец) - Свобода (Милковица)                  3:0 сл. 
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Дунавска чайка (Сомовит) - Дунав (Гиген)                  2:0 
Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Божурица)            3:1 

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Божурица)    1:5 
Бойчинов (Коиловци) - Бенковски (Опанец)                  3:0 
Искър (Ореховица) - Ботев (Ленково)                       7:3 
8 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Ясен (Ясен) - Вихър (Гулянци)                             1:4 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Дунав (Гиген) - Левски (Горна Митрополия)                 2:0 
Свобода (Милковица) - Дунавска чайка (Сомовит)            0:1 

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Ленково) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)       5:7 
Вихър (Гулянци) - Искър (Ореховица)                       2:2 
Дунавска чайка (Сомовит) - Бойчинов (Коиловци)            1:1 
15 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Ясен (Ясен)                          1:4 
15 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица)           5:1 
Спартак (Божурица) - Дунав (Гиген)                        3:1 

                           VIII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Левски (Горна Митрополия)           4:0 
Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец)                    5:3 
Ботев (Ленково) - Вихър (Гулянци)                         3:2 
22 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Ясен (Ясен) - Дунавска чайка (Сомовит)                    2:0 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Дунав (Гиген)         3:1 
Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица)                  3:4 

                           IX кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)       4:0 
Бенковски (Опанец) - Ботев (Ленково)                      3:0 сл. 
Дунавска чайка (Сомовит) - Искър (Ореховица)              1:2 
Спартак (Божурица) - Бойчинов (Коиловци)                  0:1 
29 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Ясен (Ясен)                   2:0 
29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Дунав (Гиген) - Свобода (Милковица)                       4:3 

                           X кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)   3:0 
Бойчинов (Коиловци) - Дунав (Гиген)                       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ботев (Ленково) - Дунавска чайка (Сомовит)                0:3 сл. 
Вихър (Гулянци) - Бенковски (Опанец)                      2:1 
5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Ясен (Ясен) - Спартак (Божурица)                          4:0 
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Искър (Ореховица) - Левски (Горна Митрополия)             2:1 

                           XI кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    3:2 
Дунавска чайка (Сомовит) - Вихър (Гулянци)                1:6 
Спартак (Божурица) - Искър (Ореховица)                    1:2 
Свобода (Милковица) - Бойчинов (Коиловци)                 0:5 сл. * 
* - прекратен в 28' при 1:2 заради навлизане на публика на терена с
    последствия. Свобода е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
12 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Дунав (Гиген) - Ясен (Ясен)                               1:1 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Ботев (Ленково)               0:1 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Дунавска чайка (Сомовит) - Бенковски (Опанец)             отложен 
11 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Спартак (Божурица) - Ботев (Ленково)                      0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
на неутрален терен: *
Свобода (Милковица) - Ясен (Ясен)                         0:3 сл. ** 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Свобода.
** -  първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                         отложен 
Левски (Горна Митрополия) - Вихър (Гулянци)               0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Дунавска чайка (Сомовит) - Бенковски (Опанец)             3:0 
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                         4:0 

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Дунавска чайка (Сомовит) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)     5:2 
Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица)                   3:2 
Ясен (Ясен) - Бойчинов (Коиловци)                         3:5 
18 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Спартак (Божурица)                      4:0 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Левски (Горна Митрополия)            4:1 
Ботев (Ленково) - Дунав (Гиген)                           3:0 сл. 

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Искър (Ореховица)                   отложен 
на неутрален терен: *
Свобода (Милковица) - Ботев (Ленково)                     отложен 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Свобода.
25 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец)                   отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)           отложен 
Дунав (Гиген) - Вихър (Гулянци)                           отложен 
Левски (Горна Митрополия) - Дунавска чайка (Сомовит)      отложен 
6 април 2018, петък, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)           3:4 
Бойчинов (Коиловци) - Искър (Ореховица)                   4:1 
Свобода (Милковица) - Ботев (Ленково)                     0:3 
Дунав (Гиген) - Вихър (Гулянци)                           1:2 
Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец)                   1:2 
Левски (Горна Митрополия) - Дунавска чайка (Сомовит)      4:1 

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Свобода (Милковица)                     7:0 
Ботев (Ленково) - Бойчинов (Коиловци)                     3:1 
1 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Дунавска чайка (Сомовит) - Спартак (Божурица)             4:0 
1 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.)    2:1 
Бенковски (Опанец) - Дунав (Гиген)                        8:0 
Искър (Ореховица) - Ясен (Ясен)                           1:2 

                           XIV кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен)           3:4 
Бойчинов (Коиловци) - Искър (Ореховица)                   4:1 
Свобода (Милковица) - Ботев (Ленково)                     0:3 
Дунав (Гиген) - Вихър (Гулянци)                           1:2 
Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец)                   1:2 
Левски (Горна Митрополия) - Дунавска чайка (Сомовит)      4:1 

                           XVI кръг

14 април 2018, събота, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица)     1:0 
Бойчинов (Коиловци) - Вихър (Гулянци)                     4:2 
на неутрален терен: *
Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец)                  3:3 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Свобода.
15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Ясен (Ясен) - Ботев (Ленково)                             2:0 
Дунав (Гиген) - Дунавска чайка (Сомовит)                  5:3 
Спартак (Божурица) - Левски (Горна Митрополия)            0:4 

                           XVII кръг

21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Спартак (Божурица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    0:3 сл. 
Дунавска чайка (Сомовит) - Свобода (Милковица)            2:3 
Бенковски (Опанец) - Бойчинов (Коиловци)                  3:0 
Ботев (Ленково) - Искър (Ореховица)                       0:3 
22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)                 5:1 
Вихър (Гулянци) - Ясен (Ясен)                             1:1 

                           XVIII кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ботев (Ленково)       3:1 
Искър (Ореховица) - Вихър (Гулянци)                       3:1 
Бойчинов (Коиловци) - Дунавска чайка (Сомовит)            3:0 
29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Ясен (Ясен) - Бенковски (Опанец)                          2:2 
Свобода (Милковица) - Левски (Горна Митрополия)           0:0 
Дунав (Гиген) - Спартак (Божурица)                        3:0 сл. 

                           XIX кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Спартак (Божурица) - Свобода (Милковица)                  0:3 сл. 
Левски (Горна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)           8:0 
Бенковски (Опанец) - Искър (Ореховица)                    1:1 
Вихър (Гулянци) - Ботев (Ленково)                         2:1 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Гиген) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)         5:2 
Дунавска чайка (Сомовит) - Ясен (Ясен)                    3:0 

                           XX кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Вихър (Гулянци)       3:2 
Ботев (Ленково) - Бенковски (Опанец)                      2:0 
Искър (Ореховица) - Дунавска чайка (Сомовит)              5:0 
Бойчинов (Коиловци) - Спартак (Божурица)                  3:0 сл. 
13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Ясен (Ясен) - Левски (Горна Митрополия)                   2:6 
Свобода (Милковица) - Дунав (Гиген)                       2:1 

                           XXI кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Свобода (Милковица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   3:4 
Спартак (Божурица) - Ясен (Ясен)                          0:3 сл. 
Дунавска чайка (Сомовит) - Ботев (Ленково)                1:0 
Бенковски (Опанец) - Вихър (Гулянци)                      3:7 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Гиген) - Бойчинов (Коиловци)                       8:6 
Левски (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица)             3:0 

                           XXII кръг

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бенковски (Опанец)    1:0 
Вихър (Гулянци) - Дунавска чайка (Сомовит)                6:0 
Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица)                    3:0 сл. 
Бойчинов (Коиловци) - Свобода (Милковица)                 3:0 
27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Ленково) - Левски (Горна Митрополия)               4:1 
Ясен (Ясен) - Дунав (Гиген)                               0:4 

                           XII кръг - отложени мачове

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Дунавска чайка (Сомовит) - Бенковски (Опанец)             3:0 
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                         4:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бойчинов (Коиловци) XXX 4:2 4:1 4:0 4:2 3:0* 3:0 3:0 5:3 6:1 3:0 3:0* 2. Вихър (Гулянци) 1:2 XXX 2:2 6:0 1:1 7:0 2:1 6:0 4:0 2:1 7:0 4:0 3. Искър (Ореховица) 7:0 3:1 XXX 2:1 1:2 1:2 5:3 5:0 5:1 7:3 3:2 3:0* 4. Левски (Горна Митрополия) 8:0 0:3* 3:0 XXX 2:0 5:1 1:2 4:1 2:1 0:1 5:1 3:1 5. Ясен (Ясен) 3:5 1:4 2:2 2:6 XXX 0:4 2:2 2:0 3:0 2:0 5:1 4:0 6. Дунав (Гиген) 8:6 1:2 4:0 2:0 1:1 XXX 2:1 5:3 5:2 7:2 4:3 3:0* 7. Бенковски (Опанец) 3:0 3:7 1:1 4:1 1:4 8:0 XXX 2:0 3:2 3:0* 3:0* 5:1 8. Дунавска чайка (Сомовит) 1:1 1:6 1:2 2:2 3:0 2:0 3:0 XXX 5:2 1:0 2:3 4:0 9. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:0* 3:2 1:0 0:1 3:4 3:1 1:0 2:3 XXX 3:1 3:0 1:5 10. Ботев (Ленково) 3:1 3:2 0:3 4:1 0:0 3:0* 2:0 0:3* 5:7 XXX 7:1 2:3 11. Свобода (Милковица) 0:5* 0:0 0:2 0:0 0:3* 2:1 3:3 0:1 3:4 0:3 XXX 3:4 12. Спартак (Божурица) 0:1 1:1 1:2 0:4 0:3* 3:1 1:2 0:1 0:3* 0:3* 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Плевен

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Сухаче)                    20   14   3   3   74:37   45 [-]
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Писарово)                  20   13   3   4   49:29   42    
 3. Светослав (Лепица)                 20   12   2   6   52:40   38 [-]
 4. Чавдар (Садовец)                   20   10   4   6   47:30   34    
 5. Дреновец (Горник)                  20   10   3   7   40:31   33    
 6. Искър (Чомаковци)                  20   10   1   9   38:30   31    
 7. Венци (Искър)                      20    7   4   9   44:42   25    
 8. Крали Марко (Еница)                20    6   5   9   35:34   23 [+]
 9. Лавров (Горни Дъбник)              20    6   3  11   27:64   21 [+]
10. Кайлъка (Плевен)                   20    5   3  12   36:66   18    
11. Искър (Долни Луковит)              20    0   3  17   21:60    3    

Бележки
  - Светослав (Лепица) и Левски (Сухаче) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ - запад.
  - Единство (Долни Дъбник) влиза в "А" ОФГ.
  - Крали Марко (Еница) и Лавров (Горни Дъбник) се включват в групата.

                           I кръг

3 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Левски (Писарово) - Искър (Долни Луковит)                 3:2 
Светослав (Лепица) - Левски (Сухаче)                      3:4 
Венци (Искър) - Крали Марко (Еница)                       1:1 
Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец)                      1:3 
Искър (Чомаковци) - Кайлъка (Плевен)                      0:1 
Лавров (Горни Дъбник)                                     почива

                           II кръг

10 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Чавдар (Садовец) - Искър (Чомаковци)                      2:0 
Крали Марко (Еница) - Дреновец (Горник)                   1:2 
Левски (Сухаче) - Венци (Искър)                           4:2 
Искър (Долни Луковит) - Светослав (Лепица)                2:3 
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Писарово)                 2:1 
Кайлъка (Плевен)                                          почива

                           III кръг

17 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Светослав (Лепица) - Лавров (Горни Дъбник)                4:0 
Венци (Искър) - Искър (Долни Луковит)                     2:0 
Дреновец (Горник) - Левски (Сухаче)                       3:3 
Искър (Чомаковци) - Крали Марко (Еница)                   2:1 
Кайлъка (Плевен) - Чавдар (Садовец)                       0:0 
Левски (Писарово)                                         почива

                           IV кръг

24 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Крали Марко (Еница) - Кайлъка (Плевен)                    4:0 
Левски (Сухаче) - Искър (Чомаковци)                       2:1 
Искър (Долни Луковит) - Дреновец (Горник)                 1:2 
Лавров (Горни Дъбник) - Венци (Искър)                     0:9 
Левски (Писарово) - Светослав (Лепица)                    3:2 
Чавдар (Садовец)                                          почива

                           V кръг

1 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Венци (Искър) - Левски (Писарово)                         2:4 
Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник)                 6:0 
Искър (Чомаковци) - Искър (Долни Луковит)                 2:0 
Кайлъка (Плевен) - Левски (Сухаче)                        2:5 
Чавдар (Садовец) - Крали Марко (Еница)                    5:1 
Светослав (Лепица)                                        почива

                           VI кръг

8 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        отложен * 
* - отложен заради кметски избори.
Искър (Долни Луковит) - Кайлъка (Плевен)                  4:6 
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Чомаковци)                 0:3 сл. * 
* - домакините обявяват предварително, че няма да се явят.
Левски (Писарово) - Дреновец (Горник)                     3:1 
Светослав (Лепица) - Венци (Искър)                        4:1 
19 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        6:1 
Крали Марко (Еница)                                       почива

                           VII кръг

15 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Дреновец (Горник) - Светослав (Лепица)                    2:1 
Искър (Чомаковци) - Левски (Писарово)                     2:1 
Кайлъка (Плевен) - Лавров (Горни Дъбник)                  3:2 
Чавдар (Садовец) - Искър (Долни Луковит)                  6:0 
Крали Марко (Еница) - Левски (Сухаче)                     3:2 
Венци (Искър)                                             почива

                           VIII кръг

22 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Искър (Долни Луковит) - Крали Марко (Еница)               1:1 
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                  1:5 
Левски (Писарово) - Кайлъка (Плевен)                      6:3 
Светослав (Лепица) - Искър (Чомаковци)                    3:0 
Венци (Искър) - Дреновец (Горник)                         3:0 
Левски (Сухаче)                                           почива

                           IX кръг

29 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Искър (Чомаковци) - Венци (Искър)                         3:0 
в Лепица:
Кайлъка (Плевен) - Светослав (Лепица)                     2:5 
Крали Марко (Еница) - Лавров (Горни Дъбник)               1:1 
Левски (Сухаче) - Искър (Долни Луковит)                   3:0 сл. 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово)                      0:0 
Дреновец (Горник)                                         почива

                           X кръг

5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Сухаче)                   2:7 
Левски (Писарово) - Крали Марко (Еница)                   2:1 
Светослав (Лепица) - Чавдар (Садовец)                     3:0 
Венци (Искър) - Кайлъка (Плевен)                          2:0 
Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци)                     4:2 
Искър (Долни Луковит)                                     почива

                           XI кръг

12 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Кайлъка (Плевен) - Дреновец (Горник)                      2:2 
Чавдар (Садовец) - Венци (Искър)                          1:1 
Крали Марко (Еница) - Светослав (Лепица)                  1:2 
Левски (Сухаче) - Левски (Писарово)                       1:1 
Искър (Долни Луковит) - Лавров (Горни Дъбник)             0:1 
Искър (Чомаковци)                                         почива

                           VI кръг - отложен мач

19 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        6:1 

                           XII кръг

11 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово)                 отложен 
Левски (Сухаче) - Светослав (Лепица)                      отложен 
Крали Марко (Еница) - Венци (Искър)                       отложен 
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      отложен 
Кайлъка (Плевен) - Искър (Чомаковци)                      отложен 
3 юни 2018, неделя, 11:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово)                 1:3 
Левски (Сухаче) - Светослав (Лепица)                      3:0 
Крали Марко (Еница) - Венци (Искър)                       4:0 
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      3:1 
Кайлъка (Плевен) - Искър (Чомаковци)                      0:3 
Лавров (Горни Дъбник)                                     почива

                           XIII кръг

18 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Чавдар (Садовец)                      2:0 
Дреновец (Горник) - Крали Марко (Еница)                   1:0 
Венци (Искър) - Левски (Сухаче)                           2:4 
Светослав (Лепица) - Искър (Долни Луковит)                3:1 
Левски (Писарово) - Лавров (Горни Дъбник)                 3:0 сл. * 
* - прекратен заради наводнен терен, в последствие присъден служебно.
Кайлъка (Плевен)                                          почива

                           XIV кръг

25 март 2018, неделя, 11:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Светослав (Лепица)                отложен 
Искър (Долни Луковит) - Венци (Искър)                     отложен 
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                       отложен 
Крали Марко (Еница) - Искър (Чомаковци)                   отложен 
Чавдар (Садовец) - Кайлъка (Плевен)                       отложен 
7 април 2018, събота, 11:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Светослав (Лепица)                2:2 
Искър (Долни Луковит) - Венци (Искър)                     2:2 
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                       2:1 
Крали Марко (Еница) - Искър (Чомаковци)                   2:1 
Чавдар (Садовец) - Кайлъка (Плевен)                       5:2 
Левски (Писарово)                                         почива

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 11:00 ч:
Кайлъка (Плевен) - Крали Марко (Еница)                    1:3 
1 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Искър (Чомаковци) - Левски (Сухаче)                       1:1 
Дреновец (Горник) - Искър (Долни Луковит)                 1:0 
Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник)                     2:3 
Светослав (Лепица) - Левски (Писарово)                    3:2 
Чавдар (Садовец)                                          почива

                           XIV кръг - отложени мачове

7 април 2018, събота, 11:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Светослав (Лепица)                2:2 
Искър (Долни Луковит) - Венци (Искър)                     2:2 
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                       2:1 
Крали Марко (Еница) - Искър (Чомаковци)                   2:1 
Чавдар (Садовец) - Кайлъка (Плевен)                       5:2 

                           XVI кръг

14 април 2018, събота, 15:00 ч:
Левски (Сухаче) - Кайлъка (Плевен)                       10:2 
15 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Левски (Писарово) - Венци (Искър)                         3:1 
Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                 1:0 
Искър (Долни Луковит) - Искър (Чомаковци)                 1:4 
Крали Марко (Еница) - Чавдар (Садовец)                    1:4 
Светослав (Лепица)                                        почива

                           XVII кръг

21 април 2018, събота, 15:00 ч:
Кайлъка (Плевен) - Искър (Долни Луковит)                  4:1 
22 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Левски (Сухаче)                        5:1 
Искър (Чомаковци) - Лавров (Горни Дъбник)                 6:2 
Дреновец (Горник) - Левски (Писарово)                     2:0 
Венци (Искър) - Светослав (Лепица)                        отложен 
24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Светослав (Лепица)                        6:2 
Крали Марко (Еница)                                       почива

                           XVIII кръг

28 април 2018, събота, 15:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Кайлъка (Плевен)                  3:1 
29 април 2018, неделя, 11:00 ч:
Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник)                    3:3 
Левски (Писарово) - Искър (Чомаковци)                     3:2 
Искър (Долни Луковит) - Чавдар (Садовец)                  1:1 
Левски (Сухаче) - Крали Марко (Еница)                     3:2 
Венци (Искър)                                             почива

                           XIX кръг

6 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Крали Марко (Еница) - Искър (Долни Луковит)               3:0 
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  2:1 
Кайлъка (Плевен) - Левски (Писарово)                      1:4 
Искър (Чомаковци) - Светослав (Лепица)                    1:2 
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         3:0 
Левски (Сухаче)                                           почива

                           XX кръг

13 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Искър (Чомаковци)                         3:0 
Светослав (Лепица) - Кайлъка (Плевен)                     2:4 
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)                      3:1 
Лавров (Горни Дъбник) - Крали Марко (Еница)               1:1 
Искър (Долни Луковит) - Левски (Сухаче)                   3:6 
Дреновец (Горник)                                         почива

                           XXI кръг

20 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Левски (Сухаче) - Лавров (Горни Дъбник)                   7:1 
Крали Марко (Еница) - Левски (Писарово)                   2:2 
Чавдар (Садовец) - Светослав (Лепица)                     1:2 
Кайлъка (Плевен) - Венци (Искър)                          2:2 
Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник)                     3:2 
Искър (Долни Луковит)                                     почива

                           XVII кръг - отложен мач

24 май 2018, четвъртък, 11:00 ч:
Венци (Искър) - Светослав (Лепица)                        6:2 

                           XXII кръг

27 май 2018, неделя, 11:00 ч:
Дреновец (Горник) - Кайлъка (Плевен)                      3:0 
Венци (Искър) - Чавдар (Садовец)                          3:2 
Светослав (Лепица) - Крали Марко (Еница)                  3:2 
Левски (Писарово) - Левски (Сухаче)                       2:0 
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Долни Луковит)             4:1 
Искър (Чомаковци)                                         почива

                           XII кръг - отложени мачове

3 юни 2018, неделя, 11:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово)                 1:3 
Левски (Сухаче) - Светослав (Лепица)                      3:0 
Крали Марко (Еница) - Венци (Искър)                       4:0 
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      3:1 
Кайлъка (Плевен) - Искър (Чомаковци)                      0:3 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Сухаче) XXX 1:1 3:0 6:1 2:1 2:1 4:2 3:2 7:1 10:2 3:0* 2. Левски (Писарово) 2:0 XXX 3:2 3:1 3:1 3:2 3:1 2:1 3:0* 6:3 3:2 3. Светослав (Лепица) 3:4 3:2 XXX 3:0 3:3 3:0 4:1 3:2 4:0 2:4 3:1 4. Чавдар (Садовец) 5:1 0:0 1:2 XXX 3:1 2:0 1:1 5:1 2:1 5:2 6:0 5. Дреновец (Горник) 3:3 2:0 2:1 1:3 XXX 4:2 3:0 1:0 6:0 3:0 1:0 6. Искър (Чомаковци) 1:1 2:1 1:2 2:0 3:2 XXX 3:0 2:1 6:2 0:1 2:0 7. Венци (Искър) 2:4 2:4 6:2 3:2 3:0 3:0 XXX 1:1 2:3 2:0 2:0 8. Крали Марко (Еница) 3:2 2:2 1:2 1:4 1:2 2:1 4:0 XXX 1:1 4:0 3:0 9. Лавров (Горни Дъбник) 2:7 2:1 2:2 1:5 1:0 0:3* 0:9 1:1 XXX 3:1 4:1 10. Кайлъка (Плевен) 2:5 1:4 2:5 0:0 2:2 0:3 2:2 1:3 3:2 XXX 4:1 11. Искър (Долни Луковит) 3:6 1:3 2:3 1:1 1:2 1:4 2:2 1:1 0:1 4:6 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Спорт Плевен
БГ Север

нагоре