Женски футбол 2017/18

« Женски футбол 2017/18 »


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. НСА (София) 20 20 0 0 121:8 60 Шампион, ШЛ ------------------------------------------------------------------- 2. ЛП Супер спорт (София) 20 14 4 2 66:22 46 3. Етър ВТ (Велико Търново) 20 14 2 4 59:27 44 [+][*] 4. ЖФК Берое (Стара Загора) 20 11 2 7 59:23 35 5. Спортика (Благоевград) 20 9 7 4 60:27 34 6. Енко (Пловдив) 20 9 4 7 55:32 31 [*] 7. Севлиево лейдис (Севлиево) 20 7 2 11 24:48 23 8. Пълдин (Пловдив) 20 7 1 12 35:57 22 9. ЖФК Варна (Варна) 20 3 3 14 24:61 12 10. Риал (Ковачевци) 20 3 1 16 28:85 10 [+] 11. Олимпия (Шумен) 20 0 0 20 7:148 0 [+]
Бележки - Екомет 90 (Пловдив), 3-ти през изминалия сезон; е преименуван на Енко. - ЖФК Бургас (Бургас), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Болярки (Велико Търново), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие, а в групата се включва Етър ВТ (Велико Търново). На практика това е отборът на Болярки, който представя Етър ВТ. Девическите формации на Болярки продължават да участват през сезона с името Болярки и между двата клуба няма обединение. - Олимпия (Шумен) и Риал (Ковачевци) се включват в групата. - Отборът на Риал е със съдебна регистрация в Перник, но през настоящия сезон представя Ковачевци. - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Етър ВТ (Велико Търново) - ст."Ивайло", Велико Търново; - Енко (Пловдив) - ст."Пловдив" в Пловдив; - ЖФК Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора; - ЖФК Варна (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка; - ЛП Супер спорт (София) - ст."Белица", Костинброд; - НСА (София) - ст."НСА", София; - Олимпия (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен; - Пълдин (Пловдив) - в Труд; - Риал (Ковачевци) - ст."Димитровец", Ковачевци; - Севлиево лейдис (Севлиево) - комплекс "Черничките", Севлиево; - Спортика (Благоевград) - ст."Христо Ботев", Благоевград. I кръг 9 септември 2017 г., събота, 14:30 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна) 5:1 (2:1) [1:0 Даниела Мореева 12', 1:1 Йоана Томова 21', 2:1 Нина Георгиева 32', 3:1 Силвия Кефалова 59', 4:1 Нина Георгиев 61', 5:1 Йоана Георгиева 79'] 10 септември 2017 г., неделя, 16:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София) 1:7 (0:5) [0:1 Йоана Папазова 5', 0:2 Ина Димова 12', 0:3 Ивана Найденова 35', 0:4 Велина Кошулева 40', 0:5 Силвия Радойска 41'-д, 0:6 Тея Пенкова 72', 0:7 Ивана Найденова 80', 1:7 Габриела Христова 90'+1'] Енко (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 5:0 (4:0) [1:0 Леонора Желева 5'-д, 2:0 Александра Янева 13', 3:0 Иванка Колева 22', 4:0 Александра Янева 43', 5:0 Габриела Боюклиева 85'] Пълдин (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 4:3 (4:2) [0:1 Полина Ръсина 10', 0:2 Алисия Робертева 25', 1:2 Славина Ангелова 30', 2:2 Гергана Илийчева 35', 4:2 Михаела Арабаджиева 40',42'; 4:3 Алисия Робертева 80'] Олимпия (Шумен) - Спортика (Благоевград) 1:8 (1:6) [0:1 Вероника Гоцева 3', 0:3 Венидона Сърбинска 1п,1п; 0:5 Яна Йорданова 1п,1п; 0:6 Здравка Парапунова 1п, 1:6 Дивен Хикмет 40'-д, 1:7 Здравка Парапунова 2п, 1:8 Антонина Шопска 2п] ЛП Супер спорт (София) почива II кръг 16 септември 2017 г., събота, 15:00 ч: Риал (Ковачевци) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:4 (0:2) НСА (София) - Енко (Пловдив) 3:1 16 септември 2017 г., събота, 16:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Олимпия (Шумен) 4:0 (2:0) Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив) 3:2 ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 Спортика (Благоевград) почива III кръг 1 октомври 2017 г., неделя, 11:30 ч: Спортика (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна) 6:0 1 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Пълдин (Пловдив) - НСА (София) 0:8 Олимпия (Шумен) - Риал (Ковачевци) 1:10 1 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Енко (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 1:1 ЖФК Берое (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево) 4:0 (3:0) [1:0 Силвия Кефалова 2', 2:0 Йоана Георгиева 9', 3:0 Даниела Мореева 33', 4:0 Нина Георгиева 83'] [чк: Миглена Господинова (С) 30'] Етър ВТ (Велико Търново) почива IV кръг 7 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 5:0 (4:0) 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив) 5:0 8 октомври 2017 г., неделя, 14:30 ч: Риал (Ковачевци) - Спортика (Благоевград) 0:5 Севлиево лейдис (Севлиево) - Олимпия (Шумен) 4:1 в Ресен: Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив) 4:3 ЖФК Варна (Варна) почива V кръг 13 октомври 2017 г., петък, 16:00 ч: Олимпия (Шумен) - НСА (София) 0:14 (0:7) 14 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) отложен ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) отложен Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) 3:0 сл. 15 октомври 2017 г., неделя, 11:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Риал (Ковачевци) 3:0 18 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) 0:2 (0:1) [0:1 Ебру Дормушали 2', 0:2 Полина Георгиева 55'] 13 декември 2017 г., сряда, 12:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 Енко (Пловдив) почива VI кръг 28 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - Спортика (Благоевград) 3:0 29 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна) 1:0 29 октомври 2017 г., неделя, 12:30 ч: Енко (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 0:1 29 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Олимпия (Шумен) 3:0 сл. Етър ВТ (Велико Търново) - ЖФК Берое (Стара Загора) 2:1 (1:1) Риал (Ковачевци) почива VII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 15:30 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - Енко (Пловдив) 3:2 (1:0) [1:0 Силвия Кефалова 1п, 2:0 Наска Бончева 2п, 3:0 Силвия Кефалова 2п, 3:1 _ 2п, 3:2 _ 85'-д] [чк: Диана-Михаела Атанасова (Б) 2п при 2:0] 5 ноември 2017 г., неделя, 11:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - НСА (София) 1:5 5 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: в Климент: Олимпия (Шумен) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:12 (0:3) Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) 2:2 Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:0 Пълдин (Пловдив) почива VIII кръг 11 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч: НСА (София) - Риал (Ковачевци) 10:0 11 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Енко (Пловдив) - Олимпия (Шумен) 11:0 12 ноември 2017 г., неделя, 11:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Варна (Варна) 7:1 12 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Спортика (Благоевград) 1:1 Пълдин (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора) 3:1 (0:1) [_ - Наска Бончева] Севлиево лейдис (Севлиево) почива V кръг - отложен мач 18 ноември 2017 г., събота, 12:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) 0:2 (0:1) [0:1 Ебру Дормушали 2', 0:2 Полина Георгиева 55'] IX кръг 19 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: в Климент: Олимпия (Шумен) - Пълдин (Пловдив) 1:4 (0:1) Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив) 1:1 ЖФК Варна (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:5 (0:3) Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София) 1:7 19 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София) 0:12 ЖФК Берое (Стара Загора) почива X кръг 25 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 5:1 26 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Риал (Ковачевци) 4:3 Енко (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 1:1 Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 0:3 26 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - Олимпия (Шумен) 12:0 (6:0) [1:0 Тина Орешкова 7', 2:0 Нина Георгиева 27', 3:0 Силвия Кефалова 28', 4:0 Нина Георгиева 32', 5:0 Наска Бончева 36', 6:0 Нина Георгиева 40'; 7:0 Тина Орешкова 47', 8:0 Кристиана Караиванова 63', 9:0 Габриела Найденова 68', 10:0 Наска Бончева 70', 11:0 Нина Георгиева 73', 12:0 Тина Орешкова 77'] НСА (София) почива XI кръг 2 декември 2017 г., събота, 13:00 ч: Спортика (Благоевград) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:1 (0:0) Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив) отложен Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:3 НСА (София) - ЛП Супер спорт (София) 3:1 9 декември 2017 г., събота, 11:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Пълдин (Пловдив) 2:2 9 декември 2017 г., събота, 13:00 ч: Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив) 2:4 Олимпия (Шумен) почива XI кръг - отложен мач 9 декември 2017 г., събота, 13:00 ч: Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив) 2:4 V кръг - отложен мач 13 декември 2017 г., сряда, 12:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 XII кръг 10 март 2018 г., събота, 13:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив) 0:0 11 март 2018 г., неделя, 11:00 ч: в Аксаково: ЖФК Варна (Варна) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:3 (0:1) [0:1 Наска Бончева 22', 0:2 Мануела Енчева 50', 0:3 Йоана Георгиева 75'] 11 март 2018 г., неделя, 11:30 ч: Спортика (Благоевград) - Олимпия (Шумен) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 11 март 2018 г., неделя, 13:30 ч: НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив) 1:2 ЛП Супер спорт (София) почива XIII кръг 17 март 2018 г., събота, 12:00 ч: в Климент: Олимпия (Шумен) - ЖФК Варна (Варна) 1:4 (0:2) 17 март 2018 г., събота, 13:30 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - Риал (Ковачевци) 11:0 (4:0) [1:0 Силвия Кефалова 15', 2:0 Звезделина Георгиева 29', 3:0 Наска Бончева 32', 4:0 Нина Георгиева 34', 5:0 Звезделина Георгиева 60', 6:0 Наска Бончева 61', 8:0 Нина Георгиева 62',67'; 9:0 Силвия Кефалова 71', 10:0 Нина Георгиева 78', 11:0 Звезделина Георгиева 86'] 17 март 2018 г., събота, 14:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:1 Енко (Пловдив) - НСА (София) 1:3 в Царева ливада: Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) 0:2 (0:0) Спортика (Благоевград) почива XIV кръг 24 март 2018 г., събота, 14:30 ч: НСА (София) - Пълдин (Пловдив) отложен 25 март 2018 г., неделя, 10:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград) 2:2 (0:1) 25 март 2018 г., неделя, 11:30 ч: Риал (Ковачевци) - Олимпия (Шумен) отложен 25 март 2018 г., неделя, 14:30 ч: в кв.Маслово, Костинброд, ст."Бенковски": ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив) отложен Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора) отложен 28 април 2018 г., събота, 13:00 ч: НСА (София) - Пълдин (Пловдив) 6:1 3 май 2018 г., четвъртък, 16:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:2 (0:1) [0:2 Нина Георгиева 1п,2п-д] 21 май 2018 г., понеделник, 17:30 ч: в кв.Маслово, Костинброд, ст."Бенковски": ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив) 6:2 (4:1) [1:0 Биляна Пенчева 3', 2:0 Виктория Михайлова 10', 3:0 Албена Тончева 20', 3:1 Леонора Желева 33', 4:1 Полина Георгиева 40', 4:2 _ 46', 5:2 Биляна Пенчева 58', 6:2 _ 82'] 1 юни 2018 г., петък, 18:30 ч: Риал (Ковачевци) - Олимпия (Шумен) 3:0 сл. Етър ВТ (Велико Търново) почива XV кръг 31 март 2018 г., събота, 14:00 ч: в Стара Загора, комплекс "Берое" /ст."Локомотив"/: ЖФК Берое (Стара Загора) - НСА (София) 0:3 (0:2) [0:1 Велина Кошулева 29', 0:2 Силвия Радойска 40', 0:3 Ванеса Стойчева 58'] 1 април 2018 г., неделя, 14:30 ч: Енко (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 1 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: в Рилци: Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци) 10:1 в Климент: Олимпия (Шумен) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:5 (0:2) Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 1:5 ЖФК Варна (Варна) почива XVI кръг 15 април 2018 г., неделя, 12:00 ч: НСА (София) - Олимпия (Шумен) 17:0 Риал (Ковачевци) - ЖФК Варна (Варна) 2:1 15 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски": ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:1 (1:0) [1:0 _ 22', 1:1 Нина Георгиева 55'] Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград) 2:3 15 април 2018 г., неделя, 14:30 ч: в Ресен: Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) 1:0 Енко (Пловдив) почива XVII кръг 21 април 2018 г., събота, 16:00 ч: Спортика (Благоевград) - НСА (София) 1:5 в Стара Загора, ст."Локомотив": ЖФК Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 (0:1) [0:1 Лора Петрова 20'] Пълдин (Пловдив) - Енко (Пловдив) 2:3 22 април 2018 г., неделя, 13:00 ч: Олимпия (Шумен) - ЛП Супер спорт (София) отложен 22 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:3 2 юни 2018 г., събота, 10:30 ч: Олимпия (Шумен) - ЛП Супер спорт (София) 0:3 сл. Риал (Ковачевци) почива XIV кръг - отложен мач 28 април 2018 г., събота, 13:00 ч: НСА (София) - Пълдин (Пловдив) 6:1 XVIII кръг 29 април 2018 г., неделя, 11:30 ч: НСА (София) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 сл. 29 април 2018 г., неделя, 13:00 ч: в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски": ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград) 2:2 29 април 2018 г., неделя, 14:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Риал (Ковачевци) 2:0 29 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: в Ресен: Етър ВТ (Велико Търново) - Олимпия (Шумен) 7:0 29 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Енко (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) [1:0 Цветана Манчева 60'] Пълдин (Пловдив) почива XIV кръг - отложен мач 3 май 2018 г., четвъртък, 16:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:2 (0:1) [0:2 Нина Георгиева 1п,2п-д] XIX кръг 5 май 2018 г., събота, 11:30 ч: Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 5 май 2018 г., събота, 15:30 ч: в Климент: Олимпия (Шумен) - Енко (Пловдив) 1:8 6 май 2018 г., неделя, 10:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София) 1:4 6 май 2018 г., неделя, 16:30 ч: Риал (Ковачевци) - НСА (София) 0:3 сл. ЖФК Берое (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив) 2:0 (1:0) [1:0 Наска Бончева 12', 2:0 Петя Дикова 67'] Севлиево лейдис (Севлиево) почива XX кръг 12 май 2018 г., събота, 16:30 ч: Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 2:0 13 май 2018 г., неделя, 13:00 ч: НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 4:0 13 май 2018 г., неделя, 15:00 ч: в Ресен: Етър ВТ (Велико Търново) - ЖФК Варна (Варна) 6:1 13 май 2018 г., неделя, 15:45 ч: в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски": ЛП Супер спорт (София) - Риал (Ковачевци) 4:1 (4:1) [0:1 _ 1п, 4:1 Албена Тончева 1п,1п,1п,1п], ~ 60 зрители 13 май 2018 г., неделя, 16:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Олимпия (Шумен) 8:1 ЖФК Берое (Стара Загора) почива XXI кръг 19 май 2018 г., събота, 13:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Енко (Пловдив) 1:2 19 май 2018 г., събота, 16:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София) 1:2 Риал (Ковачевци) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 сл. * * - домакините не осигуряват охрана. в Рилци: Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) 8:2 в Климент: Олимпия (Шумен) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:8 (0:5) [0:1 Габриела Найденова 10', 0:2 Нина Георгиева 26', 0:3 Наска Бончева 31', 0:4 Силвия Кефалова 40', 0:5 Габриела Найденова 43', 0:6 Силвия Кефалова 57', 0:7 Габриела Найденова 70', 0:8 Наска Бончева 77'] НСА (София) почива XIV кръг - отложен мач 21 май 2018 г., понеделник, 17:30 ч: в кв.Маслово, Костинброд, ст."Бенковски": ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив) 6:2 (4:1) [1:0 Биляна Пенчева 3', 2:0 Виктория Михайлова 10', 3:0 Албена Тончева 20', 3:1 Леонора Желева 33', 4:1 Полина Георгиева 40', 4:2 _ 46', 5:2 Биляна Пенчева 58', 6:2 _ 82'] XIV кръг - отложен мач 1 юни 2018 г., петък, 18:30 ч: Риал (Ковачевци) - Олимпия (Шумен) 3:0 сл. XVII кръг - отложен мач 2 юни 2018 г., събота, 10:30 ч: Олимпия (Шумен) - ЛП Супер спорт (София) 0:3 сл. XXII кръг 2 юни 2018 г., събота, 12:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - изк.терен: ЖФК Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград) 1:0 (0:0) [1:0 Нина Георгиева 70'] 2 юни 2018 г., събота, 17:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 сл. Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 7:0 в Ресен: Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево) 2:0 в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски": ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) 1:4 (0:2) * [0:1 Юлияна Александрова 26', 0:2 Тея Пенкова 35', 1:2 Виктория Михайлова 46', 1:3 Велина Кошулева 76', 1:4 Маноела Белева 90'], ~ 180 зрители * - мачът е прекъснат за 17' поради градушка в 60', след което е подновен. Олимпия (Шумен) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX 3:1 3:0 5:0 3:0 3:1 4:0 6:1 3:0*10:0 17:0 2. ЛП Супер спорт (София) 1:4 XXX 3:0 1:1 2:2 6:2 5:1 5:0 7:1 4:1 3:0* 3. Етър ВТ (Велико Търново) 1:7 0:2 XXX 2:1 1:1 4:3 2:0 1:0 6:1 4:3 7:0 4. ЖФК Берое (Стара Загора) 0:3 0:2 0:1 XXX 1:0 3:2 4:0 2:0 5:1 11:0 12:0 5. Спортика (Благоевград) 1:5 2:2 1:1 1:1 XXX 1:1 3:0* 8:2 6:0 10:1 3:0* 6. Енко (Пловдив) 1:3 1:1 0:3 1:0 2:0 XXX 5:0 0:1 1:1 7:0 11:0 7. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:12 1:2 1:3 0:2 2:3 0:0 XXX 3:2 1:0 2:0 4:1 8. Пълдин (Пловдив) 0:8 1:5 0:3 3:1 0:3 2:3 0:1 XXX 3:0* 4:3 8:1 9. ЖФК Варна (Варна) 1:5 1:4 1:5 0:3 2:2 1:2 0:3 2:2 XXX 3:0 4:0 10. Риал (Ковачевци) 0:3* 1:7 0:3* 1:4 0:5 2:4 0:0 1:2 2:1 XXX 3:0* 11. Олимпия (Шумен) 0:14 0:3* 0:12 0:8 1:8 1:8 0:5 1:4 1:4 1:10 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България

1/4 финали

Енко (Пловдив)2 ЖФК Берое (Стара Загора)1
Етър ВТ (Велико Търново)0 НСА (София)4
Риал (Ковачевци)1 Севлиево лейдис (Севлиево)2
Спортика (Благоевград)2 (4) ЛП Супер спорт (София)2 (3) след дузпи

1/2 финали

Енко (Пловдив)1 НСА (София)2
Севлиево лейдис (Севлиево)0 (3) Спортика (Благоевград)0 (4) след дузпи

Финал

НСА (София)2 Спортика (Благоевград)0

                           1/4 финали

Жребий: 30 май 2018 г., сряда

12 юни 2018 г., вторник, 18:00 ч:
в Благоевград, ст."Христо Ботев":
Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София)           2:2 (0:1); при дузпите: 4:3 
13 юни 2018 г., сряда, 17:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Енко (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)                 2:1 (0:1) 
  [0:1 Мария Димитрова 25', 1:1 _ 53', 2:1 _ 56']
в Ковачевци, ст."Димитровец":
Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево)             1:2 
в Дряново:
Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София)                    0:4 

                           1/2 финали

20 юни 2018 г., сряда, 17:30 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Енко (Пловдив) - НСА (София)                              1:2 
в Севлиево, комплекс "Черничките":
Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград)       0:0; при дузпите: 3:4 

                           Финал

27 юни 2018 г., сряда, 17:30 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база:
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      2:0 (0:0) 
  [1:0 Кристин Кръстева 76', 2:0 Силвия Радойска 82']

нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг
Група 5 22 август 2017, вторник, 17:45 ч (17:45 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": Аполон (Лимасол, Кипър, 1) - НСА (София) 4:0 (3:0) 22 август 2017, вторник, 21:00 ч (21:00 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": Щурм (Грац, Австрия, 1) - Норок (Ниморени, Молдова, 1) 4:0 (0:0) 25 август 2017, петък, 17:45 ч (17:45 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": НСА (София) - Щурм (Грац, Австрия, 1) 1:3 (1:2) 25 август 2017, петък, 21:00 ч (21:00 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": Аполон (Лимасол, Кипър, 1) - Норок (Ниморени, Молдова, 1) 6:0 (3:0) 28 август 2017, понеделник, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": Щурм (Грац, Австрия, 1) - Аполон (Лимасол, Кипър, 1) 1:4 (0:3) в Никозия, ст."Лакатамия": Норок (Ниморени, Молдова, 1) - НСА (София) 0:1 (0:1) М П Р З ГР Т 1. Аполон (Лимасол, Кипър, 1) 3 3 0 0 14:1 9 1/16 финали ------------------------------------------------------------------- 2. Щурм (Грац, Австрия, 1) 3 2 0 1 8:5 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. НСА (София) 3 1 0 2 2:7 3 4. Норок (Ниморени, Молдова, 1) 3 0 0 3 0:11 0 Бележки - Победителят в групата, както и най-добрият измежду вторите отбори в 10-те групи на квалификационния кръг (по резултати само срещу първия и третия в групата) се класират за 1/16 финалите на турнира. нагоре

Приятелски срещи

27 януари 2018 г., събота

в Струмица, ст."Младост" - изкуствен терен, 12:00 ч (11:00 ч местно СЕТ):
Тиверия (Струмица, Македония, 1) - Спортика (Благоевград) 5:2 (2:1) 


25 февруари 2018 г., неделя

в Царева ливада, 13:30 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Олимпия (Шумен)              5:2 


нагоре


Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре