Североизточна Трета лига 2017/18

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
         | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджа 1919 (Добрич)             30   28   2   0  101:10   86        Влиза                                            
-------------------------------------------------------------------
 2. Суворово 1 (Суворово)              30   20   4   6   81:21   64                                                         
 3. Локомотив (Русе)                   30   15   6   9   49:31   51    [*] [0 2 0  1:1  2, 1 гол на чужд терен, +18 обща ГР]
 3. Хитрино (Хитрино)                  30   14   9   7   43:36   51    [*] [0 2 0  1:1  2, 1 гол на чужд терен, +7 обща ГР] 
 5. Септември 98 (Тервел)              30   14   4  12   48:49   46                                                         
 6. Калиакра (Каварна)                 30   12   6  12   40:43   42    [*] [1 1 0  2:1  4]                                  
 7. Светкавица Търговище (Търговище)   30   12   6  12   44:26   42    [*] [0 1 1  1:2  1]                                  
 8. Спартак 1918 (Варна)               30   10   6  14   43:61   36 [+][*]                                                  
 9. Ботев (Нови пазар)                 30    6   3  21   25:78   21                                                         
10. Кубрат 2016 (Кубрат)               30    4   5  21   22:61   17    [*]                                                  
11. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         30    3   3  24   20:100  12 [+]                                                     
-------------------------------------------------------------------
--. Доростол 2013 (Силистра)            0    0   0   0    0:0     -    [*] Изваден                                          

Бележки
  - На 21 юни 2017 г. Спартак 1918 (Варна) се обединява с ФК Спартак (Варна) в Спартак 1918 (Варна).
  - С началото на сезона влиза в сила преименуването на Кубрат 2007 (Кубрат) в Кубрат 2016, извършено на 30 август 2016 г.
  - Доростол 2013 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Луи Айер" в Силистра.
  - Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове през есента на ст.на РУ "Ангел Кънчев" в Русе, а през пролетта - на ст."Дунав" в Русе.
  - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Бурков" в Търговище.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна.
  - Доростол 2013 (Силистра) първоначално моли за отлагане на първия си мач, а в последствие така и не картотекира футболисти за новия сезон, но и не праща официален отказ от участие в първенството. В последствие Доростол 2013 е изваден от групата и мачовете му са анулирани.
  - ЗС Варна решава за крайното класиране да взима предвид директните двубои само от първите две срещи между отборите (изиграни между I и XXII кръг), с аргумента за равнопоставеност при отчитане на домакинския фактор. Въз основа на това Локомотив (Русе) е класиран 3-ти, а Хитрино - 4-ти. Това е отразено и в допълнително указание, съгласувано с БФС преди сезона, което според ЗС Варна е било оповестено на клубовете. От Хитрино протестират, че не са запознати с такова указание и настояват да се приложат основните текстове на Наредбата за първенствата и турнирите за сезона, според които се взимат предвид всички изиграни директни двубои между отборите, без оглед на броя и домакинствата. След консултация с централата на БФС, от ЗС Варна запазват метода на класиране на отборите според тяхното допълнително указание, но и присъждат 3-то място и на Хитрино. Така и двата отбора са записани като 3-ти в крайното класиране.

Голмайстори (към края на есенния полусезон)
15 - Любомир Михалев        - Суворово 1 (Суворово)
10 - Юлиян Загоров          - Ботев (Нови пазар)
   - Георги Колев           - Добруджа 1919 (Добрич)
 9 - Румен Николов          - Добруджа 1919 (Добрич)
 7 - Никола Росенов         - Суворово 1 (Суворово)
   - Христо Александров     - Хитрино (Хитрино)
   - Стефан Стефанов        - Септември 98 (Тервел)

                           I кръг

12 август 2017, събота, 18:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)         анулиран * 
* - отложен по молба на гостите заради организационни проблеми, в
    последствие анулиран.
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             1:3 (0:2) 
  [0:1 Никола Арнаудов 33', 0:2 Никола Росенов 37', 0:3 Денислав Андреев 77',
   1:3 Младен Димитров 87'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                   2:1 (0:1) 
  [0:1 Калоян Калчев 27', 1:1 Юлиян Загоров 56', 2:1 Петър Петров 90'+4'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      1:1 (1:1) 
  [0:1 Христо Станчев 10', 1:1 Румен Русков 17'-д], 50 зрители
13 август 2017, неделя, 18:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив": *
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                   3:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Русев 49'-д, 1:1 Мартин Иванов 65', 2:1 Динко Станчев 74',
   3:1 Сонер Хосеин 84'], 100 зрители
* - във Варна по взаимна договорка заради ремонт на ст."Дунав" в Русе.
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         2:0 (1:0) 
  [1:0 Йозкан Ахмед 31', Аян Хасан 87'-д], 100 зрители

                           II кръг

19 август 2017, събота, 18:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Хитрино (Хитрино)              анулиран * 
* - Доростол 2013 не са картотекирали състезатели.
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Щерев 88'], 100 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                2:1 (1:1) 
  [1:0 Никола Росенов 21', 1:1 Юлиян Загоров 26', 2:1 Марин Сираков 55']
  [чк: Михаел Михалев (Б) 70, Петър Петров (Б) 70'], 50 зрители
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)                 4:1 (4:0) 
  [1:0 Кристиян Пешков 24', 2:0 Ахмед Адемов 34', 3:0 Велимир Попчев 38',
   4:0 Лионел Матадос 44', 4:1 Мирослав Георгиев 57']
  [чк: Живко Парашкевов (Л) 54'], 400 зрители
20 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел)        1:3 (1:2) 
  [0:1 Дениз Кадир 6', 1:1 Илия Ковачганев 16', 1:2 Мартин Тилев 22',
   1:3 Дениз Кадир 75'], 150 зрители
Спартак 1918 (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат)               1:1 (1:0) 
  [1:0 Ерхан Чете 21', 1:1 Аян Ирфан 61'-д], 150 зрители

                           III кръг

26 август 2017, събота, 18:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              2:0 (0:0) 
  [1:0 Танер Юсню 55', 2:0 Стилиян Цеков 90'+5'], 200 зрители
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           4:1 (1:0) 
  [1:0 Юлиян Загоров 2', 2:0 Валентин Валентинов 53', 2:1 Ивайло Петков 72',
   3:1 Юлиян Загоров 77', 4:1 Алпай Али 89'], 150 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Суворово 1 (Суворово)         0:0 
  [ид: _ (Св) 70'], 100 зрители
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    0:0 
  [ид: Христо Станчев (Х) 55'], 100 зрители
27 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Локомотив (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)               анулиран 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:1 (0:1) 
  [0:1 Явор Колев 44', 1:1 Атила Юмер 90'+2'], 300 зрители

                           IV кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)             анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември 98 (Тервел)            3:0 (0:0) 
  [1:0 Румен Николов 55', 2:0 Георги Колев 57', 3:0 Кристиян Петков 82']
  [ид: Васко Боев (Д) 72'], 200 зрители
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)                 4:0 (1:0) 
  [1:0 Любомир Михалев 39', 3:0 Николай Илиев 63',79'; 4:0 Любомир Михалев 83'], 100 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Тщ)    0:1 (0:1) 
  [0:1 Радомир Хараланов 18'], 100 зрители
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 1:6 (0:1) 
  [0:2 Юлиян Загоров 18',56'; 0:3 Валентин Валентинов 65', 0:4 Юлиян Загоров 77',
   1:4 Мартин Недев 80', 1:5 Валентин Валентинов 84', 1:6 Алпай Али 90']
  [чк: Вилиян Денчев (С) 40'], 100 зрители
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   1:0 (1:0) 
  [1:0 Сонер Хосеин 27'], 150 зрители

                           V кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Локомотив (Русе)                  2:2 (1:0) 
  [1:0 Стефан Стефанов 19', 1:1 Живко Парашкевов 75', 2:1 Стефан Стефанов 78',
   2:2 Мартин Георгиев 86'], 200 зрители
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:2 (0:2) 
  [0:1 Мердин Мехмедов 3', 0:2 Георги Колев 15', 1:2 Юлиян Загоров 52'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   4:0 (2:0) 
  [1:0 Кяшив Фахрединов 4', 3:0 Румен Русков 21',81'; 4:0 Кяшив Фахрединов 90'+5']
  [чк: Динко Дерменджиев (СвТ) 62', Митко Недев (Спк) (вр) 62'], 100 зрители
Хитрино (Хитрино) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            3:1 (1:1) 
  [0:1 Ивайло Петков 30', 1:1 Васил Христов 38', 2:1 Явор Тодоров 65',
   3:1 Максим Недев 81'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                0:4 (0:1) 
  [0:1 Станислав Иванов 27', 0:2 Никола Росенов 66'-д, 0:3 Любомир Михалев 85',
   0:4 Александър Чукански 88'], 100 зрители
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Доростол 2013 (Силистра)           анулиран 

                           VI кръг

16 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        1:0 (1:0) 
  [1:0 Мердин Мехмедов 7'], 200 зрители
16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Суворово 1 (Суворово)          анулиран 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра (Каварна)           1:2 (1:1) 
  [0:1 Георги Щерев 12', 0:2 Георги Христов 23', 1:2 Димитър Брашнаров 72'], 150 зрители
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                  1:3 (1:1) 
  [1:0 Ивайло Русев 11'-д, 1:1 Христо Александров 26'-д, 1:2 Ивелин Василев 65',
   1:3 Младен Младенов 77'], 100 зрители
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)                     2:1 (1:1) 
  [1:0 Сонер Хосеин 18', 1:1 Михаел Михалев 33', 2:1 Мартин Иванов 48'], 100 зрители
Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              2:1 (0:0) 
  [1:0 Осман Мехмед 70', 2:0 Георги Ненков 75', 2:1 Дениз Кадир 80'], 200 зрители

                           VII кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2013 (Силистра)          анулиран 
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 2:1 (2:1) 
  [1:0 Иван Жеков 2', 2:0 Тодор Маринчев 31'-д, 2:1 Михаел Михалев 45'-аг], 150 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Локомотив (Русе)       2:1 (1:1) 
  [1:0 Румен Русков 34'-д, 1:1 Мартин Иванов 43', 2:1 Николай Петров 53']
  [чк: Милен Николов (С) 90'+1'], 100 зрители
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                1:3 (0:3) 
  [0:1 Румен Николов 4', 0:2 Георги Колев 28', 0:3 Румен Николов 45',
   1:3 Ивелин Василев 63']
  [чк: Евгени Стоянов (Х) 72'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 1:1 (0:1) 
  [0:1 Милен Бабаджанов 22', 1:1 Слави Сталев 75'], 50 зрители
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        6:0 (2:0) 
  [1:0 Любомир Михалев 30', 2:0 Денислав Андреев 36', 3:0 Любомир Михалев 47',
   4:0 Милен Стефанов 52', 5:0 Денислав Андреев 71', 6:0 Данаил Борисов 83'], 50 зрители

                           VIII кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)               5:0 (2:0) 
  [1:0 Лионел Матадос 3', 2:0 Румен Николов 8', 3:0 Станимир Андонов 72',
   5:0 Велимир Попчев 86',88'], 150 зрители
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                2:1 (0:0) 
  [1:0 Мартин Кирилов 75', 1:1 Димитър Димитров 80', 2:1 Стефан Стефанов 90'+2'], 100 зрители
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Суворово 1 (Суворово)              1:7 (0:5) 
  [0:1 Любомир Михалев 1', 0:2 Никола Арнаудов 18', 0:3 Никола Росенов 26',
   0:4 Любомир Михалев 29', 0:5 Станислав Иванов 42', 1:5 Кирил Кръстев 67',
   1:7 Николай Илиев 88',90'], 100 зрители
Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)                      1:1 (1:0) 
  [1:0 Живко Парашкевов 44', 1:1 Христо Александров 79'], 100 зрители
Кубрат 2016 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)   0:2 (0:2) 
  [0:1 Румен Русков 18'-д, 0:2 Васил Марков 45'], 150 зрители

                           IX кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             анулиран 
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         отложен 
Хитрино (Хитрино) - Кубрат 2016 (Кубрат)                  1:0 (1:0) 
  [1:0 Ивелин Василев 20'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)                     2:2 (1:1) 
  [0:1 Мартин Иванов 8'-псу, 1:1 Десислав Дяков 27', 2:1 Илиян Неделчев 48'-д,
   2:2 Живко Парашкевов 49']
  [чк: Слави Сталев (К) 90'], 50 зрители
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич)            1:2 (1:1) 
  [0:1 Станислав Иванов 17'-аг, 1:1 Любомир Михалев 40', 1:2 Симеон Симеонов 66'-д], 250 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Спартак 1918 (Варна)         2:2 (0:1) 
  [0:1 Ерхан Чете 7', 1:1 Илия Ковачганев 55', 1:2 Кирил Радев 68',
   2:2 Илия Ковачганев 88']
  [ид: Димитър Брашнаров (Б) 77'], 100 зрители
1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         0:0 
  50 зрители

                           X кръг

14 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:0 
  [ид: Юлиян Загоров (Б) 63'], 100 зрители
14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)           анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)       9:0 (6:0) 
  [1:0 Симеон Симеонов 9'-д, 2:0 Леонел Матадос 26', 3:0 Румен Николов 32',
   4:0 Георги Колев 37', 6:0 Румен Николов 38',45'; 7:0 Станимир Андонов 47',
   9:0 Кристиян Пешков 70',81'], 100 зрители
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                 0:2 (0:1) 
  [0:1 Христо Станчев 38', 0:2 Ивелин Василев 51']
  [ид: _ (С) _'], 100 зрители
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
в Сливо поле: *
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                  0:2 (0:0) 
  [0:1 Станислав Иванов 89', 0:2 Любомир Михалев 90'+2'], 100 зрители
* - в Сливо поле заради влошеното състояние на терена на ст.на РУ "Ангел
    Кънчев".
Кубрат 2016 (Кубрат) - Калиакра (Каварна)                 0:2 (0:1) 
  [0:1 Дейвид Филипов 18', 0:2 Даниел Димитров 84'], 200 зрители

                           XI кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      анулиран 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                    3:1 (1:0) 
  [1:0 Христо Станчев 19', 2:0 Христо Александров 59', 2:1 Юлиян Загоров 66',
   3:1 Ивелин Василев 85'], 200 зрители
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                отложен * 
* - отложен заради заболяване в отбора на домакините.
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2016 (Кубрат)              4:1 (4:0) 
  [1:0 Николай Илиев 1', 2:0 Даниел Венков 33', 3:0 Никола Росенов 35',
   4:0 Любомир Михалев 42', 4:1 Аян Ирфан 90'-д], 50 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Локомотив (Русе)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Живко Парашкевов 90'+2']
  [чк: Цветан Ганев (Б)], 100 зрители
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             0:6 (0:3) 
  [0:1 Кристиян Петков 2', 0:2 Георги Колев 27', 0:3 Кристиян Петков 31',
   0:4 Румен Николов 52', 0:5 Георги Колев 71', 0:6 Лионел Матадос 83'], 100 зрители
15 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                2:0 (0:0) 
  [1:0 Даниел Петров Димитров 75', 2:0 Георги Станчев 80'], 50 зрители

                           XII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         анулиран 
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   1:0 (0:0) 
  [1:0 Даниел Димитров 69']
  [ид: _ (К) 65']
  [чк: Алпай Али (Б)], 50 зрители
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      2:1 (1:0) 
  [1:0 Расим Расимов 3', 1:1 Светослав Стефанов 63', 2:1 Христо Станчев 80'], 100 зрители
29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
в Сливо поле: *
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Русе)                   1:4 (0:1) 
  [0:1 Динко Станчев 14', 0:2 Мартин Недков 47', 1:2 Ерхан Чете 64',
   1:3 Сонер Хюсеин 72', 1:4 Мартин Георгиев 89'], 100 зрители
* - в Сливо поле по взаимна договорка от I кръг.
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)         5:1 (2:1) 
  [1:0 Стамен Владимиров 9', 2:0 Илия Ковачганев 18', 2:1 Петър Петров 36',
   3:1 Стамен Владимиров 46', 4:1 Илия Ковачганев _', 5:1 Атанас Светлинов 62'], 100 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             7:1 (2:0) 
  [2:0 Любомир Михалев 1',25'; 3:0 Никола Росенов 52', 4:0 Любомир Михалев 56',
   5:0 Николай Илиев 60', 7:0 Любомир Михалев 72',77'; 7:1 Дениз Кадир 89'], 50 зрители

                           IX кръг - отложен мач

1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         0:0 
  50 зрители

                           XIII кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Доростол 2013 (Силистра)              анулиран 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     1:1 (0:0) 
  [1:0 Николай Вълев 63', 1:1 Симеон Симеонов 89'], 150 зрители
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                0:0 
  100 зрители
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        3:0 (2:0) 
  [1:0 Дениз Кадир 7', 2:0 Симеон Митев 40', 3:0 Танер Юсню 67'], 50 зрители
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Спартак 1918 (Варна)               2:2 (1:1) 
  [1:0 Ивелин Спасов 2', 1:1 Велиян Денчев 28', 1:2 Ерхан Чете 47',
   2:2 Октай Мехмед 90'+1'], 100 зрители
в Сливо поле: *
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                 1:1 (1:0) 
  [1:0 Сонер Хюсеин 34', 1:1 Румен Николов 69'], 100 зрители
* - в Сливо поле заради влошеното състояние на терена на ст.на РУ "Ангел
    Кънчев".

                           XIV кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Локомотив (Русе)               анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Кубрат 2016 (Кубрат)             4:0 (1:0) 
  [1:0 Леонел Матадос 23', 2:0 Явор Колев 60', 3:0 Кристиян Пешков 77',
   4:0 Георги Колев 82'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                    1:3 (1:0) 
  [1:0 Георги Станчев 33', 1:2 Христо Александров 71',86'; 1:3 Расим Расимов 90'+3'], 100 зрители
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)              1:5 (0:2) 
  [0:1 Красимир Господинов 12', 0:2 Стефан Стефанов 44', 1:2 Ивайло Русев 57',
   1:3 Мартин Кирилов 65', 1:4 Симеон Митев 80', 1:5 Стефан Стефанов 82'], 150 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Ботев (Нови пазар)           0:2 (0:1) 
  [0:1 Валентин Валентинов 1', 0:2 Юлиян Загоров 63'], 100 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)         1:0 (1:0) 
  [1:0 Никола Росенов 25'], 100 зрители

                           XI кръг - отложен мач

15 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                2:0 (0:0) 
  [1:0 Даниел Петров Димитров 75', 2:0 Георги Станчев 80'], 50 зрители

                           XV кръг

18 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                 2:1 (2:1) 
  [1:0 Иво Михайлов 4', 2:0 Алпай Али 30', 2:1 Ерхан Чете 43'], 50 зрители
18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)             анулиран 
Хитрино (Хитрино) - Суворово 1 (Суворово)                 0:0 
  [чк: Любомир Михалев (С) 53'], 100 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)    4:0 (2:0) 
  [3:0 Николай Петров 33',40',51'; 4:0 Румен Русков 79']
  [чк: Милен Николов (СТ), Илия Ковачганев (Б)], 50 зрители
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич)            0:4 (0:1) 
  [0:2 Георги Колев 36',47'; 0:3 Станимир Андонов 49', 0:4 Ахмед Адемов 85'], 100 зрители
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   0:1 (0:0) 
  [0:1 Живко Парашкевов 71'], 100 зрители

                           XVI кръг

25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Кубрат 2016 (Кубрат)           анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               4:0 (1:0) 
  [1:0 Леонел Матадос 32', 2:0 Станиир Андонов 70'-д, 3:0 Кристиян Пешков 88',
   4:0 Васко Боев 90'], 100 зрители
26 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
в Сливо поле: *
Локомотив (Русе) - Септември 98 (Тервел)                  2:1 (1:1) 
  [1:0 Мирослав Георгиев 26', 1:1 Мартин Кирилов 30', 2:1 Сонер Хюсеин 51'], 100 зрители
* - в Сливо поле заради влошеното състояние на терена на ст.на РУ "Ангел
    Кънчев".
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   2:1 (0:0) 
  [1:0 Ерхан Чете 62', 1:1 Николай Вълев 76', 2:1 Кирил Кръстев 90'+1'], 100 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Хитрино (Хитрино)            1:3 (1:0) 
  [1:0 Стамен Владимиров 30', 1:1 Христо Александров 80', 1:2 Боян Николов 83',
   1:3 Васил Христов 86'], 100 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                0:1 (0:0) 
  [0:1 Дейвид Филипов 55'], 100 зрители

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           6:0 (2:0) 
  [1:0 Слави Сталев 26', 4:0 Георги Станчев 29',51',54'; 5:0 Георги Христов 59',
   6:0 Георги Станчев 66'], 50 зрители
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                  4:0 (4:0) 
  [1:0 Христо Александров 14', 2:0 Ивелин Василев 24', 3:0 Боян Николов 33',
   4:0 Явор Тодоров 37'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Колев 89'], 150 зрители
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)                     0:0 
  [чк: Юлиян Загоров (Б) 78'], 100 зрители
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2016 (Кубрат)              4:0 (3:0) 
  [1:0 Стефан Стефанов 22', 2:0 Дениз Кадир 27', 3:0 Стефан Стефанов 45',
   4:0 Симеон Веселинов Митев 89'], 50 зрители
3 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Доростол 2013 (Силистра)          анулиран 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота, 14:00 ч:
в Суворово:
Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                1:0 (1:0) 
  [1:0 Кристиян Петков 27'], 50 зрители
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 2:0 (1:0) 
25 февруари 2018, неделя, 14:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                 2:1 (2:1) 
  [1:0 Ивелин Спасов 3', 2:0 Петър Петров 38', 2:1 Иван Жеков 40'], 100 зрители
в Сливо поле:
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)       0:1 (0:1) 
  [0:1 Радослав Стефанов 18'], 50 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово)        0:6 (0:1) 
  [0:2 Никола Росенов 8',53'; 0:3 Любомир Михалев 56', 0:4 Даниел Венков 63',
   0:5 Михаил Паскалев 84', 0:6 Никола Росенов 88'], 50 зрители
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XIX кръг

3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               отложен 
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)                      отложен 
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат)   отложен 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                отложен 
4 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)              отложен 
14 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Димитров 88'], 300 зрители
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:5 (1:3) 
  [0:2 Румен Николов 6',24'; 0:3 Кристиян Петков 30', 1:3 Преслав Пасев 45'-д,
   1:4 Кристиян Петков 54', 1:5 Беадир Беадиров 75'], 50 зрители
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)                      1:1 (0:1) 
  [0:1 Мартин Иванов 21', 1:1 Огнян Брайнов 72'-аг], 150 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат)   0:0 
  100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                0:2 (0:1) 
  [0:1 Пламен Панайотов 36', 0:2 Красимир Господинов 70'], 100 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           XX кръг

10 март 2018, събота, 13:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         2:1 (0:0) 
  [1:0 Танер Юсню 54', 2:0 Дейвид Филипов 56', 2:1 Георги Дамянов 84'], 150 зрители
10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Дениз Кадир 20', 1:1 Даниел Венков 61', 2:1 Румен Николов 66'], 200 зрители
Спартак 1918 (Варна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         7:1 (5:0) 
  [1:0 Александър Йовчев 10', 2:0 Ивайло Русев 12', 4:0 Десислав Дяков 15',32';
   5:0 Георги Драганов 45', 5:1 Ивайло Иванов 68', 6:1 Георги Гушлев 70',
   7:1 Десислав Дяков 82'], 300 зрители
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Хитрино (Хитрино)                  0:1 (0:0) 
  [0:1 Ивелин Василев 72'], 200 зрители
в Сливо поле:
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)                     1:0 (0:0) 
  [1:0 Живко Парашкевов 90'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XIX кръг - отложени мачове

14 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Димитров 88'], 300 зрители
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:5 (1:3) 
  [0:2 Румен Николов 6',24'; 0:3 Кристиян Петков 30', 1:3 Преслав Пасев 45'-д,
   1:4 Кристиян Петков 54', 1:5 Беадир Беадиров 75'], 50 зрители
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)                      1:1 (0:1) 
  [0:1 Мартин Иванов 21', 1:1 Огнян Брайнов 72'-аг], 150 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат)   0:0 
  100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                0:2 (0:1) 
  [0:1 Пламен Панайотов 36', 0:2 Красимир Господинов 70'], 100 зрители

                           XXI кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 1:0 (0:0) 
  [1:0 Христо Александров 50'], 100 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     5:0 (3:0) 
  [1:0 Аян Ирфан 19', 2:0 Христо Станчев 21', 4:0 Динко Дерменджиев 30'-д,75';
   5:0 Енис Арабов 85'], 100 зрители
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)       0:5 (0:3) 
  [0:1 Беадир Беадиров 20', 0:2 Кристиян Пешев 35', 0:3 Станимир Андонов 41'-д,
   0:4 Кристиян Костадинов Петков 51', 0:5 Кристиян Пешев 65'], 100 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Чукански 68'], 50 зрители
Калиакра (Каварна) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 1:0 (0:0) 
  [1:0 Стефан Николов 88'], 50 зрители
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXII кръг

24 март 2018, събота, 13:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             отложен 
24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    отложен 
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)              отложен 
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)             отложен 
31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    0:2 (0:1) 
  [0:1 Христо Александров 17', 0:2 Ивелин Василев 85'], 100 зрители
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                0:0 
  100 зрители
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             2:0 (0:0) 
  [1:0 Дони Дончев 57', 2:0 Дениз Кадир 87'], 600 зрители
1 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)              1:2 (0:1) 
  [0:1 Александър Чукански 19', 0:2 Станислав Иванов 58', 1:2 Ивелин Спасов 84'], 150 зрители
в Сливо поле:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)             3:0 (2:0) 
  [1:0 Мартин Иванов 18'-д, 2:0 Стефан Митев 40', 3:0 Огнян Брайнов 75'], 50 зрители
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

* - целият кръг е отложен заради интензивни снеговалежи през седмицата.

                           XXIII кръг

6 април 2018, петък, 13:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Кубрат 2016 (Кубрат)                  1:1 (1:1) 
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   2:0 (0:0) 
6 април 2018, петък, 15:00 ч:
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                   0:1 (0:0) 
6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        7:0 
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         2:0 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                0:6 (0:3) 
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 3:0 (2:0) 
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)            3:0 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   0:2 (0:1) 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Хитрино (Хитрино)            1:1 (1:0) 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда, 15:30 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     5:1 (3:0) 
18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                0:3 (0:1) 
в Сливо поле:
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)             6:0 (3:0) 
Калиакра (Каварна) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 3:1 (2:0) 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              1:0 (0:0) 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)   2:1 (0:0) 
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)                 3:0 (1:0) 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              0:1 (0:0) 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра (Каварна)           1:1 (0:0) 
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)                 5:0 (1:0) 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XXXIII кръг - изтеглен мач

25 април 2018, сряда, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)       0:3 (0:2) 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        3:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат)   5:0 (2:0) 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                 0:4 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                  1:0 (0:0) 
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:4 (0:3) 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Тщ)    0:4 (0:3) 
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември 98 (Тервел)            5:0 (3:0) 
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                3:2 (1:2) 
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)                      3:0 (1:0) 
  [1:0 Евгени Стоянов 18', 2:0 Христо Александров 67', 3:0 Расим Нурханов 87']
6 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                 5:0 (0:0) 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXX кръг - изтеглен мач

9 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Спартак 1918 (Варна)         0:1 (0:0) 

                           XXIX кръг

10 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        1:2 (1:0) 
12 май 2018, събота, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             2:4 (1:3) 
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           0:2 (0:0) 
Спартак 1918 (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат)               5:0 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                    3:1 (1:0) 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XXX кръг

9 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Спартак 1918 (Варна)         0:1 (0:0) 
16 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Спартак 1918 (Варна)         изтеглен 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               9:0 (4:0) 
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)         3:0 (1:0) 
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 2:2 (2:0) 
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)                     2:1 (0:0) 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           XXXI кръг

19 май 2018, събота, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Локомотив (Русе)                  2:1 (1:0) 
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      3:1 (0:0) 
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                0:4 (0:2) 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             0:1 (0:0) 
20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         1:2 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XXXII кръг

22 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Кубрат 2016 (Кубрат)             3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
26 май 2018, събота, 17:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                4:0 (3:0) 
27 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Кубрат 2016 (Кубрат)             изтеглен 
Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)              1:1 (0:1) 
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                    1:0 (0:0) 
в Русе, Градски стадион:
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)       2:0 (0:0) 
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           XXXIII кръг

25 април 2018, сряда, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)       0:3 (0:2) 
3 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     1:0 (0:0) 
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)                     0:8 (0:3) 
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                  1:1 (0:0) 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)              0:3 (0:1) 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)       изтеглен 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджа 1919 (Добрич) XXX 2:1 4:1 1:0 3:0 5:0 1:0 2:0 4:0 4:0 9:0 --- XXX 3:0 3:0 --- 5:0 --- --- --- 9:0 3:0* --- --- 2. Суворово 1 (Суворово) 1:2 XXX 1:0 4:0 7:1 0:1 1:0 0:1 2:1 4:1 6:0 --- --- XXX --- 5:0 --- 3:2 3:0 1:1 --- --- 7:0 --- 3. Локомотив (Русе) 1:1 0:2 XXX 1:1 2:1 1:0 0:1 3:1 2:1 1:0 3:0 --- --- 1:0 XXX --- --- 2:1 2:0 0:1 --- --- 6:0 --- 4. Хитрино (Хитрино) 1:3 0:0 1:1 XXX 1:0 0:0 2:1 4:0 3:1 1:0 3:1 --- 0:3 --- 3:0 XXX 2:2 --- --- --- 1:0 1:1 --- --- 5. Септември 98 (Тервел) 0:4 1:3 2:2 0:2 XXX 0:0 2:1 2:0 2:1 4:0 3:0 --- --- 2:4 2:1 --- XXX --- 2:0 1:0 --- --- 3:1 --- 6. Калиакра (Каварна) 1:5 0:4 2:2 1:3 2:0 XXX 1:0 1:1 1:0 1:0 6:0 --- 1:4 --- --- 3:1 4:0 XXX --- --- 2:0 3:1 --- --- 7. Светкавица Търговище (Търговище) 0:1 0:0 2:1 1:1 0:0 1:1 XXX 4:0 5:0 0:0 4:0 --- 1:2 --- --- 3:1 --- 1:0 XXX --- 5:1 5:0 --- --- 8. Спартак 1918 (Варна) 0:6 1:7 1:4 1:3 1:5 2:0 2:1 XXX 1:6 1:1 7:1 --- 0:1 --- --- 1:1 --- 3:0 2:1 XXX --- 5:0 --- --- 9. Ботев (Нови пазар) 1:2 0:0 0:0 0:2 0:2 2:1 0:0 2:1 XXX 2:1 4:1 --- --- 0:4 0:8 --- 0:6 --- --- 0:4 XXX --- 0:2 --- 10. Кубрат 2016 (Кубрат) 1:1 1:2 0:1 0:1 2:1 0:2 0:2 2:2 2:1 XXX 2:0 --- --- 0:3 0:2 --- 0:1 --- --- --- 5:0 XXX 1:2 --- 11. Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:5 0:6 0:1 1:3 1:3 1:2 0:1 2:2 0:2 5:1 XXX --- 0:3 --- --- 1:1 --- 1:1 0:4 0:1 --- --- XXX --- 12. Доростол 2013 (Силистра) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре