« Квалификации за Трета лига 2017/18 »


Североизточна Трета лига

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Варна:                 Тополи 2010 (Тополи) *
ОФГ Добрич:                -
ОФГ Шумен:                 Енев Дибич (Шумен) *
ОФГ Търговище:             Спортист (Ковачевец) *
ОФГ Русе:                  Сокол (Червена вода) *
ОФГ Силистра:              Добруджа (Ситово)
ОФГ Разград:               Белите орли (Лозница) *

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.1999-2004 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 2 места за попълване. 


нагоре


Северозападна Трета лига

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Велико Търново:        Земеделец 93 (Козловец) *
ОФГ Габрово:               Балкан (Плачковци) *
ОФГ Плевен:                Ботев (Трънчовица) *
ОФГ Ловеч:                 Пещера (Галата) *
ОФГ Враца:                 ОФК Локомотив (Мездра)
ОФГ Монтана:               Пъстрина 2012 (Монтана) *
ОФГ Видин:                 Партизани (Макреш) *

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.1999-2004 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 3 места за попълване. 


нагоре


Югозападна Трета лига

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ София (столица):       Надежда (Доброславци)
ОФГ София:                 Спортист 2009 (Своге)
ОФГ Перник:                Витоша 2013 (Долна Диканя) *
ОФГ Благоевград:           Белица 2015 (Белица) *
ОФГ Кюстендил:             Кюстендил (Кюстендил) *
ОФГ Пазарджик:             Чико Бунара (Бяга)

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.1999-2004 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 2 места за попълване. 

4 отбора участват в квалификациите: шампионите на ОФГ София (столица), ОФГ (София) и ОФГ Пазарджик; както и Велбъжд (Кюстендил), 2-ри в ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово".

Жребий: 4 юни 2018 г., понеделник, 11:00 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26

Първи кръг
6 юни 2018 г., сряда, 18:00 ч: в Бистрица: Спортист 2009 (Своге) - Велбъжд (Кюстендил) 4:1 (3:1) в кв.Драгалевци, София: Надежда (Доброславци) - Чико Бунара (Бяга) 4:1 (3:0)
Допълнителен бараж
След като в началото на юли Свобода 2011 (Пещера) се отказва от участие е оргаизиран допълнителен бараж за попълване на освободеното място. 26 юли 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: в София, ст."НСА": Велбъжд (Кюстендил) - Чико Бунара (Бяга) 2:1 (0:1) нагоре

Югоизточна Трета лига

                           Шампиони на ОФГ

ОФГ Пловдив:               Садово (Садово)
ОФГ Хасково:               Хасково 1957 (Хасково)
МОФГ Кърджали/Смолян:      Палас (Рудозем)
ОФГ Стара Загора:          Мини "Марица-изток" (Раднево) *
ОФГ Сливен:                Аполон (кв.Речица, Сливен) *
ОФГ Бургас:                Черноморец 1919 (Бургас)
ОФГ Ямбол:                 Елхово (Елхово)

* - отборът не може да участва в квалификации, тъй като няма поне един активен юношески или детски отбор (род.1999-2004 г.) през настоящия сезон. 

                           Квалификации

Групата има 2 места за попълване. 

4 отбора участват в квалификациите: шампионите на ОФГ Пловдив, ОФГ Хасково, МОФГ Кърджали/Смолян и ОФГ Бургас.

Жребий: 1 юни 2018 г., 11:00 ч, ЗС на БФС - Пловдив, ул."Гладстон" 19.

Първи кръг
9 юни 2018 г., събота, 18:00 ч: в Марково: Палас (Рудозем) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:6 (0:5) [0:1 Жулиен Парушев 5', 0:4 Петър Колев 14',24',26'; 0:6 Стефан Трайков 31',60'] в Карлово, ст."Васил Левски": Садово (Садово) - Хасково 1957 (Хасково) 2:1 (1:1) [1:0 Никола Людмилов Николов 19', 1:1 Емил Ангелов 40', 2:1 Георги Бъчваров 88'], 250 зрители
Допълнителен бараж
След като на 30 юли 2018 г. Евроколеж (Пловдив) се отказва от участие е оргаизиран допълнителен бараж за попълване на освободеното място. 5 август 2018 г., неделя, 18:00 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Палас (Рудозем) - Хасково 1957 (Хасково) 1:5 (1:4) [0:1 Джан Халил 8', 1:1 Алекс Младенов 13', 1:4 Стефан Русев 24',35',39'; 1:5 Емилиан Емилов Ангелов 75'], 500 зрители нагоре