« ОФГ Търговище 2017/18

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Ковачевец)               22   20   1   1  109:20   61       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Агротрон М (Момино)                22   16   2   4   75:41   50       
 3. Черноломец 1919 (Попово)           22   16   1   5   66:24   49    [*]
 4. Левски (Омуртаг)                   22   15   1   6   65:24   46       
 5. Ракета (Търговище)                 22   15   0   7   66:35   45       
 6. Тузлушка слава (Антоново)          22   10   0  12   52:42   30       
 7. Герлово 2016 (Обител)              22    9   1  12   30:68   28       
 8. Агроелит 1 (Макариополско)         22    8   1  13   39:51   25       
 9. Вихър 1931 (Дългач)                22    6   1  15   40:73   19       
10. Сокол (Трескавец)                  22    5   1  16   20:60   16       
11. Буховци 2016 (Буховци)             22    4   1  17   28:99   13       
12. Беломорец (Светлен)                22    2   2  18   16:69    8 [+][*]

Бележки
  - От този сезон влиза в сила преименуването и пререгистрацията - извършена през 2016 г. - на Черноломец 04 (Попово), 4-ти през изминалия сезон; в Черноломец 1919.
  - Камбурово (Камбурово), 6-ти през изминалия сезон; се отказва.
  - Беломорец (Светлен) се включва в групата.
  - Ракета (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Неделчо Камов" в Търговище.
  - Спортист (Ковачевец) играе домакинските си мачове в Попово.
  - След XV кръг Беломорец (Светлен) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              3:0 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Сокол (Трескавец)                  8:0 
Герлово 2016 (Обител) - Буховци 2016 (Буховци)            1:3 
Агроелит 1 (Макариополско) - Беломорец (Светлен)          3:0 
Вихър 1931 (Дългач) - Ракета (Търговище)                  3:1 
Агротрон М (Момино) - Черноломец 1919 (Попово)            4:2 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Вихър 1931 (Дългач)                 прекратен * 
* - прекратен 68' при 1:1, когато рояк диви оси напада футболистите, част от
    които се налага да посетят и болница.
Тузлушка слава (Антоново) - Герлово 2016 (Обител)         7:2 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Левски (Омуртаг)                   6:1 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Черноломец 1919 (Попово)              0:4 
Ракета (Търговище) - Агротрон М (Момино)                  1:3 
Буховци 2016 (Буховци) - Агроелит 1 (Макариополско)       0:2 
1 ноември 2017, сряда, 15:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Вихър 1931 (Дългач)                 2:0 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      3:0 
Герлово 2016 (Обител) - Спортист (Ковачевец)              0:3 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) - Тузлушка слава (Антоново)    0:2 
Вихър 1931 (Дългач) - Буховци 2016 (Буховци)              6:2 
Агротрон М (Момино) - Беломорец (Светлен)                 2:1 
Черноломец 1919 (Попово) - Ракета (Търговище)             4:1 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Агроелит 1 (Макариополско)         5:2 
Левски (Омуртаг) - Герлово 2016 (Обител)                  7:1 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Ракета (Търговище)                    0:5 
Беломорец (Светлен) - Черноломец 1919 (Попово)            1:6 
Буховци 2016 (Буховци) - Агротрон М (Момино)              2:6 
Тузлушка слава (Антоново) - Вихър 1931 (Дългач)           4:1 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Спортист (Ковачевец)                2:7 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Герлово 2016 (Обител) - Сокол (Трескавец)                 2:1 
Агроелит 1 (Макариополско) - Левски (Омуртаг)             1:7 
Агротрон М (Момино) - Тузлушка слава (Антоново)           3:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Буховци 2016 (Буховци)         5:0 
Ракета (Търговище) - Беломорец (Светлен)                  3:0 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Агротрон М (Момино)                отложен 
Левски (Омуртаг) - Вихър 1931 (Дългач)                    отложен 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Беломорец (Светлен)                   отложен 
Буховци 2016 (Буховци) - Ракета (Търговище)               отложен 
Тузлушка слава (Антоново) - Черноломец 1919 (Попово)      отложен 
Герлово 2016 (Обител) - Агроелит 1 (Макариополско)        отложен 
25 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Агротрон М (Момино)                8:2 
Левски (Омуртаг) - Вихър 1931 (Дългач)                    3:0 
26 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Беломорец (Светлен)                   3:0 
Буховци 2016 (Буховци) - Ракета (Търговище)               0:3 
Тузлушка слава (Антоново) - Черноломец 1919 (Попово)      1:2 
Герлово 2016 (Обител) - Агроелит 1 (Макариополско)        1:0 

* - всички мачове от кръга са отложени заради проблеми с организацията по
    охраната на мачовете.

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Герлово 2016 (Обител)               4:4 
Черноломец 1919 (Попово) - Спортист (Ковачевец)           1:1 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) - Сокол (Трескавец)            3:1 
Агротрон М (Момино) - Левски (Омуртаг)                    2:0 
Ракета (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)            4:0 
Беломорец (Светлен) - Буховци 2016 (Буховци)              4:2 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 15:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Ракета (Търговище)                 4:1 
Герлово 2016 (Обител) - Агротрон М (Момино)               0:9 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Буховци 2016 (Буховци)                1:3 
Тузлушка слава (Антоново) - Беломорец (Светлен)           5:2 
Левски (Омуртаг) - Черноломец 1919 (Попово)               0:2 
Агроелит 1 (Макариополско) - Вихър 1931 (Дългач)          5:1 

                           II кръг - преигран мач

1 ноември 2017, сряда, 15:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Вихър 1931 (Дългач)                 2:0 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Сокол (Трескавец)                   3:0 
Беломорец (Светлен) - Спортист (Ковачевец)                1:5 
5 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Агроелит 1 (Макариополско)          1:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Герлово 2016 (Обител)          7:1 
Ракета (Търговище) - Левски (Омуртаг)                     4:2 
Буховци 2016 (Буховци) - Тузлушка слава (Антоново)        2:1 

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Герлово 2016 (Обител) - Ракета (Търговище)                1:3 
12 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             1:5 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Буховци 2016 (Буховци)             9:1 
Левски (Омуртаг) - Беломорец (Светлен)                    6:1 
Агроелит 1 (Макариополско) - Черноломец 1919 (Попово)     0:3 
Вихър 1931 (Дългач) - Агротрон М (Момино)                 2:6 

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Буховци 2016 (Буховци) - Левски (Омуртаг)                 1:6 
Тузлушка слава (Антоново) - Спортист (Ковачевец)          1:6 
19 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Сокол (Трескавец)                   3:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Вихър 1931 (Дългач)            6:1 
Ракета (Търговище) - Агроелит 1 (Макариополско)           4:2 
Беломорец (Светлен) - Герлово 2016 (Обител)               0:3 

                           VI кръг - отложени мачове

25 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Агротрон М (Момино)                8:2 
Левски (Омуртаг) - Вихър 1931 (Дългач)                    3:0 
26 ноември 2017, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Беломорец (Светлен)                   3:0 
Буховци 2016 (Буховци) - Ракета (Търговище)               0:3 
Тузлушка слава (Антоново) - Черноломец 1919 (Попово)      1:2 
Герлово 2016 (Обител) - Агроелит 1 (Макариополско)        1:0 

                           XII кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Спортист (Ковачевец)                  0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              1:0 
18 март 2018, неделя, 16:00 ч:
Буховци 2016 (Буховци) - Герлово 2016 (Обител)            1:3 
Беломорец (Светлен) - Агроелит 1 (Макариополско)          1:1 
Ракета (Търговище) - Вихър 1931 (Дългач)                  3:2 
Черноломец 1919 (Попово) - Агротрон М (Момино)            1:2 

                           XIII кръг

24 март 2018, събота, 16:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Сокол (Трескавец)              отложен 
Вихър 1931 (Дългач) - Беломорец (Светлен)                 отложен 
25 март 2018, неделя, 16:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Ракета (Търговище)                  отложен 
Агроелит 1 (Макариополско) - Буховци 2016 (Буховци)       отложен 
Герлово 2016 (Обител) - Тузлушка слава (Антоново)         отложен 
Левски (Омуртаг) - Спортист (Ковачевец)                   отложен 
2 юни 2018, събота, 17:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Сокол (Трескавец)              3:0 
Вихър 1931 (Дългач) - Беломорец (Светлен)                 3:0 сл. 
3 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Ракета (Търговище)                  3:2 
Агроелит 1 (Макариополско) - Буховци 2016 (Буховци)       3:0 
Герлово 2016 (Обител) - Тузлушка слава (Антоново)         3:0 
Левски (Омуртаг) - Спортист (Ковачевец)                   4:0 

                           XIV кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      0:1 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Герлово 2016 (Обител)              7:0 
Тузлушка слава (Антоново) - Агроелит 1 (Макариополско)    0:1 
Буховци 2016 (Буховци) - Вихър 1931 (Дългач)              1:2 
Беломорец (Светлен) - Агротрон М (Момино)                 2:2 
Ракета (Търговище) - Черноломец 1919 (Попово)             3:1 

                           XV кръг

7 април 2018, събота, 16:00 ч:
Ракета (Търговище) - Сокол (Трескавец)                    3:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Беломорец (Светлен)            4:1 
Агроелит 1 (Макариополско) - Спортист (Ковачевец)         1:5 
9 април 2018, понеделник, 16:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Буховци 2016 (Буховци)             10:3 
Вихър 1931 (Дългач) - Тузлушка слава (Антоново)           3:2 
Герлово 2016 (Обител) - Левски (Омуртаг)                  1:0 

                           XVI кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Вихър 1931 (Дългач)                9:1 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Герлово 2016 (Обител)                 0:1 
Левски (Омуртаг) - Агроелит 1 (Макариополско)             3:1 
Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон М (Момино)           3:2 
Буховци 2016 (Буховци) - Черноломец 1919 (Попово)         1:4 
Беломорец (Светлен) - Ракета (Търговище)                  0:3 сл. 

                           XVII кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Сокол (Трескавец)                   0:3 сл. 
Вихър 1931 (Дългач) - Левски (Омуртаг)                    0:3 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Ракета (Търговище) - Буховци 2016 (Буховци)               7:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Тузлушка слава (Антоново)      4:1 
Агротрон М (Момино) - Спортист (Ковачевец)                0:4 
Агроелит 1 (Макариополско) - Герлово 2016 (Обител)        4:0 

                           XVIII кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Ракета (Търговище)            0:2 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Агроелит 1 (Макариополско)            4:2 
Герлово 2016 (Обител) - Вихър 1931 (Дългач)               3:2 
Левски (Омуртаг) - Агротрон М (Момино)                    2:2 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Черноломец 1919 (Попово)           3:0 
Буховци 2016 (Буховци) - Беломорец (Светлен)              3:0 сл. 

                           XIX кръг

5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Буховци 2016 (Буховци) - Сокол (Трескавец)                2:2 
Черноломец 1919 (Попово) - Левски (Омуртаг)               1:2 
6 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Беломорец (Светлен) - Тузлушка слава (Антоново)           0:3 сл. 
Ракета (Търговище) - Спортист (Ковачевец)                 1:2 
Агротрон М (Момино) - Герлово 2016 (Обител)               3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Вихър 1931 (Дългач) - Агроелит 1 (Макариополско)          1:3 

                           XX кръг

12 май 2018, събота, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Вихър 1931 (Дългач)                   1:0 
Левски (Омуртаг) - Ракета (Търговище)                     6:0 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) - Агротрон М (Момино)          3:4 
Герлово 2016 (Обител) - Черноломец 1919 (Попово)          0:1 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Беломорец (Светлен)                3:0 сл. 
Тузлушка слава (Антоново) - Буховци 2016 (Буховци)       11:0 

                           XXI кръг

19 май 2018, събота, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             5:0 
20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Буховци 2016 (Буховци) - Спортист (Ковачевец)             1:10 
Беломорец (Светлен) - Левски (Омуртаг)                    0:3 сл. 
Ракета (Търговище) - Герлово 2016 (Обител)                6:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Агроелит 1 (Макариополско)     2:0 
Агротрон М (Момино) - Вихър 1931 (Дългач)                 5:2 

                           XXII кръг

26 май 2018, събота, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Буховци 2016 (Буховци)                 3:0 
27 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Агротрон М (Момино)                   3:1 
Вихър 1931 (Дългач) - Черноломец 1919 (Попово)            1:3 
Агроелит 1 (Макариополско) - Ракета (Търговище)           2:6 
Герлово 2016 (Обител) - Беломорец (Светлен)               3:0 сл. 
в Попово:
Спортист (Ковачевец) - Тузлушка слава (Антоново)          1:0 

                           XIII кръг - отложени мачове

2 юни 2018, събота, 17:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Сокол (Трескавец)              3:0 
Вихър 1931 (Дългач) - Беломорец (Светлен)                 3:0 сл. 
3 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Ракета (Търговище)                  3:2 
Агроелит 1 (Макариополско) - Буховци 2016 (Буховци)       3:0 
Герлово 2016 (Обител) - Тузлушка слава (Антоново)         3:0 
Левски (Омуртаг) - Спортист (Ковачевец)                   4:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист (Ковачевец) XXX 8:2 3:0 6:1 4:1 1:0 7:0 5:2 9:1 8:0 9:1 3:0* 2. Агротрон М (Момино) 0:4 XXX 4:2 2:0 3:2 3:0 3:0* 1:0 5:2 3:0 10:3 2:1 3. Черноломец 1919 (Попово) 1:1 1:2 XXX 1:2 4:1 4:1 7:1 2:0 6:1 3:0 5:0 4:1 4. Левски (Омуртаг) 4:0 2:2 0:2 XXX 6:0 3:0 7:1 3:1 3:0 3:0 3:0 6:1 5. Ракета (Търговище) 1:2 1:3 3:1 4:2 XXX 4:0 6:0 4:2 3:2 3:0 7:0 3:0 6. Тузлушка слава (Антоново) 1:6 3:2 1:2 1:0 0:2 XXX 7:2 0:1 4:1 5:0 11:0 5:2 7. Герлово 2016 (Обител) 0:3 0:9 0:1 1:0 1:3 3:0 XXX 1:0 3:2 2:1 1:3 3:0* 8. Агроелит 1 (Макариополско) 1:5 3:4 0:3 1:7 2:6 0:2 4:0 XXX 5:1 3:1 3:0 3:0 9. Вихър 1931 (Дългач) 2:7 2:6 1:3 0:3 3:1 3:2 4:4 1:3 XXX 3:0 6:2 3:0* 10. Сокол (Трескавец) 0:3* 3:1 0:4 0:1 0:5 1:5 0:1 4:2 1:0 XXX 1:3 3:0 11. Буховци 2016 (Буховци) 1:10 2:6 1:4 1:6 0:3 2:1 1:3 0:2 1:2 2:2 XXX 3:0* 12. Беломорец (Светлен) 1:5 2:2 1:6 0:3* 0:3* 0:3* 0:3 1:1 2:0 0:3* 4:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

ОГ Търговище @enjore

Искра (Голямо градище)
Светкавица 1922 (Търговище)
Черноломец 04 (Попово)

нагоре