ОГ Пловдив 2017/18

« ОГ Пловдив 2017/18 »


"А" ОГ Пловдив

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Садово (Садово) 30 26 3 1 85:18 81 [+] Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Вихър (Строево) 30 22 5 3 70:28 71 [*] Изваден 3. Тракия 06 (Стамболийски) 30 18 6 6 69:36 60 4. Вихър (Белозем) 30 17 4 9 70:44 55 5. Металик 1938 (Сопот) 30 14 8 8 52:38 50 6. Дълго поле (Дълго поле) 30 15 2 13 59:50 47 [+] 7. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 30 11 9 10 51:46 42 8. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 30 10 8 12 49:68 38 [2 2 0 8:6 8] 9. Момино (Момино село) 30 11 5 14 62:67 38 [1 1 2 7:8 4] 10. Кричим (Кричим) 30 11 5 14 44:58 38 [1 1 2 5:6 4] 11. Вихър (Войводиново) 30 10 4 16 55:61 34 [+] [2 1 1 5:5 7] 12. Марица 2003 (Маноле) 30 9 7 14 59:59 34 [1 2 1 5:4 5] 13. Вихър (Войсил) 30 10 4 16 48:54 34 [1 1 2 5:6 4] 14. Житница (Житница) 30 9 3 18 46:67 30 ------------------------------------------------------------------- 15. Калояново (Калояново) 30 5 4 21 35:89 19 Изпада 16. Спортист 1948 (Голям чардак) 30 2 3 25 12:83 9 Изпада
Бележки - Сокол (Марково) влиза в Югоизточна Трета лига. - Марица (Милево) и Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) изпадат в "Б" ОФГ. - Дълго поле (Дълго поле), Вихър (Войводиново) и Садово (Садово) влизат от "Б" ОФГ в "А" ОФГ. - На 5 юни 2018 г. Вихър (Строево) е преместен в "Б" ОГ заради неявяване за мача си в последния кръг от първенството. Назначен е допълнителен бараж за попълване на освободеното място. Точката в ДК на БФС, според която се налага такова наказание при неявяване в последните 2 кръга от първенствата често не е прилагана на ниво областни групи, по наша неофициална информация в случая неявяването на отбора и последвалото му изваждане е било търсен ход от клубното ръководство на Вихър. I кръг 26 август 2017 г., събота, 18:00 ч: Калояново (Калояново) - Житница (Житница) 1:4 Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Строево) 1:2 Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Войводиново) 1:1 Момино (Момино село) - Вихър (Белозем) 1:5 27 август 2017 г., неделя, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Рак) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:1 в Кричим: * Вихър (Войсил) - Кричим (Кричим) 0:0 * - в Кричим по взаимна договорка. Марица 1951 (Първомай) - Дълго поле (Дълго поле) 2:3 30 август 2017 г., сряда, 18:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Садово (Садово) 0:2 II кръг 2 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Житница (Житница) - Дълго поле (Дълго поле) 1:2 Садово (Садово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 3:0 сл. Вихър (Белозем) - Металик 1938 (Сопот) 3:1 Вихър (Строево) - Вихър (Войсил) 1:1 Тракия 06 (Стамболийски) - Спортист 1948 (Голям чардак) 4:0 Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 1:1 3 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войводиново) - Момино (Момино село) 3:1 Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле) 6:1 III кръг 6 септември 2017 г., сряда, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница) 4:0 Спортист 1948 (Голям чардак) - Калояново (Калояново) 1:3 Вихър (Войсил) - Тракия 06 (Стамболийски) 4:0 Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Строево) 0:4 Момино (Момино село) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войводиново) 2:0 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Белозем) 2:3 Дълго поле (Дълго поле) - Садово (Садово) 0:2 IV кръг 9 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Житница (Житница) - Садово (Садово) 1:5 Вихър (Белозем) - Дълго поле (Дълго поле) 4:1 Вихър (Строево) - Момино (Момино село) 3:1 Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 2003 (Маноле) 5:1 Калояново (Калояново) - Вихър (Войсил) 3:0 10 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войводиново) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 7:0 Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот) 0:0 * * - заради нанесен удар от публика на състезател на гостите, Кричим е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача. Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спортист 1948 (Гол.чардак) 3:0 V кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Житница (Житница) 0:1 Марица 2003 (Маноле) - Калояново (Калояново) 7:1 Момино (Момино село) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:2 Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Строево) 1:1 Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Войводиново) 3:0 сл. Садово (Садово) - Вихър (Белозем) 2:0 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войсил) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Кричим (Кричим) 2:2 VI кръг 22 септември 2017 г., петък, 17:00 ч: Житница (Житница) - Вихър (Белозем) 1:4 Вихър (Войводиново) - Садово (Садово) 1:2 в Куртово Конаре: * Кричим (Кричим) - Дълго поле (Дълго поле) 2:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кричим. Вихър (Строево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 4:1 Тракия 06 (Стамболийски) - Металик 1938 (Сопот) 1:1 Калояново (Калояново) - Момино (Момино село) 1:4 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле) 1:1 Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Войсил) 1:0 VII кръг 30 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Спортист 1948 (Голям чардак) 6:0 Момино (Момино село) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 Металик 1938 (Сопот) - Калояново (Калояново) 3:0 сл. Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Строево) 1:2 Садово (Садово) - Кричим (Кричим) 4:0 Вихър (Белозем) - Вихър (Войводиново) 5:5 1 октомври 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войсил) - Житница (Житница) 3:2 Марица 1951 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:6 VIII кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Житница (Житница) - Вихър (Войводиново) отложен в Куртово Конаре: * Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем) 3:0 сл. * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кричим. Вихър (Строево) - Садово (Садово) 0:1 Тракия 06 (Стамболийски) - Дълго поле (Дълго поле) 4:0 Калояново (Калояново) - Марица 1951 (Първомай) 2:3 Спортист 1948 (Голям чардак) - Момино (Момино село) 0:2 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Металик 1938 (Сопот) 1:2 Вихър (Войсил) - Марица 2003 (Маноле) 1:1 (0:0) 2 декември 2017 г., събота, 14:00 ч: Житница (Житница) - Вихър (Войводиново) 3:0 сл. IX кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница) 6:3 Момино (Момино село) - Вихър (Войсил) 2:3 Металик 1938 (Сопот) - Спортист 1948 (Голям чардак) 6:0 Дълго поле (Дълго поле) - Калояново (Калояново) 3:1 Садово (Садово) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:1 Вихър (Белозем) - Вихър (Строево) 1:2 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Марица 1951 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 3:3 Вихър (Войводиново) - Кричим (Кричим) 3:4 X кръг 21 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Житница (Житница) - Кричим (Кричим) 1:1 Вихър (Строево) - Вихър (Войводиново) 2:1 Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Белозем) 3:2 Калояново (Калояново) - Садово (Садово) 0:3 сл. Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 1951 (Първомай) 0:0 Марица 2003 (Маноле) - Момино (Момино село) 2:4 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Рак) - Дълго поле (Дълго поле) 3:1 Вихър (Войсил) - Металик 1938 (Сопот) 1:2 XI кръг 28 октомври 2017 г., събота, 14:30 ч: Момино (Момино село) - Житница (Житница) 3:0 Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле) 1:1 Дълго поле (Дълго поле) - Спортист 1948 (Голям чардак) 2:2 Садово (Садово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:0 Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново) 3:0 сл. 29 октомври 2017 г., неделя, 14:30 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Войсил) 2:0 Вихър (Войводиново) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:2 Кричим (Кричим) - Вихър (Строево) 1:3 XII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Житница (Житница) - Вихър (Строево) 2:4 Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим) 2:0 Калояново (Калояново) - Вихър (Войводиново) 2:5 Спортист 1948 (Голям чардак) - Садово (Садово) 1:3 Марица 2003 (Маноле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 7:0 Момино (Момино село) - Металик 1938 (Сопот) 0:2 5 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем) 1:2 Вихър (Войсил) - Дълго поле (Дълго поле) 3:1 XIII кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница) 3:0 Садово (Садово) - Вихър (Войсил) 3:2 Вихър (Белозем) - Спортист 1948 (Голям чардак) 4:1 Вихър (Строево) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:0 12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Момино (Момино село) 3:3 Дълго поле (Дълго поле) - Марица 2003 (Маноле) 1:0 Вихър (Войводиново) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:2 Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново) 4:2 XIV кръг 18 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:1 Калояново (Калояново) - Вихър (Строево) 2:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Войводиново) 0:2 Марица 2003 (Маноле) - Садово (Садово) 1:5 Момино (Момино село) - Дълго поле (Дълго поле) 3:2 Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:0 19 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим) 3:1 Вихър (Войсил) - Вихър (Белозем) 2:3 XV кръг 25 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Металик 1938 (Сопот) 0:0 Садово (Садово) - Момино (Момино село) 3:0 сл. Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле) 1:0 Вихър (Строево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 Тракия 06 (Стамболийски) - Калояново (Калояново) 4:0 26 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Житница (Житница) 4:1 Вихър (Войводиново) - Вихър (Войсил) 2:0 Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак) 4:1 VIII кръг - отложен мач 2 декември 2017 г., събота, 14:00 ч: Житница (Житница) - Вихър (Войводиново) 3:0 сл. XVI кръг 24 февруари 2018 г., събота, 14:00 ч: в Калояново: ** Житница (Житница) - Калояново (Калояново) 2:0 * * - мачът започва с 30' закъснение, в 14:30, заради промяната на терена. ** - в Калояново заради наводнен терен в Житница. Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 3:1 Вихър (Строево) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0 Вихър (Белозем) - Момино (Момино село) 2:0 Садово (Садово) - Металик 1938 (Сопот) 6:1 25 февруари 2018 г., неделя, 14:00 ч: във Войсил: * Кричим (Кричим) - Вихър (Войсил) 0:5 * - във Войсил по взаимна договорка от I кръг. Вихър (Войводиново) - Марица 2003 (Маноле) 2:0 Дълго поле (Дълго поле) - Марица 1951 (Първомай) 3:0 XVII кръг 3 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем) отложен Момино (Момино село) - Вихър (Войводиново) отложен Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим) отложен Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен 4 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) отложен Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Садово (Садово) отложен Вихър (Войсил) - Вихър (Строево) отложен Секирово (кв.Секирово, Рак) - Калояново (Калояново) отложен 18 април 2018 г., сряда, 17:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) 2:0 Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем) 1:1 Момино (Момино село) - Вихър (Войводиново) 3:1 Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим) 3:0 Вихър (Войсил) - Вихър (Строево) 0:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:3 25 април 2018 г., сряда, 18:00 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Садово (Садово) 1:1 Секирово (кв.Секирово, Рак) - Калояново (Калояново) 1:2 XVIII кръг 10 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 Калояново (Калояново) - Спортист 1948 (Голям чардак) 2:0 Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Войсил) 2:0 Вихър (Строево) - Марица 2003 (Маноле) 2:1 Вихър (Белозем) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 5:0 Садово (Садово) - Дълго поле (Дълго поле) 3:1 11 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Кричим (Кричим) - Момино (Момино село) 3:0 сл. Вихър (Войводиново) - Металик 1938 (Сопот) 2:2 XIX кръг 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Садово (Садово) - Житница (Житница) 3:1 Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Вихър (Войводиново) 4:1 Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. Момино (Момино село) - Вихър (Строево) 1:4 Марица 2003 (Маноле) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:2 Спортист 1948 (Гол.чардак) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 0:1 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Белозем) 2:1 Вихър (Войсил) - Калояново (Калояново) 5:1 XX кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак) отложен Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле) отложен Тракия 06 (Стамболийски) - Момино (Момино село) 2:2 (0:1) Вихър (Строево) - Металик 1938 (Сопот) 4:0 Вихър (Белозем) - Садово (Садово) 0:2 (0:1) 25 март 2018 г., неделя, 16:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Войсил) 0:1 Кричим (Кричим) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 0:1 Вихър (Войводиново) - Дълго поле (Дълго поле) 3:1 28 март 2018 г., сряда, 17:00 ч: Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле) 2:2 Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:2 XXI кръг 31 март 2018 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Белозем) - Житница (Житница) 1:1 Садово (Садово) - Вихър (Войводиново) 3:0 сл. Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Строево) 0:0 Металик 1938 (Сопот) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:1 Момино (Момино село) - Калояново (Калояново) 6:2 Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:2 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. Вихър (Войсил) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0 XXII кръг 6 април 2018 г., петък, 15:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 1951 (Първомай) 1:0 6 април 2018 г., петък, 17:00 ч: Житница (Житница) - Вихър (Войсил) 3:0 * * - прекратен в 64' при 3:0 заради градушка и проливен дъжд. В последствие зачетен с резултата към прекратяването. Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 2003 (Маноле) 0:0 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Момино (Момино село) 4:3 Калояново (Калояново) - Металик 1938 (Сопот) 3:0 сл. Вихър (Строево) - Дълго поле (Дълго поле) 3:1 Кричим (Кричим) - Садово (Садово) 0:4 сл. * * - прекратен в 78' при 0:1 заради нахлуване на публика на домакините и атакуван съдия. Кричим е наказан с лишаване от домакинство до края на сезона. Вихър (Войводиново) - Вихър (Белозем) 1:1 XXIII кръг 14 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. Садово (Садово) - Вихър (Строево) 3:1 Марица 1951 (Първомай) - Калояново (Калояново) 3:3 Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1 Момино (Момино село) - Спортист 1948 (Голям чардак) 7:1 Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Войсил) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 15 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войводиново) - Житница (Житница) 7:3 Дълго поле (Дълго поле) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:4 XVII кръг - отложени мачове 18 април 2018 г., сряда, 17:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) 2:0 Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем) 1:1 Момино (Момино село) - Вихър (Войводиново) 3:1 Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим) 3:0 Вихър (Войсил) - Вихър (Строево) 0:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:3 XXIV кръг 21 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 Спортист 1948 (Голям чардак) - Металик 1938 (Сопот) 0:2 Калояново (Калояново) - Дълго поле (Дълго поле) отложен Тракия 06 (Стамболийски) - Садово (Садово) 1:1 Вихър (Строево) - Вихър (Белозем) 3:2 в Куртово Конаре: * Кричим (Кричим) - Вихър (Войводиново) 3:0 сл. * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кричим. 22 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войсил) - Момино (Момино село) 3:3 Секирово (кв.Секирово, Рак) - Марица 1951 (Първомай) 2:2 2 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Калояново (Калояново) - Дълго поле (Дълго поле) 1:5 XVII кръг - отложени мачове 25 април 2018 г., сряда, 18:00 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Садово (Садово) 1:1 Секирово (кв.Секирово, Рак) - Калояново (Калояново) 1:2 XXV кръг 28 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:2 в Катуница: Садово (Садово) - Калояново (Калояново) 3:0 сл. Марица 1951 (Първомай) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:1 Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войсил) отложен Момино (Момино село) - Марица 2003 (Маноле) 0:3 сл. 29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: в Куртово Конаре: * Кричим (Кричим) - Житница (Житница) 2:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кричим. Вихър (Войводиново) - Вихър (Строево) 1:2 Дълго поле (Дълго поле) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 3:1 23 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войсил) 3:0 сл. XXIV кръг - отложен мач 2 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Калояново (Калояново) - Дълго поле (Дълго поле) 1:5 XXVI кръг 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Житница (Житница) - Момино (Момино село) 2:3 Марица 2003 (Маноле) - Металик 1938 (Сопот) 3:0 сл. Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Садово (Садово) 1:1 Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем) 0:3 сл. Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Войводиново) 3:0 сл. Вихър (Строево) - Кричим (Кричим) 5:1 6 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Вихър (Войсил) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 1:3 * * - Вихър (Войсил) е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради нанесен удар на футболист на гостите. 7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Дълго поле (Дълго поле) 0:4 XXVII кръг 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Вихър (Строево) - Житница (Житница) 2:0 Вихър (Белозем) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3 сл. Садово (Садово) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0 сл. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. Металик 1938 (Сопот) - Момино (Момино село) 4:0 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: в Куртово Конаре: * Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:3 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кричим. Вихър (Войводиново) - Калояново (Калояново) 3:0 сл. Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Войсил) 4:0 XXVIII кръг 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот) 3:0 Момино (Момино село) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:2 Марица 2003 (Маноле) - Дълго поле (Дълго поле) 0:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Белозем) 0:3 сл. Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим) 0:3 сл. Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Строево) 0:2 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: в Стамболийски: * Вихър (Войсил) - Садово (Садово) 0:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър (Войсил). Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Войводиново) 3:0 XXV кръг - отложен мач 23 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войсил) 3:0 сл. XXX кръг - изтеглен мач 23 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Момино (Момино село) - Садово (Садово) 3:0 сл. XXIX кръг 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница) 3:0 Вихър (Строево) - Калояново (Калояново) 3:0 сл. Вихър (Белозем) - Вихър (Войсил) 5:3 Садово (Садово) - Марица 2003 (Маноле) 5:1 Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Металик 1938 (Сопот) 4:0 сл. 27 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: на неутрален терен: * Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кричим. Вихър (Войводиново) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0 сл. Дълго поле (Дълго поле) - Момино (Момино село) 4:0 XXX кръг 23 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Момино (Момино село) - Садово (Садово) 3:0 сл. 1 юни 2018 г., петък, 18:00 ч: Житница (Житница) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 2:0 2 юни 2018 г., събота, 18:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Дълго поле (Дълго поле) 5:0 сл. Момино (Момино село) - Садово (Садово) изтеглен Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем) 1:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим) 0:3 сл. Калояново (Калояново) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:3 сл. 3 юни 2018 г., неделя, 18:00 ч: в Куртово Конаре: * Вихър (Войсил) - Вихър (Войводиново) 4:0 сл. * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър (Войсил). Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Строево) 3:0 сл.
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Садово (Садово) XXX 3:1 3:1 2:0 6:1 3:1 4:0 3:0* 3:0* 4:0 3:0* 5:1 3:2 3:1 3:0* 3:0* 2. Вихър (Строево) 0:1 XXX 3:0 3:2 4:0 3:1 1:1 4:1 3:1 5:1 2:1 2:1 1:1 2:0 3:0* 3:0 3. Тракия 06 (Стамболийски) 1:1 0:2 XXX 3:2 1:1 4:0 3:1 1:0 2:2 2:0 3:0* 5:1 2:0 3:0 4:0 4:0 4. Вихър (Белозем) 0:2 1:2 1:2 XXX 3:1 4:1 0:3* 5:0 2:0 3:0* 5:5 1:0 5:3 1:1 3:0* 4:1 5. Металик 1938 (Сопот) 0:2 1:1 1:1 1:1 XXX 5:0* 3:1 3:0 4:0 3:0* 2:0 1:1 3:0* 3:0 3:0* 6:0 6. Дълго поле (Дълго поле) 0:2 1:2 3:4 2:1 0:0 XXX 3:1 3:0 4:0 3:0* 3:0* 1:0 4:0 2:0 3:1 2:2 7. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1 3:0* 2:1 1:2 1:2 3:1 XXX 2:2 4:3 3:1 3:0 1:1 0:1 4:0 1:2 3:0 8. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:1 0:0 1:6 2:3 4:0* 2:3 3:3 XXX 3:3 2:2 4:1 3:0* 2:0 4:1 3:3 3:1 9. Момино (Момино село) 3:0* 1:4 2:2 1:5 0:2 3:2 1:1 1:2 XXX 3:0* 3:1 0:3* 2:3 3:0 6:2 7:1 10. Кричим (Кричим) 0:4* 1:3 0:3 3:0* 0:0 2:1 1:1 0:1 3:0* XXX 3:0* 6:1 0:5 2:1 4:2 4:1 11. Вихър (Войводиново) 1:2 1:2 1:2 1:1 2:2 3:1 0:2 7:0 3:1 3:4 XXX 2:0 2:0 7:3 3:0* 3:0* 12. Марица 2003 (Маноле) 1:5 0:4 2:2 1:2 3:0* 0:2 5:2 7:0 2:4 3:0 1:1 XXX 3:0* 6:3 7:1 6:0 13. Вихър (Войсил) 0:2 0:2 4:0 2:3 1:2 3:1 3:0 1:3 3:3 0:0 4:0* 1:1 XXX 3:2 5:1 3:0 14. Житница (Житница) 1:5 2:4 3:1 1:4 3:0 1:2 1:1 2:0 2:3 1:1 3:0* 3:0 3:0 XXX 2:0 1:2 15. Калояново (Калояново) 0:3* 2:2 0:3* 0:3* 3:0* 1:5 1:1 2:3 1:4 0:3* 2:5 2:2 3:0 1:4 XXX 2:0 16. Спортист 1948 (Голям чардак) 1:3 1:2 0:3 0:3* 0:2 0:4 0:1 0:0 0:2 0:3* 0:2 0:0 1:0 0:1 1:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Раковски (Раковски) 18 16 1 1 58:14 49 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Тракия (Царимир) 18 14 2 2 45:13 44 3. Марица 1921 II (Пловдив) 18 12 1 5 49:27 37 <- 4. Урожай (Стрелци) 18 10 1 7 57:27 31 5. Войнягово (Войнягово) 18 10 0 8 36:35 30 6. Средногорец (Брезово) 18 9 1 8 37:36 28 7. Сокол (Пъдарско) 18 5 2 11 27:45 17 8. Чернозем (Черноземен) 18 5 1 12 20:46 16 9. Сокол (Крислово) 18 3 1 14 17:52 10 10. Старосел (Старосел) 18 1 0 17 13:64 3 [*] Изваден
Бележки - Дълго поле (Дълго поле) влиза в "А" ОФГ. - Тракиец 2001 (Калековец), 11-ти в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток - Вихър 2006 (Граф Игнатиево), 7-ми в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - запад. - Марица II (Пловдив), 1-ви в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - север. - Дъбене (Дъбене), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Марица 1921 II (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив. - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски. - Старосел (Старосел) играе домакинските си мачове на ст."Крепост" в Хисаря. - На полусезона Старосел (Старосел) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Тракия (Царимир) 1:4 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Раковски (Раковски) - Марица 1921 II (Пловдив) 8:0 Войнягово (Войнягово) - Старосел (Старосел) 7:1 Средногорец (Брезово) - Чернозем (Черноземен) 6:2 Сокол (Крислово) - Урожай (Стрелци) 0:4 II кръг 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Тракия (Царимир) - Сокол (Крислово) 2:1 Чернозем (Черноземен) - Сокол (Пъдарско) 2:2 в Хисаря: Старосел (Старосел) - Средногорец (Брезово) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: в Стрелци: Марица 1921 II (Пловдив) - Урожай (Стрелци) 0:1 Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово) 2:1 III кръг 30 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Старосел (Старосел) 3:2 1 октомври 2017 г., неделя, 17:00 ч: Войнягово (Войнягово) - Марица 1921 II (Пловдив) 2:0 Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски) 0:3 Сокол (Крислово) - Чернозем (Черноземен) 0:1 Урожай (Стрелци) - Тракия (Царимир) 1:2 IV кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Урожай (Стрелци) 1:2 в Хисаря: Старосел (Старосел) - Сокол (Крислово) 4:0 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Тракия (Царимир) 1:1 Раковски (Раковски) - Сокол (Пъдарско) 5:0 Войнягово (Войнягово) - Средногорец (Брезово) 1:2 V кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Войнягово (Войнягово) 0:1 Тракия (Царимир) - Чернозем (Черноземен) 2:1 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Средногорец (Брезово) - Марица 1921 II (Пловдив) 3:0 сл. Сокол (Крислово) - Раковски (Раковски) 1:3 Урожай (Стрелци) - Старосел (Старосел) 8:3 VI кръг 21 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: в Хисаря: Старосел (Старосел) - Тракия (Царимир) 0:3 сл. 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Чернозем (Черноземен) 4:1 Раковски (Раковски) - Урожай (Стрелци) 1:0 Войнягово (Войнягово) - Сокол (Крислово) 3:0 сл. Средногорец (Брезово) - Сокол (Пъдарско) 3:1 VII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Марица 1921 II (Пловдив) 2:3 Тракия (Царимир) - Раковски (Раковски) 0:1 Чернозем (Черноземен) - Старосел (Старосел) 4:2 29 октомври 2017 г., неделя, 14:30 ч: Сокол (Крислово) - Средногорец (Брезово) 2:1 Урожай (Стрелци) - Войнягово (Войнягово) 7:0 VIII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Сокол (Пъдарско) - Сокол (Крислово) 1:1 5 ноември 2017 г., неделя, 13:00 ч: Раковски (Раковски) - Чернозем (Черноземен) 3:0 сл. 5 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Старосел (Старосел) 6:1 Войнягово (Войнягово) - Тракия (Царимир) 0:5 Средногорец (Брезово) - Урожай (Стрелци) 3:3 IX кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Тракия (Царимир) - Средногорец (Брезово) 4:1 Чернозем (Черноземен) - Войнягово (Войнягово) 0:3 сл. в Хисаря: Старосел (Старосел) - Раковски (Раковски) 0:3 сл. 12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Сокол (Крислово) - Марица 1921 II (Пловдив) 0:1 Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) 1:0 X кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: в Хисаря: Старосел (Старосел) - Войнягово (Войнягово) 0:3 сл. Чернозем (Черноземен) - Средногорец (Брезово) 2:1 Тракия (Царимир) - Сокол (Пъдарско) 3:1 25 март 2018 г., неделя, 16:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Раковски (Раковски) 4:2 Урожай (Стрелци) - Сокол (Крислово) 9:1 XI кръг 31 март 2018 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Чернозем (Черноземен) 1:2 31 март 2018 г., събота, 17:00 ч: Войнягово (Войнягово) - Раковски (Раковски) 2:3 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: в Оризари: Урожай (Стрелци) - Марица 1921 II (Пловдив) 2:3 Сокол (Крислово) - Тракия (Царимир) 0:2 Средногорец (Брезово) - Старосел (Старосел) 3:0 сл. XII кръг 7 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Войнягово (Войнягово) 5:1 Раковски (Раковски) - Средногорец (Брезово) 3:0 в Хисаря: Старосел (Старосел) - Сокол (Пъдарско) 0:3 сл. Чернозем (Черноземен) - Сокол (Крислово) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Тракия (Царимир) - Урожай (Стрелци) 3:1 XIII кръг 14 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Тракия (Царимир) - Марица 1921 II (Пловдив) 2:0 Сокол (Пъдарско) - Раковски (Раковски) 1:4 15 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Урожай (Стрелци) - Чернозем (Черноземен) 5:0 Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел) 3:0 сл. Средногорец (Брезово) - Войнягово (Войнягово) 3:0 сл. XIV кръг 21 април 2018 г., събота, 17:00 ч: в Хисаря: Старосел (Старосел) - Урожай (Стрелци) 0:3 сл. Чернозем (Черноземен) - Тракия (Царимир) 0:3 сл. 22 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Средногорец (Брезово) 4:1 Войнягово (Войнягово) - Сокол (Пъдарско) 2:0 в кв.Генерал Николаево, Раковски: Раковски (Раковски) - Сокол (Крислово) 6:1 XV кръг 28 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Марица 1921 II (Пловдив) 0:3 сл. Тракия (Царимир) - Старосел (Старосел) 3:0 сл. Сокол (Пъдарско) - Средногорец (Брезово) 3:1 29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Урожай (Стрелци) - Раковски (Раковски) 2:4 Сокол (Крислово) - Войнягово (Войнягово) 2:4 XVI кръг 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Средногорец (Брезово) - Сокол (Крислово) 3:0 сл. в Хисаря: Старосел (Старосел) - Чернозем (Черноземен) 0:3 сл. 6 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Войнягово (Войнягово) - Урожай (Стрелци) 3:0 сл. Раковски (Раковски) - Тракия (Царимир) 1:1 7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Сокол (Пъдарско) 9:0 XVII кръг 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: в Хисаря: Старосел (Старосел) - Марица 1921 II (Пловдив) 0:3 сл. Чернозем (Черноземен) - Раковски (Раковски) 1:3 Тракия (Царимир) - Войнягово (Войнягово) 5:0 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Урожай (Стрелци) - Средногорец (Брезово) 8:0 сл. Сокол (Крислово) - Сокол (Пъдарско) 2:5 XVIII кръг 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци) 3:0 сл. 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Марица 1921 II (Пловдив) - Сокол (Крислово) 3:0 сл. Средногорец (Брезово) - Тракия (Царимир) 3:0 сл. Войнягово (Войнягово) - Чернозем (Черноземен) 3:0 сл. Раковски (Раковски) - Старосел (Старосел) 3:0 сл.
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Раковски (Раковски) XXX 1:1 8:0 1:0 2:1 3:0 5:0 3:0* 6:1 3:0* 2. Тракия (Царимир) 0:1 XXX 2:0 3:1 5:0 4:1 3:1 2:1 2:1 3:0* 3. Марица 1921 II (Пловдив) 4:2 1:1 XXX 0:1 5:1 4:1 9:0 4:1 3:0* 6:1 4. Урожай (Стрелци) 2:4 1:2 2:3 XXX 7:0 8:0* 1:0 5:0 9:1 8:3 5. Войнягово (Войнягово) 2:3 0:5 2:0 3:0* XXX 1:2 2:0 3:0* 3:0* 7:1 6. Средногорец (Брезово) 0:3 3:0* 3:0* 3:3 3:0* XXX 3:1 6:2 3:0* 3:0* 7. Сокол (Пъдарско) 1:4 1:4 2:3 3:0* 0:1 3:1 XXX 1:2 1:1 3:2 8. Чернозем (Черноземен) 1:3 0:3* 0:3* 1:2 0:3* 2:1 2:2 XXX 0:3* 4:2 9. Сокол (Крислово) 1:3 0:2 0:1 0:4 2:4 2:1 2:5 0:1 XXX 3:0* 10. Старосел (Старосел) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 4:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Марица (Милево) 22 19 2 1 82:15 59 [-] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Караджалово 2011 (Караджалово) 22 13 4 5 55:32 43 3. Спартак (Болярци) 22 13 2 7 50:31 41 <- 4. Пловдив (Пловдив) 22 12 2 8 51:31 38 [+] 5. Траките 2007 (Скутаре) 22 10 1 11 48:50 31 6. Ботев (Рогош) 22 8 3 11 35:52 27 7. Марица (Ясно поле) 22 7 4 11 33:58 25 [1 0 1 3:2 3] 8. Тракиец 2001 (Калековец) 22 8 1 13 29:45 25 <- [1 0 1 2:3 3] 9. Ботев (кв.Дебър, Първомай) 22 7 3 12 38:48 24 [3 0 1 7:5 9] 10. Марица 2006 (Градина) 22 7 3 12 36:47 24 [2 0 2 3:5 6] 11. Победа (Царацово) 22 7 3 12 24:40 24 <- [1 0 3 6:6 3] 12. Сокол (Буково) 22 6 2 14 32:64 20
Бележки - Марица (Милево) изпада от "А" ОФГ в "Б" ОФГ - изток. - Вихър (Войводиново) и Садово (Садово) влизат в "А" ОФГ. - Труд (Труд), 5-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - запад. - Тракиец 2001 (Калековец), 11-ти в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток - Победа (Царацово), 4-ти в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток - Спартак (Болярци), 7-ми в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток - Светкавица (Манолско Конаре), 11-ти; и Поповица (Поповица), 12-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Пловдив (Пловдив) се включва в групата. - Пловдив (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив. I кръг 9 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Караджалово 2011 (Караджалово) - Сокол (Буково) 4:0 Пловдив (Пловдив) - Марица (Милево) 0:4 Марица 2006 (Градина) - Победа (Царацово) 0:3 10 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Болярци) - Марица (Ясно поле) 1:2 Тракиец 2001 (Калековец) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:0 Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош) 5:0 II кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре) 1:2 Марица (Милево) - Марица 2006 (Градина) 3:0 сл. 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош) 1:2 Победа (Царацово) - Тракиец 2001 (Калековец) 2:0 Сокол (Буково) - Пловдив (Пловдив) 1:3 Спартак (Болярци) - Караджалово 2011 (Караджалово) 2:0 III кръг 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица (Ясно поле) 3:0 сл. Марица 2006 (Градина) - Сокол (Буково) 3:0 24 септември 2017 г., неделя, 15:30 ч: Пловдив (Пловдив) - Спартак (Болярци) 3:1 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Тракиец 2001 (Калековец) - Марица (Милево) 0:3 Траките 2007 (Скутаре) - Победа (Царацово) 6:0 сл. Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 5:1 IV кръг 30 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Караджалово 2011 (Караджалово) - Пловдив (Пловдив) 2:1 1 октомври 2017 г., неделя, 17:00 ч: Марица (Ясно поле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 сл. Победа (Царацово) - Ботев (Рогош) 2:0 Марица (Милево) - Траките 2007 (Скутаре) 4:0 Сокол (Буково) - Тракиец 2001 (Калековец) 2:5 Спартак (Болярци) - Марица 2006 (Градина) 4:0 V кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Марица 2006 (Градина) - Караджалово 2011 (Караджалово) 1:2 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Победа (Царацово) 3:2 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Пловдив (Пловдив) - Марица (Ясно поле) 5:0 Тракиец 2001 (Калековец) - Спартак (Болярци) 2:0 Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Буково) 3:0 сл. Ботев (Рогош) - Марица (Милево) 2:6 VI кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Марица (Милево) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 7:2 Караджалово 2011 (Карадж.) - Тракиец 2001 (Калековец) 2:0 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Марица (Ясно поле) - Победа (Царацово) 1:1 Сокол (Буково) - Ботев (Рогош) 4:3 Спартак (Болярци) - Траките 2007 (Скутаре) 2:0 Пловдив (Пловдив) - Марица 2006 (Градина) 6:1 VII кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Марица 2006 (Градина) - Марица (Ясно поле) 7:3 Тракиец 2001 (Калековец) - Пловдив (Пловдив) 1:0 Траките 2007 (Скутаре) - Караджалово 2011 (Караджалово) 2:2 Ботев (Рогош) - Спартак (Болярци) 3:1 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково) 7:2 Победа (Царацово) - Марица (Милево) 0:2 VIII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Караджалово 2011 (Караджалово) - Ботев (Рогош) 4:0 Марица 2006 (Градина) - Тракиец 2001 (Калековец) 4:0 29 октомври 2017 г., неделя, 14:30 ч: Марица (Ясно поле) - Марица (Милево) 0:10 Сокол (Буково) - Победа (Царацово) 3:1 Спартак (Болярци) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 29 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Пловдив (Пловдив) - Траките 2007 (Скутаре) 2:0 IX кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Караджалово 2011 (Карадж.) 2:4 Марица (Милево) - Сокол (Буково) 3:0 сл. 5 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Тракиец 2001 (Калековец) - Марица (Ясно поле) 1:0 Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2006 (Градина) 3:1 Ботев (Рогош) - Пловдив (Пловдив) 0:5 Победа (Царацово) - Спартак (Болярци) 1:0 X кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Караджалово 2011 (Караджалово) - Победа (Царацово) 3:0 сл. Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош) 3:0 сл. 12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Марица (Ясно поле) - Сокол (Буково) 3:0 сл. Спартак (Болярци) - Марица (Милево) 2:2 Пловдив (Пловдив) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:0 Тракиец 2001 (Калековец) - Траките 2007 (Скутаре) 1:2 XI кръг 18 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Марица (Милево) - Караджалово 2011 (Караджалово) 1:1 19 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле) 3:1 Ботев (Рогош) - Тракиец 2001 (Калековец) 3:0 сл. Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2006 (Градина) 1:2 Победа (Царацово) - Пловдив (Пловдив) 2:1 Сокол (Буково) - Спартак (Болярци) 4:3 XII кръг 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Марица (Милево) - Пловдив (Пловдив) 4:0 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Марица (Ясно поле) - Спартак (Болярци) 3:3 Сокол (Буково) - Караджалово 2011 (Караджалово) 2:2 Победа (Царацово) - Марица 2006 (Градина) 0:1 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракиец 2001 (Калековец) 5:0 Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре) 3:2 XIII кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Пловдив (Пловдив) - Сокол (Буково) 4:2 Караджалово 2011 (Караджалово) - Спартак (Болярци) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 25 март 2018 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле) отложен Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) отложен Тракиец 2001 (Калековец) - Победа (Царацово) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Марица 2006 (Градина) - Марица (Милево) 0:3 сл. 3 юни 2018 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле) 1:1 Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3 сл. XIV кръг 31 март 2018 г., събота, 16:00 ч: Марица (Милево) - Тракиец 2001 (Калековец) 3:0 сл. Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош) 3:3 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Марица (Ясно поле) - Караджалово 2011 (Караджалово) 1:6 Спартак (Болярци) - Пловдив (Пловдив) 2:1 Сокол (Буково) - Марица 2006 (Градина) 1:1 Победа (Царацово) - Траките 2007 (Скутаре) 5:1 XV кръг 6 април 2018 г., петък, 17:00 ч: Пловдив (Пловдив) - Караджалово 2011 (Караджалово) 4:2 7 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле) 3:0 сл. Ботев (Рогош) - Победа (Царацово) 0:0 Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Милево) 2:6 Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Буково) 4:1 Марица 2006 (Градина) - Спартак (Болярци) 2:3 XVI кръг 14 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 2006 (Градина) 2:2 Марица (Милево) - Ботев (Рогош) 3:0 сл. 15 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Марица (Ясно поле) - Пловдив (Пловдив) 4:1 Спартак (Болярци) - Тракиец 2001 (Калековец) 2:1 Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре) 1:4 Победа (Царацово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:2 XVII кръг 21 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Милево) 0:1 22 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Победа (Царацово) - Марица (Ясно поле) 1:1 Ботев (Рогош) - Сокол (Буково) 3:0 сл. Траките 2007 (Скутаре) - Спартак (Болярци) 3:4 Тракиец 2001 (Калековец) - Караджалово 2011 (Карадж.) 0:3 Марица 2006 (Градина) - Пловдив (Пловдив) 0:0 XVIII кръг 28 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Пловдив (Пловдив) - Тракиец 2001 (Калековец) 3:0 Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:2 Марица (Милево) - Победа (Царацово) 3:0 сл. 29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Марица (Ясно поле) - Марица 2006 (Градина) 3:2 Караджалово 2011 (Караджалово) - Траките 2007 (Скутаре) 3:0 сл. Спартак (Болярци) - Ботев (Рогош) 3:0 XIX кръг 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Марица (Милево) - Марица (Ясно поле) 3:0 сл. Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Спартак (Болярци) 1:5 Траките 2007 (Скутаре) - Пловдив (Пловдив) 3:2 6 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Победа (Царацово) - Сокол (Буково) 3:0 сл. Ботев (Рогош) - Караджалово 2011 (Караджалово) 3:0 Тракиец 2001 (Калековец) - Марица 2006 (Градина) 6:1 XX кръг 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Караджалово 2011 (Карадж.) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0 сл. 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Марица (Ясно поле) - Тракиец 2001 (Калековец) 3:1 Марица 2006 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре) 5:0 Пловдив (Пловдив) - Ботев (Рогош) 5:1 Спартак (Болярци) - Победа (Царацово) 3:0 сл. Сокол (Буково) - Марица (Милево) 3:0 сл. XXI кръг 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Марица (Милево) - Спартак (Болярци) 3:0 сл. 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Сокол (Буково) - Марица (Ясно поле) 3:0 сл. Победа (Царацово) - Караджалово 2011 (Караджалово) 0:4 Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Пловдив (Пловдив) 1:1 Ботев (Рогош) - Марица 2006 (Градина) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Траките 2007 (Скутаре) - Тракиец 2001 (Калековец) 6:1 XXII кръг 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица (Милево) 3:8 27 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре) 3:1 Тракиец 2001 (Калековец) - Ботев (Рогош) 3:0 сл. Марица 2006 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:1 Пловдив (Пловдив) - Победа (Царацово) 3:0 сл. Спартак (Болярци) - Сокол (Буково) 3:0 сл. XIII кръг - отложени мачове 3 юни 2018 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле) 1:1 Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:3 сл.
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица (Милево) XXX 1:1 3:0* 4:0 4:0 3:0* 3:0* 3:0* 7:2 3:0* 3:0* 3:0* 2. Караджалово 2011 (Караджалово) 3:8 XXX 0:3* 2:1 3:0* 4:0 3:0* 2:0 3:0* 2:2 3:0* 4:0 3. Спартак (Болярци) 2:2 2:0 XXX 2:1 2:0 3:0 1:2 2:1 3:0 4:0 3:0* 3:0* 4. Пловдив (Пловдив) 0:4 4:2 3:1 XXX 2:0 5:1 5:0 3:0 1:0 6:1 3:0* 4:2 5. Траките 2007 (Скутаре) 2:6 2:2 3:4 3:2 XXX 5:0 3:1 6:1 0:3* 3:1 6:0* 3:0* 6. Ботев (Рогош) 2:6 3:0 3:1 0:5 3:2 XXX 1:1 3:0* 5:1 3:0* 0:0 3:0* 7. Марица (Ясно поле) 0:10 1:6 3:3 4:1 3:1 1:2 XXX 3:1 3:0* 3:2 1:1 3:0* 8. Тракиец 2001 (Калековец) 0:3 0:3 2:0 1:0 1:2 3:0* 1:0 XXX 0:0 6:1 3:0* 4:1 9. Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:1 2:4 1:5 1:1 1:2 3:3 3:0* 5:0 XXX 1:2 3:2 7:2 10. Марица 2006 (Градина) 0:3* 1:2 2:3 0:0 5:0 3:0* 7:3 4:0 0:1 XXX 0:3 3:0 11. Победа (Царацово) 0:2 0:4 1:0 2:1 5:1 2:0 1:1 2:0 1:2 0:1 XXX 3:0* 12. Сокол (Буково) 3:0* 2:2 4:3 1:3 1:4 4:3 3:0* 2:5 3:2 1:1 3:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Марица (Цалапица) 22 19 2 1 73:20 59 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Спартак (Ново село) 22 17 3 2 58:18 54 3. Белащица (Белащица) 22 15 1 6 62:28 46 [+] 4. Лидер (Ягодово) 22 14 2 6 71:40 44 5. Брестовица (Брестовица) 22 13 1 8 49:28 40 6. Труд (Труд) 22 10 1 11 55:40 31 <- 7. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 22 9 2 11 52:62 29 <- 8. Брестник 1948 (Пловдив) 22 8 1 13 39:48 25 9. Спортинг (Бенковски) 22 6 2 14 35:62 20 10. Бенковски (Куртово Конаре) 22 5 1 16 35:75 16 [*] 11. Радиново 2006 (Радиново) 22 2 0 20 22:103 6 12. Тракиец (Катуница) 22 4 4 14 29:56 16 [*] Изваден
Бележки - Победа (Царацово), 4-ти в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток - Труд (Труд), 5-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - запад. - Вихър 2006 (Граф Игнатиево), 7-ми в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - запад. - Марица II (Пловдив), 1-ви в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - север. - Бенковски (Куртово Конаре), 11-ти и отказал се преди края на изминалия сезон; отново се включва в групата. - Белащица (Белащица) се включва в групата. - Белащица (Белащица) играе домакинските си мачове в Куртово Конаре. - Спортинг (Бенковски) играе домакинските си мачове във Войсил. - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Брестник. - След XII кръг Тракиец (Катуница) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 9 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Труд (Труд) - Марица (Цалапица) 1:2 10 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: в Ягодово: Брестовица (Брестовица) - Лидер (Ягодово) 1:3 Тракиец (Катуница) - Брестник 1948 (Пловдив) 4:2 във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 6:0 Радиново 2006 (Радиново) - Спартак (Ново село) 1:3 в Куртово Конаре: Белащица (Белащица) - Бенковски (Куртово Конаре) 2:1 II кръг 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Лидер (Ягодово) - Бенковски (Куртово Конаре) 5:1 Спартак (Ново село) - Белащица (Белащица) 2:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Радиново 2006 (Радиново) 7:4 Марица (Цалапица) - Спортинг (Бенковски) 3:1 в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Труд (Труд) 1:1 Брестовица (Брестовица) - Тракиец (Катуница) 2:0 III кръг 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Труд (Труд) - Брестовица (Брестовица) 2:0 24 септември 2017 г., неделя, 14:30 ч: в Куртово Конаре: Белащица (Белащица) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 6:1 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Тракиец (Катуница) - Лидер (Ягодово) 7:4 във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Брестник 1948 (Пловдив) 1:4 Радиново 2006 (Радиново) - Марица (Цалапица) 0:3 сл. Бенковски (Куртово Конаре) - Спартак (Ново село) 3:6 IV кръг 1 октомври 2017 г., неделя, 17:00 ч: Лидер (Ягодово) - Спартак (Ново село) 1:1 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Бенковски (Куртово Конаре) 6:1 Марица (Цалапица) - Белащица (Белащица) 2:1 в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Радиново 2006 (Радиново) 4:1 Брестовица (Брестовица) - Спортинг (Бенковски) 0:1 Тракиец (Катуница) - Труд (Труд) 2:0 V кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Труд (Труд) - Лидер (Ягодово) 1:2 във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Тракиец (Катуница) 1:1 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Радиново 2006 (Радиново) - Брестовица (Брестовица) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. в Брестник: Белащица (Белащица) - Брестник 1948 (Пловдив) 3:1 Бенковски (Куртово Конаре) - Марица (Цалапица) 1:4 Спартак (Ново село) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:1 VI кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Труд (Труд) - Спортинг (Бенковски) 3:1 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Лидер (Ягодово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:1 Марица (Цалапица) - Спартак (Ново село) 0:2 в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре) 3:0 сл. Брестовица (Брестовица) - Белащица (Белащица) 0:2 Тракиец (Катуница) - Радиново 2006 (Радиново) 7:1 VII кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Лидер (Ягодово) отложен Радиново 2006 (Радиново) - Труд (Труд) 2:8 в Катуница: Белащица (Белащица) - Тракиец (Катуница) 2:0 Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица) 1:4 Спартак (Ново село) - Брестник 1948 (Пловдив) 3:0 сл. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Марица (Цалапица) 0:6 26 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Лидер (Ягодово) 0:3 сл. * * - първоначално 3:3, в последствие на Спортинг е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. VIII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Труд (Труд) - Белащица (Белащица) 1:3 29 октомври 2017 г., неделя, 14:30 ч: Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица) 2:2 в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:0 Брестовица (Брестовица) - Спартак (Ново село) 3:0 Тракиец (Катуница) - Бенковски (Куртово Конаре) 4:4 във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Радиново 2006 (Радиново) 9:1 IX кръг 5 ноември 2017 г., неделя, 12:00 ч: в Куртово Конаре: Белащица (Белащица) - Спортинг (Бенковски) 1:1 5 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Радиново 2006 (Радиново) - Лидер (Ягодово) 2:3 Бенковски (Куртово Конаре) - Труд (Труд) 4:3 Спартак (Ново село) - Тракиец (Катуница) 0:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Брестовица (Брестовица) 3:5 Марица (Цалапица) - Брестник 1948 (Пловдив) 3:0 X кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Труд (Труд) - Спартак (Ново село) 1:2 12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: в Крумово: * Лидер (Ягодово) - Брестник 1948 (Пловдив) 5:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Лидер. Брестовица (Брестовица) - Марица (Цалапица) 1:2 Тракиец (Катуница) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 1:1 във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Бенковски (Куртово Конаре) 3:0 сл. * * - първоначално 2:4, в последствие на Бенковски е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. Радиново 2006 (Радиново) - Белащица (Белащица) 0:8 XI кръг 19 ноември 2017 г., неделя, 12:00 ч: в Куртово Конаре: Белащица (Белащица) - Лидер (Ягодово) 4:3 19 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Бенковски (Куртово Конаре) - Радиново 2006 (Радиново) 1:4 Спартак (Ново село) - Спортинг (Бенковски) 1:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Труд (Труд) 2:1 Марица (Цалапица) - Тракиец (Катуница) 3:1 в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица) 0:3 сл. VII кръг - отложен мач 26 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Лидер (Ягодово) 0:3 сл. * * - първоначално 3:3, в последствие на Спортинг е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. XII кръг 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: в Брестовица: Лидер (Ягодово) - Брестовица (Брестовица) 2:3 в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Тракиец (Катуница) 6:2 Марица (Цалапица) - Труд (Труд) отложен Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Спортинг (Бенковски) 12:0 Спартак (Ново село) - Радиново 2006 (Радиново) 10:0 Бенковски (Куртово Конаре) - Белащица (Белащица) 0:4 9 април 2018 г., понеделник, 17:00 ч: Марица (Цалапица) - Труд (Труд) 3:2 XIII кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Труд (Труд) - Брестник 1948 (Пловдив) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 25 март 2018 г., неделя, 13:00 ч: в Куртово Конаре: Белащица (Белащица) - Спартак (Ново село) 0:2 25 март 2018 г., неделя, 16:00 ч: във Войсил: Бенковски (Куртово Конаре) - Лидер (Ягодово) 1:2 Радиново 2006 (Радиново) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:4 във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Марица (Цалапица) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Тракиец (Катуница) - Брестовица (Брестовица) 0:3 сл. XIV кръг 1 април 2018 г., неделя, 14:00 ч: в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Спортинг (Бенковски) 2:0 1 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Лидер (Ягодово) - Тракиец (Катуница) 3:0 сл. Брестовица (Брестовица) - Труд (Труд) 3:0 сл. Марица (Цалапица) - Радиново 2006 (Радиново) 3:0 сл. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Белащица (Белащица) 0:3 Спартак (Ново село) - Бенковски (Куртово Конаре) 4:2 XV кръг 7 април 2018 г., събота, 15:00 ч: в Куртово Конаре: Белащица (Белащица) - Марица (Цалапица) 0:3 сл. 7 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Спартак (Ново село) - Лидер (Ягодово) 1:0 Бенковски (Куртово Конаре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:2 Радиново 2006 (Радиново) - Брестник 1948 (Пловдив) 0:3 сл. Труд (Труд) - Тракиец (Катуница) 3:0 сл. 9 април 2018 г., понеделник, 17:00 ч: във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Брестовица (Брестовица) 0:4 XII кръг - отложен мач 9 април 2018 г., понеделник, 17:00 ч: Марица (Цалапица) - Труд (Труд) 3:2 XVI кръг 15 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Лидер (Ягодово) - Труд (Труд) 1:3 Тракиец (Катуница) - Спортинг (Бенковски) 0:3 сл. Брестовица (Брестовица) - Радиново 2006 (Радиново) 3:0 сл. в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Белащица (Белащица) 2:3 Марица (Цалапица) - Бенковски (Куртово Конаре) 9:2 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Спартак (Ново село) 2:1 XVII кръг 21 април 2018 г., събота, 17:00 ч: във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Труд (Труд) 0:3 сл. 22 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: в Куртово Конаре: Белащица (Белащица) - Брестовица (Брестовица) 0:3 сл. * * - първоначално 6:0, в последствие на Белащица е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. 22 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Лидер (Ягодово) 0:4 Спартак (Ново село) - Марица (Цалапица) 1:1 Бенковски (Куртово Конаре) - Брестник 1948 (Пловдив) 1:2 Радиново 2006 (Радиново) - Тракиец (Катуница) 3:0 сл. XVIII кръг 28 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Труд (Труд) - Радиново 2006 (Радиново) 7:2 29 април 2018 г., неделя, 14:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Бенковски (Куртово Конаре) 2:3 29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Лидер (Ягодово) - Спортинг (Бенковски) 9:2 Тракиец (Катуница) - Белащица (Белащица) 0:3 сл. в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Ново село) 2:3 Марица (Цалапица) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:2 XIX кръг 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Брестник 1948 (Пловдив) 3:2 6 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово) 6:0 Спартак (Ново село) - Брестовица (Брестовица) 3:0 Бенковски (Куртово Конаре) - Тракиец (Катуница) 3:0 сл. 7 май 2018 г., понеделник, 18:00 ч: в Куртово Конаре: Белащица (Белащица) - Труд (Труд) 5:0 сл. в Царацово: Радиново 2006 (Радиново) - Спортинг (Бенковски) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XX кръг 12 май 2018 г., събота, 17:00 ч: Труд (Труд) - Бенковски (Куртово Конаре) 5:0 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Лидер (Ягодово) - Радиново 2006 (Радиново) 8:1 във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Белащица (Белащица) 2:6 Тракиец (Катуница) - Спартак (Ново село) 0:3 сл. Брестовица (Брестовица) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:0 в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Цалапица) 1:2 XXI кръг 20 май 2018 г., неделя, 16:00 ч: в Куртово Конаре: Белащица (Белащица) - Радиново 2006 (Радиново) 3:0 сл. 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: в Брестник: Брестник 1948 (Пловдив) - Лидер (Ягодово) 0:3 сл. Марица (Цалапица) - Брестовица (Брестовица) 6:2 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракиец (Катуница) 3:0 сл. Спартак (Ново село) - Труд (Труд) 3:1 Бенковски (Куртово Конаре) - Спортинг (Бенковски) 3:1 XXII кръг 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Труд (Труд) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 6:2 27 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Лидер (Ягодово) - Белащица (Белащица) 4:3 Радиново 2006 (Радиново) - Бенковски (Куртово Конаре) 0:3 сл. във Войсил: Спортинг (Бенковски) - Спартак (Ново село) 0:3 сл. Тракиец (Катуница) - Марица (Цалапица) 0:3 сл. Брестовица (Брестовица) - Брестник 1948 (Пловдив) 4:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица (Цалапица) XXX 0:2 2:1 6:0 6:2 3:2 4:2 3:0 3:1 9:2 3:0* 3:1 2. Спартак (Ново село) 1:1 XXX 2:0 1:0 3:0 3:1 4:1 3:0* 1:0 4:2 10:0 0:0 3. Белащица (Белащица) 0:3* 0:2 XXX 4:3 0:3* 5:0* 6:1 3:1 1:1 2:1 3:0* 2:0 4. Лидер (Ягодово) 2:2 1:1 4:3 XXX 2:3 1:3 4:1 5:0 9:2 5:1 8:1 3:0* 5. Брестовица (Брестовица) 1:2 3:0 0:2 1:3 XXX 3:0* 0:0 4:0 0:1 2:3 3:0* 2:0 6. Труд (Труд) 1:2 1:2 1:3 1:2 2:0 XXX 6:2 3:0* 3:1 5:0 7:2 3:0* 7. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:6 2:1 0:3 0:4 3:5 2:1 XXX 3:2 12:0 6:1 7:4 3:0* 8. Брестник 1948 (Пловдив) 1:2 2:3 2:3 0:3* 0:3* 1:1 4:0 XXX 2:0 3:0* 4:1 6:2 9. Спортинг (Бенковски) 0:3* 0:3* 2:6 0:3* 0:4 0:3* 6:0 1:4 XXX 3:0* 9:1 1:1 10. Бенковски (Куртово Конаре) 1:4 3:6 0:4 1:2 1:4 4:3 0:2 1:2 3:1 XXX 1:4 3:0* 11. Радиново 2006 (Радиново) 0:3* 1:3 0:8 2:3 0:3* 2:8 0:4 0:3* 0:3* 0:3* XXX 3:0* 12. Тракиец (Катуница) 0:3* 0:3* 0:3* 7:4 0:3* 2:0 1:1 4:2 0:3* 4:4 7:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 18 14 2 2 42:15 44 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Тракия 2008 (Нови извор) 18 13 4 1 57:12 43 3. Спартак 2012 (Избеглии) 18 10 2 6 36:32 32 4. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 18 10 1 7 39:29 31 5. Шипка 2015 (Асеновград) 18 8 4 6 45:26 28 6. Младост (Златовръх) 18 8 1 9 32:44 25 7. Тополово (Тополово) 18 7 3 8 31:33 24 8. Родопи 2012 (Червен) 18 3 4 11 31:57 13 9. Електра 27 (Стоево) 18 3 1 14 22:50 10 10. Космос (Боянци) 18 2 2 14 12:49 8 [*] Изваден
Бележки - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асeновград) изпада от "А" ОФГ в "Б" ОФГ - юг, но се отказва от участие. - Спартак (Болярци), 7-ми в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток. - Лъки 2004 (Лъки), 11-ти през изминалия сезон; първончално заявява участие, но в последствие се отказва преди началото на сезона. Изготвена е нова програма за 10 отбора. Първоначалният жребий е както следва: 1.Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - 12.Родопи 2012 (Червен) 2.Тополово (Тополово) - 11.Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3.Шипка 2015 (Асеновград) - 10.Младост (Златовръх) 4.Космос (Боянци) - 9.почива 5.Тракия 2008 (Нови извор) - 8.Лъки 2004 (Лъки) 6.Електра 27 (Стоево) - 7.Спартак 2012 (Избеглии) - Шипка 2015 (Асеновград) играе домакинските си мачове в кв.Долни Воден, Асеновград. - На полусезона Космос (Боянци) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Шипка 2015 (Асеновград) - Младост (Златовръх) 1:2 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) 3:1 Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:2 Тракия 2008 (Нови извор) - Космос (Боянци) 7:0 Електра 27 (Стоево) - Спартак 2012 (Избеглии) 0:1 II кръг 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: в Избеглии: Младост (Златовръх) - Тракия 2008 (Нови извор) 1:1 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Спартак 2012 (Избеглии) 1:2 Космос (Боянци) - Електра 27 (Стоево) 5:0 сл. Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград) 3:2 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово) 3:0 сл. III кръг 1 октомври 2017 г., неделя, 17:00 ч: Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен) 0:3 сл. * * - първоначално 4:2, в последствие на Тополово е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. Шипка 2015 (Асеновград) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 0:2 Тракия 2008 (Нови извор) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 2:2 Електра 27 (Стоево) - Младост (Златовръх) 1:2 Спартак 2012 (Избеглии) - Космос (Боянци) 2:1 IV кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Младост (Златовръх) - Спартак 2012 (Избеглии) 0:1 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Космос (Боянци) 2:2 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Електра 27 (Стоево) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор) 1:0 Тополово (Тополово) - Шипка 2015 (Асеновград) 3:2 V кръг 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Шипка 2015 (Асеновград) - Родопи 2012 (Червен) 10:0 Тракия 2008 (Нови извор) - Тополово (Тополово) 5:3 Електра 27 (Стоево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 0:1 Спартак 2012 (Избеглии) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 4:1 Космос (Боянци) - Младост (Златовръх) 2:0 VI кръг 21 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Шипка 2015 (Асеновград) - Тракия 2008 (Нови извор) 1:1 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Младост (Златовръх) 3:4 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос (Боянци) 3:0 сл. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак 2012 (Избеглии) 2:2 Тополово (Тополово) - Електра 27 (Стоево) 3:0 сл. VII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) отложен 29 октомври 2017 г., неделя, 14:30 ч: Тракия 2008 (Нови извор) - Родопи 2012 (Червен) 3:0 сл. Електра 27 (Стоево) - Шипка 2015 (Асеновград) 2:5 Спартак 2012 (Избеглии) - Тополово (Тополово) 3:0 сл. Космос (Боянци) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 1:1 18 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 2:1 VIII кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Шипка 2015 (Асеновград) - Спартак 2012 (Избеглии) 4:0 5 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 1:6 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 4:1 Тополово (Тополово) - Космос (Боянци) 4:1 Тракия 2008 (Нови извор) - Електра 27 (Стоево) 5:2 IX кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово) 3:0 сл. 12 ноември 2017 г., неделя, 14:30 ч: Електра 27 (Стоево) - Родопи 2012 (Червен) 3:0 сл. Спартак 2012 (Избеглии) - Тракия 2008 (Нови извор) 0:4 Космос (Боянци) - Шипка 2015 (Асеновград) 0:3 Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас) 2:0 VII кръг - отложен мач 18 ноември 2017 г., събота, 14:30 ч: Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 2:1 X кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Младост (Златовръх) - Шипка 2015 (Асеновград) отложен 25 март 2018 г., неделя, 16:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 0:2 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тополово (Тополово) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Космос (Боянци) - Тракия 2008 (Нови извор) 0:3 сл. Спартак 2012 (Избеглии) - Електра 27 (Стоево) 4:2 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Младост (Златовръх) - Шипка 2015 (Асеновград) 0:3 сл. XI кръг 1 април 2018 г., неделя, 16:00 ч: Тополово (Тополово) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 1:2 1 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Родопи 2012 (Червен) 3:0 сл. Електра 27 (Стоево) - Космос (Боянци) 3:0 сл. Тракия 2008 (Нови извор) - Младост (Златовръх) 6:1 Шипка 2015 (Асеновград) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 2:0 XII кръг 7 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Тополово (Тополово) 3:3 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград) 2:0 Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор) 0:3 сл. Младост (Златовръх) - Електра 27 (Стоево) 4:2 Космос (Боянци) - Спартак 2012 (Избеглии) 0:3 сл. XIII кръг 15 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Космос (Боянци) - Родопи 2012 (Червен) 0:3 сл. Спартак 2012 (Избеглии) - Младост (Златовръх) 6:0 сл. Електра 27 (Стоево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:2 Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 2:0 Шипка 2015 (Асеновград) - Тополово (Тополово) 0:0 XIV кръг 21 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Младост (Златовръх) - Космос (Боянци) 3:0 сл. 22 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Шипка 2015 (Асеновград) 2:2 Тополово (Тополово) - Тракия 2008 (Нови извор) 1:1 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Електра 27 (Стоево) 5:1 Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Спартак 2012 (Избеглии) 3:1 XV кръг 28 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Младост (Златовръх) - Родопи 2012 (Червен) 5:4 29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Космос (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:3 сл. Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 0:4 Електра 27 (Стоево) - Тополово (Тополово) 2:0 Тракия 2008 (Нови извор) - Шипка 2015 (Асеновград) 5:0 XVI кръг 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Шипка 2015 (Асеновград) - Електра 27 (Стоево) 3:0 сл. 6 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Тракия 2008 (Нови извор) 0:3 сл. Тополово (Тополово) - Спартак 2012 (Избеглии) 3:0 сл. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Космос (Боянци) 3:0 сл. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. XVII кръг 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Младост (Златовръх) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 1:2 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен) 2:4 Космос (Боянци) - Тополово (Тополово) 0:3 сл. Спартак 2012 (Избеглии) - Шипка 2015 (Асеновград) 4:4 Електра 27 (Стоево) - Тракия 2008 (Нови извор) 0:3 сл. XVIII кръг 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Шипка 2015 (Асеновград) - Космос (Боянци) 3:0 сл. 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Родопи 2012 (Червен) - Електра 27 (Стоево) 4:4 Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2012 (Избеглии) 3:0 сл. Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх) 4:3 Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 5:3 X кръг - отложен мач 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Младост (Златовръх) - Шипка 2015 (Асеновград) 0:3 сл.
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) XXX 1:0 2:2 5:3 2:0 4:1 3:0* 3:1 5:1 3:0* 2. Тракия 2008 (Нови извор) 2:0 XXX 3:0* 2:2 5:0 6:1 5:3 3:0* 5:2 7:0 3. Спартак 2012 (Избеглии) 0:4 0:4 XXX 4:1 4:4 6:0* 3:0* 3:0* 4:2 2:1 4. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 2:0 0:3* 3:1 XXX 3:2 3:0* 0:3* 2:4 3:0* 3:0* 5. Шипка 2015 (Асеновград) 0:2 1:1 4:0 2:0 XXX 1:2 0:0 10:0 3:0* 3:0* 6. Младост (Златовръх) 1:2 1:1 0:1 2:1 0:3* XXX 3:0* 5:4 4:2 3:0* 7. Тополово (Тополово) 1:2 1:1 3:0* 0:2 3:2 4:3 XXX 0:3* 3:0* 4:1 8. Родопи 2012 (Червен) 0:2 0:3* 1:2 1:6 2:2 3:4 3:3 XXX 4:4 2:2 9. Електра 27 (Стоево) 0:1 0:3* 0:1 0:2 2:5 1:2 2:0 3:0* XXX 3:0* 10. Космос (Боянци) 1:1 0:3* 0:3* 0:3* 0:3 2:0 0:3* 0:3* 5:0* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Баражи за "А" ОФГ

                           Финали

Четирите първенци от "Б" ОФГ се разпределят чрез пълен жребий в две двойки. Победителите се определят в 1 мач на неутрален терен и влизат в "А" ОФГ Пловдив.

2 юни 2018 г., събота, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Марица":
Марица (Милево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)    5:1 (3:0) 
  ~ 350 зрители
3 юни 2018 г., неделя, 10:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Раковски (Раковски) - Марица (Цалапица)                   1:1 (1:0); при дузпите: 5:4 
  ~ 300 зрители

                           Допълнителен бараж

След изваждането на Вихър (Строево) от групата е насрочен допълнителен бараж между загубилите финалите отбори.

17 юни 2018 г., неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Марица (Цалапица)          2:4 

нагоре


Страници на отбори

Вихър (Белозем)
Житница (Житница)
Марица (Милево)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир)

нагоре