« Югоизточна Трета лига 2017/18 »

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда (Кърджали)                    34   30   4   0  142:7    94        Влиза  
-------------------------------------------------------------------
 2. Загорец (Нова Загора)              34   22   5   7   67:27   71               
 3. Миньор (Раднево)                   34   17   8   9   63:34   59               
 4. Розова долина (Казанлък)           34   17   6  11   64:41   57               
 5. Атлетик (Куклен)                   34   17   5  12   55:51   56               
 6. Сокол (Марково)                    34   16   5  13   63:49   53 [+]           
 7. Карнобат (Карнобат)                34   16   4  14   65:50   52               
 8. Левски (Карлово)                   34   16   3  15   51:58   51 [-]           
 9. Борислав 2009 (Първомай)           34   15   5  14   65:62   50               
10. Асеновец 2005 (Асеновград)         34   14   7  13   53:55   49               
11. Димитровград 1947 (Димитровград)   34   15   3  16   46:62   48               
12. Свиленград 1921 (Свиленград)       34   13   4  17   52:89   43                [1 1 0  4:2  4]
13. Гигант (Съединение)                34   12   7  15   33:53   43                [0 1 1  2:4  1]
14. Евроколеж (Пловдив)                34   12   6  16   63:71   42               
-------------------------------------------------------------------
15. Ямбол 1915 (Ямбол)                 34   11   5  18   62:59   38 [+][*] Изпада 
16. Раковски 2011 (Раковски)           34   11   2  21   44:65   35        Изпада 
17. Верея II (Стара Загора)            34   10   3  21   45:88   33        Изпада 
18. Тунджа 2006 (Ягода)                34    0   2  32   15:127   2 [+][*] Изваден

Бележки
  - Ураган (Бояджик), 8-ми през изминалия сезон; променя идентичността си на Ямбол 1915 (Ямбол). Клубът на Бояджик се възстановява като Априлец 2017 (Бояджик) и се включва в "Б" ОФГ Ямбол.
  - Верея II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Раковски 2011 (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Франц Коков" в кв.Генерал Николаево, Раковски.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - На 23 март 2018 г. Тунджа 2006 (Ягода) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

Голмайстори
26 - Димитър Алексиев       - Арда (Кърджали)
24 - Андрей Атанасов        - Борислав 2009 (Първомай)
   - Ахмед Осман            - Арда (Кърджали)
18 - Юлий Шекеров           - Борислав 2009 (Първомай)  /вкл. 14 гола за Ямбол 1915 (Ямбол)/
15 - Ангел Рахов            - Сокол (Марково)
   - Мирослав Радев         - Асеновец 2005 (Асеновград)

                           I кръг

11 август 2017, петък, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Стелиян Евтимов 26'], 124 зрители
12 август 2017, събота, 18:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Верея II (Стара Загора)              3:2 (1:1) 
  [1:0 Стоян Маринов 36', 1:1 Лъчезар Захариев 44', 2:1 Станислав Славов 53',
   3:1 Лъчезар Георгиев 55', 3:2 Пламен Иванов 66'], 1 000 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Динко Митрев 72'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)          0:3 (0:0) 
  [0:1 Живко Димов 51', 0:2 Пламен Димитров 80', 0:3 Кристиян Христов 88'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          1:0 (1:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 15'-д], 200 зрители
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                        5:1 (2:0) 
  [3:0 Александър Стойчев 7',44',51'; 4:0 Мартин Анастасов 59', 4:1 Борислав Хаджиев 78',
   5:1 Ангел Рахов 90']
  [чк: Олджай Алиев (А) 89', Рамадан Хайрула (А) след края], 250 зрители
13 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            0:4 (0:3) 
  [0:1 Вълчан Чанев 3', 0:2 Владислав Мисяк 10', 0:3 Ахмед Осман 42',
   0:4 Вълчан Чанев 63'], 200 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Евроколеж (Пловдив)                 2:4 (2:3) 
  [1:0 Николай Д.Николов 3'-аг, 1:1 Йордан Мегенов 14', 2:1 Боян Пенев 16'-д,
   2:2 Йордан Мегенов 42', 2:3 Серафим Михайлов 45', 2:4 Димитър Янч.Димитров 88'], 118 зрители
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       4:0 (3:0) 
  [1:0 Стоян Ангелов 13', 2:0 Йордан Ковачев 22', 3:0 Васил Стефанов 28',
   4:0 Лъчезар Ангелов 60'], 200 зрители

                           II кръг

19 август 2017, събота, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково)                1:0 (1:0) 
  [1:0 Атанас Апостолов 37'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               0:3 (0:2) 
  [0:1 Добромир Димитров 20', 0:3 Георги Йорданов Георгиев 45',86'], 80 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Недялко Хубенов 36', 2:0 Цветомир Матев 83']
  [чк: Александър Шабарков (Д) 22'], 100 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                    2:1 (0:0) 
  [2:0 Тодор Тимонов 57',72'; 2:1 Лъчезар Ангелов 89']
  [чк: Серафим Михайлов (Е) 42'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Тунджа 2006 (Ягода)                     6:0 (2:0) 
  [1:0 Димитър Алексиев 8', 2:0 Георги Стефанов 18', 3:0 Вълчан Чанев 54',
   4:0 Беркай Халил 59', 5:0 Владислав Мисяк 74', 6:0 Митко Плахов 83'], 2 000 зрители
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)        2:1 (1:1) 
  [1:0 Георги Калоянов 26', 1:1 Христо Толев 39', 2:1 Петър Колев 88'], 250 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:1 (2:1) 
  [2:0 Сашко Лачев 7,25'; 2:1 Ариф Ферадов 30', 3:1 Сашко Лачев 74'], 80 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Борислав 2009 (Първомай)             3:2 (3:0) 
  [1:0 Александър Андонов 39', 3:0 Юлий Шекеров 41',43'; 3:1 Андрей Атанасов 55',
   3:2 Георги Какалов 65']
  [чк: Ангел Здравчев (Б) 24'], 360 зрители
20 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                2:1 (1:0) 
  [1:0 Атанас Панов 36', 2:0 Ради Стайков 51', 2:1 Ради Стайков 75'-аг], 50 зрители

                           III кръг

26 август 2017, събота, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Верея II (Стара Загора)        2:0 (2:0) 
  [2:0 Ангел Здравчев 6',26'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ямбол 1915 (Ямбол)           2:4 (1:2) 
  [1:0 Николай Лалев 7', 1:2 Юлий Шекеров 37',42'; 1:3 Александър Андонов 48',
   2:3 Етурул Чиликтепе 50', 2:4 Иван Дянков 80'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   1:0 (1:0) 
  [1:0 Христо Тонев 6']
  [чк: Васил Кузманов (вр) (Р) 59'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                    7:3 (3:1) 
  [1:0 Марио Димитров 4', 1:1 Георги Куртев 10', 2:1 Ангел Костов 23',
   3:1 Николай В.Николаев 34', 4:1 Ангел Костов 47', 5:1 Марио Димитров 60',
   5:2 Георги Куртев 72', 5:3 Йордан Мегенов 82', 6:3 Николай В.Николаев 83',
   7:3 Петьо Николов 90'+1']
  [чк: Сезгин Четин (Е) 75'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Димитров Георгиев 84'], 150 зрители
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     5:2 (0:1) 
  [0:1 Благовест Зайцев 9', 1:1 Ангел Рахов 48', 1:2 Добрин Орловски 66',
   2:2 Валентин Тодоров 68', 5:2 Александър Стойчев 79',89',90'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (2:0) 
  [2:0 Борислав Хаджиев 9',33'; 2:1 Николай Стоичков 49'], 200 зрители
27 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Карнобат (Карнобат)                 1:8 (0:2) 
  [0:1 Гюнай Метинов 8', 0:5 Живко Димов 15',56',61',63'; 1:5 Митко Филипов 67',
   1:6 Кристиян Христов 72', 1:7 Гюнай Метинов 82', 1:8 Трендафил Момчилов 85'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                        0:2 (0:1) 
  [0:1 Димитър Алексиев 39', 0:2 Ахмед Осман 78'], 1 200 зрители

                           IV кръг

30 август 2017, сряда, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        1:1 (0:1) 
  [0:1 Ахмед Сюнетчиев 35', 1:1 Лъчезар Захариев 50'], 50 зрители
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    0:1 (0:0) 
  [0:1 Йълдърай Али 54']
  [чк: Станимир Ковачев (Г) 34'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)        отложен * 
* - отложен заради участието на Сокол в турнира за Купата на България.
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)               0:3 (0:1) 
  [0:1 Хайри Мехмед 21', 0:3 Георги Й.Георгиев 54',86'], 50 зрители
Арда (Кърджали) - Миньор (Раднево)                        1:0 (0:0) 
  [1:0 Беркай Халил 90'+3']
  [чк: Кирчо Крумов (М) 90'+4'], 3 000 зрители
Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово)                    0:3 (0:1) 
  [0:1 Стефан Чилингиров 1', 0:2 Димитър Петров 79'-аг, 0:3 Стефан Чилингиров 90'+2'], 350 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Тунджа 2006 (Ягода)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 62'], 50 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)         9:0 (4:0) 
  [1:0 Стоян Краешников 7', 3:0 Христо Димитров 27',31'; 4:0 Стойко Колев 35',
   5:0 Йордан Панчев 65', 7:0 Юлий Шекеров 68',74'; 8:0 Станислав Спасов 83',
   9:0 Стоян Краешников 87'-д], 500 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:1 (2:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 4', 2:0 Ангел Здравчев 29', 2:1 Ертурул Челиктепе 89']
  [ид: Динко Митрев (Б) 73'], 120 зрители
4 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)        3:1 (0:1) 
  [0:1 Иван Божков 44'-д, 1:1 Златомир Илиев 57', 2:1 Недялко Хубенов 67'-д,
   3:1 Чавдар Камов 85'], 200 зрители

                           V кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)      3:0 (1:0) 
  [1:0 Тодор Ст.Тодоров 31', 3:0 Ертурул Челиктепе 56',77'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)   2:4 (1:3) 
  [0:2 Георги Какалов 16',17'; 1:2 Петър Вълков 28', 1:3 Андрей Атанасов 45',
   2:3 Анастас Попов 85', 2:4 Апостол Попов 90'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                    3:2 (1:2) 
  [0:1 Милен Стоянов 14', 1:1 Янко Енчев 34'-д, 1:2 Живко Димов 43'-д,
   2:2 Георги Вълев 50', 3:2 Григор Георгиев 70']
  [ид: Георги Калоянов (К) 16']
  [чк: Марио Димитров (М) 89'], 150 зрители
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                   0:0 
  1 700 зрители
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                     2:0 (2:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 9', 2:0 Томас Петров 37'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)       4:0 (2:0) 
  [1:0 Димитър Джонджоров 19', 2:0 Борислав Хаджиев 36', 3:0 Мирослав Кайряков 85',
   4:0 Йълдърай Али 90'+4']
  [чк: Николай Домакинов (А) 53', Георги Д.Георгиев (Д) 53', Валентин Фурлански (А) 68'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Кристиан Петров 65'], 100 зрители
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  0:4 (0:1) 
  [0:1 Юлий Шекеров 4', 0:4 Лъчезар Георгиев 49',78',85'], 80 зрители
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)               3:1 (1:0) 
  [1:0 Стефан Стойнов 16', 2:0 Петко Фанев 51', 3:0 Стефан Чилингиров 74',
   3:1 Михаил Пърчев 80']
  [чк: Веселин Филипов (Л) 61', Сашко Лачев (Р) 61'], 500 зрители

                           VI кръг

8 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)               0:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Й.Георгиев 57'], 100 зрители
9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение)             2:3 (1:2) 
  [0:1 Кристиян Николов 10', 1:1 Росен Пенев 23', 1:2 Стойчо Бебелеков 29',
   2:2 Александър Манолов 76', 2:3 Добрин Орловски 78'], 50 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Алпер Ясенов 50']
  [чк: Живко Митрев (Д) 64'], 100 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                    4:4 (2:1) 
  [1:0 Георги Куртев 1', 1:1 Йълдърай Али 11', 2:1 Николай Д.Николов 40',
   3:1 Кирил Нушев 61', 3:2 Неджиб Неджиб 66'-д, 3:3 Станимир Ковачев 78',
   4:3 Сезгин Четин 82', 4:4 Илхан Ибрамджик 89']
  [чк: Йордан Хърков (Е) 67', Борислав Хаджиев (А) 67'], 100 зрители
Арда (Кърджали) - Сокол (Марково)                         4:1 (2:0) 
  [1:0 Ахмед Осман 26', 2:0 Владислав Мисяк 44'-д, 2:1 Рангел Кордов 49',
   4:1 Атанас Чепилов 69',73'], 2 500 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)               0:2 (0:0) 
  [0:2 Николай В.Николаев 57',84'], 50 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                     5:0 (3:0) 
  [1:0 Васил Н.Василев 9'-аг, 2:0 Лъчезар Георгиев 34', 3:0 Юлий Шекеров 43',
   4:0 Лъчезар Георгиев 58', 5:0 Кристиян Георгиев 89'], 300 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Тунджа 2006 (Ягода)            4:2 (3:2) 
  [3:0 Андрей Атанасов 7',13',27'-д; 3:1 Георги Маринов 40', 3:2 Щерьо Щерев 45'-д,
   4:2 Андрей Атанасов 53']
  [чк: Боян Пенев (Т) 90'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       3:1 (2:1) 
  [0:1 Христо Томов 34', 2:1 Мирослав Радев 39',40'; 3:1 Ертурул Чиликтепе 64']
  [ид: Мирослав Радев (А) 70'], 200 зрители

                           VII кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)    2:1 (1:1) 
  [0:1 Тодор Иванов 30', 1:1 Христо Тонев 33',2 :1 Христо Томов 80'], 500 зрители
Миньор (Раднево) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     1:0 (1:0) 
  [1:0 Григор Георгиев 39']
  [чк: Стоян Маринов (Я) 63'], 1 500 зрители
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)          3:1 (3:0) 
  [1:0 Добромир Димитров 33', 2:0 Денислав Атанасов 34', 3:0 Георги Д.Георгиев 38',
   3:1 Стефан Рабаджийски 52'], 200 зрители
Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали)                        0:3 (0:0) 
  [0:1 Ахмед Осман 61', 0:2 Георги Стефанов 79', 0:3 Беркай Халил 90'+2'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)            7:1 (3:0) 
  [1:0 Ивелин Илиев 2'-д, 4:0 Кристиян Петров 21',38'-д,53'; 4:1 Тодор Тимонов 71',
   5:1 Кристиян петров 76', 6:1 Валентин Славов 81', 7:1 Милен Христов 89'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
  [чк: Илиян Марчев (Г) 75'], 100 зрители
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:3 (1:2) 
  [1:0 Петър Димитров 15', 1:3 Тодор Ст.Тодоров 18',41',76'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)               4:3 (1:1) 
  [1:0 Борис Бисеров 5', 1:1 Веелин Филипов 7'-аг, 1:2 Андрей Атанасов 58',
   2:2 Християн Момчилов 59', 3:2 Борис Бисеров 61', 4:2 Стефан Чилингиров 84',
   4:3 Андрей Атанасов 87']
  [чк: Мартин Здравчев (Б) 38'], 500 зрители
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                     1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Рахов 62'], 100 зрители

                           VIII кръг

22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)        3:1 (2:0) 
  [1:0 Ради Стайков 7', 2:0 Димитър Видев 39', 2:1 Чавдар Камов 64',
   3:1 Димитър Видев 67'], 117 зрители
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                3:1 (0:0) 
  [1:0 Димитър Алексиев 61', 2:0 Ахмед Осман 70', 3:0 Димитър Алексиев 83',
   3:1 Данаил Иванов 90'+3'], 4 500 зрители
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                    3:2 (2:0) 
  [1:0 Александър Киров 14', 2:0 Димитър Петров 34', 2:1 Борислав Хаджиев 50',
   2:2 Никола Праматаров 77', 3:2 Мартин Димитров 82'], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково)                0:2 (0:0) 
  [0:2 Ангел Рахов 49',56'], 100 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)                3:4 (1:3) 
  [0:1 Денислав Атанасов 14', 0:2 Асен Желев 28'-аг, 1:2 Юлий Шекеров 38',
   1:3 Мариян Чернаев 39', 2:3 Станислав Славов 70', 2:4 Калоян Динев 89',
   3:4 Юлий Шекеров 90'+1'], 300 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)               2:1 (1:1) 
  [0:1 Марио Димитров 16', 2:1 Николай Ангелов 45',56'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             1:0 (0:0) 
  [1:0 Теодор Генов 79'], 250 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 2006 (Ягода)        2:1 (2:0) 
  [1:0 Стоян Костадинов 3', 2:0 Христо Томов 35'-д, 2:1 Костадин Арнаудов 75'], 180 зрители
22 септември 2017, петък, 18:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 3:1 (2:0) 
  [2:0 Николай Николов 24',28'; 2:1 Ерсин Тахсин 47', 3:1 Серафим Михайлов 65']
  [чк: Серафим Михайлов (Е) 84', Антониос Василиадис (Г) 84'], 150 зрители

                           IX кръг

30 септември 2017, събота, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          2:0 (1:0) 
  [1:0 Явор Иванов 34', 2:0 Денислав Атанасов 73'], 100 зрители
30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      3:3 (1:0) 
  [2:0 Ангел Рахов 23',51'; 2:1 Иван Жечев 58', 3:1 Александър Стойчев 63',
   3:2 Юлий Шекеров 75', 3:3 Лъчезар Георгиев 89'], 100 зрители
30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:0 (3:0) 
  [1:0 Кирчо Крумов 8', 2:0 Веселин Бакърджиев 25', 3:0 Николай Валентинов Николаев 42',
   4:0 Марчо Димитров 69'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Неджиб Неджиб 90'+3'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)            0:3 (0:1) 
  [0:2 Петър Колев 13',78'; 0:3 Мартин Димитров 90'+3'], 70 зрители
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                     1:1 (0:0) 
  [1:0 Антонио Цанков 90', 1:1 Георги Стефанов 90'+2'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    2:1 (1:0) 
  [1:0 Антон Колев 24', 1:1 Йордан Мегенов 51', 2:1 Недялко Хубенов 68']
  [чк: Мирослав Караилиев (Е) 58'], 100 зрители
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора)             1:1 (0:0) 
  [0:1 Пламен Иванов 64', 1:1 Митко Филипов 78'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           5:1 (0:0) 
  [1:0 Лъчезар Ангелов 55', 2:0 Васил Стефанов 58', 5:0 Петко Фанев 62',65',71';
   5:1 Петър Вълков 82'], 297 зрители

                           IV кръг - отложен мач

4 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)        3:1 (0:1) 
  [0:1 Иван Божков 44'-д, 1:1 Златомир Илиев 57', 2:1 Недялко Хубенов 67'-д,
   3:1 Чавдар Камов 85'], 200 зрители

                           X кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Крумовград:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        7:0 (3:0) * 
  [1:0 Атанас Чепилов 20', 3:0 Ахмед Осман 22',26'; 4:0 Димитър Алексиев 53',
   5:0 Илиян Гаров 66'-д, 6:0 Милош Баич 67', 7:0 Ахмед Осман 72'], 150 зрители
* - в Крумовград по случай панаира на града.
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                 1:0 (0:0) 
  [1:0 Петър Колев 51'], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)       3:0 (2:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 40'-д, 2:0 Запрян Запрянов 44', 4:0 Георги Йотовски 90']
  [чк: Тодор Таушанов (Рд) 39'], 50 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен)                     1:2 (0:0) 
  [1:0 Никола Димитров 47'-аг, 1:2 Юлиян Романов 61',65']
  [чк: Емил Данчев (А) 34'], 70 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           3:3 (1:2) 
  [0:1 Григор Георгиев 35', 1:1 Дончо Атанасов 37', 1:2 Ангел Костов 45',
   1:3 Кирчо Крумов 52', 2:3 Дончо Атанасов 80', 3:3 Христо Томов 87']
  [чк: Анастас Попов (С) 39'], 100 зрители
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)             0:8 (0:5) 
  [0:1 Йордан Мегенов 17', 0:3 Георги Куртев 28',29'; 0:4 Николай Бончев 39'-д,
   0:5 Николай Николов 41', 0:6 Георги Куртев 50', 0:7 Димитър Янч.Димитров 53',
   0:8 Сезгин Четин 77'], 50 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Карлово)                    0:2 (0:2) 
  [0:1 Васил Стефанов 4', 0:2 Петко Фанев 28'], 50 зрители
11 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        3:1 (0:0) 
  [1:0 Тодор Ст.Тодоров 61', 3:0 Мирослав Радев 68',72'; 3:1 Денислав Атанасов 78'], 151 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                2:0 (2:0) 
  [1:0 Георги Какалов 25', 2:0 Шабан Осман 45'], 300 зрители

                           XI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    6:2 (2:1) 
  [0:1 Костадин Арнаудов 20', 1:1 Николай В.Николаев 23', 2:1 Ангел Костов 30',
   4:1 Григор Георгиев 53',61'; 4:2 Боян Пенев 63', 5:2 Марио Димитров 66',
   6:2 Николай В.Николаев 76'], 250 зрители
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      3:1 (1:1) 
  [1:0 Явор Иванов 19'-д, 1:1 Анастас Попов 42', 2:1 Александър Хардалов 68',
   3:1 Денислав Атанасов 89'], 50 зрители
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              6:0 (4:0) 
  [1:0 Рангел Кордов 2', 2:0 Ангел Рахов 31', 4:0 Ангел Семерджиев 34',45';
   5:0 Александър Стойчев 52', 6:0 Ридван Хаджифейзула 64'-аг], 250 зрители
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Илхан Ибрамджик 90'+3'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Ямбол 1915 (Ямбол)             5:2 (3:1) 
  [1:0 Ивелин Илиев 18', 1:1 Юлий Шекеров 38', 2:1 Атанас Апостолов 42',
   4:1 Ивелин Илиев 44',62'; 5:1 Атанас Апостолов 64', 5:2 Стойко Колев 90'], 120 зрители
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Анатоли Киков 67'-аг], 60 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)    1:2 (0:0) 
  [1:0 Недялко Хубенов 60', 1:1 Мартин Димитров 80', 1:2 Яни Николов 90'+1'], 200 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                     0:2 (0:1) 
  [0:1 Ахмед Осман 16', 0:2 Димитър Алексиев 87'], 200 зрители
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Верея II (Стара Загора)                3:1 (1:0) 
  [1:0 Стефан Чилингиров 36', 1:1 Димитър Видев 61', 2:1 Борис Бисеров 73',
   3:1 Васил Стефанов 79']
  [ид: Пламен Крислов (Л) 85'], 300 зрители

                           XII кръг

21 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                  4:1 (2:0) 
  [1:0 Лъчезар Георгиев 11', 2:0 Стойко Колев 36', 3:0 Иван Дянков 47',
   3:1 Антонио Цанков 58', 4:1 Стойко Колев 90'+2'], 280 зрители
21 октомври 2017, събота, 13:45 ч:
Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                 3:2 (1:0) 
  [1:0 Петър Колев 23', 1:1 Сезгин Четин 46', 2:1 Димитър Иванов 55',
   2:2 Георги Куртев 69', 3:2 Мартин Димитров 87'], 150 зрители
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                 0:11 (0:4) 
  [0:2 Ахмед Осман 8',15'; 0:3 Владислав Мисяк 18', 0:4 Вълчан Чанев 37',
   0:5 Ахмед Осман 57', 0:6 Димитър Алексиев 59', 0:7 Владислав Мисяк 63',
   0:8 Ахмед Осман 71', 0:9 Милош Баич 87', 0:10 Вълчан Чанев 84',
   0:11 Милош Баич 87'], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:1 (1:0) 
  [1:0 Венцислав Изевков 7', 2:0 Сашко Лачев 66', 2:1 Недялко Хубенов 89'-д,
   3:1 Анатоли Киков 90'+2'], 68 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)       3:1 (3:0) 
  [2:0 Ангел Здравчев 5',28'; 3:0 Андрей Атанасов 36', 3:1 Ахмед Сюнетчиев 60'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)             3:0 (2:0) 
  [1:0 Ариф Ферадов 7', 3:0 Мирослав Радев 28',67'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сокол (Марково)            0:3 (0:1) 
  [0:1 Ангел Семерджиев 6', 0:2 Томас Петров 85', 0:3 Веселин Отман 89'], 200 зрители
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)               0:3 сл. * 
* - домакините не успяват да организират провеждането на мача.
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                       1:0 (1:0) 
  [1:0 Васил Николаев Василев 10']
  [чк: Николай Валентинов Николаев (М) 41'], 273 зрители

                           XIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  4:0 (1:0) 
  [1:0 Хайри Мехмед 6', 2:0 Денислав Атанасов 50', 3:0 Мариян Чернаев 81',
   4:0 Християн Колев 86'], 200 зрители
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)           3:0 (1:0) 
  [1:0 Борислав Хаджиев 44', 2:0 Рамадан Хайрула 75', 3:0 Борислав Хаджиев 85'], 50 зрители
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     4:2 (2:2) 
  [0:1 Тодор Стоянов Тодоров 7', 1:1 Владислав Калайджиев 22', 1:2 Мирослав Радев 27',
   2:2 Петко Георгиев 36', 4:2 Ивелин Илиев 67',77'], 110 зрители
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            0:5 (0:0) 
  [0:1 Андрей Атанасов 46', 0:2 Георги Какалов 68', 0:5 Андрей Атанасов 70',79',84'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ямбол 1915 (Ямбол)     1:0 (1:0) 
  [1:0 Даниел Добриков 25'], 100 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)            3:1 (0:1) 
  [0:1 Стефан Рабаджийски 39', 1:1 Йордан Вранчев 56', 3:1 Сезгин Четин 65',90'], 8 зрители
Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                     5:0 (3:0) 
  [1:0 Николай Димитров 3', 2:0 Илиян Гаров 35', 3:0 Димитър Алексиев 45'+1',
   4:0 Атанас Чепилов 53', 5:0 Димитър Алексиев 78'], 500 зрители
28 октомври 2017, събота, 16:30 ч:
Сокол (Марково) - Тунджа 2006 (Ягода)                     5:1 (2:0) 
  [2:0 Ангел Рахов 16',45'; 2:1 Боян Пенев 54'-д, 3:1 Ангел Рахов 72',
   4:1 Ангел Семерджиев 78', 5:1 Валентин Тодоров 88'], 40 зрители
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                5:0 

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)             2:4 (1:2) 
  [0:2 Петър Колев 8',19'; 1:2 Ивелин Костов 29', 1:3 Живко Димов 50',
   2:3 Димитър Видев 53', 2:4 Живко Димов 75'-д], 50 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                0:4 (0:1) 
  [0:1 Атанас Чепилов 2', 0:2 Георги Стефанов 68', 0:3 Димитър Алексиев 72',
   0:4 Милош Баич 76']
  [чк: Анатоли Киков (Р) 59', Стефан Киков (Р) 69'], 100 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Евроколеж (Пловдив)                  1:1 (1:1) 
  [0:1 Георги Куртев 14', 1:1 Александър Андонов 38'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)       4:0 (3:0) 
  [1:0 Андрей Атанасов 15', 2:0 Ангел Здравчев 19', 3:0 Георги Какалов 40',
   4:0 Андрей Атанасов 87']
  [чк: Ангел Здравчев (Б) 74'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          2:0 (0:0) 
  [1:0 Стоян Славков 57'-д, 2:0 Ариф Ферадов 64'], 180 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   2:3 (1:1) 
  [0:1 Владислав Калайджиев 14', 1:1 Христо Николов 30', 1:2 Атанас Апостолов 70',
   2:2 Анастас Попов 72', 2:3 Ивелин Илиев 87'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  1:1 (1:1) 
  [1:0 Григор Георгиев 6' 1:1 христо Дончев Христов 42'], 200 зрители
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Атлетик (Куклен)                    0:2 (0:1) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 29', 0:2 Айкут Янъков 67'], 50 зрители
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                        3:1 (3:1) 
  [1:0 Никола Данчев 24', 1:1 Ангел Рахов 32', 2:1 Борис Бисеров 42',
   3:1 Васил Стефанов 44']
  [чк: Йордан Ковачев (Л) 30', Атанас Джаферов (Л) 83', Иван Гудев (С) 87'], 300 зрители

                           XV кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)           2:1 (0:0) 
  [0:1 Джем Хаджи 79', 1:1 Мариян Чернаев 82', 2:1 Георги Й.Георгиев 86'], 200 зрители
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                       2:1 (0:1) 
  [0:1 Петко Фанев 45'+2', 2:1 Айкут Янъков 59'-д,90'+2'-д], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)            5:2 (2:2) 
  [0:1 Боян Пенев 2', 1:1 Владислав Калайджиев 9', 2:1 Валентин Сливов 44',
   2:2 Янко Вълканов 45'+1', 3:2 Ахмед Сюнетчиев 56', 4:2 Владислав Калайджиев 68',
   5:2 Ахмед Сюнетчиев 84'], 300 зрители
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        1:1 (0:1) 
  [0:1 Иван Ангелов 24', 1:1 Михаил Митев 54'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Еркан Мюмюн 85'], 100 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)            1:1 (1:0) 
  [1:0 Сезгин Четин 41', 1:1 Димитър Пл.Димитров 75'], 300 зрители
в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      3:0 (1:0) 
  [1:0 Вълчан Чанев 27', 2:0 Николай Димитров 71', 3:0 Георги Кременлиев 75'], 1 500 зрители
Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)            4:1 (3:0) 
  [1:0 Живко Димов 3', 2:0 Митко Митев 16', 3:0 Димитър Петров 26',
   4:0 Петър Колев 76', 4:1 Запрян Т.Запрянов 89'], 200 зрители
11 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Миньор (Раднево)                        2:2 (0:1) 
  [0:1 Марио Димитров 45', 2:1 Ангел Рахов 47',64'; 2:2 Григор Георгиев 88'], 100 зрители

                           XVI кръг

18 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                   5:1 (2:0) 
  [1:0 Мариян Чернаев 4'-д, 2:0 Георги Й.Георгиев 18', 3:0 Мариян Чернаев 70',
   4:0 Кристиян Колев 80', 5:0 Калоян Динев 84', 5:1 Добромир Димитров 88'-аг]
  [ид: Александър Стойчев (С) 12'], 100 зрители
18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)        4:3 (1:0) 
  [1:0 Пламен Иванов 21', 1:1 Сашко Лачев 60', 1:2 Запрян Запрянов 62',
   1:3 Сашко Лачев 66', 2:3 Пламен Иванов 70', 3:3 Ивелин Костов 76',
   4:3 Ради Стайков 90'], 100 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                  1:2 (0:2) 
  [0:1 Димитър Петров 4', 0:2 Петър Колев 40', 1:2 Юлий Шекеров 61'], 250 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                1:2 (1:1) 
  [0:1 Владислав Мисяк 33', 1:1 Андрей Атанасов 43', 1:2 Ахмед Осман 58'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          3:1 (1:1) 
  [0:1 Сезгин Четин 37', 1:1 Тодор Ст.Тодоров 45', 2:1 Мирослав Радев 59',
   3:1 Теодор Генов 73']
  [чк: Ариф Ферадов (А) 65', Йордан Вранчев (Е) 89'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   2:1 (1:0) 
  [1:0 Дончо Атанасов 33', 1:1 Цветомир Матев 75', 2:1 Кристиян Перчемлиев 90'+2'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       2:1 (1:0) 
  [1:0 Григор Георгиев 29', 1:1 Айкут Янъков 74', 2:1 Марио Димитров 81']
  [чк: Димитър Джонджоров (А) 40'], 150 зрители
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в Тулово:
Тунджа 2006 (Ягода) - Гигант (Съединение)                 1:1 (1:0) * 
  [1:0 Ален Иванов 19', 1:1 Благовест Зайцев 82']
  [чк: Щерьо Щерев (Т) 55'], 50 зрители
* - мачът започва с 30' закъснение, в 15:00 ч, заради забавяне на линейката.
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Никола Данчев 69'], 200 зрители

                           XVII кръг

25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Верея II (Стара Загора)                 1:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 17'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                  0:0 
  300 зрители
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               1:1 (0:0) 
  [1:0 Николай Стоичков 75', 1:1 Янко Енчев 76'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                    0:0 
  100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)    4:1 (3:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 2', 2:0 Недялко Хубенов 8', 3:0 Даниел Добриков 22',
   4:0 Цветомир Матев 70', 4:1 Боян Пенев 77'], 100 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)        0:1 (0:1) 
  [0:1 Любомир Александров 20'], _ зрители
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)            0:1 (0:1) 
  [0:1 Андрей Атанасов 20']
  [чк: Емил Димитров (К) 89'], 150 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Ямбол 1915 (Ямбол)             3:1 (0:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 51', 2:0 Михаел Пърчев 58', 2:1 Юлий Шекеров 76',
   3:1 Михаел Пърчев 80']
  [чк: Петър Райков (Р) 54', Димитър Тодоров (Я) 54', Стоян Маринов (Я) 70'], 78 зрители
26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в Крумовград:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              5:0 (4:0) 
  [1:0 Атанас Чепилов 12', 4:0 Ахмед Осман 19',27',35'; 5:0 Бейсим Бейсим 52'], 1 500 зрители

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота, 14:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)              4:2 (3:2) 
  [0:1 Венцислав Иванов 17', 1:1 Стелиян Евтимов 20', 2:1 Пламен Иванов 35',
   2:2 Венцислав Иванов 38', 4:2 Пламен Иванов 43',57'], 150 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       0:0 
  100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:1 (1:0) 
  [1:0 Ангел Лазаров 24', 1:1 Тодор Ст.Тодоров 69'], 150 зрители
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)           11:1 (4:0) 
  [2:0 Димитър Алексиев 11',38'; 3:0 Борислав Стойчев 39', 4:0 Вълчан Чанев 44',
   4:1 Ангел Здравчев 55', 5:1 Джихат Кямил 58', 6:1 Атанас Чепилов 64',
   7:1 Димитър Алексиев 73', 8:1 Джихат Кямил 76', 9:1 Ахмед Осман 80',
   10:1 Георги Стефанов 82', 11:1 Бейсим Бейсим 85'], 1 200 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)                 6:0 (3:0) 
  [1:0 Георги Куртев 3', 2:0 Йордан Мегенов 42', 3:0 Николай Николов 45',
   5:0 Йордан Мегенов 65',68'; 6:0 Сезгин Четин 81'], 20 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       2:0 (2:0) 
  [1:0 Филип Сантов 20', 2:0 Даниел Добриков 25'], 74 зрители
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 37', 2:0 Цветан Йотов 52'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          0:0 
  200 зрители
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        1:1 (1:1) 
  [0:1 Ангел Семерджиев 2', 1:1 Шабан Османов 33'], 150 зрители

                           XIX кръг

3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                отложен 
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                отложен 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               отложен 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       отложен 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        отложен 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     отложен 
Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол)             отложен 
4 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    отложен 
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)                     отложен 
14 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)                     0:12 (0:7) 
  [0:1 Митко Плахов 4', 0:2 Берай Халил 20', 0:3 Илиян Гаров 29',
   0:4 Берай Халил 33', 0:5 Атанас Кръстев 35', 0:6 Джихат Кямил 37',
   0:7 Атанас Чепилов 40', 0:8 Митко Плахов 63', 0:9 Владислав Мисяк 64',
   0:10 Димитър Алексиев 68', 0:11 Владислав Мисяк 75', 0:12 Димитър Алексиев 90'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        2:2 (2:1) 
  [1:0 Анастас Попов 9', 1:1 Живко Димов 25', 2:1 Анастас Попов 29'-д,
   2:2 Георги Калоянов 73'], 60 зрители
28 март 2018, сряда, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                3:0 (1:0) 
  [1:0 Йордан Ковачев 28', 2:0 Шабан Османов 55'-д, 3:0 Борислав Хаджиев 70'], 100 зрители
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                0:2 (0:0) 
  [0:1 Пламен Колев 53', 0:2 Атанас Апостолов 62'-д], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               0:1 (0:1) 
  [0:1 Кристиян Николов 34'], 73 зрители
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Валентинов Николаев 32', 2:0 Станислав Белчев 60']
  [чк: Георги Гайдаров (М) 75'], 200 зрители
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    3:0 (3:0) 
  [1:0 Петко Фанев 3', 2:0 Марио Георгиев 18', 3:0 Стойчо Недков 36'], 70 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Тодор Стоянов Тодоров 47'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол)             2:0 (0:0) 
  [1:0 Виделин Сердарски 70', 2:0 Андрей Атанасов 80'], 101 зрители

                           XX кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)        2:1 (0:0) 
  [1:0 Михаил Димитров 62', 1:1 Виделин Сердарски 76', 2:1 Стелиян Евтимов 83'], 100 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)           0:0 
  150 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   3:0 (0:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 51', 2:0 Венцислав Изевков 85', 3:0 Стефан Рабаджийски 89'], 80 зрители
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 2006 (Ягода)                 6:0 (2:0) 
  [1:0 Димитър Петров 27', 2:0 Мартин Димитров 29', 3:0 Георги Димитров 52',
   4:0 Мартин Димитров 56', 5:0 Ивайло Стойчев 66', 6:0 Стефан Василев 87'-д], 150 зрители
в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                        7:0 (3:0) 
  [1:0 Георги Стефанов 2', 2:0 Владислав Мисяк 16', 3:0 Атанас Чепилов 43',
   4:0 Димитър Алексиев 48', 6:0 Ахмед Осман 68',81'; 7:0 Джихат Кямил 90'], 1 200 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                    1:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Куртев 33', 1:1 Николай Вал.Николаев 61'], 50 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Цветомир Матев 79'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                     1:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 19'], 200 зрители
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)               4:1 (1:1) 
  [1:0 Владислав Калайджиев 38', 1:1 Юлиян Романов 40', 2:1 Асен Юлиянов Асенов 75',
   3:1 Владислав Калайджиев 79', 4:1 Ивелин Илиев 82'], 170 зрители

                           XIX кръг - отложени мачове

14 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)                     0:12 (0:7) 
  [0:1 Митко Плахов 4', 0:2 Берай Халил 20', 0:3 Илиян Гаров 29',
   0:4 Берай Халил 33', 0:5 Атанас Кръстев 35', 0:6 Джихат Кямил 37',
   0:7 Атанас Чепилов 40', 0:8 Митко Плахов 63', 0:9 Владислав Мисяк 64',
   0:10 Димитър Алексиев 68', 0:11 Владислав Мисяк 75', 0:12 Димитър Алексиев 90'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        2:2 (2:1) 
  [1:0 Анастас Попов 9', 1:1 Живко Димов 25', 2:1 Анастас Попов 29'-д,
   2:2 Георги Калоянов 73'], 60 зрители

                           XXI кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)        0:1 (0:1) 
  [0:1 Ивелин Костов 14'], 130 зрители
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    1:2 (0:1) 
  [0:1 Илиян Марчев 41', 1:1 Шабан Османов 56', 1:2 Петко Гешев 90'+2'], 100 зрители
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:0 (1:0) 
  [1:0 Тодор Деков 27', 2:0 Стойчо Бебелеков 71'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)               2:0 (0:0) 
  [1:0 Явор Иванов 61', 2:0 Христо Митев 75'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                        0:0 
  400 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ямбол 1915 (Ямбол)         2:1 (1:0) 
  [1:0 Ангел Здравчев 30', 1:1 Дилян Димитров 65', 2:1 Анастас Попов 75'-д]
  [чк: Александър Киров (Я) 52', Александър Андонов (Я) 74'], 173 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     6:2 (4:1) 
  [0:1 Георги Какалов 6', 1:1 Васил Богданов 17', 2:1 Виделин Сердарски 20'-аг,
   3:1 Тодор Ст.Тодоров 24', 4:1 Мирослав Радев 40', 4:2 Димитър Пл.Димитров 59',
   5:2 Тодор Ст.Тодоров 67', 6:2 Ариф Ферадов 81'], 200 зрители
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                    1:0 (1:0) 
  [1:0 Марио Георгиев 22'], 300 зрители
в Мъглиж:
Тунджа 2006 (Ягода) - Раковски 2011 (Раковски)            0:3 сл. * 
* - мачът не започва, тъй като стадионът в Мъглиж е заключен. В последствие
    е присъден служебно.

                           XXII кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)      2:0 (0:0) 
  [1:0 Янко Вълканов 51', 2:0 Ивелин Костов 90'+2'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)   отложен 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода)                  3:0 сл. 
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)               2:1 (0:0) 
  [1:0 Запрян Тодоров Запрянов 53', 1:1 Стефан Чилингиров 68', 2:1 Сашко Лачев 90'+2'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                    отложен 
в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                   3:1 (0:1) 
  [0:1 Явор Иванов 9', 1:1 Атанас Чепилов 55', 2:1 Красимир Илиев 58',
   3:1 Атанас Чепилов 88'], 1 000 зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                     2:1 (0:1) 
  [0:1 Добрин Орловски 18', 1:1 Пейчо Енчев 51', 2:1 Николаус Томопулос 62']
  [чк: Христо Станев (С) 89'], 20 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Живко Митев 47'-д]
  [чк: Рамадан Хайрула (А) 88'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            1:1 (1:0) 
  [1:0 Петко Гешев 35', 1:1 Ахмед Сюнетчиев 76']
  [чк: Александър Стойчев (Г) 90'+2'], 150 зрители
25 април 2018, сряда, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:3 (1:1) 
  [0:1 Костадин Желев 28', 1:1 Юлий Шекеров 41', 1:2 Костадин Желев 54',
   2:2 Валентин Добревски 68', 2:3 Атанас Савов 74'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                    0:1 (0:0) 
  [0:1 Григор Георгиев 64'], 200 зрители

                           XIX кръг - отложени мачове

28 март 2018, сряда, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                3:0 (1:0) 
  [1:0 Йордан Ковачев 28', 2:0 Шабан Османов 55'-д, 3:0 Борислав Хаджиев 70'], 100 зрители
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                0:2 (0:0) 
  [0:1 Пламен Колев 53', 0:2 Атанас Апостолов 62'-д], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               0:1 (0:1) 
  [0:1 Кристиян Николов 34'], 73 зрители
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Валентинов Николаев 32', 2:0 Станислав Белчев 60']
  [чк: Георги Гайдаров (М) 75'], 200 зрители
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    3:0 (3:0) 
  [1:0 Петко Фанев 3', 2:0 Марио Георгиев 18', 3:0 Стойчо Недков 36'], 70 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Тодор Стоянов Тодоров 47'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол)             2:0 (0:0) 
  [1:0 Виделин Сердарски 70', 2:0 Андрей Атанасов 80'], 101 зрители

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)             2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 3', 2:0 Благовест Зайцев 65'], 250 зрители
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:1 (1:0) 
  [1:0 Владислав Калайджиев 19', 1:1 Цветомир Матев 54', 2:1 Пламен Колев 62'], 120 зрители
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                    2:0 (1:0) 
  [2:0 Шабан Османов 38',56']
  [чк: Веселин Филипв (А)], 100 зрители
Сокол (Марково) - Арда (Кърджали)                         0:3 сл. * 
* - линейката за мача не пристига.
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)               3:0 (0:0) 
  [1:0 Явор Иванов 51', 2:0 Добромир Димитров 55', 3:0 Явор Иванов 80'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)               3:1 (1:0) 
  [1:0 Янко Енчев 35', 2:0 Николай В.Николаев 60', 2:1 Ивайло Аврамов 63',
   3:1 Григор Георгиев 77'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:2 (1:1) 
  [0:1 Тодор Ст.Тодоров 19', 1:1 Христо Тонев 44', 1:2 Еркан Мюмюн 53',
   2:2 Костадин Жеков 60'], 100 зрители
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     2:0 (1:0) 
  [1:0 Радослав Влашев 40', 2:0 Марио Трифонов 70'], 300 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Борислав 2009 (Първомай)            0:3 сл. 

                           XXIV кръг

5 април 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)    5:0 (0:0) 
  [1:0 Евгени Минев 50', 2:0 Ивелин Костов 76', 3:0 Пламен Иванов 82',
   4:0 Златомир Митев 84', 5:0 Емре Емин 87']
  [чк: Михаил Митев (С) 76'], 80 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода)          3:0 сл. 
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)               1:1 (0:0) 
  [0:1 Никола Данчев 73', 1:1 Виделин Сердарски 83'], 200 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                     2:1 (0:1) 
  [0:1 Марио Димитров 10', 1:1 Христо Колев 68', 2:1 Александър Андонов 84']
  [чк: Георги Нейков (Я) 90', Стоян Маринов (М) 90'], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)          0:0 
  100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                     3:0 (1:0) 
  [1:0 Мартин Димитров 23', 2:0 Трендафил Момчилов 55', 3:0 Димитър Петров 83'], 300 зрители
в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                        2:0 (1:0) 
  [2:0 Димитър Алексиев 3',85'], 1 500 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    3:0 (0:0) 
  [1:0 Недялко Хубенов 47', 2:0 Антон Колев 49', 3:0 Илия Янков 88'], 200 зрители
5 април 2018, четвъртък, 18:30 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            2:0 (1:0) 
  [1:0 Петър Челебиев 22', 2:0 Йордан Вранчев 54'], 50 зрители

                           XXV кръг

14 април 2018, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)        3:0 (1:0) 
  [1:0 Васил Сантов 36', 3:0 Филип Сантов 64',78'], 150 зрители
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                 1:0 (0:0) 
  [1:0 Петко Гешев 61']
  [чк: Николай Бончев (Е) 80'], 180 зрители
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                1:4 (0:3) 
  [0:1 Пламен Крумов 5', 0:2 Димитър Вакавлиев 34'-аг, 0:3 Владислав Мисяк 41',
   1:3 Кристиян Петров 52', 1:4 Георги Кременлиев 88'], 500 зрители
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                    3:2 (2:1) 
  [1:0 Шабан Османов 4', 1:1 Живко Димов 14', 2:1 Димитър Джонджоров 34',
   3:1 Шабан Османов 58', 3:2 Мартин Димитров 68'], 150 зрители
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Ангел Рахов 55'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)                3:0 (0:0) 
  [2:0 Мариян Чернаев 50',55'; 3:0 Георги Й.Георгиев 78'], 121 зрители
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)               2:1 (1:0) 
  [1:0 Марио Димитров 30', 2:0 Георги Вълев 75', 2:1 Димитър Пл.Димитров 84'], 84 зрители
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:1 (1:1) 
  [1:0 Борис Бисеров 8', 1:1 Мирослав Радев 35'], 150 зрители
15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)        0:3 сл. 

                           XXVI кръг

18 април 2018, сряда, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             3:0 сл. 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           3:1 (2:1) 
  [1:0 Ангел Здравчев 1п, 1:1 Марио Георгиев 1п, 2:1 Анастас Попов 1п,
   3:1 Чавдар Иванов 2п]
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             1:0 (1:0) 
  [1:0 Стоян Славков 38'-д]
  [чк: Теодор Генов (А) 90', Ангел Костов (М) 90'], 150 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)          3:2 (1:1) 
  [0:1 Денислав Атанасов 4', 1:1 Юлий Шекеров 17', 2:1 Виделин Сердарски 52',
   3:1 Андрей Атанасов 57', 3:2 Йордан Панчев 88'], 200 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)                      0:3 (0:2) 
  [0:1 Ангел Семерджиев 25', 0:2 Красимир Иванов 32', 0:3 Ангел Семерджиев 79'], 200 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               3:4 (0:3) 
  [0:1 Веселин Филипов 16', 0:2 Димитър Джонджоров 26', 0:3 Мутлу Алиев 37',
   1:3 Запрян Т.Запрянов 87', 2:3 Иван Гендов 88', 2:4 Мутлу Алиев 89',
   3:4 Запрян Т.Запрянов 90']
  [чк: Венцислав Изевков (Р) 26'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Пламен Колев 80'], 250 зрители
в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                     6:0 (2:0) 
  [1:0 Димитър Алексиев 22', 2:0 Митко Плахов 39', 3:0 Джихат Кямил 61',
   4:0 Владислав Мисяк 66', 5:0 Джихат Кямил 68', 6:0 Ахмед Осман 82'], 800 зрители
18 април 2018, сряда, 18:30 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    2:2 (1:1) 
  [0:1 Филип Сантов 20', 1:1 Георги Куртев 45'+2', 2:1 Тодор Иванов 70',
   2:2 Златомир Илиев 86'], 100 зрители

                           XXVII кръг

21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        0:4 (0:2) 
  [0:1 Димитър Алексиев 8', 0:2 Джихат Кямил 33', 0:4 Ахмед Осман 75',82']
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                 2:2 (1:1) 
  [0:1 Димитър Петров 20', 1:1 Георги Иванов 42', 2:1 Христо Доков 49',
   2:2 Димитър Петров 75'], 105 зрители
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)       6:0 
  [1:0 Михаел Лалев _, 2:0 Ивелин Илиев _, 3:0 Михаел Лалев _,
   4:0 Петко Георгиев _, 5:0 Михаел Лалев _, 6:0 Николай Георгиев _]
  [чк: Петър Ройков (Рак) 76'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Ямбол 1915 (Ямбол)                     0:0 
  [чк: Христин Колев (Я) 44'], 200 зрители
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                2:2 (1:1) 
  [0:1 Андрей Атанасов 21', 1:1 Добрин Орловски 22', 1:2 Юлий Шекеров 50',
   2:2 Недко Миленов 90'+5'], 73 зрители
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:0 (0:0) 
  [2:0 Явор Иванов 59',68'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           3:0 (3:0) 
  [1:0 Григор Георгиев 8', 2:0 Янко Енчев 15', 3:0 Николай В.Николаев 40'], 100 зрители
21 април 2018, събота, 18:30 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)             2:0 (2:0) 
  [1:0 Любомир Романски 36', 2:0 Васил Мурджев 39'], 50 зрители
22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 сл. 

                           XXII кръг - отложени мачове

25 април 2018, сряда, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:3 (1:1) 
  [0:1 Костадин Желев 28', 1:1 Юлий Шекеров 41', 1:2 Костадин Желев 54',
   2:2 Валентин Добревски 68', 2:3 Атанас Савов 74'], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                    0:1 (0:0) 
  [0:1 Григор Георгиев 64'], 200 зрители

                           XXVIII кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Левски (Карлово)                2:0 (1:0) 
  [1:0 Тодор Иванов 29', 2:0 Евгени Минев 59'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      4:2 (2:2) 
  [1:0 Христо Томов 5', 1:1 Денислав Атанасов 10', 1:2 Георги Й.Георгиев 40',
   2:2 Джунейт Узунов 41', 4:2 Христо Томов 61',75'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              0:0 
  200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               2:2 (0:0) 
  [0:1 Борислав Хаджиев 51', 1:1 Андрей Атанасов 63', 2:1 Виделин Сердарски 78',
   2:2 Илхан Ибрамджик 90'+1'], 150 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)             0:0 
  200 зрители
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:1 (1:1) 
  [0:1 Денислав Димов 3', 1:1 Милен Стоянов 45'+1'], 150 зрители
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                     3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
28 април 2018, събота, 18:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            2:0 (0:0) 
  [2:0 Иван Гендов 51',66'], 100 зрители
29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                    0:3 сл. 

                           XXIX кръг

4 май 2018, петък, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)            3:1 (0:0) 
  [1:0 Добрин Орловски 65', 1:1 Ангел Здравчев 68', 3:1 Добрин Орловски 75',77'-д], 159 зрители
4 май 2018, петък, 19:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                 3:2 (0:1) 
  [0:1 Мартин Димитров 5', 0:2 Георги Калоянов 51', 1:2 Георги Куртев 75',
   2:2 Николай Павлов 78'-д, 3:2 Йордан Вранчев 85'], 50 зрители
5 май 2018, събота, 18:00 ч:
в Момчилград:
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                 8:0 (6:0) 
  [1:0 Деян Лозев 10'-д, 2:0 Красимир Илиев 24', 4:0 Деян Лозев 34',36';
   7:0 Беркай Халил 40',43',48'; 8:0 Джихат Кямил 88'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)       4:1 (0:1) 
  [0:1 Сашко Лачев 16', 1:1 Цветомир Матев 72', 2:1 Антон Колев 81',
   3:1 Васил Сантов 83', 4:1 Цветомир Матев 85']
  [чк: Ивайло Аврамов (Р) 65', Венцислав Изевков (Р) 79'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Манчев 64']
  [чк: Динко Динев (Я) 65'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)       2:1 (1:1) 
  [0:1 Георги Какалов 20', 1:1 Диян Динев 39', 2:1 Ахмед Сюнетчиев 90'+2'], 200 зрители
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             3:2 (0:0) 
  [1:0 Илхан Ибрамджик 58', 1:1 Мирослав Радев 59', 2:1 Шабан Османов 65',
   3:1 Димитър Джонджоров 81', 3:2 Мирослав Радев 89']
  [чк: Стоян Славков (Ас)], 300 зрители
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)               3:0 сл. 
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                       4:0 (1:0) 
  [1:0 Веселин Бакърджиев 36', 2:0 Георги Вълев 53', 3:0 Станислав Белчев 61',
   4:0 Димитър Цонев 81'], 100 зрители

                           XXX кръг

9 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                1:1 (0:1) 
  [0:1 Григор Георгиев 5', 1:1 Ради Стайков 73']
  [чк: Георги Гайдаров (М) 39', Веселин Бакърджиев (М) 74'], 300 зрители
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                  2:1 (0:0) 
  [1:0 Марио Георгиев 48'-д, 1:1 Явор Иванов 57', 2:1 Марио Георгиев 66']
  [чк: Коста Янев (З) 47', Мариян Чернаев (З) 50'], 150 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Сокол (Марково)                     0:3 сл. 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           2:0 (0:0) 
  [2:0 Костадин Желев 50',74'-д]
  [чк: Мирослав Кайряков (А) 65', Николай Праматаров (А) 87'], 117 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     0:2 (0:1) 
  [0:1 Михаел Лалев 30', 0:2 Пламен Колев 65'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            0:1 (0:1) 
  [0:1 Благовест Зайцев 7'], 100 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)     4:0 (2:0) 
  [1:0 Румен Стоянов 13', 3:0 Христо Димитров 37',70'; 4:0 Лъчезар Георгиев 89'], 300 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)            2:4 (1:3) 
  [1:0 Запрян Т.Запрянов 15', 1:1 Тодор Тимонов 23', 1:2 Любомир Романски 34',
   1:4 Николай Д.Николов 41',66'; 2:4 Запрян Т.Запрянов], 100 зрители
Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                     0:2 (0:0) 
  [0:1 Джихат Кямил 49', 0:2 Атанас Чепилов 56'], 150 зрители

                           XXXI кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)             2:1 (1:1) 
  [0:1 Ивелин Костов 10', 1:1 Мартин Димитров 19', 2:1 Живко Димов 66'], 150 зрители
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       4:3 (2:1) 
  [1:0 Недялко Хубенов 10', 2:0 Илия Янков 20', 2:1 Андрей Атанасов 42',
   2:2 Виделин Сердарски 47', 3:2 Цветомир Матев 68', 4:2 Недялко Хубенов 72',
   4:3 Кирил Георгиев 85'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          2:1 (2:0) 
  [1:0 Александър Стойчев 5', 2:0 Благовест Зайцев 29', 2:1 Стоян Славков 90'-д], 350 зрители
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   3:0 сл. 
Атлетик (Куклен) - Тунджа 2006 (Ягода)                    3:0 сл. 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        3:0 (2:0) 
  [1:0 Добрин Орловски 18', 2:0 Ангел Семерджиев 45', 3:0 Добрин Орловски 46'], 200 зрители
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  1:0 
12 май 2018, събота, 19:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  2:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Куртев 35', 1:1 Александър Андонов 48'-д, 2:1 Георги Нейков 78'], 50 зрители

                           XXXII кръг

18 май 2018, петък, 18:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                      0:2 (0:0) 
  [0:2 Димитър Алексиев 73',87'], 200 зрители
19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)           0:4 (0:0) 
  [0:2 Георги Д.Георгиев 49',55'; 0:3 Мариян Чернаев 67', 0:4 Явор Иванов 77'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                        2:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Желев 48', 2:0 Ангел Костов 60'], _ зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        3:1 (2:0) 
  [1:0 Костадин Желев 23', 2:0 Анастас Попов 39', 3:0 Ангел Здравчев 55',
   3:1 Кристиян Николов 81'], 130 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     5:1 (1:0) 
  [1:0 Даниел Добриков 44'-аг, 2:0 Мирослав Радев 47', 3:0 Тодор Ст.Тодоров 49',
   4:0 Мирослав Радев 63', 5:0 Ридван Хаджифейзула 71', 5:1 Цветомир Матев 89'], 100 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)            4:2 (2:1) 
  [0:1 Николай Павлов 15', 1:1 Андрей Атанасов 31', 2:1 Георги Какалов 35',
   3:1 Николай Парнаров 53', 3:2 Георги Куртев 75', 4:2 Юлий Шекеров 82']
  [чк: Йордан Вранчев (Е) 90'+3', Андрей Атанасов (Б) 90'+3'], 100 зрители
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Сашко Лачев 45'-д, 2:0 Запрян Т.Запрянов 60', 2:1 Трендафил Момчилов 67'], 150 зрители
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                       1:2 (1:0) 
  [1:0 Стефан Чилингиров 45', 1:1 Борислав Хаджиев 57', 1:2 Мирослав Кайряков 85']
  [чк: Шабан Османов (А)], 150 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)            0:3 сл. 

                           XXXIII кръг

26 май 2018, събота, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора)                   1:2 (0:1) 
  [0:1 Георги Й.Георгиев 41', 0:2 Денислав Атанасов 61', 1:2 Добрин Орловски 67'], 100 зрители
26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Верея II (Стара Загора)        2:1 (0:0) 
  [0:1 Динко Иванов 70', 1:1 Иван Гендов 71', 2:1 Венцислав Изевков 85'], 70 зрители
Карнобат (Карнобат) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  2:1 (1:1) 
  [0:1 Христо Димитров 7', 1:1 Георги Калоянов 28', 2:1 Яни Николов 90'], 200 зрители
Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                9:0 (6:0) 
  [1:0 Атанас Чепилов 15', 2:0 Красимир Илиев 17', 3:0 Ахмед Осман 21',
   5:0 Димитър Алексиев 22',32'; 6:0 Атанас Чепилов 35', 7:0 Митко Плахов 66',
   9:0 Димитър Алексиев 82',87'], _ зрители
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          2:2 (0:0) 
  [0:1 Теодор Генов 59', 1:1 Николай Павлов 65', 1:2 Мирослав Радев 75',
   2:2 Николай Павлов 83'], 70 зрители
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   3:2 (1:2) 
  [0:1 Александър Шабаров 21'-аг, 0:2 Ангел Здравчев 23', 1:2 Цветомир Матев 45',
   2:2 Живко Митев 46', 3:2 Антон Колев 62'], 203 зрители
Гигант (Съединение) - Тунджа 2006 (Ягода)                 3:0 сл. 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               5:1 (2:0) 
  [1:0 Атанас Апостолов 28', 3:0 Николай Стоичков 31',49'; 4:0 Ахмед Сюнетчиев 58',
   4:1 Никола Данчев 61', 5:1 Пламен Колев 85']
  [чк: Християн Момчилов (Л) 43'], 100 зрители
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                       2:0 (0:0) 
  [1:0 Олгин Чобан 85', 2:0 Димитър Джонджоров 88']
  [чк: Ангел Костов (М) 73', Веселин Бакърджиев (М) 90'+2'], 250 зрители

                           XXXIV кръг

29 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              0:0 
  250 зрители
1 юни 2018, петък, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                  4:1 (3:0) 
  [2:0 Мариян Чернаев 24'-д,36'; 3:0 Георги Й.Георгиев 40', 4:0 Мариян Чернаев 74',
   4:1 Олгин Чобан 81'], 50 зрители
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               1:1 (1:0) 
  [1:0 Григор Георгиев 8', 1:1 Пламен Колев 80'], 500 зрители
2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Сокол (Марково)                 3:4 (1:2) 
  [1:0 Пламен Иванов 36', 1:1 Добрин Орловски 40', 1:2 Иван Караманов 43',
   2:2 Пламен Иванов 60', 2:3 Добрин Орловски 76', 3:3 Пламен Иванов 80',
   3:4 Ангел Семерджиев 82'], 20 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)        4:1 (3:0) 
  [2:0 Христо Томов 10',28'; 3:0 Георги Петров 43', 4:0 Христо Методиев 82',
   4:1 Сезгин Четин 87'], 200 зрители
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)            1:4 (1:2) 
  [1:0 Христо Янчев 7', 1:1 Ивайло Стойчев 10', 1:2 Яни Николов 12',
   1:3 Марин Д.Маринов 75', 1:4 Димитър Петров 81'], 100 зрители
Ямбол 1915 (Ямбол) - Раковски 2011 (Раковски)             4:3 (3:1) 
  [1:0 Динко Динев 13', 2:0 Христо Димитров 20', 3:0 Венцислав Иванов 39',
   3:1 Сашко Лачев 41'-д, 4:1 Христо Димитров 50', 4:2 Иван Гендов 55',
   4:3 Ивайло Аврамов 83'], 200 зрители
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    3:2 (1:0) 
  [2:0 Петко Фанев 13',50'; 3:0 Стефан Чилингиров 80', 3:2 Цветан Йотов 89',90'], 400 зрители
Тунджа 2006 (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:3 сл. 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Арда (Кърджали) XXX 3:1 1:0 3:1 2:0 4:1 5:0 7:0 9:0 5:0 7:0 11:1 6:0 3:0* 3:0 3:0* 8:0 6:0 2. Загорец (Нова Загора) 0:0 XXX 1:0 1:0 4:1 5:1 3:0 4:0 2:0 2:0 1:0 3:1 0:1 2:0 3:0 3:1 2:1 3:0* 3. Миньор (Раднево) 0:0 1:1 XXX 1:1 2:1 2:0 3:2 4:0 2:1 4:0 2:0 3:0 1:0 7:3 1:0 3:1 5:0 6:2 4. Розова долина (Казанлък) 1:4 0:0 1:1 XXX 4:1 1:0 0:3 5:1 2:1 4:2 2:1 3:0* 1:0 7:1 5:2 6:0 0:1 5:2 5. Атлетик (Куклен) 0:3 0:0 2:0 2:1 XXX 1:1 3:2 2:1 1:0 3:2 4:0 3:0 1:2 2:0 0:0 1:0 3:0 3:0* 6. Сокол (Марково) 0:3* 1:2 2:2 0:2 5:1 XXX 1:0 3:0 2:2 6:0 2:0 3:1 5:2 2:0 3:3 1:0 1:0 5:1 7. Карнобат (Карнобат) 0:2 0:1 0:1 0:1 3:2 3:0 XXX 0:3 0:1 1:1 1:1 2:1 1:0 3:2 2:1 4:1 2:1 6:0 8. Левски (Карлово) 0:2 2:1 1:0 1:0 1:2 3:1 1:0 XXX 4:3 1:1 4:0 5:1 3:2 3:0 2:0 3:1 3:1 3:0* 9. Борислав 2009 (Първомай) 1:2 3:2 2:1 3:1 2:2 2:0 1:4 1:1 XXX 2:1 4:0 2:3 0:1 4:2 2:0 1:0 2:0 4:2 10. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0 3:1 1:0 0:2 3:0 0:0 0:3 1:0 6:2 XXX 5:1 3:1 2:0 3:1 2:4 1:0 3:0 3:0* 11. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:4 1:0 2:0 1:0 1:0 3:1 1:2 2:0 4:3 0:1 XXX 3:2 3:0 2:1 1:0 4:1 3:0 4:1 12. Свиленград 1921 (Свиленград) 0:4 4:2 3:3 2:3 2:0 0:3 2:2 3:1 2:4 2:2 2:1 XXX 3:1 4:1 2:1 1:0 2:1 2:1 13. Гигант (Съединение) 1:1 0:3 2:0 1:1 0:1 1:0 2:2 0:0 0:5 2:1 0:0 1:1 XXX 1:0 1:0 1:0 2:0 3:0* 14. Евроколеж (Пловдив) 0:2 0:3 1:1 2:0 4:4 2:1 3:2 2:1 1:1 2:2 2:2 0:1 3:1 XXX 2:1 3:1 2:0 6:0 15. Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2 3:4 2:1 0:0 1:2 0:3 1:2 5:0 3:2 0:0 4:0 9:0 4:1 1:1 XXX 4:3 3:2 3:0* 16. Раковски 2011 (Раковски) 0:4 0:0 0:2 3:0 3:4 0:2 2:1 2:1 0:0 3:1 3:1 3:0 2:0 2:4 3:1 XXX 2:1 1:0 17. Верея II (Стара Загора) 0:11 0:4 1:1 1:1 2:1 3:4 2:4 2:0 2:1 2:0 3:1 5:0 2:3 0:8 4:2 4:3 XXX 3:0* 18. Тунджа 2006 (Ягода) 0:12 0:3* 0:3* 0:3* 0:2 0:3* 1:8 0:2 0:3* 1:3 0:3* 0:3* 1:1 2:4 0:4 0:3* 1:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре