« МОФГ Кърджали/Смолян 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопа Смолян (Смолян)             14   11   1   2   41:14   34     Финал
 2. Палас (Рудозем)                    14    9   1   4   38:20   28     Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Върбица 2006 (Бенковски)           14    8   3   3   33:14   27 [+]      
 4. Искра (Черноочене)                 14    8   1   5   31:21   25          
 5. Родопи 1935 (Момчилград)           14    6   3   5   22:22   21          
 6. Левски 2005 (Крумовград)           14    5   1   8   24:29   16          
 7. Перперикон (Перперек)              14    2   2  10   23:47    8          
 8. Джебел 1928 (Джебел)               14    0   2  12   15:60    2          

Бележки
  - Върбица 2006 (Бенковски) се включва в групата.

                           I кръг

1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Родопа Смолян (Смолян)         0:5 
Палас (Рудозем) - Искра (Черноочене)                      2:1 
Джебел 1928 (Джебел) - Левски 2005 (Крумовград)           0:4 
Върбица 2006 (Бенковски) - Перперикон (Перперек)          отложен 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Перперикон (Перперек)          4:1 

                           II кръг

8 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Искра (Черноочене) - Джебел 1928 (Джебел)                 6:3 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Перперикон (Перперек)            8:1 
Левски 2005 (Крумовград) - Върбица 2006 (Бенковски)       3:0 
Родопи 1935 (Момчилград) - Палас (Рудозем)                отложен 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Палас (Рудозем)                3:1 

                           III кръг

15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Палас (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)                  3:1 
Джебел 1928 (Джебел) - Родопи 1935 (Момчилград)           1:1 
Върбица 2006 (Бенковски) - Искра (Черноочене)             1:0 
Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)          1:1 

                           IV кръг

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Левски 2005 (Крумовград)         отложен 
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                3:1 
Родопи 1935 (Момчилград) - Върбица 2006 (Бенковски)       0:0 
Палас (Рудозем) - Джебел 1928 (Джебел)                    3:0 сл. 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Левски 2005 (Крумовград)         4:1 

                           V кръг

29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Джебел 1928 (Джебел) - Родопа Смолян (Смолян)             2:4 
Върбица 2006 (Бенковски) - Палас (Рудозем)                1:1 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Родопи 1935 (Момчилград)          2:0 
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)             1:3 

                           VI кръг

5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Искра (Черноочене)               2:1 
Родопи 1935 (Момчилград) - Левски 2005 (Крумовград)       3:0 
Палас (Рудозем) - Перперикон (Перперек)                   5:1 
Джебел 1928 (Джебел) - Върбица 2006 (Бенковски)           0:3 

                           VII кръг

12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопа Смолян (Смолян)         отложен 
Перперикон (Перперек) - Джебел 1928 (Джебел)              8:2 
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                3:2 
Искра (Черноочене) - Родопи 1935 (Момчилград)             0:1 
26 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопа Смолян (Смолян)         0:0 

                           II кръг - отложен мач

19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Палас (Рудозем)                3:1 

                           I кръг - отложен мач

19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Перперикон (Перперек)          4:1 

                           IV кръг - отложен мач

19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Левски 2005 (Крумовград)         4:1 

                           VII кръг - отложен мач

26 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопа Смолян (Смолян)         0:0 

                           VIII кръг

11 март 2018, неделя, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Родопи 1935 (Момчилград)         отложен 
Искра (Черноочене) - Палас (Рудозем)                      4:3 
Левски 2005 (Крумовград) - Джебел 1928 (Джебел)           5:0 
Перперикон (Перперек) - Върбица 2006 (Бенковски)          0:3 
15 март 2018, четвъртък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Родопи 1935 (Момчилград)         3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           IX кръг

18 март 2018, неделя, 14:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Родопа Смолян (Смолян)            1:2 
Върбица 2006 (Бенковски) - Левски 2005 (Крумовград)       3:0 
Джебел 1928 (Джебел) - Искра (Черноочене)                 1:2 
Палас (Рудозем) - Родопи 1935 (Момчилград)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           X кръг

25 март 2018, неделя, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  2:0 
25 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Искра (Черноочене) - Върбица 2006 (Бенковски)             2:3 
Левски 2005 (Крумовград) - Перперикон (Перперек)          3:0 
25 март 2018, неделя, 16:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Джебел 1928 (Джебел)           3:1 

                           XI кръг

1 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Родопа Смолян (Смолян)         1:4 
Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)                2:3 
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопи 1935 (Момчилград)       3:1 
Джебел 1928 (Джебел) - Палас (Рудозем)                    2:5 

                           XII кръг

8 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Джебел 1928 (Джебел)             3:0 
Палас (Рудозем) - Върбица 2006 (Бенковски)                3:0 сл. * 
* - първоначално 0:0, в последствие на Върбица 2006 е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
Родопи 1935 (Момчилград) - Перперикон (Перперек)          6:0 
Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XIII кръг

15 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Искра (Черноочене) - Родопа Смолян (Смолян)               2:0 
Левски 2005 (Крумовград) - Родопи 1935 (Момчилград)       2:3 
Перперикон (Перперек) - Палас (Рудозем)                   2:4 
Върбица 2006 (Бенковски) - Джебел 1928 (Джебел)          10:0 

                           XIV кръг

22 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Върбица 2006 (Бенковски)         отложен 
Джебел 1928 (Джебел) - Перперикон (Перперек)              отложен 
Палас (Рудозем) - Левски 2005 (Крумовград)                3:0 
Родопи 1935 (Момчилград) - Искра (Черноочене)             1:1 
29 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Върбица 2006 (Бенковски)         3:2 
Джебел 1928 (Джебел) - Перперикон (Перперек)              3:3 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Родопа Смолян (Смолян) XXX 2:0 3:2 2:1 3:0* 4:1 8:1 3:0 2. Палас (Рудозем) 3:1 XXX 3:0* 2:1 3:0* 3:0 5:1 3:0* 3. Върбица 2006 (Бенковски) 0:0 1:1 XXX 1:0 3:1 3:0 4:1 10:0 4. Искра (Черноочене) 2:0 4:3 2:3 XXX 0:1 3:0* 3:1 6:3 5. Родопи 1935 (Момчилград) 0:5 3:1 0:0 1:1 XXX 3:0 6:0 3:1 6. Левски 2005 (Крумовград) 1:4 3:2 3:0 1:3 2:3 XXX 3:0 5:0 7. Перперикон (Перперек) 1:2 2:4 0:3 2:3 2:0 1:1 XXX 8:2 8. Джебел 1928 (Джебел) 2:4 2:5 0:3 1:2 1:1 0:4 3:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Финал

13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
в Мадан:
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  0:1 (0:1) 
  [0:1 Алекс Младенов 18']

нагоре


Страници на отбори

Родопи 1935 (Момчилград)

нагоре