« ОФГ Видин 2017/18

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Партизани (Макреш)                 20   16   2   2   78:23   50       
-------------------------------------------------------------------
 2. Тимок (Брегово)                    20   14   3   3   63:28   45       
 3. Балкан (Белоградчик)               20   13   3   4   69:26   42       
 4. Дреновец (Дреновец)                20   12   5   3   75:22   41       
 5. Ботев (Грамада)                    20   10   5   5   46:29   35       
 6. Дунав (Дунавци)                    20   10   4   6   59:33   34 [+]   
 7. Ботев Д (Димово)                   20    4   4  12   19:59   16       
 8. Рациария (Арчар)                   20    4   3  13   35:64   15       
 9. Пластик (Старопатица)              20    4   2  14   29:64   14       
10. Венец (гара Орешец)                20    4   2  14   30:79   11 [+][*]
11. Славия (Ново село)                 20    2   1  17   22:98    7       
--. Олимекс (Покрайна)                  4    1   0   3    6:18    -    [*]
--. Кула 04 (Кула)                      5    0   0   5    4:30    -    [*]

Бележки
  - Левски (Покрайна), 9-ти през изминалия сезон; е преименуван на Олимекс.
  - Дунав (Дунавци) и Венец (гара Орешец) се включват в групата.
  - Пластик (Старопатица) играе домакинските си мачове в Кула.
  - Олимекс (Покрайна) играе домакинските си мачове във Видин.
  - Кула 04 (Кула) се отказва от по-нататъшно участие след V кръг. Резултатите му се анулират.
  - Олимекс (Покрайна) се отказва от по-нататъшно участие след V кръг. Резултатите му се анулират.
  - На 30 май 2018 г. от актива на Венец (гара Орешец) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина и/или оставане на терена с по-малко от 7 човека по симулативен начин.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         4:1 
Ботев Д (Димово) - Дреновец (Дреновец)                    1:1 
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      4:2 
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   8:0 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Олимекс (Покрайна)                       2:3  /анулиран/ 
6 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Славия (Ново село) - Венец (гара Орешец)                  5:1 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           II кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Балкан (Белоградчик)                 2:8  /анулиран/ 
Венец (гара Орешец) - Кула 04 (Кула)                      3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.
Дунав (Дунавци) - Славия (Ново село)                      7:1 
Ботев (Грамада) - Ботев Д (Димово)                        3:1 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Партизани (Макреш)                  2:3 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   0:3 
Рациария (Арчар)                                          почива

                           III кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      3:1 
Славия (Ново село) - Дреновец (Дреновец)                  1:4 
Кула 04 (Кула) - Дунав (Дунавци)                          0:5  /анулиран/ 
Балкан (Белоградчик) - Венец (гара Орешец)                7:2 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Пластик (Старопатица)                  0:0 
Рациария (Арчар) - Олимекс (Покрайна)                     5:1  /анулиран/ 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Балкан (Белоградчик)                    0:0 
Дреновец (Дреновец) - Кула 04 (Кула)                      8:0 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен при 5:1, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
Ботев (Грамада) - Славия (Ново село)                      6:0 
Тимок (Брегово) - Ботев Д (Димово)                        3:1 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Рациария (Арчар)                    2:2 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                0:2 
Олимекс (Покрайна)                                        почива

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      4:0 
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                          2:11  /анулиран/ 
Балкан (Белоградчик) - Дреновец (Дреновец)                1:2 
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Венец (гара Орешец)                  0:3 сл.  /анулиран/ 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Славия (Ново село) - Пластик (Старопатица)                2:6 
Рациария (Арчар) - Дунав (Дунавци)                        1:4 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Рациария (Арчар)                    7:0 
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    3:4 
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      7:0 
Ботев Д (Димово) - Партизани (Макреш)                     1:4 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Олимекс (Покрайна)                      анулиран 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Кула 04 (Кула)                    анулиран 
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XIII кръг - изтеглен мач

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово)                     2:2 

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          анулиран 
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        3:0 
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Дреновец (Дреновец)                  анулиран 
Венец (гара Орешец) - Дунав (Дунавци)                     1:4 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Славия (Ново село) - Ботев Д (Димово)                     1:4 
Балкан (Белоградчик) - Пластик (Старопатица)              7:0 
Партизани (Макреш)                                        почива

                           VIII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Венец (гара Орешец)                 8:0 
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                    2:1 
Ботев Д (Димово) - Кула 04 (Кула)                         анулиран 
Партизани (Макреш) - Славия (Ново село)                   4:0 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Грамада) - Олимекс (Покрайна)                      анулиран 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                  7:2 
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           IX кръг

28 октомври 2017, събота, 15:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Партизани (Макреш)                       анулиран 
Балкан (Белоградчик) - Ботев Д (Димово)                   5:0 
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                        0:0 
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Пластик (Старопатица)                анулиран 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Венец (гара Орешец) - Ботев (Грамада)                     0:3 
Дунав (Дунавци) - Дреновец (Дреновец)                     2:2 
Славия (Ново село)                                        почива

                           X кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)                         2:2 
Ботев Д (Димово) - Рациария (Арчар)                       4:1 
Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                 2:0 
Славия (Ново село) - Кула 04 (Кула)                       анулиран 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Венец (гара Орешец)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Тимок (Брегово) - Олимекс (Покрайна)                      анулиран 
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           XI кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Балкан (Белоградчик) - Славия (Ново село)                 5:2 
Рациария (Арчар) - Партизани (Макреш)                     1:5 
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Ботев Д (Димово)                     анулиран 
Дреновец (Дреновец) - Ботев (Грамада)                     2:2 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Венец (гара Орешец) - Тимок (Брегово)                     2:4 
Дунав (Дунавци) - Пластик (Старопатица)                   4:1 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XII кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Дреновец (Дреновец)               0:1 
Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                         3:5 
Партизани (Макреш) - Олимекс (Покрайна)                   анулиран 
Славия (Ново село) - Рациария (Арчар)                     1:1 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев Д (Димово) - Венец (гара Орешец)                    3:3 
Кула 04 (Кула) - Балкан (Белоградчик)                     анулиран 
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XIII кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово)                     2:2 
25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Рациария (Арчар) - Кула 04 (Кула)                         анулиран 
Венец (гара Орешец) - Партизани (Макреш)                  0:5 
Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово)                     изтеглен 
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                   2:1 
26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Славия (Ново село)                   анулиран 
Дунав (Дунавци) - Ботев Д (Димово)                        3:0 
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XIV кръг

17 март 2018, събота, 14:30 ч:
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         2:2 
Дреновец (Дреновец) - Ботев Д (Димово)                    7:0 
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                      1:1 
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   0:1 
18 март 2018, неделя, 14:30 ч:
Венец (гара Орешец) - Славия (Ново село)                  отложен 
1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Славия (Ново село)                  6:0 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XV кръг

24 март 2018, събота, 14:30 ч:
Славия (Ново село) - Дунав (Дунавци)                      отложен 
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  отложен 
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                        отложен 
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   отложен 
31 март 2018, събота, 17:00 ч:
Славия (Ново село) - Дунав (Дунавци)                      0:7 
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  1:1 
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                        0:2 
1 април 2018, неделя, 17:00 ч:
в Ново село:
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                   5:3 
Рациария (Арчар)                                          почива
Балкан (Белоградчик)                                      почива
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XVII кръг - изтеглен мач

1 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Венец (гара Орешец)                    1:4 

                           XVI кръг

7 април 2018, събота, 17:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                  0:2 
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                      0:3 
Дреновец (Дреновец) - Славия (Ново село)                  5:0 
Венец (гара Орешец) - Балкан (Белоградчик)                0:2 
Тимок (Брегово)                                           почива
Дунав (Дунавци)                                           почива
Рациария (Арчар)                                          почива

                           XXV кръг - изтеглен мач

8 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         0:1 

                           XVII кръг

1 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Венец (гара Орешец)                    1:4 
14 април 2018, събота, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Венец (гара Орешец)                    изтеглен 
Балкан (Белоградчик) - Дунав (Дунавци)                    3:1 
Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)                      0:2 
Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово)                        0:6 
15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                7:1 
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           XXI кръг - изтеглен мач

15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Дреновец (Дреновец)                 0:5 

                           XVIII кръг

21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      4:1 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Славия (Ново село)                отложен 
Дреновец (Дреновец) - Балкан (Белоградчик)                6:0 
Дунав (Дунавци) - Рациария (Арчар)                        2:1 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Славия (Ново село)                2:1 
Ботев Д (Димово)                                          почива
Ботев (Грамада)                                           почива
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XXV кръг - изтеглен мач

22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Ботев Д (Димово)                    2:0 

                           XXVI кръг - изтеглен мач

22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   0:0 

                           XXIV кръг - изтеглен мач

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   2:3 

                           XIX кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    1:1 
Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                      1:4 
29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец)                    1:4 
Партизани (Макреш) - Ботев Д (Димово)                     6:0 
Венец (гара Орешец)                                       почива
Дунав (Дунавци)                                           почива
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XIV кръг - отложен мач

1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Славия (Ново село)                  6:0 

                           XXV кръг - изтеглен мач

1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Пластик (Старопатица)              11:1 

                           XXVI кръг - изтеглен мач

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Тимок (Брегово) - Дреновец (Дреновец)                     3:0 

                           XX кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Балкан (Белоградчик)              0:3 
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                        3:1 
Дунав (Дунавци) - Венец (гара Орешец)                    10:0 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Славия (Ново село)                     0:5 
Партизани (Макреш)                                        почива
Тимок (Брегово)                                           почива
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           XXII кръг - изтеглен мач

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                     5:0 

                           XXVI кръг - изтеглен мач

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Дунав (Дунавци)                        2:1 

                           XXI кръг

15 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Дреновец (Дреновец)                 0:5 
12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Дреновец (Дреновец)                 изтеглен 
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                    3:1 
13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица)                  3:1 
Славия (Ново село) - Партизани (Макреш)                   0:8 
Дунав (Дунавци)                                           почива
Ботев (Грамада)                                           почива
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XXVI кръг - изтеглен мач

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  6:0 сл. * 
* - прекратен в 37' при 3:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.

                           XXII кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                     5:0 
19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                   0:0 
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                        4:1 
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                     изтеглен 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Дунав (Дунавци)                     4:0 
Славия (Ново село)                                        почива
Партизани (Макреш)                                        почива
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XVIII кръг - отложен мач

20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Славия (Ново село)                2:1 

                           XXIII кръг

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                         1:4 
Рациария (Арчар) - Ботев Д (Димово)                       6:0 
Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                 7:3 
27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)               6:1 
Дреновец (Дреновец)                                       почива
Тимок (Брегово)                                           почива
Славия (Ново село)                                        почива

                           XXIV кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   2:3 
2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Славия (Ново село) - Балкан (Белоградчик)                 1:11 
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                     6:2 
Тимок (Брегово) - Венец (гара Орешец)                     5:1 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                   изтеглен 
Ботев (Грамада) - Дреновец (Дреновец)                     4:1 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XXV кръг

8 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         0:1 
22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Ботев Д (Димово)                    2:0 
1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Пластик (Старопатица)              11:1 
9 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Пластик (Старопатица)               изтеглен 
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         изтеглен 
Венец (гара Орешец) - Ботев Д (Димово)                    изтеглен 
Рациария (Арчар) - Славия (Ново село)                     8:1 
Ботев (Грамада)                                           почива
Партизани (Макреш)                                        почива
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XXVI кръг

22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   0:0 
5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Тимок (Брегово) - Дреновец (Дреновец)                     3:0 
12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Дунав (Дунавци)                        2:1 
19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  6:0 сл. * 
* - прекратен в 37' при 3:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
16 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                  изтеглен 
Ботев Д (Димово) - Дунав (Дунавци)                        изтеглен 
Тимок (Брегово) - Дреновец (Дреновец)                     изтеглен 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                   изтеглен 
Балкан (Белоградчик)                                      почива
Рациария (Арчар)                                          почива
Славия (Ново село)                                        почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Партизани (Макреш) XXX 4:0 2:0 1:1 3:1 4:2 6:0 6:2 7:1 6:0* 4:0 --- --- 2. Тимок (Брегово) 4:1 XXX 2:1 3:0 4:1 3:5 3:1 4:1 5:3 5:1 7:0 --- --- 3. Балкан (Белоградчик) 7:3 3:1 XXX 1:2 1:1 3:1 5:0 8:0 7:0 7:2 5:2 --- --- 4. Дреновец (Дреновец) 2:3 2:2 6:0 XXX 2:2 4:0 7:0 7:0 11:1 8:0 5:0 --- (8:0) 5. Ботев (Грамада) 0:3 2:2 3:4 4:1 XXX 2:2 3:1 3:1 2:1 5:0 6:0 --- --- 6. Дунав (Дунавци) 1:1 0:1 0:0 2:2 1:4 XXX 3:0 2:1 4:1 10:0 7:1 --- --- 7. Ботев Д (Димово) 1:4 0:6 0:0 1:1 0:2 2:1 XXX 4:1 0:0 3:3 0:5 --- --- 8. Рациария (Арчар) 1:5 0:0 0:1 1:4 3:0 1:4 6:0 XXX 3:1 1:4 8:1 (5:1) --- 9. Пластик (Старопатица) 0:2 0:3 0:3 0:1 0:0 2:3 0:2 7:2 XXX 3:0* 2:1 --- --- 10. Венец (гара Орешец) 0:5 2:4 0:2 0:5 0:3 1:4 2:0 2:2 6:1 XXX 6:0 --- (3:0) 11. Славия (Ново село) 0:8 1:4 1:11 1:4 0:2 0:7 1:4 1:1 2:6 5:1 XXX --- --- 12. Олимекс (Покрайна) --- --- (2:8) --- --- --- --- --- --- (0:3) --- XXX --- 13. Кула 04 (Кула) --- --- --- --- (2:11)(0:5) --- --- --- --- --- (2:3) XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

ОГ Видин @enjore.com
в-к Конкурент /Враца/

Балкан (Белоградчик)
Пластик (Старопатица)

нагоре