Елитна група (U-17) 2017/18

Юноши младша възраст (род.2001-02):
« Елитна група (U-17) 2017/18 »

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Пловдив) 30 25 2 3 104:21 77 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Левски (София) 30 22 5 3 74:18 71 3. Лудогорец 1945 (Разград) 30 21 3 6 82:21 66 4. ЦСКА (София) 30 19 7 4 65:21 64 5. Черно море (Варна) 30 18 5 7 61:34 59 6. Берое (Стара Загора) 30 15 3 12 54:46 48 [2 0 0 8:2 6] 7. Сокол (Марково) 30 13 9 8 34:43 48 [+] [0 0 2 2:8 0] 8. Септември (София) 30 14 3 13 49:44 45 9. Славия 1913 (София) 30 12 8 10 49:39 44 10. Локомотив 1926 (Пловдив) 30 13 3 14 33:51 42 11. Монтана 1921 (Монтана) 30 6 7 17 28:74 25 12. Етър ВТ (Велико Търново) 30 6 6 18 43:76 24 [+][*] [1 1 0 4:3 4] 13. Дунав 2010 (Русе) 30 6 6 18 22:40 24 [+] [0 1 1 3:4 1] 14. Левски Раковски (София) 30 4 8 18 25:57 20 [0 2 0 2:2 2, 1 гол на чужд терен, -32 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 15. Пирин (Благоевград) 30 4 8 18 25:59 20 Изпада [0 2 0 2:2 2, 1 гол на чужд терен, -34 обща ГР] 16. Марек 1915 (Дупница) 30 0 1 29 5:109 1 Изпада
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Берое (Стара Загора) - база "Берое" /ст."Локомотив"/, Стара Загора; - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив; - Дунав 2010 (Русе) - ст.на РУ "Ангел Кънчев", Русе през есента и на ст."Дунав", Русе през пролетта; - Етър ВТ (Велико Търново) - ст."Ивайло", Велико Търново; - Левски (София) - ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощен терен, София; - Левски Раковски (София) - ст."Раковски, София; - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив; - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград; - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук", Дупница; - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста" - изкуствен терен, Монтана; - Пирин (Благоевград) - в Рилци; - Септември (София) - в Герман; - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София; - Сокол (Марково) - в Марково; - ЦСКА (София) - в Панчарево; - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна. I кръг 19 август 2017 г., събота, 10:30 ч: Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 3:1 (2:0) [2:0 Иван Василев 29',38'; 2:1 Иван Ж.Иванов 43', 3:1 Иван Василев 50'] 19 август 2017 г., събота, 18:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) 4:1 (2:0) [1:0 Димитър Ненчов 6', 2:0 Ангел Методиев 40', 3:0 Емил Пинджуров 43', 3:1 Георги Стефанов 67', 4:1 Кристиян Костадинов 74'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 1:0 (1:0) [1:0 Мирослав Христов 18'] [чк: Мартин Паскалев (Л) 75'] 20 август 2017 г., неделя, 10:30 ч: Дунав 2010 (Русе) - Левски (София) 0:1 (0:0) [0:1 Лъчезар Георгиев 54'] ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 (2:0) [1:0 Димитър Михайлов 30', 2:0 Андрей Йорданов 31', 3:0 Христо Радков 70', 3:1 Георги Бабалиев 80'+4'-д] 20 август 2017 г., неделя, 18:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 (0:2) [0:2 Бранислав Ботев 8',19'; 0:3 Димитър Митев 68'] [ид: Николай Лазаров (Етър) 38'] [чк: Мартин Методиев (М) 37'] Берое (Стара Загора) - Септември (София) 6:0 (2:0) [1:0 Стоян Вергиев 19'-псу, 2:0 Мартин Маринов 30', 3:0 Галин Пенев 48', 4:0 Стайко Господинов 49', 5:0 Мартин Маринов 64', 6:0 Денислав Вълчев 73'] Сокол (Марково) - Пирин (Благоевград) 2:1 (1:1) [1:0 Мюмюн Исмаил 18', 1:1 Марио Джугданов 37', 2:1 Рангел Русалов 43'] [чк: Христо Якимов (П) 80'+4'] II кръг 27 август 2017 г., неделя, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Сокол (Марково) 3:1 (1:1) [1:0 Денислав Ангелов 10', 1:1 Мурад Яхачауш 39', 2:1 Денислав Ангелов 50', 3:1 Мердин Адем 76'] [ид: Велислав Василев (Чм) 45'] Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:1) [0:1 Емил Колев 18'] Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (1:0) [2:0 Патрик-Габриел Галчев 24',67'] Левски Раковски (София) - Дунав 2010 (Русе) 1:0 (0:0) [1:0 Владимир Машев 41'] [чк: Симеон Митев (ЛР) 80'+1'] 27 август 2017 г., неделя, 18:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) 0:0 Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) 0:0 Септември (София) - Славия 1913 (София) 6:2 (2:1) [2:0 Иван Чилов 2',5'; 2:1 Ангел Методиев 16', 3:1 Румен Фратев 49', 3:2 Димитър Ненчов 52', 4:2 Майкъл Митев 57', 5:2 Иван Гелов 75', 6:2 Николай Манчевски 78'] Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора) 0:6 (0:3) [0:1 Иван Ив.Георгиев 8', 0:3 Христо Кр.Иванов 9',37'; 0:4 Иван Ив.Георгиев 58', 0:5 Денислав Вълчев 70', 0:6 Мартин Маринов 73'] III кръг 30 август 2017 г., сряда, 10:30 ч: Дунав 2010 (Русе) - Септември (София) 0:1 (0:1) [0:1 Николай Манчевски 24'] Сокол (Марково) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:2 (2:2) [0:1 Владислав Найденов 12', 0:2 Георги Бабалиев 28'-д, 2:2 Ремзи Неджип 32',34'-д] в Благоевград, ст."Христо Ботев": Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) 1:5 (1:3) [0:1 Мартин Минчев 3', 1:1 Иван Тасев 13', 1:2 Велислав Василев 18', 1:4 Мартин Минчев 36'-д,54'; 1:5 Денислав Ангелов 81'] 30 август 2017 г., сряда, 17:30 ч: Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 (0:0) [1:0 Станимир Сотиров 67'] Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница) 5:0 (2:0) [2:0 Димитър Ненчов 23',39'; 3:0 Кристиян Костадинов 53', 4:0 Мартин Михайлов 65', 5:0 Кристиян Тодоров 74'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски Раковски (София) 1:0 (0:0) [1:0 Петко В.Петков 68'] ЦСКА (София) - Левски (София) 2:1 (0:1) [0:1 Мартин Петков 20', 1:1 Васил Сапунджиев 49'-аг, 2:1 Огнян Николов 52'] Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 6:1 (3:1) [1:0 Петър Дашев 3'-д, 1:1 Денис Димитров 6', 2:1 Емил Колев 33', 3:1 Иван Василев 40', 4:1 Тодор Петков 50', 6:1 Даниел Иванов 60',65'] IV кръг 3 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 1:0 (0:0) [1:0 Пламен Стоянов 80'+3'] Марек 1915 (Дупница) - Дунав 2010 (Русе) 0:3 (0:1) [0:3 Александър Кирилов 14'-д,65',80'] [чк: Исмаил Исмаилов (Д) 80'+1'] 3 септември 2017 г., неделя, 17:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) отложен Монтана 1921 (Монтана) - Сокол (Марково) 1:1 (0:1) [0:1 Антоан Миленов 18', 1:1 Денис Димитров 46'] Левски (София) - Ботев (Пловдив) отложен Левски Раковски (София) - ЦСКА (София) отложен Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (0:0) [1:0 Николай Колев 70', 2:0 Николай Манчевски 76'] Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 1:4 (1:2) [1:0 Велин Желязков 9'-д, 1:2 Тома Ушагелов 35',38'; 1:4 Красимир Панчев 44',50'] 27 септември 2017 г., сряда, 16:00 ч: в Дебелец, ст."Христо Ботев": Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) 2:3 (0:1) [0:1 Николай Лазаров 40'-аг, 0:2 Велислав Василев 55', 0:3 Тугай Неджет 61', 2:3 Николай Лазаров 75',80'-д] Левски (София) - Ботев (Пловдив) 3:2 (2:1) [1:0 Кирил Киров 22', 2:0 Мартин Петков 29', 2:1 Кристиан Добрев 37', 2:2 Благовест Данчев 58', 3:2 Томислав Папазов 72'] Левски Раковски (София) - ЦСКА (София) 0:4 (0:3) [0:1 Огнян Николов 22', 0:2 Християн Петров 28', 0:4 Асен Дончев 34',49'] [ид: Асен Дончев (ЦСКА) 22'] V кръг 10 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч: Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора) 2:1 (0:0) [0:1 Велин Желязков 44', 1:1 Теодор Костов 51', 2:1 Преслав Страшимиров 70'] [чк: Емир Шюкрю (Д) 62'] Ботев (Пловдив) - Левски Раковски (София) 4:0 (2:0) [1:0 Благовест Данчев 6'-д, 2:0 Иван Василев 22', 3:0 Димитър Тонев 50'-д, 4:0 Иво Казаков 62'] 10 септември 2017 г., неделя, 11:30 ч: Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) 1:3 (0:1) [0:1 Георги Замфиров 13', 0:2 Денис Димитров 51', 1:2 Иван Тасев 67'-д, 1:3 Деян Детелинов 80'+1'] 10 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:3 (1:1) [0:1 Кольо Станев 9', 1:1 Тома Ушагелов 14', 2:1 Димитър Ненчов 43', 2:2 Николай Лазаров 47'-д, 2:3 Бранислав Ботев 48', 3:3 Красимир Панчев 50', 4:3 Александър Дилов 58'] [чк: Кольо Станев (Етър) 65'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) 5:0 (2:0) [2:0 Мирослав Христов 20',40'; 3:0 Кръстьо Милев 57'-д, 4:0 Филип Колев 69', 5:0 Ангел Челебиев 78'] ЦСКА (София) - Септември (София) 2:1 (0:0) [1:0 Асен Дончев 43'-д, 2:0 Йоан Бауренски 74', 2:1 Стефан Флоров 76'] [ид: Николай Манчевски (С) 17'] [чк: Георги Лисичков (С) 80'+1'] Сокол (Марково) - Левски (София) 2:2 (2:1) [0:1 Мартин Д.Петков 3', 1:1 Ремзи Неджип 5', 2:1 Мюмюн Исмаил 20', 2:2 Мартин П.Петков 50'] Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:2 (1:0) [1:0 Денислав Ангелов 17', 2:0 Иван Ж.Иванов 46', 2:1 Петър Караангелов 50', 2:2 Георги Бабалиев 66'-д, 3:2 Мартин Минчев 73'] VI кръг 16 септември 2017 г., събота, 10:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна) 0:4 (0:3) [0:1 Велислав Василев 12', 0:2 Даниел Стоянов 21'-д, 0:3 Велислав Василев 25', 0:4 Денислав Ангелов 51'] 16 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 (0:2) [0:1 Валери Радославов 4'-аг, 0:3 Георги Бабалиев 24',47'-д; 0:4 Петър Георгиев 55', 0:5 Георги Бабалиев 59'] Левски (София) - Пирин (Благоевград) 5:0 (2:0) [1:0 Патрик-Габриел Галчев 13', 2:0 Мартин Петков 40', 3:0 Васил Тулевски 43'-аг, 4:0 Мартин Петков 60', 5:0 Александър Макрис 76'] Левски Раковски (София) - Сокол (Марково) 0:1 (0:0) [0:1 Мюмюн Исмаил 64'-д] Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София) 0:2 (0:2) [0:1 Огнян Николов 16', 0:2 Росен Петров 27'] [чк: Асен Дончев (ЦСКА) 63', Илиян Токев (М) 63'] 17 септември 2017 г., неделя, 10:30 ч: Септември (София) - Ботев (Пловдив) 1:5 (0:2) [0:1 Иван Василев 5', 0:2 Кристиан Добрев 16', 0:3 Иван Василев 45', 0:4 Димитър Пройчев 49', 0:5 Благовест Данчев 54'-д, 1:5 Стефан Флоров 63'] [ид: Майкъм Митев (С) 52'] 17 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 (0:1) [0:1 Филип Колев 24', 0:2 Мирослав Христов 63'] Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе) 0:0 VII кръг 23 септември 2017 г., събота, 10:30 ч: Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) 12:0 (7:0) [1:0 Благовест Данчев 3', 2:0 Иво Казаков 8', 3:0 Станислав Шопов 12', 4:0 Емил Колев 15', 5:0 Станислав Шопов 26', 6:0 Димитър Тонев 28', 7:0 Димитър Пройчев 35', 8:0 Даниел Иванов 50', 9:0 Стоян Николов 64', 10:0 Димитър Тонев 70', 11:0 Димитър Пройчев 71', 12:0 Атанас Янков 76'] Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София) 1:1 (0:1) [0:1 Денис Еленков 4', 1:1 Антонио Гоцин 77'] [чк: Кристиян Илиев (ЛР) 75'] Черно море (Варна) - Левски (София) 1:1 (1:0) [1:0 Тугай Неджет 8', 1:1 Мартин Петков 51'] [чк: Гален Ненов (Л) 79'] 23 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:2 (2:0) [2:0 Албер Силвиев 26',30'; 2:1 Димитър Динев 53', 2:2 Николай Лазаров 77'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 2:0 (1:0) [1:0 Златан Христев 11', 2:0 Павлин Стойчев 58'] ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0) [1:0 Огнян Николов 32', 2:0 Емил Ценов 55'] [чк: Александър Баев (Б) 80'+1'] Сокол (Марково) - Септември (София) 2:1 (2:1) [1:0 Димитър Пасков 14', 1:1 Дамян Ганчев 18', 2:1 Мюмюн Исмаил 37'] Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 (1:0) [1:0 Владислав Найденов 20', 2:0 Петър Георгиев 51', 3:0 Николай Георгиев 80'] IV кръг - отложени мачове 27 септември 2017 г., сряда, 16:00 ч: в Дебелец, ст."Христо Ботев": Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) 2:3 (0:1) [0:1 Николай Лазаров 40'-аг, 0:2 Велислав Василев 55', 0:3 Тугай Неджет 61', 2:3 Николай Лазаров 75',80'-д] Левски (София) - Ботев (Пловдив) 3:2 (2:1) [1:0 Кирил Киров 22', 2:0 Мартин Петков 29', 2:1 Кристиан Добрев 37', 2:2 Благовест Данчев 58', 3:2 Томислав Папазов 72'] Левски Раковски (София) - ЦСКА (София) 0:4 (0:3) [0:1 Огнян Николов 22', 0:2 Християн Петров 28', 0:4 Асен Дончев 34',49'] [ид: Асен Дончев (ЦСКА) 22'] VIII кръг 1 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (0:0) [1:0 Мартин Петков 46'-д] Левски Раковски (София) - Черно море (Варна) 1:3 (0:1) [0:1 Иван Ж.Иванов 26', 1:1 Владимир Машев 42', 1:2 Даниел Стоянов 80'+1', 1:3 Александър Димитров 80'+3'] [чк: Симеон Митев (ЛР) 35'] Марек 1915 (Дупница) - Сокол (Марково) 0:1 (0:1) [0:1 Валентин Йорданов 18'-псу] Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 2:4 (0:1) [0:1 Асен Дончев 39', 0:2 Огнян Николов 52', 1:2 Тома Ушагелов 59', 1:3 Огнян Николов 66', 1:4 Асен Дончев 71', 2:4 Георги Илиев 74'] Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (1:0) [1:0 Емир Шюкрю 40', 2:0 Александър Кирилов 80'+1'-д] [чк: Филип Колев (Л) 54', Георгиу Авраам (тр) (Л) 55'] 1 октомври 2017 г., неделя, 15:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) 1:2 (0:0) [1:0 Николай Лазаров 49'-д, 1:1 Никола Николов 72'-псу, 1:2 Николай Събчев 77'] Септември (София) - Пирин (Благоевград) 1:0 (1:0) [1:0 Николай Манчевски 30'] [чк: Борис Ейков (П) 79'] Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:0) [0:1 Тодор Петков 76'] IX кръг 8 октомври 2017 г., неделя, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе) отложен Черно море (Варна) - Септември (София) отложен Лудогорец 1945 (Разград) - Левски Раковски (София) 4:0 (1:0) [3:0 Пламен Стоянов 34'-д,43',49'; 4:0 Алекс Луканов 50'] 8 октомври 2017 г., неделя, 15:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) отложен Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора) 1:5 (1:2) [0:1 Иван Ив.Георгиев 5', 1:1 Мюмюн Исмаил 14'-д, 1:3 Христо Иванов 25',41'; 1:4 Мартин Маринов 53', 1:5 Иван Ив.Георгиев 65'] Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) 2:1 (2:1) [1:0 Иван Тасев 6', 1:1 Димитър Ем.Димитров 21'-псу, 2:1 Кристиян Георгиев 24'] [чк: Анжело Кючуков (М) 15', Васил Тулевски (П) 58', Димитър Ем.Димитров (М) 71'] Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) отложен 19 октомври 2017 г., четвъртък, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Септември (София) 2:5 (2:3) [1:0 Мартин Минчев 6', 1:1 Николай Колев 15', 1:2 Николай Манчевски 29', 2:2 Иван Ж.Иванов 39', 2:5 Николай Манчевски 40'+2',62',78'] 19 октомври 2017 г., четвъртък, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе) 3:0 (0:0) [1:0 Христо Радков 45', 3:0 Асен Дончев 58',73'] Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:1 (1:0) [1:0 Станислав Шопов 6', 1:1 Кристиян Костадинов 53'] Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) 0:4 (0:1) [0:1 Кирил Киров 9', 0:2 Васил Сапунджиев 48', 0:4 Айвън Ангелов 51',65'] X кръг 14 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 0:0 Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив) отложен 14 октомври 2017 г., събота, 15:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) отложен Левски Раковски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 1:1 (1:0) [1:0 Денислав Райков 17', 1:1 Никола Николов 44'] Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) отложен 15 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна) 0:1 (0:1) [0:1 Денислав Ангелов 32'] Славия 1913 (София) - Сокол (Марково) 0:1 (0:1) [0:1 Валентин Йорданов 7'] [чк: Ангел Методиев (С) 68'] 1 ноември 2017 г., сряда, 11:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 4:1 (1:0) [1:0 Николай Колев 18', 2:0 Дамян Ганчев 59', 3:0 Петър Александров (вр) 71'-аг, 4:0 Николай Манчевски 72', 4:1 Петър Георгиев 77'] [чк: Димитър Жеков (Л) 64'] Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:1) [0:1 Иван Василев 37'] 1 ноември 2017 г., сряда, 14:00 ч: в Дебелец: Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) 0:2 (0:1) [0:1 Георги Александров 40', 0:2 Айвън Ангелов 56'] Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:4 (0:1) [0:1 Ертан Тахиров 22', 0:2 Йоан Бауренски 54', 0:4 Андрей Йорданов 75',80'+1'] [ид: Андрей Йорданов (ЦСКА) 70'] IX кръг - отложени мачове 19 октомври 2017 г., четвъртък, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Септември (София) 2:5 (2:3) [1:0 Мартин Минчев 6', 1:1 Николай Колев 15', 1:2 Николай Манчевски 29', 2:2 Иван Ж.Иванов 39', 2:5 Николай Манчевски 40'+2',62',78'] 19 октомври 2017 г., четвъртък, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе) 3:0 (0:0) [1:0 Христо Радков 45', 3:0 Асен Дончев 58',73'] Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:1 (1:0) [1:0 Станислав Шопов 6', 1:1 Кристиян Костадинов 53'] Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) 0:4 (0:1) [0:1 Кирил Киров 9', 0:2 Васил Сапунджиев 48', 0:4 Айвън Ангелов 51',65'] XI кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 3:1 (2:0) [1:0 Даниел Стоянов 8', 2:0 Тугай Неджет 23', 2:1 Денислав Вълчев 69', 3:1 Велислав Василев 70'] Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 1915 (Дупница) 8:0 (2:0) [1:0 Пламен Стоянов 25', 3:0 Георги Бабалиев 38',53'; 4:0 Кирил Янакиев 57', 5:0 Пламен Стоянов 61', 6:0 Велислав Минков 63', 7:0 Преслав Петков 69', 8:0 Владислав Найденов 80'+2'] 22 октомври 2017 г., неделя, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 6:1 (2:0) * [1:0 Огнян Николов 8', 2:0 Асен Дончев 33'-псу *, 3:0 Емил Ценов 48', 3:1 Матьо Гагов 56', 4:1 Асен Дончев 69', 5:1 Християн Петров 74', 6:1 Асен Дончев 79'] * - в официалния протокол от мача за автор на втория гол на ЦСКА в 33' погрешно е отбелязан Християн Петров. 22 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 5:0 (2:0) [3:0 Димитър Тонев 9',39',47'; 4:0 Емил Колев 70', 5:0 Кристиан Добрев 71'] Сокол (Марково) - Дунав 2010 (Русе) 1:1 (0:0) [1:0 Димитър Пасков 60', 1:1 Кристиян Маринов 80'+2'] Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 1:2 (0:0) [0:1 Димитър Стоянов 63', 0:2 Красимир Панчев 68', 1:2 Иван Тасев 70'-д] Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) 0:0 Левски (София) - Левски Раковски (София) 2:0 (1:0) [2:0 Гален Ненов 26',51'] XII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:3) [0:1 Георги Бабалиев 6', 0:2 Велислав Минков 14', 0:3 Владислав Найденов 36'] Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 2:0 (1:0) [1:0 Димитър Ненчов 9', 2:0 Кристиян Костадинов 61'] [чк: Дамян Дамянов (Чм) 64'] Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград) 2:0 (1:0) [1:0 Кристиян Маринов 5', 2:0 Александър Виденов 77'] 28 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Левски Раковски (София) 2:2 (0:1) [0:1 Денислав Райков 15', 1:1 Николай Лазаров 56', 1:2 Борис Димитров 62', 2:2 Николай Лазаров 70'] [чк: Ростислав Узунов (ЕВТ) 61', Давид Димитров (ЛР) 63'] в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Левски (София) 0:1 (0:0) [0:1 Ивайло Ив.Иванов 80'+1'] Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана) 0:1 (0:1) [0:1 Любомир Веселов 36'] [чк: Мартин Доганджийски (Мар) 80'+2', Мартин Методиев (Мар) 80'+2'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково) 1:2 (0:1) [0:1 Ремзи Неджип 27', 0:2 Рангел Русалов 55', 1:2 Мартин Паскалев 78'] ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 1:2 (0:0) [1:0 Огнян Николов 44', 1:1 Иван Всилев 57', 1:2 Кристиан Добрев 60'] X кръг - отложени мачове 1 ноември 2017 г., сряда, 11:00 ч: в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 4:1 (1:0) [1:0 Николай Колев 18', 2:0 Дамян Ганчев 59', 3:0 Петър Александров (вр) 71'-аг, 4:0 Николай Манчевски 72', 4:1 Петър Георгиев 77'] [чк: Димитър Жеков (Л) 64'] Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:1) [0:1 Иван Василев 37'] 1 ноември 2017 г., сряда, 14:00 ч: в Дебелец: Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) 0:2 (0:1) [0:1 Георги Александров 40', 0:2 Айвън Ангелов 56'] Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:4 (0:1) [0:1 Ертан Тахиров 22', 0:2 Йоан Бауренски 54', 0:4 Андрей Йорданов 75',80'+1'] [ид: Андрей Йорданов (ЦСКА) 70'] XIII кръг 5 ноември 2017 г., неделя, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 5:2 (1:1) [0:1 Димитър Стоянов 2'-псу, 1:1 Алекс Луканов 40', 2:1 Велислав Миленков 46', 2:2 Красимир Панчев 51', 3:2 Петър Караангелов 53', 4:2 Владислав Найденов 65', 5:2 Пламен Стоянов 70'] 5 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 10:1 (6:0) [1:0 Станислав Шопов 3', 2:0 Иван Василев 11', 4:0 Димитър Тонев 15',16'; 5:0 Иван Василев 27', 7:0 Емил Колев 40',41'; 7:1 Бранислав Ботев 45', 8:1 Иван Василев 50', 10:1 Стоян Николов 59',70'] Сокол (Марково) - ЦСКА (София) 1:1 (1:1) [1:0 Мюмюн Исмаил 14', 1:1 Огнян Николов 23'] Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 (0:0) [1:0 Християн Анастасов 53', 2:0 Марио Джугданов 71', 3:0 Борис Ейков 80', 3:1 Мартин Паскалев 80'+2'] Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе) 1:0 (1:0) [1:0 Велислав Василев 2'] Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора) 2:5 (0:1) [0:2 Иван Георгиев 31',45'; 0:3 Галин Пенев 51', 0:5 Христо Иванов 60',63'; 1:5 Алекс Тодоров 79', 2:5 Любомир Веселов 80'] Левски (София) - Марек 1915 (Дупница) 11:0 (4:0) [1:0 Кирил Киров 2', 2:0 Айвън Ангелов 17', 3:0 Мартин Петков 20', 4:0 Кирил Киров 22', 5:0 Гален Ненов 48', 6:0 Мартин Петков 54', 7:0 Айвън Ангелов 58', 8:0 Лъчезар Георгиев 62', 9:0 Айвън Ангелов 65', 10:0 Мартин Петков 76', 11:0 Томислав Папазов 79'] Левски Раковски (София) - Септември (София) 0:2 (0:0) [0:1 Райко Алов 53'-д, 0:2 Асен Кирчев 78'] XIV кръг 11 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 2:1 (1:1) [0:1 Иван Ж.Иванов 37', 1:1 Павлин Стойчев 40', 2:1 Петко Петков 59'] 11 ноември 2017 г., събота, 13:30 ч: Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково) 1:0 (0:0) [1:0 Станислав Шопов 50'] 11 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София) 2:3 (1:3) [0:1 Давид Димитров 15', 0:2 Симеон Митев 19', 0:3 Николай Гагов 22', 1:3 Димитър Ем.Димитров 35', 2:3 Илиян Токев 68'] Берое (Стара Загора) - Левски (София) 1:1 (1:1) [0:1 Лъчезар Георгиев 6', 1:1 Иван Ив.Георгиев 21'] Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1) [0:1 Георги Бабалиев 10'] ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) 4:0 (1:0) [2:0 Асен Дончев 39',47'; 3:0 Ертан Тахиров 63'-д, 4:0 Емил Ценов 74'] 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Дебелец: Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) 3:1 (1:0) [1:0 Райко Алов 30'-аг, 2:0 Ростислав Узунов 46', 2:1 Дамян Ганчев 70'-д, 3:1 Кольо Станев 73'] [чк: Райко Алов (С) 34'] Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 6:0 (1:0) [1:0 Димитър Стоянов 12', 2:0 Димитър Ненчов 63', 3:0 Филип Кръстев 65'-д, 4:0 Георги Илиев 69', 5:0 Димитър Ненчов 74', 6:0 Тома Ушагелов 80'] XV кръг 18 ноември 2017 г., събота, 11:00 ч: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 0:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (1:0) [1:0 Петър Георгиев 9', 2:0 Владислав Найденов 53'] 18 ноември 2017 г., събота, 13:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:0 (1:0) [1:0 Иван Чилов 26', 2:0 Николай Манчевски 71'] 18 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Сокол (Марково) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 (2:0) [1:0 Ремзи Неджип 17', 2:0 Антоан Миленов 40'] [чк: Мюмюн Исмаил (С) 80'] Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе) 1:1 (1:0) [1:0 Мартин Миланов 17', 1:1 Теодор Костов 67'] Левски (София) - Славия 1913 (София) 1:0 (0:0) [1:0 Томислав Папазов 66'] Левски Раковски (София) - Берое (Стара Загора) 3:4 (2:2) [0:1 Кристиян Гуглев 13'-аг, 1:1 Денислав Райков 23', 1:2 Галин Пенев 31', 2:2 Кристиян Гуглев 39', 2:3 Стоян Иванов 45', 3:3 Александър Венев 66', 3:4 Стоян Иванов 76'] 18 ноември 2017 г., събота, 15:00 ч: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) 0:4 (0:3) [0:1 Димитър Тонев 17', 0:2 Станислав Шопов 35', 0:3 Иван Василев 37', 0:4 Димитър Пройчев 78'] XVI кръг 24 февруари 2018 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:2 (0:2) [0:1 Кристиан Добрев 8', 0:2 Иван Василев 20', 1:2 Даниел Стоянов 76'] 24 февруари 2018 г., събота, 13:30 ч: в Дебелец: Етър ВТ (Велико Търново) - Марек 1915 (Дупница) 6:0 (1:0) [1:0 Анджело Глузов 7', 3:0 Кольо Станев 57',58'; 4:0 Матьо Гагов 61', 5:0 Николай Лазаров 66'-д, 6:0 Мартин Паланков 78'-аг] в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) [1:0 Майкъл Митев 49'-псу] Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:1) [0:1 Александър Дилов 20'] Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) 3:0 (1:0) [1:0 Цветелин Енчев (вр) 39'-аг, 2:0 Лъчезар Георгиев 76', 3:0 Ремзи Неджип 80'+2'] [ид: Айвън Ангелов (Л) 80'+1'] Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 (1:1) [1:0 Стефан Каменов 10', 1:1 Мартин Паскалев 29', 1:2 Илия Смилянов 60'-псу] [ид: Любомир Веселов (М) 63'] [чк: Мартин Миланов (М) 79', Костадин Чинов (Л) 79'] 25 февруари 2018 г., неделя, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 1:0 (1:0) [1:0 Кирил Янакиев 28'] Пирин (Благоевград) - Сокол (Марково) 0:1 (0:1) [0:1 Валентин Йорданов 26'-д] [ид: Валентин Йорданов (С) 79'] [чк: Мурад Яхачауш (С) 73', Мартин Лазов (С) 80'+1', Християн Митов (вр) (П) 80'+2'] XVII кръг 3 март 2018 г., събота, 14:30 ч: Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) отложен Славия 1913 (София) - Септември (София) отложен 4 март 2018 г., неделя, 11:00 ч: Сокол (Марково) - Черно море (Варна) отложен Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен Дунав 2010 (Русе) - Левски Раковски (София) отложен 4 март 2018 г., неделя, 14:30 ч: ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана) отложен Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) отложен Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница) отложен 7 март 2018 г., сряда, 10:30 ч: Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 7 март 2018 г., сряда, 11:00 ч: Сокол (Марково) - Черно море (Варна) 1:0 (1:0) [1:0 Мюмюн Исмаил 37'] [чк: Павел Георгиев (Чм) 76'] Дунав 2010 (Русе) - Левски Раковски (София) 1:1 (0:1) [0:1 Давид Димитров 28', 1:1 Виктор Иванов 67'] 7 март 2018 г., сряда, 14:30 ч: Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:4 (0:2) [0:1 Десислав Пенев 17', 0:2 Стивън Манолов 22', 0:3 Десислав Пенев 54', 0:4 Кольо Станев 60'] [ид: Кольо Станев (Етър) 35'] в София, комплекс "Царско село": ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 (3:0) [1:0 Росен Петров 7', 2:0 Христо Радков 24', 3:0 Огнян Николов 39', 4:0 Кристиян Атанасов 77'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 0:3 (0:1) [0:1 Ремзи Неджип 7', 0:2 Мартин Петков 66', 0:3 Патрик-Габриел Галчев 69'] Славия 1913 (София) - Септември (София) 0:0 в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен: Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница) 2:0 (1:0) [1:0 Христо Иванов 3', 2:0 Иван Георгиев 60'] * - целият кръг е отложен заради натрупаните през седмицата снеговалежи. XVIII кръг 10 март 2018 г., събота, 14:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:1) [0:1 Николай Рагин 5'] [чк: Николай Орозов (М) 60'] 11 март 2018 г., неделя, 11:00 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 2:2 (0:0) [2:0 Мартин Петков 51'-псу,56'; 2:1 Христо Радков 63', 2:2 Емил Ценов 75'] [чк: Йоан Бауренски (ЦСКА) 80'] Лудогорец 1945 (Разград) - Сокол (Марково) 5:0 (3:0) [1:0 Велислав Минков 10', 2:0 Антониян Харалампиев 28', 3:0 Димитър Жеков 37', 4:0 Кирил Янакиев 60', 5:0 Преслав Петков 69'] Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) 3:0 (3:0) [1:0 Даниел Стоянов 4'-д, 2:0 Балю Балев 7', 3:0 Тугай Неджет 31'] 11 март 2018 г., неделя, 14:30 ч: в Дебелец: Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) 0:1 (0:0) [0:1 Божидар Христов 67'] в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - Дунав 2010 (Русе) 2:0 (1:0) [1:0 Райко Алов 21', 2:0 Александър Милчев 73'] Левски Раковски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 (0:1) [0:1 Николай Джелебов 10', 0:2 Филип Колев 52'] [чк: Давид Димитров (ЛР) 53'] Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив) 1:6 (1:3) [0:1 Иво Казаков 20', 0:2 Габриел Земярски 25', 1:2 Борислав Евлогиев 28', 1:3 Благовест Данчев 34', 1:4 Георги Трифонов 59', 1:5 Димитър Тонев 61', 1:6 Георги Трифонов 72'] XIX кръг 17 март 2018 г., събота, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 (0:1) [0:1 Георги Бабалиев 3', 0:3 Петър Караангелов 65',70'; 1:3 Марио Джугданов 78'] ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) 2:0 (0:0) [2:0 Огнян Николов 56',57'] 17 март 2018 г., събота, 13:00 ч: Дунав 2010 (Русе) - Марек 1915 (Дупница) 2:0 (0:0) [1:0 Преслав Папарков 48', 2:0 Теодор Костов 57'] 17 март 2018 г., събота, 14:30 ч: Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 (1:0) [1:0 Иван Ж.Иванов 23', 2:0 Павел Георгиев 49', 2:1 Кольо Станев 66'] [чк: Тугай Неджет (Чм) 59'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) 2:1 (1:1) [0:1 Иван Чилов 5', 1:1 Велко Мичкюров 13', 2:1 Ставри Юмерски 78'] Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 0:1 (0:1) [0:1 Христо Иванов 20'] 18 март 2018 г., неделя, 14:30 ч: Сокол (Марково) - Монтана 1921 (Монтана) 3:2 (0:2) [0:1 Любомир Веселов 7', 0:2 Георги Замфиров 39', 1:2 Дилян Стефанов 47', 2:2 Валентин Йорданов 49', 3:2 Теодор Митрев 64'] Ботев (Пловдив) - Левски (София) 2:0 (0:0) [1:0 Мартин Петков 52'-аг, 2:0 Станислав Шопов 57'] XX кръг 25 март 2018 г., неделя, 14:30 ч: в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен: Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) 2:1 (2:1) [0:1 Теодор Костов 5', 2:1 Денислав Вълчев 32',36'] в София, комплекс "Царско село": Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:0) [0:1 Велко Мичкюров 65'] в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - ЦСКА (София) 0:1 (0:1) [0:1 Християн Петров 15'] в кв.Драгалевци, София: Левски Раковски (София) - Ботев (Пловдив) 0:5 (0:2) [0:1 Кристиан Добрев 29', 0:2 Иво Казаков 36', 0:3 Станислав Шопов 52', 0:5 Благовест Данчев 67',77'] Левски (София) - Сокол (Марково) 0:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 1:1 (0:0) [1:0 Джефер Джефер 44', 1:1 Велислав Василев 54'] 27 март 2018 г., вторник, 14:30 ч: в Дебелец: Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) 1:1 (1:0) [1:0 Анджело Глузов 10', 1:1 Божидар Георгиев 74'] [чк: Филип Кръстев (С) 76'] Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) 2:1 (0:0) [1:0 Денис Димитров 46', 1:1 Христо Якимов 58', 2:1 Георги Замфиров 77'] XXI кръг 30 март 2018 г., петък, 12:30 ч: Ботев (Пловдив) - Септември (София) 4:2 (3:0) [1:0 Емил Колев 21', 2:0 Иво Казаков 28', 3:0 Димитър Тонев 32', 3:1 Райко Алов 59', 3:2 Дамян Ганчев 65'-д, 4:2 Станислав Шопов 79'] 31 март 2018 г., събота, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана) 6:0 (2:0) [1:0 Тугай Неджет 3', 2:0 Велислав Василев 20', 3:0 Даниел Стоянов 43', 4:0 Тугай Неджет 50', 5:0 Иван Ж.Иванов 59', 6:0 Велислав Василев 65'] Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София) 0:0 31 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) 7:0 (4:0) [1:0 Преслав Петков 12', 2:0 Велислав Минков 21', 3:0 Преслав Петков 25', 4:0 Владислав Найденов 35', 5:0 Георги Бабалиев 45', 6:0 Велислав Минков 53', 7:0 Георги Бабалиев 58'] Пирин (Благоевград) - Левски (София) 0:3 (0:1) [0:1 Мартин Петков 11'-д, 0:2 Айвън Ангелов 63', 0:3 Йордан Георгиев 79'] ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:0 (0:0) [1:0 Христо Радков 59', 2:0 Огнян Николов 62', 3:0 Андрей Йорданов 68'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:5 (0:4) [0:1 Николай Йорджев 9', 0:2 Галин Пенев 12', 0:4 Стоян Иванов 35',39'; 1:4 Петко Петков 43', 1:5 Стоян Вергиев 46', 2:5 Николай Джелебов 47'] [чк: Стоян Вергов (Б) 63', Велко Мичкюров (Л) 63'] 1 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Сокол (Марково) - Левски Раковски (София) 1:0 (1:0) [1:0 Мюмюн Исмаил 15'-д] [чк: Николай Гагов (ЛР) 73'] XXII кръг 4 април 2018 г., сряда, 11:00 ч: Левски (София) - Черно море (Варна) 6:2 (1:1) [1:0 Ремзи Неджип 9', 1:1 Велислав Василев 32', 2:1 Ремзи Неджип 44', 2:2 Иван Ж.Иванов 49', 3:2 Мартин Петков 52', 4:2 Кирил Киров 67', 5:2 Георги Александров 75', 6:2 Айвън Ангелов 78'] [ид: Мартин Петков (Л) 52'] [чк: Дамян Дамянов (Чм) 73'] 4 април 2018 г., сряда, 15:30 ч: в Дебелец: Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе) 2:1 (0:0) [1:0 Николай Лазаров 56'-д, 1:1 Александър Кирилов 58'-д, 2:1 Радостин Стоилов 66'] [чк: Матьо Гагов (Етър) 76', Преслав Страшимиров (Д) 76', Теодор Костов (Д) 80'] Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (0:0) [1:0 Александър Дилов 58', 2:0 Кристиян Костадинов 77'] Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 2:0 (2:0) [1:0 Стоян Николов 23', 2:0 Стоян Иванов 39'-д] [чк: Стайко Господинов (Б) 83'] Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив) 0:3 (0:1) [0:1 Тодор Петков 23', 0:2 Благовест Данчев 62'-д, 0:3 Кристиан Добрев 78'] Септември (София) - Сокол (Марково) 3:0 (2:0) [1:0 Дамян Ганчев 15'-д, 2:0 Рангел Русалов 32'-аг, 3:0 Иван Чилов 65'] 5 април 2018 г., четвъртък, 11:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:0) [0:1 Велислав Минков 48', 0:2 Георги Бабалиев 60', 0:3 Владислав Найденов 68'] 5 април 2018 г., четвъртък, 15:30 ч: Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград) 1:1 (1:0) [1:0 Йордан Григоров 5', 1:1 Методи Малашевски 60'-д] [чк: Симеон Митев (ЛР) 63'] XXIII кръг 14 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 2:1 (1:0) [1:0 Владимир Найденов 8', 1:1 Георги Александров 57', 2:1 Владимир Найденов 68'] Черно море (Варна) - Левски Раковски (София) 0:0 [чк: Кристиян Гуглев (ЛР) 61'] Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 7:1 (3:0) [1:0 Емил Колев 16', 4:0 Иво Казаков 18',38',42'; 4:1 Стоян Иванов 43'-д, 5:1 Тодор Петков 47', 7:1 Станислав Шопов 73',78'] ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 3:1 (1:1) [0:1 Георги Илиев 18', 1:1 Асен Дончев 22', 2:1 Мартин Смоленски 69', 3:1 Андрей Йорданов 80'] 14 април 2018 г., събота, 15:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:2 (2:2) [1:0 Любомир Веселов 10', 2:0 Борислав Евлогиев 20', 2:1 Кольо Станев 25', 2:2 Емил Спасов 40', 3:2 Денис Димитров 56'] Пирин (Благоевград) - Септември (София) 2:2 (0:1) [0:1 Иван Чилов 27', 1:1 Методи Малашевски 49', 1:2 Александър Милчев 62', 2:2 Петър Илиев 79'] [чк: Майкъл Митев (С) 80'+2'] 15 април 2018 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) 2:1 (1:1) [1:0 Филип Колев 20', 1:1 Антонио Обрешков 29', 2:1 Филип Колев 47'] [чк: Костадин Чинов (Л) 80'] 15 април 2018 г., неделя, 15:30 ч: Сокол (Марково) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 (1:0) [1:0 Теодор Митрев 39', 1:1 Светослав Влахов 51'] [чк: Светослав Влахов (М) 60'] XXIV кръг 21 април 2018 г., събота, 11:00 ч: Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София) 0:2 (0:1) [0:1 Андрей Йорданов 29', 0:2 Асен Дончев 57'] Септември (София) - Черно море (Варна) 0:2 (0:1) [0:1 Даниел Стоянов 6'-д, 0:2 Денислав Ангелов 78'] [чк: Райко Алов (С) 74'] Левски Раковски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:1) [0:1 Георги Бабалиев 15', 0:2 Велислав Минков 63', 0:3 Димитър Жеков 71'] 21 април 2018 г., събота, 15:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 (0:2) [0:1 Велко Мичкюров 2', 0:2 Филип Колев 39', 1:2 Ростислав Узунов 70'] Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 2:0 (1:0) [2:0 Красимир Панчев 12',74'] 22 април 2018 г., неделя, 11:00 ч: Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 (1:0) [2:0 Мартин П.Петков 15',65'] 22 април 2018 г., неделя, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Сокол (Марково) 3:1 (1:0) [1:0 Пламен Пенев 10', 1:1 Павлин Стойчев 50', 2:1 Христо Кр.Иванов 64', 3:1 Стоян Вергиев 73'] Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград) 0:4 (0:1) [0:1 Борис Ейков 24', 0:2 Методи Малашевски 42', 0:3 Атанас Гълъбов 65', 0:4 Крум Николов 75'] [чк: Мартин Методиев (М) 38', Мартин Доганджийски (М) 46'] XXV кръг 28 април 2018 г., събота, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Марек 1915 (Дупница) 2:0 (0:0) [1:0 Денислав Ангелов 48', 2:0 Велислав Василев 76'] 28 април 2018 г., събота, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 (1:1) [0:1 Илия Смилянов 15', 1:1 Ертан Тахиров 20'-д] 28 април 2018 г., събота, 15:30 ч: Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 (2:0) [1:0 Кирил Киров 12', 2:0 Мартин П.Петков 17', 3:0 Кирил Киров 60'] Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) 0:0 Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) 3:0 сл. * * - автобусът на гостите се поврежда на път за мача. 29 април 2018 г., неделя, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) 3:1 (0:1) [0:1 Александър Тодоров 10', 1:1 Преслав Петков 72', 2:1 Димитър Жеков 78', 3:1 Николай Георгиев 80'+4'] 29 април 2018 г., неделя, 15:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Левски Раковски (София) 2:2 (2:2) [0:1 Георги Замфиров 12'-аг, 1:1 Никола П.Николов 19'-д, 1:2 Давид Димитров 21', 2:2 Никола П.Николов 26'] Сокол (Марково) - Славия 1913 (София) 1:1 (1:0) [1:0 Даниел К.Димитров 6', 1:1 Георги Илиев 71'] [чк: Стефан Шопов (Сок) 58'] XXVI кръг 6 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Дунав 2010 (Русе) - Сокол (Марково) 0:1 (0:0) [0:1 Теодор Митрев 45'] Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 (0:2) [0:1 Петър Караангелов 28', 0:2 Преслав Петков 37', 0:3 Мартин Русков 67', 0:4 Георги Бабалиев 72', 0:5 Николай Р.Георгиев 74'] 6 май 2018 г., неделя, 16:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) 0:4 (0:2) [0:2 Андрей Йорданов 18',28'; 0:4 Огнян Николов 47',57'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:2 (0:0) [0:1 Иван Василев 44', 0:2 Атанас Янков 50', 1:2 Златан Христев 65'] [чк: Велко Мичкюров (Л) 52', Станислав Шопов (Б) 52'] Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 2:2 (1:0) [2:0 Димитър Ненчов 16',43'; 2:1 Петър Кепов 72', 2:2 Християн Анастасов 79'] Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 1:3 (0:1) [0:2 Даниел Стоянов 8'-д,49'-д; 0:3 Тугай Неджет 73', 1:3 Мартин Маринов 79'] [чк: Павел Георгиев (Чм) 67'] Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 (2:0) [1:0 Иван Чилов 36', 2:0 Николай Колев 40'] [чк: Рослав Найденов (М) 57'] Левски Раковски (София) - Левски (София) 0:1 (0:0) [0:1 Патрик-Габриел Галчев 42'] XXVII кръг 12 май 2018 г., събота, 15:30 ч: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 3:1 (2:0) [1:0 Емил Колев 13', 3:0 Кристиан Добрев 33',48'; 3:1 Мартин Смоленски 81'] 13 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 2:1 (0:0) [1:0 Светослав Николов 53', 1:1 Красимир Панчев 59', 2:1 Денислав Ангелов 66'] Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе) 2:1 (0:0) [0:1 Антонио Обрешков 52', 1:1 Борис Иванов 65', 2:1 Крум Николов 80'-д] 13 май 2018 г., неделя, 12:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница) 3:1 (0:1) [0:1 Стивън Ангелов 31', 1:1 Любомир Веселов 57', 2:1 Боби Иванов 77', 3:1 Васил Николов 80'-аг] [чк: Светослав Влахов (Мар) 35'] 13 май 2018 г., неделя, 17:30 ч: Левски Раковски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Левски (София) - Септември (София) 3:1 (2:1) [1:0 Ремзи Неджип 11', 1:1 Владимир Николов 12', 2:1 Мартин П.Петков 32', 3:1 Мартин Д.Петков 79'] Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 2:0 (2:0) [1:0 Петър Караангелов 2', 2:0 Владислав Найденов 17'] Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 (0:0) [1:0 Мюмюн Исмаил 55', 1:1 Филип Колев 66'-д] XXVIII кръг 17 май 2018 г., четвъртък, 17:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 0:4 (0:2) [0:1 Ремзи Неджип 3', 0:2 Лъчезар Георгиев 15', 0:3 Ремзи Неджип 52', 0:4 Юлий Подвързачов 79'] [чк: Мартин Методиев (М) 9'] 19 май 2018 г., събота, 15:00 ч: в Дебелец: Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) 2:7 (1:3) [1:0 Матьо Гагов 3', 1:2 Благовест Данчев 7',14'; 1:4 Иво Казаков 34',44'; 1:5 Димитър Балинов 45', 1:6 Иво Казаков 56', 2:6 Стоил Стефанов 62', 2:7 Благовест Данчев 71'] 20 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Сокол (Марково) 3:1 (2:1) [1:0 Огнян Николов 8', 2:0 Андрей Йорданов 20', 2:1 Даниел Димитров 34', 3:1 Христо Радков 62'] Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (0:0) [1:0 Александър Дилов 56'] [чк: Кирил Янакиев (Л) 74'] 20 май 2018 г., неделя, 17:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 2:1 (0:0) [2:0 Петко В.Петков 59',61'; 2:1 Методи Малашевски 66'] в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев": Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна) 0:3 (0:1) [0:2 Иван Ж.Иванов 5',44'; 0:3 Даниел Стоянов 68'] Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) 3:1 (3:1) [0:1 Любомир Веселов 15', 1:1 Стоян Вергиев 22', 2:1 Денислав Вълчев 26', 3:1 Стоян Николов 36'] Септември (София) - Левски Раковски (София) 1:2 (0:2) [0:1 Даниел Харизанов 20', 0:2 Владимир Машев 36', 1:2 Александър Милчев 60'] [чк: Николай Гагов (ЛР) 64'] XXIX кръг 27 май 2018 г., неделя, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (0:0) [1:0 Денислав Ангелов 42', 2:0 Даниел Стоянов 58'-д, 3:0 Балю Балев 78'] 27 май 2018 г., неделя, 17:30 ч: Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:1 (3:1) [1:0 Александър Тодоров 8', 2:0 Николай Манчевски 30', 2:1 Кольо Станев 31', 3:1 Васил Бакалов 32', 4:1 Александър Тодоров 59'] Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) 5:0 (4:0) [2:0 Владимир Машев 18',19'; 3:0 Алекс Миков 32', 4:0 Владимир Машев 40'+2', 5:0 Георги Вълков 77'] Левски (София) - Берое (Стара Загора) 3:0 (1:0) [1:0 Мартин П.Петков 5', 2:0 Николай Йорджев 58'-аг, 3:0 Мартин Д.Петков 73'] Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) 1:1 (0:0) [1:0 Любомир Веселов 58', 1:1 Иван Гелов 80'+3'] [чк: Стефан Каменов (М) 66'] Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе) 3:0 (2:0) [2:0 Георги Бабалиев 13',27'; 3:0 Александър Генчев 80'+1'] Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 1:1 (0:0) [0:1 Асен Дончев 52'-д, 1:1 Петър Кепов 80'] [чк: Йоан Бауренски (ЦСКА) 80'+2'] Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив) 1:0 (1:0) [1:0 Павлин Стойчев 5'] [чк: Мартин Русев (Б) 77'] XXX кръг 1 юни 2018 г., петък, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) 0:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 (0:2) [0:1 Георги Бабалиев 29', 0:2 Петър Караангелов 36', 0:3 Петър Р.Георгиев 61', 0:4 Георги Бабалиев 64', 0:5 Преслав Петков 66', 0:6 Пламен Стоянов 73'] Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:2 (0:1) [0:1 Ремзи Неджип 20', 1:1 Иван Гелов 60', 1:2 Мартин П.Петков 70'] 1 юни 2018 г., петък, 17:30 ч: в Дебелец: Етър ВТ (Велико Търново) - Сокол (Марково) 5:1 (2:1) [1:0 Анджело Глузов 4', 1:1 Димитър Пасков 10', 2:1 Кольо Станев 15', 3:1 Николай Лазаров 52'-д, 4:1 Анджело Глузов 69', 5:1 Борислав Марков 79'] Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 2:0 (0:0) [1:0 Емил Колев 43', 2:0 Иво Казаков 64'] [чк: Иво Казаков (Б) 79'] в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев": Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 (1:0) [1:0 Кристиян Маринов 20', 2:0 Теодор Костов 60'] Берое (Стара Загора) - Левски Раковски (София) 2:1 (2:1) [1:0 Христо Кр.Иванов 20', 1:1 Алекс Миков 27', 2:1 Христо Кр.Иванов 39'] [чк: Пламен Пенев (Б) 26'] Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) 0:2 (0:1) [0:1 Николай Манчевски 8', 0:2 Иван Чилов 47']
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Пловдив) XXX 2:0 0:0 3:1 3:1 7:1 1:0 4:2 1:1 5:0 6:1 10:1 3:0* 4:0 2:0 12:0 2. Левски (София) 3:2 XXX 1:0 2:2 6:2 3:0 0:0 3:1 1:0 2:0 2:0 3:0 3:0 2:0 5:0 11:0 3. Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 2:1 XXX 1:0 1:1 2:0 5:0 3:1 5:2 2:0 3:0 7:0 3:0 4:0 1:0 8:0 4. ЦСКА (София) 1:2 2:1 3:1 XXX 0:0 2:0 3:1 2:1 3:1 1:1 4:0 6:1 3:0 2:0 4:0 3:0 5. Черно море (Варна) 1:2 1:1 3:2 0:0 XXX 3:1 3:1 2:5 2:1 3:0 6:0 2:1 1:0 0:0 3:0 2:0 6. Берое (Стара Загора) 0:1 1:1 0:3 2:0 1:3 XXX 3:1 6:0 1:4 0:2 3:1 1:0 2:1 2:1 0:0 2:0 7. Сокол (Марково) 1:0 2:2 2:2 1:1 1:0 1:5 XXX 2:1 1:1 1:1 3:2 2:0 1:1 1:0 2:1 1:1 8. Септември (София) 1:5 0:1 4:1 0:1 0:2 1:0 3:0 XXX 6:2 2:0 2:0 4:1 2:0 1:2 1:0 2:0 9. Славия 1913 (София) 2:0 1:2 1:0 2:4 2:0 0:1 0:1 0:0 XXX 2:0 6:0 4:3 0:0 4:1 2:2 5:0 10. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 0:3 0:6 0:4 2:1 2:5 1:2 2:1 2:0 XXX 1:0 0:0 2:1 1:0 2:1 5:0 11. Монтана 1921 (Монтана) 1:6 0:4 0:3 0:0 0:4 2:5 1:1 0:0 1:1 1:2 XXX 3:2 1:1 2:2 2:1 3:1 12. Етър ВТ (Велико Търново) 2:7 0:2 0:5 0:4 2:3 0:1 5:1 3:1 1:1 1:2 1:2 XXX 2:1 2:2 0:0 6:0 13. Дунав 2010 (Русе) 0:1 0:1 0:1 0:2 0:3 2:1 0:1 0:1 0:0 2:0 2:0 2:2 XXX 1:1 2:0 2:0 14. Левски Раковски (София) 0:5 0:1 0:3 0:4 1:3 3:4 0:1 0:2 0:1 0:2 1:1 0:0 1:0 XXX 1:1 5:0 15. Пирин (Благоевград) 0:4 0:3 1:3 1:1 1:5 0:0 0:1 2:2 1:2 3:1 1:3 0:4 2:1 1:1 XXX 2:1 16. Марек 1915 (Дупница) 0:3 0:4 0:5 0:2 0:1 0:6 0:1 0:2 0:1 0:1 0:1 0:3 0:3 2:3 0:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата

Североизточна България
Добруджа 1919 (Добрич) се класира за квалификациите за Елитната група като най-високо класирал се клуб в Зонална група - Варна без отбор в Елитната група (2-ри), но се отказва от участие. Нито един друг отбор не изявява желание за участие.
Северозападна България
За предварителните квалификации за представител на Северозападна България в квалификациите за Елтината група се класират победителите в Зонална група - Велико Търново и Междуобластна група - Враца: съответно Янтра Габрово (Габрово) и Ботев (Враца). 7 юни 2018 г., четвъртък, 17:00 ч: в Луковит: Янтра Габрово (Габрово) - Ботев (Враца) 0:6
Югозападна България
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) се класира за квалификациите за Елитната група като най-високо класирал се клуб в Зонална група - София (столица) без отбор в Елитната група (2-ри).
Югоизточна България
Първи кръг За предварителните квалификации за представител на Югоизточна България в квалификациите за Елтината група се класират победителите във Междуобластна група - Пловдив и в Междуобластни групи Хасково, Стара Загора и Бургас. Заявки подават Арда (Кърджали) /3-ти в Междуобластна група Хасково/, Верея (Стара Загора) /4-ти в Междуобластна група Стара Загора/ и Нефтохимик 1962 (Бургас) /1-ви в Междуобластна група Бургас/. 29 май 2018 г., вторник, 10:00 ч: в кв.Речица, Сливен: Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 Арда (Кърджали) почива Финал 5 юни 2018 г., вторник, 18:00 ч: в Мъглиж: Арда (Кърджали) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:11
Финали
Жребий: 13 юни 2018 г., 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26. Отборите имат право да играят само с футболисти, родени след 1 януари 2002 г. 18 юни 2018 г., понеделник, 18:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Нефтохимик 1962 (Бургас) - Витоша (Бистрица) 2:4 (1:2) [0:1 Чавдар Димитров 10', 0:2 Филип Иванов 15', 1:2 Димитър Примов 36', 2:2 Димо Кръстев 57', 2:3 Чавдар Димитров 62', 2:4 Ивайло Петров 70'] [чк: Стилиян Стойов (В) 71'] Ботев (Враца) почива нагоре