Юноши младша възраст (род.2001-02):
« Бургас - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)           22   22   0   0  103:12   66
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Черноморец 1919 (Бургас)           22   17   3   2  110:29   54
 3. Бургас спорт (Бургас)              22   14   2   6   71:37   44
 4. Несебър (Несебър)                  22   11   3   8   79:42   36
 5. Ямбол 2004 (Ямбол)                 22   10   5   7   54:42   35
 6. Поморие (Поморие)                  22   10   3   9   32:41   33
 7. Вихър (Айтос)                      22    9   3  10   52:54   30
 8. Карнобат (Карнобат)                22    8   1  13   29:75   25
 9. Свети Никола (Бургас)              22    7   3  12   45:58   24
10. Созопол (Созопол)                  22    3   4  15   32:93   13
11. Ямбол 1915 (Ямбол)                 22    3   3  16   27:74   12
12. Звездичка (Бургас)                 22    2   2  18   13:90    8

                           I кръг

16 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Звездичка (Бургас) - Поморие (Поморие)                    0:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          5:0 
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            1:3 
Созопол (Созопол) - Бургас спорт (Бургас)                 0:6 
16 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Вихър (Айтос) - Ямбол 1915 (Ямбол)                        2:2 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                    2:1 

                           II кръг

23 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              8:0 
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               3:0 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:5 
Вихър (Айтос) - Звездичка (Бургас)                        6:1 
23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                    2:3 
Бургас спорт (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)                1:2 

                           III кръг

30 септември 2017, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос)                  3:0 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   1:3 
Несебър (Несебър) - Бургас спорт (Бургас)                 6:4 
30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Звездичка (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   0:2 
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                 4:3 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)             3:3 

                           IV кръг

7 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              3:2 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     3:1 
Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                       2:3 
Звездичка (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             0:6 
7 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Бургас спорт (Бургас)                0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Свети Никола (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)                1:4 

                           V кръг

14 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас)                  2:1 
Созопол (Созопол) - Вихър (Айтос)                         4:3 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                 1:1 
Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          0:0 
14 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)             4:2 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                    0:2 

                           VI кръг

21 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)             1:3 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     1:0 
Вихър (Айтос) - Ямбол 2004 (Ямбол)                        4:1 
Звездичка (Бургас) - Созопол (Созопол)                    1:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            5:0 
21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)             1:7 

                           VII кръг

28 октомври 2017, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:5 
Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос)                         4:1 
Бургас спорт (Бургас) - Поморие (Поморие)                 3:2 
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          4:2 
28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Ямбол 1915 (Ямбол)                  1:0 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Звездичка (Бургас)                   5:0 

                           VIII кръг

3 ноември 2017, петък, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              2:2 
4 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас)                     1:6 
Звездичка (Бургас) - Несебър (Несебър)                    1:6 
Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)                   3:2 
4 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                0:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)             7:1 

                           IX кръг

11 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                  3:0 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              2:3 
Бургас спорт (Бургас) - Звездичка (Бургас)                3:0 
Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос)                  8:2 
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 0:0 
11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Созопол (Созопол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    3:3 

                           X кръг

18 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                     2:2 
Звездичка (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)             0:5 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          4:0 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   0:5 
18 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Созопол (Созопол) - Ямбол 2004 (Ямбол)                    1:4 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                    5:0 

                           XI кръг

25 ноември 2017, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                    12:0 
Бургас спорт (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               5:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       2:3 
Свети Никола (Бургас) - Звездичка (Бургас)                7:0 
Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос)                         0:3 
25 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   7:0 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Звездичка (Бургас)                    0:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)           14:0 
Бургас спорт (Бургас) - Созопол (Созопол)                 6:1 
10 март 2018, събота, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Вихър (Айтос)                        2:3 
Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          отложен 
Несебър (Несебър) - Ямбол 2004 (Ямбол)                    3:0 
15 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          1:2 

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:7 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)              5:0 
Звездичка (Бургас) - Вихър (Айтос)                        0:2 
17 март 2018, събота, 10:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Бургас спорт (Бургас)                3:3 
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)               1:2 
17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    6:0 

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  отложен 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   отложен 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)             отложен 
Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър)                 отложен 
24 март 2018, събота, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Звездичка (Бургас)                   отложен 
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 отложен 
25 април 2018, сряда, 09:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 3:1 
1 май 2018, вторник, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  0:7 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   2:0 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)             3:1 
Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър)                 2:1 
1 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Звездичка (Бургас)                   3:0 

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:3 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     2:1 
Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос)                       2:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звездичка (Бургас)             7:0 
31 март 2018, събота, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)                6:0 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                отложен 
17 май 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                3:2 

                           XVI кръг

6 април 2018, петък, 09:30 ч:
Звездичка (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                  отложен 
Вихър (Айтос) - Созопол (Созопол)                         5:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          5:0 
6 април 2018, петък, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             0:4 
Поморие (Поморие) - Ямбол 2004 (Ямбол)                    отложен 
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 1:10 
15 май 2018, вторник, 09:30 ч:
Звездичка (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                  2:3 
15 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ямбол 2004 (Ямбол)                    2:0 (2:0) 

                           XVII кръг

14 април 2018, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     1:1 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Вихър (Айтос)                        2:2 
Созопол (Созопол) - Звездичка (Бургас)                    3:3 
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            1:6 
14 април 2018, събота, 10:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)             3:0 
Бургас спорт (Бургас) - Свети Никола (Бургас)             4:2 

                           XVIII кръг

21 април 2018, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              4:0 
Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър)                         3:0 
Поморие (Поморие) - Бургас спорт (Бургас)                 0:4 
21 април 2018, събота, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                  2:3 
Звездичка (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)                   1:1 
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          3:6 

                           XIV кръг - отложен мач

25 април 2018, сряда, 09:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 3:1 

                           XIX кръг

28 април 2018, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              6:2 
Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос)                     0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Несебър (Несебър) - Звездичка (Бургас)                    5:1 
28 април 2018, събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Ямбол 1915 (Ямбол)                5:0 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             0:3 
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   1:2 

                           XIV кръг - отложени мачове

1 май 2018, вторник, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  0:7 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   2:0 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ямбол 2004 (Ямбол)             3:1 
Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър)                 2:1 
1 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Звездичка (Бургас)                   3:0 

                           XX кръг

5 май 2018, събота, 09:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Ямбол 2004 (Ямбол)                  2:2 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              8:0 
Звездичка (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)                0:7 
Вихър (Айтос) - Черноморец 1919 (Бургас)                  1:3 
5 май 2018, събота, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                    3:3 
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 3:1 

                           XXI кръг

12 май 2018, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Звездичка (Бургас)            13:1 
Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          1:4 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   7:2 
12 май 2018, събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ямбол 1915 (Ямбол)                    5:0 
Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос)                     1:5 
Ямбол 2004 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                    5:1 

                           XII кръг - отложен мач

15 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          1:2 

                           XVI кръг - отложени мачове

15 май 2018, вторник, 09:30 ч:
Звездичка (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                  2:3 
15 май 2018, вторник, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ямбол 2004 (Ямбол)                    2:0 (2:0) 

                           XV кръг - отложен мач

17 май 2018, четвъртък, 10:00 ч:
Ямбол 2004 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)                3:2 

                           XXII кръг

19 май 2018, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     3:3 
Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас)               отложен 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       3:2 
Вихър (Айтос) - Поморие (Поморие)                         1:2 
19 май 2018, събота, 10:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Ямбол 2004 (Ямбол)                   0:5 
Звездичка (Бургас) - Свети Никола (Бургас)                0:3 
26 май 2018, събота, 09:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас)               1:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Нефтохимик 1962 (Бургас) XXX 3:2 4:0 8:0 7:1 5:0 3:0 5:0 5:0 4:0 4:2 7:0 2. Черноморец 1919 (Бургас) 2:3 XXX 5:0 3:2 3:1 6:2 8:2 14:0 4:2 8:0 3:0 13:1 3. Бургас спорт (Бургас) 1:4 0:0 XXX 2:1 1:2 3:2 0:3* 5:1 4:2 6:1 6:0 3:0 4. Несебър (Несебър) 2:3 1:3 6:4 XXX 3:0 1:1 4:1 7:2 1:1 12:0 6:0 5:1 5. Ямбол 2004 (Ямбол) 0:3 3:3 3:3 2:1 XXX 0:2 2:2 3:0 3:2 5:1 7:0 5:0 6. Поморие (Поморие) 0:5 2:2 0:4 1:0 2:0 XXX 0:3 2:0 3:1 3:1 5:0 0:1 7. Вихър (Айтос) 0:7 1:3 1:6 3:0 4:1 1:2 XXX 2:3 2:2 5:1 2:2 6:1 8. Карнобат (Карнобат) 1:6 1:3 1:4 0:5 2:2 1:3 2:1 XXX 1:2 3:2 1:0 2:1 9. Свети Никола (Бургас) 1:2 3:6 1:3 1:10 1:4 0:0 1:5 3:0 XXX 3:1 5:0 7:0 10. Созопол (Созопол) 0:5 1:7 0:6 3:3 1:4 2:1 4:3 1:2 4:3 XXX 3:3 3:3 11. Ямбол 1915 (Ямбол) 0:4 1:7 0:3* 2:3 0:5 5:0 2:3 2:3 0:1 3:3 XXX 3:0 12. Звездичка (Бургас) 0:6 0:5 0:7 1:6 1:1 0:1 0:2 2:3 0:3 1:0 0:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре