Юноши младша възраст (род.2000-01):
Бургас - Междуобластна група 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)           18   15   3   0   71:6    48    
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноморец 1919 (Бургас)           18   15   2   1   82:8    47    
 3. Несебър (Несебър)                  18   14   1   3   47:19   43    
 4. Стралджа 2015 (Стралджа)           18   13   0   5   57:25   39    
 5. Поморие (Поморие)                  18    8   2   8   42:31   26    
 6. Свети Никола (Бургас)              18    5   2  11   27:51   17    
 7. Созопол (Созопол)                  18    4   3  11   31:57   15     [1 1 0  6:3  4]
 8. Тунджа 1915 (Ямбол)                18    4   3  11   26:45   15     [0 1 1  3:6  1]
 9. Ураган (Бояджик)                   18    3   0  15   20:103   9    
10. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    18    1   0  17    6:64    3 [*]
--. Карнобат (Карнобат)                 0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Карнобат (Карнобат) първоначално заявява участие в групата, но се отказва непосредствено преди началото на сезона.
  - На полусезона Странджа Агрокорн 2014 (Средец) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

17 септември 2016, събота, 09:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Карнобат (Карнобат)     анулиран 
Черноморец 1919 (Бургас) - Созопол (Созопол)              6:1 
17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Ураган (Бояджик)                  4:3 
Несебър (Несебър) - Стралджа 2015 (Стралджа)              3:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)            3:0 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           II кръг

22 септември 2016, четвъртък, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       5:1 
24 септември 2016, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Свети Никола (Бургас)                 1:3 
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            анулиран 
24 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       1:4 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Несебър (Несебър)                      0:2 
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           III кръг

1 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              1:0 
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               анулиран 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     4:2 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стралджа 2015 (Стралджа)            отложен 
1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ураган (Бояджик)               9:0 
3 декември 2016, събота, 09:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стралджа 2015 (Стралджа)            0:3 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           IV кръг

8 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              1:6 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                   анулиран 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас)    0:6 
8 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    4:2 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 5:1 
Стралджа 2015 (Стралджа)                                  почива

                           V кръг

15 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   2:0 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     3:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            анулиран 
15 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   0:3 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Ураган (Бояджик)               6:0 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           VI кръг

22 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 анулиран 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Несебър (Несебър)       0:1 
във Ветрен:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          3:0 
23 октомври 2016, неделя, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              0:3 
23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
в Царево:
Созопол (Созопол) - Стралджа 2015 (Стралджа)              0:3 
Ураган (Бояджик)                                          почива

                           VII кръг

29 октомври 2016, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              3:2 
29 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                   1:1 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Карнобат (Карнобат)            анулиран 
Ураган (Бояджик) - Созопол (Созопол)                      3:2 
1 ноември 2016, вторник, 09:30 ч:
в кв.Долно Езерово, Бургас:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    8:0 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           VIII кръг

5 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 1:3 
5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                    анулиран 
в Стралджа:
Поморие (Поморие) - Стралджа 2015 (Стралджа)              3:4 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Тунджа 1915 (Ямбол)     1:4 
7 ноември 2016, понеделник, 10:00 ч:
в Камено:
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       0:0 
Созопол (Созопол)                                         почива

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)         10:0 
Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)                   анулиран 
12 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас)            0:3 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    9:1 
Ураган (Бояджик) - Поморие (Поморие)                      0:3 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           X кръг

19 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              отложен 
19 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ураган (Бояджик)        3:1 
в Рудник:
Свети Никола (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)               2:2 
19 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
в Бургас, ст."Черноморец":
Черноморец 1919 (Бургас) - Стралджа 2015 (Стралджа)       1:0 
20 ноември 2016, неделя, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     2:1 
23 ноември 2016, сряда, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              1:1 * 
* - датата е приблизителна, мачът се е играл между 22 ноември и 1 декември.
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XI кръг

26 ноември 2016, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       1:0 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   анулиран 
26 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                   2:4 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Свети Никола (Бургас)          4:1 
Ураган (Бояджик) - Черноморец 1919 (Бургас)               0:13 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           III кръг - отложен мач

3 декември 2016, събота, 09:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стралджа 2015 (Стралджа)            0:3 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 09:30 ч:
в Царево:
Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:9 
11 март 2017, събота, 10:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Свети Никола (Бургас)                  3:4 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Несебър (Несебър)              3:1 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            0:2 
Поморие (Поморие)                                         почива
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 09:30 ч:
в Рудник:
Свети Никола (Бургас) - Созопол (Созопол)                 1:1 
18 март 2017, събота, 10:00 ч:
в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули":
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Стралджа 2015 (Стралджа)       2:1 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие)       0:3 сл. 
18 март 2017, събота, 10:30 ч:
Несебър (Несебър) - Ураган (Бояджик)                      8:0 
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 09:30 ч:
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     0:2 
25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               0:4 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Тунджа 1915 (Ямбол)            2:0 
27 март 2017, понеделник, 13:30 ч:
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:4 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XV кръг

1 април 2017, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              8:1 
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 0:1 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    3:0 сл. 
1 април 2017, събота, 10:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ураган (Бояджик)                    5:0 
Стралджа 2015 (Стралджа)                                  почива
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 09:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)   0:3 сл. 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     0:3 
8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   3:3 
Ураган (Бояджик) - Стралджа 2015 (Стралджа)               1:6 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           XVII кръг

15 април 2017, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)              2:0 
Несебър (Несебър) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       3:0 сл. 
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          1:3 
15 април 2017, събота, 10:30 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Созопол (Созопол)              3:0 
Ураган (Бояджик)                                          почива
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              3:0 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик 1962 (Бургас)    0:3 сл. 
22 април 2017, събота, 10:30 ч:
в Царево:
Созопол (Созопол) - Ураган (Бояджик)                      8:1 
23 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   3:1 
Свети Никола (Бургас)                                     почива
Стралджа 2015 (Стралджа)                                  почива

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                 2:1 
29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Поморие (Поморие)              3:0 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)     3:0 сл. 
30 април 2017, неделя, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       0:0 
Созопол (Созопол)                                         почива
Ураган (Бояджик)                                          почива

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 09:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          0:3 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Стралджа 2015 (Стралджа)    0:3 сл. 
6 май 2017, събота, 10:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)            6:0 
7 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ураган (Бояджик)                     12:0 
Несебър (Несебър)                                         почива
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 09:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)        3:0 сл. 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              3:1 
13 май 2017, събота, 10:00 ч:
в Царево:
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     3:3 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Черноморец 1919 (Бургас)       2:7 
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свети Никола (Бургас)               3:2 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 09:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Созопол (Созопол)       0:3 сл. 
20 май 2017, събота, 10:00 ч:
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   3:0 сл. 
Свети Никола (Бургас) - Стралджа 2015 (Стралджа)          1:4 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ураган (Бояджик)              12:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива
Поморие (Поморие)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Нефтохимик 1962 (Бургас) XXX 0:0 3:1 2:1 2:0 10:0 8:1 3:0 9:0 8:0 --- 2. Черноморец 1919 (Бургас) 0:0 XXX 3:0 1:0 1:0 3:0 6:1 6:0 12:1 3:0* --- 3. Несебър (Несебър) 1:1 3:2 XXX 3:0 3:1 2:1 4:2 3:0* 8:0 3:0* --- 4. Стралджа 2015 (Стралджа) 1:4 2:7 3:1 XXX 3:0 4:1 3:0 2:0 6:0 9:1 --- 5. Поморие (Поморие) 0:3 0:4 0:3 3:4 XXX 5:1 2:1 3:1 12:0 5:1 --- 6. Свети Никола (Бургас) 0:3 1:3 1:3 1:4 0:1 XXX 1:1 2:2 4:3 2:0 --- 7. Созопол (Созопол) 1:6 0:9 0:2 0:3 3:3 1:3 XXX 3:3 8:1 1:0 --- 8. Тунджа 1915 (Ямбол) 0:2 0:3 2:4 0:3 1:1 3:2 0:3 XXX 5:0 3:0* --- 9. Ураган (Бояджик) 0:4 0:13 0:2 1:6 0:3 3:4 3:2 4:2 XXX 3:0* --- 10. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3* 0:6 0:1 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 1:4 3:1 XXX --- 11. Карнобат (Карнобат) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре