ОФГ София 2016/17


ОФГ София - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        16   12   1   3   49:13   37     Финал [1 0 1  5:3  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Бенковски (гр.Костенец)            16   12   1   3   40:18   37           [1 0 1  3:5  3]
 3. Рилец (Говедарци)                  16    7   4   5   31:29   25          
 4. Левски 1923 (Елин Пелин)           16    8   0   8   34:37   24          
 5. Пирдоп (Пирдоп)                    16    7   1   8   26:37   22          
 6. Мътивир (Ихтиман)                  16    6   2   8   31:37   20          
 7. Мирково (Мирково)                  16    5   3   8   33:38   18          
 8. Спортист (Нови хан)                16    4   1  11   21:37   13 [+]      
 9. Звездец (Горна Малина)             16    3   3  10   24:43   12          

Бележки
  - Балкан 1929 (Ботевград) влиза в Югозападна Трета лига.
  - ЖСК Ихтиман (Ихтиман), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спортист (Нови хан) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове в гара Елин Пелин.
  - Мътивир (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман.
  - Левски 1923 (Елин Пелин) и ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играят домакинските си мачове на ст."Левски" в град Елин Пелин.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Мътивир (Ихтиман)                   2:0 
Мирково (Мирково) - Левски 1923 (Елин Пелин)              7:1 
11 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)      0:1 
Пирдоп (Пирдоп) - Рилец (Говедарци)                       3:0 
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           1:0 
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист (Нови хан)             2:1 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп)                6:1 
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)                5:1 
Рилец (Говедарци)                                         почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Звездец (Горна Малина)                  4:1 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     отложен 
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     6:2 
Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (Елин Пелин)              3:2 
26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     4:1 
Спортист (Нови хан)                                       почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Мирково (Мирково)               5:2 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         0:2 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)                0:0 
Мътивир (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп)                       5:2 
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Бенковски (гр.Костенец)                 0:3 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)         3:1 
9 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Мирково (Мирково) - Спортист (Нови хан)                   3:0 
Рилец (Говедарци) - Мътивир (Ихтиман)                     2:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)              1:2 
Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               4:0 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Мирково (Мирково)           2:0 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Пирдоп (Пирдоп)                     7:3 
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)             2:5 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)        1:3 
23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман)                3:3 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан)                   отложен 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан)                   3:1 
Мирково (Мирково)                                         почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина)          4:0 
Мирково (Мирково) - Пирдоп (Пирдоп)                       1:2 
30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Левски 1923 (Елин Пелин)            0:2 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)           0:0 
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

                           VII кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист (Нови хан)                   3:1 

                           IX кръг

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Спортист (Нови хан)              1:2 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Мирково (Мирково)                     4:1 
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    отложен 
Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)               0:2 
3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    1:3 
Пирдоп (Пирдоп)                                           почива

                           III кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Бенковски (гр.Костенец)     4:1 

                           IX кръг - отложен мач

3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    1:3 

                           X кръг

18 март 2017, събота, 11:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Спортист (Нови хан)                   1:2 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      1:4 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Мирково (Мирково)              1:0 
Рилец (Говедарци) - Пирдоп (Пирдоп)                       отложен 
25 март 2017, събота, 14:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Пирдоп (Пирдоп)                       1:3 
Бенковски (гр.Костенец)                                   почива

                           XI кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (Елин Пелин)                2:1 
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                2:2 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)           7:1 
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Бенковски (гр.Костенец)             0:2 
Рилец (Говедарци)                                         почива

                           XII кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     2:1 
Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп)                  0:2 
Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)              3:5 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                     3:0 
Спортист (Нови хан)                                       почива

                           XIII кръг

22 април 2017, събота, 10:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан)         3:0 
22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Пирдоп (Пирдоп) - Мътивир (Ихтиман)                       1:2 
23 април 2017, неделя, 13:00 ч:
Мирково (Мирково) - Бенковски (гр.Костенец)               3:1 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина)                6:0 
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           XIV кръг

29 април 2017, събота, 16:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп)                 1:0 
30 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (Елин Пелин)         1:2 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Мирково (Мирково)                   1:1 
Мътивир (Ихтиман) - Рилец (Говедарци)                     1:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)                               почива

                           XV кръг

6 май 2017, събота, 11:30 ч:
Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец)               1:1 
Пирдоп (Пирдоп) - Спортист (Нови хан)                     1:0 
Мирково (Мирково) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           2:7 
8 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)              0:3 
Звездец (Горна Малина)                                    почива

                           XVI кръг

13 май 2017, събота, 11:30 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Рилец (Говедарци)                   2:3 
13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Левски 1923 (Елин Пелин)        0:3 сл. * 
* - първоначално 3:2, в последствие на Бенковски е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп)             4:0 
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                6:2 
Мирково (Мирково)                                         почива

                           XVII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (гр.Костенец)          1:4 
Пирдоп (Пирдоп) - Мирково (Мирково)                       0:0 
21 май 2017, неделя, 13:30 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Спортист (Нови хан)            5:3 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           0:3 
Мътивир (Ихтиман)                                         почива

                           XVIII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Мирково (Мирково) - Рилец (Говедарци)                     4:2 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Левски 1923 (Елин Пелин)    4:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Мътивир (Ихтиман)               5:1 
28 май 2017, неделя, 11:00 ч:
в гара Елин Пелин:
Спортист (Нови хан) - Звездец (Горна Малина)              0:5 
Пирдоп (Пирдоп)                                           почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) XXX 4:1 0:0 4:1 4:0 7:1 2:0 3:0 0:1 2. Бенковски (гр.Костенец) 2:1 XXX 4:0 0:3* 1:0 5:1 5:2 2:1 4:0 3. Рилец (Говедарци) 0:3 1:1 XXX 3:2 1:3 2:1 4:1 3:1 6:0 4. Левски 1923 (Елин Пелин) 1:3 1:3 3:5 XXX 6:1 0:3 1:0 5:3 3:1 5. Пирдоп (Пирдоп) 2:5 0:3 3:0 2:1 XXX 1:2 0:0 1:0 4:1 6. Мътивир (Ихтиман) 1:0 0:2 1:1 1:2 5:2 XXX 3:0 1:2 6:2 7. Мирково (Мирково) 2:7 3:1 4:2 7:1 1:2 6:2 XXX 3:0 2:2 8. Спортист (Нови хан) 0:2 0:2 2:3 0:2 7:3 2:0 1:1 XXX 0:5 9. Звездец (Горна Малина) 1:4 1:4 0:0 1:2 0:2 3:3 5:1 1:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ София - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Торнадо (Безден)                   17   14   1   2   47:18   43        Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Своге (Своге)                      17   13   1   3   37:15   40             
 3. Спортист 2009 (Своге)              18   10   3   5   40:24   33 [+][*]      
 4. Драгоман (Драгоман)                18    8   3   7   43:38   27              [1 0 1  5:5  3, 5 гола на чужд терен]
 5. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)   18    9   0   9   41:39   27              [1 0 1  5:5  3, 2 гола на чужд терен]
 6. Петърч (Петърч)                    18    8   2   8   29:35   26             
 7. Правец (Правец)                    18    7   3   8   35:32   24    [*]      
 8. Искра 2009 (Искрец)                18    4   2  12   22:39   14              [1 0 1  6:2  3]
 9. Искър 2005 (гара Лакатник)         18    5   2  11   25:50   14    [*]       [1 0 1  2:6  3]
10. Спортист 2006 (Драговищица)        18    1   3  14   17:46    6             

Бележки
  - Чавдар (Етрополе), 2-ри през изминалия сезон; се обединява с Литекс (Ловеч) и ЦСКА (София), след което е възстановен.
  - Правец (Правец), 7-ми през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига. В последствие се обединява с възстановения Чавдар (Етрополе) като последния така получава място в Трета лига. Правец е възстановен и се включва отново в ОФГ София.
  - Вихър (Алдомировци), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спортист (Своге), изваден от групата през изминалия сезон; е възстановен като Спортист 2009 и отново се включва в групата.
  - Драгоман (Драгоман) играе домакинските си мачове на ст."Белица" в Костинброд.
  - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Обединение, Костинброд.
  - Торнадо (Безден) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София.
  - На 25 април 2017 г. от актива на Искър 2005 (гара Лакатник) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Своге (Своге) - Искър 2005 (гара Лакатник)                3:1 
Петърч (Петърч) - Торнадо (Безден)                        1:0 
11 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2009 (Своге)       отложен 
Спортист 2006 (Драговищица) - Искра 2009 (Искрец)         0:0 
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     отложен 
5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     3:1 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2009 (Своге)       3:1 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Своге (Своге)                       0:3 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Правец (Правец)                   2:1 
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    4:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч)              1:0 
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2006 (Драговищица) отложен 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2006 (Драговищица) 3:0 сл. 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Своге (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)          2:0 
Правец (Правец) - Торнадо (Безден)                        1:1 
25 септември 2016, неделя, 11:00 ч:
Петърч (Петърч) - Искра 2009 (Искрец)                     3:0 сл. 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Спортист 2009 (Своге)       1:2 
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          7:1 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Торнадо (Безден)                  0:2 
1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 1:2 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Петърч (Петърч)        4:0 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Правец (Правец)              3:5 
Спортист 2006 (Драговищица) - Своге (Своге)               0:1 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Своге (Своге) - Спортист 2009 (Своге)                     1:3 
Правец (Правец) - Искра 2009 (Искрец)                     5:1 
9 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    0:2 
9 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица)             3:1 
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             4:2 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Искър 2005 (гара Лакатник)        1:3 
15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    0:1 
Своге (Своге) - Петърч (Петърч)                           отложен 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)         1:2 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Правец (Правец)        8:0 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Своге (Своге) - Петърч (Петърч)                           1:0 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Правец (Правец) - Спортист 2006 (Драговищица)             4:0 
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)       2:1 
23 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Петърч (Петърч) - Спортист 2009 (Своге)                   1:1 
23 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Своге (Своге)                       2:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)          0:6 сл. * 
* - прекратен при 2:3, домакините атакуват съдията.

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Искра 2009 (Искрец)               2:0 
29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Своге (Своге) - Правец (Правец)                           1:0 
30 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Петърч (Петърч) - Драгоман (Драгоман)                     2:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Искър 2005 (гара Лакатник)  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Спортист 2006 (Драговищица) - Торнадо (Безден)            1:3 

                           I кръг - отложени мачове

5 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     3:1 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2009 (Своге)       3:1 

                           VI кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Своге (Своге) - Петърч (Петърч)                           1:0 

                           II кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Спортист 2006 (Драговищица) 3:0 сл. 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2009 (Своге)               1:2 
Правец (Правец) - Петърч (Петърч)                         4:1 
19 ноември 2016, събота, 16:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Своге (Своге)                          0:2 
20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2006 (Драговищица)  3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)    2:3 

                           X кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)       6:0 
19 март 2017, неделя, 11:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Своге (Своге)                0:4 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2006 (Драговищица)         2:1 
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Петърч (Петърч)                        4:3 
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     2:1 

                           XI кръг

1 април 2017, събота, 16:00 ч:
Правец (Правец) - Спортист 2009 (Своге)                   1:1 
Своге (Своге) - Искра 2009 (Искрец)                       3:1 
2 април 2017, неделя, 11:30 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    0:4 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Петърч (Петърч) - Искър 2005 (гара Лакатник)              3:1 
Спортист 2006 (Драговищица) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.) 2:3 

                           XII кръг

8 април 2017, събота, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)       2:1 
8 април 2017, събота, 18:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Правец (Правец)                        1:0 
9 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Петърч (Петърч)                     4:1 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Своге (Своге)          1:2 
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          3:3 

                           XIII кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Спортист 2009 (Своге)                  3:0 
Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник)              3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                 5:2 
Петърч (Петърч) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        4:1 
Своге (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)               4:0 

                           XIV кръг

29 април 2017, събота, 13:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Своге (Своге)                     3:2 
30 април 2017, неделя, 11:30 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Правец (Правец)                     1:0 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч)             0:2 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Драгоман (Драгоман)    3:5 
30 април 2017, неделя, 16:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)             0:2 

                           XV кръг

6 май 2017, събота, 11:30 ч:
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист 2009 (Своге)        1:5 
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Спортист 2006 (Драговищица)         3:3 
8 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                    4:1 
Правец (Правец) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)        4:1 
Петърч (Петърч) - Своге (Своге)                           3:0 

                           XVI кръг

13 май 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Петърч (Петърч)                   7:0 
14 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец)             3:2 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Своге (Своге) - Драгоман (Драгоман)                       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Торнадо (Безден)       2:6 
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)          0:2 

                           XVII кръг

20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Искра 2009 (Искрец) - Спортист 2009 (Своге)               1:1 
Искър 2005 (гара Лакатник) - ОФК Костинброд 2012 (Кост.)  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
21 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Правец (Правец) - Своге (Своге)                           1:3 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
Драгоман (Драгоман) - Петърч (Петърч)                     5:1 
21 май 2017, неделя, 19:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Торнадо (Безден) - Спортист 2006 (Драговищица)            6:2 

                           XVIII кръг

27 май 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Драгоман (Драгоман)               1:2 
28 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Петърч (Петърч) - Правец (Правец)                         1:1 
28 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Своге (Своге) - Торнадо (Безден)                          анулиран * 
* - прекратен в 82' при 2:2 след отсъдена дузпа в полза на домакините. Играчи и
    публика на гостите нахлуват на терена, а в последствие играчи и публика
    на домакините атакуват играчи на гостите след провокация. В
    последствие анулиран.
Спортист 2006 (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)  1:1 
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Искра 2009 (Искрец)    3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Торнадо (Безден) XXX 0:2 3:0 4:2 2:1 4:3 1:0 4:1 4:2 6:2 2. Своге (Своге) --- XXX 1:3 3:0* 2:0 1:0 1:0 3:1 3:1 4:0 3. Спортист 2009 (Своге) 0:2 3:2 XXX 1:2 6:0 7:0 2:1 2:0 1:3 2:1 4. Драгоман (Драгоман) 0:4 2:2 1:2 XXX 0:2 5:1 3:1 5:2 7:1 3:3 5. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:6 1:2 3:1 3:5 XXX 4:0 8:0 3:0* 3:0* 3:0* 6. Петърч (Петърч) 1:0 3:0 1:1 2:0 4:1 XXX 1:1 3:0* 3:1 3:1 7. Правец (Правец) 1:1 1:3 1:1 2:1 4:1 4:1 XXX 5:1 3:0* 4:0 8. Искра 2009 (Искрец) 0:1 0:3 1:1 1:2 2:3 4:1 1:0 XXX 0:2 2:1 9. Искър 2005 (гара Лакатник) 0:2 0:4 1:5 3:3 3:0* 1:0 3:5 0:6* XXX 3:0* 10. Спортист 2006 (Драговищица) 1:3 0:1 1:2 1:2 2:3 0:2 3:2 0:0 1:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ София - финали

                           Финал

3 юни 2017, събота, 17:00 ч:
в София, ст."НСА":
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Торнадо (Безден)            5:4 (1:2) 

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре