ОГ Перник 2016/17

« ОГ Перник 2016/17 »


Подгрупа A1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Металург 1957 (Перник) 22 19 1 2 84:29 58 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Черногорец 1946 (Ноевци) 22 13 6 3 48:18 45 3. Дружба (Мещица) 22 14 2 6 62:32 44 4. Чорни 1920 (Брезник) 22 13 2 7 50:39 41 5. Пирин (Земен) 22 12 3 7 41:30 39 6. Светля 2000 (Светля) 22 11 4 7 68:45 37 7. Витоша 2013 (Долна Диканя) 22 7 2 13 45:63 23 8. Спортист (Драгичево) 22 6 3 13 34:65 21 9. Ботев (Друган) 22 6 2 14 38:63 20 10. Студена (Студена) 22 6 1 15 36:73 19 <- 11. Верила (Дрен) 22 5 3 14 35:62 18 12. Ерма (Трън) 22 3 5 14 35:57 14
Бележки - Металург 1957 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в кв.Изток, Перник. - Светля 2000 (Светля) играе домакинските си мачове в Ковачевци. - Спортист (Драгичево) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник. I кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Чорни 1920 (Брезник) 3:4 Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ерма (Трън) 0:0 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Дружба (Мещица) - Верила (Дрен) 3:4 Черногорец 1946 (Ноевци) - Спортист (Драгичево) 3:2 Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен) 1:0 Ботев (Друган) - Студена (Студена) 0:2 II кръг 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Верила (Дрен) - Ерма (Трън) 0:0 Студена (Студена) - Витоша 2013 (Долна Диканя) отложен Пирин (Земен) - Ботев (Друган) 3:2 Чорни 1920 (Брезник) - Металург 1957 (Перник) 1:8 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Светля 2000 (Светля) 2:2 Дружба (Мещица) - Черногорец 1946 (Ноевци) 1:2 5 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Студена (Студена) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 1:3 III кръг 18 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Дружба (Мещица) 1:1 Витоша 2013 (Долна Диканя) - Пирин (Земен) 0:2 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Черногорец 1946 (Ноевци) - Верила (Дрен) 0:0 Металург 1957 (Перник) - Спортист (Драгичево) 7:2 Ботев (Друган) - Чорни 1920 (Брезник) 0:2 Ерма (Трън) - Студена (Студена) 9:2 IV кръг 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Верила (Дрен) - Студена (Студена) отложен Пирин (Земен) - Ерма (Трън) 5:2 Чорни 1920 (Брезник) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 3:0 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Ботев (Друган) 3:2 Дружба (Мещица) - Металург 1957 (Перник) 1:5 Черногорец 1946 (Ноевци) - Светля 2000 (Светля) 2:2 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Верила (Дрен) - Студена (Студена) 0:2 V кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Верила (Дрен) 5:3 Витоша 2013 (Долна Диканя) - Спортист (Драгичево) 2:2 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци) 1:3 Ботев (Друган) - Дружба (Мещица) отложен Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник) 0:1 Студена (Студена) - Пирин (Земен) 0:3 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Друган) - Дружба (Мещица) 2:6 VI кръг 1 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Металург 1957 (Перник) отложен 2 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Верила (Дрен) - Пирин (Земен) 0:2 Чорни 1920 (Брезник) - Студена (Студена) 4:1 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Ерма (Трън) 2:0 Дружба (Мещица) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 5:0 Черногорец 1946 (Ноевци) - Ботев (Друган) 6:0 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Светля 2000 (Светля) - Металург 1957 (Перник) 3:6 VII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Витоша 2013 (Долна Диканя) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:2 9 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен) 3:2 Ботев (Друган) - Светля 2000 (Светля) 1:5 Ерма (Трън) - Дружба (Мещица) 1:5 Студена (Студена) - Спортист (Драгичево) 2:2 Пирин (Земен) - Чорни 1920 (Брезник) 2:1 VIII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 5:3 16 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Верила (Дрен) - Чорни 1920 (Брезник) 0:1 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен) 4:0 Дружба (Мещица) - Студена (Студена) 6:0 Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма (Трън) 3:0 Металург 1957 (Перник) - Ботев (Друган) 2:1 IX кръг 22 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Витоша 2013 (Долна Диканя) - Металург 1957 (Перник) 3:4 23 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Друган) - Верила (Дрен) 3:0 Ерма (Трън) - Светля 2000 (Светля) 0:2 Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3 сл. * * - мачът започва с 45' закъснение заради липса на охрана и завършва 2:2. В последствие гостите подават жалба заради липсата на охрана и забавянето на началото, която е уважена. Пирин (Земен) - Дружба (Мещица) 2:0 Чорни 1920 (Брезник) - Спортист (Драгичево) 2:0 X кръг 29 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Студена (Студена) 0:1 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Верила (Дрен) - Спортист (Драгичево) 2:1 Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник) 3:3 Черногорец 1946 (Ноевци) - Пирин (Земен) 1:1 Металург 1957 (Перник) - Ерма (Трън) 2:0 Ботев (Друган) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 1:0 II кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Студена (Студена) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 1:3 XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 10:30 ч: Чорни 1920 (Брезник) - Черногорец 1946 (Ноевци) 2:2 12 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Витоша 2013 (Долна Диканя) - Верила (Дрен) 5:4 Пирин (Земен) - Светля 2000 (Светля) 2:3 12 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Ерма (Трън) - Ботев (Друган) 4:2 Студена (Студена) - Металург 1957 (Перник) 2:8 13 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица) отложен 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица) 1:4 VI кръг - отложен мач 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Светля 2000 (Светля) - Металург 1957 (Перник) 3:6 IV кръг - отложен мач 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Верила (Дрен) - Студена (Студена) 0:2 V кръг - отложен мач 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Друган) - Дружба (Мещица) 2:6 XI кръг - отложен мач 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица) 1:4 XII кръг 12 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Верила (Дрен) - Дружба (Мещица) 0:5 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Черногорец 1946 (Ноевци) 1:0 Чорни 1920 (Брезник) - Светля 2000 (Светля) 2:1 Пирин (Земен) - Металург 1957 (Перник) 1:2 Студена (Студена) - Ботев (Друган) 3:4 Ерма (Трън) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 3:4 XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Спортист (Драгичево) 8:1 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Ерма (Трън) - Верила (Дрен) 2:6 Витоша 2013 (Долна Диканя) - Студена (Студена) 5:1 Ботев (Друган) - Пирин (Земен) 2:0 Металург 1957 (Перник) - Чорни 1920 (Брезник) 2:0 Черногорец 1946 (Ноевци) - Дружба (Мещица) 0:1 XIV кръг 25 март 2017 г., събота, 10:30 ч: Верила (Дрен) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3 25 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Дружба (Мещица) - Светля 2000 (Светля) 3:2 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Металург 1957 (Перник) 0:4 Чорни 1920 (Брезник) - Ботев (Друган) 4:1 Пирин (Земен) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 2:1 Студена (Студена) - Ерма (Трън) 4:3 XV кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Черногорец 1946 (Ноевци) 3:2 2 април 2017 г., неделя, 10:30 ч: Витоша 2013 (Долна Диканя) - Чорни 1920 (Брезник) 4:3 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Студена (Студена) - Верила (Дрен) 5:0 Ерма (Трън) - Пирин (Земен) 0:3 Ботев (Друган) - Спортист (Драгичево) 4:0 Металург 1957 (Перник) - Дружба (Мещица) 1:0 XVI кръг 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Верила (Дрен) - Светля 2000 (Светля) 2:4 Черногорец 1946 (Ноевци) - Металург 1957 (Перник) 2:1 Дружба (Мещица) - Ботев (Друган) 3:2 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 1:4 Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън) 2:0 Пирин (Земен) - Студена (Студена) 3:0 XVII кръг 14 април 2017 г., петък, 17:00 ч: Пирин (Земен) - Верила (Дрен) 1:4 Студена (Студена) - Чорни 1920 (Брезник) 3:4 Ерма (Трън) - Спортист (Драгичево) 4:1 Ботев (Друган) - Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3 Металург 1957 (Перник) - Светля 2000 (Светля) 1:0 15 април 2017 г., събота, 10:30 ч: Витоша 2013 (Долна Диканя) - Дружба (Мещица) 0:1 XVIII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Ботев (Друган) 5:0 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник) 1:7 Черногорец 1946 (Ноевци) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 4:0 Дружба (Мещица) - Ерма (Трън) 3:0 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Студена (Студена) 4:1 Чорни 1920 (Брезник) - Пирин (Земен) 1:2 XIX кръг 30 април 2017 г., неделя, 10:30 ч: Витоша 2013 (Долна Диканя) - Светля 2000 (Светля) 6:5 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Чорни 1920 (Брезник) - Верила (Дрен) 3:0 Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево) 2:0 Студена (Студена) - Дружба (Мещица) 4:1 Ерма (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци) 1:1 Ботев (Друган) - Металург 1957 (Перник) 2:5 XX кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Ерма (Трън) 3:0 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Верила (Дрен) - Ботев (Друган) 2:2 Металург 1957 (Перник) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 7:1 Черногорец 1946 (Ноевци) - Студена (Студена) 3:0 Дружба (Мещица) - Пирин (Земен) 3:2 в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Чорни 1920 (Брезник) 2:6 XXI кръг 14 май 2017 г., неделя, 10:30 ч: Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ботев (Друган) 2:4 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда": Спортист (Драгичево) - Верила (Дрен) 3:2 Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица) 0:3 Пирин (Земен) - Черногорец 1946 (Ноевци) 1:1 Студена (Студена) - Светля 2000 (Светля) 1:4 Ерма (Трън) - Металург 1957 (Перник) 3:3 XXII кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: в Ковачевци: Светля 2000 (Светля) - Пирин (Земен) 2:2 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Верила (Дрен) - Витоша 2013 (Долна Диканя) 3:2 Ботев (Друган) - Ерма (Трън) 3:3 Металург 1957 (Перник) - Студена (Студена) 4:1 Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник) 2:1 Дружба (Мещица) - Спортист (Драгичево) 4:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Металург 1957 (Перник) XXX 1:3 1:0 2:0 1:0 1:0 7:1 7:2 2:1 4:1 3:2 2:0 2. Черногорец 1946 (Ноевци) 2:1 XXX 0:1 2:1 1:1 2:2 4:0 3:2 6:0 3:0 0:0 3:0 3. Дружба (Мещица) 1:5 1:2 XXX 3:3 3:2 3:2 5:0 4:0 3:2 6:0 3:4 3:0 4. Чорни 1920 (Брезник) 1:8 2:2 0:3 XXX 1:2 2:1 3:0 2:0 4:1 4:1 3:0 2:0 5. Пирин (Земен) 1:2 1:1 2:0 2:1 XXX 2:3 2:1 2:0 3:2 3:0 1:4 5:2 6. Светля 2000 (Светля) 3:6 3:2 1:1 3:4 2:2 XXX 5:3 8:1 5:0 0:1 5:3 3:0 7. Витоша 2013 (Долна Диканя) 3:4 0:2 0:1 4:3 0:2 6:5 XXX 2:2 2:4 5:1 5:4 0:0 8. Спортист (Драгичево) 0:4 1:0 1:4 2:6 4:0 2:2 1:4 XXX 3:2 4:1 3:2 2:0 9. Ботев (Друган) 2:5 0:3 2:6 0:2 2:0 1:5 1:0 4:0 XXX 0:2 3:0 3:3 10. Студена (Студена) 2:8 0:3* 4:1 3:4 0:3 1:4 1:3 2:2 3:4 XXX 5:0 4:3 11. Верила (Дрен) 1:7 0:3 0:5 0:1 0:2 2:4 3:2 2:1 2:2 0:2 XXX 0:0 12. Ерма (Трън) 3:3 1:1 1:5 0:1 0:3 0:2 3:4 4:1 4:2 9:2 2:6 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа A2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Енергетик (Перник) 14 11 2 1 34:5 35 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Буря (Кошарево) 14 10 2 2 42:14 32 3. Китка (Витановци) 14 7 3 4 40:20 24 4. Легия (София) 14 6 1 7 25:17 19 <- [*] 5. Бенковски (Копаница) 14 4 2 8 21:36 14 6. Левски (Егълница) 14 4 1 9 12:38 13 [1 0 1 2:1 3] 7. Вихър (Еловдол) 14 4 1 9 13:33 13 [1 0 1 1:2 3] 8. Сарата (Долни Раковец) 14 4 0 10 20:44 12 -. Балкан (Банище) 7 1 0 6 7:30 - <- [*] --. Партизан (Ярджиловци) 4 0 0 4 1:10 - [*] --. Ботев 1 (Батановци) 4 2 0 2 6:7 - [*]
Бележки - Ботев 1 (Батановци) се отказва от участие след V кръг. Резултатите му се анулират. - Партизан (Ярджиловци) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите му се анулират. - Балкан (Банище) се отказва от участие след VII кръг. Резултатите му се анулират. - Легия (София) играе домакинските си мачове в Рударци. - Буря (Кошарево) играе домакинските си мачове в Ковачевци. - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник. I кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: в Рударци: Легия (София) - Бенковски (Копаница) 4:0 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Балкан (Банище) 8:1 /анулиран/ Енергетик (Перник) - Сарата (Долни Раковец) 3:0 Ботев 1 (Батановци) - Вихър (Еловдол) 3:1 /анулиран/ Левски (Егълница) - Китка (Витановци) 0:0 Партизан (Ярджиловци) почива II кръг 11 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Сарата (Долни Раковец) - Ботев 1 (Батановци) 3:0 сл. /анулиран/ 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Еловдол) - Левски (Егълница) 1:0 Балкан (Банище) - Енергетик (Перник) 0:3 сл. /анулиран/ Бенковски (Копаница) - Буря (Кошарево) 2:4 Партизан (Ярджиловци) - Легия (София) 0:2 /анулиран/ Китка (Витановци) почива III кръг 18 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Китка (Витановци) - Вихър (Еловдол) 4:2 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Партизан (Ярджиловци) 2:1 /анулиран/ Енергетик (Перник) - Бенковски (Копаница) 6:0 Ботев 1 (Батановци) - Балкан (Банище) 0:3 сл. /анулиран/ Левски (Егълница) - Сарата (Долни Раковец) 1:0 Легия (София) почива IV кръг 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Сарата (Долни Раковец) - Китка (Витановци) 3:0 Балкан (Банище) - Левски (Егълница) 3:5 /анулиран/ Бенковски (Копаница) - Ботев 1 (Батановци) 0:3 /анулиран/ Партизан (Ярджиловци) - Енергетик (Перник) 0:3 сл. /анулиран/ Легия (София) - Буря (Кошарево) 0:1 Вихър (Еловдол) почива V кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Китка (Витановци) - Балкан (Банище) 8:0 /анулиран/ 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Енергетик (Перник) - Легия (София) 4:0 Ботев 1 (Батановци) - Партизан (Ярджиловци) анулиран * * - и двата отбора не се явяват. Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница) 1:0 Вихър (Еловдол) - Сарата (Долни Раковец) 2:1 Буря (Кошарево) почива VI кръг 1 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Легия (София) - Ботев 1 (Батановци) анулиран 2 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Балкан (Банище) - Вихър (Еловдол) 0:3 сл. /анулиран/ Бенковски (Копаница) - Китка (Витановци) 2:5 Партизан (Ярджиловци) - Левски (Егълница) 0:3 сл. /анулиран/ в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник) 1:1 Сарата (Долни Раковец) почива VII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Китка (Витановци) - Партизан (Ярджиловци) анулиран Сарата (Долни Раковец) - Балкан (Банище) 3:0 сл. /анулиран/ 9 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1 (Батановци) - Буря (Кошарево) анулиран Левски (Егълница) - Легия (София) 1:2 Вихър (Еловдол) - Бенковски (Копаница) 2:1 Енергетик (Перник) почива VIII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Легия (София) - Китка (Витановци) 1:0 16 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Бенковски (Копаница) - Сарата (Долни Раковец) 2:1 Партизан (Ярджиловци) - Вихър (Еловдол) анулиран в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Левски (Егълница) 5:3 Енергетик (Перник) - Ботев 1 (Батановци) анулиран Балкан (Банище) почива IX кръг 22 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Китка (Витановци) - Буря (Кошарево) 2:2 Сарата (Долни Раковец) - Партизан (Ярджиловци) анулиран 23 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Левски (Егълница) - Енергетик (Перник) 2:1 Вихър (Еловдол) - Легия (София) 1:0 Балкан (Банище) - Бенковски (Копаница) анулиран Ботев 1 (Батановци) почива X кръг 29 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Легия (София) - Сарата (Долни Раковец) 6:1 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Партизан (Ярджиловци) - Балкан (Банище) анулиран в Ковачевци: Буря (Кошарево) - Вихър (Еловдол) 3:1 Енергетик (Перник) - Китка (Витановци) 2:1 Ботев 1 (Батановци) - Левски (Егълница) анулиран Бенковски (Копаница) почива XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Китка (Витановци) - Ботев 1 (Батановци) анулиран Сарата (Долни Раковец) - Буря (Кошарево) 1:4 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Еловдол) - Енергетик (Перник) 0:1 13 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Балкан (Банище) - Легия (София) анулиран Бенковски (Копаница) - Партизан (Ярджиловци) анулиран Левски (Егълница) почива XII кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Бенковски (Копаница) - Легия (София) 1:1 Китка (Витановци) - Левски (Егълница) 6:0 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Еловдол) - Буря (Кошарево) 0:2 Сарата (Долни Раковец) - Енергетик (Перник) 0:3 XIII кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Легия (София) - Енергетик (Перник) 0:1 Китка (Витановци) - Сарата (Долни Раковец) 7:0 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Егълница) - Вихър (Еловдол) 2:0 Буря (Кошарево) - Бенковски (Копаница) 5:0 XIV кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Сарата (Долни Раковец) - Левски (Егълница) 6:1 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Буря (Кошарево) - Легия (София) 2:0 Бенковски (Копаница) - Енергетик (Перник) 0:0 Вихър (Еловдол) - Китка (Витановци) 4:4 XV кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Китка (Витановци) - Бенковски (Копаница) 6:1 Сарата (Долни Раковец) - Вихър (Еловдол) 3:0 Легия (София) - Левски (Егълница) 5:1 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево) 1:0 XVI кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Легия (София) - Вихър (Еловдол) 4:0 Китка (Витановци) - Енергетик (Перник) 1:3 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Бенковски (Копаница) - Левски (Егълница) 4:0 Буря (Кошарево) - Сарата (Долни Раковец) 8:0 XVII кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Китка (Витановци) - Легия (София) 1:0 Сарата (Долни Раковец) - Бенковски (Копаница) 1:5 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Левски (Егълница) - Буря (Кошарево) 0:5 Енергетик (Перник) - Вихър (Еловдол) 5:0 XVIII кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Сарата (Долни Раковец) - Легия (София) 3:2 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Буря (Кошарево) - Китка (Витановци) 0:3 Бенковски (Копаница) - Вихър (Еловдол) 3:0 Енергетик (Перник) - Левски (Егълница) 3:0
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Енергетик (Перник) XXX 1:0 2:1 4:0 6:0 3:0 5:0 3:0 --- --- --- 2. Буря (Кошарево) 1:1 XXX 0:3 2:0 5:0 5:3 3:1 8:0 (8:1)(2:1) --- 3. Китка (Витановци) 1:3 2:2 XXX 1:0 6:1 6:0 4:2 7:0 (8:0) --- --- 4. Легия (София) 0:1 0:1 1:0 XXX 4:0 5:1 4:0 6:1 --- --- --- 5. Бенковски (Копаница) 0:0 2:4 2:5 1:1 XXX 4:0 3:0 2:1 --- --- (0:3) 6. Левски (Егълница) 2:1 0:5 0:0 1:2 1:0 XXX 2:0 1:0 --- --- --- 7. Вихър (Еловдол) 0:1 0:2 4:4 1:0 2:1 1:0 XXX 2:1 --- --- --- 8. Сарата (Долни Раковец) 0:3 1:4 3:0 3:2 1:5 6:1 3:0 XXX (3:0) --- (3:0) 9. Балкан (Банище) (0:3) --- --- --- --- (3:5)(0:3) --- XXX --- --- 10. Партизан (Ярджиловци) (0:3) --- --- (0:2) --- (0:3) --- --- --- XXX --- 11. Ботев 1 (Батановци) --- --- --- --- --- --- (3:1) --- (0:3) --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч:
в Перник, ст."Миньор":
Металург 1957 (Перник) - Енергетик (Перник)               1:1 (0:0); при дузпите: 5:4 

нагоре


Страници на отбори

Перник днес

Черногорец (Ноевци)

нагоре