ОГ Силистра 2016/17

« ОГ Силистра 2016/17 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Победа 2009 (Вокил) 18 15 1 2 53:16 46 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Вихър (Боил) 18 14 2 2 66:24 44 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Правда 1944 (Правда) 18 12 1 5 56:29 37 4. Вихър (Любен) 18 10 2 6 44:27 32 5. Релакс (Овен) 18 7 2 9 38:48 23 6. Йълдъръм (Яребица) 18 6 2 10 45:47 20 7. Червена звезда (Дулово) 18 6 1 11 26:42 19 8. Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 4 5 9 33:34 17 9. Орлите (Секулово) 18 4 2 12 22:48 14 10. Светкавица (Поройно) 18 3 0 15 25:93 9 [+]
Бележки - Галактика (Черник), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Светкавица (Поройно) се включва в групата. - Първоначално в групата заявява участие и Чернолик (Чернолик), 8-ми през изминалия сезон; но непосредствено преди началото на сезона се отказва от участие. Изготвена е нова програма за 10 отбора. Първоначалният жребий за групата е: 1. Орлите (Секулово) - 12. почива 2. Вихър (Любен) - 11. Светкавица (Поройно) 3. Вихър (Боил) - 10. Лудогорец 2011 (Паисиево) 4. Йълдъръм (Яребица) - 9. Победа 2009 (Вокил) 5. Правда 1944 (Правда) - 8. Червена звезда (Дулово) 6. Чернолик (Чернолик) - 7. Релакс (Овен) - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица. I кръг 3 септември 2016 г., събота, 16:30 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно) отложен Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил) отложен Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово) отложен 4 септември 2016 г., неделя, 16:30 ч: Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) отложен Орлите (Секулово) - Релакс (Овен) отложен 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно) 5:1 Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1 Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил) 0:1 Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово) 3:0 Орлите (Секулово) - Релакс (Овен) 4:0 * - Кръгът е отложен заради организационни проблеми около охраната на мачовете. II кръг 10 септември 2016 г., събота, 16:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда) 3:2 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица) 3:3 11 септември 2016 г., неделя, 16:30 ч: Светкавица (Поройно) - Релакс (Овен) 3:2 Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово) 1:0 в Добротица: Вихър (Любен) - Вихър (Боил) 1:3 III кръг 17 септември 2016 г., събота, 16:30 ч: Вихър (Боил) - Светкавица (Поройно) 5:0 Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен) 1:1 Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0 сл. * * - не се играе заради нередовни футболисти на гостите. 18 септември 2016 г., неделя, 16:30 ч: Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил) 0:2 Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово) 4:3 IV кръг 24 септември 2016 г., събота, 16:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово) 6:0 в Добротица: Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда) 6:1 Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 25 септември 2016 г., неделя, 16:30 ч: Светкавица (Поройно) - Червена звезда (Дулово) 1:2 Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен) 2:1 V кръг 1 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Йълдъръм (Яребица) - Светкавица (Поройно) 6:2 Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил) 3:3 Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил) 1:4 2 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Орлите (Секулово) - Вихър (Любен) 1:1 Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1 VI кръг 8 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово) 2:0 Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда) 0:2 9 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Светкавица (Поройно) - Победа 2009 (Вокил) 0:4 в Добротица: Вихър (Любен) - Релакс (Овен) 3:1 Вихър (Боил) - Орлите (Секулово) 3:0 VII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Правда 1944 (Правда) - Светкавица (Поройно) 12:0 Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен) 0:5 Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1 16 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица) 4:0 Релакс (Овен) - Вихър (Боил) 2:6 VIII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен) 4:0 Правда 1944 (Правда) - Орлите (Секулово) 5:2 23 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Светкавица (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 5:3 в Добротица: Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил) 2:1 Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово) 3:0 IX кръг 29 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда) 2:5 Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица) 2:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен) 2:1 30 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Орлите (Секулово) - Светкавица (Поройно) 4:0 Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил) 4:1 I кръг - отложени мачове 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно) 5:1 Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1 Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил) 0:1 Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово) 3:0 Орлите (Секулово) - Релакс (Овен) 4:0 X кръг 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен) 1:6 Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица) 4:1 Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда) 1:2 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил) 0:2 Релакс (Овен) - Орлите (Секулово) 2:0 XI кръг 1 април 2017 г., събота, 15:30 ч: Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 5:0 2 април 2017 г., неделя, 15:30 ч: Релакс (Овен) - Светкавица (Поройно) 4:1 Орлите (Секулово) - Червена звезда (Дулово) 1:3 Вихър (Боил) - Вихър (Любен) 3:0 XII кръг 8 април 2017 г., събота, 16:30 ч: Светкавица (Поройно) - Вихър (Боил) 2:7 в Добротица: Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица) 5:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда) 1:2 9 април 2017 г., неделя, 16:30 ч: Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен) 2:0 16 април 2017 г., неделя, 16:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Орлите (Секулово) 4:0 XIII кръг 22 април 2017 г., събота, 16:30 ч: Орлите (Секулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:0 Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) 2:0 Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил) 2:4 23 април 2017 г., неделя, 16:30 ч: Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно) 3:2 Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил) 1:1 XIV кръг 29 април 2017 г., събота, 16:30 ч: Светкавица (Поройно) - Йълдъръм (Яребица) 1:6 Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда) 4:1 Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово) 2:0 30 април 2017 г., неделя, 16:30 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Орлите (Секулово) 3:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен) 2:4 XV кръг 6 май 2017 г., събота, 17:30 ч: Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1 Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица) 4:2 7 май 2017 г., неделя, 17:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Светкавица (Поройно) 10:1 Релакс (Овен) - Вихър (Любен) 3:1 Орлите (Секулово) - Вихър (Боил) 1:7 XVI кръг 13 май 2017 г., събота, 17:30 ч: Светкавица (Поройно) - Правда 1944 (Правда) 0:5 в Добротица: Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово) 3:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил) 1:2 14 май 2017 г., неделя, 17:30 ч: Йълдъръм (Яребица) - Орлите (Секулово) 7:3 Вихър (Боил) - Релакс (Овен) 7:3 XVII кръг 20 май 2017 г., събота, 17:30 ч: Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица) 4:2 Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда) 1:0 21 май 2017 г., неделя, 17:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица (Поройно) 9:1 Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен) 5:0 Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил) 2:3 XVIII кръг 28 май 2017 г., неделя, 17:30 ч: Светкавица (Поройно) - Орлите (Секулово) 4:0 Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен) 1:4 Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово) 5:4 Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил) 1:2 в Добротица: Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:0
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Победа 2009 (Вокил) XXX 4:1 3:2 5:0 2:1 4:1 2:0 2:1 4:0 10:1 2. Вихър (Боил) 1:2 XXX 4:1 3:0 7:3 3:0 3:0 1:1 3:0 5:0 3. Правда 1944 (Правда) 3:0 3:3 XXX 2:0 1:4 4:2 3:0 3:0* 5:2 12:0 4. Вихър (Любен) 2:1 1:3 6:1 XXX 3:1 5:0 3:1 1:0 3:1 5:1 5. Релакс (Овен) 1:1 2:6 2:5 3:1 XXX 4:2 4:3 1:1 2:0 4:1 6. Йълдъръм (Яребица) 0:1 2:4 0:2 1:1 4:0 XXX 5:4 5:0 7:3 6:2 7. Червена звезда (Дулово) 1:4 2:3 1:2 0:5 2:0 2:1 XXX 1:1 1:0 3:2 8. Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2 0:2 1:2 2:1 2:4 3:3 2:0 XXX 6:0 9:1 9. Орлите (Секулово) 0:2 1:7 1:0 1:1 4:0 4:0 1:3 0:0 XXX 4:0 10. Светкавица (Поройно) 0:4 2:7 0:5 1:6 3:2 1:6 1:2 5:3 4:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спортист (Кайнарджа) 20 16 1 3 52:12 49 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Раковски 2005 (Калипетрово) 20 14 3 3 44:21 45 3-4 място [1 1 0 4:2 4] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Добруджа (Ситово) 20 14 3 3 53:21 45 [0 1 1 2:4 1] 4. Белица (Белица) 20 12 2 6 58:28 38 5. Добруджа (Искра) 20 11 2 7 46:36 35 6. Ботев 1936 (Професор Иширково) 20 9 2 9 29:24 29 7. Трансмариска 2013 (Тутракан) 20 8 3 9 28:35 27 8. Левски 96 (Главиница) 20 6 1 13 29:47 19 9. Айдемир (Айдемир) 20 4 3 13 26:45 15 10. Добруджанец 2005 (Алфатар) 20 3 0 17 20:72 9 11. Заря 2006 (Цар Самуил) 20 2 2 16 15:59 8
Бележки - Доростол 2013 (Силистра) влиза в Североизточна Трета лига. - Спортист (Преславци), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево. I кръг 27 август 2016 г., събота, 18:00 ч: Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0 Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа) 0:4 Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир) 2:0 28 август 2016 г., неделя, 18:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр.) 0:2 Белица (Белица) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 4:1 Левски 96 (Главиница) почива II кръг 3 септември 2016 г., събота, 16:30 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Белица (Белица) 1:3 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2 4 септември 2016 г., неделя, 16:30 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово) 1:2 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра) 2:3 Айдемир (Айдемир) почива III кръг 10 септември 2016 г., събота, 16:30 ч: Белица (Белица) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 6:2 Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:0 11 септември 2016 г., неделя, 16:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница) 1:0 Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:1 Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа) 1:5 Добруджа (Искра) почива IV кръг 17 септември 2016 г., събота, 16:30 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово) 0:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:1 18 септември 2016 г., неделя, 16:30 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир) 1:1 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Белица (Белица) 0:3 Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:2 Спортист (Кайнарджа) почива V кръг 24 септември 2016 г., събота, 16:30 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница) 0:2 Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0 25 септември 2016 г., неделя, 16:30 ч: Белица (Белица) - Добруджа (Искра) 4:2 Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:1 Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:0 Раковски 2005 (Калипетрово) почива VI кръг 1 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа) 0:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 0:4 2 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово) 2:2 Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил) 10:1 Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица) 0:2 Ботев 1936 (Професор Иширково) почива VII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:0 Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра) 5:1 Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница) 0:1 9 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 7:1 Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр.) 0:1 Белица (Белица) почива VIII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 0:4 Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил) 4:1 16 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа) 1:6 Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир) 2:2 Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово) 2:0 Трансмариска 2013 (Тутракан) почива IX кръг 22 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Добруджа (Ситово) - Белица (Белица) 3:1 Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3 Трансмариска 2013 (Тутр.) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:3 23 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 2:1 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница) 3:0 Заря 2006 (Цар Самуил) почива X кръг 29 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир) 3:0 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово) 1:2 30 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 1:2 Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 2:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа) 1:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) почива XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил) 4:1 Спортист (Кайнарджа) - Белица (Белица) 3:2 Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра) 4:2 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница) 0:3 Добруджа (Ситово) почива XII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра) 0:3 Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил) 4:1 12 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Трансмариска 2013 (Тутр.) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Белица (Белица) 1:0 Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 0:3 Левски 96 (Главиница) почива XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Белица (Белица) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 5:1 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа) 0:1 Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:2 Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница) 2:1 Айдемир (Айдемир) почива XIV кръг 1 април 2017 г., събота, 15:30 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Белица (Белица) 1:8 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил) 2:0 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово) 0:2 2 април 2017 г., неделя, 15:30 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3 Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир) 3:0 Добруджа (Искра) почива XV кръг 8 април 2017 г., събота, 16:30 ч: Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 6:0 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0 9 април 2017 г., неделя, 16:30 ч: Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:2 Белица (Белица) - Левски 96 (Главиница) 6:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра) 6:1 Спортист (Кайнарджа) почива XVI кръг 15 април 2017 г., събота, 16:30 ч: Добруджа (Искра) - Белица (Белица) 0:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово) 1:5 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир) 3:0 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа) 0:2 Раковски 2005 (Калипетрово) почива XVII кръг 22 април 2017 г., събота, 16:30 ч: Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0 Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:3 23 април 2017 г., неделя, 16:30 ч: Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница) 4:2 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра) 1:3 Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:1 Ботев 1936 (Професор Иширково) почива XVIII кръг 29 април 2017 г., събота, 16:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово) 3:1 30 април 2017 г., неделя, 16:30 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир) 4:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа) 0:1 Трансмариска 2013 (Тутр.) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 1:3 Белица (Белица) почива XIX кръг 6 май 2017 г., събота, 17:30 ч: Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0 Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:2 Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица) 2:5 7 май 2017 г., неделя, 17:30 ч: Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница) 3:0 Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра) 1:0 Трансмариска 2013 (Тутракан) почива XX кръг 13 май 2017 г., събота, 17:30 ч: Белица (Белица) - Добруджа (Ситово) 3:4 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр.) 4:2 14 май 2017 г., неделя, 17:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир) 5:3 Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа) 0:2 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:2 Заря 2006 (Цар Самуил) почива XXI кръг 20 май 2017 г., събота, 17:30 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница) 5:1 Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица) 3:0 Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил) 5:0 21 май 2017 г., неделя, 17:30 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра) 2:3 Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:2 Добруджанец 2005 (Алфатар) почива XXII кръг 27 май 2017 г., събота, 17:30 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир) 3:0 Белица (Белица) - Спортист (Кайнарджа) 0:3 Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 1:0 Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 3:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 4:1 Добруджа (Ситово) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист (Кайнарджа) XXX 1:2 1:2 3:2 2:1 1:0 3:0 3:0 3:0 7:1 4:1 2. Раковски 2005 (Калипетрово) 1:0 XXX 2:0 0:2 6:1 1:0 0:2 1:0 5:3 5:1 3:0 3. Добруджа (Ситово) 0:1 2:2 XXX 3:1 5:1 1:1 6:0 4:2 2:0 3:0 5:0 4. Белица (Белица) 0:3 1:1 3:4 XXX 4:2 4:1 3:0 6:0 3:0 6:2 4:1 5. Добруджа (Искра) 0:2 3:2 3:1 0:0 XXX 2:0 3:0 2:1 2:2 2:0 10:1 6. Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:2 1:4 0:2 1:0 2:3 XXX 0:1 3:0 1:1 3:0 3:0 7. Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:0 0:1 0:1 1:3 4:2 1:3 XXX 5:1 3:0 4:3 2:0 8. Левски 96 (Главиница) 1:6 2:3 2:2 0:3 2:3 0:2 1:2 XXX 4:1 4:1 3:0 9. Айдемир (Айдемир) 1:5 2:3 0:3 3:0 1:0 1:2 1:1 0:1 XXX 2:3 4:1 10. Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:1 0:2 1:5 1:8 0:3 0:4 4:2 0:3 0:4 XXX 3:1 11. Заря 2006 (Цар Самуил) 0:4 0:0 1:2 2:5 1:3 0:2 0:0 0:2 3:0 3:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

2 юни 2017 г., петък, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Раковски 2005 (Калипетрово) - Вихър (Боил)                5:2 

                           Финал

3 юни 2017 г., събота, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Спортист (Кайнарджа) - Победа 2009 (Вокил)                1:0 

нагоре


Страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре