ОГ Русе 2016/17

« ОГ Русе 2016/17 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дунарит (Николово) 18 14 3 1 72:18 45 Финали 2. Сокол (Червена вода) 18 13 1 4 51:21 40 Финали 3. Мартен (Мартен) 18 12 1 5 50:24 37 Финали 4. Дунав (Сливо поле) 18 11 2 5 52:19 35 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Спартак (Хотанца) 18 7 3 8 33:46 24 6. Смирненски (Смирненски) 18 7 1 10 27:50 22 [+] 7. Пристис (кв.Долапите, Русе) 18 5 2 11 31:44 17 8. Юделник (Юделник) 18 2 2 14 19:65 8 9. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 17 8 4 5 38:32 28 [*] 10. Ботев (Ветово) 17 0 1 16 6:60 1 [*] --. Глоджево (Глоджево) 0 0 0 0 0:0 - [*] --. Урожай (Пиргово) 0 0 0 0 0:0 - [+][*]
Бележки - Вихър (Семерджиево), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Смирненски (Смирненски) и Урожай (Пиргово) се включват в групата. - Непосредствено преди началото на сезона Глоджево (Глоджево) и Урожай (Пиргово) се отказват от участие. Мачовете им се анулират, а противниците им по програма почиват. - Ботев (Ветово) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) е изваден от групата заради напускане на терена в мача си от ХХ кръг срещу Дунав (Сливо поле). Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни резултати. I кръг 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Урожай (Пиргово) - Сокол (Червена вода) анулиран Мартен (Мартен) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 1:0 Дунарит (Николово) - Спартак (Хотанца) 5:0 Дунав (Сливо поле) - Глоджево (Глоджево) анулиран Ботев (Ветово) - Юделник (Юделник) 0:2 Приста 2000 (Средна кула) - Смирненски (Смирненски) 4:0 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Червена вода) - Смирненски (Смирненски) 5:1 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Юделник (Юделник) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:4 Глоджево (Глоджево) - Ботев (Ветово) анулиран Спартак (Хотанца) - Дунав (Сливо поле) 2:3 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунарит (Николово) 2:8 Урожай (Пиргово) - Мартен (Мартен) анулиран III кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Мартен (Мартен) - Сокол (Червена вода) 2:4 Дунарит (Николово) - Урожай (Пиргово) анулиран Дунав (Сливо поле) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 3:0 Ботев (Ветово) - Спартак (Хотанца) 2:2 Приста 2000 (Средна кула) - Глоджево (Глоджево) анулиран Смирненски (Смирненски) - Юделник (Юделник) 1:0 VIII кръг - изтеглен мач 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:1 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Сокол (Червена вода) - Юделник (Юделник) 4:0 2 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Глоджево (Глоджево) - Смирненски (Смирненски) анулиран Спартак (Хотанца) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:2 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Ботев (Ветово) 5:0 Урожай (Пиргово) - Дунав (Сливо поле) анулиран Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово) 1:2 X кръг - изтеглен мач 2 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски) 5:0 V кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода) 5:1 Дунав (Сливо поле) - Мартен (Мартен) 3:0 Ботев (Ветово) - Урожай (Пиргово) анулиран Приста 2000 (Средна кула) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 5:0 Смирненски (Смирненски) - Спартак (Хотанца) 2:3 Юделник (Юделник) - Глоджево (Глоджево) анулиран VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Сокол (Червена вода) - Глоджево (Глоджево) анулиран 16 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Спартак (Хотанца) - Юделник (Юделник) 4:2 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Смирненски (Смирненски) 2:3 Урожай (Пиргово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) анулиран Мартен (Мартен) - Ботев (Ветово) 2:1 Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле) отложен 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле) 3:2 XI кръг - изтеглен мач 16 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода) 2:1 VII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода) 2:1 Ботев (Ветово) - Дунарит (Николово) 0:7 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен) отложен Смирненски (Смирненски) - Урожай (Пиргово) анулиран Юделник (Юделник) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 1:3 Глоджево (Глоджево) - Спартак (Хотанца) анулиран 27 ноември 2016 г., неделя, 12:00 ч: Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен) 3:1 VIII кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:1 29 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Сокол (Червена вода) - Спартак (Хотанца) 4:0 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Пристис (кв.Долапите, Русе) - Глоджево (Глоджево) анулиран Урожай (Пиргово) - Юделник (Юделник) анулиран Мартен (Мартен) - Смирненски (Смирненски) 4:0 Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) изтеглен Дунав (Сливо поле) - Ботев (Ветово) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. X кръг - изтеглени мачове 5 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 6:0 (3:0) Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник) 6:0 Ботев (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:6 IX кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Ветово) - Сокол (Червена вода) 0:4 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле) 1:0 Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово) 1:1 Юделник (Юделник) - Мартен (Мартен) 2:5 Глоджево (Глоджево) - Урожай (Пиргово) анулиран Спартак (Хотанца) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 2:0 X кръг 2 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски) 5:0 5 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 6:0 (3:0) Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник) 6:0 Ботев (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 0:6 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Сокол (Червена вода) - Пристис (кв.Долапите, Русе) изтеглен 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Урожай (Пиргово) - Спартак (Хотанца) анулиран Мартен (Мартен) - Глоджево (Глоджево) анулиран Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник) изтеглен Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски) изтеглен Ботев (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) изтеглен VI кръг - отложен мач 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле) 3:2 XI кръг 16 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода) 2:1 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Смирненски (Смирненски) - Ботев (Ветово) 5:3 Спартак (Хотанца) - Мартен (Мартен) 1:0 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода) изтеглен Юделник (Юделник) - Дунав (Сливо поле) 1:1 Глоджево (Глоджево) - Дунарит (Николово) анулиран Пристис (кв.Долапите, Русе) - Урожай (Пиргово) анулиран VII кръг - отложен мач 27 ноември 2016 г., неделя, 12:00 ч: Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Мартен (Мартен) 3:1 XII кръг 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Пристис (кв.Долапите, Русе) - Мартен (Мартен) 1:2 Спартак (Хотанца) - Дунарит (Николово) 1:1 Юделник (Юделник) - Ботев (Ветово) 3:0 сл. Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (Средна кула) 4:1 Сокол (Червена вода) почива Дунав (Сливо поле) почива XIII кръг 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Смирненски (Смирненски) - Сокол (Червена вода) 1:2 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Юделник (Юделник) 3:3 Дунав (Сливо поле) - Спартак (Хотанца) 5:0 Дунарит (Николово) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 5:1 Ботев (Ветово) почива Мартен (Мартен) почива XIV кръг 25 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Сокол (Червена вода) - Мартен (Мартен) 3:3 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Дунав (Сливо поле) 1:1 Спартак (Хотанца) - Ботев (Ветово) 3:0 сл. Юделник (Юделник) - Смирненски (Смирненски) 0:1 Дунарит (Николово) почива Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) почива XV кръг 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Юделник (Юделник) - Сокол (Червена вода) 1:2 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Спартак (Хотанца) 3:3 Ботев (Ветово) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 0:3 сл. Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) 1:2 Смирненски (Смирненски) почива Дунав (Сливо поле) почива XVI кръг 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово) 0:3 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Мартен (Мартен) - Дунав (Сливо поле) 4:1 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Приста 2000 (Средна кула) 1:1 Спартак (Хотанца) - Смирненски (Смирненски) 6:2 Ботев (Ветово) почива Юделник (Юделник) почива XVII кръг 16 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Юделник (Юделник) - Спартак (Хотанца) 1:3 Смирненски (Смирненски) - Пристис (кв.Долапите, Русе) 1:0 Ботев (Ветово) - Мартен (Мартен) 0:3 сл. Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово) 2:4 Сокол (Червена вода) почива Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) почива XVIII кръг 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле) 1:0 Дунарит (Николово) - Ботев (Ветово) 3:0 сл. Мартен (Мартен) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 3:1 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Юделник (Юделник) 6:1 Смирненски (Смирненски) почива Спартак (Хотанца) почива XIX кръг 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Хотанца) - Сокол (Червена вода) 1:4 Смирненски (Смирненски) - Мартен (Мартен) 0:2 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово) 1:5 Ботев (Ветово) - Дунав (Сливо поле) 0:3 сл. Пристис (кв.Долапите, Русе) почива Юделник (Юделник) почива XX кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Сокол (Червена вода) - Ботев (Ветово) 3:0 сл. 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 7:0 сл. * * - прекратен в 25' при 4:1, гостите напускат терена. Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски) 7:1 Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник) 11:0 Пристис (кв.Долапите, Русе) - Спартак (Хотанца) 6:1 XXI кръг 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Пристис (кв.Долапите, Русе) - Сокол (Червена вода) 0:3 Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово) 2:5 Смирненски (Смирненски) - Дунав (Сливо поле) 1:5 Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ботев (Ветово) анулиран Спартак (Хотанца) почива Мартен (Мартен) почива XXII кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (Средна кула) 3:0 сл. 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Ветово) - Смирненски (Смирненски) 0:3 сл. Дунав (Сливо поле) - Юделник (Юделник) 6:0 Мартен (Мартен) - Спартак (Хотанца) 4:1 Дунарит (Николово) почива Пристис (кв.Долапите, Русе) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дунарит (Николово) XXX 5:1 1:2 3:2 5:0 7:1 5:1 6:0 1:1 3:0* --- --- 2. Сокол (Червена вода) 0:3 XXX 3:3 1:0 4:0 5:1 6:0 4:0 3:0* 3:0* --- --- 3. Мартен (Мартен) 1:2 2:4 XXX 4:1 4:1 4:0 1:0 11:0 3:1 2:1 --- --- 4. Дунав (Сливо поле) 2:4 2:1 3:0 XXX 5:0 5:0 3:0 6:0 7:0* 3:0* --- --- 5. Спартак (Хотанца) 1:1 1:4 1:0 2:3 XXX 6:2 2:0 4:2 0:2 3:0* --- --- 6. Смирненски (Смирненски) 1:1 1:2 0:2 1:5 2:3 XXX 1:0 1:0 4:1 5:3 --- --- 7. Пристис (кв.Долапите, Русе) 2:8 0:3 1:2 1:1 6:1 2:3 XXX 6:1 1:1 5:0 --- --- 8. Юделник (Юделник) 2:5 1:2 2:5 1:1 1:3 0:1 1:3 XXX 0:4 3:0* --- --- 9. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:5 2:1 3:1 1:0 3:3 4:0 5:0 3:3 XXX --- --- --- 10. Ботев (Ветово) 0:7 0:4 0:3* 0:3* 2:2 0:3* 0:3* 0:2 0:6 XXX --- --- 11. Глоджево (Глоджево) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 12. Урожай (Пиргово) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Младост (Екзарх Йосиф) 22 18 1 3 66:23 55 Финали 2. Две могили (Две могили) 22 16 3 3 60:17 51 [-] Финали 3. Дунав (Батин) 22 16 1 5 65:34 49 Финали 4. Бенковски (Бяла) 22 16 0 6 117:25 48 [-][*] Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Ботев (Копривец) 22 12 3 7 47:40 39 6. Борово 2000 (Борово) 22 8 3 11 36:41 27 7. Атлетик (Тръстеник) 22 6 3 13 26:45 21 8. Левски (Новград) 22 5 5 12 34:72 20 9. Янтра (Долна Студена) 22 4 7 11 26:52 19 10. Партизан (Босилковци) 22 5 3 14 26:64 18 11. Янтра (Ценово) 22 4 4 14 27:82 16 12. Левски (Караманово) 22 3 5 14 22:57 14
Бележки - Две могили (Две могили), 14-ти и изваден от Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се включва в ОФГ Русе. - Бенковски (Бяла), 8-ми в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва от участие и се включва в ОФГ Русе. I кръг 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Новград) - Янтра (Ценово) 2:2 Ботев (Копривец) - Борово 2000 (Борово) 0:1 Дунав (Батин) - Бенковски (Бяла) 2:1 Атлетик (Тръстеник) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:5 Партизан (Босилковци) - Две могили (Две могили) 0:2 Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово) 2:0 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Дунав (Батин) 3:0 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Янтра (Ценово) - Левски (Караманово) 3:2 Две могили (Две могили) - Янтра (Долна Студена) 2:0 Младост (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци) 3:1 Бенковски (Бяла) - Атлетик (Тръстеник) 6:0 Левски (Новград) - Ботев (Копривец) 1:3 III кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Копривец) - Янтра (Ценово) 4:1 Дунав (Батин) - Левски (Новград) 5:0 Атлетик (Тръстеник) - Борово 2000 (Борово) 1:3 Партизан (Босилковци) - Бенковски (Бяла) 1:5 Янтра (Долна Студена) - Младост (Екзарх Йосиф) 1:2 Левски (Караманово) - Две могили (Две могили) 0:5 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Партизан (Босилковци) 5:0 2 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Янтра (Ценово) - Две могили (Две могили) 0:1 Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово) 1:0 Бенковски (Бяла) - Янтра (Долна Студена) 5:1 Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник) 5:1 Ботев (Копривец) - Дунав (Батин) 6:2 V кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Дунав (Батин) - Янтра (Ценово) 3:0 Атлетик (Тръстеник) - Ботев (Копривец) 1:0 Партизан (Босилковци) - Левски (Новград) 1:2 Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово) 1:1 Левски (Караманово) - Бенковски (Бяла) 2:1 Две могили (Две могили) - Младост (Екзарх Йосиф) 1:1 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово) 6:1 16 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:7 Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили) 1:3 Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена) 0:3 Ботев (Копривец) - Партизан (Босилковци) 2:0 Дунав (Батин) - Атлетик (Тръстеник) 4:2 VII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Ценово) 1:1 Партизан (Босилковци) - Дунав (Батин) 0:2 Янтра (Долна Студена) - Ботев (Копривец) 1:3 Левски (Караманово) - Левски (Новград) 2:2 Две могили (Две могили) - Борово 2000 (Борово) 2:0 Младост (Екзарх Йосиф) - Бенковски (Бяла) 2:1 VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:1 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Янтра (Ценово) - Бенковски (Бяла) 0:4 Левски (Новград) - Две могили (Две могили) 2:2 Ботев (Копривец) - Левски (Караманово) 3:0 Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена) 4:0 Атлетик (Тръстеник) - Партизан (Босилковци) 1:1 IX кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово) 2:3 Янтра (Долна Студена) - Атлетик (Тръстеник) 0:2 Левски (Караманово) - Дунав (Батин) 2:4 Две могили (Две могили) - Ботев (Копривец) 0:0 Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград) 5:2 Бенковски (Бяла) - Борово 2000 (Борово) 7:0 X кръг 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово) 1:0 Левски (Новград) - Бенковски (Бяла) 0:7 Ботев (Копривец) - Младост (Екзарх Йосиф) 2:3 Дунав (Батин) - Две могили (Две могили) 4:6 Атлетик (Тръстеник) - Левски (Караманово) 0:1 Партизан (Босилковци) - Янтра (Долна Студена) 2:1 XI кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград) 4:0 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово) 1:1 Левски (Караманово) - Партизан (Босилковци) 0:1 Две могили (Две могили) - Атлетик (Тръстеник) 2:1 Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин) 3:0 Бенковски (Бяла) - Ботев (Копривец) 8:0 XII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец) 1:3 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Янтра (Ценово) - Левски (Новград) 5:7 Бенковски (Бяла) - Дунав (Батин) 2:3 Младост (Екзарх Йосиф) - Атлетик (Тръстеник) 2:0 Две могили (Две могили) - Партизан (Босилковци) 7:0 Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена) 2:2 XIII кръг 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Левски (Караманово) - Янтра (Ценово) 2:2 Янтра (Долна Студена) - Две могили (Две могили) 2:1 Партизан (Босилковци) - Младост (Екзарх Йосиф) 2:3 Атлетик (Тръстеник) - Бенковски (Бяла) 3:2 Дунав (Батин) - Борово 2000 (Борово) 1:1 Ботев (Копривец) - Левски (Новград) 7:0 XIV кръг 25 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Янтра (Ценово) - Ботев (Копривец) 2:4 Левски (Новград) - Дунав (Батин) 1:2 Борово 2000 (Борово) - Атлетик (Тръстеник) 1:0 Бенковски (Бяла) - Партизан (Босилковци) 13:1 Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена) 2:0 Две могили (Две могили) - Левски (Караманово) 3:0 сл. XV кръг 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Две могили (Две могили) - Янтра (Ценово) 8:0 Левски (Караманово) - Младост (Екзарх Йосиф) 0:3 Янтра (Долна Студена) - Бенковски (Бяла) 2:10 Партизан (Босилковци) - Борово 2000 (Борово) 2:1 Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград) 3:0 Дунав (Батин) - Ботев (Копривец) 1:0 XVI кръг 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена) 2:2 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Янтра (Ценово) - Дунав (Батин) 0:7 Ботев (Копривец) - Атлетик (Тръстеник) 1:0 Левски (Новград) - Партизан (Босилковци) 1:1 Бенковски (Бяла) - Левски (Караманово) 8:1 Младост (Екзарх Йосиф) - Две могили (Две могили) 1:4 XVII кръг 16 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово) 5:0 Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла) 0:1 Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово) 3:0 Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград) 1:1 Партизан (Босилковци) - Ботев (Копривец) 1:2 Атлетик (Тръстеник) - Дунав (Батин) 1:3 XVIII кръг 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Янтра (Ценово) - Атлетик (Тръстеник) 2:1 Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци) 5:2 Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена) 0:0 Левски (Новград) - Левски (Караманово) 3:0 Борово 2000 (Борово) - Две могили (Две могили) 0:3 Бенковски (Бяла) - Младост (Екзарх Йосиф) 3:1 XIX кръг 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Бенковски (Бяла) - Янтра (Ценово) 10:0 Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово) 3:0 Две могили (Две могили) - Левски (Новград) 3:0 Левски (Караманово) - Ботев (Копривец) 3:3 Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин) 0:6 Партизан (Босилковци) - Атлетик (Тръстеник) 1:3 XX кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Бенковски (Бяла) 2:5 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Янтра (Ценово) - Партизан (Босилковци) 1:4 Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена) 3:2 Дунав (Батин) - Левски (Караманово) 3:0 Ботев (Копривец) - Две могили (Две могили) 2:1 Левски (Новград) - Младост (Екзарх Йосиф) 1:4 XXI кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово) 5:2 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Бенковски (Бяла) - Левски (Новград) 11:1 Младост (Екзарх Йосиф) - Ботев (Копривец) 7:2 Две могили (Две могили) - Дунав (Батин) 2:1 Левски (Караманово) - Атлетик (Тръстеник) 1:1 Янтра (Долна Студена) - Партизан (Босилковци) 2:2 XXII кръг 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена) 1:2 Партизан (Босилковци) - Левски (Караманово) 1:0 Атлетик (Тръстеник) - Две могили (Две могили) 1:2 Дунав (Батин) - Младост (Екзарх Йосиф) 3:2 Ботев (Копривец) - Бенковски (Бяла) 0:6 Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово) 3:0
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Младост (Екзарх Йосиф) XXX 1:4 3:0 2:1 7:2 3:0 2:0 5:2 2:0 3:1 5:0 1:0 2. Две могили (Две могили) 1:1 XXX 2:1 0:1 0:0 2:0 2:1 3:0 2:0 7:0 8:0 3:0* 3. Дунав (Батин) 3:2 4:6 XXX 2:1 1:0 1:1 4:2 5:0 4:0 5:2 3:0 3:0 4. Бенковски (Бяла) 3:1 1:3 2:3 XXX 8:0 7:0 6:0 11:1 5:1 13:1 10:0 8:1 5. Ботев (Копривец) 2:3 2:1 6:2 0:6 XXX 0:1 1:0 7:0 0:0 2:0 4:1 3:0 6. Борово 2000 (Борово) 0:1 0:3 3:0 2:5 1:3 XXX 1:0 4:0 2:2 5:0 5:2 6:1 7. Атлетик (Тръстеник) 0:5 1:2 1:3 3:2 1:0 1:3 XXX 3:0 3:2 1:1 1:1 0:1 8. Левски (Новград) 1:4 2:2 1:2 0:7 1:3 3:0 5:1 XXX 0:3 1:1 2:2 3:0 9. Янтра (Долна Студена) 1:2 2:1 0:6 2:10 1:3 1:1 0:2 1:1 XXX 2:2 1:1 2:0 10. Партизан (Босилковци) 2:3 0:2 0:2 1:5 1:2 2:1 1:3 1:2 2:1 XXX 2:3 1:0 11. Янтра (Ценово) 0:7 0:1 0:7 0:4 2:4 1:0 2:1 5:7 1:2 1:4 XXX 3:2 12. Левски (Караманово) 0:3 0:5 2:4 2:1 3:3 3:0 1:1 2:2 2:2 0:1 2:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/4 финали

Дунарит (Николово)0 Бенковски (Бяла)1
Мартен (Мартен)2 Две могили (Две могили)1
Дунав (Сливо поле)0 Младост (Екзарх Йосиф)2
Сокол (Червена вода)2 (1) Дунав (Батин)2 (3) след дузпи

1/2 финали

Бенковски (Бяла)1 (3) Мартен (Мартен)1 (1) след дузпи
Младост (Екзарх Йосиф)1 (2) Дунав (Батин)1 (3) след дузпи

Финал

Бенковски (Бяла)3 Дунав (Батин)1

                           1/4 финали

24 май 2017 г., сряда, 18:00 ч:
в Екзарх Йосиф:
Мартен (Мартен) - Две могили (Две могили)                 2:1 
24 май 2017 г., сряда, 18:30 ч:
в Мартен:
Сокол (Червена вода) - Дунав (Батин)                      2:2; при дузпите: 1:3 
25 май 2017 г., четвъртък, 18:00 ч:
в Николово:
Дунарит (Николово) - Бенковски (Бяла)                     0:1 
в Червена вода:
Дунав (Сливо поле) - Младост (Екзарх Йосиф)               0:2 

                           1/2 финали

28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч:
в Две могили:
Бенковски (Бяла) - Мартен (Мартен)                        1:1; при дузпите: 3:1 
в Червена вода:
Младост (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин)                    1:1; при дузпите: 2:3 

                           Финал

1 юни 2017 г., четвъртък, 18:30 ч:
в Две могили:
Бенковски (Бяла) - Дунав (Батин)                          3:1 (1:0) 

нагоре


Страници на отбори

ОГ Русе фейсбук група

Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)

нагоре