ОГ Плевен 2016/17

« ОГ Плевен 2016/17 »


"А" ОГ Плевен

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Трънчовица) 22 17 2 3 61:19 53 [+] Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Ракета 1111 (Буковлък) 22 17 0 5 51:17 51 3. Ботев (Комарево) 22 15 2 5 49:23 47 4. Ситомир (Никопол) 22 14 1 7 53:29 43 [1 0 1 6:4 3] 5. Гигант (Белене) 22 14 1 7 49:41 43 [-] [1 0 1 4:6 3] 6. Обнова (Обнова) 22 13 1 8 52:32 40 [+] 7. Левски (Брест) 22 11 2 9 58:29 35 8. Спартак (Койнаре) 22 9 2 11 43:49 29 9. Устрем (Крета) 22 5 3 14 37:62 18 [+] 10. Светослав (Лепица) 22 4 3 15 28:64 15 11. Чавдар (Бръшляница) 21 0 1 20 7:75 1 [*] Изваден ------------------------------------------------------------------- 12. Левски (Сухаче) 21 0 6 15 12:60 6 [+][*] Изваден
Бележки - На 18 май 2017 г. Левски (Сухаче) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина (в III, IX и XX кръг). Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - На 30 май 2017 г. Чавдар (Бръшляница) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 27 август 2016 г., събота, 18:00 ч: Ракета 1111 (Буковлък) - Гигант (Белене) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ботев (Комарево) - Спартак (Койнаре) 3:0 сл. * * - гостите нямат редовни медицински документи. Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова) 2:0 Ситомир (Никопол) - Чавдар (Бръшляница) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Светослав (Лепица) - Левски (Сухаче) 3:3 Устрем (Крета) - Левски (Брест) 2:0 II кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Гигант (Белене) - Левски (Брест) 3:1 Левски (Сухаче) - Устрем (Крета) 2:2 Чавдар (Бръшляница) - Светослав (Лепица) 1:3 Обнова (Обнова) - Ситомир (Никопол) 1:4 Спартак (Койнаре) - Ботев (Трънчовица) 1:1 Ракета 1111 (Буковлък) - Ботев (Комарево) 3:0 сл. III кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Комарево) - Гигант (Белене) 3:3 Ботев (Трънчовица) - Ракета 1111 (Буковлък) 0:3 сл. Ситомир (Никопол) - Спартак (Койнаре) отложен Светослав (Лепица) - Обнова (Обнова) 3:5 Левски (Брест) - Левски (Сухаче) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Устрем (Крета) - Чавдар (Бръшляница) 6:0 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Ситомир (Никопол) - Спартак (Койнаре) 3:0 сл. IV кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест) 0:8 Спартак (Койнаре) - Светослав (Лепица) 6:1 Ракета 1111 (Буковлък) - Ситомир (Никопол) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ботев (Комарево) - Ботев (Трънчовица) 3:1 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Гигант (Белене) - Левски (Сухаче) 5:0 Обнова (Обнова) - Устрем (Крета) 5:1 V кръг 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Ботев (Трънчовица) - Гигант (Белене) 5:1 Ситомир (Никопол) - Ботев (Комарево) 4:2 Светослав (Лепица) - Ракета 1111 (Буковлък) 1:3 Устрем (Крета) - Спартак (Койнаре) 1:2 Левски (Брест) - Обнова (Обнова) 2:1 Левски (Сухаче) - Чавдар (Бръшляница) 1:1 VI кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Гигант (Белене) - Чавдар (Бръшляница) 4:0 Обнова (Обнова) - Левски (Сухаче) 4:0 Спартак (Койнаре) - Левски (Брест) 1:1 Ракета 1111 (Буковлък) - Устрем (Крета) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ботев (Комарево) - Светослав (Лепица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ботев (Трънчовица) - Ситомир (Никопол) 2:1 VII кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене) 5:0 сл. * * - прекратен в 50' при 2:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на терена. в Трънчовица: Светослав (Лепица) - Ботев (Трънчовица) 2:6 Устрем (Крета) - Ботев (Комарево) 0:1 Левски (Брест) - Ракета 1111 (Буковлък) 1:3 Левски (Сухаче) - Спартак (Койнаре) 1:2 Чавдар (Бръшляница) - Обнова (Обнова) 0:5 VIII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Гигант (Белене) - Обнова (Обнова) 2:0 Спартак (Койнаре) - Чавдар (Бръшляница) 3:0 сл. Ракета 1111 (Буковлък) - Левски (Сухаче) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ботев (Комарево) - Левски (Брест) 2:1 Ботев (Трънчовица) - Устрем (Крета) 6:2 Ситомир (Никопол) - Светослав (Лепица) 3:0 IX кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Светослав (Лепица) - Гигант (Белене) 1:2 Устрем (Крета) - Ситомир (Никопол) 0:3 Левски (Брест) - Ботев (Трънчовица) 0:2 Левски (Сухаче) - Ботев (Комарево) отложен Чавдар (Бръшляница) - Ракета 1111 (Буковлък) 0:3 сл. Обнова (Обнова) - Спартак (Койнаре) 3:0 сл. 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Левски (Сухаче) - Ботев (Комарево) 0:3 сл. X кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Гигант (Белене) - Спартак (Койнаре) 3:2 Ракета 1111 (Буковлък) - Обнова (Обнова) 3:0 сл. * * - гостите предварително съобщават, че няма да се явят. Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница) 3:0 Ботев (Трънчовица) - Левски (Сухаче) 6:0 Ситомир (Никопол) - Левски (Брест) 1:2 Светослав (Лепица) - Устрем (Крета) 1:1 XI кръг 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Устрем (Крета) - Гигант (Белене) 2:3 Левски (Брест) - Светослав (Лепица) 7:0 Левски (Сухаче) - Ситомир (Никопол) 0:3 Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Трънчовица) 1:4 Обнова (Обнова) - Ботев (Комарево) 1:0 Спартак (Койнаре) - Ракета 1111 (Буковлък) 4:0 III кръг - отложен мач 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Ситомир (Никопол) - Спартак (Койнаре) 3:0 сл. IX кръг - отложен мач 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Левски (Сухаче) - Ботев (Комарево) 0:3 сл. XII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Гигант (Белене) - Ракета 1111 (Буковлък) 1:0 Спартак (Койнаре) - Ботев (Комарево) 2:4 * * - Спартак е наказан с 1 мач лишаване от домакинств. Обнова (Обнова) - Ботев (Трънчовица) 0:1 Чавдар (Бръшляница) - Ситомир (Никопол) 0:2 Левски (Сухаче) - Светослав (Лепица) 0:0 Левски (Брест) - Устрем (Крета) 8:2 XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Левски (Брест) - Гигант (Белене) 3:1 Устрем (Крета) - Левски (Сухаче) 0:0 Светослав (Лепица) - Чавдар (Бръшляница) 2:0 Ситомир (Никопол) - Обнова (Обнова) 4:2 Ботев (Трънчовица) - Спартак (Койнаре) 3:0 Ботев (Комарево) - Ракета 1111 (Буковлък) 4:1 XIV кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Гигант (Белене) - Ботев (Комарево) 1:0 Ракета 1111 (Буковлък) - Ботев (Трънчовица) 3:0 сл. на неутрален терен: Спартак (Койнаре) - Ситомир (Никопол) отложен * * - отложен заради заболели футболисти на Спартак. Обнова (Обнова) - Светослав (Лепица) 3:0 Чавдар (Бръшляница) - Устрем (Крета) 2:5 Левски (Сухаче) - Левски (Брест) 1:1 10 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Спартак (Койнаре) - Ситомир (Никопол) 3:5 XV кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Левски (Сухаче) - Гигант (Белене) 0:2 Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница) 6:0 Устрем (Крета) - Обнова (Обнова) 3:2 Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре) 2:1 Ситомир (Никопол) - Ракета 1111 (Буковлък) 2:0 Ботев (Трънчовица) - Ботев (Комарево) 3:0 XVI кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Гигант (Белене) - Ботев (Трънчовица) отложен Ботев (Комарево) - Ситомир (Никопол) отложен Ракета 1111 (Буковлък) - Светослав (Лепица) отложен Спартак (Койнаре) - Устрем (Крета) отложен Обнова (Обнова) - Левски (Брест) отложен Чавдар (Бръшляница) - Левски (Сухаче) отложен 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Гигант (Белене) - Ботев (Трънчовица) 1:3 Ботев (Комарево) - Ситомир (Никопол) 3:0 сл. * * - прекратен в 10' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Ракета 1111 (Буковлък) - Светослав (Лепица) 3:0 Спартак (Койнаре) - Устрем (Крета) 3:0 Обнова (Обнова) - Левски (Брест) 1:0 Чавдар (Бръшляница) - Левски (Сухаче) анулиран XVII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Гигант (Белене) 1:2 Левски (Сухаче) - Обнова (Обнова) 3:6 Левски (Брест) - Спартак (Койнаре) 7:0 Устрем (Крета) - Ракета 1111 (Буковлък) 1:3 Светослав (Лепица) - Ботев (Комарево) 1:3 Ситомир (Никопол) - Ботев (Трънчовица) 0:0 XVIII кръг 29 април 2017 г., събота, 14:00 ч: Обнова (Обнова) - Чавдар (Бръшляница) 3:0 29 април 2017 г., събота, 14:30 ч: Спартак (Койнаре) - Левски (Сухаче) 4:1 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол) 4:1 Ботев (Трънчовица) - Светослав (Лепица) 2:1 Ботев (Комарево) - Устрем (Крета) 4:1 Ракета 1111 (Буковлък) - Левски (Брест) 2:0 XIX кръг 5 май 2017 г., петък, 18:00 ч: Устрем (Крета) - Ботев (Трънчовица) 0:2 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Чавдар (Бръшляница) - Спартак (Койнаре) 1:3 Левски (Сухаче) - Ракета 1111 (Буковлък) 0:3 сл. Левски (Брест) - Ботев (Комарево) 0:1 Светослав (Лепица) - Ситомир (Никопол) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 8 май 2017 г., понеделник, 18:00 ч: Обнова (Обнова) - Гигант (Белене) 2:1 XX кръг 13 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Ситомир (Никопол) - Устрем (Крета) 6:1 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Гигант (Белене) - Светослав (Лепица) 4:2 Ботев (Трънчовица) - Левски (Брест) 6:0 Ботев (Комарево) - Левски (Сухаче) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ракета 1111 (Буковлък) - Чавдар (Бръшляница) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Спартак (Койнаре) - Обнова (Обнова) 2:4 XXI кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Спартак (Койнаре) - Гигант (Белене) 4:2 Обнова (Обнова) - Ракета 1111 (Буковлък) 3:0 Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево) 0:3 сл. Левски (Сухаче) - Ботев (Трънчовица) 0:3 сл. Левски (Брест) - Ситомир (Никопол) 3:0 сл. Устрем (Крета) - Светослав (Лепица) 4:2 XXII кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Гигант (Белене) - Устрем (Крета) 4:3 Светослав (Лепица) - Левски (Брест) 0:4 Ситомир (Никопол) - Левски (Сухаче) 3:0 сл. Ботев (Трънчовица) - Чавдар (Бръшляница) 3:0 сл. Ботев (Комарево) - Обнова (Обнова) 1:1 Ракета 1111 (Буковлък) - Спартак (Койнаре) 3:0 сл. XIV кръг - отложен мач 10 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Спартак (Койнаре) - Ситомир (Никопол) 3:5 XVI кръг - отложени мачове 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Гигант (Белене) - Ботев (Трънчовица) 1:3 Ботев (Комарево) - Ситомир (Никопол) 3:0 сл. * * - прекратен в 10' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Ракета 1111 (Буковлък) - Светослав (Лепица) 3:0 Спартак (Койнаре) - Устрем (Крета) 3:0 Обнова (Обнова) - Левски (Брест) 1:0 Чавдар (Бръшляница) - Левски (Сухаче) анулиран
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Трънчовица) XXX 0:3* 3:0 2:1 5:1 2:0 6:0 3:0 6:2 2:1 3:0* 6:0 2. Ракета 1111 (Буковлък) 3:0* XXX 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 2:0 3:0* 3:0* 3:0 3:0* 3:0* 3. Ботев (Комарево) 3:1 4:1 XXX 3:0* 3:3 1:1 2:1 3:0* 4:1 3:0* 3:0 3:0* 4. Ситомир (Никопол) 0:0 2:0 4:2 XXX 5:0* 4:2 1:2 3:0* 6:1 3:0 3:0* 3:0* 5. Гигант (Белене) 1:3 1:0 1:0 4:1 XXX 2:0 3:1 3:2 4:3 4:2 4:0 5:0 6. Обнова (Обнова) 0:1 3:0 1:0 1:4 2:1 XXX 1:0 3:0* 5:1 3:0 3:0 4:0 7. Левски (Брест) 0:2 1:3 0:1 3:0* 3:1 2:1 XXX 7:0 8:2 7:0 6:0 3:0* 8. Спартак (Койнаре) 1:1 4:0 2:4 3:5 4:2 2:4 1:1 XXX 3:0 6:1 3:0* 4:1 9. Устрем (Крета) 0:2 1:3 0:1 0:3 2:3 3:2 2:0 1:2 XXX 4:2 6:0 0:0 10. Светослав (Лепица) 2:6 1:3 1:3 3:0* 1:2 3:5 0:4 2:1 1:1 XXX 2:0 3:3 11. Чавдар (Бръшляница) 1:4 0:3* 0:3* 0:2 1:2 0:5 0:8 1:3 2:5 1:3 XXX --- 12. Левски (Сухаче) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3 0:2 3:6 1:1 1:2 2:2 0:0 1:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Космос (Гривица) 18 17 1 0 71:7 52 <- Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Ботев 2014 (Българене) 18 12 3 3 49:19 39 3. Войвода (Драгаш войвода) 18 11 3 4 54:23 36 4. Осъм (Козар Белене) 18 11 2 5 46:23 35 5. Динамо (Изгрев) 18 7 3 8 36:39 24 6. Виная (Згалево) 18 6 2 10 37:56 20 [+] 7. Ботев (Ленково) 18 4 1 13 33:62 13 [+] [2 1 1 12:8 7] 8. Победа (Градище) 18 4 1 13 28:52 13 [2 0 2 10:8 6] 9. Ботев (Вълчитрън) 18 4 1 13 19:62 13 [+] [1 1 2 4:10 4] 10. Славия (Новачене) 18 5 1 12 20:50 16 [-][*]
Бележки - На 28 март 2017 г. Славия (Новачене) е изваден от групата заради напускане на терена в мача си от Х кръг срещу Ботев (Ленково). Резултатите им се зачитат, а на противниците им до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Осъм (Козар Белене) - Ботев (Вълчитрън) 8:0 Победа (Градище) - Ботев 2014 (Българене) 1:3 Динамо (Изгрев) - Космос (Гривица) 0:3 Славия (Новачене) - Ботев (Ленково) 4:1 Виная (Згалево) - Войвода (Драгаш войвода) 4:4 II кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Космос (Гривица) - Славия (Новачене) 5:0 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Вълчитрън) - Войвода (Драгаш войвода) 0:2 Ботев (Ленково) - Виная (Згалево) 3:4 Ботев 2014 (Българене) - Динамо (Изгрев) 4:0 Осъм (Козар Белене) - Победа (Градище) 2:1 III кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Виная (Згалево) - Космос (Гривица) 1:6 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Победа (Градище) - Ботев (Вълчитрън) 3:0 Динамо (Изгрев) - Осъм (Козар Белене) 2:5 Славия (Новачене) - Ботев 2014 (Българене) 2:1 Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Ленково) 6:0 IV кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Ленково) 2:2 Космос (Гривица) - Войвода (Драгаш войвода) 2:0 Ботев 2014 (Българене) - Виная (Згалево) 5:0 Осъм (Козар Белене) - Славия (Новачене) 3:1 Победа (Градище) - Динамо (Изгрев) 1:3 V кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Ленково) - Космос (Гривица) 0:6 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Динамо (Изгрев) - Ботев (Вълчитрън) 6:1 Славия (Новачене) - Победа (Градище) 5:4 Виная (Згалево) - Осъм (Козар Белене) 4:0 Войвода (Драгаш войвода) - Ботев 2014 (Българене) 1:2 VI кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Вълчитрън) - Космос (Гривица) 2:4 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 2014 (Българене) - Ботев (Ленково) 4:2 Осъм (Козар Белене) - Войвода (Драгаш войвода) 1:2 Победа (Градище) - Виная (Згалево) 4:2 Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене) 3:0 VII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Космос (Гривица) - Ботев 2014 (Българене) 0:0 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън) 3:1 Виная (Згалево) - Динамо (Изгрев) 5:2 Войвода (Драгаш войвода) - Победа (Градище) 4:0 Ботев (Ленково) - Осъм (Козар Белене) 0:3 VIII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Осъм (Козар Белене) - Космос (Гривица) 2:3 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Вълчитрън) - Ботев 2014 (Българене) 1:4 Победа (Градище) - Ботев (Ленково) 4:2 Динамо (Изгрев) - Войвода (Драгаш войвода) 3:3 Славия (Новачене) - Виная (Згалево) 3:0 IX кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:00 ч: Космос (Гривица) - Победа (Градище) 1:0 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Виная (Згалево) - Ботев (Вълчитрън) 4:0 Войвода (Драгаш войвода) - Славия (Новачене) 2:2 Ботев (Ленково) - Динамо (Изгрев) 4:1 Ботев 2014 (Българене) - Осъм (Козар Белене) 2:2 X кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Космос (Гривица) - Динамо (Изгрев) 2:1 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Вълчитрън) - Осъм (Козар Белене) 0:2 Ботев 2014 (Българене) - Победа (Градище) 2:0 Ботев (Ленково) - Славия (Новачене) 6:0 сл. * * - прекратен след като гостите напускат терена. Войвода (Драгаш войвода) - Виная (Згалево) 5:0 XI кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Славия (Новачене) - Космос (Гривица) 0:3 сл. Динамо (Изгрев) - Ботев 2014 (Българене) 1:1 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Вълчитрън) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Виная (Згалево) - Ботев (Ленково) 3:0 сл. * * - гостите не предоставят редовни медицински документи. Победа (Градище) - Осъм (Козар Белене) 1:4 XII кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Космос (Гривица) - Виная (Згалево) 10:0 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Вълчитрън) - Победа (Градище) 2:1 Осъм (Козар Белене) - Динамо (Изгрев) 1:1 Ботев 2014 (Българене) - Славия (Новачене) 3:0 сл. Ботев (Ленково) - Войвода (Драгаш войвода) 1:4 XIII кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Войвода (Драгаш войвода) - Космос (Гривица) отложен 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Ленково) - Ботев (Вълчитрън) отложен Виная (Згалево) - Ботев 2014 (Българене) отложен Славия (Новачене) - Осъм (Козар Белене) 0:3 сл. Динамо (Изгрев) - Победа (Градище) отложен 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Войвода (Драгаш войвода) - Космос (Гривица) 1:2 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Ленково) - Ботев (Вълчитрън) 4:0 Виная (Згалево) - Ботев 2014 (Българене) 2:3 Динамо (Изгрев) - Победа (Градище) 3:0 XIV кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Космос (Гривица) - Ботев (Ленково) 7:0 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев) 2:0 Победа (Градище) - Славия (Новачене) 3:0 сл. Осъм (Козар Белене) - Виная (Згалево) 3:0 Ботев 2014 (Българене) - Войвода (Драгаш войвода) 3:0 XV кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Космос (Гривица) - Ботев (Вълчитрън) 6:0 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Ленково) - Ботев 2014 (Българене) 1:4 Войвода (Драгаш войвода) - Осъм (Козар Белене) 2:1 Виная (Згалево) - Победа (Градище) 2:2 Славия (Новачене) - Динамо (Изгрев) 0:3 сл. XVI кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Ботев 2014 (Българене) - Космос (Гривица) 0:3 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Вълчитрън) - Славия (Новачене) 3:0 сл. Динамо (Изгрев) - Виная (Згалево) 3:1 Победа (Градище) - Войвода (Драгаш войвода) 1:8 Осъм (Козар Белене) - Ботев (Ленково) 5:1 XVII кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Космос (Гривица) - Осъм (Козар Белене) отложен 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ботев 2014 (Българене) - Ботев (Вълчитрън) 8:2 Ботев (Ленково) - Победа (Градище) 4:2 Войвода (Драгаш войвода) - Динамо (Изгрев) 4:1 Виная (Згалево) - Славия (Новачене) 3:0 сл. 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Космос (Гривица) - Осъм (Козар Белене) 3:0 XVIII кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Победа (Градище) - Космос (Гривица) 0:5 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Вълчитрън) - Виная (Згалево) 3:2 Славия (Новачене) - Войвода (Драгаш войвода) 0:3 сл. Динамо (Изгрев) - Ботев (Ленково) 3:2 Осъм (Козар Белене) - Ботев 2014 (Българене) 1:0 XIII кръг - отложени мачове 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Войвода (Драгаш войвода) - Космос (Гривица) 1:2 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Ленково) - Ботев (Вълчитрън) 4:0 Виная (Згалево) - Ботев 2014 (Българене) 2:3 Динамо (Изгрев) - Победа (Градище) 3:0 XVII кръг - отложен мач 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Космос (Гривица) - Осъм (Козар Белене) 3:0
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Космос (Гривица) XXX 0:0 2:0 3:0 2:1 10:0 7:0 1:0 6:0 5:0 2. Ботев 2014 (Българене) 0:3 XXX 3:0 2:2 4:0 5:0 4:2 2:0 8:2 3:0* 3. Войвода (Драгаш войвода) 1:2 1:2 XXX 2:1 4:1 5:0 6:0 4:0 3:0* 2:2 4. Осъм (Козар Белене) 2:3 1:0 1:2 XXX 1:1 3:0 5:1 2:1 8:0 3:1 5. Динамо (Изгрев) 0:3 1:1 3:3 2:5 XXX 3:1 3:2 3:0 6:1 3:0 6. Виная (Згалево) 1:6 2:3 4:4 4:0 5:2 XXX 3:0* 2:2 4:0 3:0* 7. Ботев (Ленково) 0:6 1:4 1:4 0:3 4:1 3:4 XXX 4:2 4:0 6:0* 8. Победа (Градище) 0:5 1:3 1:8 1:4 1:3 4:2 4:2 XXX 3:0 3:0* 9. Ботев (Вълчитрън) 2:4 1:4 0:2 0:2 2:0 3:2 2:2 2:1 XXX 3:0* 10. Славия (Новачене) 0:3* 2:1 0:3* 0:3* 0:3* 3:0 4:1 5:4 3:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 76 (Плевен) 22 17 0 5 64:28 51 [+] Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Бойчинов (Коиловци) 22 14 3 5 46:20 45 3. Левски (Горна Митрополия) 22 14 1 7 49:32 43 4. Бенковски (Опанец) 22 13 3 6 41:33 42 5. Ясен (Ясен) 22 12 1 9 40:32 37 6. Дунавска чайка (Сомовит) 22 11 2 9 42:35 35 [+] 7. Вихър (Гулянци) 22 10 0 12 47:57 30 <- 8. Искър (Ореховица) 22 8 3 11 52:52 27 9. Спартак (Божурица) 22 7 3 12 33:49 24 10. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 22 6 1 15 48:65 19 11. Свобода (Милковица) 22 3 7 12 32:52 16 12. Дунав (Гиген) 22 5 0 17 34:73 15
I кръг 27 август 2016 г., събота, 18:00 ч: Бойчинов (Коиловци) - Свобода (Милковица) 3:1 Спартак (Божурица) - Искър (Ореховица) 3:0 Бенковски (Опанец) - Вихър (Гулянци) 2:0 Спартак 76 (Плевен) - Дунав (Гиген) 4:1 28 август 2016 г., неделя, 18:00 ч: Ясен (Ясен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:2 Левски (Горна Митрополия) - Дунавска чайка (Сомовит) 1:0 II кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Бойчинов (Коиловци) - Спартак (Божурица) 4:0 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Свобода (Милковица) - Дунав (Гиген) 2:5 Дунавска чайка (Сомовит) - Спартак 76 (Плевен) 1:0 Вихър (Гулянци) - Левски (Горна Митрополия) 3:1 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бенковски (Опанец) 0:1 Искър (Ореховица) - Ясен (Ясен) 0:1 III кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Спартак 76 (Плевен) - Вихър (Гулянци) 6:1 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Божурица) - Свобода (Милковица) 1:1 Ясен (Ясен) - Бойчинов (Коиловци) 1:3 Бенковски (Опанец) - Искър (Ореховица) 3:1 Левски (Горна Митрополия) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) 2:1 Дунав (Гиген) - Дунавска чайка (Сомовит) 3:2 IV кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Бойчинов (Коиловци) - Бенковски (Опанец) 0:0 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Свобода (Милковица) - Дунавска чайка (Сомовит) 4:4 Вихър (Гулянци) - Дунав (Гиген) 5:0 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак 76 (Плевен) 2:4 Искър (Ореховица) - Левски (Горна Митрополия) 1:3 Спартак (Божурица) - Ясен (Ясен) 2:1 V кръг 22 септември 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Ясен (Ясен) - Свобода (Милковица) 3:0 сл. Бенковски (Опанец) - Спартак (Божурица) 3:1 Левски (Горна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци) 1:0 Спартак 76 (Плевен) - Искър (Ореховица) 6:2 Дунав (Гиген) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 6:5 Дунавска чайка (Сомовит) - Вихър (Гулянци) 3:2 VI кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Свобода (Милковица) - Вихър (Гулянци) 1:2 Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Дунавска чайка (Сомовит) 0:1 Искър (Ореховица) - Дунав (Гиген) 6:0 Бойчинов (Коиловци) - Спартак 76 (Плевен) 0:1 Спартак (Божурица) - Левски (Горна Митрополия) 2:0 Ясен (Ясен) - Бенковски (Опанец) 0:0 VII кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спартак 76 (Плевен) - Спартак (Божурица) 4:1 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Бенковски (Опанец) - Свобода (Милковица) 4:0 Левски (Горна Митрополия) - Ясен (Ясен) 1:0 Дунав (Гиген) - Бойчинов (Коиловци) 0:1 Дунавска чайка (Сомовит) - Искър (Ореховица) 2:2 Вихър (Гулянци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5:0 VIII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:30 ч: Бойчинов (Коиловци) - Дунавска чайка (Сомовит) 4:2 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Свобода (Милковица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 4:1 Искър (Ореховица) - Вихър (Гулянци) 2:1 Спартак (Божурица) - Дунав (Гиген) 3:0 Ясен (Ясен) - Спартак 76 (Плевен) 3:2 Бенковски (Опанец) - Левски (Горна Митрополия) 1:0 IX кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спартак 76 (Плевен) - Бенковски (Опанец) 3:1 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица) 1:1 Дунав (Гиген) - Ясен (Ясен) 1:3 Дунавска чайка (Сомовит) - Спартак (Божурица) 3:1 Вихър (Гулянци) - Бойчинов (Коиловци) 0:5 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица) 7:5 X кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Бойчинов (Коиловци) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:1 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица) 1:1 Спартак (Божурица) - Вихър (Гулянци) 4:0 Ясен (Ясен) - Дунавска чайка (Сомовит) 1:0 Бенковски (Опанец) - Дунав (Гиген) 3:0 Левски (Горна Митрополия) - Спартак 76 (Плевен) 2:0 XI кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:00 ч: в Милковица: Спартак 76 (Плевен) - Свобода (Милковица) 2:1 Искър (Ореховица) - Бойчинов (Коиловци) 1:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Дунав (Гиген) - Левски (Горна Митрополия) 0:5 Дунавска чайка (Сомовит) - Бенковски (Опанец) 3:2 Вихър (Гулянци) - Ясен (Ясен) 0:1 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Божурица) 2:2 XII кръг 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Свобода (Милковица) - Бойчинов (Коиловци) 1:1 Искър (Ореховица) - Спартак (Божурица) 4:0 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ясен (Ясен) 3:1 Вихър (Гулянци) - Бенковски (Опанец) 5:1 Дунавска чайка (Сомовит) - Левски (Горна Митрополия) 2:1 Дунав (Гиген) - Спартак 76 (Плевен) 0:2 XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Спартак 76 (Плевен) - Дунавска чайка (Сомовит) 3:1 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Дунав (Гиген) - Свобода (Милковица) 1:2 Левски (Горна Митрополия) - Вихър (Гулянци) 6:3 Бенковски (Опанец) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:1 Ясен (Ясен) - Искър (Ореховица) 3:2 Спартак (Божурица) - Бойчинов (Коиловци) 0:1 XIV кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Бойчинов (Коиловци) - Ясен (Ясен) 4:0 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица) 1:1 Искър (Ореховица) - Бенковски (Опанец) 1:3 Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) - Левски (Горна Митрополия) 1:3 Вихър (Гулянци) - Спартак 76 (Плевен) 1:4 Дунавска чайка (Сомовит) - Дунав (Гиген) 2:0 XV кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Спартак 76 (Плевен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:0 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Дунавска чайка (Сомовит) - Свобода (Милковица) 2:0 Дунав (Гиген) - Вихър (Гулянци) 4:6 Левски (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица) 2:1 Бенковски (Опанец) - Бойчинов (Коиловци) 0:1 Ясен (Ясен) - Спартак (Божурица) 5:0 XVI кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Бойчинов (Коиловци) - Левски (Горна Митрополия) отложен 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Свобода (Милковица) - Ясен (Ясен) отложен Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец) отложен Искър (Ореховица) - Спартак 76 (Плевен) отложен Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Дунав (Гиген) отложен Вихър (Гулянци) - Дунавска чайка (Сомовит) отложен 4 юни 2017 г., неделя, 18:00 ч: Свобода (Милковица) - Ясен (Ясен) 3:0 Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец) 2:3 Бойчинов (Коиловци) - Левски (Горна Митрополия) 3:1 Искър (Ореховица) - Спартак 76 (Плевен) 5:3 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Дунав (Гиген) 6:4 Вихър (Гулянци) - Дунавска чайка (Сомовит) 2:1 XVII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Спартак 76 (Плевен) - Бойчинов (Коиловци) 2:0 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Гулянци) - Свобода (Милковица) 2:1 * * - Вихър е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради навлизане на публика на пистата и побой над отстранен състезател от гостите. Дунавска чайка (Сомовит) - Тръстеник 2009 (Д.Митроп.) 4:0 Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица) 1:3 Левски (Горна Митрополия) - Спартак (Божурица) 4:3 в Комарево: * Бенковски (Опанец) - Ясен (Ясен) 2:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски. XVIII кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Бойчинов (Коиловци) - Дунав (Гиген) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец) 2:2 Ясен (Ясен) - Левски (Горна Митрополия) 3:1 Спартак (Божурица) - Спартак 76 (Плевен) 1:6 Искър (Ореховица) - Дунавска чайка (Сомовит) 2:0 в Ореховица: Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Вихър (Гулянци) 4:3 XIX кръг 5 май 2017 г., петък, 18:30 ч: Спартак 76 (Плевен) - Ясен (Ясен) 3:0 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: в Ореховица: Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица) 4:0 в Брест: * Вихър (Гулянци) - Искър (Ореховица) 3:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър. Дунавска чайка (Сомовит) - Бойчинов (Коиловци) 3:0 Дунав (Гиген) - Спартак (Божурица) 2:0 Левски (Горна Митрополия) - Бенковски (Опанец) 6:0 сл. * * - Бенковски е наказан с лишаване от домакинство до края на сезона заради навлизане на публика на терена. XX кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Бойчинов (Коиловци) - Вихър (Гулянци) 3:0 сл. 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Свобода (Милковица) - Левски (Горна Митрополия) 2:4 в Буковлък: * Бенковски (Опанец) - Спартак 76 (Плевен) 2:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски. Ясен (Ясен) - Дунав (Гиген) 6:0 сл. Спартак (Божурица) - Дунавска чайка (Сомовит) 2:1 Искър (Ореховица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 6:2 XXI кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Спартак 76 (Плевен) - Левски (Горна Митрополия) 3:1 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица) 5:2 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци) 5:1 Вихър (Гулянци) - Спартак (Божурица) 3:2 Дунавска чайка (Сомовит) - Ясен (Ясен) 3:0 Дунав (Гиген) - Бенковски (Опанец) 4:1 XXII кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: в Плевен: Свобода (Милковица) - Спартак 76 (Плевен) 2:3 Бойчинов (Коиловци) - Искър (Ореховица) 5:0 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Левски (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген) 3:2 на неутрален терен: * Бенковски (Опанец) - Дунавска чайка (Сомовит) 5:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски. Ясен (Ясен) - Вихър (Гулянци) 4:0 Спартак (Божурица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:1 XVI кръг - отложени мачове 4 юни 2017 г., неделя, 18:00 ч: Свобода (Милковица) - Ясен (Ясен) 3:0 Спартак (Божурица) - Бенковски (Опанец) 2:3 Бойчинов (Коиловци) - Левски (Горна Митрополия) 3:1 Искър (Ореховица) - Спартак 76 (Плевен) 5:3 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Дунав (Гиген) 6:4 Вихър (Гулянци) - Дунавска чайка (Сомовит) 2:1
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 76 (Плевен) XXX 2:0 3:1 3:1 3:0 3:1 6:1 6:2 4:1 3:0 2:1 4:1 2. Бойчинов (Коиловци) 0:1 XXX 3:1 0:0 4:0 4:2 3:0* 5:0 4:0 3:1 3:1 3:0* 3. Левски (Горна Митрополия) 2:0 1:0 XXX 6:0* 1:0 1:0 6:3 2:1 4:3 2:1 1:1 3:2 4. Бенковски (Опанец) 2:0 0:1 1:0 XXX 2:1 5:2 2:0 3:1 3:1 2:1 4:0 3:0 5. Ясен (Ясен) 3:2 1:3 3:1 0:0 XXX 1:0 4:0 3:2 5:0 3:2 3:0* 6:0* 6. Дунавска чайка (Сомовит) 1:0 3:0 2:1 3:2 3:0 XXX 3:2 2:2 3:1 4:0 2:0 2:0 7. Вихър (Гулянци) 1:4 0:5 3:1 5:1 0:1 2:1 XXX 3:2 3:2 5:0 2:1 5:0 8. Искър (Ореховица) 5:3 1:1 1:3 1:3 0:1 2:0 2:1 XXX 4:0 6:2 5:2 6:0 9. Спартак (Божурица) 1:6 0:1 2:0 2:3 2:1 2:1 4:0 3:0 XXX 2:1 1:1 3:0 10. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:4 5:1 1:3 0:1 3:1 0:1 4:3 7:5 2:2 XXX 4:0 6:4 11. Свобода (Милковица) 2:3 1:1 2:4 2:2 3:0 4:4 1:2 1:1 1:1 4:1 XXX 2:5 12. Дунав (Гиген) 0:2 0:1 0:5 4:1 1:3 3:2 4:6 1:3 2:0 6:5 1:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Плевен

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (Писарово) 14 9 3 2 31:15 30 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Единство (Долни Дъбник) 14 7 6 1 33:16 27 3. Венци (Искър) 14 8 2 4 24:11 26 4. Чавдар (Садовец) 14 6 2 6 25:27 20 5. Кайлъка (Плевен) 14 6 1 7 27:23 19 6. Искър (Чомаковци) 14 5 3 6 18:19 18 [1 0 1 3:3 3, -1 обща ГР] 7. Дреновец (Горник) 14 5 3 6 29:32 18 [1 0 1 3:3 3, -3 обща ГР] 8. Искър (Долни Луковит) 14 0 0 14 13:57 0
I кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Искър (Долни Луковит) - Чавдар (Садовец) 2:3 Искър (Чомаковци) - Единство (Долни Дъбник) 0:0 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Кайлъка (Плевен) - Венци (Искър) 0:1 4 октомври 2016 г., вторник, 17:00 ч: Левски (Писарово) - Дреновец (Горник) отложен 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Левски (Писарово) - Дреновец (Горник) 2:0 II кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Венци (Искър) - Единство (Долни Дъбник) 1:1 Чавдар (Садовец) - Искър (Чомаковци) 3:2 Дреновец (Горник) - Искър (Долни Луковит) 6:0 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Кайлъка (Плевен) - Левски (Писарово) 2:3 III кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Левски (Писарово) - Венци (Искър) 3:1 Искър (Чомаковци) - Дреновец (Горник) 3:0 сл. * * - двата отбора се явяват с еднакви екипи и без резервни такива. Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Садовец) 4:1 18 септември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Искър (Долни Луковит) - Кайлъка (Плевен) 0:5 IV кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Венци (Искър) - Чавдар (Садовец) отложен Дреновец (Горник) - Единство (Долни Дъбник) 3:3 Кайлъка (Плевен) - Искър (Чомаковци) 2:1 Левски (Писарово) - Искър (Долни Луковит) 5:1 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Венци (Искър) - Чавдар (Садовец) 4:0 V кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Искър (Долни Луковит) - Венци (Искър) 1:2 Искър (Чомаковци) - Левски (Писарово) 2:2 Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник) отложен 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Единство (Долни Дъбник) - Кайлъка (Плевен) 2:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник) 6:1 VI кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Венци (Искър) - Дреновец (Горник) 3:0 Левски (Писарово) - Единство (Долни Дъбник) 0:0 Искър (Долни Луковит) - Искър (Чомаковци) 0:2 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Кайлъка (Плевен) - Чавдар (Садовец) 1:0 VII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: в Искър: Искър (Чомаковци) - Венци (Искър) 1:2 Единство (Долни Дъбник) - Искър (Долни Луковит) 5:0 Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово) 2:1 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Дреновец (Горник) - Кайлъка (Плевен) 3:3 I кръг - отложен мач 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Левски (Писарово) - Дреновец (Горник) 2:0 IV кръг - отложен мач 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Венци (Искър) - Чавдар (Садовец) 4:0 V кръг - отложен мач 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник) 6:1 VIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Дреновец (Горник) - Левски (Писарово) отложен Чавдар (Садовец) - Искър (Долни Луковит) 3:1 Единство (Долни Дъбник) - Искър (Чомаковци) 2:0 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Венци (Искър) - Кайлъка (Плевен) 2:0 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Дреновец (Горник) - Левски (Писарово) 1:2 IX кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Единство (Долни Дъбник) - Венци (Искър) 1:0 Искър (Чомаковци) - Чавдар (Садовец) 1:0 Искър (Долни Луковит) - Дреновец (Горник) 2:5 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Писарово) - Кайлъка (Плевен) 1:0 X кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Венци (Искър) - Левски (Писарово) отложен Дреновец (Горник) - Искър (Чомаковци) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Чавдар (Садовец) - Единство (Долни Дъбник) 2:2 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Кайлъка (Плевен) - Искър (Долни Луковит) 6:1 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Венци (Искър) - Левски (Писарово) 1:0 XI кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Чавдар (Садовец) - Венци (Искър) отложен Единство (Долни Дъбник) - Дреновец (Горник) отложен Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово) отложен 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Искър (Чомаковци) - Кайлъка (Плевен) отложен 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Чавдар (Садовец) - Венци (Искър) 1:0 Единство (Долни Дъбник) - Дреновец (Горник) 6:1 Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово) 2:4 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Искър (Чомаковци) - Кайлъка (Плевен) 3:0 XII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Венци (Искър) - Искър (Долни Луковит) 6:1 Левски (Писарово) - Искър (Чомаковци) 4:1 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Кайлъка (Плевен) - Единство (Долни Дъбник) 3:1 Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец) 2:2 XIII кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Дреновец (Горник) - Венци (Искър) отложен Единство (Долни Дъбник) - Левски (Писарово) 2:2 Искър (Чомаковци) - Искър (Долни Луковит) 1:0 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Чавдар (Садовец) - Кайлъка (Плевен) 2:4 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Дреновец (Горник) - Венци (Искър) 1:0 XIV кръг 6 май 2017 г., събота, 15:00 ч: Искър (Долни Луковит) - Единство (Долни Дъбник) 2:4 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Венци (Искър) - Искър (Чомаковци) 1:1 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец) 2:0 Кайлъка (Плевен) - Дреновец (Горник) отложен 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Кайлъка (Плевен) - Дреновец (Горник) 0:3 XI кръг - отложени мачове 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Чавдар (Садовец) - Венци (Искър) 1:0 Единство (Долни Дъбник) - Дреновец (Горник) 6:1 Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово) 2:4 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Искър (Чомаковци) - Кайлъка (Плевен) 3:0 X кръг - отложен мач 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Венци (Искър) - Левски (Писарово) 1:0 XIV кръг - отложен мач 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Кайлъка (Плевен) - Дреновец (Горник) 0:3 VIII кръг - отложен мач 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Дреновец (Горник) - Левски (Писарово) 1:2 XIII кръг - отложен мач 3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч: Дреновец (Горник) - Венци (Искър) 1:0
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Левски (Писарово) XXX 0:0 3:1 2:0 1:0 4:1 2:0 5:1 2. Единство (Долни Дъбник) 2:2 XXX 1:0 4:1 2:1 2:0 6:1 5:0 3. Венци (Искър) 1:0 1:1 XXX 4:0 2:0 1:1 3:0 6:1 4. Чавдар (Садовец) 2:1 2:2 1:0 XXX 2:4 3:2 6:1 3:1 5. Кайлъка (Плевен) 2:3 3:1 0:1 1:0 XXX 2:1 0:3 6:1 6. Искър (Чомаковци) 2:2 0:0 1:2 1:0 3:0 XXX 3:0* 1:0 7. Дреновец (Горник) 1:2 3:3 1:0 2:2 3:3 3:0* XXX 6:0 8. Искър (Долни Луковит) 2:4 2:4 1:2 2:3 0:5 0:2 2:5 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Спорт Плевен
БГ Север

нагоре