ОГ Ямбол 2016/17

« ОГ Ямбол 2016/17 »


"А" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Межда (Межда) 20 16 0 4 72:28 48 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Червена звезда (Каменец) 20 15 1 4 61:17 46 3. Искра (Симеоново) 20 14 2 4 53:22 44 4. Стралджа 2015 (Стралджа) 20 13 4 3 58:15 43 [+][*] 5. Христо Ботев (Генерал Инзово) 20 10 4 6 42:34 34 6. Победа (Победа) 20 8 1 11 36:62 25 7. Ботев (Болярово) 20 7 2 11 30:47 23 8. Тракиец (Кукорево) 20 4 1 15 36:47 13 9. Бенковски (Зимница) 20 3 3 14 25:68 12 10. Изгрев (Меден кладенец) 20 3 1 16 22:78 10 [+] ------------------------------------------------------------------- 11. Гагарин (Крумово) 20 6 3 11 31:48 21 [+][*] Изваден
Бележки - Елхово (Елхово), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига. - Безмер (Безмер), 11-ти; и Стралджа (Стралджа), 12-ти през изминалия сезон и изваден от групата; изпадат в Б ОФГ. - Гагарин (Крумово), 2-ри; и Изгрев (Меден кладенец), 7-ми в Б ОФГ през изминалия сезон; са единствените отбори, които желаят и могат да влязат в А ОФГ от Б ОФГ. - На 14 септември 2015 г Бакаджик (Войника) се преименува на Стралджа 2015 и премества седалището си в Стралджа след което завършва 2-ри. Промнята влиза в сила от настоящия сезон. - На полусезона Гагарин (Крумово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево) 2:0 Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда) 1:4 Гагарин (Крумово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:3 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Победа (Победа) - Изгрев (Меден кладенец) 2:2 Стралджа 2015 (Стралджа) - Бенковски (Зимница) 3:0 сл. Ботев (Болярово) почива II кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Болярово) - Победа (Победа) 3:1 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Межда (Межда) - Гагарин (Крумово) 3:4 Бенковски (Зимница) - Червена звезда (Каменец) 0:6 Тракиец (Кукорево) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:4 Изгрев (Меден кладенец) - Искра (Симеоново) 0:1 Христо Ботев (Генерал Инзово) почива III кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Искра (Симеоново) - Ботев (Болярово) 5:2 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда) 0:4 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Изгрев (Меден кладенец) 8:0 Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево) 2:1 Гагарин (Крумово) - Бенковски (Зимница) 7:0 Победа (Победа) почива IV кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Зимница) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:1 Ботев (Болярово) - Стралджа 2015 (Стралджа) 0:1 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Гагарин (Крумово) 0:1 Изгрев (Меден кладенец) - Червена звезда (Каменец) 1:3 Победа (Победа) - Искра (Симеоново) 1:11 Межда (Межда) почива V кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево) 2:0 Межда (Межда) - Бенковски (Зимница) 11:2 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Победа (Победа) 7:1 Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово) 4:0 Гагарин (Крумово) - Изгрев (Меден кладенец) 7:2 Искра (Симеоново) почива VI кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Болярово) - Гагарин (Крумово) 2:2 Искра (Симеоново) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:2 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда) 0:1 Изгрев (Меден кладенец) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:4 Победа (Победа) - Червена звезда (Каменец) 1:2 Бенковски (Зимница) почива VII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:30 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово) 3:0 Межда (Межда) - Изгрев (Меден кладенец) 7:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: Червена звезда (Каменец) - Искра (Симеоново) 0:1 Гагарин (Крумово) - Победа (Победа) 3:2 Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево) 1:6 Стралджа 2015 (Стралджа) почива VIII кръг 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Бенковски (Зимница) 2:0 Ботев (Болярово) - Межда (Межда) 1:4 Победа (Победа) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 0:1 Искра (Симеоново) - Гагарин (Крумово) 0:3 Стралджа 2015 (Стралджа) - Червена звезда (Каменец) 2:1 Тракиец (Кукорево) почива IX кръг 12 ноември 2016 г., събота, 12:45 ч: Гагарин (Крумово) - Стралджа 2015 (Стралджа) 0:0 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Межда (Межда) - Победа (Победа) 6:0 Бенковски (Зимница) - Ботев (Болярово) 0:2 Тракиец (Кукорево) - Изгрев (Меден кладенец) 5:1 12 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Искра (Симеоново) 1:3 Червена звезда (Каменец) почива X кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево) 4:3 Искра (Симеоново) - Межда (Межда) 2:0 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Победа (Победа) - Бенковски (Зимница) 4:3 Стралджа 2015 (Стралджа) - Христо Ботев (Ген.Инзово) 1:1 Червена звезда (Каменец) - Гагарин (Крумово) 6:1 Изгрев (Меден кладенец) почива XI кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Христо Ботев (Ген.Инзово) - Червена звезда (Каменец) 2:4 Бенковски (Зимница) - Искра (Симеоново) 2:1 27 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Межда (Межда) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:0 Тракиец (Кукорево) - Победа (Победа) 1:3 Изгрев (Меден кладенец) - Ботев (Болярово) 0:2 Гагарин (Крумово) почива XII кръг 11 март 2017 г., събота, 13:00 ч: Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец) 0:3 11 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Бенковски (Зимница) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:1 12 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Изгрев (Меден кладенец) - Победа (Победа) 0:4 Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново) 1:2 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Гагарин (Крумово) 3:0 сл. Ботев (Болярово) почива XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Червена звезда (Каменец) - Бенковски (Зимница) 6:0 Искра (Симеоново) - Изгрев (Меден кладенец) 3:0 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Гагарин (Крумово) - Межда (Межда) 0:3 сл. Стралджа 2015 (Стралджа) - Тракиец (Кукорево) 3:0 сл. Победа (Победа) - Ботев (Болярово) 2:1 Христо Ботев (Генерал Инзово) почива XIV кръг 25 март 2017 г., събота, 13:00 ч: Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново) 1:1 Изгрев (Меден кладенец) - Стралджа 2015 (Стралджа) 1:5 Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец) 0:2 Бенковски (Зимница) - Гагарин (Крумово) 3:0 сл. Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 4:1 Победа (Победа) почива XV кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница) 4:2 Искра (Симеоново) - Победа (Победа) 6:1 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Гагарин (Крумово) - Тракиец (Кукорево) 0:3 сл. Червена звезда (Каменец) - Изгрев (Меден кладенец) 7:0 Стралджа 2015 (Стралджа) - Ботев (Болярово) 6:1 Межда (Межда) почива XVI кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец) 0:2 Бенковски (Зимница) - Межда (Межда) 1:2 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Победа (Победа) - Стралджа 2015 (Стралджа) 2:1 Изгрев (Меден кладенец) - Гагарин (Крумово) 3:0 сл. Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:4 Искра (Симеоново) почива XVII кръг 14 април 2017 г., петък, 17:30 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Искра (Симеоново) 0:1 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево) 6:0 Христо Ботев (Генерал Инзово) - Изгрев (Меден кладенец) 5:0 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Гагарин (Крумово) - Ботев (Болярово) 0:3 сл. Червена звезда (Каменец) - Победа (Победа) 3:1 Бенковски (Зимница) почива XVIII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Искра (Симеоново) - Червена звезда (Каменец) 2:2 Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 0:1 Изгрев (Меден кладенец) - Межда (Межда) 2:5 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Победа (Победа) - Гагарин (Крумово) 3:0 сл. Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница) 1:1 Стралджа 2015 (Стралджа) почива XIX кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Бенковски (Зимница) - Изгрев (Меден кладенец) 3:1 Межда (Межда) - Ботев (Болярово) 3:0 сл. Христо Ботев (Генерал Инзово) - Победа (Победа) 4:1 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Гагарин (Крумово) - Искра (Симеоново) 0:3 сл. Червена звезда (Каменец) - Стралджа 2015 (Стралджа) 0:1 Тракиец (Кукорево) почива XX кръг 7 май 2017 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Болярово) - Бенковски (Зимница) 3:2 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Искра (Симеоново) - Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:0 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Гагарин (Крумово) 3:0 сл. Победа (Победа) - Межда (Межда) 0:3 Изгрев (Меден кладенец) - Тракиец (Кукорево) 3:2 Червена звезда (Каменец) почива XXI кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Бенковски (Зимница) - Победа (Победа) 1:2 Межда (Межда) - Искра (Симеоново) 4:2 Гагарин (Крумово) - Червена звезда (Каменец) 0:3 сл. 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово) 5:0 Христо Ботев (Ген.Инзово) - Стралджа 2015 (Стралджа) 2:2 Изгрев (Меден кладенец) почива XXII кръг 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Стралджа 2015 (Стралджа) - Межда (Межда) 8:1 20 май 2017 г., събота, 17:30 ч: Искра (Симеоново) - Бенковски (Зимница) 5:2 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Болярово) - Изгрев (Меден кладенец) 5:2 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Червена звезда (Каменец) - Христо Ботев (Ген.Инзово) 4:0 Победа (Победа) - Тракиец (Кукорево) 5:4 Гагарин (Крумово) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Межда (Межда) XXX 0:3 4:2 1:0 4:1 6:0 3:0* 6:0 11:2 7:1 3:4 2. Червена звезда (Каменец) 1:4 XXX 0:1 0:1 4:0 3:1 4:0 2:1 6:0 7:0 6:1 3. Искра (Симеоново) 2:0 2:2 XXX 1:2 1:0 6:1 5:2 2:0 5:2 3:0 0:3 4. Стралджа 2015 (Стралджа) 8:1 2:1 0:1 XXX 1:1 7:1 6:1 3:0* 3:0* 8:0 3:0* 5. Христо Ботев (Генерал Инзово) 0:4 2:4 1:3 2:2 XXX 4:1 3:0 2:0 4:2 5:0 3:0* 6. Победа (Победа) 0:3 1:2 1:11 2:1 0:1 XXX 2:1 5:4 4:3 2:2 3:0* 7. Ботев (Болярово) 1:4 0:2 1:1 0:1 0:1 3:1 XXX 4:3 3:2 5:2 2:2 8. Тракиец (Кукорево) 0:1 0:2 1:2 1:4 3:4 1:3 5:0 XXX 1:1 5:1 0:1 9. Бенковски (Зимница) 1:2 0:6 2:1 1:1 1:1 1:2 0:2 1:6 XXX 3:1 3:0* 10. Изгрев (Меден кладенец) 2:5 1:3 0:1 1:5 1:4 0:4 0:2 3:2 2:0 XXX 3:0* 11. Гагарин (Крумово) 0:3* 0:3* 0:3* 0:0 3:3 3:2 0:3* 0:3* 7:0 7:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Кабиле (Кабиле) 14 11 2 1 68:25 35 Влиза 2. Тунджа 2006 (Тенево) 14 9 3 2 45:25 30 Влиза ------------------------------------------------------------------- 3. Бакаджик (Чарган) 14 7 2 5 43:39 23 4. Спортист (Роза) 14 6 4 4 36:26 22 5. Червена звезда II (Каменец) 14 5 2 7 29:43 17 6. Ударник (Иречеково) 14 4 3 7 28:43 15 7. Партизан (Скалица) 14 2 3 9 28:42 9 [+] 8. Бояново 2012 (Бояново) 14 2 1 11 26:60 7
I кръг 24 септември 2016 г., събота, 14:30 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган) 2:2 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Партизан (Скалица) 0:6 Спортист (Роза) - Червена звезда II (Каменец) 0:2 Кабиле (Кабиле) - Ударник (Иречеково) 10:1 II кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Партизан (Скалица) - Ударник (Иречеково) 0:2 Червена звезда II (Каменец) - Кабиле (Кабиле) 0:2 Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза) 4:0 Бояново 2012 (Бояново) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:4 III кръг 8 октомври 2016 г., събота, 13:30 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Партизан (Скалица) 2:1 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Роза) - Бояново 2012 (Бояново) 8:0 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган) 7:4 Ударник (Иречеково) - Червена звезда II (Каменец) 2:1 IV кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Партизан (Скалица) - Червена звезда II (Каменец) 5:2 Бояново 2012 (Бояново) - Кабиле (Кабиле) 2:4 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково) 3:2 Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза) 2:1 V кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Тунджа 2006 (Тенево) 4:2 Ударник (Иречеково) - Бояново 2012 (Бояново) 5:1 Червена звезда II (Каменец) - Бакаджик (Чарган) 1:2 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Роза) - Партизан (Скалица) 4:0 VI кръг 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Партизан (Скалица) - Бакаджик (Чарган) 3:3 Бояново 2012 (Бояново) - Червена звезда II (Каменец) 1:4 30 октомври 2016 г., неделя, 13:30 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково) отложен 30 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Роза) - Кабиле (Кабиле) 2:2 20 ноември 2016 г., неделя, 13:30 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково) 5:1 VII кръг 12 ноември 2016 г., събота, 11:30 ч: Кабиле (Кабиле) - Партизан (Скалица) 6:1 Ударник (Иречеково) - Спортист (Роза) 1:3 Червена звезда II (Каменец) - Тунджа 2006 (Тенево) 2:4 12 ноември 2016 г., събота, 12:15 ч: Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново) 10:2 VI кръг - отложен мач 20 ноември 2016 г., неделя, 13:30 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково) 5:1 VIII кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Партизан (Скалица) - Бояново 2012 (Бояново) 2:7 Червена звезда II (Каменец) - Спортист (Роза) 1:1 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево) 2:1 Ударник (Иречеково) - Кабиле (Кабиле) 1:4 IX кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Роза) - Бакаджик (Чарган) 5:1 Тунджа 2006 (Тенево) - Бояново 2012 (Бояново) 3:0 9 април 2017 г., неделя, 12:00 ч: Кабиле (Кабиле) - Червена звезда II (Каменец) 9:0 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ударник (Иречеково) - Партизан (Скалица) 1:1 X кръг 15 април 2017 г., събота, 14:00 ч: Партизан (Скалица) - Тунджа 2006 (Тенево) 3:5 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Спортист (Роза) 1:2 Бакаджик (Чарган) - Кабиле (Кабиле) 2:8 Червена звезда II (Каменец) - Ударник (Иречеково) 2:1 XI кръг 23 април 2017 г., неделя, 14:30 ч: Червена звезда II (Каменец) - Партизан (Скалица) 3:2 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Чарган) 3:2 Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново) 4:2 Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево) 1:1 XII кръг 29 април 2017 г., събота, 14:30 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Ударник (Иречеково) 3:0 сл. 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Кабиле (Кабиле) 3:0 сл. 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Партизан (Скалица) - Спортист (Роза) 1:2 Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец) 2:3 XIII кръг 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Червена звезда II (Каменец) - Бояново 2012 (Бояново) 5:5 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Бакаджик (Чарган) - Партизан (Скалица) 3:1 Ударник (Иречеково) - Тунджа 2006 (Тенево) 4:4 Кабиле (Кабиле) - Спортист (Роза) 6:3 XIV кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец) 7:3 14 май 2017 г., неделя, 15:00 ч: Партизан (Скалица) - Кабиле (Кабиле) 2:2 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган) 1:3 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Спортист (Роза) - Ударник (Иречеково) 4:4
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Кабиле (Кабиле) XXX 4:2 7:4 6:3 9:0 10:1 6:1 4:2 2. Тунджа 2006 (Тенево) 3:0* XXX 2:2 2:1 7:3 5:1 2:1 3:0 3. Бакаджик (Чарган) 2:8 2:1 XXX 4:0 2:3 3:2 3:1 10:2 4. Спортист (Роза) 2:2 1:1 5:1 XXX 0:2 4:4 4:0 8:0 5. Червена звезда II (Каменец) 0:2 2:4 1:2 1:1 XXX 2:1 3:2 5:5 6. Ударник (Иречеково) 1:4 4:4 3:2 1:3 2:1 XXX 1:1 5:1 7. Партизан (Скалица) 2:2 3:5 3:3 1:2 5:2 0:2 XXX 2:7 8. Бояново 2012 (Бояново) 2:4 1:4 1:3 1:2 1:4 3:0* 0:6 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Ямбол Спорт (В, ОФГ)

Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)

нагоре