Елитна група (U-15) 2016/17

Деца (род.2002-03):
« Елитна група (U-15) 2016/17 »

Bulgaria Елитна група (U-15): Североизточна зона Елитна група (U-15): Северозападна зона Елитна група (U-15): Югозападна зона Елитна група (U-15): Югоизточна зона

Елитна група (U-15): Североизточна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дунав 2010 (Русе) 16 15 0 1 47:3 45 Републиканско 2. Лудогорец 1945 (Разград) 16 14 0 2 95:11 42 Републиканско 3. Черно море (Варна) 16 12 0 4 63:13 36 Републиканско ------------------------------------------------------------------- 4. Добруджа 1919 (Добрич) 16 9 0 7 43:37 27 5. Спартак 1918 (Варна) 16 8 0 8 32:32 24 6. Шумен 2007 (Шумен) 16 6 1 9 28:56 19 7. Аристон (Русе) 16 4 1 11 23:53 13 8. ФК Спартак (Варна) 16 2 0 14 10:56 6 9. Юнак (Варна) 16 1 0 15 7:87 3 [*]
Бележки - Домакински терени: - Аристон - ст."Локомотив", Русе; - Дунав 2010 - Градски стадион, Русе; - Спартак 1918 - ст."Спартак", Варна през есента, ст."Локомотив", Варна през пролетта; - ФК Спартак - ст."Локомотив", Варна; - Черно море - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна; - Шумен 2007 - ст."Панайот Волов", Шумен; - Юнак - в Аксаково през есента, в Езерово през пролетта. - На 7 април 2017 г. Юнак (Варна) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

Елитна група (U-15): Северозападна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Етър ВТ (Велико Търново) 16 9 6 1 48:6 33 Републиканско 2. Локомотив (Горна Оряховица) 16 9 5 2 36:9 32 Републиканско [2 0 0 3:0 6] 3. Ботев (Враца) 16 10 2 4 42:9 32 Републиканско [0 0 2 0:3 0] ------------------------------------------------------------------- 4. Литекс (Ловеч) 16 9 4 3 35:13 31 5. Монтана 1921 (Монтана) 16 8 4 4 32:18 28 6. Спартак (Плевен) 16 7 2 7 31:33 23 7. Бдин 1923 (Видин) 16 5 2 9 17:25 17 8. Янтра 1919 (Габрово) 16 1 1 14 10:97 4 9. Янтра Габрово (Габрово) 16 0 2 14 11:52 2

Елитна група (U-15): Югозападна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 28 28 0 0 136:16 84 Републиканско 2. ЦСКА (София) 28 20 6 2 109:16 66 Републиканско 3. Славия 1913 (София) 28 20 3 5 89:27 63 Републиканско 4. Левски-Раковски (София) 28 17 4 7 53:33 55 Републиканско 5. Локомотив 1929 (София) 28 16 4 8 68:49 52 Републиканско - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6. Септември (София) 28 11 10 7 56:39 43 7. Царско село 2015 (София) 28 12 3 13 60:47 39 8. Пирин (Благоевград) 28 11 4 13 50:56 37 9. Пирин 2001 (Благоевград) 28 9 5 14 31:62 32 10. Чавдар (Етрополе) 28 8 7 13 32:53 31 11. Велбъжд (Кюстендил) 28 7 3 18 28:88 24 12. Витоша (Бистрица) 28 7 2 19 30:100 23 13. ДИТ Спорт (София) 28 4 3 21 26:88 15 [1 1 0 5:2 4] 14. Елит София (София) 28 4 3 21 35:82 15 [0 1 1 2:5 1] 15. Лъвчетата (София) 28 6 3 19 20:67 21 [*]
Бележки - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Странджата" в Кюстендил. - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /4-ти километър/ в София. - ДИТ Спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Елит София (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /4-ти километър/ в София. - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Георги Аспарухов" в София. - Левски-Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Локомотив 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София. - Лъвчетата (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Пирин (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци. - Пирин 2001 (Благоевград) играе домакинските си мачове в Покровник. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Славия" в София. - Царско село 2015 (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София. - На 23 април 2017 г. Лъвчетата (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

Елитна група (U-15): Югоизточна зона


                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив.
  - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Берое" - изкуствен терен в Стара Загора.
  - Бургас спорт (Бургас) играе домакинските си мачове в Камено.
  - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Пловдив.
  - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово.
  - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" в Бургас.