Деца (род.2002-03):
Елитна група (U-15): Североизточна зона 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунав 2010 (Русе)                  16   15   0   1   47:3    45     Републиканско
 2. Лудогорец 1945 (Разград)           16   14   0   2   95:11   42     Републиканско
 3. Черно море (Варна)                 16   12   0   4   63:13   36     Републиканско
-------------------------------------------------------------------
 4. Добруджа 1919 (Добрич)             16    9   0   7   43:37   27                  
 5. Спартак 1918 (Варна)               16    8   0   8   32:32   24                  
 6. Шумен 2007 (Шумен)                 16    6   1   9   28:56   19                  
 7. Аристон (Русе)                     16    4   1  11   23:53   13                  
 8. ФК Спартак (Варна)                 16    2   0  14   10:56    6                  
 9. Юнак (Варна)                       16    1   0  15    7:87    3 [*]              

Бележки
  - Домакински терени:
    - Аристон - ст."Локомотив", Русе;
    - Дунав 2010 - Градски стадион, Русе;
    - Спартак 1918 - ст."Спартак", Варна през есента, ст."Локомотив", Варна през пролетта;
    - ФК Спартак - ст."Локомотив", Варна;
    - Черно море - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Шумен 2007 - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Юнак - в Аксаково през есента, в Езерово през пролетта.
  - На 7 април 2017 г. Юнак (Варна) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   1:10 
ФК Спартак (Варна) - Юнак (Варна)                         4:1 
11 септември 2016, неделя, 10:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             1:4 
Аристон (Русе)                                            почива

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                 3:0 сл. * 
* - първоначално 1:3, в последствие на Шумен 2007 е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
17 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                 отложен 
17 септември 2016, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - ФК Спартак (Варна)                   отложен 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                5:1 
22 септември 2016, четвъртък, 10:00 ч:
Черно море (Варна) - ФК Спартак (Варна)                   7:0 
1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                 9:0 
Юнак (Варна)                                              почива

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)         1:7 
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    0:7 
ФК Спартак (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 0:2 
Аристон (Русе) - Юнак (Варна)                             2:0 
Черно море (Варна)                                        почива

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Аристон (Русе)                       6:1 
1 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Юнак (Варна)                  16:0 
Дунав 2010 (Русе) - ФК Спартак (Варна)                    1:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               отложен 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               2:6 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:1 
8 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:7 
Аристон (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                     1:4 
Юнак (Варна) - Черно море (Варна)                         1:6 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             3:1 
Спартак 1918 (Варна) - Юнак (Варна)                       6:0 
Дунав 2010 (Русе) - Аристон (Русе)                        5:0 
Шумен 2007 (Шумен) - ФК Спартак (Варна)                   2:1 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:4 
22 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Аристон (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                   1:4 
Юнак (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                          0:3 сл. 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 4:1 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    1:0 
29 октомври 2016, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           7:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Юнак (Варна)                    13:0 
Шумен 2007 (Шумен) - Аристон (Русе)                       0:1 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           II кръг - отложен мач

1 ноември 2016, вторник, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Аристон (Русе)                 9:0 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Юнак (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                         0:9 
7 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)               5:0 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                  0:3 
7 ноември 2016, понеделник, 15:00 ч:
Аристон (Русе) - ФК Спартак (Варна)                       1:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

                           IV кръг - отложен мач

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               2:6 

                           X кръг

11 март 2017, събота, 10:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:3 
11 март 2017, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              1:0 
Черно море (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                   6:0 
Юнак (Варна) - ФК Спартак (Варна)                         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Аристон (Русе)                                            почива

                           XI кръг

18 март 2017, събота, 14:00 ч:
Аристон (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)                 2:10 
ФК Спартак (Варна) - Черно море (Варна)                   0:5 
Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                 3:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                0:2 
Юнак (Варна)                                              почива

                           XII кръг

25 март 2017, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         4:1 
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    5:0 
Спартак 1918 (Варна) - ФК Спартак (Варна)                 4:0 
27 март 2017, понеделник, 14:00 ч:
Юнак (Варна) - Аристон (Русе)                             2:10 
Черно море (Варна)                                        почива

                           XIII кръг

1 април 2017, събота, 14:00 ч:
Юнак (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)                   0:3 сл. 
Аристон (Русе) - Черно море (Варна)                       0:2 
ФК Спартак (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    0:4 
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:2 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XIV кръг

8 април 2017, събота, 12:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Аристон (Русе)                     1:0 
8 април 2017, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)             9:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - ФК Спартак (Варна)               6:0 
Черно море (Варна) - Юнак (Варна)                         3:0 сл. 
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XV кръг

15 април 2017, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
Юнак (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                       0:3 сл. 
ФК Спартак (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                   1:2 
19 април 2017, сряда, 14:00 ч:
Аристон (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                        0:3 
26 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             2:0 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XVI кръг

22 април 2017, събота, 12:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                 1:5 
22 април 2017, събота, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ФК Спартак (Варна)            12:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Аристон (Русе)                   3:2 
Дунав 2010 (Русе) - Юнак (Варна)                          3:0 сл. 
Шумен 2007 (Шумен)                                        почива

                           XV кръг - отложен мач

26 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             2:0 

                           XVII кръг

29 април 2017, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    1:2 
Юнак (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                     0:3 сл. 
Аристон (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                       1:1 
30 април 2017, неделя, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           1:3 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           XVIII кръг

6 май 2017, събота, 14:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Аристон (Русе)                       3:1 
Шумен 2007 (Шумен) - Юнак (Варна)                         3:0 сл. 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)               2:0 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                  2:0 
Лудогорец 1945 (Разград)                                  почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Дунав 2010 (Русе) XXX 1:0 1:0 5:1 2:0 5:0 5:0 1:0 3:0* 2. Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 XXX 3:1 4:1 7:0 9:0 9:0 12:0 16:0 3. Черно море (Варна) 1:2 2:0 XXX 5:0 4:1 6:0 6:1 7:0 3:0* 4. Добруджа 1919 (Добрич) 0:2 1:7 2:0 XXX 1:4 2:6 3:2 6:0 13:0 5. Спартак 1918 (Варна) 0:3 1:3 1:5 1:3 XXX 3:0* 1:0 4:0 6:0 6. Шумен 2007 (Шумен) 0:7 1:7 1:10 0:2 3:1 XXX 0:1 2:1 3:0* 7. Аристон (Русе) 0:3 2:10 0:2 1:4 1:4 1:1 XXX 1:0 2:0 8. ФК Спартак (Варна) 0:4 1:4 0:5 0:1 0:2 1:2 3:1 XXX 4:1 9. Юнак (Варна) 0:3* 0:3* 1:6 0:3* 0:3* 0:9 2:10 3:0* XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре