ОФГ Пловдив 2016/17


"А" ОФГ Пловдив

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист 1948 (Голям чардак)       30   22   0   8   78:27   66        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Сокол (Марково)                    30   20   2   8   64:32   62               
 3. Вихър (Строево)                    30   16   5   9   62:34   53               
 4. Тракия 06 (Стамболийски)           30   16   3  11   41:42   51               
 5. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   30   15   3  12   59:51   48 [+]           
 6. Вихър (Белозем)                    30   13   8   9   65:52   47               
 7. Металик 1938 (Сопот)               30   14   3  13   57:53   45 [+]            [1 0 1  3:1  3]
 8. Момино (Момино село)               30   14   3  13   57:46   45                [1 0 1  1:3  3]
 9. Марица 2003 (Маноле)               30   14   2  14   50:51   44               
10. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   30   13   2  15   53:64   41                [1 0 1  8:4  3]
11. Кричим (Кричим)                    30   13   2  15   51:66   41                [1 0 1  4:8  3]
12. Вихър (Войсил)                     30   12   2  16   48:56   38 [+]           
13. Калояново (Калояново)              30   12   1  17   43:56   37               
14. Житница (Житница)                  30    9   8  13   40:51   35               
-------------------------------------------------------------------
15. Марица (Милево)                    30    9   3  18   39:56   30        Изпада 
16. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    30    4   1  25   25:95   10    [*] Изпада 

Бележки
  - Атлетик (Куклен), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига.
  - Тракия (Царимир), 15-ти; и Средногорец (Брезово), 16-ти и изваден от групата през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай), Металик 1938 (Сопот) и Вихър (Войсил) влизат от "Б" ОФГ.
  - Момино (Момино село) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив през есента и в Момино село през пролетта.
  - Секирово (кв.Секирово, Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски.
  - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) се отказва от участие след IV кръг, но след V кръг отново се включва в групата. През пролетта отборът играе домакинските си мачове в Куртово Конаре.
  - На 1 декември 2016 г. от актива на Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) са отнети 3 точки заради второ неявяване без уважителна причина.

                           I кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         3:0 сл. 
Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево)                    1:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Строево)     1:0 
Вихър (Белозем) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        3:3 
Житница (Житница) - Калояново (Калояново)                 3:2 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Тракия 06 (Стамболийски)           4:2 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Войсил)                     2:0 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак)            1:2 

                           II кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 2003 (Маноле)       1:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим)                4:1 
Вихър (Строево) - Вихър (Белозем)                         6:0 
Марица (Милево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     1:2 
Сокол (Марково) - Металик 1938 (Сопот)                    2:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Вихър (Войсил)          2:3 
Калояново (Калояново) - Момино (Момино село)              1:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)      3:1 

                           III кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    8:0 сл. 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Сокол (Марково)     1:0 
Житница (Житница) - Вихър (Строево)                       1:1 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   0:1 
Марица 2003 (Маноле) - Тракия 06 (Стамболийски)           0:0 
10 септември 2016, събота, 17:30 ч:
Вихър (Белозем) - Марица (Милево)                         3:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново)                   3:0 сл. 
Вихър (Войсил) - Спортист 1948 (Голям чардак)             0:4 

                           IV кръг

14 септември 2016, сряда, 17:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Спортист 1948 (Гол.чардак)  0:3 сл. 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Войсил)                 2:1 
Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле)              1:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим)        5:0 
Вихър (Строево) - Момино (Момино село)                    3:4 
Марица (Милево) - Житница (Житница)                       1:1 
Сокол (Марково) - Вихър (Белозем)                         2:2 
Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   отложен 
ненасрочен:
Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно на 7 окотмври.

                           V кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Марица 1951 (Първомай) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)      3:0 сл. 
Вихър (Белозем) - Металик 1938 (Сопот)                    4:0 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Марица (Милево)                    2:0 
Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   3:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски)   3:0 
17 септември 2016, събота, 17:30 ч:
Житница (Житница) - Сокол (Марково)                       1:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Вихър (Строево)                         3:3 
Вихър (Войсил) - Калояново (Калояново)                    0:2 

                           VI кръг

23 септември 2016, петък, 17:30 ч:
Калояново (Калояново) - Спортист 1948 (Голям чардак)      1:2 
24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица 2003 (Маноле)                    0:1 
Марица (Милево) - Кричим (Кричим)                         4:1 
Сокол (Марково) - Момино (Момино село)                    отложен 
Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница)                  3:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Белозем)     0:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Тракия 06 (Стамболийски)    3:0 сл. 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Войсил)         3:1 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Марково) - Момино (Момино село)                    3:0 сл. 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Белозем) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         3:1 
Житница (Житница) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)   0:3 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Металик 1938 (Сопот)               1:0 
Марица 2003 (Маноле) - Марица (Милево)                    4:1 
Спортист 1948 (Гол.чардак) - Секирово (кв.Секирово, Рак)  5:1 
Тракия 06 (Стамболийски) - Калояново (Калояново)          1:0 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Кричим (Кричим) - Сокол (Марково)                         0:2 
Вихър (Войсил) - Вихър (Строево)                          3:1 

                           IV кръг - отложен мач

ненасрочен:
Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно на 7 окотмври.

                           VIII кръг

7 октомври 2016, петък, 16:30 ч:
Сокол (Марково) - Марица 2003 (Маноле)                    4:1 
8 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Вихър (Строево) - Спортист 1948 (Голям чардак)            1:0 
8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Марица (Милево) - Вихър (Войсил)                          0:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Момино (Момино село)   3:1 
Вихър (Белозем) - Житница (Житница)                       6:3 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Калояново (Калояново)   6:2 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Тракия 06 (Стамболийски)    3:0 
Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим)                    3:0 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Металик 1938 (Сопот)               6:1 
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Житница (Житница) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)       3:0 сл. 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Вихър (Белозем)                    1:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица (Милево)            2:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Строево)                3:0 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Кричим (Кричим) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     3:1 
Вихър (Войсил) - Сокол (Марково)                          4:2 
Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Рак)       0:1 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Вихър (Строево) - Калояново (Калояново)                   1:2 
Марица (Милево) - Тракия 06 (Стамболийски)                4:0 
Сокол (Марково) - Спортист 1948 (Голям чардак)            2:1 
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войсил)                     2:1 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2003 (Маноле)   2:3 
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         3:0 сл. 
Житница (Житница) - Момино (Момино село)                  2:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Секирово (кв.Секирово, Рак) 0:0 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    9:0 сл. 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем)                    1:4 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Металик 1938 (Сопот)       5:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Марково)                1:0 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Кричим (Кричим) - Житница (Житница)                       4:2 
Вихър (Войсил) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)      1:2 
Калояново (Калояново) - Марица (Милево)                   3:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Строево)        1:2 

                           XII кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Вихър (Строево)         0:2 
Сокол (Марково) - Калояново (Калояново)                   3:0 
Металик 1938 (Сопот) - Тракия 06 (Стамболийски)           1:0 
Марица 1951 (Първомай) - Спортист 1948 (Голям чардак)     1:3 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Кричим (Кричим)                    4:1 
5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        1:2 
Вихър (Белозем) - Вихър (Войсил)                          2:3 
Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле)                  0:0 

                           XIII кръг

11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Белозем)            3:0 
Калояново (Калояново) - Металик 1938 (Сопот)              2:0 
12 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Вихър (Войсил) - Житница (Житница)                        2:1 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Кричим (Кричим) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         3:0 сл. 
Марица 2003 (Маноле) - Момино (Момино село)               6:3 
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 1951 (Първомай)         2:1 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Марково)        3:5 
Вихър (Строево) - Марица (Милево)                         отложен 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица (Милево)                         3:0 сл. 

                           XIV кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Вихър (Строево)                         2:0 
Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   3:0 
Марица 1951 (Първомай) - Калояново (Калояново)            3:4 
Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски)                2:2 
Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак)          2:1 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Момино (Момино село) - Вихър (Войсил)                     2:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Марица (Милево)         1:3 
Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле)                    3:0 

                           XV кръг

26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Спортист 1948 (Голям чардак) - Момино (Момино село)       0:1 
26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница)              0:0 
Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем)                   2:1 
Вихър (Строево) - Металик 1938 (Сопот)                    5:0 
Марица (Милево) - Сокол (Марково)                         1:3 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войсил) - Кричим (Кричим)                          0:1 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Марица 1951 (Първомай)      2:0 

                           VI кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Марково) - Момино (Момино село)                    3:0 сл. 

                           XIII кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица (Милево)                         3:0 сл. 

                           XVI кръг

25 февруари 2017, събота, 15:00 ч:
Марица (Милево) - Металик 1938 (Сопот)                    2:2 
Тракия 06 (Стамболийски) - Момино (Момино село)           3:1 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим)            4:0 
26 февруари 2017, неделя, 15:00 ч:
в Куртово Конаре:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Сокол (Марково)         1:5 
Вихър (Строево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     отложен 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем)        3:5 
Калояново (Калояново) - Житница (Житница)                 0:0 
Вихър (Войсил) - Марица 2003 (Маноле)                     1:2 
8 март 2017, сряда, 15:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     отложен 
17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     2:2 

                           XVII кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Спортист 1948 (Голям чардак)       1:2 
Момино (Момино село) - Калояново (Калояново)              2:0 
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      0:1 
Вихър (Белозем) - Вихър (Строево)                         0:0 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Войсил) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)          3:0 
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                2:0 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Милево)     4:1 
Металик 1938 (Сопот) - Сокол (Марково)                    1:2 

                           XVI кръг - отложен мач

8 март 2017, сряда, 15:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     отложен 

                           XVIII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Марица (Милево) - Вихър (Белозем)                         1:0 
Вихър (Строево) - Житница (Житница)                       2:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 2003 (Маноле)           0:3 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Войсил)             5:1 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
в Куртово Конаре:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Металик 1938 (Сопот)    2:1 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Момино (Момино село)   2:3 
Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим)                   3:0 сл. 

                           XIX кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Спортист 1948 (Гол.чардак) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)  4:0 
Марица 2003 (Маноле) - Калояново (Калояново)              3:2 
Момино (Момино село) - Вихър (Строево)                    1:2 
Житница (Житница) - Марица (Милево)                       2:3 
Вихър (Белозем) - Сокол (Марково)                         1:2 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Войсил) - Тракия 06 (Стамболийски)                 0:2 
Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        4:3 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Металик 1938 (Сопот)   3:0 сл. 

                           XX кръг

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
в Куртово Конаре:
Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) - Марица 1951 (Първомай)      1:3 
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем)                    3:6 
Сокол (Марково) - Житница (Житница)                       3:0 сл. 
Марица (Милево) - Момино (Момино село)                    отложен 
Вихър (Строево) - Кричим (Кричим)                         4:0 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле)   3:0 сл. 
Калояново (Калояново) - Вихър (Войсил)                    3:2 
24 март 2017, петък, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Спортист 1948 (Голям чардак)   0:3 
5 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Марица (Милево) - Момино (Момино село)                    0:2 

                           XXI кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас)    1:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Калояново (Калояново)      6:1 
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Строево)                    2:1 
Момино (Момино село) - Сокол (Марково)                    3:0 сл. 
Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот)                  3:3 
Вихър (Белозем) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     3:3 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войсил) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)         4:0 
Кричим (Кричим) - Марица (Милево)                         2:0 

                           XX кръг - отложен мач

5 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Марица (Милево) - Момино (Момино село)                    0:2 

                           XXII кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Момино (Момино село)               3:0 сл. 
Сокол (Марково) - Кричим (Кричим)                         3:0 
Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле)                    1:0 
Вихър (Строево) - Вихър (Войсил)                          4:0 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
в Куртово Конаре:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Вихър (Белозем)         2:5 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Житница (Житница)   3:1 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спортист 1948 (Гол.чардак)  2:6 
Калояново (Калояново) - Тракия 06 (Стамболийски)          1:3 

                           XXIII кръг

14 април 2017, петък, 16:00 ч:
Момино (Момино село) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   1:2 
14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Калояново (Калояново) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)   2:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (кв.Секирово, Рак)    2:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Вихър (Строево)            1:2 
Вихър (Войсил) - Марица (Милево)                          3:2 
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (Марково)                    0:1 
Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот)                    1:4 
15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Житница (Житница) - Вихър (Белозем)                       0:0 

                           XXIV кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Вихър (Белозем) - Момино (Момино село)                    0:0 
Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле)               3:0 сл. 
Сокол (Марково) - Вихър (Войсил)                          2:1 
Марица (Милево) - Спортист 1948 (Голям чардак)            3:0 сл. 
Вихър (Строево) - Тракия 06 (Стамболийски)                4:0 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
в Куртово Конаре:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Житница (Житница)       0:3 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Сокол 2014 е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Кричим (Кричим)     2:2 
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Калояново (Калояново)       2:0 

                           XXV кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево)                3:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол (Марково)            2:1 
Марица 2003 (Маноле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   1:4 
Момино (Момино село) - Житница (Житница)                  1:2 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Рак) - Сокол 2014 (кв.Д.Воден, Ас) 3:0 сл. 
Калояново (Калояново) - Вихър (Строево)                   1:3 
Вихър (Войсил) - Металик 1938 (Сопот)                     2:1 
Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем)                         3:0 сл. 

                           XXVI кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Житница (Житница) - Кричим (Кричим)                       4:1 
Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле)                    3:0 сл. 
Металик 1938 (Сопот) - Спортист 1948 (Голям чардак)       3:0 сл. 
Сокол (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски)                4:1 
Марица (Милево) - Калояново (Калояново)                   1:0 
Вихър (Строево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        2:0 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
в Куртово Конаре:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Момино (Момино село)    1:6 
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Войсил)      1:3 

                           XXVII кръг

10 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Строево) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         3:0 сл. 
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Милево)        2:1 
Калояново (Калояново) - Сокол (Марково)                   3:0 сл. 
Тракия 06 (Стамболийски) - Металик 1938 (Сопот)           отложен 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 1951 (Първомай)     3:0 сл. 
Вихър (Войсил) - Вихър (Белозем)                          2:0 
Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница)                  0:1 
Кричим (Кричим) - Момино (Момино село)                    3:0 сл. 
17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Металик 1938 (Сопот)           1:0 

                           XXVIII кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Момино (Момино село) - Марица 2003 (Маноле)               3:0 сл. 
Житница (Житница) - Вихър (Войсил)                        2:2 
Вихър (Белозем) - Спортист 1948 (Голям чардак)            2:0 
Марица 1951 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)         1:3 
Металик 1938 (Сопот) - Калояново (Калояново)              2:1 
Сокол (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        5:1 
Марица (Милево) - Вихър (Строево)                         3:5 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
в Куртово Конаре:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Кричим (Кричим)         0:3 сл. 

                           XVI кръг - отложен мач

17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Вихър (Строево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     2:2 

                           XXVII кръг - отложен мач

17 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Металик 1938 (Сопот)           1:0 

                           XXIX кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Марица (Милево) - Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас)         1:2 
Вихър (Строево) - Сокол (Марково)                         0:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Белозем)                4:0 
Спортист 1948 (Голям чардак) - Житница (Житница)          4:1 
Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим)                    4:3 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Металик 1938 (Сопот)   2:3 
Калояново (Калояново) - Марица 1951 (Първомай)            2:3 
Вихър (Войсил) - Момино (Момино село)                     1:1 

                           XXX кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
в Куртово Конаре:
Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) - Марица 2003 (Маноле)    3:4 
Кричим (Кричим) - Вихър (Войсил)                          3:2 
Момино (Момино село) - Спортист 1948 (Голям чардак)       0:3 сл. 
Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски)              0:1 
Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново)                   5:2 
Марица 1951 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рак)      5:1 
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Строево)                    3:0 
Сокол (Марково) - Марица (Милево)                         0:3 сл. 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист 1948 (Голям чардак) XXX 2:1 1:2 3:0 3:0* 3:0 5:0 0:1 1:0 5:1 4:0 5:1 6:1 4:1 2:0 4:0 2. Сокол (Марково) 2:1 XXX 2:0 4:1 3:0* 2:2 2:0 3:0* 4:1 5:1 3:0 2:1 3:0 3:0* 0:3* 3:0* 3. Вихър (Строево) 1:0 0:0 XXX 4:0 2:2 6:0 5:0 3:4 0:1 2:0 4:0 4:0 1:2 2:0 3:0* 3:0* 4. Тракия 06 (Стамболийски) 0:3 1:0 3:0 XXX 2:1 4:0 1:0 3:1 0:3 2:0 4:1 2:1 1:0 0:0 3:0 1:0 5. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:3 1:0 1:0 1:3 XXX 0:1 3:0* 3:1 2:3 5:1 2:2 1:3 3:4 3:1 4:1 3:0* 6. Вихър (Белозем) 2:0 1:2 0:0 2:2 3:3 XXX 4:0 0:0 3:0* 3:3 3:0* 2:3 5:2 6:3 3:0 3:1 7. Металик 1938 (Сопот) 3:0* 1:2 3:0 1:0 3:0* 3:6 XXX 3:0* 3:0* 3:0 3:0 2:1 2:1 3:1 1:1 8:0* 8. Момино (Момино село) 0:3* 3:0* 1:2 4:2 1:2 1:1 1:0 XXX 3:0* 0:1 4:1 2:1 2:0 1:2 2:0 9:0* 9. Марица 2003 (Маноле) 1:2 0:1 2:1 0:0 1:4 1:4 6:1 6:3 XXX 3:0 4:3 2:0 3:2 0:1 4:1 3:0* 10. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:6 3:5 1:2 3:0 2:0 3:5 2:3 2:3 3:0* XXX 5:0 3:1 2:0 3:1 2:1 3:0* 11. Кричим (Кричим) 1:2 0:2 3:3 2:0 3:1 3:0* 1:4 3:0* 3:0 4:3 XXX 3:2 3:0* 4:2 2:0 3:0* 12. Вихър (Войсил) 0:4 4:2 3:1 0:2 1:2 2:0 2:1 1:1 1:2 4:0 0:1 XXX 0:2 2:1 3:2 3:0 13. Калояново (Калояново) 1:2 3:0* 1:3 1:3 2:3 2:1 2:0 1:0 1:0 0:1 3:0* 3:2 XXX 0:0 3:0 2:0 14. Житница (Житница) 2:1 1:0 1:1 0:1 0:3 0:0 3:3 2:1 0:0 0:1 4:1 2:2 3:2 XXX 2:3 3:0* 15. Марица (Милево) 3:0* 1:3 3:5 4:0 1:2 1:0 2:2 0:2 1:0 1:2 4:1 0:1 1:0 1:1 XXX 1:2 16. Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3* 1:5 0:2 3:0* 1:3 2:5 2:1 1:6 3:4 0:0 0:3* 2:3 6:2 0:3* 1:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пловдив - север

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дълго поле (Дълго поле)            24   20   3   1   96:14   63        Бараж - влиза
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Чернозем (Черноземен)              24   16   4   4   48:12   52                     
 3. Войнягово (Войнягово)              24   15   3   6   60:37   48                     
 4. Раковски (Раковски)                24   15   2   7   73:36   47                     
 5. Тракия (Царимир)                   24   12   5   7   59:35   41 [-]                 
 6. Урожай (Стрелци)                   24   13   0  11   56:39   39                     
 7. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        24   10   5   9   53:50   35                     
 8. Сокол (Пъдарско)                   24    9   5  10   44:50   32                     
 9. Средногорец (Брезово)              24    9   3  12   39:50   30 [-]                 
10. Дъбене (Дъбене)                    24    8   1  15   36:61   25                     
11. Тракиец 2001 (Калековец)           24    7   3  14   37:50   24                     
12. Старосел (Старосел)                24    4   1  19   36:114  13 [+][*]              
13. Сокол (Крислово)                   24    0   1  23   15:104   1                     

Бележки
  - Тракия (Царимир) и Средногорец (Брезово) изпадат от "А" ОФГ.
  - Металик 1938 (Сопот) влиза в "А" ОФГ.
  - Труд (Труд), 12-ти през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Старосел (Старосел), 14-ти и отказал се от участие през пролетта на миналия сезон; отново се включва в групата.
  - Ведраре (Ведраре), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове в кв.Секирово, Раковски.

                           I кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Старосел (Старосел)             5:1 
Дъбене (Дъбене) - Сокол (Крислово)                        3:0 сл. 
Сокол (Пъдарско) - Средногорец (Брезово)                  2:2 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Раковски (Раковски) - Чернозем (Черноземен)               0:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракия (Царимир)            1:1 
Войнягово (Войнягово) - Тракиец 2001 (Калековец)          3:2 
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           II кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Средногорец (Брезово)             4:0 
Старосел (Старосел) - Дъбене (Дъбене)                     1:7 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Пъдарско)               3:1 
Урожай (Стрелци) - Войнягово (Войнягово)                  6:1 
Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            1:5 
Раковски (Раковски) - Дълго поле (Дълго поле)             2:4 
Тракия (Царимир)                                          почива

                           III кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Раковски (Раковски)                     0:1 
Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци)                       1:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Чернозем (Черноземен)           3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Старосел (Старосел)         9:2 
Войнягово (Войнягово) - Тракия (Царимир)                  1:0 
Средногорец (Брезово) - Тракиец 2001 (Калековец)          5:0 сл. 
Сокол (Крислово)                                          почива

                           IV кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Тракиец 2001 (Калековец)          1:0 
в Брезово:
Урожай (Стрелци) - Средногорец (Брезово)                  2:1 
Раковски (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         7:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Тракия (Царимир) - Сокол (Пъдарско)                       2:3 
Сокол (Крислово) - Войнягово (Войнягово)                  2:7 
Дълго поле (Дълго поле) - Дъбене (Дъбене)                 8:0 сл. 
Старосел (Старосел)                                       почива

                           V кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Чернозем (Черноземен)                   0:1 
Сокол (Пъдарско) - Сокол (Крислово)                       6:1 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дълго поле (Дълго поле)     2:3 
Войнягово (Войнягово) - Старосел (Старосел)               3:0 сл. 
Средногорец (Брезово) - Тракия (Царимир)                  1:5 
Тракиец 2001 (Калековец) - Урожай (Стрелци)               2:1 
Раковски (Раковски)                                       почива

                           VI кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Урожай (Стрелци)                  2:1 
в Хисаря:
Старосел (Старосел) - Сокол (Пъдарско)                    2:4 
Дъбене (Дъбене) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             7:0 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Тракия (Царимир) - Тракиец 2001 (Калековец)               6:2 
Сокол (Крислово) - Средногорец (Брезово)                  1:3 
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               отложен 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               5:3 
Дълго поле (Дълго поле)                                   почива

                           VII кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Раковски (Раковски)                    1:1 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Чернозем (Черноземен)       0:1 
Войнягово (Войнягово) - Дълго поле (Дълго поле)           1:1 
Средногорец (Брезово) - Старосел (Старосел)               3:0 сл. 
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Крислово)               5:1 
Урожай (Стрелци) - Тракия (Царимир)                       2:1 
Дъбене (Дъбене)                                           почива

                           VIII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Тракия (Царимир)                  0:0 
Старосел (Старосел) - Тракиец 2001 (Калековец)            1:3 
Дъбене (Дъбене) - Войнягово (Войнягово)                   0:2 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Крислово) - Урожай (Стрелци)                       0:5 
Раковски (Раковски) - Средногорец (Брезово)               3:2 
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Пъдарско)                4:0 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           IX кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Сокол (Пъдарско) - Дъбене (Дъбене)                        3:0 сл. 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       4:1 
Средногорец (Брезово) - Дълго поле (Дълго поле)           1:4 
Тракиец 2001 (Калековец) - Раковски (Раковски)            2:2 
Урожай (Стрелци) - Старосел (Старосел)                   10:1 
Тракия (Царимир) - Сокол (Крислово)                       3:0 сл. 
Чернозем (Черноземен)                                     почива

                           X кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Чернозем (Черноземен) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл. 
Старосел (Старосел) - Тракия (Царимир)                    отложен 
Раковски (Раковски) - Урожай (Стрелци)                    3:1 
Дълго поле (Дълго поле) - Тракиец 2001 (Калековец)        6:1 
Дъбене (Дъбене) - Средногорец (Брезово)                   3:2 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско)            2:2 
4 декември 2016, неделя, 13:30 ч:
Старосел (Старосел) - Тракия (Царимир)                    2:9 
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           XI кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Войнягово (Войнягово) - Чернозем (Черноземен)             1:1 
Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Средногорец е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Тракиец 2001 (Калековец) - Дъбене (Дъбене)                1:2 
Урожай (Стрелци) - Дълго поле (Дълго поле)                2:1 
Тракия (Царимир) - Раковски (Раковски)                    1:0 
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                    отложен 
11 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                    4:5 
Сокол (Пъдарско)                                          почива

                           XII кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Чернозем (Черноземен) - Старосел (Старосел)               8:0 
Дълго поле (Дълго поле) - Тракия (Царимир)                4:0 
Дъбене (Дъбене) - Урожай (Стрелци)                        1:0 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Раковски (Раковски) - Сокол (Крислово)                    3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракиец 2001 (Калековец)    3:0 сл. * 
* - първоначално 1:1, в последствие на Тракиец 2001 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Пъдарско)                  5:1 
Средногорец (Брезово)                                     почива

                           XIII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Сокол (Пъдарско) - Чернозем (Черноземен)                  1:1 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Средногорец (Брезово) - Войнягово (Войнягово)             1:1 
Урожай (Стрелци) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            5:1 
Тракия (Царимир) - Дъбене (Дъбене)                        6:0 
Сокол (Крислово) - Дълго поле (Дълго поле)                0:7 
Старосел (Старосел) - Раковски (Раковски)                 3:10 
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

                           VI кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               5:3 

                           X кръг - отложен мач

4 декември 2016, неделя, 13:30 ч:
Старосел (Старосел) - Тракия (Царимир)                    2:9 

                           XI кръг - отложен мач

11 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                    4:5 

                           XIV кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
в Дълго поле:
Старосел (Старосел) - Дълго поле (Дълго поле)             0:11 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Раковски (Раковски)               1:0 
Сокол (Крислово) - Дъбене (Дъбене)                        3:3 
Тракия (Царимир) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            1:1 
Тракиец 2001 (Калековец) - Войнягово (Войнягово)          1:2 
Средногорец (Брезово) - Сокол (Пъдарско)                  2:0 
Урожай (Стрелци)                                          почива

                           XV кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Тракиец 2001 (Калековец)               1:0 
Дъбене (Дъбене) - Старосел (Старосел)                     0:1 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Чернозем (Черноземен)             0:1 
Войнягово (Войнягово) - Урожай (Стрелци)                  3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Крислово)            4:2 
Дълго поле (Дълго поле) - Раковски (Раковски)             4:1 
Тракия (Царимир)                                          почива

                           XVI кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Дълго поле (Дълго поле)           1:1 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Раковски (Раковски) - Дъбене (Дъбене)                     3:0 сл. 
Старосел (Старосел) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         1:1 
Тракия (Царимир) - Войнягово (Войнягово)                  2:4 
Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско)                       5:3 
Тракиец 2001 (Калековец) - Средногорец (Брезово)          2:2 
Сокол (Крислово)                                          почива

                           XVII кръг

29 март 2017, сряда, 17:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Чернозем (Черноземен)          0:1 
в Стрелци:
Средногорец (Брезово) - Урожай (Стрелци)                  3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Сокол (Пъдарско) - Тракия (Царимир)                       0:2 
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски (Раковски)         0:3 
Дъбене (Дъбене) - Дълго поле (Дълго поле)                 0:3 сл. 
Старосел (Старосел)                                       почива

                           XVIII кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Дъбене (Дъбене)                   5:0 
Старосел (Старосел) - Войнягово (Войнягово)               1:0 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)     2:0 
Сокол (Крислово) - Сокол (Пъдарско)                       0:2 
Тракия (Царимир) - Средногорец (Брезово)                  5:0 
Урожай (Стрелци) - Тракиец 2001 (Калековец)               1:0 
Раковски (Раковски)                                       почива

                           XIX кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Старосел (Старосел)                    6:1 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Урожай (Стрелци) - Чернозем (Черноземен)                  1:0 
Тракиец 2001 (Калековец) - Тракия (Царимир)               1:1 
Средногорец (Брезово) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл. 
Войнягово (Войнягово) - Раковски (Раковски)               4:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дъбене (Дъбене)             4:1 
Дълго поле (Дълго поле)                                   почива

                           XX кръг

14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Тракия (Царимир) - Урожай (Стрелци)                       2:1 
14 април 2017, петък, 17:30 ч:
Старосел (Старосел) - Средногорец (Брезово)               0:2 
15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Дълго поле (Дълго поле) - Войнягово (Войнягово)           3:0 сл. 
Раковски (Раковски) - Сокол (Пъдарско)                    отложен сл. 
Сокол (Крислово) - Тракиец 2001 (Калековец)               0:3 
30 май 2017, вторник, 18:00 ч:
Раковски (Раковски) - Сокол (Пъдарско)                    3:0 сл. 
Дъбене (Дъбене)                                           почива

                           XXI кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Дълго поле (Дълго поле)                0:4 сл. * 
* - прекратен по вина на домакините.
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Тракия (Царимир) - Чернозем (Черноземен)                  1:0 
Урожай (Стрелци) - Сокол (Крислово)                       3:0 сл. 
Тракиец 2001 (Калековец) - Старосел (Старосел)            3:2 
Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски)               2:0 
Войнягово (Войнягово) - Дъбене (Дъбене)                   5:1 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           XXII кръг

28 април 2017, петък, 18:30 ч:
Раковски (Раковски) - Тракиец 2001 (Калековец)            3:1 
29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Дъбене (Дъбене) - Сокол (Пъдарско)                        2:4 
Старосел (Старосел) - Урожай (Стрелци)                    2:4 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Войнягово (Войнягово)       4:1 
Дълго поле (Дълго поле) - Средногорец (Брезово)           8:1 
Сокол (Крислово) - Тракия (Царимир)                       0:4 
Чернозем (Черноземен)                                     почива

                           XXIII кръг

7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Сокол (Крислово) - Чернозем (Черноземен)                  0:9 
Тракия (Царимир) - Старосел (Старосел)                    6:4 
Урожай (Стрелци) - Раковски (Раковски)                    2:4 
Тракиец 2001 (Калековец) - Дълго поле (Дълго поле)        отложен 
Средногорец (Брезово) - Дъбене (Дъбене)                   3:0 сл. 
Сокол (Пъдарско) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            2:2 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Дълго поле (Дълго поле)        0:3 сл. 
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           XXIV кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Войнягово (Войнягово)             3:0 сл. 
Дъбене (Дъбене) - Тракиец 2001 (Калековец)                2:1 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Средногорец (Брезово)       3:0 сл. 
Дълго поле (Дълго поле) - Урожай (Стрелци)                3:0 
Раковски (Раковски) - Тракия (Царимир)                    4:0 
Старосел (Старосел) - Сокол (Крислово)                    3:0 сл. 
Сокол (Пъдарско)                                          почива

                           XXV кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Старосел (Старосел) - Чернозем (Черноземен)               0:1 
Сокол (Пъдарско) - Войнягово (Войнягово)                  1:3 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Сокол (Крислово) - Раковски (Раковски)                    0:9 
Тракия (Царимир) - Дълго поле (Дълго поле)                1:1 
Урожай (Стрелци) - Дъбене (Дъбене)                        4:1 
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)    4:0 сл. 
Средногорец (Брезово)                                     почива

                           XXVI кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Сокол (Пъдарско)                  3:0 
Дъбене (Дъбене) - Тракия (Царимир)                        3:0 сл. 
Раковски (Раковски) - Старосел (Старосел)                 5:3 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Средногорец (Брезово)             3:0 сл. 
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Урожай (Стрелци)            3:0 сл. 
Дълго поле (Дълго поле) - Сокол (Крислово)                3:0 сл. 
Тракиец 2001 (Калековец)                                  почива

                           XXIII кръг - отложен мач

28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Дълго поле (Дълго поле)        0:3 сл. 

                           XX кръг - отложен мач

30 май 2017, вторник, 18:00 ч:
Раковски (Раковски) - Сокол (Пъдарско)                    3:0 сл. 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дълго поле (Дълго поле) XXX 3:0* 3:0* 4:1 4:0 3:0 2:0 4:0 8:1 8:0* 6:1 5:1 3:0* 2. Чернозем (Черноземен) 1:1 XXX 3:0* 1:0 0:0 2:1 0:3* 3:0 4:0 5:0 1:0 8:0 3:0* 3. Войнягово (Войнягово) 1:1 1:1 XXX 4:1 1:0 3:0* 4:1 5:1 3:0* 5:1 3:2 3:0* 3:0* 4. Раковски (Раковски) 2:4 0:1 5:3 XXX 4:0 3:1 7:1 3:0* 3:2 3:0* 3:1 5:3 3:0* 5. Тракия (Царимир) 1:1 1:0 2:4 1:0 XXX 2:1 1:1 2:3 5:0 6:0 6:2 6:4 3:0* 6. Урожай (Стрелци) 2:1 1:0 6:1 2:4 2:1 XXX 5:1 5:3 2:1 4:1 1:0 10:1 3:0* 7. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:3 0:1 4:1 0:3 1:1 3:0* XXX 2:2 3:0* 4:1 3:0* 9:2 4:2 8. Сокол (Пъдарско) 0:4* 1:1 1:3 1:1 0:2 1:0 2:2 XXX 2:2 3:0* 1:0 6:1 6:1 9. Средногорец (Брезово) 1:4 0:1 1:1 2:0 1:5 3:0* 0:3* 2:0 XXX 3:0* 5:0* 3:0* 3:0* 10. Дъбене (Дъбене) 0:3* 0:1 0:2 0:1 3:0* 1:0 7:0 2:4 3:2 XXX 2:1 0:1 3:0* 11. Тракиец 2001 (Калековец) 0:3* 0:1 1:2 2:2 1:1 2:1 4:0* 3:1 2:2 1:2 XXX 3:2 5:1 12. Старосел (Старосел) 0:11 0:1 1:0 3:10 2:9 2:4 1:1 2:4 0:2 1:7 1:3 XXX 3:0* 13. Сокол (Крислово) 0:7 0:9 2:7 0:9 0:4 0:5 1:5 0:2 1:3 3:3 0:3 4:5 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пловдив - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Войводиново)                22   17   2   3   64:16   53     Бараж - влиза
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Садово (Садово)                    22   15   4   3   54:23   49                  
 3. Марица (Ясно поле)                 22   15   2   5   63:19   47                  
 4. Траките 2007 (Скутаре)             22   14   3   5   50:24   45                  
 5. Труд (Труд)                        22   12   2   8   45:35   38 <-               
 6. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         22   10   5   7   52:37   35                  
 7. Караджалово 2011 (Караджалово)     22    9   1  12   36:46   28                  
 8. Ботев (Рогош)                      22    6   3  13   42:58   21                  
 9. Марица 2006 (Градина)              22    5   4  13   37:62   19                   [2 0 0  6:2  6]
10. Сокол (Буково)                     22    5   4  13   25:52   19                   [0 0 2  2:6  0]
11. Светкавица (Манолско Конаре)       22    4   1  17   23:73   13                   [2 0 0  5:1  6]
12. Поповица (Поповица)                22    4   1  17   21:67   13                   [0 0 2  1:5  0]

Бележки
  - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Труд (Труд), 12-ти през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Труд (Труд)                             4:1 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Поповица (Поповица) - Ботев (Рогош)                       3:0 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Караджалово 2011 (Караджалово)    5:0 сл. 
Сокол (Буково) - Светкавица (Манолско Конаре)             4:2 
Марица (Ясно поле) - Вихър (Войводиново)                  3:1 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)       2:2 

                           II кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Ясно поле)         0:7 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Сокол (Буково)           0:0 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре)                    2:3 
Труд (Труд) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                  3:0 
Вихър (Войводиново) - Садово (Садово)                     0:0 
Поповица (Поповица) - Марица 2006 (Градина)               1:0 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Светкавица (Манолско Конаре)            4:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош)                     3:3 
Сокол (Буково) - Поповица (Поповица)                      3:3 
Марица (Ясно поле) - Караджалово 2011 (Караджалово)       3:0 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Караджалово 2011 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Войводиново)          2:3 
Траките 2007 (Скутаре) - Труд (Труд)                      2:0 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Ман.Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      2:2 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Садово (Садово)          1:3 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Рогош) - Труд (Труд)                               1:3 
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              отложен 
Поповица (Поповица) - Марица (Ясно поле)                  2:3 
Марица 2006 (Градина) - Сокол (Буково)                    3:1 
27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              5:1 

                           V кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Поповица (Поповица)                     5:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Буково) - Ботев (Рогош)                            3:1 
Марица (Ясно поле) - Марица 2006 (Градина)                5:0 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Караджалово 2011 (Карадж.)   4:0 
Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре)     5:1 
Труд (Труд) - Вихър (Войводиново)                         1:3 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Труд (Труд)                4:1 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Траките 2007 (Скутаре)   0:3 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Караджалово 2011 е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовен футболист.
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново)                       1:6 
Поповица (Поповица) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          0:3 
Марица 2006 (Градина) - Садово (Садово)                   2:2 
Сокол (Буково) - Марица (Ясно поле)                       1:4 

                           VII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Садово (Садово) - Сокол (Буково)                          2:0 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Ботев (Рогош)                        3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2006 (Градина)        4:1 
Траките 2007 (Скутаре) - Поповица (Поповица)              7:0 
Труд (Труд) - Караджалово 2011 (Караджалово)              2:0 
Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре)        9:1 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Вихър (Войводиново)      0:3 сл. 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре)              4:0 сл. 
Поповица (Поповица) - Труд (Труд)                         1:3 
Марица 2006 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре)            2:4 
Сокол (Буково) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)               2:0 
Марица (Ясно поле) - Садово (Садово)                      1:5 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Ботев (Рогош)                           2:2 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Ясно поле)           2:2 
Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Буково)                   3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
в Строево:
Труд (Труд) - Марица 2006 (Градина)                       3:1 
Вихър (Войводиново) - Поповица (Поповица)                 3:0 сл. 
Светкавица (Ман.Конаре) - Караджалово 2011 (Карадж.)      3:0 сл. 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Ботев (Рогош) - Караджалово 2011 (Караджалово)            7:3 
Поповица (Поповица) - Светкавица (Манолско Конаре)        1:2 
Марица 2006 (Градина) - Вихър (Войводиново)               0:3 
Сокол (Буково) - Труд (Труд)                              2:2 
Марица (Ясно поле) - Траките 2007 (Скутаре)               1:0 
Садово (Садово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)              1:3 

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош)                5:0 сл. 
19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2006 (Градина)      0:3 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Поповица (Поповица)      3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Садово (Садово)                  1:0 
Труд (Труд) - Марица (Ясно поле)                          0:0 
Вихър (Войводиново) - Сокол (Буково)                      3:0 сл. 

                           IV кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              5:1 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 2006 (Градина)    5:1 
Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Буково)             2:3 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Рогош) - Поповица (Поповица)                       3:0 сл. 
Вихър (Войводиново) - Марица (Ясно поле)                  1:0 
Труд (Труд) - Садово (Садово)                             3:0 
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)       2:2 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Садово (Садово) - Вихър (Войводиново)                     1:0 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош)                    1:0 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Труд (Труд)                  3:0 сл. * 
* - първоначално 2:3, в последствие на Труд е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Марица (Ясно поле) - Светкавица (Манолско Конаре)         7:0 
Сокол (Буково) - Караджалово 2011 (Караджалово)           1:4 
Марица 2006 (Градина) - Поповица (Поповица)               2:3 

                           XIV кръг

29 март 2017, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Рогош) - Марица 2006 (Градина)                     отложен 
Поповица (Поповица) - Сокол (Буково)                      3:0 сл. 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица (Ясно поле)       0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Светкавица (Манолско Конаре) - Садово (Садово)            0:3 сл. 
Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          4:0 
Труд (Труд) - Траките 2007 (Скутаре)                      2:1 
27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев (Рогош) - Марица 2006 (Градина)                     3:3 

                           XV кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Садово (Садово) - Караджалово 2011 (Караджалово)          1:0 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Труд (Труд) - Ботев (Рогош)                               3:0 сл. 
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)              1:0 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Светкавица (Ман.Конаре)      4:1 
Марица (Ясно поле) - Поповица (Поповица)                  6:0 
Сокол (Буково) - Марица 2006 (Градина)                    1:3 

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Караджалово 2011 (Карадж.) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)   1:0 
8 април 2017, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре)     0:1 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогош) - Сокол (Буково)                            3:0 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Марица (Ясно поле)                0:3 
Поповица (Поповица) - Садово (Садово)                     1:4 
Вихър (Войводиново) - Труд (Труд)                         3:2 

                           XVII кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош)                       3:1 
Труд (Труд) - Светкавица (Манолско Конаре)                3:1 
Траките 2007 (Скутаре) - Караджалово 2011 (Караджалово)   1:2 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Поповица (Поповица)          отложен сл. 
Садово (Садово) - Марица 2006 (Градина)                   6:1 
Марица (Ясно поле) - Сокол (Буково)                       3:0 сл. 
27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Поповица (Поповица)          3:0 сл. 

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)        0:3 сл. 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогош) - Марица (Ясно поле)                        1:4 
Сокол (Буково) - Садово (Садово)                          0:3 
Марица 2006 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)        1:1 
Поповица (Поповица) - Траките 2007 (Скутаре)              0:5 
Караджалово 2011 (Караджалово) - Труд (Труд)              4:1 

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош)              0:3 сл. 
Садово (Садово) - Марица (Ясно поле)                      1:0 
30 април 2017, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Караджалово 2011 (Караджалово)      3:1 
Труд (Труд) - Поповица (Поповица)                         3:0 сл. 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2006 (Градина)            3:0 сл. 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Сокол (Буково)               5:1 

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Караджалово 2011 (Карадж.) - Светкавица (Ман.Конаре)      3:0 сл. 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Рогош) - Садово (Садово)                           0:2 
Марица (Ясно поле) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)           2:3 
Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре)                   3:0 сл. 
Марица 2006 (Градина) - Труд (Труд)                       2:6 
Поповица (Поповица) - Вихър (Войводиново)                 0:3 сл. 

                           XXI кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Ботев (Рогош)            6:1 
Светкавица (Манолско Конаре) - Поповица (Поповица)        3:0 сл. 
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица 2006 (Градина)               5:1 
Труд (Труд) - Сокол (Буково)                              3:0 сл. 
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Ясно поле)               2:0 
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Садово (Садово)              2:3 

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Траките 2007 (Скутаре)                  2:2 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                6:2 
Марица (Ясно поле) - Труд (Труд)                          3:0 сл. 
Сокол (Буково) - Вихър (Войводиново)                      0:0 
Марица 2006 (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре)      3:0 сл. 
Поповица (Поповица) - Караджалово 2011 (Караджалово)      1:3 

                           XIV кръг - отложен мач

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев (Рогош) - Марица 2006 (Градина)                     3:3 

                           XVII кръг - отложен мач

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Поповица (Поповица)          3:0 сл. 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър (Войводиново) XXX 0:0 1:0 5:1 3:2 4:0 3:1 3:1 5:1 3:0* 9:1 3:0* 2. Садово (Садово) 1:0 XXX 1:0 2:2 4:1 1:3 1:0 2:2 6:1 2:0 4:1 5:2 3. Марица (Ясно поле) 3:1 1:5 XXX 1:0 3:0* 2:3 3:0* 3:0* 5:0 3:0* 7:0 6:0 4. Траките 2007 (Скутаре) 1:0 1:0 2:0 XXX 2:0 2:2 1:2 1:0 3:0* 3:0* 5:1 7:0 5. Труд (Труд) 1:3 3:0 0:0 2:1 XXX 3:0 2:0 3:0* 3:1 3:0* 3:1 3:0* 6. Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:3 2:3 2:2 2:2 3:0* XXX 4:0 5:0* 4:1 5:1 4:1 3:0* 7. Караджалово 2011 (Караджалово) 0:3* 1:3 0:3* 0:3* 4:1 1:0 XXX 6:1 5:1 0:0 3:0* 3:0* 8. Ботев (Рогош) 1:6 0:2 1:4 2:3 1:3 6:2 7:3 XXX 3:3 3:0* 4:0* 3:0* 9. Марица 2006 (Градина) 0:3 2:2 0:3 2:4 2:6 1:1 5:0* 3:3 XXX 3:1 3:0* 2:3 10. Сокол (Буково) 0:0 0:3 1:4 3:0* 2:2 2:0 1:4 3:1 1:3 XXX 4:2 3:3 11. Светкавица (Манолско Конаре) 0:3* 0:3* 0:7 0:1 4:1 2:2 3:0* 0:3* 0:3 2:3 XXX 3:0* 12. Поповица (Поповица) 0:3* 1:4 2:3 0:5 1:3 0:3 1:3 3:0* 1:0 3:0* 1:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пловдив - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица II (Пловдив)                22   19   3   0   74:12   60        Бараж - влиза
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Марица (Цалапица)                  22   19   2   1   83:17   59                     
 3. Лидер (Ягодово)                    22   13   2   7   60:50   41                      [2 0 0  7:3  6]
 4. Победа (Царацово)                  22   13   2   7   53:36   41                      [0 0 2  3:7  0]
 5. Спартак (Ново село)                22   11   4   7   45:30   37                     
 6. Брестник 1948 (Пловдив)            22    9   4   9   51:50   31                     
 7. Спортинг (Бенковски)               22    8   2  12   42:59   26                      [1 1 0  4:3  4]
 8. Брестовица (Брестовица)            22    8   2  12   45:50   26                      [0 1 1  3:4  1]
 9. Тракиец (Катуница)                 22    8   1  13   39:45   25                     
10. Радиново 2006 (Радиново)           22    4   1  17   22:57   13                     
11. Бенковски (Куртово Конаре)         21    5   3  13   27:45   18 [+][*]              
12. Олимпия (Оризари)                  21    1   0  20    5:95    3    [*]              

Бележки
  - Вихър (Войсил), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Бенковски (Куртово Конаре) се включва в групата.
  - Олимпия (Оризари) играе домакинските си мачове в Брестовица.
  - Марица II (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Спортинг (Бенковски) играе домакинските си мачове във Войсил.
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Беркут" в Брестник.
  - На полусезона Беновски (Куртово Конаре) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На полусезона Олимпия (Оризари) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Победа (Царацово)                  1:4 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Лидер (Ягодово)                0:2 
в Пловдив, ст."Марица":
Брестовица (Брестовица) - Марица II (Пловдив)             1:2 
в Катуница:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракиец (Катуница)              2:1 
Спартак (Ново село) - Олимпия (Оризари)                   0:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Марица (Цалапица)            1:4 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица)                       3:4 
в Куртово Конаре:
Олимпия (Оризари) - Бенковски (Куртово Конаре)            0:8 
Победа (Царацово) - Спартак (Ново село)                   2:0 
Тракиец (Катуница) - Спортинг (Бенковски)                 3:1 
Марица II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)             2:1 
Радиново 2006 (Радиново) - Брестовица (Брестовица)        0:3 сл. 

                           III кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Ягодово:
Брестовица (Брестовица) - Лидер (Ягодово)                 1:6 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Радиново 2006 (Радиново)        0:0 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Марица II (Пловдив)                0:5 
Спартак (Ново село) - Тракиец (Катуница)                  2:2 
Бенковски (Куртово Конаре) - Победа (Царацово)            3:0 
Марица (Цалапица) - Олимпия (Оризари)                     7:0 

                           IV кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Олимпия (Оризари)                       3:1 
Победа (Царацово) - Марица (Цалапица)                     0:0 
в Куртово Конаре:
Тракиец (Катуница) - Бенковски (Куртово Конаре)           0:2 
Марица II (Пловдив) - Спартак (Ново село)                 6:0 
Радиново 2006 (Радиново) - Спортинг (Бенковски)           1:4 
в Брестник:
Брестовица (Брестовица) - Брестник 1948 (Пловдив)         0:3 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Лидер (Ягодово)                 2:2 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Брестовица (Брестовица)            2:2 
Спартак (Ново село) - Радиново 2006 (Радиново)            5:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Марица II (Пловдив)          1:1 
Марица (Цалапица) - Тракиец (Катуница)                    7:0 
в Царацово:
Олимпия (Оризари) - Победа (Царацово)                     1:3 

                           VI кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Победа (Царацово)                       2:0 
Тракиец (Катуница) - Олимпия (Оризари)                    9:0 сл. 
Марица II (Пловдив) - Марица (Цалапица)                   0:0 
Радиново 2006 (Радиново) - Бенковски (Куртово Конаре)     1:2 
в Ново село:
Брестовица (Брестовица) - Спартак (Ново село)             0:1 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)            2:2 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Лидер (Ягодово)                    1:3 
Спартак (Ново село) - Брестник 1948 (Пловдив)             2:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица)      2:2 
Марица (Цалапица) - Радиново 2006 (Радиново)              3:0 сл. 
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Марица II (Пловдив)                   0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Победа (Царацово) - Тракиец (Катуница)                    3:2 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Спартак (Ново село)                1:3 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Лидер (Ягодово) - Тракиец (Катуница)                      2:0 
Марица II (Пловдив) - Победа (Царацово)                   2:0 
Радиново 2006 (Радиново) - Олимпия (Оризари)              9:0 
в Куртово Конаре:
Брестовица (Брестовица) - Марица (Цалапица)               3:6 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)      5:4 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Спартак (Ново село) - Лидер (Ягодово)                     2:3 
Бенковски (Куртово Конаре) - Спортинг (Бенковски)         3:0 сл. 
Марица (Цалапица) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:0 
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Брестовица (Брестовица)               0:6 
Победа (Царацово) - Радиново 2006 (Радиново)              3:0 сл. * 
* - първоначално 2:2, в последствие на Радиново 2006 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.
Тракиец (Катуница) - Марица II (Пловдив)                  0:3 сл. 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Лидер (Ягодово) - Марица II (Пловдив)                     0:3 
Радиново 2006 (Радиново) - Тракиец (Катуница)             0:3 сл. 
Брестовица (Брестовица) - Победа (Царацово)               0:4 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Олимпия (Оризари)              10:2 
Спартак (Ново село) - Бенковски (Куртово Конаре)          1:0 
12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Марица (Цалапица)                  1:4 

                           XI кръг

20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Марица (Цалапица) - Спартак (Ново село)                   3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Лидер (Ягодово)              1:1 
в Брестовица:
Олимпия (Оризари) - Спортинг (Бенковски)                  0:7 
Победа (Царацово) - Брестник 1948 (Пловдив)               2:4 
Тракиец (Катуница) - Брестовица (Брестовица)              2:1 
Марица II (Пловдив) - Радиново 2006 (Радиново)            3:0 

                           XII кръг

12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Радиново 2006 (Радиново)                3:2 
Марица II (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)             2:1 
Тракиец (Катуница) - Брестник 1948 (Пловдив)              1:2 
Победа (Царацово) - Спортинг (Бенковски)                  8:0 
Олимпия (Оризари) - Спартак (Ново село)                   0:3 сл. 
Марица (Цалапица) - Бенковски (Куртово Конаре)            3:0 сл. 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Тракиец (Катуница)                 отложен 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово)                       5:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Олимпия (Оризари)            анулиран 
Спартак (Ново село) - Победа (Царацово)                   1:1 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица II (Пловдив)             1:6 
Брестовица (Брестовица) - Радиново 2006 (Радиново)        4:0 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Тракиец (Катуница)                 3:0 сл. 

                           XIV кръг

29 март 2017, сряда, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Брестовица (Брестовица)                 3:5 
Радиново 2006 (Радиново) - Брестник 1948 (Пловдив)        0:3 сл. 
Марица II (Пловдив) - Спортинг (Бенковски)                9:0 
Тракиец (Катуница) - Спартак (Ново село)                  0:3 сл. 
Победа (Царацово) - Бенковски (Куртово Конаре)            3:0 сл. 
Олимпия (Оризари) - Марица (Цалапица)                     0:3 сл. 

                           XV кръг

2 април 2017, неделя, 14:30 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Радиново 2006 (Радиново)           3:0 
2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Олимпия (Оризари) - Лидер (Ягодово)                       0:3 сл. 
Марица (Цалапица) - Победа (Царацово)                     6:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Тракиец (Катуница)           0:3 сл. 
Спартак (Ново село) - Марица II (Пловдив)                 1:1 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)         2:3 

                           XVI кръг

9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Брестник 1948 (Пловдив)                 6:3 
Брестовица (Брестовица) - Спортинг (Бенковски)            1:2 
Радиново 2006 (Радиново) - Спартак (Ново село)            2:1 
Марица II (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)          3:0 сл. 
Тракиец (Катуница) - Марица (Цалапица)                    0:3 сл. 
Победа (Царацово) - Олимпия (Оризари)                     3:0 сл. 

                           XVII кръг

15 април 2017, събота, 15:00 ч:
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Брестник 1948 (Пловдив)            3:1 
15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Победа (Царацово) - Лидер (Ягодово)                       3:5 
Олимпия (Оризари) - Тракиец (Катуница)                    0:3 сл. 
Марица (Цалапица) - Марица II (Пловдив)                   отложен 
Бенковски (Куртово Конаре) - Радиново 2006 (Радиново)     0:3 сл. 
Спартак (Ново село) - Брестовица (Брестовица)             5:0 
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Марица (Цалапица) - Марица II (Пловдив)                   0:1 

                           XVIII кръг

23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Спортинг (Бенковски)                    5:3 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак (Ново село)             1:1 
Брестовица (Брестовица) - Бенковски (Куртово Конаре)      3:0 сл. 
Радиново 2006 (Радиново) - Марица (Цалапица)              0:6 
Марица II (Пловдив) - Олимпия (Оризари)                   3:0 сл. 
Тракиец (Катуница) - Победа (Царацово)                    1:2 

                           XIX кръг

30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Катуница) - Лидер (Ягодово)                      3:1 
Победа (Царацово) - Марица II (Пловдив)                   1:6 
Олимпия (Оризари) - Радиново 2006 (Радиново)              0:3 сл. 
Марица (Цалапица) - Брестовица (Брестовица)               4:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестник 1948 (Пловдив)      0:3 сл. 
Спартак (Ново село) - Спортинг (Бенковски)                3:1 

                           XX кръг

7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Спартак (Ново село)                     1:6 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Бенковски (Куртово Конаре)         3:0 сл. 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Цалапица)               2:7 
Брестовица (Брестовица) - Олимпия (Оризари)               3:0 сл. 
Радиново 2006 (Радиново) - Победа (Царацово)              0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Марица II (Пловдив) - Тракиец (Катуница)                  5:3 

                           XXI кръг

14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Марица II (Пловдив) - Лидер (Ягодово)                     5:2 
Тракиец (Катуница) - Радиново 2006 (Радиново)             3:0 
Победа (Царацово) - Брестовица (Брестовица)               4:2 
Олимпия (Оризари) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:3 сл. 
Марица (Цалапица) - Спортинг (Бенковски)                  2:1 
Бенковски (Куртово Конаре) - Спартак (Ново село)          0:3 сл. 

                           XXII кръг

21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Бенковски (Куртово Конаре)              3:0 сл. 
Спартак (Ново село) - Марица (Цалапица)                   2:3 
във Войсил:
Спортинг (Бенковски) - Олимпия (Оризари)                  3:0 сл. 
в Брестник, ст."Беркут":
Брестник 1948 (Пловдив) - Победа (Царацово)               0:3 сл. 
Брестовица (Брестовица) - Тракиец (Катуница)              3:0 сл. 
Радиново 2006 (Радиново) - Марица II (Пловдив)            0:3 сл. 

                           XIII кръг - отложен мач

28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Тракиец (Катуница)                 3:0 сл. 

                           XVII кръг - отложен мач

28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Марица (Цалапица) - Марица II (Пловдив)                   0:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица II (Пловдив) XXX 0:0 5:2 2:0 6:0 2:1 9:0 2:1 5:3 3:0 3:0* 3:0* 2. Марица (Цалапица) 0:1 XXX 5:1 6:1 3:0* 3:0 2:1 4:1 7:0 3:0* 3:0* 7:0 3. Лидер (Ягодово) 0:3 3:4 XXX 2:0 1:6 6:3 5:3 3:5 2:0 3:2 3:0* 3:1 4. Победа (Царацово) 1:6 0:0 3:5 XXX 2:0 2:4 8:0 4:2 3:2 3:0* 3:0* 3:0* 5. Спартак (Ново село) 1:1 2:3 2:3 1:1 XXX 2:1 3:1 5:0 2:2 5:1 1:0 0:1 6. Брестник 1948 (Пловдив) 1:6 2:7 2:2 0:3* 1:1 XXX 2:2 2:3 2:1 0:0 5:4 10:2 7. Спортинг (Бенковски) 0:5 1:4 1:3 1:4 1:3 3:1 XXX 2:2 3:0* 3:0 3:0* 3:0* 8. Брестовица (Брестовица) 1:2 3:6 1:6 0:4 0:1 0:3 1:2 XXX 3:0* 4:0 3:0* 3:0* 9. Тракиец (Катуница) 0:3* 0:3* 3:1 1:2 0:3* 1:2 3:1 2:1 XXX 3:0 0:2 9:0* 10. Радиново 2006 (Радиново) 0:3* 0:6 0:2 0:3* 2:1 0:3* 1:4 0:3* 0:3* XXX 1:2 9:0 11. Бенковски (Куртово Конаре) 1:1 1:4 1:1 3:0 0:3* 0:3* 3:0* 2:2 0:3* 0:3* XXX --- 12. Олимпия (Оризари) 0:3* 0:3* 0:3* 1:3 0:3* 0:3* 0:7 0:6 0:3* 0:3* 0:8 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пловдив - юг

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   22   17   3   2   61:15   54        Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Шипка 2015 (Асеновград)            22   17   2   3   51:18   53             
 3. Тракия 2008 (Нови извор)           22   13   4   5   51:29   43             
 4. Спартак 2008 (Избеглии)            22   13   1   8   39:38   40 [+][*]      
 5. Тополово (Тополово)                22   12   2   8   44:32   38             
 6. Младост (Златовръх)                22   12   1   9   53:37   37             
 7. Спартак (Болярци)                  22    9   5   8   43:29   32             
 8. Космос (Боянци)                    22    6   2  14   36:50   20 [+][*]       [1 0 1  6:3  3]
 9. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       22    6   2  14   35:56   20              [1 0 1  3:6  3]
10. Електра 27 (Стоево)                22    6   1  15   26:57   19             
11. Лъки 2004 (Лъки)                   22    5   3  14   24:47   18             
12. Родопи 2012 (Червен)               22    2   2  18   22:77    8             

Бележки
  - Чайка Конуш 2000 (Конуш), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спартак 2008 (Избеглии), 12-ти и изваден; и Космос (Боянци), 13-ти и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включват в групата.
  - Шипка 2015 (Асеновград) играе домакинските си мачове през есента в Конуш, а през пролетта - в кв.Долни Воден, Асеновград.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Спартак (Болярци)                   1:0 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)       0:3 
Спартак 2008 (Избеглии) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    3:0 
Космос (Боянци) - Родопи 2012 (Червен)                    3:1 
Тополово (Тополово) - Тракия 2008 (Нови извор)            3:2 
Лъки 2004 (Лъки) - Електра 27 (Стоево)                    2:2 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Младост (Златовръх)             3:1 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Електра 27 (Стоево)    4:1 
Тракия 2008 (Нови извор) - Лъки 2004 (Лъки)               2:1 
Родопи 2012 (Червен) - Тополово (Тополово)                1:8 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Космос (Боянци)    3:1 
Спартак (Болярци) - Спартак 2008 (Избеглии)               0:1 

                           III кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:1 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Шипка 2015 (Асеновград)         3:0 сл. 
Космос (Боянци) - Спартак (Болярци)                       1:5 
Тополово (Тополово) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        5:0 сл. 
Лъки 2004 (Лъки) - Родопи 2012 (Червен)                   1:1 
Електра 27 (Стоево) - Тракия 2008 (Нови извор)            1:2 

                           IV кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Младост (Златовръх) - Спартак 2008 (Избеглии)             6:0 сл. 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Нови извор:
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)      2:2 
Родопи 2012 (Червен) - Електра 27 (Стоево)                1:2 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Лъки 2004 (Лъки)   6:1 
Спартак (Болярци) - Тополово (Тополово)                   2:2 
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Космос (Боянци)                 3:1 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)       3:0 
Космос (Боянци) - Младост (Златовръх)                     1:2 
Тополово (Тополово) - Шипка 2015 (Асеновград)             0:2 
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак (Болярци)                      0:3 
Електра 27 (Стоево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        1:5 
Тракия 2008 (Нови извор) - Родопи 2012 (Червен)           3:2 

                           VI кръг

15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово)                 1:2 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)   7:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)   0:3 сл. * 
* - първоначално 4:1, в последствие присъден служебно.
Спартак (Болярци) - Електра 27 (Стоево)                   6:0 сл. 
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Лъки 2004 (Лъки)                2:0 
Спартак 2008 (Избеглии) - Космос (Боянци)                 1:0 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Космос (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)        1:4 
Тополово (Тополово) - Спартак 2008 (Избеглии)             3:0 
Лъки 2004 (Лъки) - Младост (Златовръх)                    3:0 сл. * 
* - първоначално 2:4, в последствие на Младост е присъден служебен резултат
    заради нередовен играч.
Електра 27 (Стоево) - Шипка 2015 (Асеновград)             0:2 
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак (Болярци)              3:0 сл. 
Родопи 2012 (Червен) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       3:3 

                           VIII кръг

29 октомври 2016, събота, 14:30 ч:
Младост (Златовръх) - Електра 27 (Стоево)                 3:0 сл. 
30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас)      2:2 
Спартак (Болярци) - Родопи 2012 (Червен)                  3:0 сл. 
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Тракия 2008 (Нови извор)        5:2 
Спартак 2008 (Избеглии) - Лъки 2004 (Лъки)                1:0 
Космос (Боянци) - Тополово (Тополово)                     1:1 

                           IX кръг

5 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    отложен 
Лъки 2004 (Лъки) - Космос (Боянци)                        3:0 сл. 
в Избеглии:
Електра 27 (Стоево) - Спартак 2008 (Избеглии)             0:1 
Тракия 2008 (Нови извор) - Младост (Златовръх)            3:0 
Родопи 2012 (Червен) - Шипка 2015 (Асеновград)            2:4 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)          3:0 сл. 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:2 

                           X кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Болярци)      3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
в Конуш:
Шипка 2015 (Асеновград) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)    1:0 
Младост (Златовръх) - Родопи 2012 (Червен)                5:0 
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракия 2008 (Нови извор)        4:1 
Космос (Боянци) - Електра 27 (Стоево)                     3:1 
Тополово (Тополово) - Лъки 2004 (Лъки)                    4:1 

                           XI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)        0:3 сл. * 
* - първоначално 4:3, в последствие на Сокол-Ф е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Лъки 2004 (Лъки) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)       0:3 
Електра 27 (Стоево) - Тополово (Тополово)                 0:3 сл. 
Тракия 2008 (Нови извор) - Космос (Боянци)                3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
Родопи 2012 (Червен) - Спартак 2008 (Избеглии)            0:3 сл. 
Спартак (Болярци) - Шипка 2015 (Асеновград)               0:0 

                           IX кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:2 

                           XII кръг

12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград)       1:1 
Спартак (Болярци) - Младост (Златовръх)                   2:2 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)    0:3 сл. * 
* - прекратен по вина на домакините.
Родопи 2012 (Червен) - Космос (Боянци)                    1:0 
Тракия 2008 (Нови извор) - Тополово (Тополово)            2:0 
Електра 27 (Стоево) - Лъки 2004 (Лъки)                    3:0 сл. 

                           XIII кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Младост (Златовръх) - Шипка 2015 (Асеновград)             1:2 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Електра 27 (Стоево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Електра 27 е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Лъки 2004 (Лъки) - Тракия 2008 (Нови извор)               0:0 
Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен)                3:2 
Космос (Боянци) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)    5:0 сл. 
Спартак 2008 (Избеглии) - Спартак (Болярци)               3:3 

                           XIV кръг

29 март 2017, сряда, 17:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)    3:0 
Шипка 2015 (Асеновград) - Спартак 2008 (Избеглии)         4:0 
Спартак (Болярци) - Космос (Боянци)                       3:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)        1:2 
Родопи 2012 (Червен) - Лъки 2004 (Лъки)                   2:0 
Тракия 2008 (Нови извор) - Електра 27 (Стоево)            3:0 сл. 

                           XV кръг

2 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)      1:2 
Електра 27 (Стоево) - Родопи 2012 (Червен)                3:1 
Лъки 2004 (Лъки) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)   3:1 
Тополово (Тополово) - Спартак (Болярци)                   1:0 
Космос (Боянци) - Шипка 2015 (Асеновград)                 0:3 сл. 
Спартак 2008 (Избеглии) - Младост (Златовръх)             3:6 

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Космос (Боянци)                     отложен 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Спартак 2008 (Избеглии)       3:0 сл. 
Шипка 2015 (Асеновград) - Тополово (Тополово)             3:0 сл. 
Спартак (Болярци) - Лъки 2004 (Лъки)                      4:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Електра 27 (Стоево)        5:2 
Родопи 2012 (Червен) - Тракия 2008 (Нови извор)           0:4 
27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Космос (Боянци)                     0:3 

                           XVII кръг

15 април 2017, събота, 17:00 ч:
Родопи 2012 (Червен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   0:3 сл. 
Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   3:0 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Сокол-Ф е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Електра 27 (Стоево) - Спартак (Болярци)                   1:0 
Лъки 2004 (Лъки) - Шипка 2015 (Асеновград)                0:1 
Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх)                 3:1 
Космос (Боянци) - Спартак 2008 (Избеглии)                 6:0 

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Лъки 2004 (Лъки)                    6:2 
23 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос (Боянци)        5:1 
Спартак 2008 (Избеглии) - Тополово (Тополово)             2:1 
Шипка 2015 (Асеновград) - Електра 27 (Стоево)             4:0 
Спартак (Болярци) - Тракия 2008 (Нови извор)              1:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопи 2012 (Червен)       5:1 

                           XIX кръг

30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)      0:3 сл. * 
* - първоначално 3:2, в последствие на Сокол-Ф е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Родопи 2012 (Червен) - Спартак (Болярци)                  1:6 
Тракия 2008 (Нови извор) - Шипка 2015 (Асеновград)        3:0 
Електра 27 (Стоево) - Младост (Златовръх)                 2:3 
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак 2008 (Избеглии)                3:0 сл. 
Тополово (Тополово) - Космос (Боянци)                     3:0 сл. 

                           XX кръг

6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Електра 27 (Стоево)             5:0 сл. 
Младост (Златовръх) - Тракия 2008 (Нови извор)            4:2 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)    3:0 
Космос (Боянци) - Лъки 2004 (Лъки)                        3:0 
Шипка 2015 (Асеновград) - Родопи 2012 (Червен)            3:0 сл. 
Спартак (Болярци) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)          3:0 * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XXI кръг

14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Болярци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)      2:1 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Шипка 2015 (Асеновград)    1:5 
Родопи 2012 (Червен) - Младост (Златовръх)                2:5 
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2008 (Избеглии)        2:0 
Електра 27 (Стоево) - Космос (Боянци)                     4:1 
Лъки 2004 (Лъки) - Тополово (Тополово)                    3:0 сл. 

                           XXII кръг

20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        3:0 сл. 
21 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Лъки 2004 (Лъки)       3:0 сл. 
Тополово (Тополово) - Електра 27 (Стоево)                 0:3 сл. 
Космос (Боянци) - Тракия 2008 (Нови извор)                4:4 
Спартак 2008 (Избеглии) - Родопи 2012 (Червен)            3:0 сл. 
Шипка 2015 (Асеновград) - Спартак (Болярци)               3:0 сл. 

                           XVI кръг - отложен мач

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Космос (Боянци)                     0:3 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) XXX 1:1 2:2 3:0* 3:0 3:0 3:0* 5:1 2:2 4:1 3:0* 7:1 2. Шипка 2015 (Асеновград) 0:3 XXX 5:2 4:0 3:0* 3:1 3:0* 3:1 1:0 4:0 2:0 3:0* 3. Тракия 2008 (Нови извор) 1:2 3:0 XXX 2:0 2:0 3:0 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 2:1 3:2 4. Спартак 2008 (Избеглии) 3:0 3:0* 4:1 XXX 2:1 3:6 3:3 1:0 3:0 5:0* 1:0 3:0* 5. Тополово (Тополово) 0:2 0:2 3:2 3:0 XXX 3:1 1:0 3:0* 5:0* 0:3* 4:1 3:2 6. Младост (Златовръх) 0:1 1:2 4:2 6:0* 1:2 XXX 1:0 0:3 3:0* 3:0* 6:2 5:0 7. Спартак (Болярци) 2:1 0:0 1:1 0:1 2:2 2:2 XXX 3:1 3:0 6:0* 4:1 3:0* 8. Космос (Боянци) 1:4 0:3* 4:4 6:0 1:1 1:2 1:5 XXX 5:0* 3:1 3:0 3:1 9. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 0:3* 1:5 0:3* 0:3* 1:2 0:3* 3:0* 3:1 XXX 5:2 6:1 5:1 10. Електра 27 (Стоево) 0:3* 0:2 1:2 0:1 0:3* 2:3 1:0 4:1 1:5 XXX 3:0* 3:1 11. Лъки 2004 (Лъки) 0:3 0:1 0:0 3:0* 3:0* 3:0* 0:3 3:0* 3:1 2:2 XXX 1:1 12. Родопи 2012 (Червен) 0:3* 2:4 0:4 0:3* 1:8 2:5 1:6 1:0 3:3 1:2 2:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пловдив - баражи за "А" ОФГ

                           Регламент:

Четирите първенци от "Б" ОФГ се разпределят чрез пълен жребий в две двойки. Победителите се определят в 1 мач на неутрален терен и влизат в "А" ОФГ Пловдив.

                           Финали

4 юни 2017, неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица II (Пловдив) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    1:0 
в Пловдив, ст."Марица":
Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Войводиново)             2:1 

След влизането на Сокол (Марково) в Югоизточна Трета лига загубилите двата финала играят допълнителен бараж за освободеното от Сокол място в "А" ОФГ.

                           Допълнителен бараж

17 юни 2017, събота, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Вихър (Войводиново)    1:2 

На 10 август 2017 г. Марица II (Пловдив) се отказва от участие в "А" ОФГ. Загубилият допълнителния бараж - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) - също отказва място в "А" ОФГ.
В резултат за участие са поканени четирите втори отбори от "Б" ОФГ, които приемат и помежду им е организиран втори допълнителен бараж за освободеното от Марица II място в "А" ОФГ.

                           Втори допълнителен бараж - 1/2 финали

16 август 2017, сряда, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив": *
Садово (Садово) - Шипка 2015 (Асеновград)                 6:0 
* - първоначално в Цалапица, в последствие преместен в Пловдив след
    оттеглянето на Чернозем от другия 1/2 финал.
в Пловдив, ст."Пловдив":
Марица (Цалапица) - Чернозем (Черноземен)                 3:0 сл. * 
* - Чернозем се отказва от участие.

                           Втори допълнителен бараж - финал

20 август 2017, неделя, 18:00 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Садово (Садово) - Марица (Цалапица)                        - 

нагоре


Страници на отбори

Вихър (Белозем)
Житница (Житница)
Марица (Милево)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир)

нагоре