ОФГ Кюстендил 2016/17


ОФГ Кюстендил - "Осогово"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кюстендил (Кюстендил)              24   19   1   4   75:26   58     Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Руен (Богослов)                    24   17   1   6   62:27   52          
 3. Ботев (Лозно)                      24   15   4   5   66:29   49          
 4. Ябълково (Ябълково)                24   15   3   6   72:34   48          
 5. Спортист (Слокощица)               24   13   6   5   53:29   45          
 6. Елешница (Ваксево)                 24   12   2  10   56:41   38          
 7. Славия (Граница)                   24   10   5   9   44:49   35          
 8. Струма (Нови чифлик)               24    8   4  12   42:49   28          
 9. Левски (Коняво)                    24    8   2  14   50:71   26 [+]       [1 1 0  2:1  4]
10. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    24    8   2  14   39:54   26           [0 1 1  1:2  1]
11. Копие (Копиловци)                  24    7   2  15   36:60   23          
12. Сините извори (Горна Гращица)      24    5   2  17   28:75   17          
13. Осогово (Багренци)                 24    2   0  22   13:92    6          

Бележки
  - Септември 2005 (Жабокрът), 9-ти през изминалия сесзон; се отказва от участие.
  - Левски (Коняво) се включва в групата.

                           I кръг

28 август 2016, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Ябълково (Ябълково)                  0:2 
в Копиловци:
Ботев (Лозно) - Сините извори (Горна Гращица)             6:0 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       1:4 
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      3:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              отложен 
Струма (Нови чифлик) - Левски (Коняво)                    4:0 
5 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              6:1 
Славия (Граница)                                          почива

                           II кръг

4 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)                   1:1 
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци)                    1:2 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Сините извори (Г.Гращица)    3:0 
Левски (Коняво) - Ботев (Лозно)                           3:5 
Елешница (Ваксево) - Кюстендил (Кюстендил)                2:0 
Ябълково (Ябълково) - Руен (Богослов)                     0:2 
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           III кръг

11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково)               3:0 
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     0:2 
Сините извори (Горна Гращица) - Левски (Коняво)           1:5 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      1:6 
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       3:2 
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)               1:1 
Ботев (Лозно)                                             почива

                           IV кръг

18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Левски (Коняво)         0:1 
Копие (Копиловци) - Кюстендил (Кюстендил)                 0:4 
18 септември 2016, неделя, 14:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Ботев (Лозно)                      0:2 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 0:1 
Ябълково (Ябълково) - Славия (Граница)                    4:4 
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      1:2 
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           V кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         1:0 
Славия (Граница) - Копие (Копиловци)                      3:1 
Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково)                2:3 
22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                3:0 
Ботев (Лозно) - Елешница (Ваксево)                        1:1 
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица)      1:5 
Левски (Коняво)                                           почива

                           VI кръг

25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица)        3:0 
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик)                  0:5 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Левски (Коняво)                    6:1 
Ябълково (Ябълково) - Ботев (Лозно)                       0:3 
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     1:4 
Руен (Богослов) - Кюстендил (Кюстендил)                   1:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           VII кръг

2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)   3:0 
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 0:1 
Сините извори (Горна Гращица) - Ябълково (Ябълково)       1:4 
Левски (Коняво) - Елешница (Ваксево)                      4:1 
2 октомври 2016, неделя, 17:00 ч:
Славия (Граница) - Руен (Богослов)                        2:0 
Ботев (Лозно) - Копие (Копиловци)                         2:0 
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           VIII кръг

9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Ботев (Лозно)                        0:1 
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)                    3:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Славия (Граница)                  1:1 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    0:3 
Ябълково (Ябълково) - Левски (Коняво)                     8:3 
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         1:2 
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           IX кръг

16 октомври 2016, неделя:
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        2:0 
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)              2:5 
Ботев (Лозно) - Руен (Богослов)                           3:1 
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци)        4:0 
Левски (Коняво) - Копие (Копиловци)                       0:1 
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 4:0 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           X кръг

23 октомври 2016, неделя:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      2:0 
Ябълково (Ябълково) - Спортист (Слокощица)                1:1 
Осогово (Багренци) - Левски (Коняво)                      0:5 
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица)           2:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев (Лозно)                     3:4 
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   1:0 
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XI кръг

30 октомври 2016, неделя:
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    1:0 
Ботев (Лозно) - Славия (Граница)                          0:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Кюстендил (Кюстендил)     1:3 
Левски (Коняво) - Руен (Богослов)                         2:2 
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци)                  0:0 
Елешница (Ваксево) - Ябълково (Ябълково)                  0:1 
Осогово (Багренци)                                        почива

                           I кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              6:1 

                           XII кръг

12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ябълково (Ябълково)     1:7 
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 0:3 
Славия (Граница) - Сините извори (Горна Гращица)          4:1 
12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    1:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Левски (Коняво)                   4:1 
Струма (Нови чифлик) - Ботев (Лозно)                      3:2 
Руен (Богослов)                                           почива

                           XIII кръг

20 ноември 2016, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           3:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик)      4:1 
Левски (Коняво) - Славия (Граница)                        0:6 
Ябълково (Ябълково) - Копие (Копиловци)                   7:0 
20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    0:1 
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)                   7:1 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XIV кръг

26 февруари 2017, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)       1:5 
Ябълково (Ябълково) - Осогово (Багренци)                  5:0 
Левски (Коняво) - Струма (Нови чифлик)                    5:1 
26 февруари 2017, неделя, 15:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      2:4 
Спортист (Слокощица) - Кюстендил (Кюстендил)              0:2 
Сините извори (Горна Гращица) - Ботев (Лозно)             0:7 
Славия (Граница)                                          почива

                           XV кръг

5 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Г.Гращица) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    1:5 
Ботев (Лозно) - Левски (Коняво)                           4:1 
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци)                    0:4 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   1:7 
Кюстендил (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                3:0 
Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково)                     0:1 
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           XVI кръг

12 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)      3:0 
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов)                       0:2 
Ябълково (Ябълково) - Кюстендил (Кюстендил)               1:2 
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)                     8:0 
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               3:1 
Левски (Коняво) - Сините извори (Горна Гращица)           3:1 
Ботев (Лозно)                                             почива

                           XVII кръг

19 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Славия (Граница) - Ябълково (Ябълково)                    0:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                 7:2 
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                      8:0 
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Левски (Коняво) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         1:1 
Ботев (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      1:2 
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 5:0 
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           XVIII кръг

25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Кюстендил (Кюстендил)                0:3 
Копие (Копиловци) - Славия (Граница)                      3:0 
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица)      1:1 
25 март 2017, събота, 15:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)         2:6 
Ябълково (Ябълково) - Струма (Нови чифлик)                5:1 
Елешница (Ваксево) - Ботев (Лозно)                        2:1 
Левски (Коняво)                                           почива

                           XIX кръг

2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево)        1:4 
Ботев (Лозно) - Ябълково (Ябълково)                       0:0 
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)                     2:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски (Коняво) - Спортист (Слокощица)                    1:2 
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци)                  4:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Руен (Богослов)                   4:0 
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           XX кръг

9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        0:1 
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                 0:4 
Елешница (Ваксево) - Левски (Коняво)                      4:1 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Кюстендил (Кюстендил)   1:5 
Копие (Копиловци) - Ботев (Лозно)                         3:2 
Ябълково (Ябълково) - Сините извори (Горна Гращица)       8:0 
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XXI кръг

15 април 2017, събота, 10:30 ч:
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    2:2 
Сините извори (Горна Гращица) - Копие (Копиловци)         1:3 
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    2:6 
15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (Коняво) - Ябълково (Ябълково)                     1:4 
Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци)                        5:0 
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)                  3:6 
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           XXII кръг

23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица)        2:3 
Копие (Копиловци) - Левски (Коняво)                       5:1 
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                 0:1 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        2:1 
Кюстендил (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)              4:1 
Руен (Богослов) - Ботев (Лозно)                           1:3 
Ябълково (Ябълково)                                       почива

                           XXIII кръг

30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      4:2 
Спортист (Слокощица) - Ябълково (Ябълково)                5:0 
Левски (Коняво) - Осогово (Багренци)                      7:1 
Ботев (Лозно) - Кюстендил (Кюстендил)                     1:2 
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   1:1 
30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов)           1:2 
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XXIV кръг

7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    2:0 
Кюстендил (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)     2:0 
Руен (Богослов) - Левски (Коняво)                         7:0 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Славия (Граница) - Ботев (Лозно)                          3:5 
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)                  0:2 
Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево)                  3:4 
Осогово (Багренци)                                        почива

                           XXV кръг

13 май 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (Коняво) - Кюстендил (Кюстендил)                   4:0 
14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Ябълково (Ябълково) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)     3:0 
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          4:1 
Ботев (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      2:2 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци)                    3:1 
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 3:1 
Руен (Богослов)                                           почива

                           XXVI кръг

21 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно)           2:3 
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица)      0:0 
Копие (Копиловци) - Ябълково (Ябълково)                   1:4 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Славия (Граница) - Левски (Коняво)                        3:0 
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    5:0 
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   1:7 
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кюстендил (Кюстендил) XXX 4:0 3:4 3:0 6:1 3:0 1:1 4:1 4:1 3:0 7:2 2:0 3:0 2. Руен (Богослов) 1:0 XXX 1:3 0:1 5:0 3:1 0:1 3:0 7:0 1:0 3:2 2:0 8:0 3. Ботев (Лозно) 1:2 3:1 XXX 0:0 1:2 1:1 0:0 2:2 4:1 3:0 2:0 6:0 5:0 4. Ябълково (Ябълково) 1:2 0:2 0:3 XXX 1:1 3:4 4:4 5:1 8:3 3:0 7:0 8:0 5:0 5. Спортист (Слокощица) 0:2 0:1 0:2 5:0 XXX 4:0 1:1 3:1 6:1 2:2 0:0 1:1 3:1 6. Елешница (Ваксево) 2:0 2:4 2:1 0:1 0:1 XXX 8:0 0:1 4:1 4:2 3:1 3:0 7:1 7. Славия (Граница) 3:6 2:0 3:5 0:1 1:7 0:2 XXX 1:0 3:0 2:0 3:1 4:1 2:1 8. Струма (Нови чифлик) 2:5 2:6 3:2 2:3 1:1 5:0 1:1 XXX 4:0 1:0 4:1 0:0 0:1 9. Левски (Коняво) 4:0 2:2 3:5 1:4 1:2 4:1 0:6 5:1 XXX 1:1 0:1 3:1 7:1 10. Струмска слава 1956 (Търновлаг) 1:5 2:6 2:3 1:7 0:3 2:0 2:1 2:0 0:1 XXX 1:5 3:0 3:0 11. Копие (Копиловци) 0:4 0:2 3:2 1:4 0:2 1:1 3:0 0:5 5:1 1:4 XXX 1:2 1:2 12. Сините извори (Горна Гращица) 1:3 1:2 0:7 1:4 1:5 1:4 4:1 4:1 1:5 1:5 1:3 XXX 4:0 13. Осогово (Багренци) 0:3 1:2 0:1 0:2 0:3 1:7 1:4 0:4 0:5 1:6 0:4 2:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Кюстендил - "Рила"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Кочериново)                18   16   0   2   73:18   48        Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Сокол 2015 (Самораново)            18   11   2   5   49:30   35 [+][*]      
 3. Славия 2000 (Яхиново)              18   11   1   6   44:29   34             
 4. Ботев (Бобошево)                   18   10   3   5   49:39   33             
 5. Горица (Овчарци)                   18   10   1   7   46:43   31             
 6. Миньор 2014 (Бобов дол)            17    9   1   7   41:27   28             
 7. Мусала (Рила)                      17    7   2   8   30:33   23             
 8. Ботев 2009 (Джерман)               18    4   4  10   29:49   16             
 9. Рилец 1948 (Ресилово)              18    2   2  14   17:61    8             
10. Ива (Боровец)                      18    1   0  17    2:51    3    [*]      

Бележки
  - Марек 1915 (Дупница), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига.
  - Бенковски 53 (Сапарево), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Сокол (Самораново), отказал се през изминалия сезон; е възстановен като Сокол 2015 и отново се включва в групата.
  - На полусезона Ива (Боровец) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)                             3:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново)             2:9 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Горица (Овчарци) - Сокол 2015 (Самораново)                3:1 
Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево)                    4:2 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман)            4:0 

                           II кръг

18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово)              6:0 
Ива (Боровец) - Миньор 2014 (Бобов дол)                   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)                    отложен 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново)           6:2 
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)                          5:1 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)                    1:6 

                           III кръг

25 септември 2016, неделя:
Левски (Кочериново) - Сокол 2015 (Самораново)             2:4 
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          3:3 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Ботев (Бобошево)                1:1 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ива (Боровец)                     0:2 
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман)              2:1 

                           IV кръг

2 октомври 2016, неделя:
Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман)            2:1 
Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново)                     0:3 
Ботев (Бобошево) - Рилец 1948 (Ресилово)                  3:0 
Горица (Овчарци) - Миньор 2014 (Бобов дол)                1:3 
Левски (Кочериново) - Мусала (Рила)                       5:0 

                           V кръг

9 октомври 2016, неделя:
Мусала (Рила) - Сокол 2015 (Самораново)                   1:3 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Левски (Кочериново)             0:1 
Рилец 1948 (Ресилово) - Горица (Овчарци)                  2:5 
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  6:2 
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец)                      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           VI кръг

16 октомври 2016, неделя:
Сокол 2015 (Самораново) - Ива (Боровец)                   3:0 
Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман)                   1:1 
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  0:4 
Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово)               3:0 
Мусала (Рила) - Миньор 2014 (Бобов дол)                   0:2 

                           VII кръг

23 октомври 2016, неделя:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Сокол 2015 (Самораново)         2:3 
Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала (Рила)                     1:3 
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)               2:1 
Ботев 2009 (Джерман) - Горица (Овчарци)                   2:6 
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          0:3 

                           VIII кръг

30 октомври 2016, неделя:
Сокол 2015 (Самораново) - Ботев (Бобошево)                1:1 
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)                          3:0 
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                7:1 
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     1:0 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Рилец 1948 (Ресилово)           4:0 

                           II кръг - отложен мач

5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)                    1:6 

                           IX кръг

12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)                      отложен 
12 ноември 2016, събота, 15:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново)           отложен 
Славия 2000 (Яхиново) - Миньор 2014 (Бобов дол)           1:0 
Ива (Боровец) - Левски (Кочериново)                       0:3 сл. 
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       отложен 
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)                      1:3 
20 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново)           0:2 
27 ноември 2016, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       3:2 

                           X кръг

12 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Мусала (Рила)                             0:3 сл. 
Ботев 2009 (Джерман) - Миньор 2014 (Бобов дол)            4:0 
12 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Горица (Овчарци)                0:3 
Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново)                    2:6 
Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово)             3:1 

                           XI кръг

19 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Ива (Боровец)                   3:0 сл. 
Левски (Кочериново) - Горица (Овчарци)                    7:0 
19 март 2017, неделя, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново)           0:1 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман)              1:1 
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          2:3 

                           XII кръг

2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          3:0 
Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово)                     0:3 сл. 
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново)              1:1 
2 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Левски (Кочериново)             2:4 
Ботев (Бобошево) - Миньор 2014 (Бобов дол)                4:3 

                           XIII кръг

9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Сокол 2015 (Самораново)            2:2 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Горица (Овчарци)                1:3 
9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     3:0 сл. 
Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево)                  3:0 
Мусала (Рила) - Левски (Кочериново)                       отложен 
15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Мусала (Рила) - Левски (Кочериново)                       0:2 

                           XIV кръг

23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Левски (Кочериново) - Миньор 2014 (Бобов дол)             4:3 
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман)                      0:3 сл. 
23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Мусала (Рила)                   2:1 
Горица (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово)                  3:1 
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)                  3:4 

                           XV кръг

30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Сокол 2015 (Самораново)                   0:3 сл. 
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)                  2:0 
Рилец 1948 (Ресилово) - Левски (Кочериново)               1:4 
30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево)                   0:4 
Миньор 2014 (Бобов дол) - Мусала (Рила)                   анулиран * 
* - двата отбора не се явяват.

                           XVI кръг

7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2014 (Бобов дол)         4:5 
Мусала (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово)                     1:1 
Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец)                          3:0 сл. 
7 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               3:0 
Горица (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)                   4:2 

                           XVII кръг

14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Ива (Боровец) - Горица (Овчарци)                          0:3 сл. 
Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново)                0:8 
Рилец 1948 (Ресилово) - Миньор 2014 (Бобов дол)           1:4 
14 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бобошево) - Сокол 2015 (Самораново)                3:2 
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                     2:4 

                           XVIII кръг

21 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Сокол 2015 (Самораново) - Рилец 1948 (Ресилово)           8:0 
Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      4:0 
Левски (Кочериново) - Ива (Боровец)                       3:0 сл. 
21 май 2017, неделя, 17:00 ч:
Миньор 2014 (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново)           3:0 
Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                       3:6 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Кочериново) XXX 2:4 3:0 4:2 7:0 4:3 5:0 7:1 3:0 3:0* 2. Сокол 2015 (Самораново) 2:4 XXX 6:2 1:1 0:3 4:5 2:1 2:1 8:0 3:0 3. Славия 2000 (Яхиново) 2:1 0:1 XXX 6:2 2:0 1:0 2:4 2:1 3:1 3:0* 4. Ботев (Бобошево) 2:6 3:2 3:4 XXX 3:2 4:3 5:1 1:1 3:0 3:0* 5. Горица (Овчарци) 1:6 3:1 0:4 3:6 XXX 1:3 3:0 4:2 3:1 3:0 6. Миньор 2014 (Бобов дол) 0:1 2:3 3:0 1:1 1:3 XXX --- 4:0 4:0 3:0* 7. Мусала (Рила) 0:2 1:3 1:0 2:3 3:3 0:2 XXX 4:0 1:1 3:0 8. Ботев 2009 (Джерман) 0:8 2:2 1:1 0:4 2:6 4:0 1:3 XXX 6:0 3:0* 9. Рилец 1948 (Ресилово) 1:4 0:2 2:9 3:0 2:5 1:4 1:3 1:1 XXX 0:2 10. Ива (Боровец) 0:3* 0:3* 0:3 0:3 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Кюстендил - финали

                           Финал

28 май 2017, неделя, 17:00 ч:
в Кочериново:
Левски (Кочериново) - Кюстендил (Кюстендил)               3:3 (1:0); при дузпите: 3:0 

нагоре


Страници на отбори

Ботев 2009 (Джерман)
Левски (Кочериново)

нагоре