Елитна група (U-17) 2016/17

Юноши младша възраст (род.2000-01):
« Елитна група (U-17) 2016/17 »

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 30 25 5 0 97:9 80 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Черно море (Варна) 30 21 4 5 74:19 67 3. Септември (София) 30 20 4 6 55:22 64 4. ЦСКА (София) 30 18 3 9 72:29 57 5. Ботев (Пловдив) 30 15 5 10 65:43 50 6. Левски (София) 30 15 2 13 63:38 47 [3 0 1 11:4 9] 7. Берое (Стара Загора) 30 13 8 9 60:43 47 [2 1 1 7:5 7] 8. Локомотив 1926 (Пловдив) 30 15 2 13 51:49 47 [0 1 3 5:14 1] 9. Славия 1913 (София) 30 14 4 12 60:41 46 10. Пирин (Благоевград) 30 12 5 13 44:39 41 [1 0 1 5:3 3] 11. Монтана 1921 (Монтана) 30 12 5 13 41:58 41 [+] [1 0 1 3:5 3] 12. Левски-Раковски (София) 30 11 6 13 53:49 39 13. Ботев 2002 (Пловдив) 30 7 5 18 35:61 26 [+] 14. Марек 1915 (Дупница) 30 5 3 22 31:112 18 [+] ------------------------------------------------------------------- 15. Спартак-С 94 (Пловдив) 30 2 5 23 13:89 11 Изпада 16. Спартак (Плевен) 30 1 2 27 18:131 5 Изпада
Бележки - Отборите са заявили следните терени за домакинските си мачове: - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/ и ст."Берое" - изкуствен терен, - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив, - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница, - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски", - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив" - изкуствен терен, - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли" и ст."Балканфарма", - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук", - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста" - изкуствен терен, - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци, - Септември (София) - ст."Герман" в Герман и ст."57-мо училище" в София, - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, - Спартак Плевен (Плевен) - ст."Плевен", - Спартак-С 94 (Пловдив) - ст."Беркут" в Брестник, - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна. Допълнителна информация Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg. I кръг 21 август 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Кнежа: Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) 2:2 * * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак Плевен от миналия сезон. 22 август 2016 г., понеделник, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 4:0 Левски-Раковски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 22 август 2016 г., понеделник, 17:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:2 Септември (София) - Пирин (Благоевград) 3:1 ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница) 8:0 Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 4:0 Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:0 II кръг 27 август 2016 г., събота, 10:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 Левски (София) - Черно море (Варна) 2:4 (2:1) 27 август 2016 г., събота, 17:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 0:5 Марек 1915 (Дупница) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:2 Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 2:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) 2:0 Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора) 0:5 28 август 2016 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Пловдив) - Левски-Раковски (София) 3:1 III кръг 4 септември 2016 г., неделя, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Спартак-С 94 (Пловдив) 4:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 1:0 4 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Септември (София) - Спартак (Плевен) 4:1 ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Ботев 2002 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 2:4 Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница) 5:3 Левски-Раковски (София) - Левски (София) отложен 14 септември 2016 г., сряда, 16:00 ч: Левски-Раковски (София) - Левски (София) 1:0 IV кръг 10 септември 2016 г., събота, 10:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив) 2:3 Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна) 0:7 10 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски-Раковски (София) 1:1 Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 2:1 Берое (Стара Загора) - Септември (София) 0:0 11 септември 2016 г., неделя, 10:30 ч: Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 3:2 11 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Плевен) - ЦСКА (София) 1:8 III кръг - отложен мач 14 септември 2016 г., сряда, 16:00 ч: Левски-Раковски (София) - Левски (София) 1:0 V кръг 17 септември 2016 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) 2:0 17 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 6:0 Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 1:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак-С 94 (Пловдив) 8:0 18 септември 2016 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 5:1 18 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 * * - мачът започва с 35' закъснение, в 16:35. Левски-Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:0 VI кръг 24 септември 2016 г., събота, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 Септември (София) - ЦСКА (София) 1:0 24 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:5 25 септември 2016 г., неделя, 10:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:4 25 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) 1:0 Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София) 1:1 Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София) 1:5 Берое (Стара Загора) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:2 VII кръг 1 октомври 2016 г., събота, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 6:0 Левски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив) 3:1 (1:0) 1 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Левски-Раковски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 2 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана) 3:2 Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) 7:1 2 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Септември (София) 2:3 Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 Черно море (Варна) - Спартак (Плевен) 12:0 VIII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 10:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 8 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0:0 Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 0:3 Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) отложен Спартак (Плевен) - Левски-Раковски (София) 1:1 Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 2:1 Септември (София) - Славия 1913 (София) 3:0 ЦСКА (София) - Ботев 2002 (Пловдив) 5:0 22 ноември 2016 г., вторник, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) 0:0 IX кръг 15 октомври 2016 г., събота, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак (Плевен) 5:0 15 октомври 2016 г., събота, 15:30 ч: Левски-Раковски (София) - Берое (Стара Загора) 2:3 Спартак-С 94 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) 0:0 16 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:1 Черно море (Варна) - Септември (София) 0:1 16 октомври 2016 г., неделя, 15:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 1:1 Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:2 Левски (София) - Пирин (Благоевград) 1:0 X кръг 22 октомври 2016 г., събота, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Септември (София) - Левски-Раковски (София) 2:1 ЦСКА (София) - Черно море (Варна) 1:0 22 октомври 2016 г., събота, 15:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница) 4:2 Пирин (Благоевград) - Спартак-С 94 (Пловдив) 2:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 0:3 Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив) 0:3 Ботев 2002 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 0:4 сл. * * - прекратен в 71' при 1:1 заради нахлуване на публика на терена. XI кръг 3 ноември 2016 г., четвъртък, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Ботев 2002 (Пловдив) 2:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) 0:0 3 ноември 2016 г., четвъртък, 14:00 ч: Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 1:1 Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София) 1:1 Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) отложен Левски (София) - Спартак (Плевен) 10:0 Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград) 0:1 10 декември 2016 г., събота, 13:30 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:2 XII кръг 9 ноември 2016 г., сряда, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 0:1 9 ноември 2016 г., сряда, 14:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) 1:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) 1:0 Спартак (Плевен) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1 Берое (Стара Загора) - Левски (София) 2:0 Септември (София) - Ботев (Пловдив) 4:1 в Раковски: * Ботев 2002 (Пловдив) - Левски-Раковски (София) 3:4 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев 2002. XIII кръг 14 ноември 2016 г., понеделник, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:0 Левски (София) - Септември (София) 0:1 14 ноември 2016 г., понеделник, 11:30 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 14 ноември 2016 г., понеделник, 14:00 ч: Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:1 Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 1:2 Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:0 Марек 1915 (Дупница) - Спартак (Плевен) 3:0 VIII кръг - отложен мач 22 ноември 2016 г., вторник, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) 0:0 XIV кръг 24 ноември 2016 г., четвъртък, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 Черно море (Варна) - Левски-Раковски (София) 2:1 24 ноември 2016 г., четвъртък, 14:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 Септември (София) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0 ЦСКА (София) - Левски (София) 2:0 25 ноември 2016 г., петък, 14:00 ч: Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград) 0:3 Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:1 XV кръг 7 декември 2016 г., сряда, 13:00 ч: Левски-Раковски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 4:1 Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:2 Левски (София) - Ботев 2002 (Пловдив) 3:0 Спартак-С 94 (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:1 Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) 0:3 Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) 1:1 Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 7:1 8 декември 2016 г., четвъртък, 13:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 0:0 XI кръг - отложен мач 10 декември 2016 г., събота, 13:30 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:2 XVI кръг 25 февруари 2017 г., събота, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 4:0 25 февруари 2017 г., събота, 13:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) 4:1 Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:1 в Климент: * Лудогорец 1945 (Разград) - Левски-Раковски (София) 4:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Лудогорец 1945. 26 февруари 2017 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:1 Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София) 1:0 Левски (София) - Славия 1913 (София) 2:0 1 март 2017 г., сряда, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - Септември (София) 0:1 XVII кръг 4 март 2017 г., събота, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) 3:1 Славия 1913 (София) - Спартак-С 94 (Пловдив) 4:0 Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 4 март 2017 г., събота, 14:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) 7:1 Левски-Раковски (София) - Ботев (Пловдив) 2:2 Ботев 2002 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 5 март 2017 г., неделя, 14:30 ч: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен) 6:0 XVIII кръг 10 март 2017 г., петък, 14:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София) 0:3 11 март 2017 г., събота, 11:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора) 4:3 Пирин (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив) 4:1 Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 11 март 2017 г., събота, 14:30 ч: Левски (София) - Левски-Раковски (София) 2:1 12 март 2017 г., неделя, 11:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Черно море (Варна) 0:1 12 март 2017 г., неделя, 14:30 ч: Спартак (Плевен) - Септември (София) отложен * * - отложен, заради 11 заболели състезатели в отбора на Спартак. Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 1:1 4 май 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Спартак (Плевен) - Септември (София) 2:1 XIX кръг 18 март 2017 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Марек 1915 (Дупница) 6:1 18 март 2017 г., събота, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 1:0 18 март 2017 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 1:2 Левски-Раковски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив) 6:2 Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) 11:1 Септември (София) - Берое (Стара Загора) 1:0 19 март 2017 г., неделя, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 3:0 XX кръг 23 март 2017 г., четвъртък, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) 0:0 Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 23 март 2017 г., четвъртък, 14:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) 0:1 Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 1:0 Спартак (Плевен) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:3 Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:6 Марек 1915 (Дупница) - Левски-Раковски (София) 1:2 Левски (София) - Ботев (Пловдив) 1:2 (0:2) XXI кръг 1 април 2017 г., събота, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 1915 (Дупница) 9:1 Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 1 април 2017 г., събота, 13:00 ч: Левски-Раковски (София) - Пирин (Благоевград) 4:0 1 април 2017 г., събота, 15:30 ч: Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 5:1 Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 2:0 Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен) 4:1 Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:1 ЦСКА (София) - Септември (София) 2:0 XXII кръг 8 април 2017 г., събота, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 8 април 2017 г., събота, 15:30 ч: Спартак (Плевен) - Черно море (Варна) 0:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски-Раковски (София) 3:1 9 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Септември (София) - Ботев 2002 (Пловдив) 2:2 Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 3:0 9 април 2017 г., неделя, 15:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) 1:2 Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив) отложен Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (София) 2:2 10 май 2017 г., сряда, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив) 1:5 XXIII кръг 22 април 2017 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - Марек 1915 (Дупница) 8:1 Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 1:1 Славия 1913 (София) - Септември (София) 0:1 22 април 2017 г., събота, 12:30 ч: Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 2:1 22 април 2017 г., събота, 15:30 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 0:3 Левски-Раковски (София) - Спартак (Плевен) 6:2 Ботев 2002 (Пловдив) - ЦСКА (София) 2:3 XXIV кръг 26 април 2017 г., сряда, 11:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:0 Септември (София) - Черно море (Варна) 0:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:0 Пирин (Благоевград) - Левски (София) 1:0 26 април 2017 г., сряда, 15:30 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 2:1 (0:1) Берое (Стара Загора) - Левски-Раковски (София) 3:3 Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 Марек 1915 (Дупница) - Спартак-С 94 (Пловдив) 3:2 XXV кръг 1 май 2017 г., понеделник, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 7:0 Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 1:0 1 май 2017 г., понеделник, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана) 2:1 Спартак-С 94 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 1:3 Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:2 Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен) 5:1 Левски-Раковски (София) - Септември (София) 0:2 Славия 1913 (София) - Ботев 2002 (Пловдив) 2:2 XVIII кръг - отложен мач 4 май 2017 г., четвъртък, 16:00 ч: Спартак (Плевен) - Септември (София) 2:1 XXVI кръг 6 май 2017 г., събота, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) 4:0 6 май 2017 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София) 0:1 Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:1 Спартак (Плевен) - Левски (София) 0:3 7 май 2017 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Черно море (Варна) 0:2 Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 7 май 2017 г., неделя, 11:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) 1:0 7 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 7:0 XXII кръг - отложен мач 10 май 2017 г., сряда, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив) 1:5 XXVII кръг 13 май 2017 г., събота, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 4:2 Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 3:1 13 май 2017 г., събота, 16:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 2:1 Левски (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 Левски-Раковски (София) - Ботев 2002 (Пловдив) 3:1 14 май 2017 г., неделя, 11:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4 Ботев (Пловдив) - Септември (София) 1:1 14 май 2017 г., неделя, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) 5:2 XXVIII кръг 20 май 2017 г., събота, 10:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна) 2:1 Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София) 1:2 Ботев 2002 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 2:1 (0:1) Септември (София) - Левски (София) 1:2 Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив) 3:1 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Спартак (Плевен) - Марек 1915 (Дупница) 1:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 0:3 XXIX кръг 29 май 2017 г., понеделник, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора) 0:10 Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 5:1 Левски-Раковски (София) - Черно море (Варна) 0:1 29 май 2017 г., понеделник, 17:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен) 5:0 Спартак-С 94 (Пловдив) - Септември (София) 0:9 Левски (София) - ЦСКА (София) 2:0 Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:0 XXX кръг 2 юни 2017 г., петък, 17:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Левски-Раковски (София) 2:1 Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 5:0 Ботев 2002 (Пловдив) - Левски (София) 2:1 ЦСКА (София) - Спартак-С 94 (Пловдив) 4:0 Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) 5:2 Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 2:0 Спартак (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 0:0 0:0 4:2 1:0 3:0 7:0 3:1 5:1 6:0 7:1 4:0 1:0 9:1 8:0 5:0 2. Черно море (Варна) 1:1 XXX 0:1 1:0 4:0 3:1 1:1 3:0 3:1 2:0 4:0 2:1 2:0 6:1 4:0 12:0 3. Септември (София) 0:1 0:2 XXX 1:0 4:1 1:2 1:0 2:0 3:0 3:1 2:0 2:1 2:2 5:2 1:0 4:1 4. ЦСКА (София) 0:1 1:0 2:0 XXX 2:1 2:0 6:0 1:0 2:1 2:0 3:2 0:1 5:0 8:0 4:0 11:1 5. Ботев (Пловдив) 1:2 4:0 1:1 1:2 XXX 5:1 3:2 4:2 1:2 2:1 1:2 3:1 1:0 7:1 2:0 5:1 6. Левски (София) 0:2 2:4 0:1 2:0 1:2 XXX 2:0 6:2 2:0 1:0 5:1 2:1 3:0 8:1 3:1 10:0 7. Берое (Стара Загора) 0:1 2:1 0:0 1:0 1:1 2:0 XXX 4:2 3:0 2:0 4:0 3:3 0:2 2:2 3:1 6:0 8. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 1:4 2:0 1:1 1:0 0:3 1:1 XXX 1:6 0:3 3:0 3:1 2:1 1:0 7:0 7:1 9. Славия 1913 (София) 0:0 0:1 0:1 3:1 5:0 0:0 2:0 1:4 XXX 1:0 1:1 1:2 2:2 5:3 4:0 4:1 10. Пирин (Благоевград) 0:1 0:0 0:1 2:2 0:0 1:0 1:1 0:1 3:2 XXX 5:2 1:1 4:1 4:0 2:0 5:0 11. Монтана 1921 (Монтана) 0:0 2:1 0:1 1:2 2:3 1:0 4:3 1:0 1:0 1:0 XXX 2:1 1:0 4:2 0:0 4:1 12. Левски-Раковски (София) 1:3 0:1 0:2 1:1 2:2 1:0 2:3 0:1 0:1 4:0 4:1 XXX 3:1 2:0 6:2 6:2 13. Ботев 2002 (Пловдив) 0:5 0:2 2:3 2:3 1:1 2:1 0:1 0:2 0:4* 2:4 1:1 3:4 XXX 2:2 4:0 1:0 14. Марек 1915 (Дупница) 0:5 0:7 0:3 1:0 1:5 0:3 0:10 2:4 0:3 0:1 2:1 1:2 1:2 XXX 3:2 3:0 15. Спартак-С 94 (Пловдив) 0:5 0:1 0:9 0:1 0:5 2:2 0:0 0:1 0:5 1:3 0:3 1:1 0:1 0:0 XXX 2:1 16. Спартак (Плевен) 0:6 0:2 2:1 1:8 0:3 0:3 0:5 0:1 1:5 0:3 2:2 1:1 1:3 1:2 0:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата

Североизточна България
Дунав 2010 (Русе) се класира за квалификациите за Елитната група като най-високо класирал се клуб в Зонална група - Варна без отбор в Елитната група (3-ти).
Северозападна България
Етър ВТ (Велико Търново) се класира за квалификациите за Елитната група като победител в Зонална група - Велико Търново.
Югозападна България
Миньор (Перник) се класира за квалификациите за Елитната група като най-високо класирал се клуб в Зонална група - София (столица) без отбор в Елитната група (4-ти).
Югоизточна България
Първи кръг За предварителните квалификации за представител на Югоизточна България в квалификациите за Елтината група се класират победителите във Втора подгрупа на Междуобластна група - Пловдив и в Междуобластни групи Хасково, Стара Загора и Бургас: Асеновец 2005 (Асеновград), Хасково (Хасково), Верея (Стара Загора) /2-ри, най-високо класиран клуб без отбор в Елитната група/, и Нефтохимик 1962 (Бургас). Хасково (Хасково), както и всички останали отбори от Междуобластна група - Хасково, се отказват от участие. Асеновец 2005 (Асеновград) се отказва от участие и мястото му е заето от Сокол (Марково), 2-ри във Втора подгрупа на Междуобластна група - Пловдив. 31 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: в Сливен, ст."Хаджи Димитър": Нефтохимик 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора) 3:1 Сокол (Марково) почива Финал 4 юни 2017 г., неделя, 18:00 ч: в Ягода: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сокол (Марково) 0:2
Финали
Жребий: 9 юни 2017 г., 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26. Отборите имат право да играят само с футболисти, родени след 1 януари 2001 г. 15 юни 2017 г., четвъртък, 18:00 ч: в Ягода: Етър ВТ (Велико Търново) - Сокол (Марково) 1:3 (1:1) [0:1 Ремзи Неджип 5', 1:1 Бранислав Ботев 1п, 1:3 Ремзи Неджип 2п,2п] [чк: Мюмюн Исмаил (С) 70'] във Велико Търново, ст."Ивайло": Дунав 2010 (Русе) - Миньор (Перник) 5:0 (3:0) [1:0 Валери Иванов 3', 2:0 Виктор Иванов 1п, 3:0 Алберт Силвиев 1п, 4:0 Румен Тодоров 2п, 5:0 Антонио Обрешков 2п] Допълнителен бараж 26 юни 2017 г., понеделник, 18:00 ч: в Криводол, ст."Христо Ботев": Етър ВТ (Велико Търново) - Миньор (Перник) 2:0 (0:0) [1:0 Николай Лазаров 75'-д, 2:0 Димитър Митев 79'] нагоре