Юноши младша възраст (род.2000-01):
Елитна група (U-17) 2016/17

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)           30   25   5   0   97:9    80     Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Черно море (Варна)                 30   21   4   5   74:19   67            
 3. Септември (София)                  30   20   4   6   55:22   64            
 4. ЦСКА (София)                       30   18   3   9   72:29   57            
 5. Ботев (Пловдив)                    30   15   5  10   65:43   50            
 6. Левски (София)                     30   15   2  13   63:38   47             [3 0 1 11:4  9]
 7. Берое (Стара Загора)               30   13   8   9   60:43   47             [2 1 1  7:5  7]
 8. Локомотив 1926 (Пловдив)           30   15   2  13   51:49   47             [0 1 3  5:14 1]
 9. Славия 1913 (София)                30   14   4  12   60:41   46            
10. Пирин (Благоевград)                30   12   5  13   44:39   41             [1 0 1  5:3  3]
11. Монтана 1921 (Монтана)             30   12   5  13   41:58   41 [+]         [1 0 1  3:5  3]
12. Левски-Раковски (София)            30   11   6  13   53:49   39            
13. Ботев 2002 (Пловдив)               30    7   5  18   35:61   26 [+]        
14. Марек 1915 (Дупница)               30    5   3  22   31:112  18 [+]        
-------------------------------------------------------------------
15. Спартак-С 94 (Пловдив)             30    2   5  23   13:89   11     Изпада 
16. Спартак (Плевен)                   30    1   2  27   18:131   5     Изпада 

Бележки
  - Отборите са заявили следните терени за домакинските си мачове:
    - Берое (Стара Загора) - ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/ и ст."Берое" - изкуствен терен,
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив,
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница,
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен,
    - Левски-Раковски (София) - ст."Раковски",
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив" - изкуствен терен,
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли" и ст."Балканфарма",
    - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук",
    - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста" - изкуствен терен,
    - ОФК Пирин (Благоевград) - в Рилци,
    - Септември (София) - ст."Герман" в Герман и ст."57-мо училище" в София,
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен,
    - Спартак Плевен (Плевен) - ст."Плевен",
    - Спартак-С 94 (Пловдив) - ст."Беркут" в Брестник,
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село",
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна.

Допълнителна информация
Повече информация за мачовете в групата може да намерите на viasport.bg.

                           I кръг

21 август 2016, неделя, 17:00 ч:
в Кнежа:
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                 2:2 * 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Спартак Плевен от миналия сезон.
22 август 2016, понеделник, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      4:0 
Левски-Раковски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        1:3 
22 август 2016, понеделник, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           4:2 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                   3:1 
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                       8:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)             4:0 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      0:0 

                           II кръг

27 август 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:0 
Левски (София) - Черно море (Варна)                       2:4 (2:1) 
27 август 2016, събота, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Славия 1913 (София)              0:5 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 2002 (Пловдив)               1:2 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                        2:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)              2:0 
Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора)                   0:5 
28 август 2016, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски-Раковски (София)                 3:1 

                           III кръг

4 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Спартак-С 94 (Пловдив)               4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                1:0 
4 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             4:0 
Септември (София) - Спартак (Плевен)                      4:1 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   1:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                2:4 
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                5:3 
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  отложен 
14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:0 

                           IV кръг

10 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                  2:3 
Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна)                 0:7 
10 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)          1:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)           2:1 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  0:0 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 0:2 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                 3:2 
11 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - ЦСКА (София)                           1:8 

                           III кръг - отложен мач

14 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Левски (София)                  1:0 

                           V кръг

17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                  2:0 
17 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                2:0 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       6:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак (Плевен)                   1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак-С 94 (Пловдив)         8:0 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          5:1 
18 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:4 * 
* - мачът започва с 35' закъснение, в 16:35.
Левски-Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            2:0 

                           VI кръг

24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:5 
Септември (София) - ЦСКА (София)                          1:0 
24 септември 2016, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:5 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             1:4 
25 септември 2016, неделя, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                   1:0 
Пирин (Благоевград) - Левски-Раковски (София)             1:1 
Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София)                    1:5 
Берое (Стара Загора) - Ботев 2002 (Пловдив)               0:2 

                           VII кръг

1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)            6:0 
Левски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   3:1 (1:0) 
1 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        0:1 
2 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                     3:2 
Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)                    7:1 
2 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Септември (София)                  2:3 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                2:0 
Черно море (Варна) - Спартак (Плевен)                    12:0 

                           VIII кръг

8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:1 
8 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак-С 94 (Пловдив)           0:0 
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     0:3 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     отложен 
Спартак (Плевен) - Левски-Раковски (София)                1:1 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:1 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   3:0 
ЦСКА (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                       5:0 
22 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     0:0 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак (Плевен)               5:0 
15 октомври 2016, събота, 15:30 ч:
Левски-Раковски (София) - Берое (Стара Загора)            2:3 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)             0:0 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        3:1 
Черно море (Варна) - Септември (София)                    0:1 
16 октомври 2016, неделя, 15:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             1:1 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                4:2 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      1:0 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:1 
Септември (София) - Левски-Раковски (София)               2:1 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         1:0 
22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)             4:2 
Пирин (Благоевград) - Спартак-С 94 (Пловдив)              2:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:3 
Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив)                        0:3 
Ботев 2002 (Пловдив) - Славия 1913 (София)                0:4 сл. * 
* - прекратен в 71' при 1:1 заради нахлуване на публика на терена.

                           XI кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Ботев 2002 (Пловдив)                 2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              0:0 
3 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              1:1 
Левски-Раковски (София) - ЦСКА (София)                    1:1 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    отложен 
Левски (София) - Спартак (Плевен)                        10:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         0:1 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                0:1 
10 декември 2016, събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    3:2 

                           XII кръг

9 ноември 2016, сряда, 11:00 ч:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   0:1 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  0:1 
9 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)              1:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)           1:0 
Спартак (Плевен) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:1 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     2:0 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       4:1 
в Раковски: *
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)            3:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев
    2002.

                           XIII кръг

14 ноември 2016, понеделник, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)               4:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев 2002 (Пловдив)           1:0 
Левски (София) - Септември (София)                        0:1 
14 ноември 2016, понеделник, 11:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:1 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Славия 1913 (София)             0:1 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            1:2 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             0:0 
Марек 1915 (Дупница) - Спартак (Плевен)                   3:0 

                           VIII кръг - отложен мач

22 ноември 2016, вторник, 14:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     0:0 

                           XIV кръг

24 ноември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:0 
Черно море (Варна) - Левски-Раковски (София)              2:1 
24 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:0 
Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница)               2:2 
Септември (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                1:0 
ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:0 
25 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград)                    0:3 
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    1:1 

                           XV кръг

7 декември 2016, сряда, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Монтана 1921 (Монтана)          4:1 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     1:2 
Левски (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                     3:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - ЦСКА (София)                     0:1 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  0:3 
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                1:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Плевен)               7:1 
8 декември 2016, четвъртък, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             0:0 

                           XI кръг - отложен мач

10 декември 2016, събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    3:2 

                           XVI кръг

25 февруари 2017, събота, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      4:0 
25 февруари 2017, събота, 13:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                 4:1 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             0:1 
в Климент: *
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски-Раковски (София)        4:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Лудогорец 1945.
26 февруари 2017, неделя, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           1:1 
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)                       1:0 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      2:0 
1 март 2017, сряда, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   0:1 

                           XVII кръг

4 март 2017, събота, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Левски (София)                       3:1 
Славия 1913 (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)              4:0 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              2:0 
4 март 2017, събота, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)         7:1 
Левски-Раковски (София) - Ботев (Пловдив)                 2:2 
Ботев 2002 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)               2:2 
5 март 2017, неделя, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                        2:0 
Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен)                   6:0 

                           XVIII кръг

10 март 2017, петък, 14:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                0:3 
11 март 2017, събота, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)             4:3 
Пирин (Благоевград) - Ботев 2002 (Пловдив)                4:1 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:2 
11 март 2017, събота, 14:30 ч:
Левски (София) - Левски-Раковски (София)                  2:1 
12 март 2017, неделя, 11:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черно море (Варна)               0:1 
12 март 2017, неделя, 14:30 ч:
Спартак (Плевен) - Септември (София)                      отложен * 
* - отложен, заради 11 заболели състезатели в отбора на Спартак.
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   1:1 
4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Септември (София)                      2:1 

                           XIX кръг

18 март 2017, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Марек 1915 (Дупница)                 6:1 
18 март 2017, събота, 11:00 ч:
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 1:0 
18 март 2017, събота, 14:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                  1:2 
Левски-Раковски (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)          6:2 
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:2 
ЦСКА (София) - Спартак (Плевен)                          11:1 
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  1:0 
19 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 3:0 

                           XX кръг

23 март 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                  0:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:5 
23 март 2017, четвъртък, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                0:1 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       1:0 
Спартак (Плевен) - Ботев 2002 (Пловдив)                   1:3 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            1:6 
Марек 1915 (Дупница) - Левски-Раковски (София)            1:2 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          1:2 (0:2) 

                           XXI кръг

1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 1915 (Дупница)           9:1 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             3:0 
1 април 2017, събота, 13:00 ч:
Левски-Раковски (София) - Пирин (Благоевград)             4:0 
1 април 2017, събота, 15:30 ч:
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                   5:1 
Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  2:0 
Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен)                    4:1 
Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)               0:1 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:0 

                           XXII кръг

8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:1 
8 април 2017, събота, 15:30 ч:
Спартак (Плевен) - Черно море (Варна)                     0:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски-Раковски (София)        3:1 
9 април 2017, неделя, 13:00 ч:
Септември (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                  2:2 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                3:0 
9 април 2017, неделя, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                     1:2 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                    отложен 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (София)                   2:2 
10 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                    1:5 

                           XXIII кръг

22 април 2017, събота, 11:00 ч:
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                     8:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       3:1 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 1:1 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:1 
22 април 2017, събота, 12:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                     2:1 
22 април 2017, събота, 15:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)           0:3 
Левски-Раковски (София) - Спартак (Плевен)                6:2 
Ботев 2002 (Пловдив) - ЦСКА (София)                       2:3 

                           XXIV кръг

26 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев 2002 (Пловдив)             1:0 
Септември (София) - Черно море (Варна)                    0:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:0 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      1:0 
26 април 2017, сряда, 15:30 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:1 (0:1) 
Берое (Стара Загора) - Левски-Раковски (София)            3:3 
Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград)               0:6 
Марек 1915 (Дупница) - Спартак-С 94 (Пловдив)             3:2 

                           XXV кръг

1 май 2017, понеделник, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           7:0 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:0 
1 май 2017, понеделник, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)             2:1 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)              1:3 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 6:2 
Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен)                        5:1 
Левски-Раковски (София) - Септември (София)               0:2 
Славия 1913 (София) - Ботев 2002 (Пловдив)                2:2 

                           XVIII кръг - отложен мач

4 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Септември (София)                      2:1 

                           XXVI кръг

6 май 2017, събота, 10:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                4:0 
6 май 2017, събота, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)                    0:1 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:1 
Спартак (Плевен) - Левски (София)                         0:3 
7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Черно море (Варна)                 0:2 
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:1 
7 май 2017, неделя, 11:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              1:0 
7 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         7:0 

                           XXII кръг - отложен мач

10 май 2017, сряда, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                    1:5 

                           XXVII кръг

13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   4:2 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  3:1 
13 май 2017, събота, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спартак (Плевен)                 2:1 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     2:0 
Левски-Раковски (София) - Ботев 2002 (Пловдив)            3:1 
14 май 2017, неделя, 11:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:4 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       1:1 
14 май 2017, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)              5:2 

                           XXVIII кръг

20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)               2:1 
Славия 1913 (София) - Левски-Раковски (София)             1:2 
Ботев 2002 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:5 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            2:1 (0:1) 
Септември (София) - Левски (София)                        1:2 
Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             3:1 
20 май 2017, събота, 17:00 ч:
Спартак (Плевен) - Марек 1915 (Дупница)                   1:2 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)            0:3 

                           XXIX кръг

29 май 2017, понеделник, 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора)               0:10 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            5:1 
Левски-Раковски (София) - Черно море (Варна)              0:1 
29 май 2017, понеделник, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)         3:0 
Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен)                    5:0 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Септември (София)                0:9 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:0 
Ботев (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                    1:0 

                           XXX кръг

2 юни 2017, петък, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски-Раковски (София)          2:1 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:1 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     5:0 
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски (София)                     2:1 
ЦСКА (София) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     4:0 
Септември (София) - Марек 1915 (Дупница)                  5:2 
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                2:0 
Спартак (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив)               0:1 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 0:0 0:0 4:2 1:0 3:0 7:0 3:1 5:1 6:0 7:1 4:0 1:0 9:1 8:0 5:0 2. Черно море (Варна) 1:1 XXX 0:1 1:0 4:0 3:1 1:1 3:0 3:1 2:0 4:0 2:1 2:0 6:1 4:0 12:0 3. Септември (София) 0:1 0:2 XXX 1:0 4:1 1:2 1:0 2:0 3:0 3:1 2:0 2:1 2:2 5:2 1:0 4:1 4. ЦСКА (София) 0:1 1:0 2:0 XXX 2:1 2:0 6:0 1:0 2:1 2:0 3:2 0:1 5:0 8:0 4:0 11:1 5. Ботев (Пловдив) 1:2 4:0 1:1 1:2 XXX 5:1 3:2 4:2 1:2 2:1 1:2 3:1 1:0 7:1 2:0 5:1 6. Левски (София) 0:2 2:4 0:1 2:0 1:2 XXX 2:0 6:2 2:0 1:0 5:1 2:1 3:0 8:1 3:1 10:0 7. Берое (Стара Загора) 0:1 2:1 0:0 1:0 1:1 2:0 XXX 4:2 3:0 2:0 4:0 3:3 0:2 2:2 3:1 6:0 8. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 1:4 2:0 1:1 1:0 0:3 1:1 XXX 1:6 0:3 3:0 3:1 2:1 1:0 7:0 7:1 9. Славия 1913 (София) 0:0 0:1 0:1 3:1 5:0 0:0 2:0 1:4 XXX 1:0 1:1 1:2 2:2 5:3 4:0 4:1 10. Пирин (Благоевград) 0:1 0:0 0:1 2:2 0:0 1:0 1:1 0:1 3:2 XXX 5:2 1:1 4:1 4:0 2:0 5:0 11. Монтана 1921 (Монтана) 0:0 2:1 0:1 1:2 2:3 1:0 4:3 1:0 1:0 1:0 XXX 2:1 1:0 4:2 0:0 4:1 12. Левски-Раковски (София) 1:3 0:1 0:2 1:1 2:2 1:0 2:3 0:1 0:1 4:0 4:1 XXX 3:1 2:0 6:2 6:2 13. Ботев 2002 (Пловдив) 0:5 0:2 2:3 2:3 1:1 2:1 0:1 0:2 0:4* 2:4 1:1 3:4 XXX 2:2 4:0 1:0 14. Марек 1915 (Дупница) 0:5 0:7 0:3 1:0 1:5 0:3 0:10 2:4 0:3 0:1 2:1 1:2 1:2 XXX 3:2 3:0 15. Спартак-С 94 (Пловдив) 0:5 0:1 0:9 0:1 0:5 2:2 0:0 0:1 0:5 1:3 0:3 1:1 0:1 0:0 XXX 2:1 16. Спартак (Плевен) 0:6 0:2 2:1 1:8 0:3 0:3 0:5 0:1 1:5 0:3 2:2 1:1 1:3 1:2 0:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата


                           Североизточна България

Дунав 2010 (Русе) се класира за квалификациите за Елитната група като най-високо класирал се клуб в Зонална група - Варна без отбор в Елитната група (3-ти).

                           Северозападна България

Етър ВТ (Велико Търново) се класира за квалификациите за Елитната група като победител в Зонална група - Велико Търново.

                           Югозападна България

Миньор (Перник) се класира за квалификациите за Елитната група като най-високо класирал се клуб в Зонална група - София (столица) без отбор в Елитната група (4-ти).

                           Югоизточна България - Първи кръг

За предварителните квалификации за представител на Югоизточна България в квалификациите за Елтината група се класират победителите във Втора подгрупа на Междуобластна група - Пловдив и в Междуобластни групи Хасково, Стара Загора и Бургас: Асеновец 2005 (Асеновград), Хасково (Хасково), Верея (Стара Загора) /2-ри, най-високо класиран клуб без отбор в Елитната група/, и Нефтохимик 1962 (Бургас).
Хасково (Хасково), както и всички останали отбори от Междуобластна група - Хасково, се отказват от участие.
Асеновец 2005 (Асеновград) се отказва от участие и мястото му е заето от Сокол (Марково), 2-ри във Втора подгрупа на Междуобластна група - Пловдив.

31 май 2017, сряда, 18:00 ч:
в Сливен, ст."Хаджи Димитър":
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора)           3:1 
Сокол (Марково)                                           почива

                           Югоизточна България - Финал

4 юни 2017, неделя, 18:00 ч:
в Ягода:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сокол (Марково)                0:2 

                           Финали

Жребий: 9 юни 2017 г., 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.
Отборите имат право да играят само с футболисти, родени след 1 януари 2001 г.

15 юни 2017, четвъртък, 18:00 ч:
в Ягода:
Етър ВТ (Велико Търново) - Сокол (Марково)                1:3 (1:1) 
  [0:1 Ремзи Неджип 5', 1:1 Бранислав Ботев 1п, 1:3 Ремзи Неджип 2п,2п]
  [чк: Мюмюн Исмаил (С) 70']
във Велико Търново, ст."Ивайло":
Дунав 2010 (Русе) - Миньор (Перник)                       5:0 (3:0) 
  [1:0 Валери Иванов 3', 2:0 Виктор Иванов 1п, 3:0 Алберт Силвиев 1п,
   4:0 Румен Тодоров 2п, 5:0 Антонио Обрешков 2п]

                           Допълнителен бараж

26 юни 2017, понеделник, 18:00 ч:
в Криводол, ст."Христо Ботев":
Етър ВТ (Велико Търново) - Миньор (Перник)                2:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Лазаров 75'-д, 2:0 Димитър Митев 79']

нагоре