Юноши младша възраст (род.2000-01):
Пловдив - Междуобластна група 2016/17


Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак-С 94 (Пловдив)             20   18   2   0   67:8    56    
-------------------------------------------------------------------
 2. Родопа Смолян (Смолян)             20   16   2   2   61:11   50    
 3. Марица (Пловдив)                   20   15   0   5   73:19   45    
 4. Труд (Труд)                        20   14   2   4   49:9    44    
 5. Раковски 2011 (Раковски)           20    9   1  10   35:43   28    
 6. Вихър (Строево)                    20    9   0  11   35:54   27    
 7. Борислав 2009 (Първомай)           20    5   4  11   21:39   19     [2 0 0  5:1  6]
 8. Атлетик (Куклен)                   20    6   1  13   29:50   19     [0 0 2  1:5  0]
 9. Гигант (Съединение)                20    5   1  14   16:56   16    
10. Тракия 06 (Стамболийски)           20    4   3  13   23:47   15    
11. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)       20    1   0  19   10:83    3    
--. Брестовица (Брестовица)             1    0   0   1    1:18    - [*]

Бележки
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове в Скутаре.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове през есента на ст."Тодор Диев" в Пловдив, а през пролетта - на ст."Юрий Гагарин" в Пловдив.
  - Раковски 2011 (Раковски) играе домакинските си мачове в кв.Секирово, Раковски.
  - Брестовица (Брестовица) се отказва от участие след I кръг. Резултатите му са анулирани.

                           I кръг

8 септември 2016, четвъртък, 11:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)           1:0 
8 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Труд (Труд)                    0:6 
9 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)        3:0 сл. 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)               18:1  /анулиран/ 
Борислав 2009 (Първомай) - Вихър (Строево)                0:3 
14 септември 2016, сряда, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски)               0:3 сл. * 
* - първоначално 3:0, в последствие на Атлетик е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.

                           II кръг

15 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Труд (Труд) - Борислав 2009 (Първомай)                    5:0 
16 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                    0:11 
17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Вихър (Строево)    2:5 
Брестовица (Брестовица) - Атлетик (Куклен)                анулиран 
18 септември 2016, неделя, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Раковски 2011 (Раковски)         3:0 сл. 
22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак-С 94 (Пловдив)         0:2 

                           III кръг

22 септември 2016, четвъртък, 10:30 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)          анулиран 
Вихър (Строево) - Труд (Труд)                             1:4 
22 септември 2016, четвъртък, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)         1:4 
22 септември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    4:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)       2:1 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)   3:0 сл. 

                           IV кръг

29 септември 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Труд (Труд)        0:3 сл. 
30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)              1:6 
1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Раковски 2011 (Раковски)        анулиран 
1 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Вихър (Строево)                  7:0 
2 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай)       1:1 
Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       7:2 

                           V кръг

6 октомври 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Труд (Труд) - Родопа Смолян (Смолян)                      отложен 
6 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                 4:2 
8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)   3:0 сл. 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            3:0 сл. 
Вихър (Строево) - Тракия 06 (Стамболийски)                1:0 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Брестовица (Брестовица)        анулиран 
26 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Труд (Труд) - Родопа Смолян (Смолян)                      0:1 

                           VI кръг

13 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Труд (Труд)                    0:4 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Брестовица (Брестовица) - Вихър (Строево)                 анулиран 
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               5:0 
Атлетик (Куклен) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 отложен 
15 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопа Смолян (Смолян)     1:5 
16 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            1:1 
27 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:3 сл. 

                           VII кръг

20 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)     9:0 сл. 
Труд (Труд) - Брестовица (Брестовица)                     анулиран 
21 октомври 2016, петък, 13:00 ч:
Вихър (Строево) - Гигант (Съединение)                     4:0 
22 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               3:0 сл. 
22 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Тракия 06 (Стамболийски)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително съобщават, че няма да се явят.
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               1:2 

                           VIII кръг

27 октомври 2016, четвъртък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Труд (Труд)                         1:2 
Спартак-С 94 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)         3:0 
29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 06 (Стамболийски)   3:5 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Атлетик е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
29 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Брестовица (Брестовица) - Родопа Смолян (Смолян)          анулиран 
30 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Вихър (Строево)                        5:0 

                           IX кръг

3 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Труд (Труд) - Марица (Пловдив)                            1:0 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:3 
Вихър (Строево) - Атлетик (Куклен)                        3:0 сл. 
5 ноември 2016, събота, 13:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)              3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   3:0 
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестовица (Брестовица)        анулиран 

                           X кръг

10 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Вихър (Строево)                  6:0 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Брестовица (Брестовица)    анулиран 
Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски)            1:3 
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       5:0 
14 ноември 2016, понеделник, 12:00 ч:
Марица (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                 0:1 
14 ноември 2016, понеделник, 14:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Труд (Труд)                            0:3 

                           XI кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 14:00 ч:
Труд (Труд) - Спартак-С 94 (Пловдив)                      1:1 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Строево) - Раковски 2011 (Раковски)                5:2 
Брестовица (Брестовица) - Гигант (Съединение)             анулиран 
19 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен)                 3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   3:0 сл. 
20 ноември 2016, неделя, 13:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Пловдив)               0:4 

                           V кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 12:00 ч:
Труд (Труд) - Родопа Смолян (Смолян)                      0:1 

                           VI кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:3 сл. 

                           XII кръг

9 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)           отложен 
Труд (Труд) - Раковски 2011 (Раковски)                    3:0 сл. 
11 март 2017, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Гигант (Съединение)        3:0 сл. 
12 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)               1:1 
Вихър (Строево) - Борислав 2009 (Първомай)                3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
19 април 2017, сряда, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)           0:0 
Марица (Пловдив)                                          почива

                           XIII кръг

16 март 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)         5:1 
18 март 2017, събота, 12:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян)         отложен 
19 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Вихър (Строево) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)    7:1 
Борислав 2009 (Първомай) - Труд (Труд)                    0:0 
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    4:1 
2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян)         2:2 
Атлетик (Куклен)                                          почива

                           XIV кръг

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай)         3:0 сл. 
24 март 2017, петък, 16:00 ч:
Труд (Труд) - Вихър (Строево)                             1:0 
25 март 2017, събота, 10:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Раковски 2011 (Раковски)       0:3 
25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Марица (Пловдив)   0:13 
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    3:0 
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XV кръг

27 март 2017, понеделник, 14:00 ч:
Вихър (Строево) - Родопа Смолян (Смолян)                  0:6 
30 март 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Труд (Труд) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)        3:0 сл. 
30 март 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Гигант (Съединение)              3:0 
1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                       1:3 
2 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)       1:1 
Раковски 2011 (Раковски)                                  почива

                           XIII кръг - отложен мач

2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян)         2:2 

                           XVI кръг

7 април 2017, петък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Труд (Труд)                      3:0 сл. 
7 април 2017, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            2:1 
8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) - Атлетик (Куклен)   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
9 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Строево)                0:2 
11 април 2017, вторник, 16:00 ч:
във Войсил:
Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 1:2 
Борислав 2009 (Първомай)                                  почива

                           XVII кръг

13 април 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Труд (Труд) - Тракия 06 (Стамболийски)                    3:0 
13 април 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                 3:0 сл. 
14 април 2017, петък, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)               1:4 
14 април 2017, петък, 12:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)     3:0 сл. 
15 април 2017, събота, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            3:0 сл. 
Вихър (Строево)                                           почива

                           XII кръг - отложен мач

19 април 2017, сряда, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)           0:0 

                           XVIII кръг

21 април 2017, петък, 17:00 ч:
Гигант (Съединение) - Вихър (Строево)                     1:0 
22 април 2017, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак-С 94 (Пловдив)     0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)               3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
23 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               2:0 
24 април 2017, понеделник, 16:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Родопа Смолян (Смолян)         2:6 
Труд (Труд)                                               почива

                           XIX кръг

29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:4 
29 април 2017, събота, 12:00 ч:
Труд (Труд) - Гигант (Съединение)                         3:0 сл. 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   3:0 сл. 
Вихър (Строево) - Марица (Пловдив)                        0:3 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               2:1 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           XX кръг

4 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)         3:0 
5 май 2017, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян)              0:1 
7 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Раковски 2011 (Раковски)   0:3 сл. 
Атлетик (Куклен) - Вихър (Строево)                        7:0 
8 май 2017, понеделник, 10:30 ч:
в Пловдив, ст."Марица":
Марица (Пловдив) - Труд (Труд)                            1:0 
Тракия 06 (Стамболийски)                                  почива

                           XXI кръг

11 май 2017, четвъртък, 18:00 ч:
Труд (Труд) - Атлетик (Куклен)                            7:0 
Вихър (Строево) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  0:5 
13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Гигант (Съединение)            1:2 
14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)       1:2 
17 май 2017, сряда, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)                 4:0 
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград)                      почива

                           XXII кръг

18 май 2017, четвъртък, 18:00 ч:
в Брестник, ст."Беркут":
Спартак-С 94 (Пловдив) - Труд (Труд)                      1:0 
20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Борислав 2009 (Първомай)   0:3 сл. 
Раковски 2011 (Раковски) - Вихър (Строево)                4:1 
20 май 2017, събота, 12:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян)                 4:3 
21 май 2017, неделя, 11:00 ч:
във Войсил:
Марица (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)               3:1 
Гигант (Съединение)                                       почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак-С 94 (Пловдив) XXX 1:0 4:2 1:0 3:0 6:0 3:0 3:0* 3:0 5:1 9:0* --- 2. Родопа Смолян (Смолян) 0:0 XXX 4:0 3:0* 3:0* 7:0 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* --- 3. Марица (Пловдив) 1:2 0:1 XXX 1:0 5:0 5:0 2:0 7:2 4:1 3:1 3:0*(18:1) 4. Труд (Труд) 1:1 0:1 1:0 XXX 3:0* 1:0 5:0 7:0 3:0* 3:0 3:0* --- 5. Раковски 2011 (Раковски) 1:4 2:2 1:4 0:6 XXX 4:1 5:0 3:0* 3:0* 2:1 3:0 --- 6. Вихър (Строево) 0:5 0:6 0:3 1:4 5:2 XXX 3:0* 3:0* 4:0 1:0 7:1 --- 7. Борислав 2009 (Първомай) 1:3 1:4 1:2 0:0 1:2 0:3 XXX 2:1 3:0* 1:1 3:0* --- 8. Атлетик (Куклен) 0:3* 4:3 1:3 0:3 3:0* 7:0 0:3* XXX 4:0 0:3* 3:0* --- 9. Гигант (Съединение) 1:6 0:1 0:11 1:2 2:1 1:0 1:1 3:0 XXX 1:3 3:0* --- 10. Тракия 06 (Стамболийски) 0:2 2:6 0:4 0:4 0:3 0:2 1:1 1:1 1:2 XXX 3:0* --- 11. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 0:3* 1:5 0:13 0:3* 0:3* 2:5 0:3* 0:3* 3:0* 3:5 XXX --- 12. Брестовица (Брестовица) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Асеновец 2005 (Асеновград)         22   18   2   2   96:12   56    
-------------------------------------------------------------------
 2. Сокол (Марково)                    22   17   4   1   76:9    55     [1 1 0  4:1  4]
 3. Локомотив 1926 (Пловдив)           22   18   1   3  106:16   55     [0 1 1  1:4  1]
 4. Хасково (Хасково)                  22   17   1   4   81:22   52    
 5. Брестник 1948 (Пловдив)            22   11   3   8   51:37   36    
 6. Левски (Карлово)                   22   10   2  10   45:40   32    
 7. Юнайтед (Пловдив)                  22    9   0  13   38:50   27    
 8. Евроколеж (Пловдив)                22    8   2  12   32:65   26    
 9. Кричим (Кричим)                    22    6   2  14   27:62   20    
10. Реал (Пловдив)                     22    3   3  16   27:69   12    
11. Вихър (Белозем)                    22    3   2  17   19:88   11    
12. Хисаря 2013 (Хисаря)               22    1   0  21   16:144   3 [*]

Бележки
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Юрий Гагарин" в Пловдив.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове в Оризари.
  - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Пловдив.
  - Реал (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Юрий Гагарин" в Пловдив.
  - Юнайтед (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив.
  - На полусезона Хисаря 2013 (Хисаря) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

10 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Реал (Пловдив) - Хасково (Хасково)                        0:4 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Вихър (Белозем)               13:0 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Юнайтед (Пловдив)                  1:7 
Сокол (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:1 
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:0 
11 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Кричим (Кричим)                     0:4 

                           II кръг

16 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Сокол (Марково)                       0:4 
17 септември 2016, събота, 10:00 ч:
Реал (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 0:3 сл. 
17 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Хисаря 2013 (Хисаря)                    5:3 
17 септември 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Кричим (Кричим)                       3:0 сл. 
17 септември 2016, събота, 12:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                отложен 
18 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          отложен 
25 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          5:0 
16 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                2:1 

                           III кръг

21 септември 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Юнайтед (Пловдив)                      2:0 
24 септември 2016, събота, 10:30 ч:
Хисаря 2013 (Хисаря) - Реал (Пловдив)                     5:6 
в Белозем:
Сокол (Марково) - Вихър (Белозем)                         5:0 
24 септември 2016, събота, 11:00 ч:
в Хасково:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково (Хасково)              1:2 
25 септември 2016, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)             3:2 
Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград)              отложен 
27 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:2 

                           IV кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                   5:0 
1 октомври 2016, събота, 10:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Кричим (Кричим)                 4:2 
1 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Левски (Карлово)                        1:7 
1 октомври 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            1:2 
1 октомври 2016, събота, 12:00 ч:
Реал (Пловдив) - Сокол (Марково)                          0:3 сл. 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)          19:0 

                           V кръг

5 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Реал (Пловдив)                         отложен 
8 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                отложен 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      5:0 
9 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Вихър (Белозем)                     2:2 
Кричим (Кричим) - Юнайтед (Пловдив)                       1:3 
11 октомври 2016, вторник, 16:30 ч:
Хисаря 2013 (Хисаря) - Хасково (Хасково)                  1:15 
26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Реал (Пловдив)                         2:1 
по-късно:
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                3:0 * 
* - игран през април или май.

                           VI кръг

14 октомври 2016, петък, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:0 
14 октомври 2016, петък, 12:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               5:0 
14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)            0:4 
15 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         1:1 
16 октомври 2016, неделя, 11:00 ч:
Хисаря 2013 (Хисаря) - Сокол (Марково)                    0:8 
16 октомври 2016, неделя, 13:00 ч:
Реал (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                      1:1 

                           VII кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Хасково (Хасково)                       2:2 
в Баня:
Левски (Карлово) - Хисаря 2013 (Хисаря)                  13:0 
22 октомври 2016, събота, 13:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)               1:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Вихър (Белозем)              7:0 
23 октомври 2016, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:6 
Кричим (Кричим) - Реал (Пловдив)                          3:2 

                           II кръг - отложен мач

25 октомври 2016, вторник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          5:0 

                           VIII кръг

28 октомври 2016, петък, 16:30 ч:
Хасково (Хасково) - Юнайтед (Пловдив)                     4:0 
29 октомври 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Вихър е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч.
Реал (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)               отложен 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Кричим (Кричим)                7:1 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Евроколеж (Пловдив)                4:3 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        отложен 
2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Реал (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)               0:7 
23 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        3:0 

                           IX кръг

2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Хасково (Хасково)                      2:6 
3 ноември 2016, четвъртък, 15:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Вихър (Белозем)                       2:1 
5 ноември 2016, събота, 10:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                     1:4 
5 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     2:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Реал (Пловдив)                  3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
6 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Хисаря 2013 (Хисаря)                    4:2 

                           X кръг

9 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    3:0 
12 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        3:0 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Асеновец 2005 (Асеновград)         0:19 
Сокол (Марково) - Кричим (Кричим)                        10:0 
12 ноември 2016, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Вихър (Белозем)                       3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
14 ноември 2016, понеделник, 14:30 ч:
Реал (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                        0:1 

                           II кръг - отложен мач

16 ноември 2016, сряда, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                2:1 

                           XI кръг

17 ноември 2016, четвъртък, 15:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Хасково (Хасково)                   0:4 
18 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:1 
19 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Реал (Пловдив)                          4:2 
19 ноември 2016, събота, 12:30 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)           12:0 
20 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Левски (Карлово)                        1:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              отложен 
12 април 2017, сряда, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              1:0 

                           VIII кръг - отложен мач

23 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        3:0 

                           V кръг - отложен мач

26 ноември 2016, събота, 10:30 ч:
Левски (Карлово) - Реал (Пловдив)                         2:1 

                           III кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:2 

                           XII кръг

11 март 2017, събота, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:3 сл. 
Юнайтед (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)                  3:0 сл. 
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 отложен 
11 март 2017, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Реал (Пловдив)                        3:0 сл. 
12 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             5:0 
Кричим (Кричим) - Евроколеж (Пловдив)                     1:2 
по-късно:
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 1:3 * 
* - игран през април или май.

                           XIII кръг

15 март 2017, сряда, 15:00 ч:
в Дъбене:
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                1:1 
19 март 2017, неделя, 09:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Реал (Пловдив)                 5:0 
19 март 2017, неделя, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Юнайтед (Пловдив)                       3:0 
19 март 2017, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:5 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Вихър (Белозем)                    0:3 сл. 
19 март 2017, неделя, 11:00 ч:
Кричим (Кричим) - Хасково (Хасково)                       отложен 
12 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Кричим (Кричим) - Хасково (Хасково)                       0:3 

                           XIV кръг

25 март 2017, събота, 10:00 ч:
в Марково:
Вихър (Белозем) - Сокол (Марково)                         0:8 
Брестник 1948 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)             1:2 
25 март 2017, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Кричим (Кричим)              6:0 
25 март 2017, събота, 11:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Хасково (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив)              2:5 
25 март 2017, събота, 12:00 ч:
Реал (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)                     3:0 сл. 
27 март 2017, понеделник, 11:00 ч:
в Садово:
Юнайтед (Пловдив) - Левски (Карлово)                      0:1 

                           XV кръг

29 март 2017, сряда, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Вихър (Белозем)                        3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
1 април 2017, събота, 10:30 ч:
Хисаря 2013 (Хисаря) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:3 сл. 
2 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:5 
2 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково (Хасково)            4:1 
2 април 2017, неделя, 12:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                   1:0 
2 април 2017, неделя, 13:30 ч:
Сокол (Марково) - Реал (Пловдив)                          3:0 сл. 

                           XVI кръг

8 април 2017, събота, 10:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      2:2 
8 април 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково)                1:1 
Юнайтед (Пловдив) - Кричим (Кричим)                       3:0 
8 април 2017, събота, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Хисаря 2013 (Хисаря)                  3:0 сл. 
9 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Вихър (Белозем) - Евроколеж (Пловдив)                     0:1 
11 април 2017, вторник, 10:30 ч:
Реал (Пловдив) - Левски (Карлово)                         2:2 

                           XIII кръг - отложен мач

12 април 2017, сряда, 11:00 ч:
Кричим (Кричим) - Хасково (Хасково)                       0:3 

                           XI кръг - отложен мач

12 април 2017, сряда, 14:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)              1:0 

                           XVII кръг

14 април 2017, петък, 11:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Хасково (Хасково)               0:3 
15 април 2017, събота, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив)            5:0 
15 април 2017, събота, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем)                         3:0 сл. 
Евроколеж (Пловдив) - Реал (Пловдив)                      отложен 
Сокол (Марково) - Хисаря 2013 (Хисаря)                    3:0 сл. 
15 април 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив)               0:3 сл. 
25 май 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Реал (Пловдив)                      5:1 

                           XVIII кръг

22 април 2017, събота, 10:00 ч:
Вихър (Белозем) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:7 
22 април 2017, събота, 10:30 ч:
Хисаря 2013 (Хисаря) - Левски (Карлово)                   0:3 сл. 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)            9:0 
Реал (Пловдив) - Кричим (Кричим)                          1:1 
22 април 2017, събота, 12:00 ч:
Хасково (Хасково) - Сокол (Марково)                       0:2 
22 април 2017, събота, 13:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)               2:3 

                           XIX кръг

26 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                        0:1 
29 април 2017, събота, 10:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Вихър (Белозем)                 2:1 
29 април 2017, събота, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Хисаря 2013 (Хисаря)                3:0 сл. 
30 април 2017, неделя, 10:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Реал (Пловдив)               4:0 
30 април 2017, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Локомотив 1926 (Пловдив)                0:2 
30 април 2017, неделя, 12:00 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Хасково (Хасково)                     0:7 

                           XX кръг

3 май 2017, сряда, 17:00 ч:
Хасково (Хасково) - Левски (Карлово)                      6:1 
5 май 2017, петък, 16:00 ч:
Реал (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                  отложен 
6 май 2017, събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                     отложен 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Кричим (Кричим)                    0:3 сл. 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:0 
Вихър (Белозем) - Юнайтед (Пловдив)                       0:4 
16 май 2017, вторник, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                     5:1 
18 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Реал (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                  1:5 

                           XXI кръг

11 май 2017, четвъртък, 18:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)        0:3 
13 май 2017, събота, 10:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хисаря 2013 (Хисаря)         3:0 сл. 
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
13 май 2017, събота, 11:00 ч:
Вихър (Белозем) - Хасково (Хасково)                       0:3 сл. 
13 май 2017, събота, 18:30 ч:
Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив)                        4:1 
14 май 2017, неделя, 10:30 ч:
Кричим (Кричим) - Сокол (Марково)                         0:3 сл. 

                           XX кръг - отложени мачове

16 май 2017, вторник, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                     5:1 
18 май 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Реал (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                  1:5 

                           XXII кръг

17 май 2017, сряда, 18:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)             10:4 
19 май 2017, петък, 11:00 ч:
Хасково (Хасково) - Евроколеж (Пловдив)                   3:2 
20 май 2017, събота, 10:00 ч:
Реал (Пловдив) - Вихър (Белозем)                          6:1 
20 май 2017, събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              1:1 
Хисаря 2013 (Хисаря) - Брестник 1948 (Пловдив)            0:3 сл. 
20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Кричим (Кричим)                        3:0 сл. 

                           XVII кръг - отложен мач

25 май 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Реал (Пловдив)                      5:1 

                           V кръг - отложен мач

по-късно:
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                3:0 * 
* - игран през април или май.

                           XII кръг - отложен мач

по-късно:
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                 1:3 * 
* - игран през април или май.

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Асеновец 2005 (Асеновград) XXX 1:0 2:1 4:1 5:0 5:0 5:0 5:0 6:0 4:0 7:0 3:0* 2. Сокол (Марково) 1:1 XXX 3:0 2:2 1:1 3:0 3:0 5:1 10:0 3:0* 5:0 3:0* 3. Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 1:1 XXX 1:2 3:0 5:0 10:4 9:0 7:1 5:0 13:0 19:0 4. Хасково (Хасково) 1:2 0:2 2:5 XXX 3:0 6:1 4:0 3:2 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 5. Брестник 1948 (Пловдив) 2:2 1:3 0:3 0:3 XXX 2:1 1:0 1:2 4:2 3:0* 2:1 12:0 6. Левски (Карлово) 1:0 0:1 0:3* 2:6 1:1 XXX 2:0 3:0 3:0* 2:1 3:0*13:0 7. Юнайтед (Пловдив) 0:4 0:4 0:1 0:7 2:3 0:1 XXX 5:0 3:0 4:1 2:1 3:0* 8. Евроколеж (Пловдив) 1:5 1:4 1:6 0:4 3:2 3:0* 1:0 XXX 0:4 5:1 2:2 3:0* 9. Кричим (Кричим) 1:2 0:3* 0:2 0:3 1:5 1:0 1:3 1:2 XXX 3:2 3:0* 4:2 10. Реал (Пловдив) 0:7 0:3* 0:3* 0:4 1:5 2:2 0:1 1:1 1:1 XXX 6:1 3:0* 11. Вихър (Белозем) 0:7 0:8 0:3* 0:3* 0:3* 1:7 0:4 0:1 1:1 4:2 XXX 5:3 12. Хисаря 2013 (Хисаря) 0:19 0:8 0:3* 1:15 0:3* 0:3* 1:7 4:3 0:3* 5:6 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре