Юноши младша възраст (род.1999-00):
Пловдив - Междуобластна група 2015/16 »


Юноши младша "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Евроколеж (Пловдив) 18 14 1 3 52:22 43 ------------------------------------------------------------------- 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 18 13 1 4 67:23 40 3. Ботев 2002 (Пловдив) 18 12 2 4 47:14 38 4. Асеновец 2005 (Асеновград) 18 11 2 5 40:23 35 5. СК Марица (Пловдив) 18 9 2 7 43:21 29 6. Спартак-С 94 (Пловдив) 18 9 1 8 36:28 28 7. Родопа Смолян (Смолян) 18 7 2 9 27:32 23 8. Брестник 1948 (Пловдив) 18 4 2 12 26:32 14 9. Марица 2003 (Маноле) 18 3 1 14 24:44 10 10. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 18 1 0 17 12:135 3
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища: - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница; - Брестник 1948 (Пловдив) на ст."Юрий Гагарин" в Пловдив; - СК Марица (Пловдив) - на терена на Английската гимназия в Пловдив през есента и в Милево през пролетта; - Спартак-С 94 (Пловдив) - на ст."Пловдив" в Пловдив; - останалите отбори играят домакинските си мачове на терените, на които играе и мъжкият отбор на клуба. I кръг 18 септември 2015 г., петък, 17:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 10:1 19 септември 2015 г., събота, 10:30 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4 Марица 2003 (Маноле) - Евроколеж (Пловдив) 2:3 19 септември 2015 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Ботев 2002 (Пловдив) 2:3 19 септември 2015 г., събота, 15:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - СК Марица (Пловдив) 0:7 II кръг 26 септември 2015 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив) 1:1 Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Брестник 1948 (Пловдив) 1:5 26 септември 2015 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1 27 септември 2015 г., неделя, 12:00 ч: в Труд: СК Марица (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 1:1 III кръг 30 септември 2015 г., сряда, 17:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 9:1 2 октомври 2015 г., петък, 16:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:0 3 октомври 2015 г., събота, 13:00 ч: в Брестник, ст."Беркут": Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 1:1 4 октомври 2015 г., неделя, 10:30 ч: Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2 4 октомври 2015 г., неделя, 12:30 ч: Евроколеж (Пловдив) - СК Марица (Пловдив) 3:0 сл. * * - първоначално 1:1, в последствие приъсден срещу СК Марица заради нередовен играч. IV кръг 9 октомври 2015 г., петък, 14:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив) 2:1 10 октомври 2015 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - СК Марица (Пловдив) 3:0 сл. * * - първоначално 1:1, в последствие на СК Марица е присъдена служебна загуба за нередовен играч. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. * * - първоначално 2:8, в последствие на Марица 2003 е присъдена служебна загуба за нередовен играч. 10 октомври 2015 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 11 октомври 2015 г., неделя, 12:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив) 0:2 V кръг 17 октомври 2015 г., събота, 10:00 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:1 17 октомври 2015 г., събота, 10:30 ч: Марица 2003 (Маноле) - Родопа Смолян (Смолян) 2:1 СК Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3 18 октомври 2015 г., неделя, 10:30 ч: Евроколеж (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 10:1 19 октомври 2015 г., понеделник, 16:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 5:0 VI кръг 22 октомври 2015 г., четвъртък, 15:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Евроколеж (Пловдив) 0:3 23 октомври 2015 г., петък, 16:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. 26 октомври 2015 г., понеделник, 10:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - СК Марица (Пловдив) 1:10 Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 VII кръг 28 октомври 2015 г., сряда, 15:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) отложен 31 октомври 2015 г., събота, 10:30 ч: Марица 2003 (Маноле) - Брестник 1948 (Пловдив) 1:0 31 октомври 2015 г., събота, 12:00 ч: СК Марица (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 3:1 2 ноември 2015 г., понеделник, 10:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас) 9:1 4 ноември 2015 г., сряда, 15:00 ч: Евроколеж (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 3:1 29 ноември 2015 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:2 VIII кръг 4 ноември 2015 г., сряда, 14:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. 6 ноември 2015 г., петък, 14:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - СК Марица (Пловдив) 0:4 7 ноември 2015 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 10:0 Брестник 1948 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив) 1:3 7 ноември 2015 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1 IX кръг 13 ноември 2015 г., петък, 10:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1 14 ноември 2015 г., събота, 10:30 ч: Марица 2003 (Маноле) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:3 сл. * * - първоначално 2:1, в последствие присъден срещу Маноле 2003 заради нередовен футболист. 14 ноември 2015 г., събота, 11:00 ч: Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Родопа Смолян (Смолян) 1:5 15 ноември 2015 г., неделя, 10:30 ч: Евроколеж (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1 16 ноември 2015 г., понеделник, 15:00 ч: СК Марица (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив) 3:1 VII кръг - отложен мач 29 ноември 2015 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:2 X кръг 26 март 2016 г., събота, 10:30 ч: Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1:9 Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив) 1:0 СК Марица (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 26 март 2016 г., събота, 12:00 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 6:0 27 март 2016 г., неделя, 12:00 ч: Евроколеж (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. XI кръг 30 март 2016 г., сряда, 15:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 1:0 1 април 2016 г., петък, 15:00 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 7:0 2 април 2016 г., събота, 10:30 ч: Марица 2003 (Маноле) - СК Марица (Пловдив) 0:3 сл. * * - първоначално 2:1, в последствие на Марица 2003 (Маноле) е присъдена служебна загуба заради нередовни футболисти. Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2 3 април 2016 г., неделя, 12:00 ч: Евроколеж (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 2:0 XII кръг 9 април 2016 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 2:0 Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:21 Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. СК Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след края на сезона. 9 април 2016 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив) 3:0 сл. XIII кръг 15 април 2016 г., петък, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 5:0 15 април 2016 г., петък, 15:00 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1 16 април 2016 г., събота, 10:30 ч: СК Марица (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив) 1:2 Марица 2003 (Маноле) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 14:0 сл. 17 април 2016 г., неделя, 10:30 ч: Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2 XIV кръг 22 април 2016 г., петък, 17:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 23 април 2016 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив) 4:2 Асеновец 2005 (Асеновград) - СК Марица (Пловдив) 2:2 23 април 2016 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. 24 април 2016 г., неделя, 10:30 ч: Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Евроколеж (Пловдив) 1:4 27 май 2016 г., петък, 17:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 XV кръг 29 април 2016 г., петък, 12:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:2 2 май 2016 г., понеделник, 10:30 ч: СК Марица (Пловдив) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0 сл. Марица 2003 (Маноле) - Спартак-С 94 (Пловдив) 2:3 Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив) отложен 2 май 2016 г., понеделник, 12:00 ч: Евроколеж (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) отложен 18 май 2016 г., сряда, 12:00 ч: Евроколеж (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 1:3 25 май 2016 г., сряда, 17:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив) 2:1 XVI кръг 6 май 2016 г., петък, 18:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив) 1:3 7 май 2016 г., събота, 10:00 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. 7 май 2016 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 Сокол-Ф (кв.Д.Воден, Ас) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 сл. 7 май 2016 г., събота, 12:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - СК Марица (Пловдив) 1:0 XVII кръг 14 май 2016 г., събота, 10:30 ч: Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) - Ботев 2002 (Пловдив) 0:3 сл. СК Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1:0 Марица 2003 (Маноле) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4 15 май 2016 г., неделя, 10:00 ч: Евроколеж (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив) 3:1 15 май 2016 г., неделя, 12:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) 4:2 XV кръг - отложен мач 18 май 2016 г., сряда, 12:00 ч: Евроколеж (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 1:3 XVIII кръг 21 май 2016 г., събота, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив) 4:0 21 май 2016 г., събота, 10:30 ч: Ботев 2002 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. Родопа Смолян (Смолян) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 3:0 сл. 23 май 2016 г., понеделник, 10:30 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 26 май 2016 г., четвъртък, 17:00 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - СК Марица (Пловдив) 1:0 XV кръг - отложен мач 25 май 2016 г., сряда, 17:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив) 2:1 XIV кръг - отложен мач 27 май 2016 г., петък, 17:00 ч: Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Евроколеж (Пловдив) XXX 4:1 2:0 4:2 3:0* 3:1 1:3 3:1 3:0*10:1 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 XXX 0:2 2:2 0:7 5:0 5:0 2:1 3:0* 9:1 3. Ботев 2002 (Пловдив) 1:1 1:2 XXX 1:2 3:0* 2:0 6:0 4:2 3:0*10:0 4. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2 0:3 0:2 XXX 2:2 0:1 4:2 1:0 3:0* 9:1 5. СК Марица (Пловдив) 3:0* 0:2 1:2 2:3 XXX 1:0 3:1 3:1 1:1 3:0* 6. Спартак-С 94 (Пловдив) 1:3 1:2 1:0 1:2 0:4 XXX 1:0 2:1 3:0*10:1 7. Родопа Смолян (Смолян) 0:3 1:0 2:3 0:1 1:0 1:1 XXX 3:0* 3:0* 3:0* 8. Брестник 1948 (Пловдив) 1:3 1:2 1:1 0:4 1:0 0:1 1:1 XXX 3:0* 7:0 9. Марица 2003 (Маноле) 2:3 2:4 0:3* 0:2 0:3* 2:3 2:1 1:0 XXX 14:0* 10. Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 1:4 0:21 0:3* 0:3* 1:10 1:9 1:5 1:5 3:0* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Юноши младша "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Марица (Пловдив) 16 11 5 0 63:16 38 [0 2 0 3:3 2, 2 гола на чужд терен] ------------------------------------------------------------------- 2. Брестник 1948 (Пловдив) 16 12 2 2 42:8 38 [0 2 0 3:3 2, 1 гол на чужд терен] 3. Пълдин (Пловдив) 16 11 3 2 52:13 36 4. Тракия 06 (Стамболийски) 16 10 1 5 36:13 31 5. Раковски 2011 (Раковски) 16 8 2 6 54:38 26 6. Атлетик (Куклен) 16 5 3 8 17:28 18 7. Гигант (Съединение) 16 4 0 12 25:63 12 8. Борислав 2009 (Първомай) 16 1 1 14 5:69 4 9. Труд (Труд) 16 1 1 14 8:54 4 [*]
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища: - Брестник 1948 (Пловдив) на ст."Юрий Гагарин" в Пловдив; - Марица (Пловдив) - на ст."Марица" в Пловдив през есента и в Скутаре през пролетта; - Пълдин (Пловдив) - на ст."Пловдив" в Пловдив; - останалите отбори играят домакинските си мачове на терените, на които играе и мъжкият отбор на клуба. - Труд (Труд) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му от есента се зачитат, а на противниците му по програма през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 19 септември 2015 г., събота, 10:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Пълдин (Пловдив) 3:0 20 септември 2015 г., неделя, 10:30 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Труд (Труд) 1:7 Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив) 1:7 Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив) 1:4 Гигант (Съединение) почива II кръг 25 септември 2015 г., петък, 17:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) 5:0 Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:4 26 септември 2015 г., събота, 10:00 ч: Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски) 6:4 27 септември 2015 г., неделя, 10:30 ч: Труд (Труд) - Атлетик (Куклен) 0:0 Брестник 1948 (Пловдив) почива III кръг 3 октомври 2015 г., събота, 10:30 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение) 0:6 Раковски 2011 (Раковски) - Труд (Труд) 8:0 Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Пловдив) отложен 4 октомври 2015 г., неделя, 10:30 ч: Атлетик (Куклен) - Пълдин (Пловдив) 0:1 4 ноември 2015 г., сряда, 15:00 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Пловдив) 2:2 Тракия 06 (Стамболийски) почива IV кръг 9 октомври 2015 г., петък, 16:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски) 2:2 9 октомври 2015 г., петък, 16:30 ч: Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен) 0:1 10 октомври 2015 г., събота, 10:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 11 октомври 2015 г., неделя, 10:30 ч: Труд (Труд) - Брестник 1948 (Пловдив) 0:2 Марица (Пловдив) почива V кръг 17 октомври 2015 г., събота, 10:30 ч: Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение) 6:2 Марица (Пловдив) - Труд (Труд) 8:0 17 октомври 2015 г., събота, 12:00 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 0:1 18 октомври 2015 г., неделя, 10:30 ч: Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:0 Борислав 2009 (Първомай) почива VI кръг 23 октомври 2015 г., петък, 14:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Марица (Пловдив) 1:1 26 октомври 2015 г., понеделник, 10:30 ч: Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив) 0:3 Тракия 06 (Стамболийски) - Раковски 2011 (Раковски) 4:3 Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен) 0:0 Труд (Труд) почива VII кръг 30 октомври 2015 г., петък, 10:30 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:0 31 октомври 2015 г., събота, 10:30 ч: Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение) 3:0 1 ноември 2015 г., неделя, 10:00 ч: Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай) 7:0 2 ноември 2015 г., понеделник, 10:30 ч: Труд (Труд) - Пълдин (Пловдив) 1:4 Атлетик (Куклен) почива III кръг - отложен мач 4 ноември 2015 г., сряда, 15:00 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Марица (Пловдив) 2:2 VIII кръг 7 ноември 2015 г., събота, 10:30 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Пловдив) 1:1 8 ноември 2015 г., неделя, 10:00 ч: Гигант (Съединение) - Труд (Труд) 4:0 8 ноември 2015 г., неделя, 10:30 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Брестник 1948 (Пловдив) 0:9 Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски) 3:3 Пълдин (Пловдив) почива IX кръг 13 ноември 2015 г., петък, 14:00 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 3:0 сл. Пълдин (Пловдив) - Гигант (Съединение) 2:0 14 ноември 2015 г., събота, 10:00 ч: Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 сл. 15 ноември 2015 г., неделя, 10:30 ч: Труд (Труд) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Раковски 2011 (Раковски) почива X кръг 25 март 2016 г., петък, 15:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:2 27 март 2016 г., неделя, 10:30 ч: Труд (Труд) - Борислав 2009 (Първомай) 0:3 сл. Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 3:2 27 март 2016 г., неделя, 12:30 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски) 0:1 Гигант (Съединение) почива XI кръг 1 април 2016 г., петък, 16:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Гигант (Съединение) 3:0 сл. 2 април 2016 г., събота, 10:30 ч: Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив) 2:7 3 април 2016 г., неделя, 10:30 ч: Атлетик (Куклен) - Труд (Труд) 3:0 сл. Борислав 2009 (Първомай) - Пълдин (Пловдив) 0:8 Брестник 1948 (Пловдив) почива XII кръг 6 април 2016 г., сряда, 10:30 ч: Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай) 4:1 8 април 2016 г., петък, 16:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 4:0 9 април 2016 г., събота, 10:30 ч: Труд (Труд) - Раковски 2011 (Раковски) 0:3 сл. 10 април 2016 г., неделя, 10:30 ч: Марица (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив) 1:1 Тракия 06 (Стамболийски) почива XIII кръг 16 април 2016 г., събота, 10:00 ч: Раковски 2011 (Раковски) - Пълдин (Пловдив) 0:5 16 април 2016 г., събота, 10:30 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Труд (Труд) 3:0 сл. 17 април 2016 г., неделя, 10:30 ч: Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение) 3:0 сл. Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:5 Марица (Пловдив) почива XIV кръг 22 април 2016 г., петък, 14:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив) 0:3 22 април 2016 г., петък, 17:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен) 3:0 сл. * * - първоначално 0:0, в последствие на Атлетик е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. 23 април 2016 г., събота, 10:30 ч: Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски) 3:9 24 април 2016 г., неделя, 10:30 ч: Труд (Труд) - Марица (Пловдив) 0:3 сл. Борислав 2009 (Първомай) почива XVIII кръг - изтеглен мач 24 април 2016 г., неделя, 10:30 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив) 0:5 XV кръг 2 май 2016 г., понеделник, 10:30 ч: Марица (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 1:1 Брестник 1948 (Пловдив) - Гигант (Съединение) 6:2 Раковски 2011 (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски) 1:2 Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 сл. Труд (Труд) почива XVI кръг 6 май 2016 г., петък, 15:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Труд (Труд) 3:0 сл. 6 май 2016 г., петък, 18:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Пловдив) 0:1 8 май 2016 г., неделя, 10:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски) 0:1 8 май 2016 г., неделя, 10:30 ч: Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив) 1:10 Атлетик (Куклен) почива XVII кръг 12 май 2016 г., четвъртък, 10:30 ч: Брестник 1948 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 14 май 2016 г., събота, 10:30 ч: Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен) 3:0 сл. 15 май 2016 г., неделя, 10:30 ч: Труд (Труд) - Гигант (Съединение) 0:3 сл. Марица (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) отложен 23 май 2016 г., понеделник, 10:30 ч: Марица (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:0 Пълдин (Пловдив) почива XVIII кръг 24 април 2016 г., неделя, 10:30 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив) 0:5 20 май 2016 г., петък, 18:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Труд (Труд) 3:0 сл. 22 май 2016 г., неделя, 10:30 ч: Атлетик (Куклен) - Брестник 1948 (Пловдив) 0:1 Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив) изтеглен 23 май 2016 г., понеделник, 17:00 ч: Гигант (Съединение) - Пълдин (Пловдив) 0:12 Раковски 2011 (Раковски) почива XVII кръг - отложен мач 23 май 2016 г., понеделник, 10:30 ч: Марица (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица (Пловдив) XXX 1:1 1:1 2:0 6:4 3:2 3:0 3:0* 8:0 2. Брестник 1948 (Пловдив) 2:2 XXX 0:1 1:0 0:1 3:0* 6:2 3:0 3:0* 3. Пълдин (Пловдив) 1:1 0:3 XXX 3:2 2:2 4:0 2:0 5:0 3:0* 4. Тракия 06 (Стамболийски) 1:1 0:1 3:0 XXX 4:3 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 5. Раковски 2011 (Раковски) 2:7 1:4 0:5 1:2 XXX 3:0* 6:2 7:0 8:0 6. Атлетик (Куклен) 1:7 0:1 0:1 1:0 3:3 XXX 3:0* 3:0* 3:0* 7. Гигант (Съединение) 1:10 0:3 0:12 0:4 3:9 0:1 XXX 4:1 4:0 8. Борислав 2009 (Първомай) 0:5 0:9 0:8 0:5 0:1 0:0 0:6 XXX 1:7 9. Труд (Труд) 0:3* 0:2 1:4 0:3* 0:3* 0:0 0:3* 0:3* XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре