« ОФГ Стара Загора 2015/16 »

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бузлуджа (Енина)                   24   18   4   2   77:24   58        [1 0 1  4:4  3, 2 гола на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
 2. Верея II (Стара Загора)            24   19   1   4   67:19   58        [1 0 1  4:4  3, 0 гола на чужд терен]
 3. Мини "Марица-изток" (Раднево)      24   17   4   3   59:20   55       
 4. Чирпан (Чирпан)                    24   16   4   4   58:25   52       
 5. Елтемир (Крън)                     24   14   4   6   71:41   46       
 6. Тунджа 2006 (Ягода)                24   14   3   7   57:32   45       
 7. Млада гвардия (Розово)             24    8   0  16   24:48   24       
 8. Минерал (Овощник)                  24    7   2  15   31:55   23 [+]   
 9. Габровница 04 (Горно Сахране)      24    6   4  14   26:40   22       
10. Левски (Сърнево)                   24    6   3  15   32:57   21       
11. Тунджа 2010 (Копринка)             24    5   3  16   34:67   18       
12. Левски (Оризово)                   24    5   2  17   28:79   17 [+]   
13. Локомотив (Тулово)                 24    3   2  19   19:76   11 [+]   
--. Загоре (Загоре)                     0    0   0   0    0:0     -    [*]

Бележки
  - Стара Загора (Стара Загора), 16-ти в Югоизточна "В" АФГ и изваден от групата през изминалия сезон; има право да се включи в ОФГ Стара Загора, но не заявява участие.
  - Левски (Оризово), Локомотив (Тулово) и Минерал (Овощник) се включват в групата.
  - Загоре (Загоре) се отказва непосредствено преди началото на сезона.

                           I кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)                        2:2 
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             отложен 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2010 (Копринка)    0:0 
Загоре (Загоре) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           анулиран 
Левски (Оризово) - Минерал (Овощник)                      2:0 
Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово)                     0:0 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   1:4 
22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             2:2 

                           II кръг

12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Тулово)                      4:0 
Минерал (Овощник) - Левски (Сърнево)                      2:0 
Елтемир (Крън) - Загоре (Загоре)                          анулиран 
Бузлуджа (Енина) - Верея II (Стара Загора)                2:0 * 
* - Бузлуджа е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Оризово)          4:1 
Тунджа 2010 (Копринка) - Млада гвардия (Розово)           2:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране)       2:0 

                           III кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                 2:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          1:1 
Загоре (Загоре) - Тунджа 2010 (Копринка)                  анулиран 
Левски (Оризово) - Елтемир (Крън)                         1:1 
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          2:2 
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 (Ягода)              0:3 
Локомотив (Тулово) - Минерал (Овощник)                    2:2 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2015, вторник, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)             2:2 

                           IV кръг

26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                       2:0 
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)                         5:1 
на неутрален терен: *
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)                 3:0 
* - на неутрален терен, заради наказание с лишаване от домакинство на
    Бузлуджа.
Верея II (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)        отложен 
Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Оризово)                 2:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Загоре (Загоре)                     анулиран 
27 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)        4:0 

                           V кръг

3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           1:3 
Загоре (Загоре) - Бузлуджа (Енина)                        анулиран 
Левски (Оризово) - Тунджа 2006 (Ягода)                    1:5 
Левски (Сърнево) - Тунджа 2010 (Копринка)                 4:3 
Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево)         1:2 
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Верея II (Стара Загора)          2:1 
Локомотив (Тулово) - Елтемир (Крън)                       1:4 

                           VI кръг

10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           2:2 
Елтемир (Крън) - Минерал (Овощник)                        3:3 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Оризово)                       8:1 
Верея II (Стара Загора) - Загоре (Загоре)                 анулиран 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)    0:1 
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Локомотив (Тулово)               0:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Сърнево)                    3:2 

                           VII кръг

17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Загоре (Загоре) - Габровница 04 (Горно Сахране)           анулиран 
Левски (Оризово) - Верея II (Стара Загора)                0:2 
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина)                       1:3 
Минерал (Овощник) - Тунджа 2010 (Копринка)                7:1 
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  2:4 
Локомотив (Тулово) - Тунджа 2006 (Ягода)                  0:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Елтемир (Крън)            4:1 

                           VIII кръг

24 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          4:1 
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     6:0 
Верея II (Стара Загора) - Левски (Сърнево)                3:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Оризово)          3:1 
25 октомври 2015, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    1:4 
Тунджа 2006 (Ягода) - Минерал (Овощник)                   3:0 
Млада гвардия (Розово) - Загоре (Загоре)                  анулиран 

                           IX кръг

31 октомври 2015, събота, 15:00 ч:
Загоре (Загоре) - Чирпан (Чирпан)                         анулиран 
Левски (Оризово) - Млада гвардия (Розово)                 1:0 
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          1:3 
Минерал (Овощник) - Бузлуджа (Енина)                      0:3 
Елтемир (Крън) - Тунджа 2010 (Копринка)                   3:0 
1 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Верея II (Стара Загора)              1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)       1:0 

                           X кръг

7 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2010 (Копринка)                  3:0 
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          3:1 
Верея II (Стара Загора) - Минерал (Овощник)               3:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)        2:3 
Загоре (Загоре) - Левски (Оризово)                        анулиран 
8 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Елтемир (Крън)                      4:3 
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)                 0:1 

                           XI кръг

14 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Левски (Оризово) - Чирпан (Чирпан)                        0:4 
Левски (Сърнево) - Загоре (Загоре)                        анулиран 
Минерал (Овощник) - Габровница 04 (Горно Сахране)         1:0 
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                         2:3 
15 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Млада гвардия (Розово)               2:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Верея II (Стара Загора)   2:1 
Тунджа 2010 (Копринка) - Тунджа 2006 (Ягода)              2:4 

                           XII кръг

21 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)                     1:0 
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2010 (Копринка)                 7:4 
Верея II (Стара Загора) - Елтемир (Крън)                  2:1 
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн)    1:1 
Загоре (Загоре) - Локомотив (Тулово)                      анулиран 
Левски (Оризово) - Левски (Сърнево)                       0:1 
22 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)                0:1 

                           XIII кръг

28 ноември 2015, събота, 15:00 ч:
Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)                        0:4 
Минерал (Овощник) - Загоре (Загоре)                       анулиран 
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)            4:1 
29 ноември 2015, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Левски (Оризово)                     0:3 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово)    1:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Верея II (Стара Загора)          0:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Бузлуджа (Енина)                    2:2 

                           IV кръг - отложен мач

27 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)        4:0 

                           XIV кръг

5 март 2016, събота, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)                        0:0 
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   2:1 
Минерал (Овощник) - Левски (Оризово)                      3:0 
6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора)             1:2 
Тунджа 2010 (Копринка) - Габровница 04 (Горно Сахране)    2:1 
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево)                     2:3 
Мини "Марица-изток" (Раднево)                             почива

                           XV кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Чирпан (Чирпан)                      1:4 
Левски (Сърнево) - Минерал (Овощник)                      0:2 
Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:2 
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2010 (Копринка)           1:3 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода)       0:1 
Верея II (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)                4:2 
Елтемир (Крън)                                            почива

                           XVI кръг

19 март 2016, събота, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Верея II (Стара Загора)                 0:2 
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)          1:0 
Елтемир (Крън) - Левски (Оризово)                         8:1 
Минерал (Овощник) - Локомотив (Тулово)                    3:0 
20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово)              0:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)          2:0 
Тунджа 2010 (Копринка)                                    почива

                           XVII кръг

26 март 2016, събота, 15:00 ч:
Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан)                       0:1 
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                         3:3 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Верея II (Стара Загора)   0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно преди последния
    кръг за сезона.
27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        2:6 
Левски (Оризово) - Тунджа 2010 (Копринка)                 5:1 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 0:6 
Тунджа 2006 (Ягода)                                       почива

                           XVIII кръг

2 април 2016, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           3:0 
Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово)                       6:2 
3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)          4:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Оризово)                    3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно преди последния
    кръг за сезона.
Тунджа 2010 (Копринка) - Левски (Сърнево)                 0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно преди последния
    кръг за сезона.
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Минерал (Овощник)         6:0 
Бузлуджа (Енина)                                          почива

                           XIX кръг

9 април 2016, събота, 17:00 ч:
Минерал (Овощник) - Елтемир (Крън)                        1:4 
Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина)                       2:6 
10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)           3:0 
Локомотив (Тулово) - Тунджа 2010 (Копринка)               0:5 
Левски (Сърнево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    2:6 
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)    3:2 
Верея II (Стара Загора)                                   почива

                           XX кръг

16 април 2016, събота, 17:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 
Тунджа 2010 (Копринка) - Минерал (Овощник)                5:2 
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево)            2:0 
17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Левски (Оризово)                9:1 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево)                       5:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Локомотив (Тулово)                  3:0 
Габровница 04 (Горно Сахране)                             почива

                           XXI кръг

23 април 2016, събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          4:1 
Минерал (Овощник) - Тунджа 2006 (Ягода)                   1:3 
Левски (Сърнево) - Верея II (Стара Загора)                1:5 
24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Тунджа 2010 (Копринка)    3:0 
Локомотив (Тулово) - Бузлуджа (Енина)                     0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно преди последния
    кръг за сезона.
Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране)          отложен 
24 май 2016, вторник, 18:00 ч:
Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране)          0:2 
Млада гвардия (Розово)                                    почива

                           XXII кръг

29 април 2016, петък, 17:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Левски (Оризово)                 3:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)          1:0 
Верея II (Стара Загора) - Локомотив (Тулово)              3:0 
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник)                      3:2 
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини "Марица-изток" (Раднево)       1:1 
Тунджа 2010 (Копринка) - Елтемир (Крън)                   1:2 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XXIII кръг

7 май 2016, събота, 18:00 ч:
Елтемир (Крън) - Тунджа 2006 (Ягода)                      3:2 
Минерал (Овощник) - Верея II (Стара Загора)               0:7 
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово)                 0:1 
8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 2010 (Копринка) - Чирпан (Чирпан)                  2:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина)          2:0 
Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране)        1:3 
Левски (Оризово)                                          почива

                           XXIV кръг

15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово)                        5:1 
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово)               отложен 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Минерал (Овощник)         3:0 
Верея II (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Раднево)   2:0 
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                         1:0 
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 2010 (Копринка)              5:0 
24 май 2016, вторник, 18:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово)               4:1 
Левски (Сърнево)                                          почива

                           XXV кръг

21 май 2016, събота, 18:00 ч:
Елтемир (Крън) - Верея II (Стара Загора)                  3:1 
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово)                0:2 
Левски (Сърнево) - Левски (Оризово)                       7:1 
22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)                     2:4 
Тунджа 2010 (Копринка) - Бузлуджа (Енина)                 0:3 
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:0 
Локомотив (Тулово)                                        почива

                           XXI кръг - отложен мач

24 май 2016, вторник, 18:00 ч:
Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране)          0:2 

                           XXIV кръг - отложен мач

24 май 2016, вторник, 18:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово)               4:1 

                           XXVI кръг

28 май 2016, събота, 18:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)                        1:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            2:2 
Бузлуджа (Енина) - Тунджа 2006 (Ягода)                    4:0 
29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)                     3:0 
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    0:3 
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2010 (Копринка)          3:0 
Минерал (Овощник)                                         почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Бузлуджа (Енина) XXX 2:0 3:1 2:2 1:0 4:0 3:0 3:2 1:0 5:0 7:4 8:1 6:0 --- 2. Верея II (Стара Загора) 4:2 XXX 2:0 2:1 2:1 2:2 4:0 3:0 3:0* 3:0 3:0 9:1 3:0 --- 3. Мини "Марица-изток" (Раднево) 2:0 2:1 XXX 3:0 4:1 1:0 1:0 6:0 3:0 2:0 3:0 4:1 4:0 --- 4. Чирпан (Чирпан) 0:0 0:2 2:2 XXX 4:1 1:0 3:0 2:0 3:0 1:0 3:0 5:1 4:0 --- 5. Елтемир (Крън) 2:3 3:1 2:0 4:1 XXX 3:2 2:1 3:3 4:1 5:1 3:0 8:1 6:2 --- 6. Тунджа 2006 (Ягода) 2:2 1:2 1:1 2:4 4:3 XXX 0:1 3:0 2:0 3:2 5:0 3:0* 3:0 --- 7. Млада гвардия (Розово) 0:6 2:1 0:3 2:4 1:4 0:3 XXX 0:1 3:2 0:1 1:3 3:1 4:1 --- 8. Минерал (Овощник) 0:3 0:7 1:2 0:1 1:4 1:3 0:2 XXX 1:0 2:0 7:1 3:0 3:0 --- 9. Габровница 04 (Горно Сахране) 1:1 0:3* 1:1 1:3 2:2 0:1 0:1 3:0 XXX 1:0 0:0 3:1 2:3 --- 10. Левски (Сърнево) 1:3 1:5 2:2 0:4 3:3 2:6 0:1 0:2 1:3 XXX 4:3 7:1 0:0 --- 11. Тунджа 2010 (Копринка) 0:3 0:1 1:4 2:2 1:2 2:4 2:1 5:2 2:1 0:3* XXX 2:2 0:1 --- 12. Левски (Оризово) 2:6 0:2 0:2 0:4 1:1 1:5 1:0 2:0 0:2 0:1 5:1 XXX 3:0 --- 13. Локомотив (Тулово) 0:3* 1:2 2:6 1:4 1:4 0:2 2:1 2:2 1:3 2:3 0:5 0:3 XXX --- 14. Загоре (Загоре) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Футбол от Стара Загора

Елтемир (Крън)

нагоре