Женски футбол 2015/16

« Женски футбол 2015/16 »


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. НСА (София) 18 17 1 0 123:6 52 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. ЛП Суперспорт (София) 18 15 0 3 93:16 45 3. Спортика (Благоевград) 18 14 1 3 71:22 43 4. Екомет 90 (Пловдив) 18 9 3 6 51:22 30 [1 1 0 2:0 4] 5. Болярки (Велико Търново) 18 9 3 6 45:24 30 [+] [0 1 1 0:2 1] 6. ЖФК Берое (Стара Загора) 18 5 2 11 20:44 17 7. Севлиево лейдис (Севлиево) 18 4 4 10 21:53 16 [+] 8. ЖФК Варна (Варна) 18 4 2 12 29:64 14 [+][*] 9. Академик - Гео Милев (София) 18 2 3 13 18:58 9 10. Бургос лейдис (Бургас) 18 1 1 16 11:173 4 [+][*]
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища: - Академик - Гео Милев (София) - нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/, София; - Болярки (Велико Търново) - ст."Ивайло", Велико Търново; - Бургос лейдис (Бургас) - ст."Черноморец", Бургас; - Екомет 90 (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив; - ЖФК Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора; - ЖФК Варна (Варна) - ст."Локомотив", Варна; - ЛП Суперспорт (София) - комплекс "Царско село", София; - НСА (София) - ст."НСА", София; - Севлиево лейдис (Севлиево) - ст."Раковски" - помощен терен, Севлиево; - Спортика (Благоевград) - ст."Христо Ботев", Благоевград. - ЖФК Варна се отделя от Спартак 1918 (Варна) и след като завършва 8-ми и е изваден от първенството през изминалия сезон; отново се включва в групата. - Болярки (Велико Търново), Бургос лейдис (Бургас) и Севлиево лейдис (Севлиево) се включват в групата. - На 8 март 2016 г. е на съвместна пресконференция е обявено, че Бургос лейдис (Бургас) се влива в Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас), клуб без женски отбор към момента, и ще се състезава от името на Нефтохимик Бургас 1962. Тъй като наредбата на БФС не позволява промяна в името и обединения по време на сезона; промяната влиза в сила след края на сеозна. I кръг 5 септември 2015 г., събота, 16:00 ч: НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 9:0 (4:0) [1:0 11._ 6', 2:0 2._ 22', 3:0 7._ 23', 4:0 16._ 39', 6:0 11._ 47',52'; 7:0 2._ 60', 8:0 13._ 74', 9:0 20._ 85'] 6 септември 2015 г., неделя, 11:30 ч: Спортика (Благоевград) - Бургос лейдис (Бургас) 6:2 6 септември 2015 г., неделя, 13:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Екомет 90 (Пловдив) 0:3 6 септември 2015 г., неделя, 16:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:1 (0:1) [0:1 Диана-Михаела Славчева 27'] в Шемшево: Болярки (Велико Търново) - ЛП Суперспорт (София) 0:1 II кръг 12 септември 2015 г., събота, 13:00 ч: Бургос лейдис (Бургас) - НСА (София) 1:9 Академик - Гео Милев (София) - ЖФК Варна (Варна) 1:1 [Никол Николова - ???] 12 септември 2015 г., събота, 16:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Суперспорт (София) отложен Севлиево лейдис (Севлиево) - Болярки (Велико Търново) 0:3 (0:0) [0:2 Даяна Георгиева 75',80'; 0:3 Полина Таймо 85'] [ид: Даяна Георгиев (Б) 2п при 0:0] Екомет 90 (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 1:4 22 ноември 2015 г., неделя, 13:30 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Суперспорт (София) 1:4 (0:1) III кръг 26 септември 2015 г., събота, 15:00 ч: НСА (София) - Екомет 90 (Пловдив) 7:1 27 септември 2015 г., неделя, 15:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:3 (0:1) [0:1 Петя Дикова 1п, 0:2 Силвия Кефалова 2п, 0:3 Нина Георгиева 2п] Спортика (Благоевград) - Академик - Гео Милев (София) 3:0 Болярки (Велико Търново) - Бургос лейдис (Бургас) 3:2 ЛП Суперспорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 9:0 IV кръг 3 октомври 2015 г., събота, 11:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград) 0:5 [Лили Костова (4), ???] 3 октомври 2015 г., събота, 13:00 ч: Бургос лейдис (Бургас) - ЛП Суперспорт (София) 1:6 3 октомври 2015 г., събота, 14:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:0 (1:0) [1:0 Нина Георгиева 37'] 3 октомври 2015 г., събота, 15:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - НСА (София) 0:6 (0:2) 4 октомври 2015 г., неделя, 15:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Болярки (Велико Търново) отложен 29 ноември 2015 г., неделя, 13:30 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Болярки (Велико Търново) 0:0 V кръг 11 октомври 2015 г., неделя, 12:00 ч: НСА (София) - ЖФК Варна (Варна) 10:0 11 октомври 2015 г., неделя, 13:00 ч: в Рилци: Спортика (Благоевград) - ЖФК Берое (Стара Загора) 7:1 (1:1) [Лили Костова (3), Илиана Бъндева (2), Венидона Сърбинска, Стефка Петкова - Петя Дикова] Севлиево лейдис (Севлиево) - Бургос лейдис (Бургас) 0:0 11 октомври 2015 г., неделя, 15:00 ч: в Самоводене: Болярки (Велико Търново) - Академик - Гео Милев (София) 1:1 (0:0) [0:1 Виктория Тодорова 70', 1:1 Лора Петрова 75'] ЛП Суперспорт (София) - Екомет 90 (Пловдив) 2:1 VI кръг 17 октомври 2015 г., събота, 14:00 ч: Спортика (Благоевград) - НСА (София) 1:4 (0:3) [0:1 Велина Кошулева 4', 0:2 Симона Петкова 25', 0:3 Велина Кошулева 40', 0:4 Валентина Асенова 2п, 1:4 Венидона Сърбинска 90'] 18 октомври 2015 г., неделя, 14:00 ч: в Стара Загора, кв.Кольо Ганчев, ст."Трейс арена" - изкуствен терен: ЖФК Берое (Стара Загора) - Бургос лейдис (Бургас) 3:1 (1:0) [1:0 Петя Дикова 7', 2:0 Силвия Кефалова 57', 3:0 Тина Орешкова 58', 3:1 Моника Михалева 60'] Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 5:0 Академик - Гео Милев (София) - ЛП Суперспорт (София) 2:4 (0:2) [0:1 _ 8', 0:2 _ 30', 0:3 _ 55', 1:3 Ивета Кьосева 64', 1:4 _ 76', 2:4 Верче Гьоргиева 89'] ЖФК Варна (Варна) - Болярки (Велико Търново) 2:6 (1:2) [1:0 _ 1п, 1:1 Лора Петрова 1п, 1:2 Даяна Георгиева 1п, 1:3 Тодорка Тодорова 2п, 2:3 _ 2п, 2:4 Теодора Христова 2п, 2:5 Велизара Владимирова 2п, 2:6 Теодора Христова 2п] VII кръг 31 октомври 2015 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 7:0 (4:0) 1 ноември 2015 г., неделя, 13:00 ч: Болярки (Велико Търново) - Спортика (Благоевград) 1:2 ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Варна (Варна) 5:0 Бургос лейдис (Бургас) - Екомет 90 (Пловдив) 0:3 1 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Академик - Гео Милев (София) 0:2 (0:2) [0:1 Верче Гьоргиева 1п, 0:2 Виктория Тодорова 1п] VIII кръг 7 ноември 2015 г., събота, 13:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Севлиево лейдис (Севлиево) 2:2 7 ноември 2015 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - Болярки (Велико Търново) 6:0 8 ноември 2015 г., неделя, 13:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - Бургос лейдис (Бургас) 9:0 (2:0) [1:0 Анна Попова 6', 2:0 Верче Гьоргиева 12'-д, 3:0 Виктория Тодорова 57', 4:0 Анна Попова 60', 5:0 Верче Гьоргиева 63', 6:0 Албена Тончева 67', 7:0 Ива Радкова 73', 8:0 Албена Тончева 74', 9:0 Ина Атанасова 82'] 8 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Спортика (Благоевград) - ЛП Суперспорт (София) 4:0 8 ноември 2015 г., неделя, 15:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив) 0:0 IX кръг 15 ноември 2015 г., неделя, 13:30 ч: Болярки (Велико Търново) - ЖФК Берое (Стара Загора) 2:1 (2:1) Бургос лейдис (Бургас) - ЖФК Варна (Варна) 0:9 Екомет 90 (Пловдив) - Академик - Гео Милев (София) 2:0 15 ноември 2015 г., неделя, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград) 1:8 15 ноември 2015 г., неделя, 16:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - НСА (София) 1:2 [0:1 Силвия Радойска _-д, 0:2 Валентина Кошулева _, 1:2 _ _] II кръг - отложен мач 22 ноември 2015 г., неделя, 13:30 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Суперспорт (София) 1:4 (0:1) IV кръг - отложен мач 29 ноември 2015 г., неделя, 13:30 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Болярки (Велико Търново) 0:0 X кръг 19 март 2016 г., събота, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София) 0:5 (0:0) 20 март 2016 г., неделя, 11:30 ч: Бургос лейдис (Бургас) - Спортика (Благоевград) 0:15 20 март 2016 г., неделя, 13:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 20 март 2016 г., неделя, 14:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - Болярки (Велико Търново) 2:1 20 март 2016 г., неделя, 15:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - Академик - Гео Милев (София) 1:1 (0:0) [1:0 Нина Георгиева 70', 1:1 Габриела Найденова 77'-аг] XI кръг 26 март 2016 г., събота, 14:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) отложен 27 март 2016 г., неделя, 11:30 ч: НСА (София) - Бургос лейдис (Бургас) 23:0 ЖФК Варна (Варна) - Академик - Гео Милев (София) 3:1 (1:1) [1:0 Женя Стрезова 11', 1:1 _ 15', 2:1 Росиана Димитрова 2п, 3:1 Ирене Гисберт Мартинес 2п-д] 27 март 2016 г., неделя, 14:00 ч: Болярки (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево) 3:2 (0:1) [0:1 Елена Луканова 20', 0:2 Моника Симеонова 61', 1:2 Тодорка Тодорова 86', 2:2 Даяна Георгиева 87', 3:2 Лора Петрова 90'+1'-д] [чк: _ (вр) (С) 90'] Спортика (Благоевград) - Екомет 90 (Пловдив) 1:0 (1:0) [1:0 Венидона Сърбинска 3'] ненасрочен: ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XII кръг 2 април 2016 г., събота, 15:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София) 0:5 3 април 2016 г., неделя, 13:30 ч: Бургос лейдис (Бургас) - Болярки (Велико Търново) 0:14 [Велизара Владимирова, Лора Петрова, Найме Джикелова, Теодора Йорданова, Даяна Георгиева (част от голмайсторите)] Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Суперспорт (София) 0:4 3 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна) 1:3 (0:1) [0:3 Женя Стрезова 14',61',66'; 1:3 Нина Георгиева 85'] Академик - Гео Милев (София) - Спортика (Благоевград) 1:3 (1:2) [0:1 Инна Димова 8', 1:1 _ 20', 1:2 Вероника Гоцев 35'-д, 1:3 Илияна Бъндева 58'] XIII кръг 10 април 2016 г., неделя, 11:30 ч: Спортика (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 сл. 10 април 2016 г., неделя, 12:00 ч: ЛП Суперспорт (София) - Бургос лейдис (Бургас) 32:0 10 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора) 2:0 (2:0) [1:0 Вероника Станева 5', 2:0 Моника Симеонова 10'] Болярки (Велико Търново) - Екомет 90 (Пловдив) 0:2 НСА (София) - Академик - Гео Милев (София) 6:0 XIV кръг 16 април 2016 г., събота, 14:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград) 0:6 (0:3) 17 април 2016 г., неделя, 11:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - НСА (София) 0:9 17 април 2016 г., неделя, 13:00 ч: Бургос лейдис (Бургас) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:8 17 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - Болярки (Велико Търново) 0:6 Екомет 90 (Пловдив) - ЛП Суперспорт (София) 0:3 XV кръг 23 април 2016 г., събота, 15:00 ч: НСА (София) - Спортика (Благоевград) 6:0 24 април 2016 г., неделя, 15:00 ч: Бургос лейдис (Бургас) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:6 (0:4) [0:1 Звезделина Георгиева 1п, 0:2 Мануела Енчева 1п, 0:3 Нина Георгиева 1п, 0:4 Нина Георгиева 1п, 0:5 Румяна Петкова 2п, 0:6 Мануела Енчева 2п] ЛП Суперспорт (София) - Академик - Гео Милев (София) 7:0 Болярки (Велико Търново) - ЖФК Варна (Варна) 2:0 24 април 2016 г., неделя, 17:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Екомет 90 (Пловдив) 0:0 XVI кръг 7 май 2016 г., събота, 15:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - НСА (София) 1:4 (1:2) [Тина Орешкова за 1:0 - ???] 8 май 2016 г., неделя, 13:00 ч: Спортика (Благоевград) - Болярки (Велико Търново) 2:0 ЖФК Варна (Варна) - ЛП Суперспорт (София) 0:6 8 май 2016 г., неделя, 16:00 ч: Академик - Гео Милев (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:2 Екомет 90 (Пловдив) - Бургос лейдис (Бургас) 19:0 XI кръг - отложен мач ненасрочен: ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XVII кръг 11 май 2016 г., сряда, 18:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора) 2:0 (0:0) ЛП Суперспорт (София) - Спортика (Благоевград) 4:0 14 май 2016 г., събота, 13:00 ч: Бургос лейдис (Бургас) - Академик - Гео Милев (София) 3:0 22 май 2016 г., неделя, 10:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна) 3:1 25 май 2016 г., сряда, 16:00 ч: Болярки (Велико Търново) - НСА (София) 1:1 XVIII кръг 28 май 2016 г., събота, 13:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Бургос лейдис (Бургас) 8:1 28 май 2016 г., събота, 16:30 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - Болярки (Велико Търново) 0:2 (0:2) НСА (София) - ЛП Суперспорт (София) 4:0 Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:1 Академик - Гео Милев (София) - Екомет 90 (Пловдив) 0:9
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX 4:0 6:0 7:1 6:0 7:0 9:0 10:0 6:0 23:0 2. ЛП Суперспорт (София) 1:2 XXX 4:0 2:1 2:1 3:0* 9:0 5:0 7:0 32:0 3. Спортика (Благоевград) 1:4 4:0 XXX 1:0 2:0 7:1 1:1 3:0* 3:0 6:2 4. Екомет 90 (Пловдив) 0:5 0:3 1:4 XXX 0:0 2:0 5:0 3:0 2:0 19:0 5. Болярки (Велико Търново) 1:1 0:1 1:2 0:2 XXX 2:1 3:2 2:0 1:1 3:2 6. ЖФК Берое (Стара Загора) 1:4 1:4 0:6 0:0 0:2 XXX 1:0 1:3 1:1 3:1 7. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:5 0:4 1:8 0:0 0:3 2:0 XXX 3:1 0:2 0:0 8. ЖФК Варна (Варна) 0:9 0:6 0:5 0:3 2:6 0:3 2:2 XXX 3:1 8:1 9. Академик - Гео Милев (София) 0:6 2:4 1:3 0:9 0:6 0:1 0:2 1:1 XXX 9:0 10. Бургос лейдис (Бургас) 1:9 1:6 0:15 0:3 0:14 0:6 0:8 0:9 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България

1/4 финали

Спортика (Благоевград)4 ЖФК Берое (Стара Загора)1
Севлиево лейдис (Севлиево)2 ЖФК Варна (Варна)1
ЛП Суперспорт (София)5 Болярки (Велико Търново)1
Екомет 90 (Пловдив)0 НСА (София)7

1/2 финали

Спортика (Благоевград)5 Севлиево лейдис (Севлиево)1
ЛП Суперспорт (София)1 НСА (София)2

Финал

Спортика (Благоевград)1 НСА (София)3

                           1/4 финали

21 май 2016 г., събота, 14:00 ч:
Спортика (Благоевград) - ЖФК Берое (Стара Загора)         4:1 (3:0) 
  [за Берое Нина Иванова за 3:1]
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна)            2:1 
21 май 2016 г., събота, 15:00 ч:
в София, ст."НСА":
Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София)                         0:7 
22 май 2016 г., неделя, 16:00 ч:
в Костинброд, ст."Белица":
ЛП Суперспорт (София) - Болярки (Велико Търново)          5:1 

                           1/2 финали

10 юни 2016 г., петък, 16:30 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево)       5:1 (3:1) 
10 юни 2016 г., петък, 18:45 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
ЛП Суперспорт (София) - НСА (София)                       1:2 

                           Финал за 3-то място

12 юни 2016 г., неделя, 10:00 ч:
в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - изкуствен терен:
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Суперспорт (София)        0:3 (0:1) 
  [0:1 _ 6', 0:2 _ 46', 0:3 _ 74']

                           Финал

12 юни 2016 г., неделя, 11:00 ч:
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      1:3 (1:2) 
  [0:1 Качулска 7'-аг, 1:1 Инна Димова 32', 1:2 Велина Кошулева 41',
   1:3 Моника Ръжгева 60']

нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг
Група 2 11 август 2015 г., вторник, 16:00 ч: НСА (София) - Драгон 2014 (Скопие, Македония, 1) 6:0 (5:0) 11 август 2015 г., вторник, 21:30 ч: ПАОК (Солун, Гърция, 1) - Гленторан (Белфаст, СИр, 1) 4:0 (1:0) 13 август 2015 г., четвъртък, 16:00 ч: ПАОК (Солун, Гърция, 1) - Драгон 2014 (Скопие,Мак,1) 10:0 (4:0) 13 август 2015 г., четвъртък, 21:30 ч: Гленторан (Белфаст, Северна Ирландия, 1) - НСА (София) 1:2 (1:0) 16 август 2015 г., неделя, 18:00 ч: НСА (София) - ПАОК (Солун, Гърция, 1) 0:4 (0:1) Драгон 2014 (Скопие,Мак,1) - Гленторан (Белфаст, СИр, 1) 0:2 (0:2) М П Р З ГР Т
1. ПАОК (Солун, Гърция, 1) 3 3 0 0 18:0 9 1/16 финали ------------------------------------------------------------------- 2. НСА (София) 3 2 0 1 8:5 6 3. Гленторан (Белфаст, С.Ирландия, 1) 3 1 0 2 3:6 3 4. Драгон 2014 (Скопие, Македония, 1) 3 0 0 3 0:18 0
нагоре

Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре