Женски футбол 2016/17

« Женски футбол 2016/17 »


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. НСА (София) 20 18 0 2 116:7 54 Шампион, ШЛ ------------------------------------------------------------------- 2. ЛП Супер спорт (София) 20 17 2 1 86:11 53 3. Екомет 90 (Пловдив) 20 16 0 4 66:19 48 4. Спортика (Благоевград) 20 12 2 6 55:19 38 5. Болярки (Велико Търново) 20 11 1 8 59:28 34 6. ЖФК Бургас (Бургас) 20 8 3 9 37:60 27 [+] 7. ЖФК Берое (Стара Загора) 20 6 3 11 38:31 21 8. Севлиево лейдис (Севлиево) 20 4 5 11 28:47 17 9. ЖФК Варна (Варна) 20 4 3 13 15:70 15 10. Пълдин (Пловдив) 20 4 1 15 24:105 13 [+] 11. Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 0 0 20 1:128 0 [+][*]
Бележки - Академик - Гео Милев, 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Пълдин (Пловдив) и ЖФК Бургас (Бургас) се включват в групата. - На 8 март 2016 г. Бургус лейдис (Бургас) се влива в Нефтохимик 1962 (Бургас) и от този сезон е представителен женски отбор на клуба. - Отборите играят домакинските си мачове както следва: - ЖФК Берое (Стара Загора) - на изкуствения терен на ст."Берое" в Стара Загора; - ЖФК Бургас (Бургас) - в кв.Ветрен, Бургас; - Болярки (Велико Търново) - на ст."Ивайло" във Велико Търново; - Екомет 90 (Пловдив) - на ст."Пловдив" в Пловдив; - ЖФК Варна (Варна) - на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка; - Севлиево лейдис (Севлиево) - на помощния терен на ст."Раковски" в Севлиево; - ЛП Супер спорт (София) - на ст."Белица" в Костинброд; - Нефтохимик 1962 (Бургас) - на ст."Червено знаме" в кв.Долно Езерово, Бургас; - НСА (София) - на ст."НСА" в София. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 11:00 ч: в Рилци: Спортика (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 17:0 10 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: в кв.Ветрен, Бургас: ЖФК Бургас (Бургас) - Болярки (Велико Търново) 2:4 10 септември 2016 г., събота, 16:30 ч: в Калояново: Пълдин (Пловдив) - НСА (София) 0:27 11 септември 2016 г., неделя, 16:30 ч: в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен: ЖФК Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив) 0:1 (0:1) [0:1 Цветана Манчева 19'] в Костинброд, ст."Белица": ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 7:1 ЖФК Варна (Варна) почива II кръг 17 септември 2016 г., събота, 16:00 ч: НСА (София) - ЛП Супер спорт (София) 1:2 18 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград) 2:2 Екомет 90 (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 5:1 Болярки (Велико Търново) - ЖФК Берое (Стара Загора) 2:0 (0:0) ЖФК Варна (Варна) - ЖФК Бургас (Бургас) 1:3 Нефтохимик 1962 (Бургас) почива III кръг 24 септември 2016 г., събота, 13:00 ч: Спортика (Благоевград) - НСА (София) 0:2 25 септември 2016 г., неделя, 12:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:7 25 септември 2016 г., неделя, 15:00 ч: в Труд: Пълдин (Пловдив) - Болярки (Велико Търново) 1:11 ЛП Супер спорт (София) - Екомет 90 (Пловдив) 4:0 25 септември 2016 г., неделя, 16:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна) 6:0 (2:0) [Нина Георгиева (3), Тина Орешкова (2), Надя Тодорова] ЖФК Бургас (Бургас) почива IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч: НСА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 сл. * * - гостите предварително заявяват, че няма да се явят. 2 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Пълдин (Пловдив) 1:1 2 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 2:0 Болярки (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) 0:5 2 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: ЖФК Бургас (Бургас) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:0 Севлиево лейдис (Севлиево) почива V кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Варна (Варна) 7:0 9 октомври 2016 г., неделя, 13:30 ч: Спортика (Благоевград) - Болярки (Велико Търново) 1:0 9 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ЖФК Бургас (Бургас) 1:6 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Екомет 90 (Пловдив) 0:19 Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София) 0:8 ЖФК Берое (Стара Загора) почива VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 11:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград) отложен 15 октомври 2016 г., събота, 13:00 ч: Болярки (Велико Търново) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен ЖФК Бургас (Бургас) - ЛП Супер спорт (София) отложен 15 октомври 2016 г., събота, 13:30 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) отложен ЖФК Берое (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив) 7:0 (4:0) [2:0 Нина Георгиев 1п,1п; 3:0 Надя Тодорова 1п-д, 4:0 Тина Орешкова 1п, 6:0 Нина Георгиева 2п,2п; 7:0 Силвия Кефалова 2п] 3 декември 2016 г., събота, 12:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 2:0 3 декември 2016 г., събота, 13:00 ч: ЖФК Бургас (Бургас) - ЛП Супер спорт (София) 0:4 [Ивет Василева, Полина Георгиева, Биляна Пенчева Ебру Недрет] 3 декември 2016 г., събота, 14:00 ч: Болярки (Велико Търново) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 18:0 (10:0) [1:0 Лора Петрова 5', 2:0 Даяна Георгиева 6', 4:0 Лора Петрова 7',8'; 5:0 Недрет Заструг 17', 6:0 Лора Петрова 20', 7:0 Звезделина Георгиева 22', 8:0 Лора Петрова 26', 9:0 Милена Андреева 31', 10:0 Лора Петрова 40', 12:0 Теодора Йорданова 46',48'; 13:0 Даяна Георгиева 59', 16:0 Габриела Христова 70',80',82'; 17:0 Теодора Йорданова 85', 18:0 Недрет Застург 90'] 4 декември 2016 г., неделя, 11:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград) 0:4 (0:2) [0:1 Вени Сърбинска 5', 0:2 Емили Дамянова 15', 0:4 Вероника Гоцева 2п,2п] НСА (София) почива VII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - Екомет 90 (Пловдив) 4:0 30 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЖФК Варна (Варна) 0:1 30 октомври 2016 г., неделя, 11:30 ч: Спортика (Благоевград) - ЖФК Бургас (Бургас) 0:1 30 октомври 2016 г., неделя, 13:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 2:2 (0:2) [0:1 Тина Орешкова 1п, 0:2 Надя Тодорова 1п, 1:2 _ 2п, 2:2 Надя Тодорова 2п-аг] 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Болярки (Велико Търново) 0:2 Пълдин (Пловдив) почива VIII кръг 5 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:4 ЖФК Бургас (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 сл. * * - прекратен в 4' при 0:0 след като футболист на гостите, започнали със 7 човека, се контузва. ЖФК Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград) 0:1 (0:0) [0:1 Вероника Гоцева 47'-д] в Костинброд, ст."Белица": Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 0:6 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Болярки (Велико Търново) - НСА (София) 0:6 Екомет 90 (Пловдив) почива IX кръг 12 ноември 2016 г., събота, 11:30 ч: НСА (София) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 12 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч: Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 12 ноември 2016 г., събота, 13:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:12 (0:10) Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Бургас (Бургас) 0:3 Екомет 90 (Пловдив) - Болярки (Велико Търново) 2:0 ЛП Супер спорт (София) почива X кръг 20 ноември 2016 г., неделя, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 8:0 ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград) 2:2 20 ноември 2016 г., неделя, 13:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Екомет 90 (Пловдив) 0:6 ЖФК Бургас (Бургас) - НСА (София) 2:6 в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен: ЖФК Берое (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:0 Болярки (Велико Търново) почива XI кръг 26 ноември 2016 г., събота, 13:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЛП Супер спорт (София) 1:10 НСА (София) - ЖФК Берое (Стара Загора) 4:0 (1:0) Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Бургас (Бургас) 4:0 Болярки (Велико Търново) - ЖФК Варна (Варна) 4:0 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив) 1:2 Спортика (Благоевград) почива VI кръг - отложени мачове 3 декември 2016 г., събота, 12:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 2:0 3 декември 2016 г., събота, 13:00 ч: ЖФК Бургас (Бургас) - ЛП Супер спорт (София) 0:4 [Ивет Василева, Полина Георгиева, Биляна Пенчева Ебру Недрет] 3 декември 2016 г., събота, 14:00 ч: Болярки (Велико Търново) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 18:0 (10:0) [1:0 Лора Петрова 5', 2:0 Даяна Георгиева 6', 4:0 Лора Петрова 7',8'; 5:0 Недрет Заструг 17', 6:0 Лора Петрова 20', 7:0 Звезделина Георгиева 22', 8:0 Лора Петрова 26', 9:0 Милена Андреева 31', 10:0 Лора Петрова 40', 12:0 Теодора Йорданова 46',48'; 13:0 Даяна Георгиева 59', 16:0 Габриела Христова 70',80',82'; 17:0 Теодора Йорданова 85', 18:0 Недрет Застург 90'] 4 декември 2016 г., неделя, 11:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград) 0:4 (0:2) [0:1 Вени Сърбинска 5', 0:2 Емили Дамянова 15', 0:4 Вероника Гоцева 2п,2п] XII кръг 11 март 2017 г., събота, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спортика (Благоевград) 0:3 сл. 11 март 2017 г., събота, 14:30 ч: НСА (София) - Пълдин (Пловдив) 10:0 12 март 2017 г., неделя, 14:30 ч: Болярки (Велико Търново) - ЖФК Бургас (Бургас) 6:0 Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора) 3:0 (1:0) Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София) 1:3 ЖФК Варна (Варна) почива XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 12:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - изкуствен терен: ЖФК Берое (Стара Загора) - Болярки (Велико Търново) 0:2 (0:0) 18 март 2017 г., събота, 14:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) 1:2 Пълдин (Пловдив) - Екомет 90 (Пловдив) 1:2 19 март 2017 г., неделя, 13:30 ч: Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) 3:1 19 март 2017 г., неделя, 14:30 ч: ЖФК Бургас (Бургас) - ЖФК Варна (Варна) 3:3 Нефтохимик 1962 (Бургас) почива XIV кръг 25 март 2017 г., събота, 15:00 ч: НСА (София) - Спортика (Благоевград) 3:0 26 март 2017 г., неделя, 11:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) 26 март 2017 г., неделя, 13:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 сл. 26 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Болярки (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Екомет 90 (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 0:2 ЖФК Бургас (Бургас) почива XVI кръг - изтеглен мач 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 5:0 XV кръг 1 април 2017 г., събота, 15:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - НСА (София) 0:3 сл. 2 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 3:1 2 април 2017 г., неделя, 15:00 ч: Спортика (Благоевград) - Екомет 90 (Пловдив) 4:1 ЛП Супер спорт (София) - Болярки (Велико Търново) 6:0 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Бургас (Бургас) 1:2 (1:1) [0:1 Михаела Славчева 15'-аг, 1:1 Нина Георгиева 36', 1:2 _ 83'] Севлиево лейдис (Севлиево) почива XVI кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 5:0 9 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: ЖФК Бургас (Бургас) - Пълдин (Пловдив) 5:3 ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София) отложен Болярки (Велико Търново) - Спортика (Благоевград) 2:0 9 април 2017 г., неделя, 15:00 ч: Екомет 90 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 сл. НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) изтеглен 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София) 0:6 ЖФК Берое (Стара Загора) почива XVII кръг 22 април 2017 г., събота, 13:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Болярки (Велико Търново) 0:3 сл. Спортика (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 сл. ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Бургас (Бургас) 3:0 сл. 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Екомет 90 (Пловдив) 0:3 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора) 0:3 (0:0) [0:1 Нина Георгиева 2п, Тина Орешкова 2п, Наска Гитова 2п] НСА (София) почива XVI кръг - отложен мач 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София) 0:6 XVIII кръг 30 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: ЖФК Бургас (Бургас) - Спортика (Благоевград) 0:4 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - изкуствен терен: ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) 0:3 (0:1) ЖФК Варна (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 сл. Болярки (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:0 Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София) 1:0 Пълдин (Пловдив) почива XIX кръг 5 май 2017 г., петък, 17:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив) 7:0 6 май 2017 г., събота, 14:00 ч: Спортика (Благоевград) - ЖФК Берое (Стара Загора) 3:0 сл. 6 май 2017 г., събота, 16:30 ч: НСА (София) - Болярки (Велико Търново) 1:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЖФК Бургас (Бургас) 0:3 сл. 7 май 2017 г., неделя, 15:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна) 2:2 Екомет 90 (Пловдив) почива XX кръг 13 май 2017 г., събота, 11:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - НСА (София) 0:8 13 май 2017 г., събота, 16:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград) отложен ЖФК Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 сл. Болярки (Велико Търново) - Екомет 90 (Пловдив) 1:2 14 май 2017 г., неделя, 13:30 ч: ЖФК Бургас (Бургас) - Севлиево лейдис (Севлиево) 2:2 28 май 2017 г., неделя, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 0:4 ЛП Супер спорт (София) почива XXI кръг 27 май 2017 г., събота, 13:30 ч: Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 6:0 НСА (София) - ЖФК Бургас (Бургас) 14:0 27 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора) отложен Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пълдин (Пловдив) 0:3 сл. Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) отложен 3 юни 2017 г., събота, 15:00 ч: Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) 1:3 4 юни 2017 г., неделя, 17:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:3 [0:2 Тина Орешкова 1п,2п; 0:3 Силвия Кефалова 2п, 1:3 _ 2п] Болярки (Велико Търново) почива XX кръг - отложен мач 28 май 2017 г., неделя, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 0:4 XXII кръг 3 юни 2017 г., събота, 13:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 сл. 3 юни 2017 г., събота, 13:30 ч: ЖФК Бургас (Бургас) - Екомет 90 (Пловдив) 2:4 3 юни 2017 г., събота, 15:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:3 ЖФК Берое (Стара Загора) - НСА (София) 1:6 (1:3) [0:2 Валентина Господинова 1',31'-д; 1:2 Силвия Кефалова 34', 1:3 Валентина Господинова 45'+1', 1:4 Нели Атанасова 59', 1:6 Велина Кошулева 62',72'] 3 юни 2017 г., събота, 17:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Болярки (Велико Търново) 2:1 Спортика (Благоевград) почива XXI кръг - отложени мачове 3 юни 2017 г., събота, 15:00 ч: Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) 1:3 4 юни 2017 г., неделя, 17:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора) 1:3 [0:2 Тина Орешкова 1п,2п; 0:3 Силвия Кефалова 2п, 1:3 _ 2п]
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX 1:2 4:0 3:0 1:0 14:0 4:0 5:0 3:0*10:0 3:0* 2. ЛП Супер спорт (София) 1:2 XXX 4:0 2:2 6:0 3:0* 2:2 7:1 7:0 7:0 3:0* 3. Екомет 90 (Пловдив) 1:0 0:2 XXX 2:0 2:0 4:0 3:0 2:0 6:0 5:1 3:0* 4. Спортика (Благоевград) 0:2 1:3 4:1 XXX 1:0 0:1 3:0* 3:1 3:0* 3:0*17:0 5. Болярки (Велико Търново) 0:6 0:5 1:2 2:0 XXX 6:0 2:0 0:0 4:0 3:0*18:0 6. ЖФК Бургас (Бургас) 2:6 0:4 2:4 0:4 2:4 XXX 0:0 2:2 3:3 5:3 3:0* 7. ЖФК Берое (Стара Загора) 1:6 0:3 0:1 0:1 0:2 1:2 XXX 0:0 6:0 7:0 3:0* 8. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:8 1:3 0:3 2:2 0:2 0:3 1:3 XXX 2:2 1:2 3:0* 9. ЖФК Варна (Варна) 0:8 0:6 0:6 0:4 2:1 1:3 1:0 0:4 XXX 1:1 3:0* 10. Пълдин (Пловдив) 0:27 0:6 1:2 0:4 1:11 1:6 0:3 0:3 3:1 XXX 8:0 11. Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3* 1:10 0:19 0:3* 0:3* 0:3* 0:12 0:7 0:1 0:3* XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България

1/4 финали

ЛП Супер спорт (София)2 Екомет 90 (Пловдив)1
Севлиево лейдис (Севлиево)  0 НСА (София)12

1/2 финали

Болярки (Велико Търново)0 ЛП Супер спорт (София)3
Спортика (Благоевград)1 НСА (София)3

Финал

ЛП Супер спорт (София)1 НСА (София)3

                           1/4 финали

8 май 2017 г., понеделник, 17:00 ч:
в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски":
ЛП Супер спорт (София) - Екомет 90 (Пловдив)              2:1 (0:1) 
  [0:1 _ 35', 1:1 _ 73', 2:1 _ 76'], 30 зрители
12 май 2017 г., петък, 14:00 ч:
в Севлиево, терен в парк "Черничките":
Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София)                  0:12 (0:6) 
Спортика (Благоевград)                                    почива
Болярки (Велико Търново)                                  почива

                           1/2 финали

11 юни 2017 г., неделя, 17:00 ч:
в Ресен:
Болярки (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         0:3 
11 юни 2017 г., неделя, 17:30 ч:
в Рилци:
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      1:3 

                           Финал

14 юни 2017 г., сряда, 17:30 ч:
в София, ст."Летище":
ЛП Супер спорт (София) - НСА (София)                      1:3 
  [_ - Лидия Начева, Валентина Господинова, Велина Кошулева]

нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг
Група 3 23 август 2016, вторник, 16:00 ч (14:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": НСА (София) - Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) 0:4 (0:1) 23 август 2016, вторник, 20:00 ч (18:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": ЖФК Спартак (Суботица) - Брейдаблик (Копавогур) 1:1 (0:0) 25 август 2016, четвъртък, 16:00 ч (14:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": Брейдаблик (Копавогур, Исландия, 1) - НСА (София) 5:0 (3:0) 25 август 2016, четвъртък, 20:00 ч (18:00 ч местно BST): в Кардиф, комплекс "Кинкойд": ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) - Кардиф Мет (Кардиф) 3:2 (1:2) 28 август 2016, неделя, 16:00 ч (14:00 ч местно BST): в Бари, ст."Дженър Парк": НСА (София) - ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) 0:2 (0:1) в Кардиф, комплекс "Кинкойд": Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) - Брейдаблик (Копавогур) 0:8 (0:6) М П Р З ГР Т
1. Брейдаблик (Копавогур) 3 2 1 0 14:1 7 [0 1 0 1:1 1, +13 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 2. ЖФК Спартак (Суботица, Сърбия, 1) 3 2 1 0 6:3 7 [0 1 0 1:1 1, +3 обща ГР] 3. Кардиф Мет (Кардиф, Уелс, 1) 3 1 0 2 6:11 3 4. НСА (София) 3 0 0 3 0:11 0
Бележки - Мачовете се провеждат на турнир в Уелс. - Победителят в групата се класира за следващия кръг. - Пълното име на уелския отбор е Кардиф Метрополитан Юнивърсити (Кардиф). нагоре

Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре