ОГ Шумен 2016/17

« ОГ Шумен 2016/17 »


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Устрем (Трем) 26 21 3 2 95:25 66 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Мълния (Климент) 26 20 3 3 125:22 63 3-4 място [0 2 0 2:2 2, 1 гол на чужд терен, +103 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Дъбрава (Осеновец) 26 19 6 1 89:28 63 [0 2 0 2:2 2, 1 гол на чужд терен, +61 обща ГР] 4. Никола Козлево (Никола Козлево) 26 19 3 4 109:31 60 5. Победа 2016 (Пристое) 26 14 3 9 93:61 45 [*] [1 0 1 10:4 3] 6. Габър 2015 (Габрица) 26 14 3 9 72:54 45 [+] [1 0 1 4:10 3] 7. Ясен 2007 (Ясенково) 26 10 6 10 56:51 36 8. Зенит (Черноглавци) 26 9 8 9 72:50 35 9. Заря 1963 (Звегор) 26 7 8 11 39:59 29 10. Вихър 1969 (Боян) 26 6 4 16 34:107 22 11. Космос 2013 (Браничево) 26 4 5 17 52:85 17 12. Капитана (Капитан Петко) 26 3 4 19 28:90 13 13. Борци (Борци) 26 3 2 21 33:147 11 14. Звезда (Студеница) 26 2 4 20 27:114 10 --. Лудогорец (Каолиново) 11 4 2 5 15:21 -- [*]
Бележки - Паламара (Венец), 15-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Габър 2015 (Габрица) се включва в групата. - Победа 1973 (Пристое) е преименуван на Победа 2016. - Борци (Борци) играе домакинските си мачове през есента в Ясенково. - Никола Козлево (Никола Козлево) играе домакинските си мачове във Вълнари. - Дъбрава (Осеновец) играе домакинските си мачове във Венец. - На 17 ноември 2016 г. Лудогорец (Каолиново) е изваден от групата заради напускане на терена в мача от XI кръг срещу Мълния (Климент). Резултатите му се анулират, а противниците му по програма до края почиват. I кръг 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Лудогорец (Каолиново) - Габър 2015 (Габрица) 1:1 (0:1) /анулиран/ в Ясенково: Борци (Борци) - Победа 2016 (Пристое) 2:6 Заря 1963 (Звегор) - Космос 2013 (Браничево) 3:0 сл. * * - прекратен около 10' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Ясен 2007 (Ясенково) 5:1 (0:1) Зенит (Черноглавци) - Мълния (Климент) 1:4 (1:2) Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Трем) 2:5 (1:2) Капитана (Капитан Петко) - Дъбрава (Осеновец) 0:1 (0:1) Звезда (Студеница) почива II кръг 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Дъбрава (Осеновец) 0:1 Устрем (Трем) - Капитана (Капитан Петко) 5:0 Мълния (Климент) - Вихър 1969 (Боян) 11:1 Ясен 2007 (Ясенково) - Зенит (Черноглавци) 3:1 Космос 2013 (Браничево) - Никола Козлево (Ник.Козлево) 2:3 Победа 2016 (Пристое) - Звезда (Студеница) 5:3 Лудогорец (Каолиново) - Борци (Борци) 2:0 /анулиран/ Заря 1963 (Звегор) почива III кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Устрем (Трем) 2:2 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Ясенково: Борци (Борци) - Габър 2015 (Габрица) отложен Звезда (Студеница) - Лудогорец (Каолиново) 2:0 /анулиран/ Заря 1963 (Звегор) - Победа 2016 (Пристое) 2:2 Зенит (Черноглавци) - Космос 2013 (Браничево) 3:2 Вихър 1969 (Боян) - Ясен 2007 (Ясенково) 0:4 Капитана (Капитан Петко) - Мълния (Климент) 1:6 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: в Ясенково: Борци (Борци) - Габър 2015 (Габрица) 3:7 Никола Козлево (Никола Козлево) почива IV кръг 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Устрем (Трем) 1:5 Мълния (Климент) - Дъбрава (Осеновец) 1:1 Ясен 2007 (Ясенково) - Капитана (Капитан Петко) 7:3 Космос 2013 (Браничево) - Вихър 1969 (Боян) 2:2 Победа 2016 (Пристое) - Никола Козлево (Никола Козлево) 3:4 Лудогорец (Каолиново) - Заря 1963 (Звегор) 0:0 /анулиран/ в Ясенково: Борци (Борци) - Звезда (Студеница) 0:4 Зенит (Черноглавци) почива III кръг - отложен мач 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: в Ясенково: Борци (Борци) - Габър 2015 (Габрица) 3:7 V кръг 2 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч: във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:0 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Звезда (Студеница) - Габър 2015 (Габрица) 1:4 Заря 1963 (Звегор) - Борци (Борци) 5:0 във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Лудогорец (Каолиново) 3:1 /анулиран/ Зенит (Черноглавци) - Победа 2016 (Пристое) 5:1 Капитана (Капитан Петко) - Космос 2013 (Браничево) 4:4 Устрем (Трем) - Мълния (Климент) 2:1 Вихър 1969 (Боян) почива VI кръг 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Мълния (Климент) 1:2 Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем (Трем) 1:5 Космос 2013 (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) 1:3 Победа 2016 (Пристое) - Вихър 1969 (Боян) 4:1 Лудогорец (Каолиново) - Зенит (Черноглавци) 2:1 /анулиран/ в Ясенково: Борци (Борци) - Никола Козлево (Никола Козлево) 0:6 Звезда (Студеница) - Заря 1963 (Звегор) 1:1 Капитана (Капитан Петко) почива VII кръг 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Заря 1963 (Звегор) - Габър 2015 (Габрица) 1:1 във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Звезда (Студеница) 3:0 Зенит (Черноглавци) - Борци (Борци) 6:1 Вихър 1969 (Боян) - Лудогорец (Каолиново) 0:2 /анулиран/ Капитана (Капитан Петко) - Победа 2016 (Пристое) 1:5 Устрем (Трем) - Космос 2013 (Браничево) 3:0 сл. Мълния (Климент) - Ясен 2007 (Ясенково) 8:0 Дъбрава (Осеновец) почива VIII кръг 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Ясен 2007 (Ясенково) 3:2 Космос 2013 (Браничево) - Мълния (Климент) 2:6 Победа 2016 (Пристое) - Дъбрава (Осеновец) 0:0 Лудогорец (Каолиново) - Капитана (Капитан Петко) 4:1 /анулиран/ в Ясенково: Борци (Борци) - Вихър 1969 (Боян) 2:2 Звезда (Студеница) - Зенит (Черноглавци) 0:2 Заря 1963 (Звегор) - Никола Козлево (Никола Козлево) 3:2 Устрем (Трем) почива IX кръг 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Габър 2015 (Габрица) 8:1 Зенит (Черноглавци) - Заря 1963 (Звегор) 1:1 Вихър 1969 (Боян) - Звезда (Студеница) 4:2 Капитана (Капитан Петко) - Борци (Борци) 2:1 във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Лудогорец (Каолиново) 3:2 * /анулиран/ * - заради инциденти Дъбрава е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. Устрем (Трем) - Победа 2016 (Пристое) прекратен * * - прекратен в 85' при 4:2, когато футболисти на гостите са ударени от зрители на домакините докато оспорват пред страничния съдия отбелязания 4-ти гол от Устрем. Решено е мачът да се преиграе, а Устрем е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача. Ясен 2007 (Ясенково) - Космос 2013 (Браничево) 3:3 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: в Хитрино: * Устрем (Трем) - Победа 2016 (Пристое) 4:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Устрем. Мълния (Климент) почива X кръг 5 ноември 2016 г., събота, 10:30 ч: Габър 2015 (Габрица) - Космос 2013 (Браничево) 6:1 Победа 2016 (Пристое) - Мълния (Климент) 3:5 Лудогорец (Каолиново) - Устрем (Трем) 1:4 /анулиран/ в Ясенково: Борци (Борци) - Дъбрава (Осеновец) 0:7 Звезда (Студеница) - Капитана (Капитан Петко) 1:1 Заря 1963 (Звегор) - Вихър 1969 (Боян) 0:2 във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Зенит (Черноглавци) 5:2 Ясен 2007 (Ясенково) почива XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 10:30 ч: Зенит (Черноглавци) - Габър 2015 (Габрица) 0:2 Вихър 1969 (Боян) - Никола Козлево (Никола Козлево) 0:4 Капитана (Капитан Петко) - Заря 1963 (Звегор) 1:2 в Хитрино: * Устрем (Трем) - Борци (Борци) 11:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Устрем. Ясен 2007 (Ясенково) - Победа 2016 (Пристое) 2:4 12 ноември 2016 г., събота, 13:30 ч: в Черноглавци: * Дъбрава (Осеновец) - Звезда (Студеница) 10:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дъбрава. 12 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Мълния (Климент) - Лудогорец (Каолиново) 6:0 сл. * /анулиран/ * - прекратен в 82' при 3:0, когато гостите напускат терена. Космос 2013 (Браничево) почива XII кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Вихър 1969 (Боян) 9:1 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Космос 2013 (Браничево) 5:1 Лудогорец (Каолиново) - Ясен 2007 (Ясенково) анулиран в Ясенково: Борци (Борци) - Мълния (Климент) 0:8 Звезда (Студеница) - Устрем (Трем) 1:3 Заря 1963 (Звегор) - Дъбрава (Осеновец) 0:1 във Вълнари: Никола Козлево (Ник.Козлево) - Капитана (Капитан Петко) 5:0 Габър 2015 (Габрица) почива IX кръг - преигран мач 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: в Хитрино: * Устрем (Трем) - Победа 2016 (Пристое) 4:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Устрем. XIII кръг 27 ноември 2016 г., неделя, 11:30 ч: Мълния (Климент) - Звезда (Студеница) 10:2 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Вихър 1969 (Боян) - Габър 2015 (Габрица) 1:1 Капитана (Капитан Петко) - Зенит (Черноглавци) 1:1 във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Никола Козлево (Никола Козлево) 2:2 в Хитрино: * Устрем (Трем) - Заря 1963 (Звегор) 4:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Устрем. Ясен 2007 (Ясенково) - Борци (Борци) 6:0 Космос 2013 (Браничево) - Лудогорец (Каолиново) анулиран Победа 2016 (Пристое) почива XIV кръг 4 декември 2016 г., неделя, 13:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Победа 2016 (Пристое) 3:2 в Ясенково: Борци (Борци) - Космос 2013 (Браничево) 2:11 Звезда (Студеница) - Ясен 2007 (Ясенково) 1:1 Заря 1963 (Звегор) - Мълния (Климент) 0:1 във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Устрем (Трем) 2:0 Зенит (Черноглавци) - Дъбрава (Осеновец) 2:3 Вихър 1969 (Боян) - Капитана (Капитан Петко) 1:0 Лудогорец (Каолиново) почива XV кръг 11 декември 2016 г., неделя, 11:00 ч: във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Вихър 1969 (Боян) 5:0 Космос 2013 (Браничево) - Звезда (Студеница) 0:3 сл. * * - първоначално 2:1, в последствие на Космос 2013 е присъдена служебна загуба заради нередовен футболист. 11 декември 2016 г., неделя, 13:00 ч: Капитана (Капитан Петко) - Габър 2015 (Габрица) отложен Устрем (Трем) - Зенит (Черноглавци) 2:2 Мълния (Климент) - Никола Козлево (Никола Козлево) 4:1 Ясен 2007 (Ясенково) - Заря 1963 (Звегор) 2:2 Победа 2016 (Пристое) - Лудогорец (Каолиново) анулиран 26 февруари 2017 г., неделя, 15:00 ч: Капитана (Капитан Петко) - Габър 2015 (Габрица) 0:4 Борци (Борци) почива XVI кръг 5 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Борци (Борци) 10:1 Космос 2013 (Браничево) - Заря 1963 (Звегор) 2:3 Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево (Никола Козлево) 0:0 Мълния (Климент) - Зенит (Черноглавци) 5:0 Устрем (Трем) - Вихър 1969 (Боян) 2:0 във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Капитана (Капитан Петко) 7:1 Габър 2015 (Габрица) почива Звезда (Студеница) почива XVII кръг 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Габър 2015 (Габрица) 2:1 (1:1) Капитана (Капитан Петко) - Устрем (Трем) 0:5 (0:2) Вихър 1969 (Боян) - Мълния (Климент) 0:7 (0:4) Зенит (Черноглавци) - Ясен 2007 (Ясенково) 1:2 (1:1) във Вълнари: Никола Козлево (Ник.Козлево) - Космос 2013 (Браничево) 6:1 (3:0) Звезда (Студеница) - Победа 2016 (Пристое) 1:6 (1:3) Заря 1963 (Звегор) почива Борци (Борци) почива XVIII кръг 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Борци (Борци) 4:1 (2:0) Победа 2016 (Пристое) - Заря 1963 (Звегор) 0:0 Космос 2013 (Браничево) - Зенит (Черноглавци) 3:2 (2:0) Ясен 2007 (Ясенково) - Вихър 1969 (Боян) 4:0 (2:0) Мълния (Климент) - Капитана (Капитан Петко) 4:0 сл. * * - прекратен в 5' при 1:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Устрем (Трем) - Дъбрава (Осеновец) 1:2 (1:1) Звезда (Студеница) почива Никола Козлево (Никола Козлево) почива XIX кръг 25 март 2017 г., събота, 10:30 ч: във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Мълния (Климент) 1:1 (0:1) * * - заради нахлуване на терена на публика на домакините по време на мача, Дъбрава е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача. Вихър 1969 (Боян) - Космос 2013 (Браничево) 0:4 (0:2) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Победа 2016 (Пристое) 8:3 (3:0) Звезда (Студеница) - Борци (Борци) 0:3 (0:2) 25 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Устрем (Трем) - Габър 2015 (Габрица) 5:0 (2:0) Капитана (Капитан Петко) - Ясен 2007 (Ясенково) 0:4 (0:1) Зенит (Черноглавци) почива Заря 1963 (Звегор) почива XX кръг 2 април 2017 г., неделя, 11:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Дъбрава (Осеновец) 0:1 (0:0) 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Звезда (Студеница) 6:0 сл. * * - прекратен в 30' при 3:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Борци (Борци) - Заря 1963 (Звегор) 2:2 (1:0) Победа 2016 (Пристое) - Зенит (Черноглавци) 3:2 Космос 2013 (Браничево) - Капитана (Капитан Петко) 5:0 (3:0) Мълния (Климент) - Устрем (Трем) 0:1 (0:1) Никола Козлево (Никола Козлево) почива Вихър 1969 (Боян) почива XXI кръг 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Мълния (Климент) - Габър 2015 (Габрица) 5:1 (2:1) Устрем (Трем) - Ясен 2007 (Ясенково) 3:0 (1:0) в Черноглавци: * Дъбрава (Осеновец) - Космос 2013 (Браничево) 6:1 (3:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дъбрава. Вихър 1969 (Боян) - Победа 2016 (Пристое) 1:7 (0:4) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Борци (Борци) 9:2 (3:0) Заря 1963 (Звегор) - Звезда (Студеница) 4:0 (2:0) Капитана (Капитан Петко) почива Зенит (Черноглавци) почива XXII кръг 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Заря 1963 (Звегор) 4:1 (2:0) Звезда (Студеница) - Никола Козлево (Никола Козлево) 0:10 (0:5) Борци (Борци) - Зенит (Черноглавци) 1:6 (0:3) Победа 2016 (Пристое) - Капитана (Капитан Петко) 4:0 (2:0) Космос 2013 (Браничево) - Устрем (Трем) 0:3 (0:1) Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) 1:1 (0:1) Вихър 1969 (Боян) почива Дъбрава (Осеновец) почива XXIII кръг 23 април 2017 г., неделя, 14:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Звезда (Студеница) 8:0 (4:0) 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Габър 2015 (Габрица) 3:0 (3:0) Мълния (Климент) - Космос 2013 (Браничево) 6:1 (2:0) в Черноглавци: * Дъбрава (Осеновец) - Победа 2016 (Пристое) 4:2 (2:1) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дъбрава. Вихър 1969 (Боян) - Борци (Борци) 4:3 (3:1) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Заря 1963 (Звегор) 10:0 Устрем (Трем) почива Капитана (Капитан Петко) почива XXIV кръг 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Никола Козлево (Никола Козлево) 1:0 (1:0) Заря 1963 (Звегор) - Зенит (Черноглавци) 2:2 (0:0) Звезда (Студеница) - Вихър 1969 (Боян) 0:2 (0:2) Борци (Борци) - Капитана (Капитан Петко) 0:2 (0:1) Победа 2016 (Пристое) - Устрем (Трем) 1:3 (0:3) Космос 2013 (Браничево) - Ясен 2007 (Ясенково) 1:1 (1:0) Дъбрава (Осеновец) почива Мълния (Климент) почива XXV кръг 3 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Космос 2013 (Браничево) - Габър 2015 (Габрица) 0:3 сл. * * - първоначално 2:2 (2:0), в последствие на Космос 2013 е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Мълния (Климент) - Победа 2016 (Пристое) 5:0 (3:0) във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Борци (Борци) 9:1 (6:0) Капитана (Капитан Петко) - Звезда (Студеница) 6:1 (2:0) Вихър 1969 (Боян) - Заря 1963 (Звегор) 3:0 (1:0) Зенит (Черноглавци) - Никола Козлево (Никола Козлево) 1:1 (1:0) Ясен 2007 (Ясенково) почива Устрем (Трем) почива XXVI кръг 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Зенит (Черноглавци) 1:1 (1:1) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Вихър 1969 (Боян) 3:0 сл. * * - гостите не предоставят редовни медицински документи. Заря 1963 (Звегор) - Капитана (Капитан Петко) 4:1 (2:0) Звезда (Студеница) - Дъбрава (Осеновец) 0:6 сл. * * - прекратен в 15' при 0:3, когато футболист от домакините, започнали мача със 7 човека, се контузва. Борци (Борци) - Устрем (Трем) 1:5 (0:3) Победа 2016 (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково) 4:1 (2:0) Мълния (Климент) почива Космос 2013 (Браничево) почива XXVII кръг 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Космос 2013 (Браничево) - Победа 2016 (Пристое) 1:3 (1:1) Мълния (Климент) - Борци (Борци) 12:0 (5:0) Устрем (Трем) - Звезда (Студеница) 7:1 (3:1) във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Заря 1963 (Звегор) 4:1 (3:0) Капитана (Капитан Петко) - Никола Козлево (Ник.Козлево) 2:6 (1:4) Вихър 1969 (Боян) - Зенит (Черноглавци) 2:7 (1:3) Габър 2015 (Габрица) почива Ясен 2007 (Ясенково) почива XXVIII кръг 17 май 2017 г., сряда, 18:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Вихър 1969 (Боян) 13:0 (7:0) Зенит (Черноглавци) - Капитана (Капитан Петко) 3:0 сл. * * - гостите не предоставят редовни медицински документи. във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Дъбрава (Осеновец) 4:1 (3:0) Заря 1963 (Звегор) - Устрем (Трем) 2:5 (1:4) Звезда (Студеница) - Мълния (Климент) 0:6 (0:3) Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково) 3:2 (1:0) Космос 2013 (Браничево) почива Победа 2016 (Пристое) почива XXIX кръг 20 май 2017 г., събота, 10:30 ч: Победа 2016 (Пристое) - Габър 2015 (Габрица) 8:1 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Космос 2013 (Браничево) - Борци (Борци) 1:3 (0:1) Ясен 2007 (Ясенково) - Звезда (Студеница) 3:0 сл. * * - автобусът на гостите се поврежда на път за мача. Мълния (Климент) - Заря 1963 (Звегор) 5:0 (1:0) Устрем (Трем) - Никола Козлево (Никола Козлево) 1:0 (0:0) във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Зенит (Черноглавци) 1:1 (1:1) Капитана (Капитан Петко) - Вихър 1969 (Боян) 1:1 (1:1) XXX кръг 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Капитана (Капитан Петко) 3:1 (1:1) Вихър 1969 (Боян) - Дъбрава (Осеновец) 4:7 (1:3) Зенит (Черноглавци) - Устрем (Трем) 3:3 (2:2) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Мълния (Климент) 2:1 (2:1) Заря 1963 (Звегор) - Ясен 2007 (Ясенково) 0:3 (0:1) Звезда (Студеница) - Космос 2013 (Браничево) 3:3 (2:2) Борци (Борци) почива Победа 2016 (Пристое) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Устрем (Трем) XXX 2:1 1:2 1:0 4:2 5:0 3:0 2:2 4:0 2:0 3:0* 5:0 11:1 7:1 --- 2. Мълния (Климент) 0:1 XXX 1:1 4:1 5:0 5:1 8:0 5:0 5:0 11:1 6:1 4:0*12:0 10:2 (6:0) 3. Дъбрава (Осеновец) 2:2 1:1 XXX 2:2 4:2 2:1 2:0 1:1 4:1 5:0 6:1 7:1 9:1 10:2 (3:2) 4. Никола Козлево (Никола Козлево) 2:0 2:1 4:1 XXX 8:3 8:1 5:1 5:2 10:0 3:0* 6:1 5:0 9:2 3:0 (3:1) 5. Победа 2016 (Пристое) 1:3 3:5 0:0 3:4 XXX 8:1 4:1 3:2 0:0 4:1 5:1 4:0 10:1 5:3 --- 6. Габър 2015 (Габрица) 1:5 1:2 0:1 1:0 3:2 XXX 3:2 1:1 4:1 13:0 6:1 3:1 4:1 6:0* --- 7. Ясен 2007 (Ясенково) 1:5 1:1 0:1 0:0 2:4 3:0 XXX 3:1 2:2 4:0 3:3 7:3 6:0 3:0* --- 8. Зенит (Черноглавци) 3:3 1:4 2:3 1:1 5:1 0:2 1:2 XXX 1:1 9:1 3:2 3:0* 6:1 8:0 --- 9. Заря 1963 (Звегор) 2:5 0:1 0:1 3:2 2:2 1:1 0:3 2:2 XXX 0:2 3:0* 4:1 5:0 4:0 --- 10. Вихър 1969 (Боян) 2:5 0:7 4:7 0:4 1:7 1:1 0:4 2:7 3:0 XXX 0:4 1:0 4:3 4:2 (0:2) 11. Космос 2013 (Браничево) 0:3 2:6 1:3 2:3 1:3 0:3* 1:1 3:2 2:3 2:2 XXX 5:0 1:3 0:3* --- 12. Капитана (Капитан Петко) 0:5 1:6 0:1 2:6 1:5 0:4 0:4 1:1 1:2 1:1 4:4 XXX 2:1 6:1 --- 13. Борци (Борци) 1:5 0:8 0:7 0:6 2:6 3:7 3:2 1:6 2:2 2:2 2:11 0:2 XXX 0:4 --- 14. Звезда (Студеница) 1:3 0:6 0:6* 0:10 1:6 1:4 1:1 0:2 1:1 0:2 3:3 1:1 0:3 XXX (2:0) 15. Лудогорец (Каолиново) (1:4) --- --- --- --- (1:1) --- (2:1)(0:0) --- --- (4:1)(2:0) --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Енев Дибич (Шумен) 24 23 1 0 119:15 70 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Стан (Стан) 24 19 3 2 90:27 60 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Смядово 2010 (Смядово) 24 18 1 5 64:29 55 4. Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 24 15 2 7 62:33 47 [+] 5. Герой (Зайчино ореше) 24 12 4 8 62:38 40 6. Ендже (Царев брод) 24 11 2 11 40:44 35 7. Балкан 1965 (Градище) 24 10 3 11 38:44 33 8. Локомотив 2008 (Каспичан) 24 9 3 12 45:62 30 9. Върбица (Върбица) 24 8 3 13 46:73 27 10. Велики Преслав (Велики Преслав) 24 5 2 17 31:71 17 [2 0 0 11:3 6] 11. Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 24 5 2 17 38:90 17 [0 0 2 3:11 0] 12. Кочово (Кочово) 24 4 4 16 22:56 16 13. Мадара 2010 (Мадара) 24 2 0 22 17:92 6 [*]
Бележки - Шумен 1929 (Шумен), 11-ти в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон се отказва от участие и също така не заявява участие и в ОФГ Шумен. - Хитрино (Хитрино), 3-ти през изминалия сезон; влиза в Североизточна Трета лига. - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) се включва в групата. - Енев Дибич (Шумен) играе домакинските си мачове в Дибич. - Върбица (Върбица) играе домакинските си мачове в Бяла река. - На 10 май 2017 г. Мадара 2010 (Мадара) се отказва от участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Енев Дибич (Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан) 9:2 Ендже (Царев брод) - Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0 Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Смядово 2010 (Смядово) 3:0 в Бяла река: Върбица (Върбица) - Герой (Зайчино ореше) 3:3 4 септември 2016 г., неделя, 10:30 ч: Балкан 1965 (Градище) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 4:0 4 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Стан (Стан) - Кочово (Кочово) 4:0 Мадара 2010 (Мадара) почива II кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) 1:1 Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Ендже (Царев брод) 2:3 Локомотив 2008 (Каспичан) - Балкан 1965 (Градище) 3:3 Стан (Стан) - Енев Дибич (Шумен) 2:2 11 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше) 0:2 Смядово 2010 (Смядово) - Мадара 2010 (Мадара) 7:0 Върбица (Върбица) почива III кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Балкан 1965 (Градище) - Стан (Стан) 0:1 Ендже (Царев брод) - Локомотив 2008 (Каспичан) 6:1 Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) - Феърплей (кв.Мътница, Шн) 0:3 Мадара 2010 (Мадара) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 18 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Енев Дибич (Шумен) - Кочово (Кочово) 4:0 в Бяла река: Върбица (Върбица) - Смядово 2010 (Смядово) 1:3 Герой (Зайчино ореше) почива IV кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Смядово 2010 (Смядово) - Герой (Зайчино ореше) 2:1 Велики Преслав (Велики Преслав) - Върбица (Върбица) 3:0 сл. Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Мадара 2010 (Мадара) 2:0 Локомотив 2008 (Каспичан) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) 3:2 Стан (Стан) - Ендже (Царев брод) 4:2 Енев Дибич (Шумен) - Балкан 1965 (Градище) 7:1 Кочово (Кочово) почива V кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ендже (Царев брод) - Енев Дибич (Шумен) 0:2 Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Стан (Стан) 1:3 Мадара 2010 (Мадара) - Локомотив 2008 (Каспичан) 0:2 в Бяла река: Върбица (Върбица) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 2:1 Герой (Зайчино ореше) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:1 2 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Балкан 1965 (Градище) - Кочово (Кочово) 2:2 Смядово 2010 (Смядово) почива VI кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Герой (Зайчино ореше) 1:1 Локомотив 2008 (Каспичан) - Върбица (Върбица) 2:3 Стан (Стан) - Мадара 2010 (Мадара) 5:2 Енев Дибич (Шумен) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 6:1 Балкан 1965 (Градище) - Ендже (Царев брод) 1:0 9 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Кочово (Кочово) - Смядово 2010 (Смядово) 1:2 Велики Преслав (Велики Преслав) почива VII кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Балкан 1965 (Градище) 1:2 Мадара 2010 (Мадара) - Енев Дибич (Шумен) 1:8 в Бяла река: Върбица (Върбица) - Стан (Стан) 3:3 Герой (Зайчино ореше) - Локомотив 2008 (Каспичан) 5:1 Смядово 2010 (Смядово) - Велики Преслав (В.Преслав) 1:0 16 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Ендже (Царев брод) - Кочово (Кочово) 3:1 Феърплей (кв.Мътница, Шумен) почива VIII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Смядово 2010 (Смядово) 1:6 Стан (Стан) - Герой (Зайчино ореше) 1:1 Енев Дибич (Шумен) - Върбица (Върбица) 8:3 Балкан 1965 (Градище) - Мадара 2010 (Мадара) 1:0 Ендже (Царев брод) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 1:2 23 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Кочово (Кочово) - Велики Преслав (Велики Преслав) 1:1 Локомотив 2008 (Каспичан) почива IX кръг 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Мадара 2010 (Мадара) - Ендже (Царев брод) 1:3 в Бяла река: Върбица (Върбица) - Балкан 1965 (Градище) 1:2 Герой (Зайчино ореше) - Енев Дибич (Шумен) 0:4 Велики Преслав (В.Преслав) - Феърплей (кв.Мътница, Шн) 3:2 30 октомври 2016 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Кочово (Кочово) 7:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Смядово 2010 (Смядово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 5:2 Стан (Стан) почива X кръг 5 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Кочово (Кочово) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 1:2 5 ноември 2016 г., събота, 12:00 ч: Ендже (Царев брод) - Върбица (Върбица) 1:2 5 ноември 2016 г., събота, 13:30 ч: Стан (Стан) - Смядово 2010 (Смядово) 5:1 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Велики Преслав (В.Преслав) 3:2 Балкан 1965 (Градище) - Герой (Зайчино ореше) отложен Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Мадара 2010 (Мадара) 4:0 3 декември 2016 г., събота, 13:00 ч: Балкан 1965 (Градище) - Герой (Зайчино ореше) 2:3 Енев Дибич (Шумен) почива XI кръг 12 ноември 2016 г., събота, 10:00 ч: Мадара 2010 (Мадара) - Кочово (Кочово) 3:2 * * - заради нахлуване на публика на терена по време на мача Мадара 2010 е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача. 12 ноември 2016 г., събота, 11:00 ч: Смядово 2010 (Смядово) - Енев Дибич (Шумен) 0:1 12 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: в Бяла река: Върбица (Върбица) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 3:3 Герой (Зайчино ореше) - Ендже (Царев брод) 6:1 Велики Преслав (Велики Преслав) - Стан (Стан) 0:2 Феърплей (кв.Мътница, Шн) - Локомотив 2008 (Каспичан) 3:3 Балкан 1965 (Градище) почива XII кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Стан (Стан) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 6:1 Енев Дибич (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) 8:0 Балкан 1965 (Градище) - Смядово 2010 (Смядово) 0:2 Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Герой (Зайчино ореше) 2:0 в Шумен, ст."Панайот Волов": * Мадара 2010 (Мадара) - Върбица (Върбица) 2:6 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Мадара 2010. 20 ноември 2016 г., неделя, 10:30 ч: Кочово (Кочово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 2:0 Ендже (Царев брод) почива XIII кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Мадара 2010 (Мадара) 7:1 Смядово 2010 (Смядово) - Ендже (Царев брод) 1:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Балкан 1965 (Градище) 3:2 Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Енев Дибич (Шумен) 0:11 Локомотив 2008 (Каспичан) - Стан (Стан) 1:3 27 ноември 2016 г., неделя, 10:30 ч: в Бяла река: Върбица (Върбица) - Кочово (Кочово) 2:0 Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) почива X кръг - отложен мач 3 декември 2016 г., събота, 13:00 ч: Балкан 1965 (Градище) - Герой (Зайчино ореше) 2:3 XIV кръг 4 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Енев Дибич (Шумен) 1:4 Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Балкан 1965 (Градище) 2:3 Велики Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод) 1:2 Смядово 2010 (Смядово) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 0:1 Герой (Зайчино ореше) - Върбица (Върбица) 2:0 5 март 2017 г., неделя, 11:00 ч: Кочово (Кочово) - Стан (Стан) 1:3 Мадара 2010 (Мадара) почива XV кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: в Шумен, ст."Панайот Волов": * Мадара 2010 (Мадара) - Смядово 2010 (Смядово) 0:5 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Мадара 2010. Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) - Велики Преслав (В.Преслав) 6:1 Ендже (Царев брод) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 4:0 Балкан 1965 (Градище) - Локомотив 2008 (Каспичан) 3:0 сл. Енев Дибич (Шумен) - Стан (Стан) 4:2 12 март 2017 г., неделя, 11:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Кочово (Кочово) 5:0 Върбица (Върбица) почива XVI кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Стан (Стан) - Балкан 1965 (Градище) 3:1 (3:0) Локомотив 2008 (Каспичан) - Ендже (Царев брод) 4:5 (3:2) Феърплей (кв.Мътница, Шн) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) 2:3 (1:1) Велики Преслав (Велики Преслав) - Мадара 2010 (Мадара) 5:1 (0:0) Смядово 2010 (Смядово) - Върбица (Върбица) 7:2 (4:2) 19 март 2017 г., неделя, 11:00 ч: Кочово (Кочово) - Енев Дибич (Шумен) 0:1 Герой (Зайчино ореше) почива XVII кръг 25 март 2017 г., събота, 11:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Смядово 2010 (Смядово) 2:3 (1:1) 25 март 2017 г., събота, 15:00 ч: в Бяла река: Върбица (Върбица) - Велики Преслав (Велики Преслав) 4:2 (2:2) Мадара 2010 (Мадара) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 2:6 (0:4) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 2:0 (1:0) Ендже (Царев брод) - Стан (Стан) 0:1 (0:1) Балкан 1965 (Градище) - Енев Дибич (Шумен) 0:2 (0:0) Кочово (Кочово) почива XVIII кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Енев Дибич (Шумен) - Ендже (Царев брод) 7:0 (4:0) Стан (Стан) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 4:0 (2:0) Локомотив 2008 (Каспичан) - Мадара 2010 (Мадара) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Върбица (Върбица) 2:6 (0:3) Велики Преслав (Велики Преслав) - Герой (Зайчино ореше) 0:2 (0:0) 2 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Кочово (Кочово) - Балкан 1965 (Градище) 0:0 Смядово 2010 (Смядово) почива XIX кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 8:3 (3:0) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Локомотив 2008 (Каспичан) 0:2 (0:1) Мадара 2010 (Мадара) - Стан (Стан) 0:6 (0:2) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Енев Дибич (Шумен) 0:1 (0:0) Ендже (Царев брод) - Балкан 1965 (Градище) 2:1 (2:1) 9 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Смядово 2010 (Смядово) - Кочово (Кочово) 3:0 (2:0) Велики Преслав (Велики Преслав) почива XX кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Балкан 1965 (Градище) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 1:2 (1:0) Енев Дибич (Шумен) - Мадара 2010 (Мадара) 3:0 сл. * * - гостите не предоставят редовни медицински документи. Стан (Стан) - Върбица (Върбица) 3:0 сл. * * - гостите не пристигат заради повреда в автобуса им по път за мача. Локомотив 2008 (Каспичан) - Герой (Зайчино ореше) 1:0 (0:0) Велики Преслав (В.Преслав) - Смядово 2010 (Смядово) 0:1 (0:1) 16 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Кочово (Кочово) - Ендже (Царев брод) 1:1 (0:0) Феърплей (кв.Мътница, Шумен) почива XXI кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Смядово 2010 (Смядово) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 3:2 (1:0) Герой (Зайчино ореше) - Стан (Стан) 1:4 (1:2) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Енев Дибич (Шумен) 1:6 (1:1) Мадара 2010 (Мадара) - Балкан 1965 (Градище) 1:3 (1:1) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Ендже (Царев брод) 2:0 (0:0) 23 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Кочово (Кочово) 0:2 (0:0) Локомотив 2008 (Каспичан) почива XXII кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Ендже (Царев брод) - Мадара 2010 (Мадара) 2:0 (1:0) Балкан 1965 (Градище) - Върбица (Върбица) 4:1 (1:0) Енев Дибич (Шумен) - Герой (Зайчино ореше) 5:0 (2:0) Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово 2010 (Смядово) 0:0 Феърплей (кв.Мътница, Шн) - Велики Преслав (В.Преслав) 1:8 (1:5) 30 април 2017 г., неделя, 13:00 ч: Кочово (Кочово) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:5 (0:4) Стан (Стан) почива XXIII кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан) 0:3 (0:3) Смядово 2010 (Смядово) - Стан (Стан) 5:1 (0:0) Герой (Зайчино ореше) - Балкан 1965 (Градище) 5:0 (0:0) Мадара 2010 (Мадара) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 0:3 7 май 2017 г., неделя, 14:00 ч: Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Кочово (Кочово) отложен * * - отложен по молба на домакините. в Бяла река: Върбица (Върбица) - Ендже (Царев брод) 0:2 (0:1) 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Кочово (Кочово) 2:1 Енев Дибич (Шумен) почива XXIV кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Кочово (Кочово) - Мадара 2010 (Мадара) 3:0 сл. Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Върбица (Върбица) 9:0 (5:0) Ендже (Царев брод) - Герой (Зайчино ореше) 1:1 (0:0) Енев Дибич (Шумен) - Смядово 2010 (Смядово) 6:1 (3:0) Стан (Стан) - Велики Преслав (Велики Преслав) 13:0 Локомотив 2008 (Каспичан) - Феърплей (кв.Мътница, Шн) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Балкан 1965 (Градище) почива XXIII кръг - отложен мач 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Кочово (Кочово) 2:1 XXV кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Кочово (Кочово) 4:0 (0:0) Феърплей (кв.Мътница, Шумен) - Стан (Стан) 0:6 (0:2) Велики Преслав (Велики Преслав) - Енев Дибич (Шумен) 0:7 (0:5) Смядово 2010 (Смядово) - Балкан 1965 (Градище) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Герой (Зайчино ореше) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 1:2 (1:0) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Мадара 2010 (Мадара) 3:0 сл. Ендже (Царев брод) почива XXVI кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Кочово (Кочово) - Върбица (Върбица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Мадара 2010 (Мадара) - Герой (Зайчино ореше) 0:3 сл. Ендже (Царев брод) - Смядово 2010 (Смядово) 0:3 (0:1) Балкан 1965 (Градище) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:0 (2:0) Енев Дибич (Шумен) - Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Стан (Стан) - Локомотив 2008 (Каспичан) 5:1 (2:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Енев Дибич (Шумен) XXX 4:2 6:1 6:1 5:0 7:0 7:1 9:2 8:3 8:0 3:0* 4:0 3:0* 2. Стан (Стан) 2:2 XXX 5:1 4:0 1:1 4:2 3:1 5:1 3:0*13:0 6:1 4:0 5:2 3. Смядово 2010 (Смядово) 0:1 5:1 XXX 0:1 2:1 1:0 3:0* 5:2 7:2 1:0 3:2 3:0 7:0 4. Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:1 1:3 3:0 XXX 2:0 2:0 1:2 2:0 9:0 6:1 0:3 7:1 4:0 5. Герой (Зайчино ореше) 0:4 1:4 2:3 1:2 XXX 6:1 5:0 5:1 2:0 3:1 8:3 5:0 7:1 6. Ендже (Царев брод) 0:2 0:1 0:3 1:2 1:1 XXX 2:1 6:1 1:2 1:0 4:0 3:1 2:0 7. Балкан 1965 (Градище) 0:2 0:1 0:2 1:2 2:3 1:0 XXX 3:0* 4:1 2:0 4:0 2:2 1:0 8. Локомотив 2008 (Каспичан) 1:4 1:3 0:0 3:2 1:0 4:5 3:3 XXX 2:3 3:2 3:0* 4:0 3:0* 9. Върбица (Върбица) 1:6 3:3 1:3 3:3 3:3 0:2 1:2 0:2 XXX 4:2 2:1 2:0 3:0* 10. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:7 0:2 0:1 1:1 0:2 1:2 3:2 0:3 3:0* XXX 3:2 0:2 5:1 11. Феърплей (кв.Мътница, Шумен) 0:11 0:6 1:6 2:3 1:1 2:3 2:3 3:3 2:6 1:8 XXX 2:1 2:0 12. Кочово (Кочово) 0:1 1:3 1:2 0:5 0:2 1:1 0:0 2:0 3:0* 1:1 1:2 XXX 3:0* 13. Мадара 2010 (Мадара) 1:8 0:6 0:5 0:3 0:3* 1:3 1:3 0:2 2:6 3:0 2:6 3:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

4 юни 2017 г., неделя, 15:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Мълния (Климент) - Стан (Стан)                            7:2 

                           Финал

4 юни 2017 г., неделя, 17:30 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Устрем (Трем) - Енев Дибич (Шумен)                        0:4 

нагоре


Страници на отбори

fb група за ОФГ Шумен

Герой (Зайчино ореше)

нагоре