ОГ Пазарджик 2016/17

« ОГ Пазарджик 2016/17 »


"А" ОГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (Паталеница) 30 25 2 3 106:41 77 Шампион - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Сарая (Сарая) 30 24 4 2 96:28 76 [1 1 0 3:1 4] 3. Брацигово (Брацигово) 30 24 4 2 129:26 76 [0 1 1 1:3 1] 4. Братаница (Братаница) 30 16 4 10 80:47 52 5. Величково (Величково) 30 16 2 12 74:69 50 6. Спартак (Калугерово) 30 13 8 9 49:36 47 7. Зенит (Ветрен дол) 30 11 7 12 58:62 40 [3 0 1 8:7 9] 8. Тракия (Пазарджик) 30 13 1 16 47:67 40 [2 0 2 8:9 6] 9. Вихър (Ветрен) 30 12 4 14 52:68 40 [1 0 3 7:7 3] 10. Тракиец 2005 (Главиница) 30 11 5 14 60:63 38 [1 0 1 6:6 3, 3 гола на чужд терен] 11. Локомотив 2011 (Септември) 30 11 5 14 57:63 38 [1 0 1 6:6 3, 2 гола на чужд терен] 12. Родопи 1921 (Козарско) 30 10 1 19 44:65 31 [1 0 1 2:1 3] 13. Балкан (Варвара) 30 9 4 17 37:79 31 [-] [1 0 1 1:2 3] ------------------------------------------------------------------- 14. Марица (Белово) 30 9 1 20 53:89 28 Изпада 15. Юнак (Ивайло) 30 7 4 19 45:72 25 [+] Изпада 16. Ботев (Момина клисура) 30 0 2 28 26:138 2 [+][*] Изваден
Бележки - Балкан (Варвара) изпада в "А" ОФГ от Югозападна "В" АФГ. - Свобода 2011 (Пещера), 4-ти през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига. - Светкавица (Синитово) и Тракиец (Исперихово) изпадат в "Б" ОФГ. - Юнак (Ивайло) и Ботев (Момина клисура) влизат в "А" ОФГ от "Б" ОФГ. - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци. - На 22 март 2017 г. Ботев (Момина клисура) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 20 август 2016 г., събота, 18:00 ч: Братаница (Братаница) - Ботев (Момина клисура) 12:1 Юнак (Ивайло) - Брацигово (Брацигово) 1:5 Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница) 1:3 (1:2) Локомотив 2011 (Септември) - Величково (Величково) 1:0 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово) 1:0 Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара) 2:0 21 август 2016 г., неделя, 18:00 ч: Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово) 1:1 Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен) 1:2 II кръг 27 август 2016 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Вихър (Ветрен) 3:8 Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница) 0:2 Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско) 5:0 Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик) 3:1 Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая) 2:6 Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол) 7:1 Братаница (Братаница) - Юнак (Ивайло) отложен 28 август 2016 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември) 1:1 6 септември 2016 г., вторник, 17:00 ч: Братаница (Братаница) - Юнак (Ивайло) 4:0 III кръг 3 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Юнак (Ивайло) - Ботев (Момина клисура) 3:2 Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница) 1:1 Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово) 3:1 Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница) 1:2 Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково) 1:5 Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово) 5:0 Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара) 6:1 4 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Спартак (Калугерово) 2:0 II кръг - отложен мач 6 септември 2016 г., вторник, 17:00 ч: Братаница (Братаница) - Юнак (Ивайло) 4:0 IV кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Балкан (Варвара) 2:2 Марица (Белово) - Вихър (Ветрен) 2:3 Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:0 Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик) 7:2 Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември) 7:2 Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая) 2:2 Юнак (Ивайло) - Зенит (Ветрен дол) 1:1 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско) 5:0 V кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Зенит (Ветрен дол) - Ботев (Момина клисура) 10:3 Сарая (Сарая) - Юнак (Ивайло) 4:0 Локомотив 2011 (Септември) - Братаница (Братаница) 0:2 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово) 0:5 Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница) 0:2 Вихър (Ветрен) - Величково (Величково) 4:0 Балкан (Варвара) - Марица (Белово) 0:3 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово) 3:1 VI кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Марица (Белово) 1:4 Величково (Величково) - Балкан (Варвара) 8:2 Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:3 Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско) 5:4 Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик) 3:0 Юнак (Ивайло) - Локомотив 2011 (Септември) 0:1 Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая) 0:0 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен) 2:2 VII кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Сарая (Сарая) - Ботев (Момина клисура) 10:2 Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол) 3:3 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Юнак (Ивайло) 2:0 Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница) 1:4 Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово) 2:6 Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница) 0:5 Марица (Белово) - Величково (Величково) 2:2 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Балкан (Варвара) - Спартак (Калугерово) 0:1 VIII кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Величково (Величково) 1:7 Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара) 6:2 Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен) 8:1 Братаница (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница) 1:0 Юнак (Ивайло) - Родопи 1921 (Козарско) 1:2 Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик) 4:3 Сарая (Сарая) - Локомотив 2011 (Септември) 3:1 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Калугерово) - Марица (Белово) 3:1 IX кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Локомотив 2011 (Септември) - Ботев (Момина клисура) 6:0 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая) 1:3 Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол) 3:1 Тракиец 2005 (Главиница) - Юнак (Ивайло) 3:2 Вихър (Ветрен) - Братаница (Братаница) 0:2 Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово) 0:7 Марица (Белово) - Левски (Паталеница) 2:3 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Величково (Величково) - Спартак (Калугерово) 4:2 X кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Левски (Паталеница) - Величково (Величково) 8:1 Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово) 6:2 Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара) 6:0 Юнак (Ивайло) - Вихър (Ветрен) 2:3 Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница) 1:1 Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско) 3:1 Локомотив 2011 (Септември) - Тракия (Пазарджик) 4:0 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Спартак (Калугерово) 1:3 XI кръг 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура) 2:1 Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив 2011 (Септември) 1:6 Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая) 4:2 Вихър (Ветрен) - Зенит (Ветрен дол) 1:2 Балкан (Варвара) - Юнак (Ивайло) 1:2 Марица (Белово) - Братаница (Братаница) 1:2 Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово) 3:2 30 октомври 2016 г., неделя, 15:00 ч: Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница) 0:1 * * - Спартак е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. XII кръг 5 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Левски (Паталеница) 1:3 Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово) 1:1 Братаница (Братаница) - Величково (Величково) 3:1 Юнак (Ивайло) - Марица (Белово) 5:1 Зенит (Ветрен дол) - Балкан (Варвара) 6:0 Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен) 4:0 Локомотив 2011 (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница) 4:3 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско) 1:0 XIII кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Родопи 1921 (Козарско) - Ботев (Момина клисура) 4:1 Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик) 1:1 Вихър (Ветрен) - Локомотив 2011 (Септември) 1:1 Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая) 0:2 Марица (Белово) - Зенит (Ветрен дол) 2:1 Величково (Величково) - Юнак (Ивайло) 6:3 в Главиница: * Спартак (Калугерово) - Братаница (Братаница) 3:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство за Спартак. Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово) 0:3 сл. * * - първоначално 4:0, в последствие на домакините е присъдена служебна загуба, тъй като присъствалото на мача медицинско лице не е бил лекар или фелдшер, а кинезетерапевт. XIV кръг 19 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Брацигово (Брацигово) 2:10 Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница) 2:4 Юнак (Ивайло) - Спартак (Калугерово) 1:2 Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково) 1:4 Сарая (Сарая) - Марица (Белово) 6:2 Локомотив 2011 (Септември) - Балкан (Варвара) 4:0 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен) 3:1 Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница) 1:3 XV кръг 26 ноември 2016 г., събота, 15:00 ч: Тракиец 2005 (Главиница) - Ботев (Момина клисура) 9:1 Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско) 5:2 Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик) 0:2 Марица (Белово) - Локомотив 2011 (Септември) 3:0 Величково (Величково) - Сарая (Сарая) 2:5 Левски (Паталеница) - Юнак (Ивайло) 4:1 Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница) 3:1 27 ноември 2016 г., неделя, 15:00 ч: Спартак (Калугерово) - Зенит (Ветрен дол) 1:2 XVI кръг 25 февруари 2017 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Братаница (Братаница) 1:5 Брацигово (Брацигово) - Юнак (Ивайло) 6:1 Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая) 0:2 Величково (Величково) - Локомотив 2011 (Септември) 2:1 Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик) 0:1 Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско) 1:0 Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница) 2:0 26 февруари 2017 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол) 5:1 XVII кръг 4 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Ветрен) - Ботев (Момина клисура) 3:2 Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара) 0:1 Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово) 5:0 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково) 3:1 Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово) 0:0 Юнак (Ивайло) - Братаница (Братаница) 0:2 5 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово) 1:1 Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница) 1:2 XVIII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Юнак (Ивайло) 1:1 Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол) 4:1 Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая) 0:0 Левски (Паталеница) - Локомотив 2011 (Септември) 4:1 Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско) 2:1 Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница) 6:2 Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен) 0:0 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Спартак (Калугерово) - Тракия (Пазарджик) 3:1 XIX кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Балкан (Варвара) - Ботев (Момина клисура) 3:0 Вихър (Ветрен) - Марица (Белово) 3:0 Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково) 1:1 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница) 1:2 Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово) 0:4 Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница) 4:1 Зенит (Ветрен дол) - Юнак (Ивайло) 3:2 (1:2) 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово) 1:3 XX кръг 25 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Зенит (Ветрен дол) 0:3 сл. Юнак (Ивайло) - Сарая (Сарая) 2:3 Братаница (Братаница) - Локомотив 2011 (Септември) 4:0 Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик) 4:0 Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско) 4:0 Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:2 Величково (Величково) - Вихър (Ветрен) 5:0 Марица (Белово) - Балкан (Варвара) 1:3 XXI кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Марица (Белово) - Ботев (Момина клисура) 3:0 сл. Балкан (Варвара) - Величково (Величково) 4:0 Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница) 0:2 Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово) 0:2 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница) 6:3 Локомотив 2011 (Септември) - Юнак (Ивайло) 2:1 Сарая (Сарая) - Зенит (Ветрен дол) 4:1 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово) 1:0 XXII кръг 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Сарая (Сарая) 0:3 сл. Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември) 3:2 Юнак (Ивайло) - Тракия (Пазарджик) 4:2 Братаница (Братаница) - Родопи 1921 (Козарско) 1:1 Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница) 7:1 Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен) 5:0 Величково (Величково) - Марица (Белово) 4:1 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара) 2:2 XXIII кръг 14 април 2017 г., петък, 16:00 ч: Величково (Величково) - Ботев (Момина клисура) 3:0 сл. Марица (Белово) - Спартак (Калугерово) 0:4 Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница) 1:3 Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово) 0:3 Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница) 3:1 Родопи 1921 (Козарско) - Юнак (Ивайло) 2:0 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол) 2:0 Локомотив 2011 (Септември) - Сарая (Сарая) 0:4 XXIV кръг 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Локомотив 2011 (Септември) 0:3 сл. Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик) 2:1 Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско) 3:0 Юнак (Ивайло) - Тракиец 2005 (Главиница) 1:2 Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен) 3:0 Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара) 3:0 Левски (Паталеница) - Марица (Белово) 6:2 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Калугерово) - Величково (Величково) 1:0 XXV кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Величково (Величково) - Левски (Паталеница) 2:6 Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово) 0:10 Балкан (Варвара) - Братаница (Братаница) 4:3 Вихър (Ветрен) - Юнак (Ивайло) 0:1 Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол) 0:0 Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая) 0:1 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Локомотив 2011 (Септември) 2:5 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Калугерово) - Ботев (Момина клисура) 3:0 сл. XXVI кръг 8 май 2017 г., понеделник, 17:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Тракия (Пазарджик) 0:3 сл. Локомотив 2011 (Септември) - Родопи 1921 (Козарско) 1:0 Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница) 5:1 Зенит (Ветрен дол) - Вихър (Ветрен) 2:1 Юнак (Ивайло) - Балкан (Варвара) 1:1 Братаница (Братаница) - Марица (Белово) 3:0 Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково) 6:0 Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово) 2:0 XXVII кръг 13 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Левски (Паталеница) - Ботев (Момина клисура) 3:0 сл. Величково (Величково) - Братаница (Братаница) 3:2 Марица (Белово) - Юнак (Ивайло) 3:1 Балкан (Варвара) - Зенит (Ветрен дол) 4:1 Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) 0:3 Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември) 3:2 Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Пазарджик) 3:0 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово) 0:0 XXVIII кръг 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Родопи 1921 (Козарско) 0:3 сл. в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:2 Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен) 1:1 Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара) 4:0 Зенит (Ветрен дол) - Марица (Белово) 5:1 Юнак (Ивайло) - Величково (Величково) 3:0 Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница) 3:1 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Братаница (Братаница) - Спартак (Калугерово) 1:1 XXIX кръг 24 май 2017 г., сряда, 17:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Ботев (Момина клисура) 3:0 сл. Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница) 4:0 Спартак (Калугерово) - Юнак (Ивайло) 0:1 Величково (Величково) - Зенит (Ветрен дол) 2:0 Марица (Белово) - Сарая (Сарая) 1:2 Балкан (Варвара) - Локомотив 2011 (Септември) 3:1 Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик) 4:0 Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско) 0:1 XXX кръг 27 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Момина клисура) - Тракиец 2005 (Главиница) 0:3 сл. Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен) 5:0 в Мирянци: Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара) 1:2 Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Белово) 2:5 Сарая (Сарая) - Величково (Величково) 4:0 Зенит (Ветрен дол) - Спартак (Калугерово) 0:2 Юнак (Ивайло) - Левски (Паталеница) 4:4 Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово) 0:2
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Паталеница) XXX 2:6 0:3* 4:0 8:1 2:0 5:1 7:2 5:0 3:3 4:1 4:0 6:2 6:2 4:1 3:0* 2. Сарая (Сарая) 1:2 XXX 3:1 4:1 4:0 1:1 4:1 2:1 4:0 5:1 3:1 3:1 4:0 6:2 4:0 10:2 3. Брацигово (Брацигово) 3:1 0:0 XXX 3:1 6:0 1:1 7:1 4:0 8:1 7:1 7:2 5:4 3:0 6:2 6:1 3:0* 4. Братаница (Братаница) 2:4 2:2 0:2 XXX 3:1 1:1 4:1 3:0 3:0 1:0 4:0 1:1 6:0 3:0 4:0 12:1 5. Величково (Величково) 2:6 2:5 3:2 3:2 XXX 4:2 2:0 3:1 5:0 3:0 2:1 2:1 8:2 4:1 6:3 3:0* 6. Спартак (Калугерово) 0:1 0:2 0:0 3:2 1:0 XXX 1:2 3:1 2:2 3:2 1:1 5:0 2:2 3:1 0:1 3:0* 7. Зенит (Ветрен дол) 1:3 0:0 0:0 1:1 1:4 0:2 XXX 4:3 2:1 1:1 3:2 3:0 6:0 5:1 3:2 10:3 8. Тракия (Пазарджик) 1:2 1:3 0:5 6:3 3:1 2:0 2:0 XXX 3:1 3:2 2:5 1:0 1:2 1:0 2:0 2:1 9. Вихър (Ветрен) 0:5 0:3 0:3 0:2 4:0 1:0 1:2 4:0 XXX 2:0 1:1 5:2 6:1 3:0 0:1 3:2 10. Тракиец 2005 (Главиница) 0:2 4:2 2:6 3:1 1:1 3:1 0:0 1:1 1:2 XXX 3:2 0:1 0:1 5:0 3:2 9:1 11. Локомотив 2011 (Септември) 1:2 0:4 0:4 0:2 1:0 1:1 3:3 4:0 1:1 4:3 XXX 1:0 4:0 2:5 2:1 6:0 12. Родопи 1921 (Козарско) 0:2 0:1 0:2 1:4 1:5 1:3 3:1 3:0 5:0 1:3 1:6 XXX 2:0 5:0 2:0 4:1 13. Балкан (Варвара) 1:3 0:2 0:7 4:3 4:0 0:1 4:1 0:2 0:0 0:2 3:1 1:0 XXX 0:3 1:2 3:0 14. Марица (Белово) 2:3 1:2 0:10 1:2 2:2 0:4 2:1 0:1 2:3 6:2 3:0 5:0 1:3 XXX 3:1 3:0* 15. Юнак (Ивайло) 4:4 2:3 1:5 0:2 3:0 1:2 1:1 4:2 2:3 1:2 0:1 1:2 1:1 5:1 XXX 3:2 16. Ботев (Момина клисура) 1:3 0:3* 2:10 1:5 1:7 1:3 0:3* 0:3* 3:8 0:3* 0:3* 0:3* 2:2 1:4 1:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пазарджик

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Оборище II (Панагюрище) 20 18 0 2 77:12 54 Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Гелеменово (Гелеменово) 20 17 1 2 75:15 52 3. Миньор (Елшица) 20 14 3 3 54:20 45 4. Барикади (Стрелча) 20 10 3 7 48:38 33 [1 1 0 4:2 4] 5. Спартак (Щърково) 20 10 3 7 43:37 33 [0 1 1 2:4 1] 6. Спартак (Бошуля) 20 7 3 10 30:48 24 7. Лесичово (Лесичово) 20 7 2 11 30:57 23 8. Светкавица (Синитово) 20 7 0 13 26:54 21 [-] 9. Виноградец 2014 (Виноградец) 20 3 4 13 27:48 13 10. Карабунар (Карабунар) 20 3 2 15 19:61 11 11. Шипка (Драгор) 20 2 3 15 22:61 9 [+]
Бележки - Светкавица (Синитово) изпада от "А" ОФГ. - Юнак (Ивайло) влиза в "А" ОФГ. - Шипка (Драгор) се включва в групата. - Спартак (Щърково) играе домакинските си мачове през пролетта в Калугерово. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Щърково) 2:0 Миньор (Елшица) - Оборище II (Панагюрище) 2:0 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Светкавица (Синитово) - Виноградец 2014 (Виноградец) 2:1 Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча) 1:4 Карабунар (Карабунар) - Спартак (Бошуля) 2:1 Лесичово (Лесичово) почива II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Спартак (Щърково) - Спартак (Бошуля) 1:0 18 септември 2016 г., неделя, 11:00 ч: Оборище II (Панагюрище) - Лесичово (Лесичово) 8:1 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Барикади (Стрелча) - Карабунар (Карабунар) 4:0 Виноградец 2014 (Виноградец) - Шипка (Драгор) 1:1 Гелеменово (Гелеменово) - Миньор (Елшица) 2:2 Светкавица (Синитово) почива III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково) 1:1 Светкавица (Синитово) - Оборище II (Панагюрище) 0:1 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Лесичово (Лесичово) - Гелеменово (Гелеменово) 1:6 Карабунар (Карабунар) - Виноградец 2014 (Виноградец) 0:0 Спартак (Бошуля) - Барикади (Стрелча) 2:3 Шипка (Драгор) почива IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спартак (Щърково) - Барикади (Стрелча) 2:2 Оборище II (Панагюрище) - Шипка (Драгор) 5:0 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Бошуля) 1:3 Гелеменово (Гелеменово) - Светкавица (Синитово) 4:0 Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово) 6:0 Карабунар (Карабунар) почива V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Карабунар (Карабунар) - Оборище II (Панагюрище) 0:7 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Лесичово (Лесичово) - Спартак (Щърково) 2:5 Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица) отложен Шипка (Драгор) - Гелеменово (Гелеменово) 1:5 Барикади (Стрелча) - Виноградец 2014 (Виноградец) 2:0 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица) 2:0 Спартак (Бошуля) почива VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спартак (Щърково) - Виноградец 2014 (Виноградец) 3:1 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Бошуля) 7:0 Гелеменово (Гелеменово) - Карабунар (Карабунар) 6:1 Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор) 2:1 Лесичово (Лесичово) - Светкавица (Синитово) 2:0 Барикади (Стрелча) почива VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Синитово) - Спартак (Щърково) 2:0 Барикади (Стрелча) - Оборище II (Панагюрище) 1:4 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово) 1:2 в Септември: Карабунар (Карабунар) - Миньор (Елшица) 1:1 Спартак (Бошуля) - Гелеменово (Гелеменово) 1:4 Виноградец 2014 (Виноградец) почива VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 14:00 ч: Оборище II (Панагюрище) - Виноградец 2014 (Виноградец) 4:0 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: Гелеменово (Гелеменово) - Барикади (Стрелча) 2:1 Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля) 5:1 Лесичово (Лесичово) - Карабунар (Карабунар) 3:0 Светкавица (Синитово) - Шипка (Драгор) 3:0 Спартак (Щърково) почива V кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица) 2:0 IX кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Шипка (Драгор) - Спартак (Щърково) 2:5 13 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в Септември: Карабунар (Карабунар) - Светкавица (Синитово) 1:3 Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово) 3:0 Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица) 1:4 Виноградец 2014 (Виноградец) - Гелеменово (Гелеменово) 3:9 Оборище II (Панагюрище) почива X кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Щърково) - Оборище II (Панагюрище) 1:5 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Миньор (Елшица) - Виноградец 2014 (Виноградец) 5:1 Лесичово (Лесичово) - Барикади (Стрелча) 2:2 Светкавица (Синитово) - Спартак (Бошуля) 2:0 Шипка (Драгор) - Карабунар (Карабунар) 4:1 Гелеменово (Гелеменово) почива XI кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: в Септември: Карабунар (Карабунар) - Спартак (Щърково) 0:3 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Спартак (Бошуля) - Шипка (Драгор) 1:1 Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово) 3:2 Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово) 0:1 Оборище II (Панагюрище) - Гелеменово (Гелеменово) 2:0 Миньор (Елшица) почива XII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: в Калугерово: Спартак (Щърково) - Гелеменово (Гелеменово) 1:2 Оборище II (Панагюрище) - Миньор (Елшица) 4:0 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Виноградец 2014 (Виноградец) - Светкавица (Синитово) 3:0 Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор) 4:0 Спартак (Бошуля) - Карабунар (Карабунар) 1:0 Лесичово (Лесичово) почива XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Спартак (Бошуля) - Спартак (Щърково) 2:2 Лесичово (Лесичово) - Оборище II (Панагюрище) 0:7 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Карабунар (Карабунар) - Барикади (Стрелча) 0:2 Шипка (Драгор) - Виноградец 2014 (Виноградец) 1:5 Миньор (Елшица) - Гелеменово (Гелеменово) 0:1 Светкавица (Синитово) почива XIV кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: в Калугерово: Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица) 1:7 Оборище II (Панагюрище) - Светкавица (Синитово) 7:1 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Гелеменово (Гелеменово) - Лесичово (Лесичово) 3:0 Виноградец 2014 (Виноградец) - Карабунар (Карабунар) 5:0 сл. * * - прекратен в 38' при 2:0, когато публика на гостите нахлува на терена и атакува съдията. Барикади (Стрелча) - Спартак (Бошуля) 7:1 Шипка (Драгор) почива XV кръг 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Барикади (Стрелча) - Спартак (Щърково) 2:0 Шипка (Драгор) - Оборище II (Панагюрище) 1:2 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Бошуля) - Виноградец 2014 (Виноградец) 3:1 Светкавица (Синитово) - Гелеменово (Гелеменово) 0:3 Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица) 0:3 Карабунар (Карабунар) почива XVI кръг 15 април 2017 г., събота, 16:00 ч: в Калугерово: Спартак (Щърково) - Лесичово (Лесичово) 4:3 Миньор (Елшица) - Светкавица (Синитово) 3:0 Гелеменово (Гелеменово) - Шипка (Драгор) 3:0 Оборище II (Панагюрище) - Карабунар (Карабунар) 4:1 Виноградец 2014 (Виноградец) - Барикади (Стрелча) 1:1 Спартак (Бошуля) почива XVII кръг 22 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Щърково) 0:1 Спартак (Бошуля) - Оборище II (Панагюрище) 2:1 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Карабунар (Карабунар) - Гелеменово (Гелеменово) 0:7 Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица) 0:3 Светкавица (Синитово) - Лесичово (Лесичово) 1:6 Барикади (Стрелча) почива XVIII кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: в Калугерово: Спартак (Щърково) - Светкавица (Синитово) 5:1 Оборище II (Панагюрище) - Барикади (Стрелча) 4:1 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор) 3:0 Миньор (Елшица) - Карабунар (Карабунар) 3:1 Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Бошуля) 6:0 Виноградец 2014 (Виноградец) почива XIX кръг 6 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Виноградец 2014 (Виноградец) - Оборище II (Панагюрище) 1:3 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Барикади (Стрелча) - Гелеменово (Гелеменово) 1:5 Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица) 0:1 Карабунар (Карабунар) - Лесичово (Лесичово) 1:2 Шипка (Драгор) - Светкавица (Синитово) 3:0 Спартак (Щърково) почива XX кръг 13 май 2017 г., събота, 17:00 ч: в Калугерово: Спартак (Щърково) - Шипка (Драгор) 6:1 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Светкавица (Синитово) - Карабунар (Карабунар) 2:6 Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля) 0:2 Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча) 4:2 Гелеменово (Гелеменово) - Виноградец 2014 (Виноградец) 5:0 Оборище II (Панагюрище) почива XXI кръг 20 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Щърково) 1:0 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Виноградец 2014 (Виноградец) - Миньор (Елшица) 1:2 Барикади (Стрелча) - Лесичово (Лесичово) 3:0 Спартак (Бошуля) - Светкавица (Синитово) 4:1 Карабунар (Карабунар) - Шипка (Драгор) 3:1 Гелеменово (Гелеменово) почива XXII кръг 27 май 2017 г., събота, 17:00 ч: в Калугерово: Спартак (Щърково) - Карабунар (Карабунар) 2:1 Гелеменово (Гелеменово) - Оборище II (Панагюрище) 0:1 28 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Шипка (Драгор) - Спартак (Бошуля) 3:3 Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча) 4:2 Лесичово (Лесичово) - Виноградец 2014 (Виноградец) 2:2 Миньор (Елшица) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Оборище II (Панагюрище) XXX 2:0 4:0 4:1 1:0 7:0 8:1 7:1 4:0 4:1 5:0 2. Гелеменово (Гелеменово) 0:1 XXX 2:2 2:1 2:0 6:0 3:0 4:0 5:0 6:1 3:0 3. Миньор (Елшица) 2:0 0:1 XXX 4:2 1:1 5:1 6:0 3:0 5:1 3:1 2:1 4. Барикади (Стрелча) 1:4 1:5 1:4 XXX 2:0 7:1 3:0 3:2 2:0 4:0 4:0 5. Спартак (Щърково) 1:5 1:2 1:7 2:2 XXX 1:0 4:3 5:1 3:1 2:1 6:1 6. Спартак (Бошуля) 2:1 1:4 0:1 2:3 2:2 XXX 3:0 4:1 3:1 1:0 1:1 7. Лесичово (Лесичово) 0:7 1:6 0:3 2:2 2:5 0:2 XXX 2:0 2:2 3:0 3:0 8. Светкавица (Синитово) 0:1 0:3 2:0 4:2 2:0 2:0 1:6 XXX 2:1 2:6 3:0 9. Виноградец 2014 (Виноградец) 1:3 3:9 1:2 1:1 0:1 1:3 0:1 3:0 XXX 5:0* 1:1 10. Карабунар (Карабунар) 0:7 0:7 1:1 0:2 0:3 2:1 1:2 1:3 0:0 XXX 3:1 11. Шипка (Драгор) 1:2 1:5 0:3 1:4 2:5 3:3 1:2 3:0 1:5 4:1 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пазарджик

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Чико Бунара (Бяга) 22 21 0 1 135:8 63 [-][*] Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Тракиец (Исперихово) 22 17 2 3 74:28 53 [-] 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 22 14 2 6 66:29 44 [1 0 1 3:1 3] 4. Родопи (Дебръщица) 22 14 2 6 53:38 44 [1 0 1 1:3 3] 5. Славия 1947 (Хаджиево) 22 11 2 9 45:49 35 6. Коба (Радилово) 22 9 4 9 48:45 31 [+] 7. Лозен (Лозен) 22 6 6 10 37:60 24 [+] 8. Кале 09 (Нова махала) 22 7 2 13 39:63 23 [*] 9. Атлетик (Мокрище) 22 5 3 14 43:80 18 10. Милеви скали (Семчиново) 22 3 4 15 37:90 13 11. Бенковски 2006 (Црънча) 22 1 6 15 24:101 9 12. Тракия (Звъничево) 22 7 1 14 42:52 22 [*]
Бележки - Тракиец (Исперихово) изпада от "А" ОФГ. - Ботев (Момина клисура) влиза в "А" ОФГ. - Батак (Батак), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Коба (Радилово) и Лозен (Лозен) се включват в групата. - Кале 09 (Нова махала), изваден през изминалия сезон; отново се включва в групата. - Чико (Бяга), 7-ми в Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; се обединява с Хебър 1918 (Пазарджик), с което последният си осигурява място в Трета лига. Отборът от Бяга е възстановен като Чико Бунара и се включва в "Б" ОФГ. - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак. - Лозен (Лозен) играе домакинските си мачове в Септември. - Милеви скали (Семчиново) играе домакинските си мачове в Симеоновец. - На 25 април 2017 г. Тракия (Звъничево) се отказва от участие. Резултатите му се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни загуби с 0:3. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово) 2:0 11 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала) 3:2 Славия 1947 (Хаджиево) - Милеви скали (Семчиново) 3:0 сл. * * - гостите пристигат само с 6 състезателя с редовни картотеки. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица) 3:0 Чико Бунара (Бяга) - Бенковски 2006 (Црънча) 14:0 в Септември: Лозен (Лозен) - Тракия (Звъничево) 1:5 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: в Капитан Димитриево: * Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово) 2:4 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале 09 от миналия сезон. 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Тракия (Звъничево) - Тракиец (Исперихово) 2:3 Бенковски 2006 (Црънча) - Лозен (Лозен) 1:4 Родопи (Дебръщица) - Чико Бунара (Бяга) 2:9 в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Спортист 2010 (КД) 0:3 Атлетик (Мокрище) - Славия 1947 (Хаджиево) 1:3 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Коба (Радилово) - Тракия (Звъничево) 0:1 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Славия 1947 (Хаджиево) - Кале 09 (Нова махала) 4:2 Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище) 9:3 Чико Бунара (Бяга) - Милеви скали (Семчиново) 14:0 в Септември: Лозен (Лозен) - Родопи (Дебръщица) 3:0 Тракиец (Исперихово) - Бенковски 2006 (Црънча) 6:1 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Бенковски 2006 (Црънча) - Коба (Радилово) 2:1 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: в Капитан Димитриево: * Кале 09 (Нова махала) - Тракия (Звъничево) 1:3 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале 09. Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово) 2:3 в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Лозен (Лозен) 3:3 Атлетик (Мокрище) - Чико Бунара (Бяга) 0:6 Славия 1947 (Хаджиево) - Спортист 2010 (КД) 1:0 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица) отложен 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 2010 (КД) - Кале 09 (Нова махала) 7:1 Чико Бунара (Бяга) - Славия 1947 (Хаджиево) 8:0 в Септември: Лозен (Лозен) - Атлетик (Мокрище) 3:2 Тракиец (Исперихово) - Милеви скали (Семчиново) 7:1 Тракия (Звъничево) - Бенковски 2006 (Црънча) 5:1 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица) 1:3 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Коба (Радилово) 2:2 16 октомври 2016 г., неделя, 13:00 ч: в Капитан Димитриево: * Кале 09 (Нова махала) - Бенковски 2006 (Црънча) 3:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Кале 09. 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Родопи (Дебръщица) - Тракия (Звъничево) 2:1 Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово) 1:5 Славия 1947 (Хаджиево) - Лозен (Лозен) 2:2 Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Чико Бунара (Бяга) 1:5 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище) 1:1 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Кале 09 (Нова махала) 7:0 в Септември: Лозен (Лозен) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 0:0 Тракиец (Исперихово) - Славия 1947 (Хаджиево) 1:0 Тракия (Звъничево) - Милеви скали (Семчиново) 8:0 Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица) 0:2 VIII кръг 30 октомври 2016 г., неделя, 11:30 ч: Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен) 10:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:00 ч: в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица) 2:3 в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Бенковски 2006 (Црънча) 2:2 Атлетик (Мокрище) - Тракия (Звъничево) 4:5 Славия 1947 (Хаджиево) - Коба (Радилово) 5:0 Спортист 2010 (КД) - Тракиец (Исперихово) 5:2 V кръг - отложен мач 5 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица) 1:3 IX кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 2:0 13 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в Септември: Лозен (Лозен) - Кале 09 (Нова махала) 3:4 Тракиец (Исперихово) - Чико Бунара (Бяга) 0:2 Тракия (Звъничево) - Славия 1947 (Хаджиево) 1:3 Бенковски 2006 (Црънча) - Атлетик (Мокрище) 0:0 Родопи (Дебръщица) - Милеви скали (Семчиново) 3:2 X кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Коба (Радилово) 7:0 20 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Милеви скали (Семчиново) 2:0 Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица) 2:2 Славия 1947 (Хаджиево) - Бенковски 2006 (Црънча) 3:3 Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Тракия (Звъничево) 3:1 в Септември: Лозен (Лозен) - Тракиец (Исперихово) 2:2 XI кръг 26 ноември 2016 г., събота, 14:00 ч: Коба (Радилово) - Лозен (Лозен) 3:3 27 ноември 2016 г., неделя, 14:00 ч: Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала) 4:0 Тракия (Звъничево) - Чико Бунара (Бяга) 1:3 Бенковски 2006 (Црънча) - Спортист 2010 (КД) 1:7 Родопи (Дебръщица) - Славия 1947 (Хаджиево) 3:0 в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Атлетик (Мокрище) 6:0 XII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово) 1:3 12 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище) 2:1 в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Славия 1947 (Хаджиево) 3:6 Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 1:0 Бенковски 2006 (Црънча) - Чико Бунара (Бяга) 0:7 Тракия (Звъничево) - Лозен (Лозен) 2:2 XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:00 ч: Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала) 4:1 19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч: Тракиец (Исперихово) - Тракия (Звъничево) 5:2 в Септември: Лозен (Лозен) - Бенковски 2006 (Црънча) 5:1 Чико Бунара (Бяга) - Родопи (Дебръщица) 6:1 Спортист 2010 (КД) - Милеви скали (Семчиново) 3:0 Славия 1947 (Хаджиево) - Атлетик (Мокрище) 3:0 XIV кръг 1 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Тракия (Звъничево) - Коба (Радилово) 1:2 2 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Славия 1947 (Хаджиево) 1:2 Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 1:6 в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Чико Бунара (Бяга) 1:6 Родопи (Дебръщица) - Лозен (Лозен) 1:0 Бенковски 2006 (Црънча) - Тракиец (Исперихово) 1:6 XV кръг 8 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Коба (Радилово) - Бенковски 2006 (Црънча) 1:1 9 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Тракия (Звъничево) - Кале 09 (Нова махала) 1:2 Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица) 1:1 в Септември: Лозен (Лозен) - Милеви скали (Семчиново) 2:1 Чико Бунара (Бяга) - Атлетик (Мокрище) 10:0 Спортист 2010 (КД) - Славия 1947 (Хаджиево) 4:0 XVI кръг 15 април 2017 г., събота, 16:00 ч: в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД) 1:1 Славия 1947 (Хаджиево) - Чико Бунара (Бяга) 0:3 Атлетик (Мокрище) - Лозен (Лозен) 3:0 в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Тракиец (Исперихово) 3:0 Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово) 0:3 Бенковски 2006 (Црънча) - Тракия (Звъничево) 2:3 XVII кръг 23 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: Бенковски 2006 (Црънча) - Кале 09 (Нова махала) 1:1 Тракия (Звъничево) - Родопи (Дебръщица) 0:3 сл. Коба (Радилово) - Милеви скали (Семчиново) 4:1 Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище) 7:1 в Септември: Лозен (Лозен) - Славия 1947 (Хаджиево) 1:0 Чико Бунара (Бяга) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 3:0 XVIII кръг 29 април 2017 г., събота, 16:00 ч: Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово) 0:3 30 април 2017 г., неделя, 16:00 ч: в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Чико Бунара (Бяга) 0:4 Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Лозен (Лозен) 1:0 Славия 1947 (Хаджиево) - Тракиец (Исперихово) 0:5 в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Тракия (Звъничево) 3:0 сл. Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча) 8:0 XIX кръг 6 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Коба (Радилово) - Славия 1947 (Хаджиево) 8:1 7 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала) 1:0 Бенковски 2006 (Црънча) - Милеви скали (Семчиново) 3:3 Тракия (Звъничево) - Атлетик (Мокрище) 0:3 сл. Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (КД) 4:1 в Септември: Лозен (Лозен) - Чико Бунара (Бяга) 0:3 XX кръг 13 май 2017 г., събота, 17:00 ч: Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово) 4:1 14 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Лозен (Лозен) 6:2 Чико Бунара (Бяга) - Тракиец (Исперихово) 0:1 Славия 1947 (Хаджиево) - Тракия (Звъничево) 3:0 сл. Атлетик (Мокрище) - Бенковски 2006 (Црънча) 9:0 в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Родопи (Дебръщица) 2:7 XXI кръг 21 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: в Симеоновец: Милеви скали (Семчиново) - Кале 09 (Нова махала) 3:4 Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище) 6:0 Бенковски 2006 (Црънча) - Славия 1947 (Хаджиево) 1:6 Тракия (Звъничево) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 0:3 сл. Коба (Радилово) - Чико Бунара (Бяга) 0:5 Тракиец (Исперихово) - Лозен (Лозен) 3:0 XXII кръг 27 май 2017 г., събота, 17:00 ч: в Септември: Лозен (Лозен) - Коба (Радилово) 0:7 28 май 2017 г., неделя, 17:00 ч: в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово) 2:4 Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Звъничево) 3:0 сл. Спортист 2010 (КД) - Бенковски 2006 (Црънча) 5:2 Славия 1947 (Хаджиево) - Родопи (Дебръщица) 0:2 Атлетик (Мокрище) - Милеви скали (Семчиново) 8:1
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чико Бунара (Бяга) XXX 0:1 3:0 6:1 8:0 7:0 10:1 7:0 10:0 14:0 14:0 3:0* 2. Тракиец (Исперихово) 0:2 XXX 4:1 1:1 1:0 2:0 3:0 4:0 7:1 7:1 6:1 5:2 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 1:5 5:2 XXX 3:0 4:0 4:1 1:0 7:1 9:3 3:0 5:2 3:1 4. Родопи (Дебръщица) 2:9 2:3 1:0 XXX 3:0 0:3 1:0 1:0 6:0 3:2 8:0 2:1 5. Славия 1947 (Хаджиево) 0:3 0:5 1:0 0:2 XXX 5:0 2:2 4:2 3:0 3:0* 3:3 3:0* 6. Коба (Радилово) 0:5 1:3 2:0 1:3 8:1 XXX 3:3 4:1 1:1 4:1 1:1 0:1 7. Лозен (Лозен) 0:3 2:2 0:0 3:0 1:0 0:7 XXX 3:4 3:2 2:1 5:1 1:5 8. Кале 09 (Нова махала) 0:4 2:4 1:1 2:3 1:2 2:4 6:2 XXX 2:1 2:0 3:1 1:3 9. Атлетик (Мокрище) 0:6 1:5 1:6 2:2 1:3 0:3 3:0 3:2 XXX 8:1 9:0 4:5 10. Милеви скали (Семчиново) 1:6 3:0 0:3 2:7 3:6 2:2 3:3 3:4 6:0 XXX 2:2 3:0* 11. Бенковски 2006 (Црънча) 0:7 1:6 1:7 0:2 1:6 2:1 1:4 1:1 0:0 3:3 XXX 2:3 12. Тракия (Звъничево) 1:3 2:3 0:3* 0:3* 1:3 1:2 2:2 1:2 0:3* 8:0 5:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре