МОФГ Кърджали/Смолян 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопа Смолян (Смолян)             12   10   1   1   45:7    31 [+][*] Финал
 2. Палас (Рудозем)                    12    9   1   2   41:15   28 <-     Финал
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Искра (Черноочене)                 12    5   2   5   25:36   17             
 4. Родопи 1935 (Момчилград)           12    5   1   6   31:33   16 [+]         
 5. Перперикон (Перперек)              12    4   0   8   22:29   12             
 6. Джебел 1928 (Джебел)               12    3   1   8   20:42   10 [+]         
 7. Левски 2005 (Крумовград)           12    3   0   9   19:41    9             

Бележки
  - Поради малкия брой отбори и в двете области, за този сезон е създадена междуобластна група Кърджали/Смолян.
  - Арда (Кърджали), 1-ви в ОФГ Кърджали през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига.
  - Мост (Мост), 4-ти в ОФГ Кърджали през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Родопа 1927 (Смолян), 2-ри; и Златоград (Златоград), 3-ти в ОФГ Смолян през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Родопи 1935 (Момчилград) и Джебел (Джебел) се включват в групата.
  - Родопа Смолян (Смолян) се включва в групата. Възможно е освен това да е извършено обединение с Родопа 1927.

                           I кръг

2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Перперикон (Перперек)          2:3 
Искра (Черноочене) - Джебел 1928 (Джебел)                 3:2 
Палас (Рудозем) - Родопи 1935 (Момчилград)                2:1 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           II кръг

9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Родопи 1935 (Момчилград)          2:4 
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  0:0 
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)             отложен 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)             5:0 
Джебел 1928 (Джебел)                                      почива

                           III кръг

16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                1:0 
Палас (Рудозем) - Джебел 1928 (Джебел)                    7:1 
Родопи 1935 (Момчилград) - Родопа Смолян (Смолян)         2:4 
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           IV кръг

23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Родопа Смолян (Смолян)            0:1 
Джебел 1928 (Джебел) - Родопи 1935 (Момчилград)           1:2 
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                2:3 
Искра (Черноочене)                                        почива

                           V кръг

30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Палас (Рудозем) - Искра (Черноочене)                      4:1 
Родопи 1935 (Момчилград) - Левски 2005 (Крумовград)       3:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Джебел 1928 (Джебел)             6:0 
Перперикон (Перперек)                                     почива

                           VI кръг

13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Джебел 1928 (Джебел)              4:0 
Левски 2005 (Крумовград) - Родопа Смолян (Смолян)         2:1 
Искра (Черноочене) - Родопи 1935 (Момчилград)             6:6 
Палас (Рудозем)                                           почива

                           VII кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Палас (Рудозем) - Перперикон (Перперек)                   3:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Искра (Черноочене)               8:0 
Джебел 1928 (Джебел) - Левски 2005 (Крумовград)           4:1 
Родопи 1935 (Момчилград)                                  почива

                           II кръг - отложен мач

27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)             5:0 

                           VIII кръг

12 март 2017, неделя, 13:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Палас (Рудозем)                1:7 
12 март 2017, неделя, 14:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)          отложен 
Джебел 1928 (Джебел) - Искра (Черноочене)                 2:2 
16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)          7:1 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           IX кръг

19 март 2017, неделя, 14:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Перперикон (Перперек)          4:2 
Палас (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)                  0:2 
Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград)             4:2 
Джебел 1928 (Джебел)                                      почива

                           X кръг

2 април 2017, неделя, 15:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)                1:0 
Джебел 1928 (Джебел) - Палас (Рудозем)                    1:3 
Родопа Смолян (Смолян) - Родопи 1935 (Момчилград)         3:0 
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           XI кръг

9 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Перперикон (Перперек)            3:0 
Родопи 1935 (Момчилград) - Джебел 1928 (Джебел)           8:2 
Палас (Рудозем) - Левски 2005 (Крумовград)                3:1 
Искра (Черноочене)                                        почива

                           XII кръг

16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Искра (Черноочене) - Палас (Рудозем)                      4:3 
Левски 2005 (Крумовград) - Родопи 1935 (Момчилград)       1:0 
Джебел 1928 (Джебел) - Родопа Смолян (Смолян)             1:3 
Перперикон (Перперек)                                     почива

                           VIII кръг - отложен мач

16 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)          7:1 

                           XIII кръг

23 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Джебел 1928 (Джебел) - Перперикон (Перперек)              4:2 
Родопа Смолян (Смолян) - Левски 2005 (Крумовград)        11:1 
Родопи 1935 (Момчилград) - Искра (Черноочене)             0:3 
Палас (Рудозем)                                           почива

                           XIV кръг

30 април 2017, неделя, 16:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Палас (Рудозем)                   1:6 
Искра (Черноочене) - Родопа Смолян (Смолян)               1:3 
Левски 2005 (Крумовград) - Джебел 1928 (Джебел)           1:2 
Родопи 1935 (Момчилград)                                  почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Родопа Смолян (Смолян) XXX 0:0 8:0 3:0 3:0 6:0 11:1 2. Палас (Рудозем) 0:2 XXX 4:1 2:1 3:0 7:1 3:1 3. Искра (Черноочене) 1:3 4:3 XXX 6:6 1:0 3:2 4:2 4. Родопи 1935 (Момчилград) 2:4 1:7 0:3 XXX 4:2 8:2 3:0 5. Перперикон (Перперек) 0:1 1:6 1:0 2:4 XXX 4:0 7:1 6. Джебел 1928 (Джебел) 1:3 1:3 2:2 1:2 4:2 XXX 4:1 7. Левски 2005 (Крумовград) 2:1 2:3 5:0 1:0 2:3 1:2 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финал

14 май 2017, неделя, 16:00 ч:
в Мадан:
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  3:0 (3:0) 

нагоре