ОГ Добрич 2016/17

« ОГ Добрич 2016/17 »


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 20 19 0 1 77:18 57 <- Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Лозенец 2015 (Лозенец) 20 17 0 3 85:22 51 <- 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Орловец 2008 (Победа) 20 14 1 5 68:15 43 <- 4. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 20 13 2 5 50:36 41 5. Устрем Д (Дончево) 20 11 1 8 38:26 34 6. Албена 97 (Оброчище) 20 8 4 8 39:51 28 7. Нефтяник 2010 (Шабла) 20 7 4 9 34:46 25 8. Христо Ботев (Стожер) 20 5 1 14 27:67 16 9. Дружба (Люляково) 20 4 0 16 31:66 12 10. Вихър 2013 (Бранище) 20 3 1 16 24:72 10 11. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 20 2 0 18 12:66 6
Бележки - Добруджанец (Паскалево), 1-ви; Устрем (Дропла), 6-ти; Стражица 2012 (Стражица), 13-ти; и Спартак 2012 (Славеево), 14-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Спортист (Стефаново), 11-ти; и Сокол 2012 (Соколово), 12-ти в източна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в западна подгрупа. - Орловец 2008 (Победа), 1-ви; Лозенец 2015 (Лозенец), 2-ри; и Добруджански спортист (Стефан Караджа), 11-ти в западна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в източна подгрупа. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 0:3 Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково) 5:2 Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Вихър 2013 (Бранище) 7:0 Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер) 5:0 Нефтяник 2010 (Шабла) - Лозенец 2015 (Лозенец) 1:3 Устрем Д (Дончево) почива II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Лозенец 2015 (Лозенец) 3:1 Вихър 2013 (Бранище) - Орловец 2008 (Победа) 0:7 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево) 0:3 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Христо Ботев (Стожер) - Нефтяник 2010 (Шабла) 1:0 Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:5 Албена 97 (Оброчище) почива III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:0 Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково) 6:0 Лозенец 2015 (Лозенец) - Христо Ботев (Стожер) 6:0 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 1:5 Нефтяник 2010 (Шабла) - Вихър 2013 (Бранище) 3:1 Спортист 2011 (Генерал Тошево) почива IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Лозенец 2015 (Лозенец) 2:10 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево) 0:2 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер) 2:0 Дружба (Люляково) - Нефтяник 2010 (Шабла) 0:1 Устрем Д (Дончево) - Албена 97 (Оброчище) 3:0 Орловец 2008 (Победа) почива V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 4:0 Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково) 5:2 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Албена 97 (Оброчище) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 2:4 Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем Д (Дончево) 3:2 Христо Ботев (Стожер) - Вихър 2013 (Бранище) 1:0 Нефтяник 2010 (Шабла) почива VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Нефтяник 2010 (Шабла) 2:3 Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа) 0:5 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Вихър 2013 (Бранище) 5:0 Дружба (Люляково) - Христо Ботев (Стожер) 3:1 Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:3 Лозенец 2015 (Лозенец) почива VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище) 4:0 Лозенец 2015 (Лозенец) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 8:0 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 3:0 Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем Д (Дончево) 1:1 Вихър 2013 (Бранище) - Дружба (Люляково) 0:3 Христо Ботев (Стожер) почива VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер) 1:2 Устрем Д (Дончево) - Лозенец 2015 (Лозенец) 0:1 Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа) 2:1 30 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба (Люляково) 3:2 Албена 97 (Оброчище) - Нефтяник 2010 (Шабла) 3:1 Вихър 2013 (Бранище) почива IX кръг 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 2:4 Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:2 Лозенец 2015 (Лозенец) - Албена 97 (Оброчище) 8:2 Христо Ботев (Стожер) - Устрем Д (Дончево) 1:3 Вихър 2013 (Бранище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:1 Дружба (Люляково) почива X кръг 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково) 5:1 Устрем Д (Дончево) - Вихър 2013 (Бранище) 4:0 Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев (Стожер) 4:0 Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Лозенец 2015 (Лозенец) 1:0 Орловец 2008 (Победа) - Нефтяник 2010 (Шабла) 4:0 Добруджански спортист (Стефан Караджа) почива XI кръг 19 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа) 3:2 20 ноември 2016 г., неделя, 14:30 ч: Нефтяник 2010 (Шабла) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 0:4 Христо Ботев (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:2 Вихър 2013 (Бранище) - Албена 97 (Оброчище) 2:3 Дружба (Люляково) - Устрем Д (Дончево) 2:4 Рилци (кв.Рилци, Добрич) почива XII кръг 11 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа) 0:7 Лозенец 2015 (Лозенец) - Нефтяник 2010 (Шабла) 3:2 12 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 6:0 Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище) 2:4 Вихър 2013 (Бранище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:3 Устрем Д (Дончево) почива XIII кръг 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 1:2 Орловец 2008 (Победа) - Вихър 2013 (Бранище) 1:0 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Нефтяник 2010 (Шабла) - Христо Ботев (Стожер) 5:2 Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково) 2:0 Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:0 Албена 97 (Оброчище) почива XIV кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа) 1:7 Христо Ботев (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец) 2:7 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево) 1:0 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище) 0:2 Вихър 2013 (Бранище) - Нефтяник 2010 (Шабла) 5:2 Спортист 2011 (Генерал Тошево) почива XV кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Вихър 2013 (Бранище) 6:1 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Христо Ботев (Стожер) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 1:7 Нефтяник 2010 (Шабла) - Дружба (Люляково) 2:1 Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:1 Албена 97 (Оброчище) - Устрем Д (Дончево) 2:1 Орловец 2008 (Победа) почива XVI кръг 13 април 2017 г., четвъртък, 17:30 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Христо Ботев (Стожер) 5:3 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:1 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа) 0:4 Дружба (Люляково) - Лозенец 2015 (Лозенец) 0:3 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище) отложен 1 май 2017 г., понеделник, 18:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище) 5:1 * * - датата на мача не е сигурна. Нефтяник 2010 (Шабла) почива XVII кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево) 1:0 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Вихър 2013 (Бранище) - Добр.спортист (Ст.Караджа) 1:3 Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково) 4:1 Нефтяник 2010 (Шабла) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:1 Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище) 2:2 Лозенец 2015 (Лозенец) почива XVIII кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа) 0:2 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец) 0:7 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево) 9:0 Устрем Д (Дончево) - Нефтяник 2010 (Шабла) 3:0 Дружба (Люляково) - Вихър 2013 (Бранище) 6:2 Христо Ботев (Стожер) почива XVI кръг - отложен мач 1 май 2017 г., понеделник, 18:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище) 5:1 * * - датата на мача не е сигурна. XIX кръг 6 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Устрем Д (Дончево) 3:1 Орловец 2008 (Победа) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 5:1 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Дружба (Люляково) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 2:5 Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 5:0 Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище) 4:4 Вихър 2013 (Бранище) почива XX кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа) 2:0 Албена 97 (Оброчище) - Лозенец 2015 (Лозенец) 1:7 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Нефтяник 2010 (Шабла) 1:3 Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев (Стожер) 2:0 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър 2013 (Бранище) 1:0 Дружба (Люляково) почива XXI кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:0 Нефтяник 2010 (Шабла) - Орловец 2008 (Победа) 1:1 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:0 Вихър 2013 (Бранище) - Устрем Д (Дончево) 0:2 Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище) 0:0 Добруджански спортист (Стефан Караджа) почива XXII кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец) 0:1 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Добр.спортист (Ст.Караджа) - Нефтяник 2010 (Шабла) 4:1 Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер) 7:4 Албена 97 (Оброчище) - Вихър 2013 (Бранище) 1:1 Устрем Д (Дончево) - Дружба (Люляково) 2:0 Рилци (кв.Рилци, Добрич) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджански спортист (Ст.Караджа) XXX 3:1 2:0 9:0 1:0 5:1 4:1 2:0 3:2 5:0 6:0 2. Лозенец 2015 (Лозенец) 1:2 XXX 3:2 2:0 3:1 8:2 3:2 6:0 5:2 6:1 8:0 3. Орловец 2008 (Победа) 2:4 0:1 XXX 5:1 1:0 4:0 4:0 5:0 6:0 1:0 4:0 4. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:0 1:0 2:1 XXX 3:2 2:2 1:3 7:4 2:0 7:0 3:1 5. Устрем Д (Дончево) 1:5 0:1 0:5 3:1 XXX 3:0 3:0 2:0 2:0 4:0 3:0 6. Албена 97 (Оброчище) 2:4 1:7 0:2 0:3 2:1 XXX 3:1 4:0 5:2 1:1 3:0 7. Нефтяник 2010 (Шабла) 0:4 1:3 1:1 2:2 1:1 4:4 XXX 5:2 2:1 3:1 2:1 8. Христо Ботев (Стожер) 1:7 2:7 0:7 0:2 1:3 0:0 1:0 XXX 4:1 1:0 5:0 9. Дружба (Люляково) 2:5 0:3 1:7 0:5 2:4 2:4 0:1 3:1 XXX 6:2 3:0 10. Вихър 2013 (Бранище) 1:3 2:10 0:7 2:3 0:2 2:3 5:2 5:3 0:3 XXX 2:1 11. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:3 0:7 0:4 0:2 0:3 0:2 2:3 1:2 5:1 1:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски 2012 (Карапелит) 18 15 2 1 56:13 47 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Спартак (Зърнево) 18 12 5 1 64:23 41 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Вихър (Жегларци) 18 11 3 4 48:31 36 4. Заря 2006 (Крушари) 18 8 1 9 49:39 25 5. Дружба Б (Безмер) 18 6 5 7 37:38 23 6. Искра 41 (Бенковски) 18 6 2 10 37:58 20 7. Добруджанец (Овчарово) 18 5 4 9 33:37 19 8. Сокол 2012 (Соколово) 18 4 4 10 34:58 16 <- 9. Спортист (Стефаново) 18 3 5 10 53:57 14 <- 10. Стрела 2004 (Орляк) 18 4 1 13 21:78 13
Бележки - Спортист (Стефаново), 11-ти; и Сокол 2012 (Соколово), 12-ти в източна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в западна подгрупа. - Орловец 2008 (Победа), 1-ви; Лозенец 2015 (Лозенец), 2-ри; и Добруджански спортист (Стефан Караджа), 11-ти в западна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в източна подгрупа. I кръг 10 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново) 7:1 Сокол 2012 (Соколово) - Добруджанец (Овчарово) 1:1 Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски) 4:1 Заря 2006 (Крушари) - Дружба Б (Безмер) 4:0 Левски 2012 (Карапелит) - Стрела 2004 (Орляк) 6:0 II кръг 17 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Дружба Б (Безмер) - Левски 2012 (Карапелит) 1:0 Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари) 0:8 Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци) 0:4 18 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Стефаново) - Стрела 2004 (Орляк) 6:1 Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово) 7:0 III кръг 24 септември 2016 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево) 2:2 Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово) 6:1 Стрела 2004 (Орляк) - Дружба Б (Безмер) 2:1 25 септември 2016 г., неделя, 17:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново) 5:4 Левски 2012 (Карапелит) - Искра 41 (Бенковски) 5:0 IV кръг 1 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Стефаново) - Дружба Б (Безмер) 7:0 Спартак (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари) 5:0 Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци) 4:3 2 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк) 5:0 Добруджанец (Овчарово) - Левски 2012 (Карапелит) 0:3 V кръг 8 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново) 2:1 Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2012 (Соколово) 3:1 Дружба Б (Безмер) - Искра 41 (Бенковски) 4:1 9 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Левски 2012 (Карапелит) - Спартак (Зърнево) 1:1 Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово) 4:1 VI кръг 15 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер) 1:1 Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари) 6:3 16 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски) 8:1 Спартак (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк) 7:0 Сокол 2012 (Соколово) - Левски 2012 (Карапелит) 1:2 VII кръг 22 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново) 5:2 Левски 2012 (Карапелит) - Вихър (Жегларци) 4:0 Дружба Б (Безмер) - Спартак (Зърнево) 1:1 23 октомври 2016 г., неделя, 16:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2012 (Соколово) 3:0 Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово) 2:0 VIII кръг 29 октомври 2016 г., събота, 16:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Дружба Б (Безмер) 2:2 Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк) 7:0 Заря 2006 (Крушари) - Левски 2012 (Карапелит) 1:2 30 октомври 2016 г., неделя, 14:30 ч: Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Овчарово) 1:1 Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски) 5:1 IX кръг 5 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари) 0:3 Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци) 0:1 12 ноември 2016 г., събота, 14:30 ч: Левски 2012 (Карапелит) - Спортист (Стефаново) 4:1 Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово) 3:2 Добруджанец (Овчарово) - Спартак (Зърнево) 1:2 X кръг 18 март 2017 г., събота, 15:30 ч: Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци) 1:1 Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари) 2:1 19 март 2017 г., неделя, 15:30 ч: Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево) 1:1 Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово) 4:0 Стрела 2004 (Орляк) - Левски 2012 (Карапелит) 0:3 XI кръг 1 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Левски 2012 (Карапелит) - Дружба Б (Безмер) 4:3 Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски) 3:2 Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово) 3:2 2 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново) 3:3 Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево) 2:3 XII кръг 8 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци) 4:1 Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари) 1:0 Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк) 6:1 9 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово) 2:2 Искра 41 (Бенковски) - Левски 2012 (Карапелит) 1:3 XIII кръг 15 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Дружба Б (Безмер) - Спортист (Стефаново) 7:3 Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево) 1:3 Вихър (Жегларци) - Сокол 2012 (Соколово) 4:1 16 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски) отложен Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово) отложен 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски) 4:3 Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово) 3:0 XIV кръг 22 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци) 2:3 Сокол 2012 (Соколово) - Заря 2006 (Крушари) 4:3 Искра 41 (Бенковски) - Дружба Б (Безмер) 5:1 23 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Зърнево) - Левски 2012 (Карапелит) 1:1 Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк) 9:0 XV кръг 29 април 2017 г., събота, 17:00 ч: Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Овчарово) 0:0 Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци) 2:4 30 април 2017 г., неделя, 17:00 ч: Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново) 3:2 Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево) 0:6 Левски 2012 (Карапелит) - Сокол 2012 (Соколово) 6:0 XIII кръг - отложени мачове 7 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски) 4:3 Левски 2012 (Карапелит) - Добруджанец (Овчарово) 3:0 XVI кръг 13 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари) 3:3 Вихър (Жегларци) - Левски 2012 (Карапелит) 0:2 Спартак (Зърнево) - Дружба Б (Безмер) 4:3 14 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Сокол 2012 (Соколово) - Стрела 2004 (Орляк) 7:2 Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски) 4:1 XVII кръг 20 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Дружба Б (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово) 4:0 Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци) 1:2 Левски 2012 (Карапелит) - Заря 2006 (Крушари) 3:0 21 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Добруджанец (Овчарово) - Спортист (Стефаново) 5:3 Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево) 5:2 XVIII кръг 27 май 2017 г., събота, 18:00 ч: Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк) 3:0 Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер) 1:1 28 май 2017 г., неделя, 18:00 ч: Спортист (Стефаново) - Левски 2012 (Карапелит) 3:4 Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски) 2:2 Спартак (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово) 3:2
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2012 (Карапелит) XXX 1:1 4:0 3:0 4:3 5:0 3:0 6:0 4:1 6:0 2. Спартак (Зърнево) 1:1 XXX 4:1 5:0 4:3 5:1 3:2 7:0 7:1 7:0 3. Вихър (Жегларци) 0:2 2:2 XXX 6:3 1:1 4:1 3:2 4:1 2:1 7:0 4. Заря 2006 (Крушари) 1:2 1:3 2:4 XXX 4:0 3:2 6:1 3:1 5:2 3:0 5. Дружба Б (Безмер) 1:0 1:1 0:1 2:1 XXX 4:1 0:0 4:0 7:3 6:1 6. Искра 41 (Бенковски) 1:3 5:2 1:1 0:8 5:1 XXX 2:0 3:2 3:2 5:0 7. Добруджанец (Овчарово) 0:3 1:2 0:4 1:0 1:1 4:1 XXX 4:0 5:3 9:0 8. Сокол 2012 (Соколово) 1:2 2:3 4:3 4:3 2:2 2:2 1:1 XXX 5:4 7:2 9. Спортист (Стефаново) 3:4 1:1 2:3 3:3 7:0 8:1 1:1 2:2 XXX 6:1 10. Стрела 2004 (Орляк) 0:3 0:6 1:2 0:3 2:1 4:3 4:1 3:0 3:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

3 юни 2017 г., събота, 15:30 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спартак (Зърнево)                анулиран * 
* - двата отбора не желаят да участват.

                           Финал

3 юни 2017 г., събота, 18:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Левски 2012 (Карапелит)      3:1 (2:0) 

нагоре


Страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)

нагоре