ОГ Шумен 2017/18

« ОГ Шумен 2017/18 »


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Мълния (Климент) 24 23 1 0 150:21 70 ------------------------------------------------------------------- 2. Никола Козлево (Никола Козлево) 24 19 2 3 105:30 59 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Дъбрава (Осеновец) 24 18 2 4 76:33 56 4. Зенит (Черноглавци) 24 14 2 8 90:48 44 5. Ясен 2007 (Ясенково) 24 14 0 10 64:46 42 [1 0 1 7:3 3] 6. Вихър 1969 (Боян) 24 13 3 8 66:59 42 [1 0 1 3:7 3] 7. Победа 2016 (Пристое) 24 12 4 8 65:49 40 8. Габър 2015 (Габрица) 24 9 2 13 50:65 29 9. Лудогорец 2017 (Каолиново) 24 5 4 15 32:67 19 [+][*] 10. Капитана (Капитан Петко) 24 5 2 17 26:116 17 11. Лудогорец 1948 (Хърсово) 24 5 0 19 33:113 15 [+] 12. Борци (Борци) 24 4 2 18 35:88 14 13. Звезда (Студеница) 24 3 0 21 35:92 9
Бележки - Устрем (Трем), 1-ви; и Заря 1963 (Звегор), 9-ти в северна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в южна подгрупа. - Космос 2013 (Браничево), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Лудогорец (Каолиново), изваден през есента на миналия сезон; се възстановява като Лудогорец 2017 и отново се включва в групата. - Лудогорец 1948 (Хърсово) се включва в групата. - Никола Козлево (Никола Козлево) играе домакинските си мачове във Вълнари. - Дъбрава (Осеновец) играе домакинските си мачове през пролетта във Венец. I кръг 2 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Звезда (Студеница) - Победа 2016 (Пристое) 1:5 (0:2) Ясен 2007 (Ясенково) - Дъбрава (Осеновец) 0:3 (0:1) във Вълнари: Никола Козлево (Ник.Козлево) - Капитана (Капитан Петко) 7:1 (1:1) Зенит (Черноглавци) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 2:1 (2:0) Мълния (Климент) - Габър 2015 (Габрица) 6:0 (5:0) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Вихър 1969 (Боян) 1:3 (1:2) Борци (Борци) почива II кръг 9 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Вихър 1969 (Боян) 3:4 (0:2) Габър 2015 (Габрица) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 9:1 (4:0) Борци (Борци) - Мълния (Климент) 0:6 (0:4) Капитана (Капитан Петко) - Зенит (Черноглавци) 0:10 Дъбрава (Осеновец) - Никола Козлево (Никола Козлево) 3:1 (2:0) Звезда (Студеница) - Ясен 2007 (Ясенково) 1:4 Лудогорец 2017 (Каолиново) почива III кръг 16 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Победа 2016 (Пристое) 1:3 (0:0) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Звезда (Студеница) 7:0 (4:0) Зенит (Черноглавци) - Дъбрава (Осеновец) 1:4 (0:2) Мълния (Климент) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 6:0 (1:0) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Борци (Борци) 4:2 Вихър 1969 (Боян) - Габър 2015 (Габрица) 4:2 (1:1) Капитана (Капитан Петко) почива IV кръг 23 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Габър 2015 (Габрица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Борци (Борци) - Вихър 1969 (Боян) 2:4 (2:2) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 5:0 (2:0) Капитана (Капитан Петко) - Мълния (Климент) 1:9 (0:4) Звезда (Студеница) - Зенит (Черноглавци) 1:4 (0:2) Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево (Никола Козлево) 4:0 (2:0) Дъбрава (Осеновец) почива V кръг 30 септември 2017 г., събота, 17:00 ч: във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Победа 2016 (Пристое) 7:1 (4:0) Зенит (Черноглавци) - Ясен 2007 (Ясенково) 6:1 (4:1) Мълния (Климент) - Дъбрава (Осеновец) 5:1 (1:0) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Капитана (Капитан Петко) 1:3 (0:1) Вихър 1969 (Боян) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 5:0 (2:0) Габър 2015 (Габрица) - Борци (Борци) 2:1 (0:1) Звезда (Студеница) почива VI кръг 7 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Борци (Борци) 4:1 (1:0) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Габър 2015 (Габрица) 0:2 (0:1) Капитана (Капитан Петко) - Вихър 1969 (Боян) 1:1 (0:1) Дъбрава (Осеновец) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 9:2 (5:0) Звезда (Студеница) - Мълния (Климент) 0:5 сл. * * - прекратен в 15' при 0:2, когато футболист на домакините, започнали мача със 7 човека, се контузва. във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Зенит (Черноглавци) 1:0 (1:0) Ясен 2007 (Ясенково) почива VII кръг 14 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Победа 2016 (Пристое) 0:0 Мълния (Климент) - Ясен 2007 (Ясенково) 6:1 (4:0) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Звезда (Студеница) 4:3 (2:3) Габър 2015 (Габрица) - Капитана (Капитан Петко) 2:1 (1:1) Борци (Борци) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 2:2 (2:1) 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Вихър 1969 (Боян) - Дъбрава (Осеновец) 0:4 (0:2) Никола Козлево (Никола Козлево) почива VIII кръг 21 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 3:1 (1:0) Капитана (Капитан Петко) - Борци (Борци) 2:1 (2:0) Дъбрава (Осеновец) - Габър 2015 (Габрица) 4:3 (3:0) Звезда (Студеница) - Вихър 1969 (Боян) 2:5 (0:3) Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 5:2 (2:1) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Мълния (Климент) 3:4 (0:2) * * - Никола Козлево е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач след като играч и привърженици на домакините атакуват съдията след края на мача. Зенит (Черноглавци) почива IX кръг 28 октомври 2017 г., събота, 16:00 ч: Мълния (Климент) - Зенит (Черноглавци) 10:0 (7:0) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Никола Козлево (Ник.Козлево) 2:11 (1:6) Вихър 1969 (Боян) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:1 (0:1) Габър 2015 (Габрица) - Звезда (Студеница) 5:2 (0:1) Борци (Борци) - Дъбрава (Осеновец) 2:5 (0:3) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Капитана (Капитан Петко) 4:1 (1:1) Победа 2016 (Пристое) почива X кръг 4 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Капитана (Капитан Петко) 10:1 (6:1) Дъбрава (Осеновец) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 3:0 (3:0) Звезда (Студеница) - Борци (Борци) 6:1 (3:0) Ясен 2007 (Ясенково) - Габър 2015 (Габрица) 2:1 (2:0) в Хърсово: * Никола Козлево (Никола Козлево) - Вихър 1969 (Боян) 7:1 (3:1) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Никола Козлево. Зенит (Черноглавци) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 11:0 (6:0) Мълния (Климент) почива XI кръг 11 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Мълния (Климент) - Победа 2016 (Пристое) 7:2 (3:2) Вихър 1969 (Боян) - Зенит (Черноглавци) 2:3 (1:1) Габър 2015 (Габрица) - Никола Козлево (Никола Козлево) 0:2 (0:2) Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:1 (0:1) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Звезда (Студеница) 6:0 (2:0) Капитана (Капитан Петко) - Дъбрава (Осеновец) 0:5 (0:4) Лудогорец 1948 (Хърсово) почива XII кръг 18 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Дъбрава (Осеновец) 1:1 (1:0) Звезда (Студеница) - Капитана (Капитан Петко) 7:1 (4:1) Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 6:0 (4:0) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Борци (Борци) 4:2 (2:0) Зенит (Черноглавци) - Габър 2015 (Габрица) 6:1 (2:0) Мълния (Климент) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 20:0 (12:0) Вихър 1969 (Боян) почива XIII кръг 25 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Лудогорец 1948 (Хърсово) - Победа 2016 (Пристое) 1:2 (0:2) Вихър 1969 (Боян) - Мълния (Климент) 3:4 (0:1) Борци (Борци) - Зенит (Черноглавци) 0:6 (0:2) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Никола Козлево (Н.Козлево) 0:4 (0:2) Капитана (Капитан Петко) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:1 (1:0) Дъбрава (Осеновец) - Звезда (Студеница) 2:0 (0:0) Габър 2015 (Габрица) почива XIV кръг 3 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Звезда (Студеница) отложен във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково) отложен Капитана (Капитан Петко) - Никола Козлево (Ник.Козлево) отложен Лудогорец 2017 (Каолиново) - Зенит (Черноглавци) отложен Габър 2015 (Габрица) - Мълния (Климент) отложен Вихър 1969 (Боян) - Лудогорец 1948 (Хърсово) отложен 10 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Звезда (Студеница) 6:0 (4:0) във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково) 3:2 (2:2) Капитана (Капитан Петко) - Никола Козлево (Ник.Козлево) 1:11 (1:4) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Зенит (Черноглавци) 1:4 (0:3) Габър 2015 (Габрица) - Мълния (Климент) 1:7 (1:4) Вихър 1969 (Боян) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 4:0 (1:0) Борци (Борци) почива XV кръг 17 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Вихър 1969 (Боян) - Победа 2016 (Пристое) 3:0 (1:0) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Габър 2015 (Габрица) 4:1 (1:1) Мълния (Климент) - Борци (Борци) 10:0 (4:0) Зенит (Черноглавци) - Капитана (Капитан Петко) 6:1 (0:1) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Дъбрава (Осеновец) 1:0 (0:0) Ясен 2007 (Ясенково) - Звезда (Студеница) 2:0 (1:0) Лудогорец 2017 (Каолиново) почива XVI кръг 24 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково) отложен Звезда (Студеница) - Никола Козлево (Никола Козлево) отложен във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Зенит (Черноглавци) отложен Лудогорец 2017 (Каолиново) - Мълния (Климент) отложен Борци (Борци) - Лудогорец 1948 (Хърсово) отложен Габър 2015 (Габрица) - Вихър 1969 (Боян) отложен 2 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково) 3:4 (2:2) Звезда (Студеница) - Никола Козлево (Никола Козлево) 1:2 (0:2) Дъбрава (Осеновец) - Зенит (Черноглавци) 1:1 (1:0) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Мълния (Климент) 1:5 (0:3) Борци (Борци) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 1:0 (0:0) Габър 2015 (Габрица) - Вихър 1969 (Боян) 2:2 (1:1) Капитана (Капитан Петко) почива XVII кръг 31 март 2018 г., събота, 15:00 ч: Габър 2015 (Габрица) - Победа 2016 (Пристое) 1:1 (0:0) Вихър 1969 (Боян) - Борци (Борци) 5:2 (2:2) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 2:1 (0:1) Мълния (Климент) - Капитана (Капитан Петко) 4:0 сл. * * - прекратен в 8' при 1:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Зенит (Черноглавци) - Звезда (Студеница) 6:1 (1:0) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Ясен 2007 (Ясенково) 3:1 (3:1) Дъбрава (Осеновец) почива XVIII кръг 7 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Никола Козлево (Никола Козлево) 0:5 (0:4) Ясен 2007 (Ясенково) - Зенит (Черноглавци) 2:1 (1:1) във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Мълния (Климент) 1:5 (0:3) Капитана (Капитан Петко) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 2:1 (2:1) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Вихър 1969 (Боян) 0:2 (0:1) Борци (Борци) - Габър 2015 (Габрица) 0:1 (0:0) Звезда (Студеница) почива XIX кръг 14 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Борци (Борци) - Победа 2016 (Пристое) 0:2 (0:0) Габър 2015 (Габрица) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 6:1 (3:1) Вихър 1969 (Боян) - Капитана (Капитан Петко) 7:0 (5:0) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Дъбрава (Осеновец) 0:2 (0:0) Мълния (Климент) - Звезда (Студеница) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Зенит (Черноглавци) - Никола Козлево (Никола Козлево) 2:5 (0:2) Ясен 2007 (Ясенково) почива XX кръг 21 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Зенит (Черноглавци) 6:2 (4:0) Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) 1:4 (0:4) Звезда (Студеница) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 3:1 (1:1) във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Вихър 1969 (Боян) 2:1 (0:0) Капитана (Капитан Петко) - Габър 2015 (Габрица) 1:5 (1:4) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Борци (Борци) 1:1 (0:1) Никола Козлево (Никола Козлево) почива XXI кръг 28 април 2018 г., събота, 17:00 ч: Лудогорец 2017 (Каолиново) - Победа 2016 (Пристое) 1:1 (1:0) Борци (Борци) - Капитана (Капитан Петко) 9:2 (4:0) Габър 2015 (Габрица) - Дъбрава (Осеновец) 2:3 (1:2) Вихър 1969 (Боян) - Звезда (Студеница) 5:2 (2:0) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Ясен 2007 (Ясенково) 1:2 (0:0) Мълния (Климент) - Никола Козлево (Никола Козлево) 3:3 (2:2) Зенит (Черноглавци) почива XVI кръг - отложени мачове 2 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково) 3:4 (2:2) Звезда (Студеница) - Никола Козлево (Никола Козлево) 1:2 (0:2) Дъбрава (Осеновец) - Зенит (Черноглавци) 1:1 (1:0) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Мълния (Климент) 1:5 (0:3) Борци (Борци) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 1:0 (0:0) Габър 2015 (Габрица) - Вихър 1969 (Боян) 2:2 (1:1) XXII кръг 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Мълния (Климент) 1:5 (1:2) във Вълнари: Никола Козлево (Ник.Козлево) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 5:1 (1:0) Ясен 2007 (Ясенково) - Вихър 1969 (Боян) 6:1 (3:0) Звезда (Студеница) - Габър 2015 (Габрица) 1:3 (0:2) във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Борци (Борци) 5:2 (2:1) Капитана (Капитан Петко) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 1:1 (0:0) Победа 2016 (Пристое) почива XXIII кръг 12 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Капитана (Капитан Петко) - Победа 2016 (Пристое) 0:5 (0:1) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Дъбрава (Осеновец) 2:1 (1:1) Борци (Борци) - Звезда (Студеница) 3:0 сл. * * - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Габър 2015 (Габрица) - Ясен 2007 (Ясенково) 1:5 (0:3) Вихър 1969 (Боян) - Никола Козлево (Никола Козлево) 1:1 (0:1) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Зенит (Черноглавци) 4:3 (3:1) Мълния (Климент) почива XXIV кръг 16 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Мълния (Климент) 1:3 (0:2) Зенит (Черноглавци) - Вихър 1969 (Боян) 4:1 (2:0) във Вълнари: Никола Козлево (Никола Козлево) - Габър 2015 (Габрица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ясен 2007 (Ясенково) - Борци (Борци) 5:0 (1:0) Звезда (Студеница) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 0:2 (0:1) във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Капитана (Капитан Петко) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Лудогорец 1948 (Хърсово) почива XXV кръг 19 май 2018 г., събота, 18:00 ч: във Венец: Дъбрава (Осеновец) - Победа 2016 (Пристое) 5:0 (2:0) Капитана (Капитан Петко) - Звезда (Студеница) 4:2 (1:0) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Ясен 2007 (Ясенково) 1:3 (0:3) Борци (Борци) - Никола Козлево (Никола Козлево) 1:5 (1:2) Габър 2015 (Габрица) - Зенит (Черноглавци) 0:5 (0:2) Лудогорец 1948 (Хърсово) - Мълния (Климент) 1:3 (1:3) Вихър 1969 (Боян) почива XXVI кръг 26 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Лудогорец 1948 (Хърсово) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Мълния (Климент) - Вихър 1969 (Боян) 10:0 (6:0) Зенит (Черноглавци) - Борци (Борци) 6:0 сл. * * - прекратен в началото на второто полувреме при 3:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на терена. във Вълнари: Никола Козлево (Н.Козлево) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 7:1 (4:1) Ясен 2007 (Ясенково) - Капитана (Капитан Петко) 4:0 сл. * * - прекратен в 5' при 1:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Звезда (Студеница) - Дъбрава (Осеновец) 2:6 Габър 2015 (Габрица) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Мълния (Климент) XXX 3:3 5:1 10:0 6:1 10:0 7:2 6:0 6:0 4:0*20:0 10:0 3:0* 2. Никола Козлево (Никола Козлево) 3:4 XXX 1:0 1:0 3:1 7:1 7:1 3:0* 7:1 7:1 5:1 4:2 7:0 3. Дъбрава (Осеновец) 1:5 3:1 XXX 1:1 3:2 2:1 5:0 4:3 3:0 3:0* 9:2 5:2 2:0 4. Зенит (Черноглавци) 1:5 2:5 1:4 XXX 6:1 4:1 0:0 6:1 2:1 6:1 11:0 6:0* 6:1 5. Ясен 2007 (Ясенково) 1:4 4:0 0:3 2:1 XXX 6:1 1:3 2:1 6:0 4:0* 5:2 5:0 2:0 6. Вихър 1969 (Боян) 3:4 1:1 0:4 2:3 2:1 XXX 3:0 4:2 5:0 7:0 4:0 5:2 5:2 7. Победа 2016 (Пристое) 1:3 0:5 1:1 6:2 3:4 3:4 XXX 3:0* 3:1 10:1 3:0* 4:1 6:0 8. Габър 2015 (Габрица) 1:7 0:2 2:3 0:5 1:5 2:2 1:1 XXX 6:1 2:1 9:1 2:1 5:2 9. Лудогорец 2017 (Каолиново) 1:5 0:4 2:1 1:4 1:3 0:2 1:1 0:2 XXX 4:1 5:0 1:1 6:0 10. Капитана (Капитан Петко) 1:9 1:11 0:5 0:10 2:1 1:1 0:5 1:5 1:1 XXX 2:1 2:1 4:2 11. Лудогорец 1948 (Хърсово) 1:3 2:11 0:2 4:3 1:2 1:3 1:2 4:1 2:1 1:3 XXX 4:2 4:3 12. Борци (Борци) 0:6 1:5 2:5 0:6 2:1 2:4 0:2 0:1 2:2 9:2 1:0 XXX 3:0* 13. Звезда (Студеница) 0:5* 1:2 2:6 1:4 1:4 2:5 1:5 1:3 0:2 7:1 3:1 6:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Енев Дибич (Шумен) 26 23 3 0 118:9 72 ------------------------------------------------------------------- 2. Смядово 2010 (Смядово) 26 21 2 3 89:27 65 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 26 19 2 5 72:25 59 [1 0 1 2:1 3] 4. Стан (Стан) 26 19 2 5 78:29 59 [1 0 1 1:2 3] 5. Устрем (Трем) 26 11 4 11 53:49 37 <- 6. Локомотив 2008 (Каспичан) 26 11 3 12 53:52 36 7. Ендже (Царев брод) 26 10 2 14 36:42 32 8. Герой (Зайчино ореше) 26 10 1 15 63:62 31 [1 0 1 12:3 3] 9. Велики Преслав (Велики Преслав) 26 9 4 13 39:86 31 [1 0 1 3:12 3] 10. Балкан 1965 (Градище) 26 8 4 14 43:61 28 11. Върбица (Върбица) 26 7 3 16 46:111 24 12. Заря 1963 (Звегор) 26 6 4 16 25:70 22 <- 13. Кочово (Кочово) 26 4 4 18 20:57 16 14. Мадара 2010 (Мадара) 26 3 4 19 29:84 13 [*]
Бележки - Устрем (Трем), 1-ви; и Заря 1963 (Звегор), 9-ти в северна подгрупа през изминалия сезон; са преместени в южна подгрупа. - Феърплей (кв.Мътница, Шумен), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Мадара 2010 (Мадара), 13-ти и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата. - Върбица (Върбица) играе домакинските си мачове в Бяла река. I кръг 3 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Велики Преслав (В.Преслав) 11:0 (5:0) Ендже (Царев брод) - Кочово (Кочово) 2:0 (1:0) Заря 1963 (Звегор) - Стан (Стан) 1:6 (0:3) Локомотив 2008 (Каспичан) - Устрем (Трем) 4:2 (2:2) Мадара 2010 (Мадара) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 2:3 (1:1) Енев Дибич (Шумен) - Смядово 2010 (Смядово) 1:0 (0:0) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Балкан 1965 (Градище) 1:2 (0:1) II кръг 10 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Балкан 1965 (Градище) 3:1 (2:1) Смядово 2010 (Смядово) - Върбица (Върбица) 10:1 (5:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Енев Дибич (Шумен) 0:3 (0:0) Устрем (Трем) - Мадара 2010 (Мадара) 3:0 Стан (Стан) - Локомотив 2008 (Каспичан) 4:3 (2:2) Кочово (Кочово) - Заря 1963 (Звегор) 5:0 (1:0) Герой (Зайчино ореше) - Ендже (Царев брод) 2:1 (1:1) III кръг 17 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Ендже (Царев брод) - Велики Преслав (Велики Преслав) 6:0 (1:0) Заря 1963 (Звегор) - Герой (Зайчино ореше) 0:3 сл. * * - първоначално 3:2 (2:1), в последствие на Заря 1963 е присъдена служебна загуба заради нердовни играчи. Локомотив 2008 (Каспичан) - Кочово (Кочово) 1:0 (0:0) Мадара 2010 (Мадара) - Стан (Стан) 1:7 (1:3) Енев Дибич (Шумен) - Устрем (Трем) 6:0 (2:0) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 1:7 (1:3) Балкан 1965 (Градище) - Смядово 2010 (Смядово) 1:5 (0:2) IV кръг 24 септември 2017 г., неделя, 17:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Смядово 2010 (Смядово) 1:2 (1:2) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Балкан 1965 (Градище) 6:1 (3:0) Устрем (Трем) - Върбица (Върбица) 10:0 (5:0) Стан (Стан) - Енев Дибич (Шумен) 0:2 (0:2) Кочово (Кочово) - Мадара 2010 (Мадара) 0:0 Герой (Зайчино ореше) - Локомотив 2008 (Каспичан) 5:1 (3:1) Ендже (Царев брод) - Заря 1963 (Звегор) 5:0 (2:0) V кръг 1 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Заря 1963 (Звегор) - Велики Преслав (Велики Преслав) 1:2 (0:2) Локомотив 2008 (Каспичан) - Ендже (Царев брод) 0:1 (0:0) Мадара 2010 (Мадара) - Герой (Зайчино ореше) 1:1 (0:0) Енев Дибич (Шумен) - Кочово (Кочово) 2:0 (2:0) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Стан (Стан) 2:4 (1:1) Балкан 1965 (Градище) - Устрем (Трем) 2:2 (0:1) Смядово 2010 (Смядово) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 2:1 (0:1) VI кръг 8 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) 1:1 (0:1) Устрем (Трем) - Смядово 2010 (Смядово) 0:1 (0:1) Стан (Стан) - Балкан 1965 (Градище) 9:1 (5:0) Кочово (Кочово) - Върбица (Върбица) 3:2 (2:0) Герой (Зайчино ореше) - Енев Дибич (Шумен) 0:4 (0:0) Ендже (Царев брод) - Мадара 2010 (Мадара) 0:1 (0:1) Заря 1963 (Звегор) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:0 (1:0) VII кръг 15 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Велики Преслав (В.Преслав) 1:3 (1:1) Мадара 2010 (Мадара) - Заря 1963 (Звегор) 1:1 (1:1) Енев Дибич (Шумен) - Ендже (Царев брод) 4:0 (4:0) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Герой (Зайчино ореше) 3:1 (1:0) Балкан 1965 (Градище) - Кочово (Кочово) 1:0 (0:0) Смядово 2010 (Смядово) - Стан (Стан) 4:0 (1:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Устрем (Трем) 4:0 (2:0) VIII кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Устрем (Трем) 1:3 (1:1) Стан (Стан) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:2 (0:0) Кочово (Кочово) - Смядово 2010 (Смядово) 1:4 (1:2) Герой (Зайчино ореше) - Балкан 1965 (Градище) 5:2 (2:1) Ендже (Царев брод) - Върбица (Върбица) 3:1 (3:1) Заря 1963 (Звегор) - Енев Дибич (Шумен) 0:2 (0:1) Локомотив 2008 (Каспичан) - Мадара 2010 (Мадара) 4:3 (1:1) IX кръг 29 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Мадара 2010 (Мадара) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:0 (2:0) Енев Дибич (Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан) 5:1 (3:1) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Заря 1963 (Звегор) 3:5 (1:1) Балкан 1965 (Градище) - Ендже (Царев брод) 1:1 (0:1) Смядово 2010 (Смядово) - Герой (Зайчино ореше) 1:0 (0:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Кочово (Кочово) 5:0 (1:0) Устрем (Трем) - Стан (Стан) 3:0 (1:0) X кръг 5 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Стан (Стан) 0:4 (0:0) Кочово (Кочово) - Устрем (Трем) 1:4 (0:2) Герой (Зайчино ореше) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 1:4 (1:1) Ендже (Царев брод) - Смядово 2010 (Смядово) 0:1 (0:0) Заря 1963 (Звегор) - Балкан 1965 (Градище) 0:2 (0:1) Локомотив 2008 (Каспичан) - Върбица (Върбица) 5:1 (3:1) Мадара 2010 (Мадара) - Енев Дибич (Шумен) 0:5 (0:2) XI кръг 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Енев Дибич (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав) 13:0 (6:0) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Мадара 2010 (Мадара) 0:5 сл. * * - прекратен в 63' при 2:2 заради нахлуване на терена на публика на домакините. Върбица е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача. Балкан 1965 (Градище) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:4 (1:2) Смядово 2010 (Смядово) - Заря 1963 (Звегор) 7:0 (2:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Ендже (Царев брод) 3:0 (2:0) Устрем (Трем) - Герой (Зайчино ореше) 4:3 (2:0) Стан (Стан) - Кочово (Кочово) 2:0 (0:0) XII кръг 19 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Кочово (Кочово) 4:3 (0:1) Герой (Зайчино ореше) - Стан (Стан) 1:3 (1:1) Ендже (Царев брод) - Устрем (Трем) 1:1 (1:1) Заря 1963 (Звегор) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:1 (0:1) Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово 2010 (Смядово) 2:1 (2:1) Мадара 2010 (Мадара) - Балкан 1965 (Градище) 2:3 (0:2) Енев Дибич (Шумен) - Върбица (Върбица) 27:0 (13:0) XIII кръг 26 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Менгишево: * Върбица (Върбица) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:2 (2:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Върбица. Балкан 1965 (Градище) - Енев Дибич (Шумен) 0:3 (0:1) Смядово 2010 (Смядово) - Мадара 2010 (Мадара) 6:0 (3:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 2:1 (1:0) Устрем (Трем) - Заря 1963 (Звегор) 1:1 (1:1) Стан (Стан) - Ендже (Царев брод) 6:0 (3:0) Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше) 1:0 (1:0) XIV кръг 4 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Герой (Зайчино ореше) отложен Кочово (Кочово) - Ендже (Царев брод) отложен Стан (Стан) - Заря 1963 (Звегор) отложен Устрем (Трем) - Локомотив 2008 (Каспичан) отложен Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Мадара 2010 (Мадара) отложен Смядово 2010 (Смядово) - Енев Дибич (Шумен) отложен Балкан 1965 (Градище) - Върбица (Върбица) отложен 11 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Герой (Зайчино ореше) 3:1 (1:0) Кочово (Кочово) - Ендже (Царев брод) 1:0 (1:0) Стан (Стан) - Заря 1963 (Звегор) 3:0 (2:0) Устрем (Трем) - Локомотив 2008 (Каспичан) 3:0 (0:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Мадара 2010 (Мадара) 3:1 (0:0) Смядово 2010 (Смядово) - Енев Дибич (Шумен) 2:3 (2:0) Балкан 1965 (Градище) - Върбица (Върбица) 0:1 (0:1) XV кръг 18 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Балкан 1965 (Градище) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 (1:0) в Менгишево: * Върбица (Върбица) - Смядово 2010 (Смядово) прекратен ** * - на неутраен терен заради наказание с лишаване от домакинство на Върбица. ** - прекратенв 25' при 0:0 заради проливен дъжд и наводнен терен. Енев Дибич (Шумен) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 2:1 (2:0) Мадара 2010 (Мадара) - Устрем (Трем) 0:3 (0:1) Локомотив 2008 (Каспичан) - Стан (Стан) 2:2 (1:0) Заря 1963 (Звегор) - Кочово (Кочово) 4:0 (2:0) Ендже (Царев брод) - Герой (Зайчино ореше) 1:0 (0:0) 6 април 2018 г., петък, 16:00 ч: в Менгишево: Върбица (Върбица) - Смядово 2010 (Смядово) 1:4 (0:2) XVI кръг 25 март 2018 г., неделя, 15:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод) отложен Герой (Зайчино ореше) - Заря 1963 (Звегор) отложен Кочово (Кочово) - Локомотив 2008 (Каспичан) отложен Стан (Стан) - Мадара 2010 (Мадара) отложен Устрем (Трем) - Енев Дибич (Шумен) отложен Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Върбица (Върбица) отложен Смядово 2010 (Смядово) - Балкан 1965 (Градище) отложен 9 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Заря 1963 (Звегор) 6:3 (3:0) Кочово (Кочово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 0:1 (0:0) Стан (Стан) - Мадара 2010 (Мадара) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Устрем (Трем) - Енев Дибич (Шумен) 1:3 (0:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Върбица (Върбица) 4:1 (2:1) Смядово 2010 (Смядово) - Балкан 1965 (Градище) 3:2 (1:2) 10 май 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод) 2:1 (2:0) XVII кръг 1 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Смядово 2010 (Смядово) - Велики Преслав (В.Преслав) 5:0 (2:0) Балкан 1965 (Градище) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 1:2 (0:2) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Устрем (Трем) 6:0 сл. * * - спрян в 75' при 3:2, заради градушка. След 10 минути прекъсване съдията подканва двата отбора да продължат мача, но гостите отказват. Енев Дибич (Шумен) - Стан (Стан) 3:0 (2:0) Мадара 2010 (Мадара) - Кочово (Кочово) 1:1 (0:0) Локомотив 2008 (Каспичан) - Герой (Зайчино ореше) 3:0 (1:0) Заря 1963 (Звегор) - Ендже (Царев брод) 2:1 (2:1) XV кръг - преигран мач 6 април 2018 г., петък, 16:00 ч: в Менгишево: Върбица (Върбица) - Смядово 2010 (Смядово) 1:4 (0:2) XVIII кръг 9 април 2018 г., понеделник, 17:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Заря 1963 (Звегор) 3:1 (1:0) Ендже (Царев брод) - Локомотив 2008 (Каспичан) 2:1 (0:0) Герой (Зайчино ореше) - Мадара 2010 (Мадара) 6:1 (2:1) Кочово (Кочово) - Енев Дибич (Шумен) 0:3 (0:2) Стан (Стан) - Върбица (Върбица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Устрем (Трем) - Балкан 1965 (Градище) отложен Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Смядово 2010 (Смядово) 1:1 (1:1) 16 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Устрем (Трем) - Балкан 1965 (Градище) 1:1 XIX кръг 15 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) - Велики Преслав (В.Преслав) 8:1 (3:1) Смядово 2010 (Смядово) - Устрем (Трем) 2:0 (1:0) Балкан 1965 (Градище) - Стан (Стан) 0:2 (0:0) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Кочово (Кочово) 4:1 (2:1) Енев Дибич (Шумен) - Герой (Зайчино ореше) 8:1 (5:1) Мадара 2010 (Мадара) - Ендже (Царев брод) 1:2 (0:1) Локомотив 2008 (Каспичан) - Заря 1963 (Звегор) 0:0 XX кръг 22 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:3 (0:0) Заря 1963 (Звегор) - Мадара 2010 (Мадара) 1:0 (1:0) Ендже (Царев брод) - Енев Дибич (Шумен) 0:4 (0:1) Герой (Зайчино ореше) - Върбица (Върбица) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Кочово (Кочово) - Балкан 1965 (Градище) 0:0 Стан (Стан) - Смядово 2010 (Смядово) 2:2 (2:0) Устрем (Трем) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 2:1 (1:0) XXI кръг 29 април 2018 г., неделя, 17:00 ч: Устрем (Трем) - Велики Преслав (Велики Преслав) 5:0 (0:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Стан (Стан) 0:1 (0:0) Смядово 2010 (Смядово) - Кочово (Кочово) 3:2 (2:1) Балкан 1965 (Градище) - Герой (Зайчино ореше) 4:1 (1:1) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Ендже (Царев брод) 2:1 (0:1) Енев Дибич (Шумен) - Заря 1963 (Звегор) 6:0 (2:0) Мадара 2010 (Мадара) - Локомотив 2008 (Каспичан) 2:5 XXII кръг 5 май 2018 г., събота, 18:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Смядово 2010 (Смядово) 3:4 (1:2) 6 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Мадара 2010 (Мадара) 6:1 (3:1) Локомотив 2008 (Каспичан) - Енев Дибич (Шумен) 1:1 (0:1) Заря 1963 (Звегор) - Върбица (Върбица) 1:1 (0:0) Ендже (Царев брод) - Балкан 1965 (Градище) 4:1 (2:0) Кочово (Кочово) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:4 (0:1) Стан (Стан) - Устрем (Трем) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. XVI кръг - отложени мачове 9 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Заря 1963 (Звегор) 6:3 (3:0) Кочово (Кочово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 0:1 (0:0) Стан (Стан) - Мадара 2010 (Мадара) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Устрем (Трем) - Енев Дибич (Шумен) 1:3 (0:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Върбица (Върбица) 4:1 (2:1) Смядово 2010 (Смядово) - Балкан 1965 (Градище) 3:2 (1:2) 10 май 2018 г., четвъртък, 18:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод) 2:1 (2:0) XXIII кръг 13 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Стан (Стан) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 (2:0) Устрем (Трем) - Кочово (Кочово) 3:0 (3:0) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) - Герой (Зайчино ореше) 3:0 (1:0) Смядово 2010 (Смядово) - Ендже (Царев брод) 5:1 (2:1) Балкан 1965 (Градище) - Заря 1963 (Звегор) 5:0 (2:0) в Бяла река: Върбица (Върбица) - Локомотив 2008 (Каспичан) 2:1 (1:1) Енев Дибич (Шумен) - Мадара 2010 (Мадара) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. XVIII кръг - отложен мач 16 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Устрем (Трем) - Балкан 1965 (Градище) 1:1 XXIV кръг 20 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Енев Дибич (Шумен) 1:1 (0:1) Мадара 2010 (Мадара) - Върбица (Върбица) 4:7 (4:3) Локомотив 2008 (Каспичан) - Балкан 1965 (Градище) 3:0 (1:0) Заря 1963 (Звегор) - Смядово 2010 (Смядово) 0:4 (0:2) Ендже (Царев брод) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:1 (0:0) Герой (Зайчино ореше) - Устрем (Трем) 5:1 (4:0) Кочово (Кочово) - Стан (Стан) 0:3 (0:3) XXV кръг 23 май 2018 г., сряда, 18:00 ч: Кочово (Кочово) - Велики Преслав (Велики Преслав) 1:1 (0:0) Стан (Стан) - Герой (Зайчино ореше) 6:1 (3:0) Устрем (Трем) - Ендже (Царев брод) 0:2 (0:1) Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) - Заря 1963 (Звегор) 2:1 (2:1) Смядово 2010 (Смядово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 7:4 (5:2) Балкан 1965 (Градище) - Мадара 2010 (Мадара) 8:0 сл. * * - прекратен на полувремето при 5:0, след като гостите, започнали мача с 9 човека, остават с по-малко от 7 човека заради контузии. в Бяла река: Върбица (Върбица) - Енев Дибич (Шумен) 1:1 (1:1) XXVI кръг 27 май 2018 г., неделя, 18:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Върбица (Върбица) 4:3 (2:3) Енев Дибич (Шумен) - Балкан 1965 (Градище) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Мадара 2010 (Мадара) - Смядово 2010 (Смядово) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. Локомотив 2008 (Каспичан) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) 2:3 (2:0) Заря 1963 (Звегор) - Устрем (Трем) 2:1 (1:0) Ендже (Царев брод) - Стан (Стан) 1:2 (1:0) Герой (Зайчино ореше) - Кочово (Кочово) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват.
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Енев Дибич (Шумен) XXX 1:0 2:1 3:0 6:0 5:1 4:0 8:1 13:0 3:0*27:0 6:0 2:0 3:0* 2. Смядово 2010 (Смядово) 2:3 XXX 2:1 4:0 2:0 7:4 5:1 1:0 5:0 3:2 10:1 7:0 3:2 6:0 3. Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:3 1:1 XXX 0:1 4:0 2:1 3:0 3:0 8:1 6:1 4:1 2:1 5:0 3:1 4. Стан (Стан) 0:2 2:2 0:2 XXX 3:0* 4:3 6:0 6:1 3:0 9:1 3:0* 3:0 2:0 3:0* 5. Устрем (Трем) 1:3 0:1 2:1 3:0 XXX 3:0 0:2 4:3 5:0 1:1 10:0 1:1 3:0 3:0 6. Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1 2:1 2:3 2:2 4:2 XXX 0:1 3:0 1:3 3:0 5:1 0:0 1:0 4:3 7. Ендже (Царев брод) 0:4 0:1 0:1 1:2 1:1 2:1 XXX 1:0 6:0 4:1 3:1 5:0 2:0 0:1 8. Герой (Зайчино ореше) 0:4 3:4 1:4 1:3 5:1 5:1 2:1 XXX 11:0 5:2 3:0* 6:3 3:0* 6:1 9. Велики Преслав (Велики Преслав) 1:1 1:2 1:1 0:4 1:3 1:3 2:1 3:1 XXX 3:1 4:3 3:1 4:3 6:1 10. Балкан 1965 (Градище) 0:3 1:5 1:2 0:2 2:2 1:4 1:1 4:1 3:0 XXX 0:1 5:0 1:0 8:0* 11. Върбица (Върбица) 1:1 1:4 1:7 2:4 6:0* 2:1 2:1 3:1 2:2 1:2 XXX 3:5 4:1 0:5* 12. Заря 1963 (Звегор) 0:2 0:4 0:1 1:6 2:1 1:0 2:1 0:3* 1:2 0:2 1:1 XXX 4:0 1:0 13. Кочово (Кочово) 0:3 1:4 0:4 0:3 1:4 0:1 1:0 1:0 1:1 0:0 3:2 5:0 XXX 0:0 14. Мадара 2010 (Мадара) 0:5 0:3* 2:3 1:7 0:3 2:5 1:2 1:1 2:0 2:3 4:7 1:1 1:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

2 юни 2018 г., събота, 15:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Никола Козлево (Ник.Козлево) - Смядово 2010 (Смядово)     4:1 

                           Финал

2 юни 2018 г., събота, 18:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Мълния (Климент) - Енев Дибич (Шумен)                     1:1 (1:1); при дузпите: 4:5 

нагоре


Страници на отбори

fb група за ОФГ Шумен

Герой (Зайчино ореше)

нагоре