« ОФГ Силистра 2017/18


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Любен)                      20   15   3   2   80:15   48       
-------------------------------------------------------------------
 2. Победа 2009 (Вокил)                20   15   2   3   61:25   47        [1 1 0  5:4  4]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Вихър (Боил)                       20   15   2   3   80:23   47        [0 1 1  4:5  1]
 4. Йълдъръм (Яребица)                 20   12   1   7   70:42   37       
 5. Релакс (Овен)                      20    9   1  10   51:47   28        [2 0 2  7:8  6]
 6. Червена звезда (Дулово)            20    8   4   8   37:39   28        [1 2 1  6:4  5]
 7. Правда 1944 (Правда)               20    8   4   8   38:42   28        [1 2 1  4:5  5]
 8. Лудогорец 2011 (Паисиево)          20    7   2  11   36:48   23       
 9. Чернолик (Чернолик)                20    4   3  13   30:68   15 [+]   
10. Светкавица (Поройно)               20    4   1  15   25:82   13       
11. Галактика (Черник)                 20    0   3  17   12:89    3 [+]   
--. Орлите (Секулово)                   5    0   0   5    2:13    -    [*]

Бележки
  - Галактика (Черник) и Чернолик (Чернолик) се включват в групата.
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.
  - На 3 октомври 2017 г. Орлите (Секулово) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 16:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       8:1 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                         2:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник)            5:0 
3 септември 2017, неделя, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             0:2 
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                  отложен 
Светкавица (Поройно) - Релакс (Овен)                      0:4 
13 септември 2017, сряда, 16:30 ч:
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                  0:3 сл.  /анулиран/ 

                           II кръг

9 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  3:0 
Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица)                  2:4 
Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово)               3:0 сл.  /анулиран/ 
10 септември 2017, неделя, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник)                  5:1 
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             1:3 
Правда 1944 (Правда) - Светкавица (Поройно)               1:2 

                           I кръг - отложен мач

13 септември 2017, сряда, 16:30 ч:
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                  0:3 сл.  /анулиран/ 

                           III кръг

16 септември 2017, събота, 16:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      4:1 
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        3:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик)           0:1 
17 септември 2017, неделя, 16:30 ч:
Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил)                   1:2  /анулиран/ 
Светкавица (Поройно) - Червена звезда (Дулово)            0:2 
Галактика (Черник) - Вихър (Боил)                         2:8 

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)                  2:1 
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 1:5 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                   0:3 
24 септември 2017, неделя, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                        1:0 
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 6:0 
Орлите (Секулово) - Светкавица (Поройно)                  1:2  /анулиран/ 

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)              3:5 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)          2:0 
Вихър (Боил) - Чернолик (Чернолик)                        5:0 
1 октомври 2017, неделя, 16:30 ч:
Светкавица (Поройно) - Победа 2009 (Вокил)                3:4 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Орлите (Секулово)                         3:0 сл.  /анулиран/ 
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)                        0:5 

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик)                 5:1 
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)                 4:0 
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)       2:2 
8 октомври 2017, неделя, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              0:3 
Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица)                    анулиран 
Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен)                      0:4 

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       0:1 
Йълдъръм (Яребица) - Светкавица (Поройно)                 7:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово)             анулиран 
15 октомври 2017, неделя, 15:30 ч:
Галактика (Черник) - Червена звезда (Дулово)              0:3 
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                       9:1 
Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен)                       1:4 

                           VIII кръг

21 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик)                2:2 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                    0:2 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        7:0 
22 октомври 2017, неделя, 15:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       6:2 
Орлите (Секулово) - Галактика (Черник)                    анулиран 
Светкавица (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          2:1 

                           IX кръг

28 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 0:3 
Вихър (Боил) - Орлите (Секулово)                          анулиран 
Чернолик (Чернолик) - Червена звезда (Дулово)             3:1 
29 октомври 2017, неделя, 15:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  2:1 
Галактика (Черник) - Светкавица (Поройно)                 3:3 
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      4:1 

                           X кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Орлите (Секулово) - Чернолик (Чернолик)                   анулиран 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)                       11:0 
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            6:0 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                3:2 
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   1:2 
Светкавица (Поройно) - Вихър (Боил)                       0:6 

                           XI кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           1:1 
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                              3:2 
Чернолик (Чернолик) - Светкавица (Поройно)                3:0 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   1:5 
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                         анулиран 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            1:1 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 15:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен)                       0:0 
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         5:1 
Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            1:4 
11 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)             4:1 
Релакс (Овен) - Светкавица (Поройно)                      5:1 
Правда 1944 (Правда)                                      почива

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 15:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  0:3 
Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик)                  5:0 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил)                  0:5 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             3:1 
Светкавица (Поройно) - Правда 1944 (Правда)               0:3 
Червена звезда (Дулово)                                   почива

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 15:30 ч:
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        отложен 
Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           отложен 
25 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)            отложен 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      отложен 
Вихър (Боил) - Галактика (Черник)                         отложен 
9 април 2018, понеделник, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)            6:1 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      3:3 
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        2:2 
Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           3:6 
Вихър (Боил) - Галактика (Черник)                         3:0 
Победа 2009 (Вокил)                                       почива

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 15:30 ч:
Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик)                  1:1 
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 2:0 
1 април 2018, неделя, 15:30 ч:
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                        4:4 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                 4:2 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   4:0 
Светкавица (Поройно)                                      почива

                           XVI кръг

7 април 2018, събота, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Светкавица (Поройно)                3:1 
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              2:1 
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          4:2 
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        3:0 
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Боил)                        2:6 
Вихър (Любен)                                             почива

                           XIV кръг - отложени мачове

9 април 2018, понеделник, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)            6:1 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      3:3 
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        2:2 
Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           3:6 
Вихър (Боил) - Галактика (Черник)                         3:0 

                           XVII кръг

14 април 2018, събота, 16:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил)                 1:5 
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 0:4 
15 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              9:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       1:2 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                     11:1 
Йълдъръм (Яребица)                                        почива

                           XVIII кръг

21 април 2018, събота, 16:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       0:2 
Светкавица (Поройно) - Йълдъръм (Яребица)                 2:9 
22 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Галактика (Черник)              0:0 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                       3:0 
Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик)                       4:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево)                                 почива

                           XIX кръг

28 април 2018, събота, 16:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда)                2:3 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        1:5 
29 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       1:2 
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    7:2 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица (Поройно)          5:2 
Галактика (Черник)                                        почива

                           XX кръг

5 май 2018, събота, 17:30 ч:
в Добротица:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 2:0 
Червена звезда (Дулово) - Чернолик (Чернолик)             5:2 
6 май 2018, неделя, 17:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  4:1 
Светкавица (Поройно) - Галактика (Черник)                 4:1 
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      2:0 
Вихър (Боил)                                              почива

                           XXI кръг

12 май 2018, събота, 17:30 ч:
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        1:4 
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            3:1 
13 май 2018, неделя, 17:30 ч:
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                2:1 
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   1:4 
Вихър (Боил) - Светкавица (Поройно)                       3:0 
Чернолик (Чернолик)                                       почива

                           XXII кръг

19 май 2018, събота, 17:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           4:0 
Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                  10:0 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              1:1 
Светкавица (Поройно) - Чернолик (Чернолик)                3:1 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)            0:0 
Релакс (Овен)                                             почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър (Любен) XXX 0:1 1:1 7:0 3:1 4:0 4:1 2:0 8:1 11:1 11:0 (3:0) 2. Победа 2009 (Вокил) 0:2 XXX 1:0 4:1 6:2 4:1 3:2 4:0 5:1 3:1 5:1 --- 3. Вихър (Боил) 3:2 4:4 XXX 5:1 9:2 7:2 9:1 3:0 5:0 3:0 3:0 --- 4. Йълдъръм (Яребица) 1:5 2:1 2:0 XXX 3:2 3:5 2:0 6:0 5:0 7:0 10:0 --- 5. Релакс (Овен) 1:3 1:2 0:3 2:2 XXX 1:4 4:1 6:0 4:2 5:1 3:0 --- 6. Червена звезда (Дулово) 0:3 0:2 0:2 2:1 1:2 XXX 0:0 2:2 5:2 6:1 0:0 (3:0) 7. Правда 1944 (Правда) 3:3 2:1 3:0 1:5 2:0 1:1 XXX 4:2 2:2 1:2 4:0 --- 8. Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3 1:1 0:3 3:1 4:2 1:2 2:0 XXX 0:1 5:2 5:0 --- 9. Чернолик (Чернолик) 0:0 1:5 2:6 2:4 1:4 3:1 2:3 3:6 XXX 3:0 2:1 --- 10. Светкавица (Поройно) 0:4 3:4 0:6 2:9 0:4 0:2 0:3 2:1 3:1 XXX 4:1 --- 11. Галактика (Черник) 1:4 0:5 2:8 1:5 0:5 0:3 0:4 1:4 1:1 3:3 XXX --- 12. Орлите (Секулово) --- (1:2) --- --- --- --- (0:3) --- --- (1:2) --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджа (Ситово)                  18   13   3   2   58:12   42
-------------------------------------------------------------------
 2. Добруджанец 2005 (Алфатар)         18   13   2   3   34:17   41
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Добруджа (Искра)                   18   13   1   4   48:20   40
 4. Ботев 1936 (Професор Иширково)     18    9   4   5   34:31   31
 5. Раковски 2005 (Калипетрово)        18    8   5   5   42:27   29
 6. Левски 96 (Главиница)              18    7   2   9   32:34   23
 7. Трансмариска 2013 (Тутракан)       18    4   3  11   26:42   15
 8. Айдемир (Айдемир)                  18    3   5  10   19:27   14
 9. Спортист (Кайнарджа)               18    3   3  12   19:42   12
10. Заря 2006 (Цар Самуил)             18    2   2  14   19:79    8

Бележки
  - Белица (Белица), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)             4:2 
Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          3:1 
10 септември 2017, неделя, 16:30 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)  1:4 
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                5:0 
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)              1:1 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр)    1:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 0:4 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       0:1 
17 септември 2017, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                   2:1 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир)        3:0 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   2:5 
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             7:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)      4:2 
24 септември 2017, неделя, 16:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           0:0 
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      4:0 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       6:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                1:8 
1 октомври 2017, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан)           1:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа)     2:1 
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            0:1 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  1:2 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)     9:3 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  2:4 
8 октомври 2017, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                  1:0 
Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        6:0 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            0:2 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            4:3 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         3:0 
15 октомври 2017, неделя, 15:30 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр)     3:0 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     0:2 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            0:0 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)          2:2 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    2:1 
22 октомври 2017, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        2:2 
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 3:0 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)     11:1 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр)     4:2 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  0:5 
29 октомври 2017, неделя, 15:30 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра)         1:0 
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 3:0 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           3:1 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        2:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   2:2 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)       2:0 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      1:0 

                           X кръг

17 март 2018, събота, 15:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)  2:2 
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             0:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово)          0:3 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                1:1 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              3:0 

                           XI кръг

24 март 2018, събота, 15:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутр) - Раковски 2005 (Калипетрово)    отложен 
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 отложен 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       отложен 
25 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   отложен 
Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        отложен 
6 април 2018, петък, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутр) - Раковски 2005 (Калипетрово)    0:3 
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 0:0 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   1:4 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:0 
Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        1:2 

                           XII кръг

31 март 2018, събота, 15:30 ч:
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар)   0:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             1:3 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан)      7:0 
1 април 2018, неделя, 15:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           0:0 
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      2:2 

                           XI кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутр) - Раковски 2005 (Калипетрово)    0:3 
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 0:0 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   1:4 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:0 
Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        1:2 

                           XIII кръг

14 април 2018, събота, 16:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       2:0 
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                8:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            3:2 
15 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра)           0:5 
Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     2:2 

                           XIV кръг

21 април 2018, събота, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)  1:1 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан)     1:0 
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  2:1 
22 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  2:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово)        3:2 

                           XV кръг

28 април 2018, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            5:0 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            3:0 
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         0:3 
29 април 2018, неделя, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)     1:1 
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     1:0 

                           XVI кръг

5 май 2018, събота, 17:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        3:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            2:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница)    1:0 
6 май 2018, неделя, 17:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          2:2 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 1:5 

                           XVII кръг

12 май 2018, събота, 17:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      3:4 
Трансмариска 2013 (Тутр) - Добруджанец 2005 (Алфатар)     0:1 
Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                  3:0 
13 май 2018, неделя, 17:30 ч:
Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         5:2 
в Ножарево:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                 3:1 

                           XVIII кръг

20 май 2018, неделя, 17:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           2:4 
Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан)       0:3 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        2:1 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      0:5 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил)   3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджа (Ситово) XXX 0:0 4:0 6:0 3:1 0:0 3:1 1:0 3:0 8:0 2. Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0 XXX 4:2 2:5 1:2 2:1 4:2 3:2 3:0 3:0 3. Добруджа (Искра) 2:2 0:1 XXX 5:2 5:0 2:1 1:0 1:0 2:1 3:0 4. Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:2 0:1 1:0 XXX 1:4 1:0 3:0 3:0 2:1 3:0 5. Раковски 2005 (Калипетрово) 2:4 1:1 0:2 2:2 XXX 6:0 1:0 0:0 3:0 11:1 6. Левски 96 (Главиница) 0:4 2:1 2:4 2:1 2:0 XXX 7:0 3:1 3:0 3:0 7. Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:3 0:1 0:5 1:1 0:3 4:2 XXX 2:2 2:0 9:3 8. Айдемир (Айдемир) 0:2 0:1 0:5 1:2 0:0 3:0 2:2 XXX 2:0 5:0 9. Спортист (Кайнарджа) 0:5 0:3 1:4 2:2 2:2 1:1 0:3 1:0 XXX 7:1 10. Заря 2006 (Цар Самуил) 1:8 0:1 1:5 2:2 3:4 4:3 1:0 1:1 1:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

25 май 2018, петък, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Победа 2009 (Вокил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)          1:0 

                           Финал

26 май 2018, събота, 17:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Вихър (Любен) - Добруджа (Ситово)                         1:4 

нагоре


Страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре