Елитна група (U-19) 2017/18

Юноши старша възраст (род.1999-00):
« Елитна група (U-19) 2017/18 »

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 30 23 6 1 111:15 75 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. ЦСКА (София) 30 20 6 4 76:18 66 3. Черно море (Варна) 30 20 4 6 75:27 64 4. Ботев (Пловдив) 30 19 4 7 71:31 61 [2 0 0 3:1 6] 5. Левски (София) 30 18 7 5 59:20 61 [0 0 2 1:3 0] 6. Септември (София) 30 16 6 8 74:44 54 7. Берое (Стара Загора) 30 12 9 9 56:38 45 8. Локомотив 1926 (Пловдив) 30 11 9 10 60:36 42 9. Дунав 2010 (Русе) 30 11 8 11 46:36 41 10. Славия 1913 (София) 30 10 8 12 62:56 38 [1 1 0 6:2 4] 11. Пирин (Благоевград) 30 11 5 14 42:47 38 [0 1 1 2:6 1] 12. Нефтохимик 1962 (Бургас) 30 6 8 16 27:68 26 13. Марек 1915 (Дупница) 30 5 7 18 40:78 22 [+] 14. Монтана 1921 (Монтана) 30 6 3 21 28:80 21 ------------------------------------------------------------------- 15. Черноморец 1919 (Бургас) 30 2 5 23 29:149 11 [+] Изпада 16. Ботев (Враца) 30 1 3 26 18:131 6 Изпада
Бележки - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Берое (Стара Загора) - база "Берое" /ст."Локомотив"/, Стара Загора; - Ботев (Враца) - ст."Христо Ботев", Враца; - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив; - Дунав 2010 (Русе) - ст.на РУ "Ангел Кънчев", Русе през есента и ст."Дунав", Русе през пролетта; - Левски (София) - ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощен терен, София; - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив; - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград; - Марек 1915 (Дупница) - ст."Бончук", Дупница; - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Мрамор", Берковица през есента и ст."Огоста", Монтана през пролетта; - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Градски стадион, Българово; - Пирин (Благоевград) - в Рилци; - Септември (София) - в Герман; - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София; - ЦСКА (София) - в Панчарево; - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна; - Черноморец 1919 (Бургас) - ст."Черноморец", Бургас. I кръг 12 август 2017 г., събота, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:0 [ид: Николай Георгиев (Л) 90'+3'] [чк: Иван Чалъков (Л) 48', Радослав Калчев (Б) 90'+3'] Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:3 (2:0) [2:0 Октай Хамдиев 7',14'; 2:1 Николай Ганчев 49', 2:2 Симеон Димитров 59', 2:3 Иван Г.Георгиев 65', 3:3 Галин Стоянов 75'] [чк: Мердихан Неязи (С) 25'] ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (0:1) [0:1 Тони Иванов 37', 1:1 Иван Митрев 80'] Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) 9:0 (5:0) [2:0 Мартин Минчев 6',17'; 3:0 Мартин Дичев 34', 5:0 Мартин Минчев 39',45'; 6:0 Александър В.Георгиев 53', 7:0 Антоан Вълчев 59', 8:0 Мартин Минчев 85', 9:0 Емил Янчев 90'] Славия 1913 (София) - Ботев (Враца) 5:0 (0:0) [1:0 Пламен Петров 50', 2:0 Димитър Стоянов 75', 3:0 Филип Кръстев 78', 4:0 Христо Тодоров 81', 5:0 Филип Кръстев 85'] Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 (1:0) [1:0 Георги Горанов 17', 2:0 Мерт Хасан 68'] Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) 0:1 (0:1) [0:1 Станислав Иванов 16'] [ид: Станислав Иванов (Л) 30'] 13 август 2017 г., неделя, 18:00 ч: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) 1:0 (1:0) [1:0 Емилиян Христов 20'] II кръг 19 август 2017 г., събота, 18:00 ч: Берое (Стара Загора) - Левски (София) 1:1 (0:1) [0:1 Атанас Кабов 14'-псу, 1:1 Никола Гавов 90'+3'-д] Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 (0:0) [1:0 Васил Василев 50', 2:0 Здравко Жилов 54', 3:0 Мартин Татаров 62'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград) 3:1 (2:0) [1:0 Руси Грозев 24', 2:0 Христо Янков 44', 2:1 Марио Топузов 54', 3:1 Бойо Попов 90'+1'-д] [чк: Радослав Ангелски (вр) (П) 45'+2'] във Враца, ст."Христо Ботев" - помощен терен: Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе) 1:1 (1:1) [0:1 Мерт Хасан 22', 1:1 Иван Велчев 42'] Черноморец 1919 (Бургас) - Славия 1913 (София) 1:1 (0:0) [1:0 Кристиян Козаров 85', 1:1 Димитър Стоянов 90'] Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 2:0 (1:0) [1:0 Тони Иванов 43', 2:0 Димитър Митков 70'] [ид: Мартин Милков (Л) 48'] Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София) 1:3 (0:2) [0:2 Митко Митков 29',44'; 1:2 Симеон Димитров 62', 1:3 Даниел Йорданов 67'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) 1:2 (0:1) [0:1 Кирил Николов 40', 1:1 Желязко Калинов 68', 1:2 Пламен Иванов 86'] III кръг 26 август 2017 г., събота, 18:00 ч: Септември (София) - Берое (Стара Загора) 2:1 (1:1) [1:0 Галин Стоянов 19', 1:1 Владислав Христов 32', 2:1 Владимир Николов 84'] ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (0:0) [1:0 Николай Янков 61'] Дунав 2010 (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас) 8:1 (3:1) [0:1 Радослав Иванов 12'-д, 1:1 Цветелин Иванов 22', 2:1 Благовест Ленков 30', 3:1 Константин Цветанов 35', 4:1 Георги Горанов 59'-д, 5:1 Цветелин Иванов 60', 6:1 Константин Цветанов 84', 7:1 Георги Горанов 86', 8:1 Константин Цветанов 88'] Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца) 1:0 (1:0) [1:0 Любомир Цолев 2'] [чк: Сотир Илиев (Б) 85'] Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 (0:0) [0:1 Кристиян Парашкевов 63'] 27 август 2017 г., неделя, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Марек 1915 (Дупница) 3:1 (2:0) [1:0 Лъчезар Йорданов 2', 2:0 Антоан Вълчев 15', 2:1 Иван Георгиев 61', 3:1 Мартин Дичев 73'] Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (1:0) [1:0 Тодор Йомов 41', 1:1 Мартин Милков 46'] Левски (София) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:0) [0:1 Милен Златков 86'] IV кръг 2 септември 2017 г., събота, 17:30 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 3:1 (1:0) [1:0 Никола Гавов 20'-д, 2:0 Калоян Петров 48', 3:0 Никола Гавов 52', 3:1 Милен Златков 68'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (София) 1:1 (0:0) [0:1 Верон Кокуринков 74'-аг, 1:1 Матей Иванов 78'] Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана) 1:7 (0:2) [0:1 Мирослав Манев 19', 0:2 Симеон Ваньов 41', 0:3 Пресиян Цвятков 52', 1:3 Максимилиан Велков 60', 1:4 Симеон Ваньов 64', 1:5 Цвети Неделчев 71'-д, 1:6 Симеон Ваньов 80', 1:7 Денис Пепелярски 86'] Черноморец 1919 (Бургас) - Пирин (Благоевград) 2:3 (0:2) [0:1 Денис Ангелов 29', 0:2 Валентин Шляков 45', 1:2 Иван Ив.Иванов 51', 2:2 Радослав Иванов 68', 2:3 Ивайло Михайлов 72'] Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе) 6:1 (4:1) [0:1 Георги Горанов 7', 1:1 Георги Стоянов 20', 2:1 Доминик Янков 24', 3:1 Тони Иванов 25', 4:1 Георги СТоянов 41', 5:1 Тони Иванов 80', 6:1 Доминик Янков 83'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:3 (0:1) [0:1 Лъчезар Йорданов 12', 1:1 Мариян Тонев 47'-д, 1:2 Александър Стефанов 52', 1:3 Влад Михайлов 87'] Септември (София) - ЦСКА (София) 0:4 (0:4) [0:1 Радослав Живков 4', 0:2 Валентин Антов 22', 0:3 Георги Костов 24', 0:4 Радослав Живков 26'] 3 септември 2017 г., неделя, 17:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София) 1:0 (1:0) [1:0 Николай Ганчев 4'] V кръг 9 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 2:2 (1:0) [1:0 Радослав Живков 44', 2:0 Даниел Йорданов 55', 2:1 Денислав Станчев 61', 2:2 Костадин Пеев 71'] Черно море (Варна) - Септември (София) 1:3 (0:1) [0:1 Христо Киров 13', 0:2 Слави Косов 52', 0:3 Христо Киров 54', 1:3 Лъчезар Йорданов 87'-д] Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (1:0) [1:0 Пламен Петров 33', 2:0 Тодор Йомов 90'+2'] Дунав 2010 (Русе) - Марек 1915 (Дупница) 4:1 (1:1) [0:1 Николай Ганчев 13', 1:1 Ивайло Димитров 36', 2:1 Константин Цветанов 55'-псу, 3:1 Благовест Ленков 67', 4:1 Стефан Стоянов 81'] Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1 (2:0) [1:0 Ангел Бастунов 24', 2:0 Васил Василев 41', 2:1 Кристиян Парашкевов 50', 4:1 Милен Златков 52',89'] 10 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:0) [0:1 Георги Вълчев 57', 0:2 Димитър Митков 63', 0:3 Тони Иванов 84'] [ид: Петър Христов (П) 66', Марио Топузов (П) 72'] Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец 1919 (Бургас) 4:1 (1:0) [1:0 Симеон Ваньов 28', 1:1 Богомил Георгиев 47', 2:1 Гюрсел Осман 83', 3:1 Мирослав Манев 85', 4:1 Гюрсел Осман 88'] Левски (София) - Ботев (Враца) 4:0 (2:0) [1:0 Емил Трендафилов 25', 2:0 Васил Димитров 45', 3:0 Емил Трендафилов 47', 4:0 Васил Димитров 75'] VI кръг 16 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:0 (3:0) [2:0 Костадин Пеев 7',39'; 3:0 Александър Енев 42', 5:0 Денислав Станчев 80',87'] Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) 0:3 (0:1) [0:1 Илиян Томов 16', 0:3 Милен Златков 67',87'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) 1:1 (1:0) [1:0 Мариян Тонев 33'-д, 1:1 Стефан Стоянов 75'] [ид: Георги Горанов (Д) 90'] 17 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (София) 1:6 (0:4) [0:1 Васил Печев 15', 0:3 Станислав Иванов 22',31'; 0:4 Атанас Василев 42', 0:5 Станислав Иванов 47', 1:5 Кристиян Козаров 52', 1:6 Илия Юруков 73'] Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) 3:2 (2:2) [1:0 Мартин Милков 17', 1:2 Мирослав Манев 23',32'; 2:2 Тихомир Димитров 44', 3:2 Андриан Димитров 80'] Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград) 1:2 (1:2) [0:1 Ивайло Михайлов 34', 0:2 Емилиян Христов 38', 1:2 Николай Ганчев 40'] Септември (София) - Славия 1913 (София) 3:1 (2:1) [0:1 Филип Кръстев 1', 1:1 Йордан Тодоров 33'-псу, 2:1 Владимир Николов 37', 3:1 Мартин Палазов 78'] [чк: Димитър Балинов (Сла) 69'] ЦСКА (София) - Черно море (Варна) 1:0 (0:0) [1:0 Радослав Живков 65'] VII кръг 23 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:1 (1:0) [1:0 Станислав Иванов 13', 1:1 Цветослав Петров 83'-д, 2:1 Георги Павлов 85'] [чк: Християн Бориславов (Лев) 82'] Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 6:0 (4:0) [1:0 Димитър Богданов 21', 2:0 Георги Стайков 27', 3:0 Димитър Богданов 36', 4:0 Милен Златков 43'-д, 5:0 Мартин Татаров 76', 6:0 Здравко Жилов 78'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца) 1:0 (0:0) [1:0 Христо Янков 83'] [ид: Бойо Попов (Н) 52'] 24 септември 2017 г., неделя, 13:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 (0:1) [0:1 Симеон Петров 7'] 24 септември 2017 г., неделя, 16:00 ч: Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 3:1 (2:0) [1:0 Емил Янчев 6'-д, 2:0 Румен Касабов 45', 2:1 Руси Чернаков 53', 3:1 Румен Касабов 70'] Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 1:2 (1:0) [1:0 Тодор Йомов 45'-псу, 1:1 Николай Янков 48'-псу, 1:2 Никола Борисов 67'] Дунав 2010 (Русе) - Септември (София) 1:1 (1:1) [1:0 Цветелин Иванов 20', 1:1 Денис Симеонов 38'] [чк: Мерт Хасан (Д) 50'] Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 VIII кръг 30 септември 2017 г., събота, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) 5:0 (2:0) [1:0 Руси Чернаков 26', 2:0 Калоян Петров 36', 4:0 Денислав Станчев 67',89'; 5:0 Мануел Иванов 90'] Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 (1:1) [1:0 Даниел Мутафчиев 33', 1:1 Йолиян Милков 45'+1', 1:2 Верон Кокуринков 78'] Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 0:0 в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 7:1 (3:1) [1:0 Петър Главчев 16', 2:0 Мариян Тонев 22', 3:0 Петър Главчев 41', 3:1 Мартин Димитров 43', 4:1 Октай Юсеин 48', 5:1 Мариян Тонев 73', 7:1 Димитър Законов 81',84'] [чк: Александър Петров (М) 64'] Септември (София) - Пирин (Благоевград) 3:2 (2:2) [0:1 Емилиян Христов 6', 0:2 Ивайло Михайлов 8', 1:2 Йордан Тодоров 23', 2:2 Христо Киров 31', 3:2 Константин Тодоров 58'-аг] Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 3:1 (2:1) [0:1 Ангел Каракашев 12'-псу, 1:1 Антоан Вълчев 24', 3:1 Лъчезар Йорданов 32',56'] 1 октомври 2017 г., неделя, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) 0:2 (0:1) [0:1 Йоан Гаврилов 42', 0:2 Станислав Иванов 73'] ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе) 1:0 (1:0) [1:0 Даниел Йорданов 4'] IX кръг 7 октомври 2017 г., събота, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 2:2 (1:1) [0:1 Денислав Станчев 22', 1:1 Димитър Стоянов 37', 2:1 Христо Тодоров 73', 2:2 Костадин Пеев 80'] 7 октомври 2017 г., събота, 15:30 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) 1:1 (1:1) [0:1 Веселин Диваров 28', 1:1 Костадин Илиев 31'] Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) 1:0 (0:0) [1:0 Мартин Татаров 86'] [чк: Христо Александров (М) 89'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 (0:2) [0:1 Мартин Минчев 10', 0:2 Доминик Янков 43', 1:2 Христо Янков 72', 1:3 Доминик Янков 88'] Ботев (Враца) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 (0:0) [1:0 Виктор Василев 59', 2:0 Сотир Илиев 63', 3:0 Радослав Батов 66'] 12 октомври 2017 г., четвъртък, 15:30 ч: Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна) 0:1 (0:0) [0:1 Румен Касабов 68'] [чк: Александър Цариградски (Чм) 90'] Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 1:0 (0:0) [1:0 Ивайло Михайлов 87'] Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 (2:0) [1:0 Станислав Иванов 36', 2:0 Сонер Полат 45', 3:0 Емил Трендафилов 71', 4:0 Станислав Иванов 87'] X кръг 14 октомври 2017 г., събота, 15:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца) 8:0 (4:0) [1:0 Мартин Милков 13', 3:0 Георги Стоянов 15',32'; 4:0 Цветослав Петров 37', 5:0 Димитър Митков 66', 6:0 Хюсеин Кельовлуев 74', 7:0 Димитър Митков 83', 8:0 Георги Стоянов 85'] 15 октомври 2017 г., неделя, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 4:1 (2:0) [1:0 Денислав Станчев 8', 2:0 Калоян Петров 30', 2:1 Златин Узунов 68', 3:1 Костадин Пеев 71', 4:1 Калоян Петров 79'] Марек 1915 (Дупница) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1 (1:0) [1:0 Николай Ганчев 21'-д, 1:1 Йолиян Милков 52'] в Пловдив, ст."Локомотив": Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 2:4 (0:1) [0:1 Мартин Татаров 41', 0:3 Милен Златков 54',69'; 1:3 Димитър Законов 70', 1:4 Мартин Татаров 76', 2:4 Мариян Тонев 82'] в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Левски (София) 0:4 (0:2) [0:3 Станислав Иванов 25',40',61'; 0:4 Петър Иванов 86'] ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 (3:0) [2:0 Радослав Живков 2',17'; 3:0 Даниел Йорданов 31'] Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) 3:0 (2:0) [1:0 Емил Янчев 18', 2:0 Антоан Вълчев 23', 3:0 Емил Янчев 72'] Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе) 0:0 XI кръг 18 октомври 2017 г., сряда, 15:00 ч: Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) [1:0 Георги Горанов 90'+4'] Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна) 0:3 (0:1) [0:1 Лъчезар Йорданов 26', 0:2 Виктор Попов 63', 0:3 Александър Стефанов 82'] Левски (София) - ЦСКА (София) 1:0 (0:0) [1:0 Васил Печев 54'] Ботев (Пловдив) - Септември (София) 2:2 (0:0) [0:1 Йордан Тодоров 54', 1:1 Димитър Богданов 69', 2:1 Здравко Жилов 75', 2:2 Мартин Вълчинов 84'] [чк: Слави Косов (С) 83'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 (1:1) [1:0 Христо Янков 3', 1:1 Петър Шопов 37', 1:2 Стоимен Тотков 57', 1:3 Иван Чалъков 90'+3'-д] [ид: Йолиян Милков (Н) 86'] Ботев (Враца) - Марек 1915 (Дупница) 3:3 (3:2) [1:0 Максимилиан Велков 31', 2:0 Радослав Батов 36', 3:0 Иван Велчев 39', 3:1 Стоил Борисов 43', 3:2 Симеон Димитров 45', 3:3 Анжело Кючуков 81'] Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен 18 октомври 2017 г., сряда, 15:30 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 1:1 (0:1) [0:1 Пламен Петров 28', 1:1 Емилиян Христов 87'] 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:14 (0:5) [0:1 Димитър Митков 12', 0:2 Андриан Димитров 17', 0:3 Димитър Митков 23', 0:4 Георги Стоянов 24', 0:5 Андриан Димитров 36', 0:6 Мартин Минечев 48', 0:9 Илкер Будинов 53',54',58'; 0:10 Димитър Митков 72', 0:11 Мартин Минчев 75', 0:13 Хюсеин Кельовлуев 77',80'; 0:14 Димитър Митков 84'] XII кръг 22 октомври 2017 г., неделя, 15:00 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (0:0) [1:0 Валентин Иванов 63', 1:1 Димитър Митков 78'] Марек 1915 (Дупница) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:2 (1:1) * [1:0 Николай Ганчев 12', 1:1 Мартин Колев 33', 2:1 Симеон Димитров 77', 2:2 Кристиян Козаров 82'] * - мачът започва с 44' закъснение, в 15:44 ч, заради забавяне на гостите в следствие повреда на автобуса им. в Пловдив, ст."Локомотив": Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) 3:1 (0:0) [1:0 Мариян Тонев 54'-д, 3:0 Петър Шопов 56',60'; 3:1 Виктор Василев 70'] Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:1 (2:1) [1:0 Владимир Николов 23', 2:0 Йордан Тодоров 30', 2:1 Кристиян Парашкевов 33'-д, 3:1 Октай Хамдиев 48', 4:1 Галин Стоянов 51', 5:1 Йордан Тодоров 57', 6:1 Кирил Николов 82'] ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 2:1 (2:1) [1:0 Иван Митрев 15', 2:0 Никола Борисов 29', 2:1 Мартин Татаров 35'] Черно море (Варна) - Левски (София) 1:0 (1:0) [1:0 Лъчезар Йорданов 18'] [чк: Васил Димитров (Л) 89'] Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 1:0 (0:0) [1:0 Пламен Петров 89'] Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград) 0:0 XIII кръг 28 октомври 2017 г., събота, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) 0:1 (0:1) [0:1 Никола Гавов 15'] Левски (София) - Славия 1913 (София) 3:3 (3:2) [1:0 Станислав Иванов 7'-д, 1:1 Мартин Динов 19', 2:1 Сонер Полат 34', 3:1 Станислав Иванов 38', 3:3 Радослав Постолов 45',61'] Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 0:2 (0:1) [0:1 Лъчезар Йорданов 13', 0:2 Кристиян Арсовски 90'+3'] Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:10 (1:2) [0:1 Димитър Законов 22', 1:1 Васил Иванов 30'-аг, 1:2 Октай Юсеин 39', 1:3 Мариян Тонев 46', 1:4 Петър Шопов 48', 1:5 Димитър Законов 50', 1:6 Стоимен Тотков 63', 1:7 Желязко Калинов 70', 1:9 Мариян Тонев 80',83'; 1:10 Васил Иванов 87'] 29 октомври 2017 г., неделя, 14:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе) 0:2 (0:1) [0:1 Цветелин Иванов 16', 0:2 Валентино Макавеев 62'-д] Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София) 0:0 Ботев (Враца) - Септември (София) 0:6 (0:2) [0:2 Галин Стоянов 16',45'; 0:3 Денис Симеонов 65', 0:4 Кристиян Иванов 76', 0:5 Стилян Василев 78', 0:6 Йордан Тодоров 88'] [чк: Радослав Батов (Б) 85'] Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 1915 (Дупница) 7:1 (2:0) [1:0 Хюсеин Кельовлуев 23', 2:0 Димитър Митков 25', 3:0 Иван Йорданов 52', 5:0 Димитър Митков 55',58'; 6:0 Тони Иванов 71', 7:0 Димитър Митков 73', 7:1 Симеон Димитров 79'] XI кръг - отложен мач 12 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:14 (0:5) [0:1 Димитър Митков 12', 0:2 Андриан Димитров 17', 0:3 Димитър Митков 23', 0:4 Георги Стоянов 24', 0:5 Андриан Димитров 36', 0:6 Мартин Минечев 48', 0:9 Илкер Будинов 53',54',58'; 0:10 Димитър Митков 72', 0:11 Мартин Минчев 75', 0:13 Хюсеин Кельовлуев 77',80'; 0:14 Димитър Митков 84'] XIV кръг 18 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Дунав 2010 (Русе) - Левски (София) 1:1 (1:0) [1:0 Константин Цветанов 28', 1:1 Мартин Костадинов 72'] 19 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница) 5:1 (2:1) [1:0 Никола Гавов 25', 1:1 Симеон Димитров 30', 2:1 Руси Чернаков 44', 3:1 Никола Гавов 67'-д, 4:1 Никола Маринов 75', 5:1 Никола Гавов 84'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:0) [0:1 Георги Стоянов 71'] [чк: Иван Йорданов (Луд) 80'] Септември (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 6:0 (1:0) [1:0 Иван Арсов 42', 2:0 Веселин Диваров 62', 3:0 Йордан Тодоров 64', 4:0 Христо Киров 67', 5:0 Владимир Николов 71', 6:0 Асен Максимов 90'] ЦСКА (София) - Ботев (Враца) 9:0 (5:0) [1:0 Никола Борисов 5', 2:0 Любослав Златков 20', 3:0 Никола Борисов 27', 4:0 Иван Митрев 33', 5:0 Даниел Йорданов 39', 6:0 Радослав Живков 48'-д, 7:0 Иван Митрев 58'-д, 8:0 Жулиан Манолов 73', 9:0 Никола Борисов 78'] Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2 (0:0) [0:2 Мартин Ставрев 53',76'-д] Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 0:4 (0:2) [0:1 Мартин Татаров 23', 0:2 Кристиан Добрев 29', 0:3 Димитър Богданов 63', 0:4 Милен Златков 89'] Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) 1:2 (1:0) [1:0 Марио Топузов 1', 1:2 Мартин Димитров 82',89'] XV кръг 25 ноември 2017 г., събота, 12:30 ч: Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) 3:0 (1:0) [1:0 Василен Марков 40', 2:0 Милен Златков 67', 3:0 Димитър Богданов 90'] [чк: Валентино Макавеев (Д) 60'] 25 ноември 2017 г., събота, 14:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София) 2:2 (0:1) [0:1 Неделчо Дамянов 44'-аг, 1:1 Кристиян Парашкевов 52', 2:1 Христо Янков 74', 2:2 Димитър Стоянов 76'] Ботев (Враца) - Черно море (Варна) 1:5 (1:2) [1:0 Ангел Дойчинов 10', 1:1 Лъчезар Йорданов 19', 1:2 Данаил Димов 34', 1:3 Румен Касабов 51', 1:4 Данаил Димов 59', 1:5 Румен Касабов 66'] 26 ноември 2017 г., неделя, 14:00 ч: в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен: Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора) 0:1 (0:1) [0:1 Владислав Христов 40'] Левски (София) - Пирин (Благоевград) 3:0 (2:0) [1:0 Петър Ив.Иванов 24', 2:0 Сонер Полат 41', 3:0 Йоан Гаврилов 85'] Черноморец 1919 (Бургас) - ЦСКА (София) 1:5 (0:3) [0:1 Жулиан Манолов 7', 0:2 Радослав Живков 32', 0:3 Жулиан Манолов 41', 0:4 Радослав Живков 54', 0:5 Иван Митрев 60', 1:5 Кристиян Козаров 65'] Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) 4:0 (2:0) [3:0 Димитър Митков 1п,1п,2п; 4:0 Хюсеин Кельовлуев 2п] Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3 (1:2) [0:1 Петър Главчев 21', 1:1 Цвети Чалъков 24', 1:2 Димитър Законов 39', 2:2 Николай Ганчев 52', 2:3 Димитър Законов 58', 3:3 Симеон Димитров 77'] XVI кръг 25 февруари 2018 г., неделя, 13:30 ч: в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 (0:0) [0:1 Петър Шопов 70', 1:1 Калоян Петров 80'] Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) отложен * * - отложен заради лош терен и време. Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 2:1 (1:1) [1:0 Андриан Димитров 13', 1:1 Иван Митрев 30', 2:1 Георги Стоянов 75'] Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна) 1:3 (0:2) [0:1 Георги Вълов 23', 0:2 Румен Касабов 42', 1:2 Кристиян Козаров 67'-д, 1:3 Кристиян Арсовски 83'] [ид: Антоан Вълчев (Черно море) 7'] [чк: Кристиян Козаров (Черноморец) 85'] Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) 2:8 (0:1) [0:2 Пламен Петров 11',46'; 1:2 Иван Велчев 47', 1:3 Христо Тодоров 56', 1:4 Димитър Стоянов 65', 1:5 Пламен Петров 70', 2:5 Тодор Горанов 72', 2:6 Филип Кръстев 76', 2:7 Пламен Петров 85', 2:8 Павлик Митовски 87'] [чк: Тодор Йомов (С) 82', Алексзандър Петров (Б) 82'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе) 1:1 (0:0) [0:1 Мерт Хасан 74', 1:1 Йолиян Милков 87'] [чк: Георги Горанов (Д) 73'] Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 2:1 (0:0) [0:1 Валентин Шляков 50', 1:1 Илиян томов 71', 2:1 Здравко Жилов 90'+1'-д] [чк: Константин Тодоров (П) 90'+1'] Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 (1:0) [2:0 Християн Бориславов 11',88'] 18 април 2018 г., сряда, 15:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) 1:5 (0:3) [0:2 Йордан Тодоров 22',38'; 0:3 Страхил Заров 45'-аг, 0:4 Мартин Вълчинов 69', 0:5 Симеон Чатов 76', 1:5 Мирослав Николов 90'+2'] XVII кръг 2 март 2018 г., петък, 14:30 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) отложен Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив) отложен Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца) отложен Славия 1913 (София) - Черноморец 1919 (Бургас) отложен Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 6 март 2018 г., вторник, 14:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив) 1:0 (0:0) [1:0 Ваньо Иванов 81'] Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 (1:0) [1:0 Асен Крушовски 33'-д, 2:0 Кристиян Кръстев 84'-аг] Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца) 8:0 (2:0) [2:0 Константин Цветанов 9',14'; 4:0 Павел Петков 51',52'; 5:0 Валентино Макавеев 56', 6:0 Павел Петков 66', 8:0 Димитър Илиев 76',89'] [чк: Ангел Дойчинов (Б) 76'] Славия 1913 (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 6:1 (4:1) [1:0 Пламен Петров 3', 2:0 Филип Кръстев 7', 3:0 Христо Иванов 8', 4:0 Пламен Петров 17', 4:1 Радослав Иванов 43', 5:1 Димитър Стоянов 63', 6:1 Филип Кръстев 84'] ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:1 (1:0) [1:0 Божидар Чуканов 7', 2:0 Даниел Йорданов 61', 3:0 Радослав Живков 68', 3:1 Иван Юл.Иванов 87'] в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 18 април 2018 г., сряда, 15:30 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 3:0 (2:0) [1:0 Станислав Иванов 6', 2:0 Йоан Гаврилов 37', 3:0 Радослав Михалков 86'] Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:2 (1:1) [1:0 Петър Вуцов 12', 1:1 Димитър Митков 29', 1:2 Димитър Илиев 66', 2:2 Виктор Попов 84'] [чк: Лъчезар Йорданов (Чм) 90'] * - целият кръг е отложен заради натрупаните през седмицата снеговалежи. XVIII кръг 10 март 2018 г., събота, 14:30 ч: в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен: Берое (Стара Загора) - Септември (София) 1:2 (1:1) [0:1 Владимир Николов 43', 1:1 Костадин Пеев 44', 1:2 Иван Арсов 56'] Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 5:0 (2:0) [1:0 Андриан Димитров 8', 3:0 Кристиян Кънчев 45',57'; 4:0 Георги Стоянов 67', 5:0 Цветослав Петров 90'] Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе) 1:2 (0:0) [1:0 Гюрсел Осман 51', 1:2 Цветелин Иванов 73',85'] Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград) 1:4 (1:1) [1:0 Стелян Иванов 3'-д, 1:3 Валентин Шляков 32',54',58'; 1:4 Тодор Смиленски 63'-псу] Ботев (Пловдив) - Левски (София) 2:1 (2:0) [1:0 Здравко Жилов 22', 2:0 Георги Стайков 33', 2:1 Николай Ковачев 46'] 11 март 2018 г., неделя, 14:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:2 (0:1) [0:1 Радослав Живков 41', 0:2 Божидар Чуканов 80'] [ид: Иван Митрев (ЦСКА) 15'] Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна) 1:4 (1:1) [1:0 Симеон Димитров 3', 1:1 Георги Вълов 11', 1:2 Кристиян Арсовски 50', 1:3 Антоан Вълчев 56', 1:4 Кристиян Арсовски 64'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) 0:2 (0:1) [0:1 Мартин Димитров 45', 0:2 Костадин Илиев 60'] XIX кръг 14 март 2018 г., сряда, 14:30 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:1 (0:1) [0:1 Руси Чернаков 13', 1:1 Здравко Жилов 59'-д, 2:1 Мартин Татаров 76'] Пирин (Благоевград) - Черноморец 1919 (Бургас) 8:0 (3:0) [1:0 Асен Крушвски 6', 3:0 Петър Христов 11',16'; 4:0 Валентин Шляков 47', 5:0 Марио Топузов 59', 6:0 Методий Стефанов 67', 8:0 Антонио Геров 88',90'] Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:0) [0:1 Цветослав Петров 82', 0:2 Илкер Будинов 87'] 15 март 2018 г., четвъртък, 14:30 ч: Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1 (2:0) [2:0 Петър Ив.Иванов 13',31'; 3:0 Симеон Димитров 49', 3:1 Йолиян Милков 54'] Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) 1:0 (1:0) [1:0 Ваньо Иванов 17'] Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:1 (2:0) [1:0 Мартин Семерджиев 33'-д, 2:0 Пламен Пл.Петров 40', 2:1 Иван Г.Георгиев 61'] Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (1:0) [1:0 Данаил Димов 19'] ЦСКА (София) - Септември (София) 4:1 (1:0) [2:0 Радослав Живков 41',49'; 3:0 Иван Митрев 71', 3:1 Никола Борисов 73'-аг, 4:1 Валентин Антов 90'+5'] XX кръг 1 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 1:1 (0:0) [1:0 Костадин Пеев 60', 1:1 Валентин Антов 90'+2'] Септември (София) - Черно море (Варна) 2:0 (1:0) [1:0 Георги Славчев 22', 2:0 Владимир Николов 62'-д] [чк: Емил Янчев (Чм) 88'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:2 (0:1) [0:2 Пламен Петров 17',48'; 1:2 Мариян Тонев 80'] Марек 1915 (Дупница) - Дунав 2010 (Русе) 1:3 (0:1) [0:1 Кристиан Върбанов 16', 0:2 Валентино Макавеев 55', 1:2 Михаил Йорданов 68', 1:3 Данчо Свиленски 90'+2'] Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 4:0 (2:0) [1:0 Димитър Митков 2', 2:0 Мартин Милков 30', 3:0 Димитър Митков 64', 4:0 Хюсеин Кельовлуев 75'] Черноморец 1919 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) 2:2 (1:0) [1:0 Димитър Пейчев 25', 1:1 Владислав Цеков 50', 1:2 Денис Пепелярски 62', 2:2 Николай Петков 72'] Ботев (Враца) - Левски (София) 0:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 0:2 (0:0) [0:1 Георги Стайков 56', 0:2 Ангел Бастунов 67'] XXI кръг 5 април 2018 г., четвъртък, 15:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 1:1 (0:1) [0:1 Верон Кокуринков 44'-аг, 1:1 Асан Ахмед 73'-д] Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца) 7:0 (3:0) [1:0 Димитър Богданов 22', 2:0 Здравко Жилов 35', 3:0 Георги Минчев 44'-аг, 4:0 Здравко Жилов 47', 5:0 Димитър Богданов 57', 6:0 Мартин Татаров 85', 7:0 Здравко Жилов 89'] Левски (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 (2:0) [1:0 Християн Бориславов 23', 2:0 Петър Иванов 37', 3:0 Християн Бориславов 61'] Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:0) [0:1 Мартин Милков 69'] Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) 1:2 (0:1) [0:1 Николай Ганчев 6', 1:1 Валентин Шляков 61', 1:2 Михаил Йорданов 78'] в Русе, ст.на РУ "Ангел Кънчев": Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:1) [0:1 Николай Георгиев 33'] Славия 1913 (София) - Септември (София) 0:1 (0:1) [0:1 Йордан Тодоров 18'-д] Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 0:0 * * - мачът започва с 15' закъснение, в 15:45 ч заради забавяне на охраната за мача. XXII кръг 14 април 2018 г., събота, 15:30 ч: Септември (София) - Дунав 2010 (Русе) 1:2 (1:0) [1:0 Йордан Тодоров 24', 1:1 Димитър Илиев 80', 1:2 Георги Горанов 90'+4'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 2:1 (1:1) [0:1 Кирил Дамбов 1', 1:1 Октай Юсеин 37', 2:1 Петър Главчев 51'] Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 2:0 (1:0) [2:0 Димитър Митков 32'-д,69'] [чк: Кристиян Кънчев (Луд) 89'] Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 2:6 (1:2) [0:1 Ангел Бастунов 5', 0:2 Георги Стайков 30', 1:2 Николай Петков 34', 1:3 Ангел Бастунов 53', 1:4 Димитър Богданов 63', 2:4 Кристиян Козаров 73', 2:5 Васил Василев 77', 2:6 Илиян Томов 79'] 15 април 2018 г., неделя, 15:00 ч: Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 2:2 (0:1) [0:1 Лъчезар Йорданов 24', 0:2 Мартин Дичев 63', 1:2 Никола Гавов 66'-д, 2:2 Руси Чернаков 68'] 15 април 2018 г., неделя, 15:30 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 2:0 (1:0) [2:0 Борислав Будинов 19',82'] Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана) 2:1 (1:0) [1:0 Христо Александров 14', 1:1 Стоян Петров 53', 2:1 Николай Ганчев 76'-д] [чк: Костадин Илиев (Мнт) 75'] Ботев (Враца) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 (0:1) [0:1 Матей Иванов 13'] XVI кръг - отложен мач 18 април 2018 г., сряда, 15:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) 1:5 (0:3) [0:2 Йордан Тодоров 22',38'; 0:3 Страхил Заров 45'-аг, 0:4 Мартин Вълчинов 69', 0:5 Симеон Чатов 76', 1:5 Мирослав Николов 90'+2'] XVII кръг - отложени мачове 18 април 2018 г., сряда, 15:30 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 3:0 (2:0) [1:0 Станислав Иванов 6', 2:0 Йоан Гаврилов 37', 3:0 Радослав Михалков 86'] Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:2 (1:1) [1:0 Петър Вуцов 12', 1:1 Димитър Митков 29', 1:2 Димитър Илиев 66', 2:2 Виктор Попов 84'] [чк: Лъчезар Йорданов (Чм) 90'] XXIII кръг 21 април 2018 г., събота, 15:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 (0:0) [0:1 Златко Ненов 57', 1:1 Румен Фратев 66'] Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София) 1:1 (0:0) [0:1 Божидар Чуканов 50', 1:1 Цветелин Иванов 55'] 22 април 2018 г., неделя, 13:30 ч: Пирин (Благоевград) - Септември (София) 1:1 (0:1) [0:1 Кристиян Иванов 14', 1:1 Денис Ангелов 86'] 22 април 2018 г., неделя, 15:30 ч: Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) 1:2 (0:1) [0:1 Костадин Пеев 39', 1:1 Радослав Батов 62', 1:2 Руси Чернаков 76'] [чк: Георги Минчев (Бот) 58'] Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:0) [0:1 Георги Вълчев 53', 0:2 Димитър Митков 54'] Левски (София) - Марек 1915 (Дупница) 4:1 (2:1) [1:0 Петър Ив.Иванов 7', 1:1 Мирослав Николов 16'-д, 2:1 Петър Ив.Иванов 22', 4:1 Християн Бориславов 80',86'] Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6 (0:1) [0:1 Димитър Законов 13', 0:3 Октай Юсеин 51',65'; 0:4 Петър Шопов 67', 0:6 Мариян Тонев 73',89'] Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 1:3 (0:2) [0:1 Радослав Златев 23', 0:2 Джан Хасан 27', 0:3 Кристиян Арсовски 66', 1:3 Филип Кръстев 89'] XXIV кръг 29 април 2018 г., неделя, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 2:1 (0:1) [0:1 Пламен Петров 42', 1:1 Александър Енев 87', 2:1 Руси Чернаков 90'+2'] Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе) 2:1 (1:1) [0:1 Георги Горанов 2', 1:1 Виктор Попов 18', 2:1 Румен Касабов 47'] [чк: Йордан Радев (Чм) 79'] ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) 3:0 (1:0) [1:0 Георги Костов 25', 3:0 Иван Митрев 66',69'] в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 (1:0) [1:0 Йордан Тодоров 31', 2:0 Марио Петков 61', 3:0 Асен Максимов 68', 4:0 Иван Стефанов 76'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 1:1 (0:0) [1:0 Стефан Тинков 66', 1:1 Християн Бориславов 79'] Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив) 2:3 (1:1) [0:1 Димитър Богданов 20', 1:1 Мирослав Николов 45'+1', 1:2 Ангел Бастунов 52', 2:2 Стоил Борисов 77', 2:3 Мартин Татаров 84'] [чк: Николай Ганчев (М) 43'] Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0 (1:0) [1:0 Хюсеин Кельовлуев 25', 2:0 Димитър Митков 46', 3:0 Тихомир Димитров 69', 4:0 Мартин Минчев 85'] Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Враца) 3:0 (2:0) [1:0 Младен Джамбазов 4', 2:0 Радослав Иванов 16', 3:0 Димитър Пейчев 58'] [чк: Георги Бъчваров (Ч) 63', Михаил Павлов (Ч) 66'] XXV кръг 3 май 2018 г., четвъртък, 16:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 3:2 (1:2) [1:0 Радослав Иванов 34', 1:2 Христо П.Христов 39',41'; 2:2 Димитър Пейчев 67', 3:2 Христо Кр.Иванов 90'] Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:9 (0:3) [0:1 Иван Йорданов 11', 0:2 Мартин Милков 16', 0:3 Димитър Митков 39', 0:4 Андриан Димитров 58', 0:6 Мартин Милков 64',67'; 0:7 Георги Стоянов 83', 0:8 Стефан Методиев 85', 0:9 Станислав Вълчев 87'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 (0:1) [0:1 Исталиян Димитров 28', 1:1 Иван Игн.Йорданов 85'] Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 (0:1) [0:1 Октай Юсеин 29', 1:1 Димитър Богданов 85'] Левски (София) - Септември (София) 1:0 (0:0) [1:0 Даниел Начев 90'] Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) 1:6 (1:3) [0:1 Даниел Йорданов 5', 0:3 Борислав Будинов 10',17'; 1:3 Пиер Пиеров 27', 1:4 Йоан Бауренски 60', 1:6 Борислав Будинов 70'-д,90'] Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) 2:1 (1:0) [1:0 Валентин Шляков 24', 1:1 Кристиян Арсовски 74'-д, 2:1 Румен Киряков 84'] Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София) 0:3 (0:0) [0:2 Пламен Петров 66',75'; 0:3 Мартин Динов 80'] XXVI кръг 7 май 2018 г., понеделник, 15:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас) 18:0 (9:0) [1:0 Георги Стоянов 6', 2:0 Мартин Милков 11', 4:0 Станислав Вълчев 16',21'; 8:0 Мартин Милков 23',24',27',35'; 9:0 Андриан Димитров 36', 10:0 Георги Вълчев 47', 11:0 Виктор Василев 59', 12:0 Андриан Димитров 60', 13:0 Виктор Василев 62', 14:0 Георги Вълчев 69', 16:0 Андриан Димитров 75',81'; 17:0 Виктор Василев 86', 18:0 Кристиян Кънчев 89'] [чк: Иван Чавдаров (Ч) 80'] 7 май 2018 г., понеделник, 16:30 ч: Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) 2:1 (1:1) [1:0 Христо П.Христов 4', 1:1 Георги Горанов 45', 2:1 Александър Енев 90'+1'] Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 5:1 (2:0) [1:0 Димитър Стоянов 7', 2:0 Филип Кръстев 12', 3:0 Христо Тодоров 47', 4:0 Иван Атанасов 52'-аг, 5:0 Димитър Стоянов 55', 5:1 Асен Крушовски 88'-д] Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана) 11:0 (7:0) [1:0 Румен Касабов 17', 2:0 Кристиян Арсовски 24', 3:0 Румен Касабов 25', 6:0 Кристиян Арсовски 27',37',39'; 7:0 Данаил Димов 44', 8:0 Емил Янчев 52', 10:0 Данаил Димов 66',69'; 11:0 Ростислав Маринов 88'] ЦСКА (София) - Левски (София) 0:1 (0:0) [0:1 Даниел Василев 53'] Септември (София) - Ботев (Пловдив) 1:3 (0:1) [0:3 Георги Стайков 24',68',85'; 1:3 Христо Киров 90'-д] Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:1 (1:0) [1:0 Октай Юсеин 7', 2:0 Димитър Законов 60', 4:0 Петър Главчев 68',72'; 5:0 Димитър Законов 73', 5:1 Георги Копарански 85', 6:1 Алесандро Ходжабрпоур 89'] Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Враца) 3:1 (1:1) [1:0 Симеон Димитров 13', 1:1 Иван Велчев 23', 2:1 Борис Василев 71', 3:1 Иван Юл.Иванов 85'] [чк: Ангел Дойчинов (Б) 58', Стелян Иванов (Б) 74'] XXVII кръг 11 май 2018 г., петък, 17:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 2:1 (1:0) [1:0 Димитър Митков 44', 1:1 Руси Чернаков 75', 2:1 Станислав Вълчев 89'] 12 май 2018 г., събота, 17:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 (1:1) [0:1 Симеон Петров 38', 2:1 Димитър Пейчев 45',52'; 2:2 Николай Ганчев 73'] Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 (0:2) [0:1 Октай Юсеин 29', 0:2 Димитър Законов 33', 1:2 Иван Велчев 84'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София) 2:4 (1:1) [1:0 Христо Янков 1', 1:1 Октай Хамдиев 19', 1:2 Иван Гюров 59', 2:2 Христо Янков 67', 2:3 Октай Хамдиев 80', 2:4 Кристиян Иванов 90'+2'] Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 1:3 (1:1) [0:1 Иван Митрев 6', 1:1 Здравко Жилов 20', 1:2 Милен Манчев 49', 1:3 Божидар Чуканов 60'] Левски (София) - Черно море (Варна) 0:1 (0:1) [0:1 Румен Касабов 3'] Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) 2:2 (0:1) [0:1 Пламен Петров 37', 1:1 Пиер Пиеров 55', 1:2 Христо Б.Иванов 82', 2:2 Денис Пепелярски 90'+1'-д] Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе) 0:2 (0:0) [0:1 Константин Цветанов 55', 0:2 Мартин Георгиев 86'] [чк: Георги Горанов (Д) 36', Денис Ангелов 68' (П)] XXVIII кръг 19 май 2018 г., събота, 15:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 (1:0) [1:0 Октай Юсеин 33', 2:0 Желязко Калинов 73', 3:0 Алесандро Ходжабрпоур 85'] 19 май 2018 г., събота, 17:30 ч: Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 1:2 (1:0) [1:0 Мануел Иванов 5', 1:1 Марио Топузов 55', 1:2 Иван Б.Петров 61'] Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 (2:0) [1:0 Цветелин Иванов 20', 2:0 Кристиян Райчев 44', 3:0 Димитър Илиев 79'] Славия 1913 (София) - Левски (София) 2:4 (2:2) [1:0 Пламен Петров 4', 1:1 Петър Ив.Иванов 15', 2:1 Пламен Петров 17', 2:2 Даниел Василев 22', 2:3 Християн Бориславов 48'-д, 2:4 Виктор Николаев 50'] Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:1 (1:0) [1:0 Румен Касабов 36', 1:1 Здравко Жилов 78'-д] ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 (2:0) [3:0 Борислав Будинов 26',29',84'] Септември (София) - Ботев (Враца) 9:1 (5:1) [1:0 Иван Гюров 8', 2:0 Александър Петров 11'-аг, 3:0 Иво Димитров 17', 4:0 Галин Стоянов 25', 5:0 Владимир Николов 29', 5:1 Иван Велчев 36', 6:1 Симеон Чакъров 57', 7:1 Иван Гюров 64', 8:1 Любомир Караниколов 77', 9:1 Пламен Иванов 81'-д] 20 май 2018 г., неделя, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (0:1) [0:1 Хидает Хюсеин 43', 1:1 Симеон Димитров 50', 1:2 Илкер Будинов 83'] XXIX кръг 26 май 2018 г., събота, 17:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора) 1:2 (0:0) [1:0 Симеон Димитров 60', 1:1 Мартин Маринов 66', 1:2 Владислав Димитров 87'] [чк: Мануел Иванов (Б) 89'] Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Септември (София) 1:5 (0:3) [0:2 Христо Киров 20',24'; 0:3 Иван Гюров 30', 0:4 Галин Стоянов 67', 0:5 Пламен В.Иванов 87', 1:5 Младен Джамбазов 88'] Ботев (Враца) - ЦСКА (София) 0:8 (0:4) [0:3 Борислав Будинов 10',28',32'; 0:4 Димитър Й.Димитров 36'-аг, 0:5 Александър Иванов 47', 0:7 Андрей Йорданов 69',79', 0:8 Жулиан Манолов 83'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна) 0:2 (0:0) [0:1 Данаил Димов 59', 0:2 Румен Касабов 70'] Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 7:2 (3:2) [0:1 Христо Тодоров 5', 1:1 Димитър Аврамов 25', 2:1 Благовест Данчев 33', 2:2 Христо Тодоров 38'-д, 3:2 Емил Колев 44', 4:2 Иво Казаков 64', 5:2 Димитър Аврамов 74', 6:2 Евгени Димитров 81', 7:2 Даниел Иванов 88'] Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) 3:0 (1:0) [1:0 Даниел Василев 39', 3:0 Християн Бориславов 47',54'] Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) 1:6 (0:3) [0:1 Валентин Шляков 31', 0:2 Денис Ангелов 36', 0:3 Валентин Шляков 41', 0:4 Любомир Цолев 70', 1:4 Владислав Цеков 72', 1:5 Иван Атанасов 75', 1:6 Денис Ангелов 84'] XXX кръг 2 юни 2018 г., събота, 17:30 ч: Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) 5:0 (2:0) [1:0 Костадин Пеев 12', 2:0 Александър Енев 38', 3:0 Мартин Маринов 47', 4:0 Руси Чернаков 58', 5:0 Валентин Иванов 86'] в Благоевград, ст."Христо Ботев": Пирин (Благоевград) - Левски (София) 0:0 в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев": Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:0) [0:1 Георги Стайков 87'] Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 7:1 (2:1) [1:0 Христо Тодоров 5', 2:0 Христо Б.Иванов 13', 2:1 Йолиян Милков 41', 3:1 Илиян Николов 49'-аг, 4:1 Христо Б.Иванов 57'-д, 6:1 Христо Тодоров 79',88'; 7:1 Филип Ангелов 90'] Черно море (Варна) - Ботев (Враца) 5:1 (3:1) [0:1 Иван Велчев 18', 1:1 Кристиян Арсовски 36', 2:1 Данаил Димов 40', 3:1 Георги Вълов 42', 4:1 Кристиян Арсовски 78', 5:1 Влад Михайлов 82'] [чк: Георги Минчев (Б) 63'] ЦСКА (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 5:0 (2:0) [1:0 Борислав Будинов 14', 2:0 Емануил Личев 30', 3:0 Борислав Будинов 68', 4:0 Даниел Йорданов 75', 5:0 Борислав Будинов 82'] Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1) [0:1 Димитър Василев 37'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница) 5:0 (3:0) [1:0 Петър Шопов 21', 2:0 Октай Юсеин 22', 3:0 Даниел Чаушев 33'-д, 4:0 Михаел Камберов 62', 5:0 Венцислав Янков (вр) 65'-д]
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 2:1 2:0 0:0 2:0 4:0 2:1 0:0 6:1 5:0 4:0 4:0 7:1 3:2 18:0 8:0 2. ЦСКА (София) 1:1 XXX 1:0 2:1 0:1 4:1 2:2 1:0 1:0 2:0 3:0 3:0 3:1 3:0 5:0 9:0 3. Черно море (Варна) 2:2 0:0 XXX 1:1 1:0 1:3 3:1 1:0 2:1 3:1 3:0 0:2 3:1 11:0 9:0 5:1 4. Ботев (Пловдив) 0:2 1:3 0:2 XXX 2:1 2:2 2:1 1:1 3:0 7:2 2:1 4:1 1:0 3:0 6:0 7:0 5. Левски (София) 2:1 1:0 0:1 0:1 XXX 1:0 3:0 4:0 3:0 3:3 3:0 3:1 4:1 2:0 3:0 4:0 6. Септември (София) 0:1 0:4 2:0 1:3 0:4 XXX 2:1 0:0 1:2 3:1 3:2 6:1 3:3 4:0 6:0 9:1 7. Берое (Стара Загора) 1:1 1:1 2:2 3:1 1:1 1:2 XXX 1:1 2:1 2:1 1:2 5:0 5:1 5:0 4:1 5:0 8. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 0:2 1:3 2:4 1:1 1:2 0:0 XXX 1:1 1:2 2:1 6:1 5:0 7:1 3:0 3:1 9. Дунав 2010 (Русе) 0:2 1:1 0:1 0:1 1:1 1:1 1:0 0:1 XXX 0:3 0:0 2:0 4:1 3:0 8:1 8:0 10. Славия 1913 (София) 1:1 1:2 1:3 0:4 2:4 0:1 2:2 2:0 0:0 XXX 5:1 7:1 2:1 1:0 6:1 5:0 11. Пирин (Благоевград) 0:3 1:0 2:1 1:0 0:0 1:1 0:1 0:0 0:2 1:1 XXX 2:0 1:2 1:2 8:0 1:0 12. Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3 0:0 0:2 0:2 1:1 2:4 1:1 1:3 1:1 2:2 3:1 XXX 1:1 0:2 1:1 1:0 13. Марек 1915 (Дупница) 1:2 1:3 1:4 2:3 0:2 1:5 1:2 3:3 1:3 1:0 1:2 1:1 XXX 2:1 2:2 3:1 14. Монтана 1921 (Монтана) 0:1 1:6 0:3 1:0 0:1 1:1 0:1 0:6 0:2 2:2 1:6 0:1 0:1 XXX 4:1 1:0 15. Черноморец 1919 (Бургас) 0:14 1:5 1:3 2:6 1:6 1:5 3:2 1:10 1:2 1:1 2:3 1:2 2:2 2:2 XXX 3:0 16. Ботев (Враца) 0:9 0:8 1:5 0:3 0:0 0:6 1:2 1:2 1:1 2:8 1:4 0:1 3:3 1:7 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата

Североизточна България
Добруджа 1919 (Добрич) има право да участва в квалификациите за Елитната група като победител в Зонална група - Варна, но се отказва от участие. Нито един друг отбор не изявява желание за участие.
Северозападна България
Янтра 1919 (Габрово) се класира за квалификациите за Елитната група като победител в Зонална група - Велико Търново.
Югозападна България
Локомотив 1929 (София) има право да участва в квалификациите за Елитната група като най-високо класирал се клуб в Зонална група - София (столица) без отбор в Елитната група (2-ри), но се отказва от участие. Нито един друг отбор не изявява желание за участие.
Югоизточна България
Предварителен кръг За предварителните квалификации за представител на Югоизточна България в квалификациите за Елтината група се класират победителите в Междуобластна група - Бургас и Междуобластна група - Стара Загора: съответно Несебър (Несебър) и Сливен 2000 (Сливен). Те трябва да играят мач помежду си на неутрален терен, а победителят от тази среща да играе с победителя в Зонална група - Пловдив: Марица 1921 (Пловдив). Верея (Стара Загора), 3-ти в Междуобластна група - Стара Загора, също изявява желание за участие и е допуснат до квалификациите. 22 май 2018 г., вторник, 17:00 ч: в Межда: Верея (Стара Загора) - Несебър (Несебър) 4:1 Сливен 2000 (Сливен) почива Марица 1921 (Пловдив) почива Първи кръг 29 май 2018 г., вторник, 17:30 ч: в Нова Загора: Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен) 1:1; при дузпите: 3:4 Марица 1921 (Пловдив) почива Финал 6 юни 2018 г., сряда, 18:00 ч: в Мъглиж: Марица 1921 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен) 1:4
Финали
Тъй като са излъчени само два отбора за квалификациите, Янтра 1919 (Габрово) и Сливен 2000 (Сливен) влизат директно в групата. нагоре