Юноши старша възраст (род.1999-00):
« Велико Търново - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Янтра 1919 (Габрово)               16   13   1   2   51:13   40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Локомотив (Горна Оряховица)        16   12   1   3   62:25   37
 3. Спартак (Плевен)                   16   11   0   5   44:23   33
 4. Етър ВТ (Велико Търново)           16   10   1   5   45:16   31 [2 0 0  8:3  6]
 5. Изгрев 93 (Царевец)                16   10   1   5   55:34   31 [0 0 2  3:8  0]
 6. Бдин 1923 (Видин)                  16    5   1  10   21:35   16
 7. Янтра (Полски Тръмбеш)             16    4   3   9   21:41   15
 8. Първа атомна (Козлодуй)            16    2   0  14   16:68    6
 9. Чардафон 1919 (Габрово)            16    0   2  14   12:72    2

                           I кръг

13 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)            4:1 
Спартак (Плевен) - Чардафон 1919 (Габрово)                5:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           7:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              4:1 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           II кръг

20 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Изгрев 93 (Царевец)                   2:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     3:4 
Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен)                2:6 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)           1:3 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           III кръг

27 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Първа атомна (Козлодуй)     7:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Чардафон 1919 (Габрово)             8:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)                2:1 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           IV кръг

4 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          1:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Изгрев 93 (Царевец)             0:6 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   2:0 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           V кръг

11 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)        0:4 
Изгрев 93 (Царевец) - Етър ВТ (Велико Търново)            0:4 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)          2:1 
Бдин 1923 (Видин) - Чардафон 1919 (Габрово)               3:0 
Спартак (Плевен)                                          почива

                           VI кръг

18 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)               1:4 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         0:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)                2:1 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            1:2 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           VII кръг

25 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Спартак (Плевен)                    3:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 1919 (Габрово)             0:2 
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)         1:2 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           VIII кръг

1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)        отложен 
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                  1:0 
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Изгрев 93 (Царевец)         6:2 
22 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)       10:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           IX кръг

8 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:0 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                      1:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            1:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ (Велико Търново)        отложен 
15 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ (Велико Търново)        1:3 
Изгрев 93 (Царевец)                                       почива

                           IX кръг - отложен мач

15 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ (Велико Търново)        1:3 

                           VIII кръг - отложен мач

22 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)       10:0 

                           X кръг

21 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра 1919 (Габрово)            отложен 
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                отложен 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           отложен 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              отложен 
21 май 2018, понеделник, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра 1919 (Габрово)            1:7 
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                2:5 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              2:5 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XI кръг

28 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Бдин 1923 (Видин)                   4:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Чардафон 1919 (Габрово)     7:0 
Спартак (Плевен) - Първа атомна (Козлодуй)                4:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           2:0 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XII кръг

4 април 2018, сряда, 16:00 ч:
в Самоводене:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               2:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив (Горна Оряховица)     0:5 
Чардафон 1919 (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)             1:5 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра (Полски Тръмбеш)                1:0 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XIII кръг

11 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чардафон 1919 (Габрово)          3:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Първа атомна (Козлодуй)             5:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    1:0 
13 април 2018, петък, 10:30 ч:
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                   2:1 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XIV кръг

18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        5:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Изгрев 93 (Царевец)            4:3 
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:5 
Чардафон 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               1:2 
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XV кръг

25 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)               3:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново)         0:3 
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра 1919 (Габрово)                2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            3:2 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XVI кръг

2 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Изгрев 93 (Царевец)                    5:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)             4:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)              1:0 
Първа атомна (Козлодуй) - Чардафон 1919 (Габрово)         3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XVII кръг

9 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        1:8 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                  0:7 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                 отложен 
Изгрев 93 (Царевец) - Локомотив (Горна Оряховица)         4:3 
30 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                 1:3 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XVIII кръг

16 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)     10:1 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      3:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            5:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Първа атомна (Козлодуй)        6:0 
Изгрев 93 (Царевец)                                       почива

                           X кръг - отложени мачове

21 май 2018, понеделник, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра 1919 (Габрово)            1:7 
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                2:5 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:3 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)              2:5 

                           XVII кръг - отложен мач

30 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                 1:3 

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Янтра 1919 (Габрово) XXX 5:2 2:0 2:0 2:1 1:0 4:2 4:1 5:0 2. Локомотив (Горна Оряховица) 0:4 XXX 3:2 1:0 6:2 7:1 10:1 7:0 7:0 3. Спартак (Плевен) 2:1 1:2 XXX 2:1 5:1 3:0 2:1 4:1 5:0 4. Етър ВТ (Велико Търново) 1:3 1:2 2:1 XXX 4:3 1:0 0:0 6:0 10:0 5. Изгрев 93 (Царевец) 2:1 4:3 3:1 0:4 XXX 4:2 4:1 5:0 8:0 6. Бдин 1923 (Видин) 0:7 1:3 1:2 0:1 2:2 XXX 1:0 3:0 3:0 7. Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2 0:0 1:3 0:3 2:5 2:1 XXX 2:1 3:1 8. Първа атомна (Козлодуй) 1:7 0:5 2:6 1:3 0:6 1:4 3:5 XXX 3:0* 9. Чардафон 1919 (Габрово) 1:1 3:4 2:5 1:8 1:5 1:2 1:1 1:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре