Югозападна Трета лига 2017/18

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА 1948 (София)                  34   29   5   0   95:16   92 [+] Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Хебър 1918 (Пазарджик)             34   27   3   4   72:24   84           
 3. Вихрен 1925 (Сандански)            34   19   5  10   70:49   62           
 4. Миньор (Перник)                    34   16   6  12   53:42   54           
 5. Банско (Банско)                    34   14  11   9   48:34   53 [-]       
 6. Чавдар (Етрополе)                  34   14  10  10   63:49   52           
 7. Септември (Симитли)                34   14   8  12   46:37   50           
 8. Сливнишки герой (Сливница)         34   12  10  12   50:41   46           
 9. Беласица (Петрич)                  34   11   9  14   40:46   42           
10. Балкан 1929 (Ботевград)            34   10  11  13   49:60   41           
11. Ботев 1937 (Ихтиман)               34   12   4  18   41:64   40           
12. Свобода 2011 (Пещера)              34   10   8  16   37:59   38            [1 1 0  3:2  4]
13. Пирин 1941 (Разлог)                34   10   8  16   40:40   38            [0 1 1  2:3  1]
14. Марек 1915 (Дупница)               34   10   7  17   35:48   37           
15. Рилски спортист 2011 (Самоков)     34   10   6  18   40:51   36           
16. Германея (Сапарева баня)           34    9   8  17   38:63   35           
-------------------------------------------------------------------
17. Пирин (Гоце Делчев)                34    8   8  18   27:66   32     Изпада
18. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        34    6   3  25   34:89   21 [+] Изпада

Бележки
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове в Коларово.
  - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в гр.Елин Пелин.
  - ЦСКА 1948 (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София.

Голмайстори (към края на есенния полусезон)
13 - Петко Петков           - Рилски спортист 2011 (Самоков)
11 - Борислав Хазуров       - Септември (Симитли)
10 - Явор Въндев            - Свобода 2011 (Пещера)
   - Емил Гъргоров          - ЦСКА 1948 (София)
 9 - Андон Гущеров          - ЦСКА 1948 (София)
   - Ивайло Цветанов        - Балкан 1929 (Ботевград)
 8 - Венцислав Стоянов      - Вихрен 1925 (Сандански)
   - Даниел Пехливанов      - Вихрен 1925 (Сандански)
   - Жил Лаусън             - Пирин 1941 (Разлог)
   - Ангел Лачов            - Хебър 1918 (Пазарджик)
   - Ивелин Данчев          - Балкан 1929 (Ботевград)
   - Красимир Георгиев      - Сливнишки герой (Сливница)
 7 - Анатоли Тодоров        - Ботев 1937 (Ихтиман)
   - Йоан Маринов           - ЦСКА 1948 (София)
 6 - Иван Мишев             - Чавдар (Етрополе)
   - Христо Петров          - Банско (Банско)

                           I кръг

12 август 2017, събота, 18:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Ботев 1937 (Ихтиман)              1:1 (0:0) 
  [1:0 Костадин Харизанов 75', 1:1 Борислав Трендафилов 89']
  [чк: Венцислав Димитров (С) 82'], 300 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)                     1:1 (0:1) 
  [0:1 Любомир Танев 3', 1:1 Николай Хаджиниколов 60'], 200 зрители
Рилски спортист 2011 (Сам) - Вихрен 1925 (Сандански)      2:1 (1:1) 
  [1:0 Петко Петков 25', 1:1 Александър Якимов 42', 2:1 Богослав Тодоров 66'], 380 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         3:1 (2:1) 
  [1:0 Живко Грозданов 7', 2:0 Виктор Шишков 20', 2:1 Илия Русинов 45'+1',
   3:1 Виктор Шишков 66'], 120 зрители
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)            4:0 (2:0) 
  [2:0 Смаил Креболиев 7',22'; 3:0 Даниел Гогов 57', 4:0 Борислав Хазуров 90'+3'], 100 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                1:1 (0:1) 
  [0:1 Божидар Божилов 13', 1:1 Робертин Атанасов 90'+3'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Иван Мишев 81'], 100 зрители
Банско (Банско) - Миньор (Перник)                         0:1 (0:1) 
  [0:1 Денис Николов 38']
  [чк: Борислав Сандев (Б) 6', Денис Николов (М) 62', Владимир Гогов (М) 79'], 200 зрители
13 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)          0:2 (0:1) 
  [0:1 Ангел Лачов 44', 0:2 Георги Петров Георгиев 89'], 200 зрители

                           II кръг

19 август 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:2 (0:1) 
  [0:1 Теодор Стефанов 25', 0:2 Атанас Велев 56'], 300 зрители
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                 2:1 (1:0) 
  [1:0 Денис Николов 41', 1:1 Ивайло Цветанов 52', 2:1 Илиян Илиев 90'+2'-д]
  [чк: Стоян Георгиев (Б) 90'+4'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                       0:2 (0:1) 
  [0:1 Любомир Витанов 37', 0:2 Георги Фикийн 74'], 200 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)          0:1 (0:0) 
  [0:1 Красимир Георгиев 86'-д]
  [чк: Адриян Бачовски (П) 86'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)           1:4 (0:4) 
  [0:1 Димитър Владимиров 2', 0:2 Виктор Анастасов 6', 0:3 Еньо Кръстовчев 17'-д,
   0:4 Джордж Николов 39', 1:4 Петър Янкулски 86'], 600 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Септември (Симитли)         1:2 (0:2) 
  [0:2 Борислав Хазуров 3'-д,41'; 1:2 Георги Тодоров 67'-д], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)             5:0 (2:0) 
  [2:0 Венцислав Стоянов 3',12'; 3:0 Даниел Пехливанов 86', 5:0 Петър Дъмбов 87',90'+1'], 250 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        2:1 (0:0) 
  [1:0 Аспарух Шамкалов 53', 2:0 Мартин Таушанов 56', 2:1 Петко Петков 70'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - ЦСКА 1948 (София)                 1:3 (0:1) 
  [0:3 Андон Гущеров 19',47',80'; 1:3 Явор Въндев 83'], 600 зрители

                           III кръг

26 август 2017, събота, 18:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  5:0 (3:0) 
  [1:0 Андон Гущеров 7', 2:0 Томислав Павлов 9', 3:0 Андон Гущеров 38',
   5:0 Спас Спасов 58',72'], 320 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Свобода 2011 (Пещера)    1:2 (0:1) 
  [0:1 Явор Въндев 42', 1:1 Кольо Чахов 67', 1:2 Явор Въндев 90'+2'], 200 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   1:1 (0:0) 
  [0:1 Владимир Кабранов 51', 1:1 Виктор Шишков 64'], 400 зрители
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:2 (0:1) 
  [0:1 Венцислав Стоянов 31', 1:1 Даниел Гогов 58', 1:2 Даниел Пехливанов 90'+2']
  [чк: Асен Топузов (С) 44', Ивайло В.Иванов (С) 45', Венцислав Стоянов (В) 45'], 200 зрители
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        2:2 (2:0) 
  [1:0 Виктор Апостолов 12', 2:0 Емил Стоянов 36', 2:1 Ангел Янков 56',
   2:2 Атанас Георгиев 72'], 250 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     1:0 (1:0) 
  [1:0 Красимир Георгиев 27'], 70 зрители
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                     1:0 (0:0) 
  [1:0 Любомир Витанов 68'], 250 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)               4:3 (3:2) 
  [0:1 Виктор Пенчев 4', 1:1 Ивайло Цветанов 9', 2:1 Денис Мартинов 29',
   2:2 Михаил Михайлов 33', 4:2 Денис Мартинов 36',76'; 4:3 Иван Мишев 83'], 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  1:0 (0:0) * 
  [1:0 Атанас Велев 70']
  [чк: Любомир Христов (М) 37', Цветан Павлов (Х) 90'+3'], 2 000 зрители
* - заради бой между привърженици на двата отбора на трибуните, довел и до
    временно спиране на мача, двата отбора са наказани с лишаване от
    домакинство за по 1 мач като наказанието е заменено с по 1 домакински
    мач при закрити врати.

                           IV кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                    1:2 (1:0) 
  [1:0 Мирослав Иванов 26'-д, 1:1 Кристиян Ковачев 52', 1:2 Валентин Лазаров 65'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                2:1 (2:1) 
  [2:0 Иван Мишев 15',23'; 2:1 Георги П.Георгиев 45'+1'], 550 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)             1:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Бояджиев 83', 1:1 Борис Кондев 90'+1'], 450 зрители
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско)                1:3 (0:1) 
  [0:2 Илиян Чавдаров 41',61'; 1:2 Георги Младенов 72', 1:3 Илиян Чавдаров 74'], 200 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)  3:5 (2:3) 
  [0:1 Димитър Маймунков 16', 1:1 Иван Зайков 20', 1:2 Йордан Попов 29',
   2:2 Иван М.Иванов 38', 2:3 Ничо Ничев 39', 3:3 Георги Тодоров 51',
   3:4 Георги Валериев 62', 3:5 Костадин Кафтанов 75']
  [чк: Славомир Събков (Сг) 78', Йордан Попов (Сг) 90'+2'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)            4:2 (3:1) 
  [3:0 Даниел Пехливанов 11',13',18'; 3:1 Робертин Атанасов 39', 4:1 Ивайло Самарджиев 49',
   4:2 Робертин Атанасов 56']
  [чк: Даниел Георгиев (М) 59'], 200 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                   0:4 (0:2) * 
  [0:1 Даниел Гогов 2', 0:3 Борислав Хазуров 41'-д,50'; 0:4 Ибрахим Алим 68']
  [чк: Любомир Граминов (Б) 53'], 200 зрители
* - заради инциденти по време на мача Беласица е наказан с лишаване от
    домакинство в 1 мач като наказанието е заменено с 1 домакински мач при
    закрити врати.
Свобода 2011 (Пещера) - Пирин (Гоце Делчев)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Тошкин 5', 2:0 Никола Грозданов 63'], 150 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        3:2 (1:2) 
  [0:1 Петко Петков 19', 1:1 Томислав Павлов 25', 1:2 Петко Петков 35',
   2:2 Калоян Бонев 60', 3:2 Йоан Маринов 79'], 200 зрители

                           V кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     3:1 (1:0) 
  [2:0 Виктор Младенов 43',54'; 2:1 Анатоли Тодоров 75', 3:1 Тихомир Крумов 77'], 150 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА 1948 (София)                   0:3 (0:3) 
  [0:1 Андон Гущеров 15', 0:3 Йоан Маринов 26',35'], 300 зрители
Септември (Симитли) - Свобода 2011 (Пещера)               3:1 (1:0) 
  [1:0 Борислав Хазуров 18', 2:0 Васил Божинов 58', 3:0 Ибрахим Алим 76',
   3:1 Явор Въндев 80']
  [чк: Йордан Чолов (Своб) 60'], 200 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                  0:1 (0:0) 
  [0:1 Симеон Бояджиев 76'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      0:3 (0:1) 
  [0:1 Даниел Пехливанов 44', 0:2 Янислав Тусонджиев 66', 0:3 Даниел Пехливанов 85'], 200 зрители
Банско (Банско) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)             3:1 (1:0) 
  [1:0 Руслан Иванов 44', 3:0 Йордан Лечов 53',60'; 3:1 Илия Русинов 80'], 50 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)        2:2 (1:1) 
  [0:1 Георги Младенов 9', 1:1 Ивайло Цветанов 43', 1:2 Даниел Димитров 78',
   2:2 Ивайло Златев 90']
  [чк: Ивайло Златев (Б) 90', Петър Янкулски (Г) 90'], 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог)              1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Чакъров 57']
  [чк: Георги Григоров (П) 56'], 300 зрители
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       1:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Ботев 76', 1:1 Георги Ризов 79'-д], 200 зрители

                           VI кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                  1:4 (0:2) 
  [0:1 Иван Мишев 21'-д, 0:2 Петър Рогозански 28'-аг, 0:3 Михаил Михайлов 72',
   0:4 Николай Ботев 75', 1:4 Борислав Трендафилов 90'+1'], 120 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник)                     1:0 (0:0) 
  [1:0 Цветан Варсанов 90'+1'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Хебър 1918 (Пазарджик)         0:1 (0:1) 
  [0:1 Цветан Павлов 20'], 200 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)     2:0 (2:0) 
  [1:0 Илия Русинов 6', 2:0 Максим Иванов 41'], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 2:0 (0:0) 
  [1:0 Венцислав Стоянов 55', 2:0 Антонио Ласков 72']
  [чк: Георги Фикийн (Б) 78'], 200 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Марчев 53'], 200 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Марек 1915 (Дупница)              1:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Тошкин 25'], 250 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Септември (Симитли)                   2:0 (0:0) 
  [2:0 Емил Гъргоров 50',70']
  [чк: Николай Стоилков (С) 67'], 200 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)      1:1 (0:0) 
  [1:0 Виктор Младенов 75'-д, 1:1 Александър Георгиев 90'+3'], 250 зрители

                           VII кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман)                3:1 (0:0) 
  [1:0 Виктор Шишков 48', 3:0 Родриго Баджияк 56',61'; 3:1 Анатоли Тодоров 87'], 250 зрители
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      2:0 (1:0) 
  [1:0 Анатоли Лулейски 35'-д, 2:0 Смаил Креболиев 59'], 200 зрители
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА 1948 (София)                  2:2 (1:1) 
  [0:1 Николай Хаджиниколов 23', 2:1 Димитър Владимиров 28',62'; 2:2 Емил Гъргоров 72'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Свобода 2011 (Пещера)        1:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Кузовски 4'], 100 зрители
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       3:2 (1:1) 
  [1:0 Петър Лазаров 11', 1:1 Мартин Таушанов 34', 2:1 Руслан Иванов 56'-д,
   3:1 Христо Петров 73', 3:2 Владимир Кабранов 83'], 100 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)         2:2 (1:2) 
  [0:1 Антонио Ласков 14'-д, 1:1 Ивайло Цветанов 31', 1:2 Антонио Ласков 45',
   2:2 Ивелин Данчев 54']
  [чк: Радослав Бачев (В) 70'], 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      5:0 (3:0) 
  [1:0 Ангел Лачов 5', 2:0 Георги П.Георгиев 20', 3:0 Георги Чакъров 36',
   4:0 Ангел Лачов 71', 5:0 Цветелин Тонев 80'], 250 зрители
Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)                2:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Ризов 27', 2:0 Кристиян Слишков 74'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)                   0:4 (0:1) 
  [0:1 Кирил Вълов 23', 0:3 Мариян Ловков 50',66'; 0:4 Бари Бартоломеу 89'], 200 зрители

                           VIII кръг

27 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Анатоли Тодоров 83'-д], 50 зрители
Германея (Сапарева баня) - Чавдар (Етрополе)              0:5 (0:3) 
  [0:2 Николай Иванов 17',35'; 0:4 Виктор Пенчев 44',72'; 0:5 Калоян Тодоров 80'], 100 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Миньор (Перник)             1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Зайков 64'], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)          2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Якимов 16', 2:0 Антонио Ласков 50'-д]
  [чк: Стивън Славков (В) 85'], 500 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)               1:1 (1:0) 
  [1:0 Владимир Кабранов 5', 1:1 Ивайло Цветанов 83'], 200 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Банско (Банско)                   1:1 (1:1) 
  [0:1 Петър Лазаров 27', 1:1 Темелко Зайков 30']
  [чк: Венко Цинцаров (С) 72'], 100 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)            2:0 (1:0) 
  [1:0 Емил Гъргоров 40', 2:0 Кирил Котев 84'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Петко Петков 79'], 150 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 1:2 (0:0) 
  [0:1 Даниел Гогов 58', 1:1 Илия Длагонски 85', 1:2 Борислав Хазуров 90'+3'], 150 зрители

                           IX кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                5:0 (1:0) 
  [1:0 Смаил Креболиев 6', 2:0 Борислав Хазуров 61', 3:0 Ибрахим Алим 66',
   4:0 Борислав Хазуров 75', 5:0 Димитър Пангев (вр) 83'-д], 100 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)                2:0 (1:0) 
  [2:0 Росен Йорданов 28',52'], 199 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)   1:2 (0:0) * 
  [1:0 Цветомир Вачев 48', 1:2 Петко Петков 58',82'], 200 зрители
* - Сливнишки герой е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач, заменено с
    1 мач при закрити врати, заради атакуван от публика на домакините
    футболист на гостите след края на мача.
Банско (Банско) - ЦСКА 1948 (София)                       0:2 (0:0) 
  [0:1 Николай Хаджиниколов 59', 0:2 Тони Стоичков 63'], 100 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Свобода 2011 (Пещера)           6:2 (3:1) 
  [0:1 Димитър Тошкин 2', 1:1 Ивелин Данчев 4', 2:1 Ивайло Цветанов 17',
   3:1 Иван Редовски 23', 4:1 Ивелин Данчев 51', 4:2 Явор Въндев 66',
   5:2 Иван Редовски 70', 6:2 Ивайло Златев 79'], 100 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                3:0 (2:0) 
  [1:0 Теодор Стефанов 20', 2:0 Георги Чакъров 25', 3:0 Георги П.Георгиев 63'], 200 зрители
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 2:1 (2:0) 
  [1:0 Кристиян Ковачев 4', 2:0 Георги Ризов 17', 2:1 Венцислав Стоянов 58'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           3:3 (2:2) 
  [1:0 Николай Иванов 13', 2:0 Васил Бънов 27', 2:1 Йоан Йорданов 30',
   2:2 Илия Русинов 44', 3:2 Иван Мишев 55', 3:3 Илия Русинов 70']
  [чк: Иван М.Иванов (ЕП) 86', Васил Бънов (Ч) 90'+2'], 200 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)            2:0 (1:0) 
  [2:0 Жил Лоусън 30',85'], 150 зрители

                           X кръг

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)           0:0 
  [чк: Мартин Димитров (Б) 50'], 100 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирин 1941 (Разлог)         1:4 (0:3) 
  [0:1 Бари Бартоломеу 15', 0:2 Костадин Кацимерски 22', 0:4 Мартин Газиев 24'-д,68';
   1:4 Атанас Георгиев 89'], 100 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)               3:0 (1:0) 
  [1:0 Венцислав Стоянов 27', 2:0 Антонио Ласков 48'-д, 3:0 Петър Донгов 84'], 200 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                       2:2 (0:2) 
  [0:1 Георги Ризов 27', 0:2 Илиян Христов 32', 1:2 Запро Динев 53',
   2:2 Аспарух Шамкалов 78'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)            0:2 (0:1) 
  [0:1 Ангел Лачов 12', 0:2 Димитър Мичков 61'], 400 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)               4:2 (0:1) 
  [0:1 Ивелин Данчев 24', 1:1 Тони Стоичков 57', 2:1 Спас Спасов 69',
   2:2 Ивайло Златев 73', 4:2 Емил Гъргоров 76'-д,77'], 150 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)          1:1 (0:0) 
  [1:0 Ивайло Захариев 67', 1:1 Иван Кирев 75'], 250 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)          0:0 
  100 зрители
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Борислав Хазуров 69'-д]
  [чк: Николай Стоилков (С) 63'], 300 зрители

                           XI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)               2:0 (0:0) 
  [1:0 Росен Йорданов 52', 2:0 Евгени Гроздин 78'], 150 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)          2:0 (1:0) 
  [2:0 Красимир Георгиев 17',64'-д]
  [чк: Георги Кузовски (Сг) 66'], 150 зрители
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     0:0 
  [чк: Виктор Шишков (П) 43', Милен Лефтеров (Б) 45'+1'], 100 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      2:1 (0:1) 
  [0:1 Петко Петков 8', 1:1 Иван Редовски 50', 2:1 Ивайло Цветанов 80'], 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София)                0:2 (0:1) 
  [0:1 Йоан Маринов 30', 0:2 Веселин Васев 78'], 1 570 зрители
Миньор (Перник) - Свобода 2011 (Пещера)                   2:0 (2:0) 
  [1:0 Кристиян Ковачев 29', 2:0 Мирослав Иванов 45']
  [чк: Петър Михов (С) 71'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                     2:0 (1:0) 
  [1:0 Михаил Михайлов 9', 2:0 Николай Хр.Николов 69'], 120 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:2 (0:2) 
  [0:1 Боян Стойнев 26'-аг, 0:2 Петър Донгов 45', 1:2 Жил Лаусън 76'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    2:1 (1:1) 
  [0:1 Атанас Георгиев 29'-д, 1:1 Георги Славков 43', 2:1 Жоро Младенов 47'], 140 зрители

                           XII кръг

21 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     1:0 (0:0) 
  [1:0 Йоан Петров 51'], 100 зрители
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        3:1 (1:0) 
  [1:0 Анатоли Тодоров 11', 1:1 Атанас Георгиев 54', 3:1 Анатоли Тодоров 76',84'], 50 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)        2:0 (1:0) 
  [1:0 Владислав Георгиев 32'-аг, 2:0 Стивън Славков 58'-д], 128 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   1:3 (1:2) 
  [0:2 Жил Лаусън 16',27'; 1:2 Йордан Йовчев 37'-аг, 1:3 Жил Лаусън 56'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Чавдар (Етрополе)                 2:1 (1:1) 
  [0:1 Николай Иванов 15', 1:1 Димитър Зайков 40', 2:1 Явор Въндев 67'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик)   2:2 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Захариев 42', 1:1 Тихомир Крумов 76'-аг, 2:1 Петко Петков 80',
   2:2 Георги Чакъров 88'], 100 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград)             3:2 (0:1) 
  [0:1 Ивелин Данчев 38', 0:2 Ивайло Бояджиев 51', 1:2 Васислав Димитров 80'-аг,
   3:2 Илия Каталски 82',88']
  [чк: Илия Каталски (П) 88', Захари Димитров (вр) (П) 90'+2'], 150 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Виктор Георгиев 87'-аг], 100 зрители
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                       2:1 (1:0) 
  [1:0 Герман Петров 2', 2:0 Йоан Маринов 49', 2:1 Кристиян Ковачев 51'], 500 зрители

                           XIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         6:0 (1:0) 
  [1:0 Красимир Георгиев 13', 2:0 Славомир Събков 55', 3:0 Красимир Георгиев 60',
   4:0 Стефан Аличков 81', 5:0 Йордан Попов 88', 6:0 Цветомир Вичев 90'], 100 зрители
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)                    0:0 
  [чк: Антонио Арсов (М) 36'], 50 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли)             0:0 
  100 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Гоце Делчев)              4:0 (1:0) 
  [1:0 Никола Иванов 36', 2:0 Стефан Лачов 76'-д, 4:0 Ангел Лачов 79',88'], 100 зрители
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          3:1 (1:0) 
  [2:0 Рангел Абушев 26',52'; 3:0 Айкут Рамадан 60', 3:1 Петко Петков 85'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София)                     0:3 (0:1) 
  [0:1 Андон Гущеров 11', 0:2 Николай Хаджиниколов 59', 0:3 Христо Митев 67'], 600 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Свобода 2011 (Пещера)               1:2 (1:0) 
  [1:0 Цветан Варсанов 45', 1:1 Явор Въндев 65', 1:2 Димитър Тошкин 73'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)              2:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Божилов 62', 2:0 Златко Богоев 89'-д], 50 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Вихрен 1925 (Сандански)     1:2 (0:1) 
  [0:2 Венцислав Стоянов 35',66'; 1:2 Иван Зайков 90'], 100 зрители

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота, 12:45 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)                     1:0 (1:0) 
  [1:0 Стефан Терзиев 33'], 150 зрители
4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Самарджиев 81'], 100 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           1:0 (1:0) 
  [1:0 Деян Костадинов 29'-аг], 150 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Германея (Сапарева баня)          2:1 (2:0) 
  [1:0 Мохамед Кейта 3', 2:0 Димитър Зайков 25', 2:1 Антон Славчев 85'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)        2:1 (1:0) 
  [1:0 Кольо Чахов 7', 1:1 Виктор Пенчев 85', 2:1 Мартин Илиев 88']
  [чк: Александър Събев (Ч) 68'], 180 зрители
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)              1:2 (1:0) 
  [1:0 Борислав Хазуров 44', 1:1 Ангел Лачов 70', 1:2 Стефан Лачов 77'], 200 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград)            2:1 (1:1) 
  [0:1 Ивайло Бояджиев 10', 1:1 Еньо Кръстовчев 15', 2:1 Робертин Атанасов 72'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско)              2:1 (0:0) 
  [0:1 Руслан Иванов 73'-д, 1:1 Светослав Стефанов 83', 2:1 Ничо Ничев 87'], 100 зрители
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Пирин 1941 (Разлог)                   2:1 (1:1) 
  [1:0 Емил Гъргоров 9', 1:1 Жил Лаусън 25', 2:1 Калоян Стефанов 70'], 250 зрители

                           XV кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Банско (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    2:1 (2:1) 
  [0:1 Владимир Бахъров 2', 1:1 Руслан Иванов 7', 2:1 Христо Петров 30'], 100 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)      2:2 (1:0) 
  [1:0 Ивелин Данчев 9', 2:0 Ивайло Златев 51', 2:1 Красимир Георгиев 73',
   2:2 Ничо Ничев 82'], 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)             2:0 (0:0) 
  [1:0 Цветелин Тонев 67', 2:0 Теодор Стефанов 90'+3'], 500 зрители
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                     1:1 (1:0) 
  [1:0 Илиан Христов 9', 1:1 Смаил Креболиев 77'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)                   3:0 (0:0) 
  [2:0 Симеон Вешев 48',51'; 3:0 Николай Ботев 76'], 200 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      2:1 (1:0) 
  [1:0 Мартин Газиев 43'-д, 2:0 Жил Лаусън 76', 2:1 Виктор Младенов 90'+1'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - ЦСКА 1948 (София)              1:4 (1:1) 
  [0:1 Андон Гущеров 6', 1:1 Антон Славчев 8', 1:2 Калоян Стефанов 49',
   1:3 Кирил Котев 55', 1:4 Йоан Маринов 90'+1']
  [чк: Николай Хаджиниколов (Ц) 57'], 300 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Свобода 2011 (Пещера)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Тодоров 90'+1'], 100 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               3:0 (0:0) 
  [1:0 Виктор Мицаков 56', 2:0 Александър Русков 63', 3:0 Даниел Пехливанов 68'], 300 зрители

                           XVI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                  1:2 (1:0) 
  [1:0 Анатоли Тодоров 41', 1:1 Валентин Костов 90', 1:2 Запро Динев 90'+3'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Вихрен 1925 (Сандански)           3:1 (1:1) 
  [0:1 Милен Стоев 18', 3:1 Явор Въндев 21'-д,52',55'], 250 зрители
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)     5:1 (2:0) 
  [1:0 Тихомир Крумов 7', 2:0 Мартин Илиев 11', 3:0 Виктор Младенов 54',
   3:1 Георги Славков 65', 5:1 Петко Петков 78',89'], 100 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:2 (0:0) 
  [0:1 Димитър Мавродиев 75', 0:2 Димитър Стоев 90'+4'], 130 зрители
в Крупник:
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                   1:1 (1:1) 
  [0:1 Симеон Вешев 16'-д, 1:1 Даниел Гогов 23']
  [чк: Николай Хр.Николов (Ч) 79'], 100 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                    3:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Близнаков 2', 2:0 Еньо Кръстовчев 54'-д, 3:0 Димитър Владимиров 66']
  [чк: Александър Близнаков (Мар) 58'], 100 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)       1:3 (0:2) 
  [0:1 Ангел Лачов 17', 0:2 Теодор Стефанов 34', 0:3 Георги П.Георгиев 47',
   1:3 Георги Валериев 87'-д], 50 зрители
Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград)                 6:2 (2:2) 
  [1:0 Христо Петров 13', 1:1 Ивелин Данчев 30', 1:2 Ивайло Цветанов 31',
   2:2 Христо Петров 42', 3:2 Руслан Иванов 53', 4:2 Милен Лефтеров 60',
   5:2 Христо Петров 71', 6:2 Красимир Дурчов 86']
  [чк: Ивайло Златев (Блк) 66'], 30 зрители
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           6:0 (3:0) 
  [1:0 Емил Гъргоров 23', 2:0 Кирил Котев 26', 3:0 Андон Гущеров 28',
   4:0 Емил Гъргоров 78', 5:0 Йоан Маринов 80', 6:0 Спас Спасов 84'], 200 зрители

                           XVII кръг

25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            3:0 (0:0) 
  [1:0 Ивайло Цветанов 52', 2:0 Иван Редовски 80', 3:0 Ивелин Данчев 90'+3']
  [чк: Валери Свиленов (Бот) 50', Борис Райчев (Блк) 53', Ивайло Цветанов (Блк) 74',
   Любомир Николов (Бот) 78'], 250 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Банско (Банско)                  2:1 (0:0) 
  [1:0 Стефан Лачов 68', 1:1 Христо Петров 84', 2:1 Стефан Лачов 90'+1']
  [чк: Любомир Витанов (Б) 90'+3'], 250 зрители
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)              2:3 (0:1) 
  [0:1 Костадин Кафтанов 44', 1:1 Рангел Абушев 53'-д, 1:2 Виктор Георгиев 60',
   1:3 Красимир Георгиев 70', 2:3 Атанас Колев 75'], 300 зрители
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                  0:0 
  100 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                 0:0 
  300 зрители
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)            0:2 (0:2) 
  [0:1 Живко Грозданов 27', 0:2 Виктор Шишков 36']
  [чк: Петър Кепов (Г) 39', Виктор Шишков (П) 39'], 88 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)  3:1 (1:1) 
  [1:0 Христо Георгиев 7', 1:1 Петко Петков 32', 2:1 Георги Тодоров 78',
   3:1 Георги Недялков 90'+2'], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА 1948 (София)               0:1 (0:0) 
  [0:1 Емил Гъргоров 88']
  [чк: Валери Георгиев (В) 87'], 500 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Свобода 2011 (Пещера)                 1:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Спасов 11'], 100 зрители

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота, 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Свобода 2011 (Пещера)              1:0 (0:0) 
  [1:0 Росен Танев 62'], 200 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - ЦСКА 1948 (София)                     1:1 (0:0) 
  [0:1 Петко Петков 63', 1:1 Любомир Граминов 74'], 500 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Сам)      4:0 (0:0) 
  [1:0 Антонио Ласков 50'-д, 2:0 Даниел Пехливанов 79', 3:0 Антонио Ласков 81',
   4:0 Владислав Златинов 85'], 150 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирин (Гоце Делчев)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Зайков 85'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)            1:0 (1:0) * 
  [1:0 Даниел Димитров 27'], 100 зрители
* - мачът започва с 15' закъснение, в 14:15 ч.
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                0:2 (0:0) 
  [0:1 Димитър Владимиров 63', 0:2 Росен Йорданов 67'], 150 зрители
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)            4:1 (1:0) 
  [1:0 Николай Гр.Иванов 19', 2:0 Николай Ботев 57', 3:0 Иван Мишев 73',
   4:0 Николай Гр.Иванов 88', 4:1 Ничо Ничев 89'], 250 зрители
Миньор (Перник) - Банско (Банско)                         0:1 (0:0) 
  [0:1 Владимир Кабранов 90'+2']
  [чк: Виктор Райчев (М) 18'], 500 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград)          4:0 (2:0) 
  [1:0 Стефан Лачов 2', 2:0 Руслан Иванов 41', 3:0 Стефан Лачов 69',
   4:0 Димитър Тошкин 83'], 200 зрители

                           XIX кръг

3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)             отложен 
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                 отложен 
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                       отложен 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог)          отложен 
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           отложен 
Септември (Симитли) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         отложен 
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)             отложен 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)        отложен 
ЦСКА 1948 (София) - Свобода 2011 (Пещера)                 отложен 
14 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)             2:1 (0:0) 
  [0:1 Сидер Томов 49', 1:1 Атанас Велев 82', 2:1 Руслан Иванов 84'], 130 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                 4:0 (3:0) 
  [3:0 Георги Ризов 24',33',43'-д; 4:0 Ивайло Златев 59'], 50 зрители
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                       4:0 (1:0) 
  [2:0 Георги Фикийн 17',48'; 3:0 Смаил Креболиев 67', 4:0 Кристиян Христов 80'], 50 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог)          1:1 (0:0) 
  [0:1 Александър Кр.Александров 79', 1:1 Росен Колев 86'], 200 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           0:2 (0:1) 
  [0:1 Алек Манолов 31'-д, 0:2 Кристиан Петров 66'], 200 зрители
Септември (Симитли) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         2:0 (1:0) 
  [1:0 Васил Божинов 21'-д, 2:0 Ибрахим Алим 77'], 50 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:3 (1:1) 
  [1:0 Орлин Орлинов 4', 1:1 Даниел Гогов 8', 1:2 Александър Русков 80',
   1:3 Янислав Тусонджиев 90'+1'], 300 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)        0:0 
  100 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Свобода 2011 (Пещера)                 7:0 (1:0) 
  [1:0 Петко К.Петков 18', 2:0 Николай Хаджиниколов 47', 3:0 Петко К.Петков 53',
   4:0 Евгени Гроздин 57', 6:0 Цветелин Цаковски 73',75'; 7:0 Томислав Павлов 90'+1'], 50 зрители

* - целият кръг е отложен заради натрупаните през седмицата снеговалежи.

                           XX кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ЦСКА 1948 (София)                  0:1 (0:0) 
  [0:1 Кирил Котев 90'], 200 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    1:0 (1:0) 
  [1:0 Темелко Зайков 37']
  [чк: Виктор Колев (Рс) 90'+3'], 150 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   7:0 (6:0) 
  [1:0 Атанас Кръстев 16'-аг, 2:0 Запро Динев 26', 3:0 Васил Тачев 27',
   4:0 Благовест Таушанов 30', 5:0 Аспарух Шамкалов 33', 6:0 Васил Тачев 40',
   7:0 Аспарух Шамкалов 85'], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)             1:1 (1:1) 
  [0:1 Борислав Хазуров 34', 1:1 Кирил Николов 45'+1']
  [чк: Евелин Георгиев (В) 68'], 200 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Марек 1915 (Дупница)        0:2 (0:1) 
  [0:1 Димитър Владимиров 33', 0:2 Еньо Кръстовчев 49'-д], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     2:2 (1:1) 
  [1:0 Алек Манолов 14', 1:1 Весислав Иванов 40', 2:1 Милен Иванов 56',
   2:2 Кристиан Николов 85'], 100 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                     2:1 (2:1) 
  [1:0 Александър Александров 14', 2:0 Красимир Шапкаров 18', 2:1 Михаел Кисьов 24'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград)               1:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Ризов 68', 1:1 Николай Ботев 81'], 300 зрители
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  1:2 (0:1) 
  [0:1 Стефан Лачов 10', 0:2 Кирил Георгиев 65', 1:2 Стивън Милчев 71']
  [чк: Владимир Гогов (М) 90'], 300 зрители

                           XIX кръг - отложени мачове

14 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)             2:1 (0:0) 
  [0:1 Сидер Томов 49', 1:1 Атанас Велев 82', 2:1 Руслан Иванов 84'], 130 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                 4:0 (3:0) 
  [3:0 Георги Ризов 24',33',43'-д; 4:0 Ивайло Златев 59'], 50 зрители
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                       4:0 (1:0) 
  [2:0 Георги Фикийн 17',48'; 3:0 Смаил Креболиев 67', 4:0 Кристиян Христов 80'], 50 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог)          1:1 (0:0) 
  [0:1 Александър Кр.Александров 79', 1:1 Росен Колев 86'], 200 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           0:2 (0:1) 
  [0:1 Алек Манолов 31'-д, 0:2 Кристиан Петров 66'], 200 зрители
Септември (Симитли) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         2:0 (1:0) 
  [1:0 Васил Божинов 21'-д, 2:0 Ибрахим Алим 77'], 50 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:3 (1:1) 
  [1:0 Орлин Орлинов 4', 1:1 Даниел Гогов 8', 1:2 Александър Русков 80',
   1:3 Янислав Тусонджиев 90'+1'], 300 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)        0:0 
  100 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Свобода 2011 (Пещера)                 7:0 (1:0) 
  [1:0 Петко К.Петков 18', 2:0 Николай Хаджиниколов 47', 3:0 Петко К.Петков 53',
   4:0 Евгени Гроздин 57', 6:0 Цветелин Цаковски 73',75'; 7:0 Томислав Павлов 90'+1'], 50 зрители

                           XXI кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    2:0 (0:0) 
  [1:0 Денил Селимински 47', 2:0 Лъчезар Георгиев 82'], 350 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                2:1 (1:0) 
  [1:0 Атанас Велев 29', 2:0 Станимир Димитров 68', 2:1 Ивайло Величков 90'], 300 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог)             1:0 (1:0) 
  [1:0 Цветослав Ботев 32'], 300 зрители
Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                1:1 (1:0) 
  [1:0 Милен Лефтеров 21', 1:1 Алек Манолов 70']
  [чк: Атанас Георгиев (Г) 41'], 50 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)  4:0 (2:0) 
  [3:0 Мариан Хаджиев 9'-д,15',60'; 4:0 Весислав Иванов 73']
  [чк: Александър Йорданов (вр) (ЕП) 55', Ничо Ничев (Сг) 61'], 150 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Вихрен 1925 (Сандански)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Николай Ив.Николов 29', 2:0 Робертин Атанасов 71', 2:1 Александър Русков 83']
  [чк: Стоян Манолски (В) 75'], 100 зрители
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   3:1 (1:1) 
  [1:0 Анатоли Лулейски 30', 1:1 Васил Тачев 45', 2:1 Борислав Хазуров 85'-д,
   3:1 Йоан Петров 90']
  [чк: Марин Георгиев (Б) 85'], 200 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Свобода 2011 (Пещера)               1:3 (0:0) 
  [0:1 Явор Въндев 52'-д, 1:1 Орлин Орлинов 57'-д, 1:2 Явор Въндев 60',
   1:3 Димитър Дечев 85'], 150 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ЦСКА 1948 (София)        0:1 (0:1) 
  [0:1 Кирил Котев 38'], 500 зрители

                           XXII кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     отложен 
ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                   отложен 
Свобода 2011 (Пещера) - Септември (Симитли)               отложен 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      отложен 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Банско (Банско)             отложен 
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        отложен 
Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)              отложен 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       отложен 
11 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Владимир Бахъров 80'-д]
  [чк: Владимир Бахъров (Б) 81'], 100 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                   5:0 (1:0) 
  [1:0 Йоан Маринов 9', 3:0 Петко К.Петков 48',49'; 4:0 Андон Гущеров 61',
   5:0 Петко К.Петков 89'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Септември (Симитли)               0:0 
  100 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  3:1 (1:0) 
  [1:0 Благой Наков 31', 3:0 Васил Тачев 50',62'; 3:1 Росен Йорданов 84'], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      3:2 (1:1) 
  [0:1 Мариан Хаджиев 27', 1:1 Стоил Николов 32', 1:2 Валентин Иванов 47',
   2:2 Илиян Митрев 67', 3:2 Антонио Ласков 68'], 100 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Банско (Банско)             0:2 (0:0) 
  [0:2 Георги Фикийн 60'-д,63'], 50 зрители
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        2:0 (1:0) 
  [1:0 Милен Иванов 8', 2:0 Алек Манолов 76'], 250 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:2 (0:1) 
  [0:2 Кирил Георгиев 23',54'], 100 зрители
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       3:1 (1:1) 
  [0:1 Денил Селимински 17', 1:1 Иван Мишев 23', 2:1 Михаил Михайлов 82',
   3:1 Николай Иванов 83'], 150 зрители

* - целият кръг е отложен заради интензивни снеговалежи през седмицата.

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  4:0 (3:0) 
  [1:0 Николай Хр.Николов 36', 2:0 Симеон Вешев 45', 3:0 Иван Мишев 45'+1',
   4:0 Николай Иванов 52'], 200 зрители
Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог)                     0:0 
  250 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Стефан Лачов 68'], 306 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     2:1 (0:0) 
  [0:1 Георги Недялков 48', 1:1 Красимир Георгиев 75', 2:1 Ивайло Цветанов 84'], 150 зрители
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                 3:4 (0:2) 
  [0:1 Владислав Златинов 25', 0:2 Даниел Пехливанов 31', 1:2 Смаил Креболиев 62',
   2:2 Владимир Кабранов 64', 3:2 Петър Лазаров 66', 3:3 Даниел Пехливанов 83',
   3:4 Петър Златинов 90'], 100 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)            0:0 
  50 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Свобода 2011 (Пещера)              0:1 (0:1) 
  [0:1 Димитър Зайков 45']
  [чк: Петър Михов (С) 34'], 173 зрители
Септември (Симитли) - ЦСКА 1948 (София)                   0:0 
  350 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:3 (0:2) 
  [0:1 Виктор Младенов 17', 0:2 Кристиян Кръстев 40', 1:2 Стефан Терзиев 49',
   1:3 Ангел Максимов 77'], 200 зрители

                           XXIV кръг

4 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Гоце Делчев)                5:0 (3:0) 
  [1:0 Георги Недялков 28', 2:0 Николай Петков 33', 4:0 Георги Недялков 42',59';
   5:0 Николай Петков 69'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (Симитли)      2:0 (2:0) 
  [1:0 Мартин Михайлов 8', 2:0 Ивайло Захариев 12'], 200 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница)                  7:0 (2:0) 
  [1:0 Евгени Зюмбулев 12', 2:0 Кирил Котев 41', 3:0 Йоан Маринов 53',
   4:0 Андон Гущеров 60', 5:0 Цветелин Цаковски 62', 7:0 Андон Гущеров 71',85']
  [чк: Джордж Николов (М) 45'], 150 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Сливнишки герой (Сливница)        1:2 (0:1) 
  [0:2 Мариан Хаджиев 27',55'; 1:2 Димитър Зайков 70'], 100 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       0:0 
  [чк: Запро Динев (Бел) 85'], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград)         1:1 (1:1) 
  [0:1 Красимир Георгиев 37', 1:1 Даниел Пехливанов 43'], 100 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Хебър 1918 (Пазарджик)      0:4 (0:1) 
  [0:2 Димитър Мичков 9',55'; 0:4 Руслан Иванов 60'-д,75'-д]
  [чк: Георги Тодоров (ЕП) 54'], 155 зрители
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Перник)                1:2 (0:2) 
  [0:1 Виктор Райчев 25', 0:2 Лъчезар Георгиев 42', 1:2 Алек Манолов 63']
  [чк: Денил Селимински (М) 71'], 200 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе)                   0:0 
  100 зрители

                           XXV кръг

7 април 2018, събота, 16:00 ч:
Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                1:2 (1:1) 
  [1:0 Александър Кр.Александров 11', 1:1 Георги Недялков 44', 1:2 Радой Божилов 67'], 50 зрители
Чавдар (Етрополе) - Германея (Сапарева баня)              2:2 (2:1) 
  [1:0 Калоян Тодоров 13', 1:1 Аспарух Василев 17', 2:1 Калоян Тодоров 26',
   2:2 Аспарух Василев 58'], 100 зрители
Миньор (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)             4:0 (1:0) 
  [1:0 Лъчезар Георгиев 31', 3:0 Стоян Кадифчин 62',82'; 4:0 Стивън Милчев 88']
  [чк: Атанас Георгиев (ЕП) 78'], 250 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)          5:2 (2:0) 
  [1:0 Серафим Михайлов 8', 2:0 Руслан Иванов 22', 3:0 Кирил Георгиев 51',
   3:1 Антонио Ласков 53', 4:1 Мартин Сечков 67', 5:1 Цветан Павлов 78',
   5:2 Стефано Кунчев (вр) 88'-д], 1 000 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)               1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Редовски 63']
  [чк: Аспарух Шамкалов (Бел) 77'], 200 зрители
Банско (Банско) - Свобода 2011 (Пещера)                   2:0 (1:0) * 
  [1:0 Георги Фикийн 34'-д, 2:0 Владимир Кабранов 90'+1'], 50 зрители
* - мачът започва 15' по-късно, в 16:15 ч, заради закъснение на гостите след
    повреда в автобуса им.
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА 1948 (София)            1:3 (1:2) 
  [0:1 Андон Гущеров 21', 1:1 Росен Колев 39', 1:2 Евгени Зюмбулев 45',
   1:3 Николай Хаджиниколов 74'], 300 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     1:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Николов 39'-д]
  [чк: Антонио Арсов (М) 66'], 150 зрители
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:2 (0:0) 
  [0:1 Борис Боянчев 78', 0:2 Селим Буковски 84'], 80 зрители

                           XXII кръг - отложени мачове

11 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Владимир Бахъров 80'-д]
  [чк: Владимир Бахъров (Б) 81'], 100 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                   5:0 (1:0) 
  [1:0 Йоан Маринов 9', 3:0 Петко К.Петков 48',49'; 4:0 Андон Гущеров 61',
   5:0 Петко К.Петков 89'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Септември (Симитли)               0:0 
  100 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  3:1 (1:0) 
  [1:0 Благой Наков 31', 3:0 Васил Тачев 50',62'; 3:1 Росен Йорданов 84'], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      3:2 (1:1) 
  [0:1 Мариан Хаджиев 27', 1:1 Стоил Николов 32', 1:2 Валентин Иванов 47',
   2:2 Илиян Митрев 67', 3:2 Антонио Ласков 68'], 100 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Банско (Банско)             0:2 (0:0) 
  [0:2 Георги Фикийн 60'-д,63'], 50 зрители
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        2:0 (1:0) 
  [1:0 Милен Иванов 8', 2:0 Алек Манолов 76'], 250 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:2 (0:1) 
  [0:2 Кирил Георгиев 23',54'], 100 зрители
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       3:1 (1:1) 
  [0:1 Денил Селимински 17', 1:1 Иван Мишев 23', 2:1 Михаил Михайлов 82',
   3:1 Николай Иванов 83'], 150 зрители

                           XXVI кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)                3:2 (2:1) 
Пирин (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)                2:1 (1:0) 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)   0:0 
ЦСКА 1948 (София) - Банско (Банско)                       2:0 (0:0) 
Свобода 2011 (Пещера) - Балкан 1929 (Ботевград)           2:2 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                0:2 (0:1) 
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                 2:2 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Чавдар (Етрополе)           1:3 
Германея (Сапарева баня) - Пирин 1941 (Разлог)            1:1 (0:0) 

                           XXVII кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           0:0 
Пирин 1941 (Разлог) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         4:0 
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)               4:0 
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                       3:2 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)            4:1 (2:1) 
Балкан 1929 (Ботевград) - ЦСКА 1948 (София)               0:1 (0:1) 
Банско (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          1:1 (1:0) 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев)          0:0 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)                0:1 (0:1) 

                           XXVIII кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Марек 1915 (Дупница)               2:1 (1:0) 
в Крупник:
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)          0:0 
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                     2:2 (1:1) 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      0:1 (0:0) 
ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                2:0 (2:0) 
Свобода 2011 (Пещера) - Миньор (Перник)                   1:4 (1:2) 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)                     1:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)             2:1 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Германея (Сапарева баня)    3:4 

                           XXIX кръг

2 май 2018, сряда, 18:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)        1:4 (0:1) 
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)        5:2 (1:1) 
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   3:2 (2:1) 
Чавдар (Етрополе) - Свобода 2011 (Пещера)                 2:2 
Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                       0:1 (0:0) 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   1:0 (0:0) 
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин (Гоце Делчев)             1:0 (0:0) 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     2:0 (0:0) 
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)         4:0 (2:0) 

                           XXX кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         3:2 
Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско)                    0:1 (0:0) 
Пирин (Гоце Делчев) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:1 (0:1) 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник)          1:2 
ЦСКА 1948 (София) - Чавдар (Етрополе)                     5:2 (2:0) 
Свобода 2011 (Пещера) - Пирин 1941 (Разлог)               1:1 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)              2:0 (0:0) 
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     3:1 
5 май 2018, събота, 20:00 ч:
Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград)             3:1 

                           XXXI кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)            3:4 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Беласица (Петрич)           1:0 
Германея (Сапарева баня) - Свобода 2011 (Пещера)          1:0 (0:0) 
Пирин 1941 (Разлог) - ЦСКА 1948 (София)                   0:2 (0:2) 
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        4:0 
Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                     3:0 (1:0) 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли)              3:1 
Банско (Банско) - Сливнишки герой (Сливница)              1:0 (0:0) 
13 май 2018, неделя, 16:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница)            1:1 

                           XXXII кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско (Банско)                    0:0 
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)      4:0 
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:3 (1:0) 
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)                   1:1 (1:1) 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог)      3:1 
ЦСКА 1948 (София) - Германея (Сапарева баня)              7:1 (3:0) 
Свобода 2011 (Пещера) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       3:3 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               2:1 
19 май 2018, събота, 20:00 ч:
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)                     1:4 

                           XXXIII кръг

25 май 2018, петък, 18:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Банско (Банско)                 1:1 
26 май 2018, събота, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)                   3:1 
26 май 2018, събота, 18:00 ч:
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  2:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Свобода 2011 (Пещера)           2:0 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ЦСКА 1948 (София)           0:3 (0:1) 
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Сам)     4:0 (1:0) 
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:2 (0:0) 
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                    3:2 (2:0) 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)       1:1 (1:0) 

                           XXXIV кръг

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            4:1 
Банско (Банско) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  2:2 (1:0) 
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)              1:1 (0:0) 
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                  0:0 
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                 3:1 
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)            0:0 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)  3:0 
ЦСКА 1948 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               0:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Беласица (Петрич)                 1:1 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА 1948 (София) XXX 2:0 0:0 2:1 2:0 5:2 2:0 2:0 1:1 4:2 5:0 7:0 2:1 7:0 3:2 7:1 5:0 6:0 2. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2 XXX 5:2 1:0 2:1 2:1 3:1 1:1 3:0 4:0 2:1 4:1 1:0 2:0 1:0 1:0 4:0 5:0 3. Вихрен 1925 (Сандански) 0:1 2:0 XXX 2:2 2:0 3:0 1:1 3:2 3:0 1:1 3:4 2:0 2:1 4:2 4:0 2:0 5:0 3:1 4. Миньор (Перник) 0:1 1:2 2:1 XXX 0:1 1:1 1:1 2:3 3:2 2:1 2:0 2:0 0:0 3:2 3:1 2:0 3:0 4:0 5. Банско (Банско) 0:2 2:2 3:4 0:1 XXX 4:0 2:0 1:0 3:2 6:2 2:1 2:0 1:0 0:0 1:1 1:1 0:0 3:1 6. Чавдар (Етрополе) 0:3 2:1 4:0 3:1 0:2 XXX 3:1 4:1 2:0 1:1 4:0 2:2 0:4 0:0 4:0 2:2 3:0 3:3 7. Септември (Симитли) 0:0 1:2 1:2 1:4 1:0 1:1 XXX 0:0 3:1 3:1 5:0 3:1 3:1 1:0 2:0 4:0 0:2 2:0 8. Сливнишки герой (Сливница) 1:3 1:3 0:3 1:1 2:1 0:1 2:0 XXX 0:0 4:0 6:0 1:0 1:1 4:0 1:2 1:0 0:0 4:0 9. Беласица (Петрич) 1:1 0:2 2:1 2:2 0:0 1:2 0:4 1:0 XXX 1:1 2:0 1:0 1:3 3:1 2:1 2:0 7:0 1:0 10. Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 0:2 2:2 4:0 1:1 4:3 0:0 2:2 1:0 XXX 3:0 6:2 1:0 1:1 2:1 2:2 1:0 2:1 11. Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1 0:2 0:1 1:2 0:0 1:4 3:2 3:2 1:2 4:1 XXX 1:0 1:0 2:1 1:0 0:0 5:0 3:1 12. Свобода 2011 (Пещера) 1:3 0:2 3:1 1:4 1:1 2:1 0:0 1:2 1:1 2:2 1:1 XXX 1:1 1:0 1:0 2:1 2:0 3:3 13. Пирин 1941 (Разлог) 0:2 0:2 1:2 1:0 2:1 0:0 0:0 0:1 3:2 1:1 1:2 1:2 XXX 0:2 2:1 2:0 1:2 4:0 14. Марек 1915 (Дупница) 2:2 1:3 2:1 3:0 0:1 0:0 0:1 1:0 0:1 2:1 2:0 0:1 1:1 XXX 1:0 0:2 2:0 2:2 15. Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1 2:2 2:1 1:2 1:1 2:1 2:0 0:0 0:0 0:1 3:1 1:2 3:1 1:0 XXX 5:1 1:1 3:0 16. Германея (Сапарева баня) 1:4 0:1 5:2 1:2 1:3 0:5 1:0 2:2 2:0 2:0 0:0 1:0 1:1 1:4 4:0 XXX 0:2 2:1 17. Пирин (Гоце Делчев) 0:3 0:1 1:3 1:0 2:2 1:1 1:2 0:0 1:1 3:2 3:1 1:3 0:2 2:1 1:3 0:0 XXX 3:1 18. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3 0:4 1:2 1:0 0:2 1:3 1:2 3:5 1:0 2:0 1:4 1:0 1:4 0:2 3:1 3:4 1:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре