« ОФГ Варна 2017/18


"А" ОФГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тополи 2010 (Тополи)               24   16   5   3   79:22   53              
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Девня 2005 (Девня)                 24   15   5   4   57:23   50              
 3. Ботев (Брестак)                    24   14   6   4   53:26   48              
 4. Черноморец 1946 (Чернево)          24   14   0  10   41:29   42              
 5. Аксаково 1948 (Аксаково)           24   11   7   6   43:33   40              
 6. Овеч 2016 (Провадия)               24   10   7   7   35:33   37              
 7. Белослав 1918 (Белослав)           24    9   8   7   32:27   35              
 8. Атлетик (Провадия)                 24   10   4  10   39:38   34              
 9. Бозвелийско (Бозвелийско)          24    9   1  14   41:44   28              
10. Черноморец 2003 (Бяла)             24    6   5  13   29:45   23 [+][*]       
11. Камчиец 1945 (Дългопол)            24    5   4  15   23:72   19              
12. Напредък (Суворово)                24    5   1  18   30:66   16              
-------------------------------------------------------------------
13. Провадия (Провадия)                24    4   3  17   22:66   15        Изпада

Бележки
  - Спартак 1918 (Варна), 2-ри в подгрупа "А2" и 1/2 финалист през изминалия сезон; влиза в Североизточна Трета лига.
  - ОФГ Варна е организирана на "А" ОФГ и "Б" ОФГ. В "А" ОФГ влизат всички 10 отбора от подгрупа А1 от изминалия сезон, както и най-добре класиралите се отбори от подгрупа "А2" - Овеч 2016 (Провадия) и Камчиец 1945 (Дългопол).
  - Черноморец 2003 (Бяла) заявява участие в ОФГ Варна и е включен директно в "А" ОФГ.
  - Девня 2005 (Девня) играе домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Тополи 2010 (Тополи)                    отложен 
Напредък (Суворово) - Аксаково 1948 (Аксаково)            3:2 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)             2:4 
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево)            4:2 
Черноморец 2003 (Бяла) - Бозвелийско (Бозвелийско)        0:2 
Овеч 2016 (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол)            5:0 
1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Тополи 2010 (Тополи)                    1:1 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 2003 (Бяла)             6:0 
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            1:1 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Напредък (Суворово)             3:2 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Овеч 2016 (Провадия)          0:3 
Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак)               0:1 
Атлетик (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                   2:2 
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Атлетик (Провадия)                      2:1 
Напредък (Суворово) - Бозвелийско (Бозвелийско)           3:1 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия)                  4:0 
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец 1946 (Чернево)        0:1 
Овеч 2016 (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)               1:4 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Камчиец 1945 (Дългопол)        2:1 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Напредък (Суворово)                5:0 
Черноморец 1946 (Чернево) - Овеч 2016 (Провадия)          2:0 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла)               5:1 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Аксаково 1948 (Аксаково)      2:2 
Провадия (Провадия) - Ботев (Брестак)                     1:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня)             0:1 
Камчиец 1945 (Дългопол)                                   почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав)                0:0 
Напредък (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево)           1:2 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла) - Провадия (Провадия)              0:0 
Овеч 2016 (Провадия) - Атлетик (Провадия)                 отложен 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Тополи 2010 (Тополи)           3:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Бозвелийско (Бозвелийско)       0:4 
1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Овеч 2016 (Провадия) - Атлетик (Провадия)                 отложен 
10 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
Овеч 2016 (Провадия) - Атлетик (Провадия)                 2:1 
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Камчиец 1945 (Дългопол)            7:0 
Провадия (Провадия) - Овеч 2016 (Провадия)                1:2 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково 1948 (Аксаково)      2:1 
Атлетик (Провадия) - Напредък (Суворово)                  1:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 2003 (Бяла)         2:0 
Девня 2005 (Девня) - Ботев (Брестак)                      0:1 
Бозвелийско (Бозвелийско)                                 почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Напредък (Суворово) - Провадия (Провадия)                 3:1 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла) - Девня 2005 (Девня)               1:2 
Овеч 2016 (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)           3:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (Провадия)             3:0 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево)       0:3 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Тополи 2010 (Тополи)          0:3 
Ботев (Брестак)                                           почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол)              3:2 
Ботев (Брестак) - Черноморец 2003 (Бяла)                  0:0 
29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Бозвелийско (Бозвелийско)     4:3 
Провадия (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково)            1:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Напредък (Суворово)            3:0 
Девня 2005 (Девня) - Овеч 2016 (Провадия)                 2:1 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           I кръг - отложен мач

1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Тополи 2010 (Тополи)                    1:1 

                           V кръг - отложен мач

1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Овеч 2016 (Провадия) - Атлетик (Провадия)                 отложен 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Напредък (Суворово) - Девня 2005 (Девня)                  1:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец 1946 (Чернево)          1:2 
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Овеч 2016 (Провадия) - Ботев (Брестак)                    0:0 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав)       2:0 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Провадия (Провадия)             0:3 сл. * 
* - първоначално 4:0, в последствие на Камчиец 1945 е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
Бозвелийско (Бозвелийско) - Атлетик (Провадия)            0:3 
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)           1:2 
Ботев (Брестак) - Напредък (Суворово)                     5:3 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                 1:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 1945 (Дългопол)        1:1 
Девня 2005 (Девня) - Аксаково 1948 (Аксаково)             отложен 
Черноморец 2003 (Бяла) - Овеч 2016 (Провадия)             0:0 
10 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Аксаково 1948 (Аксаково)             4:0 
Черноморец 1946 (Чернево)                                 почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Напредък (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)              2:0 
Тополи 2010 (Тополи) - Провадия (Провадия)               14:0 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Девня 2005 (Девня)              0:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав 1918 (Белослав)      0:1 
Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия)            1:3 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Ботев (Брестак)                2:1 
Овеч 2016 (Провадия)                                      почива

                           XII кръг

25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Ботев (Брестак) - Камчиец 1945 (Дългопол)                 8:0 
Овеч 2016 (Провадия) - Напредък (Суворово)                5:4 
26 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)           0:0 
Девня 2005 (Девня) - Бозвелийско (Бозвелийско)            2:4 
Черноморец 2003 (Бяла) - Аксаково 1948 (Аксаково)         0:4 
26 ноември 2017, неделя, 14:15 ч:
Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)           0:3 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XIII кръг

2 декември 2017, събота, 14:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 2003 (Бяла)          1:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Девня 2005 (Девня)                 3:2 
3 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Овеч 2016 (Провадия)           0:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)               3:2 
Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав)      0:3 
Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия)                  1:2 
Напредък (Суворово)                                       почива

                           V кръг - отложен мач

10 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
Овеч 2016 (Провадия) - Атлетик (Провадия)                 2:1 

                           X кръг - отложен мач

10 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Аксаково 1948 (Аксаково)             4:0 

                           XIV кръг

3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак)                    отложен 
4 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             отложен 
Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня)            отложен 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 2003 (Бяла)        отложен 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Овеч 2016 (Провадия)            отложен 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Напредък (Суворово)            отложен 
6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             1:1 
Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня)            0:2 
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак)                    4:2 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 2003 (Бяла)        0:2 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Овеч 2016 (Провадия)            0:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Напредък (Суворово)            отложен 
2 май 2018, сряда, 18:30 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Напредък (Суворово)            3:0 
Провадия (Провадия)                                       почива

                           XV кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Напредък (Суворово) - Камчиец 1945 (Дългопол)             3:2 
Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево)               2:1 
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Овеч 2016 (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)          1:0 
Черноморец 2003 (Бяла) - Тополи 2010 (Тополи)             1:1 
Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия)                   3:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия)            1:0 
Аксаково 1948 (Аксаково)                                  почива

                           XVI кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                  0:3 
Тополи 2010 (Тополи) - Овеч 2016 (Провадия)               1:1 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак)                      0:0 
Черноморец 1946 (Чернево) - Черноморец 2003 (Бяла)        2:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Напредък (Суворово)           3:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Аксаково 1948 (Аксаково)        0:0 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           XVII кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Напредък (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)                отложен 
Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия)                     отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)      отложен 
Овеч 2016 (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)          отложен 
Черноморец 2003 (Бяла) - Атлетик (Провадия)               отложен 
Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)             отложен 
23 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Напредък (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)                0:3 
Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)             2:0 
24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)      4:3 
Овеч 2016 (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)          0:3 
Черноморец 2003 (Бяла) - Атлетик (Провадия)               2:1 
Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия)                     3:0 
Камчиец 1945 (Дългопол)                                   почива

                           XVIII кръг

31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла)              1:3 
Тополи 2010 (Тополи) - Аксаково 1948 (Аксаково)           1:0 
1 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Брестак)                0:1 
Атлетик (Провадия) - Овеч 2016 (Провадия)                 1:1 
Черноморец 1946 (Чернево) - Напредък (Суворово)           4:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Камчиец 1945 (Дългопол)       0:1 
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           XIV кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             1:1 
Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня)            0:2 
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Брестак)                    4:2 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 2003 (Бяла)        0:2 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Овеч 2016 (Провадия)            0:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Напредък (Суворово)            отложен 

                           XIX кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Напредък (Суворово) - Атлетик (Провадия)                  1:2 
Ботев (Брестак) - Девня 2005 (Девня)                      2:2 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Тополи 2010 (Тополи)            1:7 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево)      0:1 
Овеч 2016 (Провадия) - Провадия (Провадия)                3:1 
Черноморец 2003 (Бяла) - Белослав 1918 (Белослав)         1:2 
Бозвелийско (Бозвелийско)                                 почива

                           XX кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Провадия (Провадия) - Напредък (Суворово)                 3:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Бозвелийско (Бозвелийско)          2:1 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла)               4:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Овеч 2016 (Провадия)           2:2 
Атлетик (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково)             1:2 
Черноморец 1946 (Чернево) - Камчиец 1945 (Дългопол)       0:2 
Ботев (Брестак)                                           почива

                           XXI кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Напредък (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)            2:3 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 1946 (Чернево)     0:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Атлетик (Провадия)              1:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Провадия (Провадия)            1:1 
Овеч 2016 (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                 0:1 
Черноморец 2003 (Бяла) - Ботев (Брестак)                  0:3 сл. 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           XIV кръг - отложен мач

2 май 2018, сряда, 18:30 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Напредък (Суворово)            3:0 

                           XXII кръг

5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Овеч 2016 (Провадия)                    4:0 
Девня 2005 (Девня) - Напредък (Суворово)                  5:0 
Провадия (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол)             3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Черноморец 1946 (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи)          0:3 
6 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково 1948 (Аксаково)       1:1 
Атлетик (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)            1:3 
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           XXIII кръг

12 май 2018, събота, 17:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия)                 3:1 
Напредък (Суворово) - Ботев (Брестак)                     0:3 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Провадия (Провадия)           6:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав)        2:1 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)             1:1 
Овеч 2016 (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла)             1:3 
Черноморец 1946 (Чернево)                                 почива

                           XXIV кръг

19 май 2018, събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Аксаково 1948 (Аксаково)                5:3 
Провадия (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                0:3 
20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла) - Напредък (Суворово)              5:0 
Девня 2005 (Девня) - Камчиец 1945 (Дългопол)              6:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско)      3:1 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            2:1 
Овеч 2016 (Провадия)                                      почива

                           XVII кръг - отложени мачове

23 май 2018, сряда, 18:00 ч:
Напредък (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)                0:3 
Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)             2:0 
24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)      4:3 
Овеч 2016 (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)          0:3 
Черноморец 2003 (Бяла) - Атлетик (Провадия)               2:1 
Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия)                     3:0 

                           XXV кръг

27 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Черноморец 1946 (Чернево) - Провадия (Провадия)           6:0 
Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)           2:2 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Девня 2005 (Девня)            2:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Ботев (Брестак)                 4:3 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла)         4:3 
Напредък (Суворово) - Овеч 2016 (Провадия)                0:1 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XXVI кръг

2 юни 2018, събота, 17:00 ч:
Овеч 2016 (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково)           1:1 
3 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла) - Камчиец 1945 (Дългопол)          6:1 
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)               2:1 
Девня 2005 (Девня) - Тополи 2010 (Тополи)                 3:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево)      1:0 
Провадия (Провадия) - Атлетик (Провадия)                  1:2 
Напредък (Суворово)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Тополи 2010 (Тополи) XXX 3:2 4:2 1:2 1:0 1:1 2:2 3:1 2:1 6:0 7:0 5:0 14:0 2. Девня 2005 (Девня) 3:2 XXX 0:1 4:2 4:0 2:1 2:0 3:0 2:4 4:0 6:1 5:0 4:0 3. Ботев (Брестак) 1:1 2:2 XXX 2:1 5:3 4:0 0:0 2:1 2:1 0:0 8:0 5:3 3:0 4. Черноморец 1946 (Чернево) 0:3 0:2 0:1 XXX 2:1 2:0 0:3 1:3 4:3 2:0 0:2 4:0 6:0 5. Аксаково 1948 (Аксаково) 3:1 1:1 2:1 0:1 XXX 0:0 2:0 3:0 4:3 4:3 2:1 3:0 1:1 6. Овеч 2016 (Провадия) 1:4 0:1 0:0 0:3 1:1 XXX 3:2 2:1 1:0 1:3 5:0 5:4 3:1 7. Белослав 1918 (Белослав) 0:0 0:1 0:1 1:0 1:1 2:2 XXX 2:4 3:1 2:0 1:1 3:0 1:0 8. Атлетик (Провадия) 1:2 2:2 0:0 2:1 1:2 1:1 1:1 XXX 1:3 5:1 3:2 1:0 1:2 9. Бозвелийско (Бозвелийско) 0:3 2:1 3:2 0:1 2:2 0:3 0:1 0:3 XXX 0:2 0:1 3:1 6:1 10. Черноморец 2003 (Бяла) 1:1 1:2 0:3* 0:1 0:4 0:0 1:2 2:1 0:2 XXX 6:1 5:0 0:0 11. Камчиец 1945 (Дългопол) 1:7 0:0 4:3 0:3 0:0 0:2 2:1 1:2 0:4 1:1 XXX 3:2 0:3* 12. Напредък (Суворово) 0:3 1:1 0:3 1:2 3:2 0:1 2:3 1:2 3:1 2:0 3:2 XXX 3:1 13. Провадия (Провадия) 0:3 0:3 1:2 0:3 1:2 1:2 1:1 1:2 1:2 1:3 3:0* 3:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Михалич)                 10    7   0   3   32:23   21 [-]    Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем (Караманите)                10    6   2   2   24:14   20 [-]         
 3. Бабушки орли (Момчилово)           10    5   1   4   29:19   16 [-]         
 4. Сини вир (Цонево)                  10    5   0   5   20:21   15 [+]         
 5. Искра (Генерал Киселово)           10    3   1   6   12:20   10 [-]         
 6. Спринт (Белоградец)                10    1   2   7   12:32    5 [-]         
 -. Вихър 1926 (Вълчи дол)              0    0   0   0    0:0     - [+][*]      

Бележки
  - ОФГ Варна е организирана на "А" ОФГ и "Б" ОФГ. В "А" ОФГ влизат всички 10 отбора от подгрупа А1 от изминалия сезон, както и най-добре класиралите се отбори от подгрупа "А2" - Овеч 2016 (Провадия) и Камчиец 1945 (Дългопол).
  - Вихър 2016 (Вълчи дол), 4-ти; и Факел 1935 (Гроздьово), 9-ти в подгрупа "А2" през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Вихър 1926 (Вълчи дол) и Сини вир (Цонево) се включват в групата.
  - След I кръг Вихър 1926 (Вълчи дол) се отказва от участие. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Сини вир (Цонево)                   отложен 
Искра (Генерал Киселово) - Устрем (Караманите)            1:3 
Бабушки орли (Момчилово) - Спортист (Михалич)             2:3 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Сини вир (Цонево)                   0:2 
Вихър 1926 (Вълчи дол)                                    почива

                           II кръг

1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Караманите) - Бабушки орли (Момчилово)            6:1 
Сини вир (Цонево) - Искра (Генерал Киселово)              3:1 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              анулиран 
Спортист (Михалич)                                        почива

                           III кръг

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Вихър 1926 (Вълчи дол)         анулиран 
Бабушки орли (Момчилово) - Сини вир (Цонево)              6:2 
Спортист (Михалич) - Устрем (Караманите)                  отложен 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Устрем (Караманите)                  4:2 
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           IV кръг

15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Сини вир (Цонево) - Спортист (Михалич)                    5:6 
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Бабушки орли (Момчилово)         анулиран 
Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово)            0:0 
Устрем (Караманите)                                       почива

                           V кръг

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Спринт (Белоградец)            5:0 
Спортист (Михалич) - Вихър 1926 (Вълчи дол)               анулиран 
Устрем (Караманите) - Сини вир (Цонево)                   2:1 
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           VI кръг

29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Вихър 1926 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите)              анулиран 
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  4:6 
Искра (Генерал Киселово) - Бабушки орли (Момчилово)       отложен 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Бабушки орли (Момчилово)       0:5 
Сини вир (Цонево)                                         почива

                           VII кръг

5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Искра (Генерал Киселово)             4:0 
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 2:2 
Сини вир (Цонево) - Вихър 1926 (Вълчи дол)                анулиран 
Бабушки орли (Момчилово)                                  почива

                           I кръг - отложен мач

12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Сини вир (Цонево)                   0:2 

                           III кръг - отложен мач

12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спортист (Михалич) - Устрем (Караманите)                  4:2 

                           VI кръг - отложен мач

12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Бабушки орли (Момчилово)       0:5 

                           VIII кръг

18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Сини вир (Цонево) - Спринт (Белоградец)                   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Спортист (Михалич) - Бабушки орли (Момчилово)             3:0 сл. 
18 март 2018, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Караманите) - Искра (Генерал Киселово)            1:0 

                           IX кръг

25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Устрем (Караманите)            отложен 
Искра (Генерал Киселово) - Сини вир (Цонево)              отложен 
6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Устрем (Караманите)            1:1 
Искра (Генерал Киселово) - Сини вир (Цонево)              1:0 
Спортист (Михалич)                                        почива
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           X кръг

1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Сини вир (Цонево) - Бабушки орли (Момчилово)              2:1 
Устрем (Караманите) - Спортист (Михалич)                  4:2 
Спринт (Белоградец)                                       почива
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           IX кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Устрем (Караманите)            1:1 
Искра (Генерал Киселово) - Сини вир (Цонево)              1:0 

                           XI кръг

15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Сини вир (Цонево)                    4:0 
Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)            5:2 
Устрем (Караманите)                                       почива
Бабушки орли (Момчилово)                                  почива

                           XII кръг

22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Бабушки орли (Момчилово)            1:6 
Сини вир (Цонево) - Устрем (Караманите)                   2:0 
Искра (Генерал Киселово)                                  почива
Спортист (Михалич)                                        почива

                           XIII кръг

29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  0:3 
Бабушки орли (Момчилово) - Искра (Генерал Киселово)       2:1 
Сини вир (Цонево)                                         почива
Устрем (Караманите)                                       почива

                           XIV кръг

13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Спортист (Михалич)             3:0 сл. 
Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите)                 0:3 
Бабушки орли (Момчилово)                                  почива
Сини вир (Цонево)                                         почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист (Михалич) XXX 4:2 3:0* 4:0 4:0 0:3 --- 2. Устрем (Караманите) 4:2 XXX 6:1 2:1 1:0 2:2 --- 3. Бабушки орли (Момчилово) 2:3 1:1 XXX 6:2 2:1 5:0 --- 4. Сини вир (Цонево) 5:6 2:0 2:1 XXX 3:1 3:0* --- 5. Искра (Генерал Киселово) 3:0* 1:3 0:5 1:0 XXX 5:2 --- 6. Спринт (Белоградец) 4:6 0:3 1:6 0:2 0:0 XXX --- 7. Вихър 1926 (Вълчи дол) --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре