ОГ Варна 2018/19

« ОГ Варна 2018/19


"А" ОГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Девня 2005 (Девня)                 22   18   2   2   78:18   56        Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ботев (Брестак)                    22   15   4   3   52:11   49                [1 1 0  2:0  4]
 3. Белослав 1918 (Белослав)           22   15   4   3   51:21   49                [0 1 1  0:2  1]
 4. Провадия (Провадия)                22   12   1   9   47:30   37    [*]        
 5. Атлетик (Провадия)                 22    9   5   8   36:33   32               
 6. Черноморец 2003 (Бяла)             22    8   4  10   34:33   28               
 7. Аксаково 1948 (Аксаково)           22    6   8   8   19:35   26                [0 2 0  1:1  2, 1 гол на чужд терен]
 8. Бозвелийско (Бозвелийско)          22    7   5  10   28:40   26                [0 2 0  1:1  2, 0 гола на чужд терен]
 9. Черноморец 1946 (Чернево)          22    6   5  11   23:37   23               
10. Камчиец 1945 (Дългопол)            22    5   4  13   17:50   19               
11. Устрем (Караманите)                22    4   3  15   17:53   15 [+]           
-------------------------------------------------------------------
12. Суворово 1920 (Суворово)           22    2   5  15   18:59   11    [*] Изпада 

Бележки
  - Тополи 2010 (Тополи), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Североизточна Трета лига.
  - Устрем (Караманите), 2-и в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Провадия (Провадия), 13-ти; и Овеч 2016 (Провадия), 6-ти през изминалия сезон; се обединяват в Провадия (Провадия).
  - Напредък (Суворово), 12-ти през изминалия сезон; е преименуван на Суворово 1920.
  - Черноморец 1946 (Чернево) играе домакинските си мачове през пролетта в Суворово.
  - Черноморец 2003 (Бяла) играе домакинските си мачове през пролетта в Обзор.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Черноморец 1946 (Чернево)               3:0 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Провадия (Провадия)            3:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)             0:2 
Черноморец 2003 (Бяла) - Бозвелийско (Бозвелийско)        6:0 
Суворово 1920 (Суворово) - Камчиец 1945 (Дългопол)        0:0 
Атлетик (Провадия) - Устрем (Караманите)                  4:2 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Ботев (Брестак)               0:3 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Провадия (Провадия) - Устрем (Караманите)                 3:0 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Атлетик (Провадия)              0:5 
Черноморец 1946 (Чернево) - Суворово 1920 (Суворово)      2:2 
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла)               5:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково 1948 (Аксаково)       1:1 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Девня 2005 (Девня)                      1:1 
30 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Провадия (Провадия)            1:3 
Черноморец 2003 (Бяла) - Белослав 1918 (Белослав)         1:3 
Суворово 1920 (Суворово) - Бозвелийско (Бозвелийско)      2:5 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            3:0 
Устрем (Караманите) - Камчиец 1945 (Дългопол)             1:0 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Брестак)                0:0 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла)         0:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Провадия (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол)             7:0 
Черноморец 1946 (Чернево) - Устрем (Караманите)           1:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Атлетик (Провадия)            0:1 
Девня 2005 (Девня) - Суворово 1920 (Суворово)             8:0 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Аксаково 1948 (Аксаково)                6:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла) - Провадия (Провадия)              2:0 
Суворово 1920 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)       0:3 
Атлетик (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                   1:0 
Устрем (Караманите) - Бозвелийско (Бозвелийско)           0:0 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 1946 (Чернево)       2:1 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла) - Ботев (Брестак)                  0:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Провадия (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)           2:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Камчиец 1945 (Дългопол)       1:0 
Девня 2005 (Девня) - Устрем (Караманите)                  9:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)             2:2 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Суворово 1920 (Суворово)       1:0 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 14:30 ч:
Ботев (Брестак) - Провадия (Провадия)                     1:3 * 
* - Ботев е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача след като
    страничния съдия е ударен от зрител малко преди края на мача. В
    последствие наказанието е намалено на 2 мача.
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Суворово 1920 (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)         0:0 
Атлетик (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково)             2:2 
Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав)            1:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Девня 2005 (Девня)              1:4 
Черноморец 1946 (Чернево) - Бозвелийско (Бозвелийско)     0:1 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла) - Атлетик (Провадия)               2:1 
3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
в Суворово: *
Ботев (Брестак) - Суворово 1920 (Суворово)                5:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев.
4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)           3:2 
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево)            6:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 1945 (Дългопол)        5:0 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Устрем (Караманите)            отложен 
2 декември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Устрем (Караманите)            1:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Атлетик (Провадия) - Ботев (Брестак)                      0:3 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Суворово 1920 (Суворово) - Провадия (Провадия)            0:4 
Устрем (Караманите) - Черноморец 2003 (Бяла)              0:2 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Аксаково 1948 (Аксаково)        2:2 
Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав)      0:2 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Девня 2005 (Девня)            2:2 

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево)      0:0 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла) - Камчиец 1945 (Дългопол)          5:1 
17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
на неутрален терен: *
Ботев (Брестак) - Устрем (Караманите)                     3:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев.
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Провадия (Провадия) - Девня 2005 (Девня)                  0:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Бозвелийско (Бозвелийско)      2:1 
Суворово 1920 (Суворово) - Атлетик (Провадия)             1:3 

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Ботев (Брестак)                 1:4 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия)                  отложен 
Устрем (Караманите) - Суворово 1920 (Суворово)            2:0 
Черноморец 1946 (Чернево) - Черноморец 2003 (Бяла)        1:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Аксаково 1948 (Аксаково)      1:1 
Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав)             0:2 
3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия)                  1:3 

                           VIII кръг - отложен мач

2 декември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Устрем (Караманите)            1:0 

                           XI кръг - отложен мач

3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Провадия (Провадия)                  1:3 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
в Суворово:
Черноморец 1946 (Чернево) - Ботев (Брестак)               1:0 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Провадия (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)            0:1 
Девня 2005 (Девня) - Аксаково 1948 (Аксаково)             3:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 2003 (Бяла)        5:0 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Суворово 1920 (Суворово)        0:0 
Устрем (Караманите) - Атлетик (Провадия)                  1:0 

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)               2:0 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла) - Девня 2005 (Девня)               1:2 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Устрем (Караманите) - Провадия (Провадия)                 0:2 
Атлетик (Провадия) - Камчиец 1945 (Дългопол)              2:0 
Суворово 1920 (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево)      2:3 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав)       1:4 

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Ботев (Брестак)                      3:1 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Провадия (Провадия) - Аксаково 1948 (Аксаково)            6:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 2003 (Бяла)         4:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Суворово 1920 (Суворово)      0:2 
в Суворово:
Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия)            4:0 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Устрем (Караманите)             1:0 

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Брестак) - Белослав 1918 (Белослав)                2:0 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла) - Аксаково 1948 (Аксаково)         0:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Провадия (Провадия)             1:0 
Устрем (Караманите) - Черноморец 1946 (Чернево)           2:0 
Атлетик (Провадия) - Бозвелийско (Бозвелийско)            2:2 
Суворово 1920 (Суворово) - Девня 2005 (Девня)             1:5 

                           XVI кръг

7 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Ботев (Брестак)                0:0 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла)              2:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Суворово 1920 (Суворово)       2:1 
Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия)                   4:1 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Устрем (Караманите)           2:1 
в Суворово:
Черноморец 1946 (Чернево) - Камчиец 1945 (Дългопол)       3:1 

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Черноморец 2003 (Бяла)                  3:0 
14 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
в Суворово:
Черноморец 1946 (Чернево) - Провадия (Провадия)           3:1 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Бозвелийско (Бозвелийско)       3:0 
Устрем (Караманите) - Девня 2005 (Девня)                  1:3 
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)             2:0 
Суворово 1920 (Суворово) - Аксаково 1948 (Аксаково)       1:2 

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Провадия (Провадия) - Ботев (Брестак)                     0:3 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово 1920 (Суворово)         6:0 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Аксаково 1948 (Аксаково) - Атлетик (Провадия)             1:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Устрем (Караманите)            7:1 
Девня 2005 (Девня) - Камчиец 1945 (Дългопол)              5:2 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Черноморец 1946 (Чернево)     2:1 

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 14:30 ч:
Суворово 1920 (Суворово) - Ботев (Брестак)                1:1 
4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бозвелийско (Бозвелийско) - Провадия (Провадия)           2:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав)        отложен 
Устрем (Караманите) - Аксаково 1948 (Аксаково)            1:2 
Атлетик (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла)               1:1 
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Суворово:
Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня)            0:2 
15 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав)        1:2 

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Брестак) - Атлетик (Провадия)                      2:0 
в Обзор:
Черноморец 2003 (Бяла) - Устрем (Караманите)              4:0 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Провадия (Провадия) - Суворово 1920 (Суворово)            2:0 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Камчиец 1945 (Дългопол)        0:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево)      3:0 
Девня 2005 (Девня) - Бозвелийско (Бозвелийско)            5:1 

                           XIX кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Камчиец 1945 (Дългопол) - Белослав 1918 (Белослав)        1:2 

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Устрем (Караманите) - Ботев (Брестак)                     0:3 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Девня 2005 (Девня) - Провадия (Провадия)                  5:0 
Бозвелийско (Бозвелийско) - Белослав 1918 (Белослав)      1:3 
в Суворово:
Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково 1948 (Аксаково)      1:1 
Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 2003 (Бяла)          0:0 
Атлетик (Провадия) - Суворово 1920 (Суворово)             2:0 

                           XXII кръг

24 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Ботев (Брестак) - Камчиец 1945 (Дългопол)                 3:0 
2 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Провадия (Провадия) - Атлетик (Провадия)                  3:3 
Суворово 1920 (Суворово) - Устрем (Караманите)            5:3 
в Бяла:
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец 1946 (Чернево)        1:1 
Аксаково 1948 (Аксаково) - Бозвелийско (Бозвелийско)      0:0 
Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня)             1:3 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Девня 2005 (Девня) XXX 3:1 0:2 5:0 4:1 5:1 3:0 5:1 6:1 5:2 9:0 8:0 2. Ботев (Брестак) 1:1 XXX 2:0 1:3 2:0 3:0 6:1 2:0 3:0 3:0 3:0 5:0 3. Белослав 1918 (Белослав) 1:3 0:0 XXX 3:2 2:2 4:1 1:1 2:1 3:0 5:0 7:1 2:1 4. Провадия (Провадия) 0:1 0:3 0:1 XXX 3:3 2:0 6:1 3:2 2:0 7:0 3:0 2:0 5. Атлетик (Провадия) 1:0 0:3 2:0 1:3 XXX 1:1 2:2 2:2 3:0 2:0 4:2 2:0 6. Черноморец 2003 (Бяла) 1:2 0:3 1:3 2:0 2:1 XXX 0:1 6:0 1:1 5:1 4:0 6:0 7. Аксаково 1948 (Аксаково) 0:2 0:0 1:4 1:3 1:0 0:1 XXX 0:0 0:0 0:1 1:0 1:0 8. Бозвелийско (Бозвелийско) 2:2 0:3 1:3 2:1 0:1 5:0 1:1 XXX 2:1 1:0 2:1 0:2 9. Черноморец 1946 (Чернево) 0:2 1:0 0:2 3:1 4:0 1:0 1:1 0:1 XXX 3:1 1:1 2:2 10. Камчиец 1945 (Дългопол) 1:4 1:4 1:2 1:0 0:5 0:0 2:2 3:0 2:1 XXX 1:0 0:0 11. Устрем (Караманите) 1:3 0:3 1:1 0:2 1:0 0:2 1:2 0:0 2:0 1:0 XXX 2:0 12. Суворово 1920 (Суворово) 1:5 1:1 0:3 0:4 1:3 0:0 1:2 2:5 2:3 0:0 5:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Михалич)                 12    9   0   3   34:16   27    
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър 2016 (Вълчи дол)             12    7   3   2   34:19   24 [+]
 3. Бабушки орли (Момчилово)           12    7   1   4   32:22   22    
 4. Сини вир (Цонево)                  12    6   1   5   20:18   19    
 5. Моряк 16 (Старо Оряхово)           12    3   4   5   18:27   13 [+]
 6. Искра (Генерал Киселово)           12    2   3   7   15:29    9    
 7. Спринт (Белоградец)                12    1   2   9   12:34    5    

Бележки
  - Устрем (Караманите), 2-и в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Вихър 2016 (Вълчи дол) и Моряк 16 (Старо Оряхово) се включват в групата.

                           I кръг

30 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Моряк 16 (Старо Оряхово)         1:0 
Спортист (Михалич) - Сини вир (Цонево)                    2:1 
Бабушки орли (Момчилово) - Искра (Генерал Киселово)       3:1 
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           II кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Сини вир (Цонево) - Бабушки орли (Момчилово)              2:1 
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Спортист (Михалич)             отложен 
Спринт (Белоградец) - Вихър 2016 (Вълчи дол)              1:7 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Спортист (Михалич)             2:4 
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           III кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец)                  3:0 
Бабушки орли (Момчилово) - Моряк 16 (Старо Оряхово)       5:0 
Искра (Генерал Киселово) - Сини вир (Цонево)              0:1 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           IV кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Искра (Генерал Киселово)       2:2 
Спринт (Белоградец) - Бабушки орли (Момчилово)            отложен 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спортист (Михалич)               2:4 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Бабушки орли (Момчилово)            0:2 
Сини вир (Цонево)                                         почива

                           V кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)            отложен 
Сини вир (Цонево) - Моряк 16 (Старо Оряхово)              5:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)         1:1 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)            1:1 
Спортист (Михалич)                                        почива

                           VI кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Сини вир (Цонево)                   1:2 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Искра (Генерал Киселово)         5:0 
Спортист (Михалич) - Бабушки орли (Момчилово)             5:0 
Моряк 16 (Старо Оряхово)                                  почива

                           VII кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Спортист (Михалич)             1:4 
Сини вир (Цонево) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                3:1 
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Спринт (Белоградец)            1:1 
Бабушки орли (Момчилово)                                  почива

                           II кръг - отложен мач

18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Спортист (Михалич)             2:4 

                           IV кръг - отложен мач

18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Бабушки орли (Момчилово)            0:2 

                           V кръг - отложен мач

25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)            1:1 

                           VIII кръг

24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)         2:2 
Сини вир (Цонево) - Спортист (Михалич)                    0:3 
Искра (Генерал Киселово) - Бабушки орли (Момчилово)       отложен 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Бабушки орли (Момчилово)       3:4 
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           IX кръг

31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Сини вир (Цонево)              4:0 
Спортист (Михалич) - Моряк 16 (Старо Оряхово)             4:1 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              отложен 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              3:2 
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           X кръг

7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  отложен 
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Бабушки орли (Момчилово)       3:1 
Сини вир (Цонево) - Искра (Генерал Киселово)              0:1 
2 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  3:0 
Вихър 2016 (Вълчи дол)                                    почива

                           XI кръг

14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Моряк 16 (Старо Оряхово)       1:1 
Бабушки орли (Момчилово) - Спринт (Белоградец)            отложен 
Спортист (Михалич) - Вихър 2016 (Вълчи дол)               0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
9 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Спринт (Белоградец)            6:3 
Сини вир (Цонево)                                         почива

                           XII кръг

21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Бабушки орли (Момчилово)         отложен 
Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово)            отложен 
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Сини вир (Цонево)              отложен 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Сини вир (Цонево)              2:1 
2 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Бабушки орли (Момчилово)         4:2 
16 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово)            0:3 сл. 
Спортист (Михалич)                                        почива

                           XIII кръг

5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Сини вир (Цонево) - Спринт (Белоградец)                   3:0 
Искра (Генерал Киселово) - Вихър 2016 (Вълчи дол)         2:3 
Бабушки орли (Момчилово) - Спортист (Михалич)             отложен 
16 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Спортист (Михалич)             3:0 
Моряк 16 (Старо Оряхово)                                  почива

                           XIV кръг

12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Михалич) - Искра (Генерал Киселово)             5:0 
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Сини вир (Цонево)                2:2 
Спринт (Белоградец) - Моряк 16 (Старо Оряхово)            0:3 
Бабушки орли (Момчилово)                                  почива

                           VIII кръг - отложен мач

19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Искра (Генерал Киселово) - Бабушки орли (Момчилово)       3:4 

                           IX кръг - отложен мач

19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)              3:2 

                           XII кръг - отложен мач

19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Моряк 16 (Старо Оряхово) - Сини вир (Цонево)              2:1 

                           X кръг - отложен мач

2 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич)                  3:0 

                           XII кръг - отложен мач

2 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 2016 (Вълчи дол) - Бабушки орли (Момчилово)         4:2 

                           XI кръг - отложен мач

9 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Спринт (Белоградец)            6:3 

                           XII кръг - отложен мач

16 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово)            0:3 сл. 

                           XIII кръг - отложен мач

16 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Бабушки орли (Момчилово) - Спортист (Михалич)             3:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Спортист (Михалич) XXX 0:3* 5:0 2:1 4:1 5:0 3:0 2. Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:4 XXX 4:2 2:2 1:0 5:0 3:2 3. Бабушки орли (Момчилово) 3:0 1:1 XXX 4:0 5:0 3:1 6:3 4. Сини вир (Цонево) 0:3 3:1 2:1 XXX 5:1 0:1 3:0 5. Моряк 16 (Старо Оряхово) 2:4 2:2 3:1 2:1 XXX 2:2 1:1 6. Искра (Генерал Киселово) 1:4 2:3 3:4 0:1 1:1 XXX 1:1 7. Спринт (Белоградец) 3:0 1:7 0:2 1:2 0:3 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре