ОГ Бургас 2018/19

« ОГ Бургас 2018/19 »


"А" ОГ Бургас

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Айтос)                      19   17   1   1   58:11   52     Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Русокастро (Русокастро)            19   13   1   5   51:28   40            
 3. Камено (Камено)                    20   10   2   8   50:32   32            
 4. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    20   10   1   9   52:39   31            
 5. Бяла река 1 (Зайчар)               20    9   2   9   33:37   29            
 6. Черноморски спортист (Обзор)       20    7   6   7   40:32   27             [1 1 0  6:4  4]
 7. Равда (Равда)                      20    8   3   9   43:60   27             [0 1 1  4:6  1]
 8. Странджанец (Царево)               20    6   5   9   31:50   23            
 9. Балкан 1980 (Планиница)            20    6   1  13   26:54   19            
10. Ропотамо (Приморско)               20    5   3  12   37:50   18            
11. Свети Никола (Бургас)              20    4   3  13   24:52   15 [+]        

Бележки
  - Черноморец 1919 (Бургас), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига.
  - Свети Никола (Бургас), 1-ви в "Б" ОГ - изток през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Свети Никола (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Рудник, Бургас.
  - На 18 юли 2018 г. Черноморец Бургас (Бургас), 12-ти през изминалия сезон; е изваден в "Б" ОГ във връзка с официално писмо от ФИФА за наказание по повод продължаващо неплащане на дългове на клуба към бившия му футболист Йохен Зайц.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)           4:1 (1:0) 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджанец (Царево)               0:0 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Равда (Равда) - Русокастро (Русокастро)                   0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)      1:1 
Ропотамо (Приморско) - Балкан 1980 (Планиница)            5:1 
Камено (Камено)                                           почива

                           II кръг

16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Бяла река 1 (Зайчар)            0:1 (0:0) 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско)    4:3 
Черноморски спортист (Обзор) - Вихър (Айтос)              1:0 
Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           2:3 
Камено (Камено) - Равда (Равда)                           4:5 
Странджанец (Царево)                                      почива

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро)                   отложен 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено)                   1:1 
Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор)       1:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    2:1 (1:1) 
Странджанец (Царево) - Балкан 1980 (Планиница)            2:1 
24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро)                   1:0 (1:0) 
Равда (Равда)                                             почива

                           IV кръг

30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Странджанец (Царево)    5:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Бяла река 1 (Зайчар)       отложен 
Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско)            3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Камено (Камено) - Вихър (Айтос)                           0:1 
Равда (Равда) - Свети Никола (Бургас)                     3:1 
24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Бяла река 1 (Зайчар)       2:2 
Балкан 1980 (Планиница)                                   почива

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Вихър (Айтос) - Равда (Равда)                             6:3 (3:1) 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                    1:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Русокастро (Русокастро)            2:3 
Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор)       2:1 
Балкан 1980 (Планиница) - Странджа Агр. 2014 (Средец)     0:2 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           VI кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Балкан 1980 (Планиница)    3:0 
Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево)            3:0 
Камено (Камено) - Бяла река 1 (Зайчар)                    4:0 
Равда (Равда) - Ропотамо (Приморско)                      5:3 
Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос)                     0:3 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Русокастро (Русокастро)         1:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              2:2 
Бяла река 1 (Зайчар) - Равда (Равда)                      1:0 
Странджанец (Царево) - Камено (Камено)                    0:5 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черном. спортист (Обзор)    5:2 
Вихър (Айтос)                                             почива

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                      4:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Странджа Агр. 2014 (Средец)     3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Камено (Камено) - Балкан 1980 (Планиница)                 4:0 
Равда (Равда) - Странджанец (Царево)                      5:2 
Свети Никола (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)              1:3 
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           IX кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Вихър (Айтос)                      1:2 
Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас)              2:5 
Балкан 1980 (Планиница) - Равда (Равда)                   5:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Камено (Камено)         1:2 
Черноморски спортист (Обзор) - Русокастро (Русокастро)    6:2 
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево)                      2:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
в Българово:
Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор)            2:1 
Равда (Равда) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)           2:2 (1:1) 
в Руен:
Свети Никола (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница)           5:1 
Ропотамо (Приморско) - Бяла река 1 (Зайчар)               2:3 
Русокастро (Русокастро)                                   почива

                           XI кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               3:0 сл. * 
* - първоначално 2:3, в последствие на Ропотамо е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Балкан 1980 (Планиница) - Вихър (Айтос)                   0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)   3:0 
Черноморски спортист (Обзор) - Равда (Равда)              2:0 
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                 2:1 (1:1) 
Бяла река 1 (Зайчар)                                      почива

                           III кръг - отложен мач

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Вихър (Айтос) - Русокастро (Русокастро)                   1:0 (1:0) 

                           IV кръг - отложен мач

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Бяла река 1 (Зайчар)       2:2 

                           XII кръг

10 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Равда (Равда)                   3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Черноморски спортист (Обзор) - Свети Никола (Бургас)      5:0 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос)           0:1 
Балкан 1980 (Планиница) - Ропотамо (Приморско)            3:2 
Странджанец (Царево) - Бяла река 1 (Зайчар)               2:0 
Камено (Камено)                                           почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Вихър (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)              3:1 (2:0) 
17 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан 1980 (Планиница)            2:4 
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    2:4 
Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро)           3:2 
Равда (Равда) - Камено (Камено)                           0:4 
Странджанец (Царево)                                      почива

                           XIV кръг

24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
в Българово:
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   3:1 
Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос)                   отложен 
Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско)       0:1 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бяла река 1 (Зайчар)    3:1 
Балкан 1980 (Планиница) - Странджанец (Царево)            4:3 
15 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос)                   анулиран * 
* - двата отбора не се явяват.
Равда (Равда)                                             почива

                           XV кръг

31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Вихър (Айтос) - Камено (Камено)                           2:1 
31 март 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    2:1 
Бяла река 1 (Зайчар) - Черноморски спортист (Обзор)       2:0 
Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро)            0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
в Бургас, комплекс "Изгрев":
Свети Никола (Бургас) - Равда (Равда)                     1:3 (0:0) 
Балкан 1980 (Планиница)                                   почива

                           XVI кръг

7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево)       3:3 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Равда (Равда) - Вихър (Айтос)                             0:6 
в Българово:
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    2:4 
Русокастро (Русокастро) - Бяла река 1 (Зайчар)            3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Балкан 1980 (Планиница)     5:1 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                     3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Балкан 1980 (Планиница) - Черноморски спортист (Обзор)    0:0 
Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро)            3:3 
Бяла река 1 (Зайчар) - Камено (Камено)                    3:0 
Ропотамо (Приморско) - Равда (Равда)                      2:3 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           XVIII кръг

21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Поморие:
Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско)              0:4 
Равда (Равда) - Бяла река 1 (Зайчар)                      4:3 
в Русокастро:
Камено (Камено) - Странджанец (Царево)                    6:2 
Русокастро (Русокастро) - Балкан 1980 (Планиница)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Черном. спортист (Обзор) - Странджа Агр. 2014 (Средец)    4:0 
Вихър (Айтос)                                             почива

                           XIX кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 17:30 ч:
Странджанец (Царево) - Равда (Равда)                      1:1 
26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Русокастро (Русокастро)     4:5 (2:4) 
Балкан 1980 (Планиница) - Камено (Камено)                 1:0 
Бяла река 1 (Зайчар) - Свети Никола (Бургас)              3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос)                      0:4 
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           XX кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Вихър (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар)                      5:0 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
в Царево:
Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево)              0:2 
Равда (Равда) - Балкан 1980 (Планиница)                   3:1 
в Българово:
Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)         5:2 
Русокастро (Русокастро) - Черноморски спортист (Обзор)    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           XXI кръг

12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Камено (Камено)            3:1 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Равда (Равда)           6:0 
Балкан 1980 (Планиница) - Свети Никола (Бургас)           3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос)                      2:2 
Бяла река 1 (Зайчар) - Ропотамо (Приморско)               4:1 
Русокастро (Русокастро)                                   почива

                           XIV кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Вихър (Айтос)                   анулиран * 
* - двата отбора не се явяват.

                           XXII кръг

19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               3:0 
Вихър (Айтос) - Балкан 1980 (Планиница)                   6:0 
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Равда (Равда) - Черноморски спортист (Обзор)              4:4 
в Русокастро:
Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро)                 4:2 
Бяла река 1 (Зайчар)                                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър (Айтос) XXX 1:0 2:1 4:1 5:0 3:1 6:3 2:0 6:0 4:1 3:0* 2. Русокастро (Русокастро) --- XXX 2:1 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 3:0 3:0* 3:0* 2:3 3. Камено (Камено) 0:1 4:2 XXX 5:2 4:0 2:1 4:5 6:2 4:0 2:4 3:1 4. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:1 4:5 1:2 XXX 3:1 5:2 6:0 5:0 5:1 4:3 3:0 5. Бяла река 1 (Зайчар) 1:2 2:3 3:0 2:1 XXX 2:0 1:0 0:0 2:4 4:1 3:0* 6. Черноморски спортист (Обзор) 1:0 6:2 3:1 4:0 2:2 XXX 2:0 3:3 3:0 0:1 5:0 7. Равда (Равда) 0:6 0:3* 0:4 2:2 4:3 4:4 XXX 5:2 3:1 5:3 3:1 8. Странджанец (Царево) 2:2 3:3 0:5 2:1 2:0 2:1 1:1 XXX 2:1 3:0* 2:5 9. Балкан 1980 (Планиница) 0:3* 1:3 1:0 0:2 0:1 0:0 5:2 4:3 XXX 3:2 3:0* 10. Ропотамо (Приморско) 0:4 0:3* 1:1 2:4 2:3 1:1 2:3 3:0 5:1 XXX 2:2 11. Свети Никола (Бургас) 0:3 3:2 1:1 0:3* 1:3 1:1 1:3 0:2 5:1 0:4 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Бургас

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Несебър)               20   19   0   1   91:33   57               
-------------------------------------------------------------------
 2. Звезденбург (Бургас)               20   16   2   2  113:14   50 [+]           
 3. Свети Влас (Свети Влас)            20   13   1   6   52:35   40               
 4. Устрем (Тънково)                   20   12   2   6   53:39   38               
 5. Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс)   20   11   3   6   55:37   36 [+]           
 6. Равнец 2011 (Равнец)               20    8   3   9   43:59   27               
 7. Черноморец Бургас (Бургас)         20    9   1  10   66:61   22 [-][*]        
 8. Банево (кв.Банево, Бургас)         20    5   1  14   48:73   16 [+]           
 9. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         20    5   0  15   36:78   15               
10. Сокол (Порой)                      20    4   1  15   29:88   13               
11. Каблешково 2018 (Каблешково)       20    1   0  19   17:86    3 [+][*] Изваден

Бележки
  - Свети Никола (Бургас), 1-ви в "Б" ОГ - изток през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Банево (кв.Банево, Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас.
  - Звезденбург (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас.
  - Свети Влас (Свети Влас) играе домакинските си мачове в Равда.
  - Устрем (Тънково) играе домакинските си мачове в Равда.
  - Черноморец Бургас (Бургас) играе домакинските си мачове в Поморие.
  - На 18 юли 2018 г. Черноморец Бургас (Бургас), 12-ти през изминалия сезон; е изваден в "Б" ОГ във връзка с официално писмо от ФИФА за наказание по повод продължаващо неплащане на дългове на клуба към бившия му футболист Йохен Зайц. Отборът се включва в "Б" ОГ - изток.
  - Банево (кв.Банево, Бургас), Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас), Звезденбург (Бургас) и Каблешково 2018 (Каблешково) се включват в групата.
  - На 14 март 2019 г. от актива на Черноморец Бургас (Бургас) са отнети 6 точки във връзка с официално писмо от ФИФА от 6 март 2019 г., във връзка с продължаващо неплащане на дългове на клуба към бивши футболисти.
  - След XVI кръг Каблешково 2018 (Каблешково) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули":
Звезденбург (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)            8:0 
Равнец 2011 (Равнец) - Банево (кв.Банево, Бургас)         3:1 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Устрем (Тънково)       0:3 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Каблешково 2018 (Кабл.)      6:2 
Сокол (Порой) - Черноморец Бургас (Бургас)                0:7 
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Равнец 2011 (Равнец)            4:2 (3:2) 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Каблешково 2018 (Каблешково) - Сокол (Порой)              1:7 
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)   1:2 (1:0) 
в Равда:
Устрем (Тънково) - Звезденбург (Бургас)                   0:5 
Черноморец (Несебър) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс)   6:1 
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Устрем (Тънково)                   2:1 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в кв.Сарафово, Бурагс, комплекс "Гнездо на акули":
Звезденбург (Бургас) - Черноморец (Несебър)               3:0 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)      1:5 
Сокол (Порой) - Банево (кв.Банево, Бургас)                0:6 
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Каблешково 2018 (Кабл.)      4:1 
Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас)                  почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Сокол (Порой)                   3:1 
Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Звезденбург (Бургас)   1:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)   4:1 
в Равда:
Устрем (Тънково) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)             5:1 
Черноморец (Несебър) - Равнец 2011 (Равнец)               3:2 
Каблешково 2018 (Каблешково)                              почива

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс)   1:1 (0:1) 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър)         4:7 
Сокол (Порой) - Устрем (Тънково)                          0:5 
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)      1:0 
Каблешково 2018 (Кабл.) - Банево (кв.Банево, Бургас)      5:4 
Звезденбург (Бургас)                                      почива

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Равда:
Устрем (Тънково) - Черноморец Бургас (Бургас)             1:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Каблешково 2018 (Каблешково)    4:1 
Черноморец (Несебър) - Сокол (Порой)                      9:1 
Долно Езерово (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)       5:2 
в кв.Ветрен, Бургас:
Звезденбург (Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)              13:2 
Банево (кв.Банево, Бургас)                                почива

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)      2:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Звезденбург (Бургас)         0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Сокол (Порой) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс)          1:0 
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Черноморец (Несебър)         2:5 
Каблешково 2018 (Каблешково) - Устрем (Тънково)           1:5 
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Долно Езерово (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)       7:2 
Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
в Равда:
Устрем (Тънково) - Банево (кв.Банево, Бургас)             5:2 
Черноморец (Несебър) - Каблешково 2018 (Каблешково)       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
в кв.Ветрен, Бургас:
Звезденбург (Бургас) - Сокол (Порой)                     16:0 
Свети Влас (Свети Влас)                                   почива

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково)                2:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Сокол (Порой) - Равнец 2011 (Равнец)                      3:4 
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Звезденбург (Бургас)         1:15 
Каблешково 2018 (Каблешково) - Долно Езерово (Бургас)     0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморец (Несебър)         3:4 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Долно Езерово (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас)       3:2 
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец Бургас (Бургас)         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Сокол (Порой)                2:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            4:3 
в кв.Ветрен, Бургас:
Звезденбург (Бургас) - Каблешково 2018 (Каблешково)       3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Устрем (Тънково)                                          почива

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
в Равда:
Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър)                   1:3 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)   6:0 
Каблешково 2018 (Каблешково) - Равнец 2011 (Равнец)       0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Звезденбург (Бургас)         2:2 
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Долно Езерово (Бургас)          2:1 (0:1) 
Сокол (Порой)                                             почива

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
в Равда:
Устрем (Тънково) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс)       2:1 (2:0) 
10 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Звезденбург (Бургас)            0:5 
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)         1:4 
Каблешково 2018 (Кабл.) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)      2:4 
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Сокол (Порой)                7:0 
Черноморец (Несебър)                                      почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас)            1:2 (0:1) 
17 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Сокол (Порой) - Каблешково 2018 (Каблешково)              7:2 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас)   1:4 
в кв.Ветрен, Бургас:
Звезденбург (Бургас) - Устрем (Тънково)                   6:0 
Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Черноморец (Несебър)   1:4 
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)      3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Звезденбург (Бургас)               3:2 
в Равда:
Устрем (Тънково) - Равнец 2011 (Равнец)                   2:2 
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Сокол (Порой)                4:1 
Каблешково 2018 (Кабл.) - Черноморец Бургас (Бургас)      1:8 
Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас)                  почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Черноморец (Несебър)               1:4 (0:2) 
31 март 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас)   8:1 
Сокол (Порой) - Свети Влас (Свети Влас)                   0:1 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Устрем (Тънково)             1:4 
в кв.Ветрен, Бургас:
Звезденбург (Бургас) - Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс)   3:3 
Каблешково 2018 (Каблешково)                              почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 14:30 ч:
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец Бургас (Бургас)      4:0 
6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
в Равда:
Устрем (Тънково) - Сокол (Порой)                          3:0 сл. * 
* - гостите се явяват с по-малко от 7 човека.
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Равнец 2011 (Равнец)   2:1 
Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         8:4 
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Каблешково 2018 (Кабл.)      7:1 * 
* - прекратен в 76' при 7:1, когато гостите напускат терена. ОС на БФС - Бургас
    решава да зачете мача при този резултат.
Звезденбург (Бургас)                                      почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Звезденбург (Бургас)               1:6 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Каблешково 2018 (Каблешково) - Свети Влас (Свети Влас)    0:3 сл. 
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Устрем (Тънково)             1:4 
в Несебър:
Сокол (Порой) - Черноморец (Несебър)                      1:6 
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Долно Езерово (Бургас)       3:9 
Банево (кв.Банево, Бургас)                                почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 14:30 ч:
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Банево (кв.Банево, Бургас)      8:0 
20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
в Равда:
Устрем (Тънково) - Каблешково 2018 (Каблешково)           3:0 сл. 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули":
Звезденбург (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) - Сокол (Порой)          6:1 
Черноморец (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)         7:2 
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           XIX кръг

26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Долно Езерово (Бургас)       2:2 
27 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Устрем (Тънково)             2:5 
28 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Каблешково 2018 (Каблешково) - Черноморец (Несебър)       0:3 сл. 
Сокол (Порой) - Звезденбург (Бургас)                      0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
1 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)         3:1 
Свети Влас (Свети Влас)                                   почива

                           XX кръг

4 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Сокол (Порой)                      3:3 
4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
в Равда:
Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас)                0:4 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
в кв.Сарафово, Бургас:
Звезденбург (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Долно Езерово (Бургас) - Каблешково 2018 (Каблешково)     3:0 сл. 
Черноморец (Несебър) - Банево (кв.Банево, Бургас)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           XXI кръг

12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
в Равда:
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър)            0:3 
в кв.Ветрен, Бургас:
Банево (кв.Банево, Бургас) - Долно Езерово (Бургас)       1:3 
Каблешково 2018 (Каблешково) - Звезденбург (Бургас)       0:3 сл. 
в Поморие:
Черноморец Бургас (Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)        10:1 
Сокол (Порой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                2:0 
Устрем (Тънково)                                          почива

                           XXII кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Каблешково 2018 (Каблешково)       3:0 сл. 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)   2:4 
в кв.Сарафово, Бургас:
Звезденбург (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас)        11:1 
Долно Езерово (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)          3:1 
Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково)                   6:2 
Сокол (Порой)                                             почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец (Несебър) XXX 3:2 4:3 6:2 6:1 3:2 7:2 3:0* 8:4 9:1 3:0* 2. Звезденбург (Бургас) 3:0 XXX 8:0 6:0 3:3 13:2 3:0*11:1 3:0*16:0 3:0* 3. Свети Влас (Свети Влас) 0:3 0:5 XXX 2:2 2:1 4:2 4:0 8:0 3:0* 3:1 4:1 4. Устрем (Тънково) 1:3 0:5 0:4 XXX 2:1 2:2 1:0 5:2 5:1 3:0* 3:0* 5. Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 1:4 1:0 3:1 0:3 XXX 2:1 7:2 3:2 5:2 6:1 3:0* 6. Равнец 2011 (Равнец) 1:4 1:6 1:2 2:1 1:1 XXX 3:0* 3:1 3:0* 3:3 3:0* 7. Черноморец Бургас (Бургас) 2:5 1:15 1:0 1:4 2:2 10:1 XXX 8:1 6:0 7:0 4:1 8. Банево (кв.Банево, Бургас) 3:4 2:2 2:3 2:5 1:3 1:4 4:1 XXX 1:2 4:1 7:1 9. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 4:7 0:3* 1:5 1:4 3:9 3:1 2:4 1:4 XXX 2:1 6:2 10. Сокол (Порой) 1:6 0:3* 0:1 0:5 1:0 3:4 0:7 0:6 2:0 XXX 7:2 11. Каблешково 2018 (Каблешково) 0:3* 0:3* 0:3* 1:5 0:3* 0:3* 1:8 5:4 2:4 1:7 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Бургас

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Липа (Череша)                      10    9   0   1   33:9    27               
-------------------------------------------------------------------
 2. Манолич (Манолич)                  10    8   0   2   30:15   24               
 3. Бяла река (Тополица)               10    4   0   6   22:20   12               
 4. Балкан 2009 (Добра поляна)         10    3   1   6   15:33   10               
 5. Алтай (Карагеоргиево)              10    2   1   7   17:28    7 [+]           
 6. Сокол 2008 (Ябълчево)              10    3   0   7   15:27    9    [*] Изваден
 -. Барселона (Просеник)                0    0   0   0    0:0     -    [*] Изваден

Бележки
  - Алтай (Карагеоргиево) се включва в групата.
  - Алтай (Карагеоргиево) играе домакинските си мачове в Пирне.
  - Сокол 2008 (Ябълчево) играе домакинските си мачове в Руен.
  - Непосредствено преди началото на сезона Барселона (ПросениК) се отказва от участие. Резултатите му се анулират.
  - Липа (Череша) играе домакинските си мачове в Руен.
  - На полусезона Сокол 2008 (Ябълчево) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Алтай (Карагеоргиево)             3:2 
Манолич (Манолич) - Барселона (Просеник)                  анулиран 
Бяла река (Тополица) - Липа (Череша)                      0:3 
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива

                           II кръг

30 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Барселона (Просеник) - Бяла река (Тополица)               анулиран 
в Пирне:
Алтай (Карагеоргиево) - Манолич (Манолич)                 2:3 (2:3) 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Сокол 2008 (Ябълчево)        2:5 
Липа (Череша)                                             почива

                           III кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Руен:
Липа (Череша) - Барселона (Просеник)                      анулиран 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Манолич (Манолич) - Балкан 2009 (Добра поляна)            3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Бяла река (Тополица) - Алтай (Карагеоргиево)              4:0 (2:0) 
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива

                           IV кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
в Руен:
Алтай (Карагеоргиево) - Липа (Череша)                     1:2 (0:0) 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Бяла река (Тополица)         0:4 (0:0) 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич)                 1:4 
Барселона (Просеник)                                      почива

                           V кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Руен:
Липа (Череша) - Балкан 2009 (Добра поляна)               10:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Сокол 2008 (Ябълчево)              1:5 
Барселона (Просеник) - Алтай (Карагеоргиево)              анулиран 
Манолич (Манолич)                                         почива

                           VI кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Барселона (Просеник)         анулиран 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Липа (Череша)                     1:3 
Манолич (Манолич) - Бяла река (Тополица)                  3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Алтай (Карагеоргиево)                                     почива

                           VII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
в Руен:
Липа (Череша) - Манолич (Манолич)                         2:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Барселона (Просеник) - Сокол 2008 (Ябълчево)              анулиран 
в Руен:
Алтай (Карагеоргиево) - Балкан 2009 (Добра поляна)        2:2 
Бяла река (Тополица)                                      почива

                           VIII кръг

30 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
в Руен:
Липа (Череша) - Бяла река (Тополица)                      3:0 (1:0) 
31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
в Пирне:
Алтай (Карагеоргиево) - Сокол 2008 (Ябълчево)             3:0 сл. 
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива
Манолич (Манолич)                                         почива

                           IX кръг

7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Манолич (Манолич) - Алтай (Карагеоргиево)                 6:1 
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан 2009 (Добра поляна)        0:3 сл. 
Липа (Череша)                                             почива
Бяла река (Тополица)                                      почива

                           X кръг

14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Манолич (Манолич)            3:4 
в Руен:
Алтай (Карагеоргиево) - Бяла река (Тополица)              3:2 
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива
Липа (Череша)                                             почива

                           XI кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
в Руен:
Липа (Череша) - Алтай (Карагеоргиево)                     4:3 (2:1) 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Балкан 2009 (Добра поляна)         2:3 
Манолич (Манолич) - Сокол 2008 (Ябълчево)                 3:0 сл. 

                           XII кръг

28 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Руен:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Бяла река (Тополица)              0:3 сл. 
Балкан 2009 (Добра поляна) - Липа (Череша)                0:3 сл. * 
* - първоначално 2:2 (0:0), в последствие на Балкан 2009 е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
Манолич (Манолич)                                         почива
Алтай (Карагеоргиево)                                     почива

                           XIII кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
в Руен:
Липа (Череша) - Сокол 2008 (Ябълчево)                     3:0 сл. 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Манолич (Манолич)                  6:0 сл. * 
* - прекратен в 85' при 3:2 след като играч на гостите атакува съдията.
Алтай (Карагеоргиево)                                     почива
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива

                           XIV кръг

5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Алтай (Карагеоргиево)        2:0 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Манолич (Манолич) - Липа (Череша)                         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Бяла река (Тополица)                                      почива
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Липа (Череша) XXX 2:1 3:0 10:0 4:3 3:0* --- 2. Манолич (Манолич) 3:0* XXX 3:0* 3:0* 6:1 3:0* --- 3. Бяла река (Тополица) 0:3 6:0* XXX 2:3 4:0 1:5 --- 4. Балкан 2009 (Добра поляна) 0:3* 3:4 0:4 XXX 2:0 2:5 --- 5. Алтай (Карагеоргиево) 1:2 2:3 3:2 2:2 XXX 3:0* --- 6. Сокол 2008 (Ябълчево) 1:3 1:4 0:3* 0:3* 3:2 XXX --- 7. Барселона (Просеник) --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Вихър (Айтос)
Свети Влас (Свети Влас)
Черноморец 1919 (Бургас)

нагоре