ОГ Хасково 2018/19

« ОГ Хасково 2018/19 »

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хасково (Хасково)                  24   21   2   1   84:8    65    [*] Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Хеброс 1921 (Харманли)             24   18   5   1   65:20   59               
 3. Топлика (Минерални бани)           24   13   3   8   47:39   42               
 4. Свиленград 1921 II (Свиленград)    24   12   5   7   54:50   41               
 5. Любимец 2000 (Любимец)             24   13   1  10   38:35   40    [*]        
 6. Герганин извор (Бисер)             24   11   6   7   49:34   39               
 7. Любимец 2018 (Любимец)             24   11   4   9   34:34   37 [+]           
 8. Стамболово (Стамболово)            24    8   4  12   41:56   28               
 9. Раковски (Ивайловград)             24    7   4  13   35:38   25                [1 0 1  4:3  3]
10. Бенковски (Симеоновград)           24    7   4  13   43:40   25 [+]            [1 0 1  3:4  3]
11. Извор (Горски извор)               24    7   0  17   31:76   21               
12. Тунджа (Срем)                      24    2   2  20   16:71    8    [*] Изваден
13. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 24    6   0  18   24:60   18 [+][*] Изваден

Бележки
  - Хасково 1957 (Хасково), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига.
  - На 24 юли 2018 г. Хасково (Хасково), 3-ти; и Асти АБ (Хасково), 12-ти през изминалия сезон; се обединяват.
  - От този сезон влиза в сила преименуването на Любимец (Любимец), 11-ти през изминалия сезон; на Любимец 2000 след пререгистрация на 6 ноември 2017 г.
  - Сакарски спортист 04 (Тополовград), отказал се през есента през изминалата година; Бенковски (Симеоновград) и Любимец 2018 (Любимец) се включват в групата.
  - Свиленград 1921 II (Свиленград) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Свиленград.
  - Хасково (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково.
  - Хеброс 1921 (Харманли) играе домакинските си мачове в Бисер заради реконструкция на стадиона в Харманли.
  - Любимец 2018 (Любимец) играе домакинските си мачове в Симеоновград през есента и в Бисер през пролетта.
  - На 11 март 2019 г. Сакарски спортист 04 (Тополовград) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 30 април 2019 г. Тунджа (Срем) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

25 август 2018 г., събота, 18:00 ч:
Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли)                4:0 
в Любимец, Градски стадион - помощен терен: *
Герганин извор (Бисер) - Стамболово (Стамболово)          3:5 
* - стадионът в Бисер е в ремонт.
в Димитровград, ст."Миньор":
Любимец 2018 (Любимец) - Извор (Горски извор)             4:0 
26 август 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Тунджа (Срем) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)        0:3 сл. 
Бенковски (Симеоновград) - Раковски (Ивайловград)         3:1 
Свиленград 1921 II (Свил) - Любимец 2000 (Любимец)        5:1 
Топлика (Минерални бани)                                  почива

                           II кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Любимец, Градски стадион - помощен терен:
Любимец 2000 (Любимец) - Хасково (Хасково)                0:3 
Раковски (Ивайловград) - Свиленград 1921 II (Свил)        1:1 
Топлика (Минерални бани) - Тунджа (Срем)                  3:0 
2 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Стамболово (Стамболово) - Любимец 2018 (Любимец)          0:1 
в Любимец, Градски стадион - помощен терен:
Хеброс 1921 (Харманли) - Герганин извор (Бисер)           3:1 
Сакарски спортист 04 (Топ) - Бенковски (Симеоновград)     3:2 
Извор (Горски извор)                                      почива

                           III кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Сакарски спортист 04 (Топ)    4:1 
в Любимец, Градски стадион - помощен терен: *
Герганин извор (Бисер) - Любимец 2000 (Любимец)           3:1 
* - стадионът в Бисер е в ремонт.
в Симеоновград:
Любимец 2018 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)           1:1 
Извор (Горски извор) - Стамболово (Стамболово)            3:7 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Топлика (Минерални бани)       0:1 
Хасково (Хасково) - Раковски (Ивайловград)                5:0 
Тунджа (Срем)                                             почива

                           IV кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Симеоновград:
Хеброс 1921 (Харманли) - Извор (Горски извор)             3:1 
Раковски (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер)           0:1 
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Хасково (Хасково)    1:4 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Любимец 2018 (Любимец)           1:0 
Топлика (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил)      0:0 
Тунджа (Срем) - Бенковски (Симеоновград)                  1:4 
Стамболово (Стамболово)                                   почива

                           V кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Любимец, Градски стадион - помощен терен: *
Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист 04 (Топ)       1:2 
* - стадионът в Бисер е в ремонт.
в Симеоновград:
Любимец 2018 (Любимец) - Раковски (Ивайловград)           4:2 
Извор (Горски извор) - Любимец 2000 (Любимец)             1:4 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Тунджа (Срем)           6:1 
Хасково (Хасково) - Топлика (Минерални бани)              3:0 
Стамболово (Стамболово) - Хеброс 1921 (Харманли)          2:2 
Бенковски (Симеоновград)                                  почива

                           VI кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Извор (Горски извор)             3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Тунджа (Срем) - Хасково (Хасково)                         0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 II (Свил)      1:2 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Стамболово (Стамболово)          2:0 
Сакарски спортист 04 (Топ) - Любимец 2018 (Любимец)       0:2 
Топлика (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)         0:4 
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           VII кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Хасково (Хасково) - Бенковски (Симеоновград)              1:0 (1:0) 
в Бисер: *
Герганин извор (Бисер) - Тунджа (Срем)                    4:0 
* - първи мач на стадиона в Бисер след катастрофалното наводнение в селото
    от 6 февруари 2012 г.
Извор (Горски извор) - Сакарски спортист 04 (Топ)         0:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
в Симеоновград:
Любимец 2018 (Любимец) - Топлика (Минерални бани)         1:1 
Стамболово (Стамболово) - Раковски (Ивайловград)          1:1 
в Любимец, Градски стадион - помощно игрище:
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2000 (Любимец)           1:0 
Свиленград 1921 II (Свиленград)                           почива

                           VIII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Стамболово (Стамболово)      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Бенковски (Симеоновград) - Герганин извор (Бисер)         3:2 
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Хасково (Хасково)       2:2 (1:1) 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли)           1:1 
Топлика (Минерални бани) - Извор (Горски извор)           3:1 
Тунджа (Срем) - Любимец 2018 (Любимец)                    2:2 
Любимец 2000 (Любимец)                                    почива

                           IX кръг

20 октомври 2018 г., събота, 15:30 ч:
Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 II (Свил)        2:2 
Извор (Горски извор) - Тунджа (Срем)                      0:3 
Любимец 2000 (Любимец) - Раковски (Ивайловград)           2:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 15:30 ч:
в Симеоновград:
Любимец 2018 (Любимец) - Бенковски (Симеоновград)         2:2 
Стамболово (Стамболово) - Топлика (Минерални бани)        3:3 
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Топ)       3:1 
Хасково (Хасково)                                         почива

                           X кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:30 ч:
Тунджа (Срем) - Стамболово (Стамболово)                   0:2 
Бенковски (Симеоновград) - Извор (Горски извор)           8:0 
Свиленград 1921 II (Свил) - Любимец 2018 (Любимец)        2:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Любимец 2000 (Любимец)       3:0 
Топлика (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)         2:3 
Хасково (Хасково) - Герганин извор (Бисер)                2:2 (0:0) 
Раковски (Ивайловград)                                    почива

                           XI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
в Симеоновград:
Любимец 2018 (Любимец) - Хасково (Хасково)                0:4 
Извор (Горски извор) - Свиленград 1921 II (Свиленград)    1:5 
Раковски (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Топ)       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Стамболово (Стамболово) - Бенковски (Симеоновград)        1:0 
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа (Срем)                    4:1 
Любимец 2000 (Любимец) - Топлика (Минерални бани)         5:2 
Герганин извор (Бисер)                                    почива

                           XII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Стамболово (Стамболово)       6:1 
Хасково (Хасково) - Извор (Горски извор)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Герганин извор (Бисер) - Любимец 2018 (Любимец)           4:3 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Топлика (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)         3:2 
Тунджа (Срем) - Любимец 2000 (Любимец)                    1:4 
Бенковски (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли)         0:3 
Сакарски спортист 04 (Тополовград)                        почива

                           XIII кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Извор (Горски извор) - Герганин извор (Бисер)             1:5 
Любимец 2000 (Любимец) - Бенковски (Симеоновград)         3:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Стамболово (Стамболово) - Хасково (Хасково)               0:6 
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 II (Свил)        7:0 
Раковски (Ивайловград) - Тунджа (Срем)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Сакарски спортист 04 (Топ) - Топлика (Минерални бани)     4:5 
Любимец 2018 (Любимец)                                    почива

                           XIV кръг

23 февруари 2019 г., събота, 14:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)         отложен 
Любимец 2000 (Любимец) - Свиленград 1921 II (Свил)        0:1 
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Хасково (Хасково)                2:0 
Стамболово (Стамболово) - Герганин извор (Бисер)          отложен 
24 февруари 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Тунджа (Срем)        0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след
    изваждането на Сакарски спортист 94.
Извор (Горски извор) - Любимец 2018 (Любимец)             4:0 
26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Стамболово (Стамболово) - Герганин извор (Бисер)          3:1 
15 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)         3:0 сл. * 
* - първоначално 0:0 в последствие на Бенковски е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Топлика (Минерални бани)                                  почива

                           XV кръг

2 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:0 
Хасково (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец)                6:0 
Бенковски (Симеоновград) - Сакарски спортист 04 (Топ)     3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
3 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
в Бисер:
Любимец 2018 (Любимец) - Стамболово (Стамболово)          1:0 
Свиленград 1921 II (Свил) - Раковски (Ивайловград)        4:3 
Тунджа (Срем) - Топлика (Минерални бани)                  1:3 
Извор (Горски извор)                                      почива

                           XVI кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Свиленград 1921 II (Свил)    0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Раковски (Ивайловград) - Хасково (Хасково)                0:1 
Любимец 2000 (Любимец) - Герганин извор (Бисер)           1:0 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Топлика (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)       2:1 
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2018 (Любимец)           1:0 
Стамболово (Стамболово) - Извор (Горски извор)            4:2 
Тунджа (Срем)                                             почива

                           XVII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
в Любимец:
Герганин извор (Бисер) - Раковски (Ивайловград)           1:1 
Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)    3:0 сл. 
Свиленград 1921 II (Свил) - Топлика (Минерални бани)      0:3 
Бенковски (Симеоновград) - Тунджа (Срем)                  6:0 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Извор (Горски извор) - Хеброс 1921 (Харманли)             1:6 
в Бисер:
Любимец 2018 (Любимец) - Любимец 2000 (Любимец)           0:4 сл. * 
* - прекратен в 27' при 0:1, когато охраната напуска стадиона.
Стамболово (Стамболово)                                   почива

                           XVIII кръг

23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Тунджа (Срем) - Свиленград 1921 II (Свиленград)           0:1 
Топлика (Минерални бани) - Хасково (Хасково)              0:2 
Любимец 2000 (Любимец) - Извор (Горски извор)             1:2 
24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Герганин извор (Бисер)       0:3 сл. 
Раковски (Ивайловград) - Любимец 2018 (Любимец)           0:1 
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Стамболово (Стамболово)          4:0 
Бенковски (Симеоновград)                                  почива

                           XIX кръг

30 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Стамболово (Стамболово) - Любимец 2000 (Любимец)          0:0 
Герганин извор (Бисер) - Топлика (Минерални бани)         2:1 
Хасково (Хасково) - Тунджа (Срем)                         5:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Извор (Горски извор) - Раковски (Ивайловград)             3:0 
в Бисер:
Любимец 2018 (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Топ)       3:0 сл. 
Свиленград 1921 II (Свил) - Бенковски (Симеоновград)      0:0 
Хеброс 1921 (Харманли)                                    почива

                           XX кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Хасково (Хасково)              0:4 (0:4) 
Раковски (Ивайловград) - Стамболово (Стамболово)          4:0 
Любимец 2000 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)           0:3 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Тунджа (Срем) - Герганин извор (Бисер)                    1:1 
Топлика (Минерални бани) - Любимец 2018 (Любимец)         0:1 
Сакарски спортист 04 (Топ) - Извор (Горски извор)         0:3 сл. 
Свиленград 1921 II (Свиленград)                           почива

                           XXI кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Извор (Горски извор) - Топлика (Минерални бани)           2:4 
Герганин извор (Бисер) - Бенковски (Симеоновград)         1:1 
Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 II (Свиленград)      10:0 (4:0) 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски (Ивайловград)           отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
Стамболово (Стамболово) - Сакарски спортист 04 (Топ)      3:0 сл. 
в Бисер:
Любимец 2018 (Любимец) - Тунджа (Срем)                    отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
26 април 2019 г., петък, 14:00 ч:
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски (Ивайловград)           3:0 сл. 
26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
в Бисер:
Любимец 2018 (Любимец) - Тунджа (Срем)                    3:0 сл. 
Любимец 2000 (Любимец)                                    почива

                           XXII кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Любимец 2018 (Любимец)         0:2 
Сакарски спортист 04 (Топ) - Хеброс 1921 (Харманли)       0:3 сл. 
Раковски (Ивайловград) - Любимец 2000 (Любимец)           0:1 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свил) - Герганин извор (Бисер)        2:4 
Тунджа (Срем) - Извор (Горски извор)                      1:2 
Топлика (Минерални бани) - Стамболово (Стамболово)        3:1 
Хасково (Хасково)                                         почива

                           XIV кръг - отложен мач

26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
Стамболово (Стамболово) - Герганин извор (Бисер)          3:1 

                           XXI кръг - отложени мачове

26 април 2019 г., петък, 14:00 ч:
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски (Ивайловград)           3:0 сл. 
26 април 2019 г., петък, 17:00 ч:
в Бисер:
Любимец 2018 (Любимец) - Тунджа (Срем)                    3:0 сл. 

                           XXIII кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Топ)       3:0 сл. 
Стамболово (Стамболово) - Тунджа (Срем)                   3:0 сл. 
Герганин извор (Бисер) - Хасково (Хасково)                0:2 (0:0) 
5 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
в Бисер:
Любимец 2018 (Любимец) - Свиленград 1921 II (Свил)        2:1 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
в Бисер:
Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика (Минерални бани)         3:1 
Извор (Горски извор) - Бенковски (Симеоновград)           3:2 
Раковски (Ивайловград)                                    почива

                           XXIV кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Хасково (Хасково) - Любимец 2018 (Любимец)                4:0 
Бенковски (Симеоновград) - Стамболово (Стамболово)        4:2 
Топлика (Минерални бани) - Любимец 2000 (Любимец)         1:0 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Извор (Горски извор)    0:1 
Тунджа (Срем) - Хеброс 1921 (Харманли)                    0:3 сл. 
Сакарски спортист 04 (Топ) - Раковски (Ивайловград)       0:3 сл. 
Герганин извор (Бисер)                                    почива

                           XIV кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)         3:0 сл. * 
* - първоначално 0:0 в последствие на Бенковски е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.

                           XXV кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Любимец 2000 (Любимец) - Тунджа (Срем)                    3:0 сл. 
Стамболово (Стамболово) - Свиленград 1921 II (Свил)       3:4 
в Симеоновград:
Любимец 2018 (Любимец) - Герганин извор (Бисер)           0:1 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Топлика (Минерални бани)         0:3 
в Симеоновград:
Хеброс 1921 (Харманли) - Бенковски (Симеоновград)         1:1 
Извор (Горски извор) - Хасково (Хасково)                  0:4 (0:0) 
Сакарски спортист 04 (Тополовград)                        почива

                           XXVI кръг

24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Извор (Горски извор)             3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Хасково (Хасково) - Стамболово (Стамболово)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Свиленград 1921 II (Свил) - Хеброс 1921 (Харманли)        3:5 
Бенковски (Симеоновград) - Любимец 2000 (Любимец)         1:2 
Тунджа (Срем) - Раковски (Ивайловград)                    0:3 сл. 
Топлика (Минерални бани) - Сакарски спортист 04 (Топ)     3:0 сл. 
Любимец 2018 (Любимец)                                    почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Хасково (Хасково) XXX 4:0 3:0 10:0 6:0 2:2 4:0 3:0* 5:0 1:0 3:0* 5:1 3:0* 2. Хеброс 1921 (Харманли) 2:0 XXX 3:1 7:0 1:0 3:1 1:0 4:0 3:0* 1:1 3:1 4:1 3:1 3. Топлика (Минерални бани) 0:2 2:3 XXX 0:0 1:0 0:4 0:1 3:1 3:2 2:1 3:1 3:0 3:0* 4. Свиленград 1921 II (Свиленград) 2:2 3:5 0:3 XXX 5:1 2:4 2:1 6:1 4:3 0:0 0:1 6:1 4:1 5. Любимец 2000 (Любимец) 0:3 0:3 5:2 0:1 XXX 1:0 1:0 2:0 2:1 3:1 1:2 3:0* 3:0* 6. Герганин извор (Бисер) 0:2 0:0 2:1 2:2 3:1 XXX 4:3 3:5 1:1 1:1 3:0* 4:0 1:2 7. Любимец 2018 (Любимец) 0:4 1:1 1:1 2:1 0:4* 0:1 XXX 1:0 4:2 2:2 4:0 3:0* 3:0* 8. Стамболово (Стамболово) 0:6 2:2 3:3 3:4 0:0 3:1 0:1 XXX 1:1 1:0 4:2 3:0* 3:0* 9. Раковски (Ивайловград) 0:1 1:1 0:3 1:1 0:1 0:1 0:1 4:0 XXX 3:0* 3:0* 3:0* 3:0* 10. Бенковски (Симеоновград) 0:4 0:3 0:1 1:2 1:2 3:2 0:2 4:2 3:1 XXX 8:0 6:0 3:0* 11. Извор (Горски извор) 0:4 1:6 2:4 1:5 1:4 1:5 4:0 3:7 3:0 3:2 XXX 0:3 0:3 12. Тунджа (Срем) 0:3* 0:3* 1:3 0:1 1:4 1:1 2:2 0:2 0:3* 1:4 1:2 XXX 0:3* 13. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 1:4 0:3* 4:5 0:3* 3:0 0:3* 0:2 3:0* 0:3* 3:2 0:3* 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

DG News /Димитровград/
вестник "Хасковска Марица"

Бенковски (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 (Свиленград)

нагоре