Женски футбол 2018/19

« Женски футбол 2018/19 »


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. НСА (София) 18 18 0 0 88:12 54 Шампион, ШЛ ------------------------------------------------------------------- 2. Спортика (Благоевград) 18 13 2 3 51:27 41 3. ЛП Супер спорт (София) 18 11 2 5 33:23 35 4. Пълдин (Пловдив) 18 9 3 6 27:27 30 5. Етър ВТ (Велико Търново) 18 9 0 9 37:26 27 [1 0 1 3:1 3] 6. Енко (Пловдив) 18 8 3 7 20:22 27 [1 0 1 1:3 3] 7. Севлиево лейдис (Севлиево) 18 5 6 7 19:31 21 8. Локомотив (Стара Загора) 18 5 3 10 24:33 18 [+] 9. Риал (Ковачевци) 18 1 2 15 16:56 5 [*] 10. ЖФК Варна (Варна) 18 0 1 17 14:72 1
Бележки - На 19 април 2018 г. Риал (Перник) премества седалището си в Ковачевци след пререгистрация. - ЖФК Берое (Стара Загора), 4-ти; и Олимпия (Шумен), 11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие. - Локомотив (Стара Загора) се включва в групата. - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени: - Енко (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив; - Етър ВТ (Велико Търново) - в Ресен; - ЖФК Варна (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка; - Локомотив (Стара Загора) - ст."Колодрума, Стара Загора; - ЛП Супер спорт (София) - комплекс "Царско село", София; - НСА (София) - ст."НСА", София; - Пълдин (Пловдив) - Труд; - Реал (Ковачевци) - Ковачевци; - Севлиево лейдис (Севлиево) - комплекс "Черничките", Севлиево; - Спортика (Благоевград) - Рилци. I кръг 16 септември 2018 г., неделя, 16:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 (0:3) [0:1 Мирела Моева 10', 0:2 Лора Петрова 12', 0:3 Габриела Христова 25'] Спортика (Благоевград) - НСА (София) 1:4 (0:1) [0:1 _ 1п, 0:2 _ 2п, 0:3 _ 2п, 0:4 _ 2п, 1:4 Антонина Шопска 2п] Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 2:0 (0:0) [1:0 Кристияна Димитрова 65', 2:0 Гергана Илийчева 78'] Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 2:0 (2:0) [1:0 Кристин Кръстева 1п, 2:0 Тея Пенкова 1п] 16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:0 II кръг 21 септември 2018 г., петък, 13:00 ч: НСА (София) - Пълдин (Пловдив) 5:0 22 септември 2018 г., събота, 14:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград) 1:2 23 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София) 1:6 23 септември 2018 г., неделя, 16:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Риал (Ковачевци) 2:1 Локомотив (Стара Загора) - Енко (Пловдив) 1:0 III кръг 13 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч: в Стара Загора, ст."Колодрума": Спортика (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна) 7:0 13 октомври 2018 г., събота, 14:30 ч: Енко (Пловдив) - НСА (София) 1:2 14 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 3:1 Риал (Ковачевци) - Локомотив (Стара Загора) 1:1 14 октомври 2018 г., неделя, 16:45 ч: ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 IV кръг 20 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - Риал (Ковачевци) 7:2 20 октомври 2018 г., събота, 16:45 ч: ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград) 4:0 21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Пълдин (Пловдив) 1:2 21 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Стара Загора) 1:0 Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив) 0:2 V кръг 27 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч: Енко (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 27 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч: в Стара Загора, ст."Локомотив": Локомотив (Стара Загора) - НСА (София) 1:6 28 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч: в Благоевград, ст."Христо Ботев": Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:3 28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) отложен 27 ноември 2018 г., вторник, 16:00 ч: в София, комплекс "Царско село" - терен 1: Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 0:1 VI кръг 3 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч: в Елена: Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София) 2:5 4 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Риал (Ковачевци) 4:4 4 ноември 2018 г., неделя, 13:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Локомотив (Стара Загора) 0:0 в Благоевград, ст."Христо Ботев": Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) 2:2 4 ноември 2018 г., неделя, 16:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив) 0:2 VII кръг 10 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 2:2 Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София) 0:5 Локомотив (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна) 3:1 НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 6:1 VIII кръг 17 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - НСА (София) 0:7 18 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево) 2:1 ЛП Супер спорт (София) - Локомотив (Стара Загора) 2:1 Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци) 4:1 Пълдин (Пловдив) - Енко (Пловдив) 1:1 IX кръг 24 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч: Енко (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 НСА (София) - ЛП Супер спорт (София) 7:1 25 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч: в Севлиево, ст."Раковски": Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна) 3:2 25 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч: Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив) 0:1 Локомотив (Стара Загора) - Спортика (Благоевград) 1:5 V кръг - отложен мач 27 ноември 2018 г., вторник, 16:00 ч: в София, комплекс "Царско село" - терен 1: Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 0:1 X кръг 2 март 2019 г., събота, 13:00 ч: НСА (София) - Спортика (Благоевград) 6:0 (5:0) 3 март 2019 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЖФК Варна (Варна) 9:0 3 март 2019 г., неделя, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София) 0:0 Локомотив (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив) 1:2 Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив) 0:2 XI кръг 9 март 2019 г., събота, 13:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 9 март 2019 г., събота, 14:00 ч: Риал (Ковачевци) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:4 Енко (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 1:0 в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912": Пълдин (Пловдив) - НСА (София) 0:4 Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) 2:1 (1:0) XII кръг 16 март 2019 г., събота, 12:00 ч: в Стара Загора, ст."Колодрума": ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград) 2:4 16 март 2019 г., събота, 14:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) отложен Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив) 1:1 НСА (София) - Енко (Пловдив) 8:0 16 март 2019 г., събота, 14:45 ч: Локомотив (Стара Загора) - Риал (Ковачевци) 6:2 23 юни 2019 г., неделя, 17:30 ч: в Ресен: Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) 3:0 сл. XIII кръг 23 март 2019 г., събота, 12:30 ч: Пълдин (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна) 5:0 23 март 2019 г., събота, 14:30 ч: Риал (Ковачевци) - НСА (София) 2:3 23 март 2019 г., събота, 15:30 ч: Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) 4:1 24 март 2019 г., неделя, 14:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 сл. * * - гостите не предоставят редовни медицински документи. Енко (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:0 XIV кръг 13 април 2019 г., събота, 13:00 ч: ЖФК Варна (Варна) - Енко (Пловдив) 1:2 НСА (София) - Локомотив (Стара Загора) 3:0 13 април 2019 г., събота, 15:00 ч: в Труд: ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив) 3:0 14 април 2019 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Спортика (Благоевград) 0:4 14 април 2019 г., неделя, 15:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Риал (Ковачевци) 1:0 XV кръг 20 април 2019 г., събота, 11:30 ч: Риал (Ковачевци) - ЖФК Варна (Варна) 2:0 20 април 2019 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 1:2 20 април 2019 г., събота, 15:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:1 Енко (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 0:1 XVI кръг 1 юни 2019 г., събота, 16:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) отложен Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив) 2:1 в Севлиево, ст."Раковски": Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София) 0:7 2 юни 2019 г., неделя, 11:30 ч: ЖФК Варна (Варна) - Локомотив (Стара Загора) 1:4 2 юни 2019 г., неделя, 16:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: ЛП Супер спорт (София) - Риал (Ковачевци) 3:1 12 юни 2019 г., сряда, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) 5:2 XVII кръг 4 юни 2019 г., вторник, 17:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:2 8 юни 2019 г., събота, 13:00 ч: НСА (София) - ЖФК Варна (Варна) 3:0 8 юни 2019 г., събота, 17:00 ч: Риал (Ковачевци) - Спортика (Благоевград) 0:5 Енко (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 0:1 9 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) 1:2 XVI кръг - отложен мач 12 юни 2019 г., сряда, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) 5:2 XVIII кръг 16 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Пълдин (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Спортика (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) отложен ЖФК Варна (Варна) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:2 30 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. XII кръг - отложен мач 23 юни 2019 г., неделя, 17:30 ч: в Ресен: Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) 3:0 сл. XVIII кръг - отложен мач 30 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX 6:0 7:1 5:0 2:1 8:0 6:1 3:0 7:2 3:0 2. Спортика (Благоевград) 1:4 XXX 4:1 2:2 2:0 2:1 2:1 3:0* 4:1 7:0 3. ЛП Супер спорт (София) 0:3* 4:0 XXX 3:0 1:0 0:2 0:0 2:1 3:1 3:0* 4. Пълдин (Пловдив) 0:4 1:2 0:1 XXX 1:0 1:1 3:1 2:0 3:0* 5:0 5. Етър ВТ (Велико Търново) 2:5 0:4 3:0* 5:2 XXX 3:0* 2:1 1:0 2:1 9:0 6. Енко (Пловдив) 1:2 2:2 0:1 0:1 1:0 XXX 0:0 1:0 2:0 3:0 7. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:7 1:2 0:0 1:1 3:2 0:2 XXX 0:0 1:0 3:2 8. Локомотив (Стара Загора) 1:6 1:5 1:2 1:2 3:0* 1:0 1:1 XXX 6:2 3:1 9. Риал (Ковачевци) 2:3 0:5 0:5 0:1 0:4 0:2 0:3 1:1 XXX 2:0 10. ЖФК Варна (Варна) 0:7 2:4 1:6 1:2 0:3 1:2 1:2 1:4 4:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България

1/4 финали

Енко (Пловдив)3 Риал (Ковачевци)2
Севлиево лейдис (Севлиево)0 Спортика (Благоевград)2
Пълдин (Пловдив)2 ЛП Супер спорт (София)1
НСА (София)4 Етър ВТ (Велико Търново)0

1/2 финали

Енко (Пловдив)1 Спортика (Благоевград)4
Пълдин (Пловдив)0 НСА (София)8

Финал

Спортика (Благоевград)2 НСА (София)3

                           1/4 финали

18 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
в Труд:
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 2:1 (1:1) 
  [0:1 _ 13', 1:1 _ 21', 2:1 _ 82']
18 май 2019 г., събота, 16:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци)                         3:2 
19 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
в София, ст."НСА":
НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    4:0 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски":
Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград)       0:2 (0:0) 
  [0:1 Антонина Шопска 62', 0:2 Веселина Махлелиева 88'-д]

                           1/2 финали

23 юни 2019 г., неделя, 17:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                   1:4 (0:1) 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Пълдин (Пловдив) - НСА (София)                            0:8 (0:5) 

                           Финал

26 юни 2019 г., сряда, 18:00 ч:
в Ковачевци:
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      2:3 (2:2) 

нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг
Група 9 7 август 2018, вторник, 14:00 ч (14:00 ч местно EEST): в Алитус, Алитаус место стадионас: НСА (София) - ЕБ/Стреймур/Скала (Айи/Скала, Фар, 1) 3:0 (2:0) 7 август 2018, вторник, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST): в Алитус, Алитаус место стадионас: Гинтра Уни (Шяуляй, Лит, 1) - Хонка (Еспоо, Финландия, 1) 1:1 (0:1) 10 август 2018, петък, 13:00 ч (13:00 ч местно EEST): в Алитус, Алитаус место стадионас: Хонка (Еспоо, Финландия, 1) - НСА (София) 5:0 (3:0) 10 август 2018, петък, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST): в Алитус, Алитаус место стадионас: Гинтра Уни (Шяуляй, Лит, 1) - ЕБС/Скала (Айи/Скала, Фар) 7:0 (2:0) 13 август 2018, понеделник, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST): в Мариямполе, ст."АРВИ арена": ЕБС/Скала (Айи/Скала, Фар) - Хонка (Еспоо, Финландия, 1) 0:7 (0:1) в Алитус, Алитаус место стадионас: НСА (София) - Гинтра Университетас (Шяуляй, Лит, 1) 0:9 (0:4) М П Р З ГР Т
1. Гинтра Универс. (Шяуляй, Лит, 1) 3 2 1 0 17:1 7 [0 1 0 1:1 1, +16 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 2. Хонка (Еспоо, Финландия, 1) 3 2 1 0 13:1 7 [0 1 0 1:1 1, +12 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. НСА (София) 3 1 0 2 3:14 3 4. ЕБС/Скала (Айи/Скала, Фар, 1) 3 0 0 3 0:17 0
Бележки - Победителят в групата, както и двата най-добри измежду вторите отбори в 10-те групи на квалификационния кръг (по резултати само срещу първия и третия в групата) се класират за 1/16 финалите на турнира. - Всички мачове се играят на турнир в Литва. нагоре

Приятелски срещи

нагоре


Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре