Женски футбол 2018/19

« Женски футбол 2018/19 »


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. НСА (София)                        18   18   0   0   88:12   54        Шампион, ШЛ
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортика (Благоевград)             18   13   2   3   51:27   41                   
 3. ЛП Супер спорт (София)             18   11   2   5   33:23   35                   
 4. Пълдин (Пловдив)                   18    9   3   6   27:27   30                   
 5. Етър ВТ (Велико Търново)           18    9   0   9   37:26   27                    [1 0 1  3:1  3]
 6. Енко (Пловдив)                     18    8   3   7   20:22   27                    [1 0 1  1:3  3]
 7. Севлиево лейдис (Севлиево)         18    5   6   7   19:31   21                   
 8. Локомотив (Стара Загора)           18    5   3  10   24:33   18 [+]               
 9. Риал (Ковачевци)                   18    1   2  15   16:56    5    [*]            
10. ЖФК Варна (Варна)                  18    0   1  17   14:72    1                   

Бележки
  - На 19 април 2018 г. Риал (Перник) премества седалището си в Ковачевци след пререгистрация.
  - ЖФК Берое (Стара Загора), 4-ти; и Олимпия (Шумен), 11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Локомотив (Стара Загора) се включва в групата.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Енко (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив;
    - Етър ВТ (Велико Търново) - в Ресен;
    - ЖФК Варна (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка;
    - Локомотив (Стара Загора) - ст."Колодрума, Стара Загора;
    - ЛП Супер спорт (София) - комплекс "Царско село", София;
    - НСА (София) - ст."НСА", София;
    - Пълдин (Пловдив) - Труд;
    - Реал (Ковачевци) - Ковачевци;
    - Севлиево лейдис (Севлиево) - комплекс "Черничките", Севлиево;
    - Спортика (Благоевград) - Рилци.

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 16:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:3 (0:3) 
  [0:1 Мирела Моева 10', 0:2 Лора Петрова 12', 0:3 Габриела Христова 25']
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      1:4 (0:1) 
  [0:1 _ 1п, 0:2 _ 2п, 0:3 _ 2п,
   0:4 _ 2п, 1:4 Антонина Шопска 2п]
Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)               2:0 (0:0) 
  [1:0 Кристияна Димитрова 65', 2:0 Гергана Илийчева 78']
Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци)                         2:0 (2:0) 
  [1:0 Кристин Кръстева 1п, 2:0 Тея Пенкова 1п]
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)       0:0 

                           II кръг

21 септември 2018 г., петък, 13:00 ч:
НСА (София) - Пълдин (Пловдив)                            5:0 
22 септември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград)       1:2 
23 септември 2018 г., неделя, 11:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София)                1:6 
23 септември 2018 г., неделя, 16:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Риал (Ковачевци)               2:1 
Локомотив (Стара Загора) - Енко (Пловдив)                 1:0 

                           III кръг

13 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
в Стара Загора, ст."Колодрума":
Спортика (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна)                7:0 
13 октомври 2018 г., събота, 14:30 ч:
Енко (Пловдив) - НСА (София)                              1:2 
14 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)             3:1 
Риал (Ковачевци) - Локомотив (Стара Загора)               1:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:45 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново)         1:0 

                           IV кръг

20 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
НСА (София) - Риал (Ковачевци)                            7:2 
20 октомври 2018 г., събота, 16:45 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград)           4:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Пълдин (Пловдив)                      1:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Стара Загора)       1:0 
Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив)               0:2 

                           V кръг

27 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
Енко (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна)                        3:0 
27 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
Локомотив (Стара Загора) - НСА (София)                    1:6 
28 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
в Благоевград, ст."Христо Ботев":
Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)         2:0 
Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево)             0:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 отложен 
27 ноември 2018 г., вторник, 16:00 ч:
в София, комплекс "Царско село" - терен 1:
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 0:1 

                           VI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 13:30 ч:
в Елена:
Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София)                    2:5 
4 ноември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Риал (Ковачевци)                      4:4 
4 ноември 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Локомотив (Стара Загора)     0:0 
в Благоевград, ст."Христо Ботев":
Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив)                 2:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 16:30 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив)                   0:2 

                           VII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)               1:0 
Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                   2:2 
Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София)                 0:5 
Локомотив (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна)              3:1 
НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)                  6:1 

                           VIII кръг

17 ноември 2018 г., събота, 11:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - НСА (София)                           0:7 
18 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево)     2:1 
ЛП Супер спорт (София) - Локомотив (Стара Загора)         2:1 
Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци)                 4:1 
Пълдин (Пловдив) - Енко (Пловдив)                         1:1 

                           IX кръг

24 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Енко (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 1:0 
НСА (София) - ЛП Супер спорт (София)                      7:1 
25 ноември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски":
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна)            3:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив)                       0:1 
Локомотив (Стара Загора) - Спортика (Благоевград)         1:5 

                           V кръг - отложен мач

27 ноември 2018 г., вторник, 16:00 ч:
в София, комплекс "Царско село" - терен 1:
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 0:1 

                           X кръг

2 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      6:0 (5:0) 
3 март 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЖФК Варна (Варна)              9:0 
3 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София)       0:0 
Локомотив (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив)               1:2 
Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив)                         0:2 

                           XI кръг

9 март 2019 г., събота, 13:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Варна (Варна)                3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
9 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Риал (Ковачевци) - Етър ВТ (Велико Търново)               0:4 
Енко (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)                 1:0 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Пълдин (Пловдив) - НСА (София)                            0:4 
Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево)       2:1 (1:0) 

                           XII кръг

16 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
в Стара Загора, ст."Колодрума":
ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                2:4 
16 март 2019 г., събота, 14:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         отложен 
Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив)             1:1 
НСА (София) - Енко (Пловдив)                              8:0 
16 март 2019 г., събота, 14:45 ч:
Локомотив (Стара Загора) - Риал (Ковачевци)               6:2 
23 юни 2019 г., неделя, 17:30 ч:
в Ресен:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         3:0 сл. 

                           XIII кръг

23 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна)                      5:0 
23 март 2019 г., събота, 14:30 ч:
Риал (Ковачевци) - НСА (София)                            2:3 
23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София)           4:1 
24 март 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Локомотив (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)       3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Енко (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)               0:0 

                           XIV кръг

13 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Енко (Пловдив)                        1:2 
НСА (София) - Локомотив (Стара Загора)                    3:0 
13 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
в Труд:
ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив)                 3:0 
14 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спортика (Благоевград)         0:4 
14 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Риал (Ковачевци)             1:0 

                           XV кръг

20 април 2019 г., събота, 11:30 ч:
Риал (Ковачевци) - ЖФК Варна (Варна)                      2:0 
20 април 2019 г., събота, 14:00 ч:
НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    2:1 
Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                 1:2 
20 април 2019 г., събота, 15:30 ч:
Локомотив (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево)     1:1 
Енко (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                   0:1 

                           XVI кръг

1 юни 2019 г., събота, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив)               отложен 
Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив)                   2:1 
в Севлиево, ст."Раковски":
Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София)                  0:7 
2 юни 2019 г., неделя, 11:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Локомотив (Стара Загора)              1:4 
2 юни 2019 г., неделя, 16:00 ч:
в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен:
ЛП Супер спорт (София) - Риал (Ковачевци)                 3:1 
12 юни 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив)               5:2 

                           XVII кръг

4 юни 2019 г., вторник, 17:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново)     3:2 
8 юни 2019 г., събота, 13:00 ч:
НСА (София) - ЖФК Варна (Варна)                           3:0 
8 юни 2019 г., събота, 17:00 ч:
Риал (Ковачевци) - Спортика (Благоевград)                 0:5 
Енко (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                         0:1 
9 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София)         1:2 

                           XVI кръг - отложен мач

12 юни 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив)               5:2 

                           XVIII кръг

16 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив)                 3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Пълдин (Пловдив) - Риал (Ковачевци)                       3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Спортика (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора)         3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
ЛП Супер спорт (София) - НСА (София)                      отложен 
ЖФК Варна (Варна) - Севлиево лейдис (Севлиево)            1:2 
30 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - НСА (София)                      0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.

                           XII кръг - отложен мач

23 юни 2019 г., неделя, 17:30 ч:
в Ресен:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         3:0 сл. 

                           XVIII кръг - отложен мач

30 юни 2019 г., неделя, 18:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - НСА (София)                      0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX 6:0 7:1 5:0 2:1 8:0 6:1 3:0 7:2 3:0 2. Спортика (Благоевград) 1:4 XXX 4:1 2:2 2:0 2:1 2:1 3:0* 4:1 7:0 3. ЛП Супер спорт (София) 0:3* 4:0 XXX 3:0 1:0 0:2 0:0 2:1 3:1 3:0* 4. Пълдин (Пловдив) 0:4 1:2 0:1 XXX 1:0 1:1 3:1 2:0 3:0* 5:0 5. Етър ВТ (Велико Търново) 2:5 0:4 3:0* 5:2 XXX 3:0* 2:1 1:0 2:1 9:0 6. Енко (Пловдив) 1:2 2:2 0:1 0:1 1:0 XXX 0:0 1:0 2:0 3:0 7. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:7 1:2 0:0 1:1 3:2 0:2 XXX 0:0 1:0 3:2 8. Локомотив (Стара Загора) 1:6 1:5 1:2 1:2 3:0* 1:0 1:1 XXX 6:2 3:1 9. Риал (Ковачевци) 2:3 0:5 0:5 0:1 0:4 0:2 0:3 1:1 XXX 2:0 10. ЖФК Варна (Варна) 0:7 2:4 1:6 1:2 0:3 1:2 1:2 1:4 4:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България

1/4 финали

Енко (Пловдив)3 Риал (Ковачевци)2
Севлиево лейдис (Севлиево)0 Спортика (Благоевград)2
Пълдин (Пловдив)2 ЛП Супер спорт (София)1
НСА (София)4 Етър ВТ (Велико Търново)0

1/2 финали

Енко (Пловдив)1 Спортика (Благоевград)4
Пълдин (Пловдив)0 НСА (София)8

Финал

Спортика (Благоевград)2 НСА (София)3

                           1/4 финали

18 май 2019 г., събота, 14:00 ч:
в Труд:
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 2:1 (1:1) 
  [0:1 _ 13', 1:1 _ 21', 2:1 _ 82']
18 май 2019 г., събота, 16:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци)                         3:2 
19 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
в София, ст."НСА":
НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    4:0 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Севлиево, ст."Раковски":
Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград)       0:2 (0:0) 
  [0:1 Антонина Шопска 62', 0:2 Веселина Махлелиева 88'-д]

                           1/2 финали

23 юни 2019 г., неделя, 17:30 ч:
в Пловдив, ст."Пловдив":
Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                   1:4 (0:1) 
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Пълдин (Пловдив) - НСА (София)                            0:8 (0:5) 

                           Финал

26 юни 2019 г., сряда, 18:00 ч:
в Ковачевци:
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      2:3 (2:2) 

нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг
Група 9 7 август 2018, вторник, 14:00 ч (14:00 ч местно EEST): в Алитус, Алитаус место стадионас: НСА (София) - ЕБ/Стреймур/Скала (Айи/Скала, Фар, 1) 3:0 (2:0) 7 август 2018, вторник, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST): в Алитус, Алитаус место стадионас: Гинтра Уни (Шяуляй, Лит, 1) - Хонка (Еспоо, Финландия, 1) 1:1 (0:1) 10 август 2018, петък, 13:00 ч (13:00 ч местно EEST): в Алитус, Алитаус место стадионас: Хонка (Еспоо, Финландия, 1) - НСА (София) 5:0 (3:0) 10 август 2018, петък, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST): в Алитус, Алитаус место стадионас: Гинтра Уни (Шяуляй, Лит, 1) - ЕБС/Скала (Айи/Скала, Фар) 7:0 (2:0) 13 август 2018, понеделник, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST): в Мариямполе, ст."АРВИ арена": ЕБС/Скала (Айи/Скала, Фар) - Хонка (Еспоо, Финландия, 1) 0:7 (0:1) в Алитус, Алитаус место стадионас: НСА (София) - Гинтра Университетас (Шяуляй, Лит, 1) 0:9 (0:4) М П Р З ГР Т
1. Гинтра Универс. (Шяуляй, Лит, 1) 3 2 1 0 17:1 7 [0 1 0 1:1 1, +16 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 2. Хонка (Еспоо, Финландия, 1) 3 2 1 0 13:1 7 [0 1 0 1:1 1, +12 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. НСА (София) 3 1 0 2 3:14 3 4. ЕБС/Скала (Айи/Скала, Фар, 1) 3 0 0 3 0:17 0
Бележки - Победителят в групата, както и двата най-добри измежду вторите отбори в 10-те групи на квалификационния кръг (по резултати само срещу първия и третия в групата) се класират за 1/16 финалите на турнира. - Всички мачове се играят на турнир в Литва. нагоре

Приятелски срещи

нагоре


Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре