ОГ Враца 2018/19

« ОГ Враца 2018/19 »


"А" ОГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Огоста (Хайредин)                  20   16   2   2   66:28   50     Шампион [1 1 0  5:4  4]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Монолит (Манастирище)              20   16   2   2   69:24   50             [0 1 1  4:5  1]
 3. Околчица (Моравица)                20   13   2   5   59:47   41            
 4. Ботев (Рогозен)                    20   10   4   6   72:45   34            
 5. Скала 2015 (Оселна)                20    8   5   7   40:37   29            
 6. Манастирище (Манастирище)          20    8   2  10   45:36   26            
 7. Ботев (Криводол)                   20    6   4  10   36:36   22            
 8. Миньор 2017 (Згориград)            20    6   1  13   46:65   19            
 9. Искър 1923 (Роман)                 20    4   5  11   30:50   17            
10. Ботевъ (Брусен)                    20    4   2  14   47:72   14 [+]        
-------------------------------------------------------------------
11. Септември 98 (Гложене)             20    4   1  15   30:100  13     Изпада 

Бележки
  - ОФК Локомотив (Мездра), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига.
  - Балкански (Михайлово), 12-ти; и Ботев (Бърдарски геран), 13-ти и отказал се в "А" ОГ през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОГ. Ботев (Бърдарски геран) не се включва в "Б" ОГ.
  - Ботевъ (Брусен), 1-ви в "Б" ОГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Ботевъ (Брусен) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Мездра.
  - Монолит (Манастирище) играе домакинските си мачове в Краводер.
  - Околчица (Моравица) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Мездра.
  - Скала 2015 (Оселна) играе домакинските си мачове в Зверино.

                           I кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Манастирище (Манастирище)            3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Криводол)                    0:0 
2 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Околчица (Моравица)                   5:1 
Септември 98 (Гложене) - Монолит (Манастирище)            1:2 
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Миньор 2017 (Згориград)                 1:2 
Ботев (Рогозен)                                           почива

                           II кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол)                    4:2 
Миньор 2017 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна)             2:2 
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Рогозен)               1:1 
Септември 98 (Гложене) - Искър 1923 (Роман)               2:2 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище)                 4:4 
Ботевъ (Брусен)                                           почива

                           III кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)               0:2 
Ботев (Рогозен) - Септември 98 (Гложене)                 14:3 
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Манастирище (Манастирище)               2:6 
Ботев (Криводол) - Миньор 2017 (Згориград)                3:2 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                    0:2 
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           IV кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Миньор 2017 (Згориград)             4:2 
Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)           отложен 
Септември 98 (Гложене) - Ботевъ (Брусен)                  2:1 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)                2:1 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен)                       5:2 
24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)           отложен 
2 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)           0:1 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           V кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  1:1 
Ботев (Рогозен) - Монолит (Манастирище)                   0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Огоста (Хайредин)                       2:4 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене)              4:1 
Ботев (Криводол) - Манастирище (Манастирище)              1:1 
Миньор 2017 (Згориград)                                   почива

                           VI кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Криводол)                 2:1 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Ботевъ (Брусен)                  11:4 
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен)                      2:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Миньор 2017 (Згориград)       9:2 
Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна)                   3:1 
Околчица (Моравица)                                       почива

                           VII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ботев (Рогозен) - Околчица (Моравица)                     0:4 
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Искър 1923 (Роман)                      6:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище)               0:1 
Ботев (Криводол) - Огоста (Хайредин)                      4:3 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Миньор 2017 (Згориград) - Септември 98 (Гложене)          5:3 
Манастирище (Манастирище)                                 почива

                           VIII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Манастирище (Манастирище)           отложен 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Криводол)                  1:1 
Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна)                  2:0 
Ботев (Рогозен) - Ботевъ (Брусен)                         7:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Миньор 2017 (Згориград)               отложен 
17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Околчица (Моравица) - Манастирище (Манастирище)           4:1 
Огоста (Хайредин) - Миньор 2017 (Згориград)               9:2 
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           IX кръг

27 октомври 2018 г., събота, 14:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Околчица (Моравица)                     5:3 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен)                     0:0 
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                     0:0 
Миньор 2017 (Згориград) - Монолит (Манастирище)           2:4 
Манастирище (Манастирище) - Септември 98 (Гложене)        1:2 
Огоста (Хайредин)                                         почива

                           X кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Септември 98 (Гложене)              2:1 
Огоста (Хайредин) - Манастирище (Манастирище)             1:3 
Искър 1923 (Роман) - Миньор 2017 (Згориград)              1:0 
Ботев (Рогозен) - Ботев (Криводол)                        3:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Скала 2015 (Оселна)                     3:4 
Монолит (Манастирище)                                     почива

                           XI кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Околчица (Моравица)                 2:2 
Ботев (Криводол) - Ботевъ (Брусен)                        0:1 
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Рогозен)                 2:3 
Манастирище (Манастирище) - Монолит (Манастирище)         0:1 
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                0:5 сл. * 
* - прекратен при 1:2 след като домакините атакуват съдията след отсъдена, а
    в последствие отменена дузпа за тях.
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           VIII кръг - отложени мачове

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Околчица (Моравица) - Манастирище (Манастирище)           4:1 
Огоста (Хайредин) - Миньор 2017 (Згориград)               9:2 

                           IV кръг - отложен мач

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)           отложен 

                           IV кръг - отложен мач

2 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)           0:1 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин)                   отложен 
Манастирище (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)            6:1 
Ботев (Криводол) - Скала 2015 (Оселна)                    0:1 
10 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Септември 98 (Гложене)            3:0 * 
* - по първоначална програма в Гложене, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Миньор 2017 (Згориград) - Ботевъ (Брусен)                 5:2 
1 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин)                   2:5 
Ботев (Рогозен)                                           почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица)                    0:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2017 (Згориград)             3:0 
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)               1:0 
Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене)              10:0 сл. * 
* - прекратен в 80' при 7:0, когато гостите, започнали мача с 9 човека, остават
    с по-малко от 7 човека на терена заради контузии.
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин)                 0:1 
Ботевъ (Брусен)                                           почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)               1:6 
Манастирище (Манастирище) - Ботевъ (Брусен)               2:0 
24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман)                    3:2 
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Рогозен)                  2:8 
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Криводол)                3:0 
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Манастирище (Манастирище)           4:1 
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Септември 98 (Гложене)                  8:0 сл. * 
* - прекратен в 35' при 5:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена след контузии.
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                       1:1 
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище)                0:6 сл. * 
* - прекратен в 85' при 1:3, когато футболисти и зрители на домакините
    атакуват съдиите. Искър 1923 е наказан с 4 мача лишаване от домакинство.
31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Миньор 2017 (Згориград) - Околчица (Моравица)             2:3 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  3:2 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                   5:0 
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Криводол)              4:1 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботевъ (Брусен)                       3:0 
Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна)              3:6 
Миньор 2017 (Згориград)                                   почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Септември 98 (Гложене)                12:2 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин)                   1:2 
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Монолит (Манастирище)                   4:6 
Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман)                      5:1 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Миньор 2017 (Згориград) - Манастирище (Манастирище)       6:2 
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                     7:4 
на неутрален терен: *
Искър 1923 (Роман) - Ботевъ (Брусен)                      0:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър
    1923.
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)               3:0 (3:0) 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                      1:0 (0:0) 
Септември 98 (Гложене) - Миньор 2017 (Згориград)          4:1 (1:1) 
Манастирище (Манастирище)                                 почива

                           XII кръг - отложен мач

1 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин)                   2:5 

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Ботев (Криводол) - Монолит (Манастирище)                  1:5 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман)                  4:1 
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Ботев (Рогозен)                         1:7 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Околчица (Моравица)           3:0 
Миньор 2017 (Згориград) - Огоста (Хайредин)               1:3 
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботевъ (Брусен)                     4:3 
Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна)                     8:4 
на неутрален терен: *
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Криводол)                     0:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър
    1923.
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Миньор 2017 (Згориград)           3:2 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Манастирище (Манастирище)        0:4 
Огоста (Хайредин)                                         почива

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Околчица (Моравица)              1:7 
Манастирище (Манастирище) - Огоста (Хайредин)             1:2 
Ботев (Криводол) - Ботев (Рогозен)                        2:0 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботевъ (Брусен)                     1:1 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Миньор 2017 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              4:0 сл. * 
* - прекратен в 20' при 1:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Монолит (Манастирище)                                     почива

                           XXII кръг

24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Скала 2015 (Оселна)                 4:2 
в Мездра, ст."Локомотив":
Ботевъ (Брусен) - Ботев (Криводол)                        2:4 
Ботев (Рогозен) - Миньор 2017 (Згориград)                 6:1 
в Краводер:
Монолит (Манастирище) - Манастирище (Манастирище)         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене)                4:1 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Огоста (Хайредин) XXX 4:4 5:1 5:2 3:1 1:3 1:0 9:2 3:2 3:0 4:1 2. Монолит (Манастирище) 0:1 XXX 0:2 5:0 3:0 3:0* 1:1 3:2 2:1 11:4 3:0 3. Околчица (Моравица) 2:5 1:6 XXX 7:4 4:2 4:1 4:2 4:2 3:2 4:3 2:1 4. Ботев (Рогозен) 1:1 0:3* 0:4 XXX 8:4 1:0 3:0 6:1 5:1 7:1 14:3 5. Скала 2015 (Оселна) 1:2 0:1 2:2 0:0 XXX 4:1 0:0 3:0 4:1 1:1 4:1 6. Манастирище (Манастирище) 1:2 0:1 3:0 1:1 0:1 XXX 4:1 9:2 6:1 2:0 1:2 7. Ботев (Криводол) 4:3 1:5 0:1 2:0 0:1 1:1 XXX 3:2 0:0 0:1 12:2 8. Миньор 2017 (Згориград) 1:3 2:4 2:3 2:3 2:2 6:2 3:0 XXX 4:0* 5:2 5:3 9. Искър 1923 (Роман) 0:2 0:6* 1:1 2:2 2:0 3:0* 0:4 1:0 XXX 0:0 10:0* 10. Ботевъ (Брусен) 2:4 4:6 5:3 1:7 3:4 2:6 2:4 1:2 6:1 XXX 8:0* 11. Септември 98 (Гложене) 0:5* 1:2 1:7 2:8 3:6 0:4 2:1 4:1 2:2 2:1 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев 2013 (Попица)                17   15   1   1   58:19   46               
-------------------------------------------------------------------
 2. Строител (Кунино)                  17   14   2   1   68:10   44               
 3. Ураган 33 (Софрониево)             17    9   1   7   40:37   28                [1 1 1  5:5  4, 2 гола на чужд терен]
 4. Балкански (Михайлово)              17    9   1   7   35:37   28 [-]            [1 1 1  5:5  4, 1 гол на чужд терен]
 5. Любимец (Търнава)                  17    4   1  12   19:55   13               
 6. Торпедо 2004 (Борован)             17    3   0  14   22:47    9 [+][*] Изваден
 7. Огоста II (Хайредин)               12    0   0  12    6:43    0    [*] Изваден
 -. Милин камък (Баница)                0    0   0   0    0:0     - [+][*] Изваден

Бележки
  - Балкански (Михайлово), 12-ти; и Ботев (Бърдарски геран), 13-ти и отказал се в "А" ОГ през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОГ. Ботев (Бърдарски геран) не се включва в "Б" ОГ.
  - Ботевъ (Брусен), 1-ви в "Б" ОГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ.
  - Милин камък (Баница) и Торпедо 2004 (Борован) се включват в групата.
  - Непосредствено преди началото на сезона Милин камък (Баница) се отказва от участие. Мачовете му се анулират.
  - На полусезона Огоста II (Хайредин) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до ХIV кръг се присъждат служебни победи с 3:0. Програмата за третите срещи между отборите (от XV кръг) е изготвена без Огоста II.
  - На полусезона Торпедо 2004 (Борован) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Торпедо 2004 (Борован)             0:4 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Милин камък (Баница)             анулиран 
Любимец (Търнава) - Балкански (Михайлово)                 0:1 
Ботев 2013 (Попица) - Строител (Кунино)                   2:1 

                           II кръг

16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Милин камък (Баница) - Строител (Кунино)                  анулиран 
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев 2013 (Попица)              1:3 
Балкански (Михайлово) - Огоста II (Хайредин)              3:2 
Ураган 33 (Софрониево) - Любимец (Търнава)                5:1 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ураган 33 (Софрониево)             2:5 
Ботев 2013 (Попица) - Балкански (Михайлово)               2:1 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Любимец (Търнава) - Милин камък (Баница)                  анулиран 
Строител (Кунино) - Торпедо 2004 (Борован)                3:1 

                           IV кръг

30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Милин камък (Баница) - Торпедо 2004 (Борован)             анулиран 
Балкански (Михайлово) - Строител (Кунино)                 0:4 
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица)              2:4 
Любимец (Търнава) - Огоста II (Хайредин)                  2:0 

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Милин камък (Баница)               анулиран 
Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава)                   5:2 
Строител (Кунино) - Ураган 33 (Софрониево)                6:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Балкански (Михайлово)            1:4 

                           VI кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Милин камък (Баница) - Балкански (Михайлово)              анулиран 
Ураган 33 (Софрониево) - Торпедо 2004 (Борован)           4:0 
Любимец (Търнава) - Строител (Кунино)                     0:0 
Огоста II (Хайредин) - Ботев 2013 (Попица)                2:5 

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Милин камък (Баница)                анулиран 
Строител (Кунино) - Огоста II (Хайредин)                  6:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Любимец (Търнава)                9:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Ураган 33 (Софрониево)            3:1 

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица)                   1:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Милин камък (Баница) - Ураган 33 (Софрониево)             анулиран 
Балкански (Михайлово) - Любимец (Търнава)                 3:0 
Торпедо 2004 (Борован) - Огоста II (Хайредин)             3:0 сл. 

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Торпедо 2004 (Борован)              3:1 
Любимец (Търнава) - Ураган 33 (Софрониево)                0:3 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Строител (Кунино) - Милин камък (Баница)                  анулиран 
Огоста II (Хайредин) - Балкански (Михайлово)              0:3 сл. 

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Огоста II (Хайредин)             3:0 сл. 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Милин камък (Баница) - Любимец (Търнава)                  анулиран 
Балкански (Михайлово) - Ботев 2013 (Попица)               2:4 
Торпедо 2004 (Борован) - Строител (Кунино)                2:4 

                           XI кръг

17 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Строител (Кунино) - Балкански (Михайлово)                 5:0 
Ботев 2013 (Попица) - Ураган 33 (Софрониево)              6:2 
Огоста II (Хайредин) - Любимец (Търнава)                  0:3 сл. 
Торпедо 2004 (Борован)                                    почива

                           XII кръг

24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                   0:2 
Ураган 33 (Софрониево) - Строител (Кунино)                0:4 
Балкански (Михайлово) - Торпедо 2004 (Борован)            3:0 сл. 
Огоста II (Хайредин)                                      почива

                           XIII кръг

31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Ураган 33 (Софрониево)           0:3 сл. 
Строител (Кунино) - Любимец (Търнава)                     8:0 
Ботев 2013 (Попица) - Огоста II (Хайредин)                3:0 сл. 
Балкански (Михайлово)                                     почива

                           XIV кръг

7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Строител (Кунино)                  0:3 сл. 
Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован)                3:0 сл. 
Ураган 33 (Софрониево) - Балкански (Михайлово)            3:1 
Ботев 2013 (Попица)                                       почива

                           XV кръг

14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Строител (Кунино)                 1:8 
Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                   1:6 
Торпедо 2004 (Борован) - Ураган 33 (Софрониево)           0:3 сл. 

                           XVI кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Строител (Кунино) - Ураган 33 (Софрониево)                6:1 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Торпедо 2004 (Борован)              3:0 сл. 
Балкански (Михайлово) - Любимец (Търнава)                 5:0 

                           XVII кръг

5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Любимец (Търнава) - Строител (Кунино)                     2:5 
Торпедо 2004 (Борован) - Балкански (Михайлово)            0:3 сл. 
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица)              1:3 

                           XVIII кръг

12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица)                   1:0 
Балкански (Михайлово) - Ураган 33 (Софрониево)            1:1 
Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован)                3:0 сл. 

                           XIX кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Торпедо 2004 (Борован) - Строител (Кунино)                0:3 сл. 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Любимец (Търнава)                3:0 
Ботев 2013 (Попица) - Балкански (Михайлово)               6:1 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботев 2013 (Попица) XXX 2:1 6:2 2:1 5:2 3:1 3:0* --- XXX --- --- 6:1 --- 3:0* --- --- 2. Строител (Кунино) 1:1 XXX 6:0 5:0 8:0 3:1 6:0 --- 1:0 XXX 6:1 --- --- --- --- --- 3. Ураган 33 (Софрониево) 2:4 0:4 XXX 3:1 5:1 4:0 3:0* --- 1:3 --- XXX --- 3:0 --- --- --- 4. Балкански (Михайлово) 2:4 0:4 3:1 XXX 3:0 3:0* 3:2 --- --- 1:8 1:1 XXX 5:0 --- --- --- 5. Любимец (Търнава) 0:2 0:0 0:3 0:1 XXX 3:0* 2:0 --- 1:6 2:5 --- --- XXX 3:0* --- --- 6. Торпедо 2004 (Борован) 1:3 2:4 0:3* 1:4 9:2 XXX 3:0* --- --- 0:3* 0:3* 0:3* --- XXX --- --- 7. Огоста II (Хайредин) 2:5 0:3* 2:5 0:3* 0:3* 0:4 XXX --- 8. Милин камък (Баница) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
BulNews - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Скала (Зверино)
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре