ОГ Монтана 2018/19

« ОГ Монтана 2018/19 »


"А" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър 23 (Николово)                22   19   2   1  109:26   59        Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пъстрина 2012 (Монтана)            21   17   2   2   83:17   53               
 3. Бойчиновци (Бойчиновци)            22   16   2   4   71:25   50               
 4. Вършец 2012 (Вършец)               22   12   6   4   45:27   42               
 5. Миньор Кипровец (Чипровци)         22   12   1   9   46:34   37               
 6. Расово (Расово)                    22   10   3   9   57:40   33               
 7. Шурданица (Георги Дамяново)        21    8   5   8   49:38   29               
 8. Син стрел (Крапчене)               22    7   4  11   35:71   25 [+]           
 9. Ботев 1930 (Кобиляк)               22    4   7  11   32:54   19 [+]           
10. Пъстренец (Долно Белотинци)        22    4   1  17   29:93   13 [+]           
11. Озирово (Долно Озирово)            22    3   1  18   29:102  10    [*]        
-------------------------------------------------------------------
12. Вихър (Бързия)                     22    1   2  19   14:72    5    [*] Изваден

Бележки
  - Ком (Берковица), 4-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига.
  - Партизан (Доктор Йосифово), 11-ти и отказал се през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), 1-ви; Син стрел (Крапчене), 2-ри; и Пъстренец (Долно Белотинци), 3-ти в "Б" ОГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ.
  - Озировец (Долно Озирово), 10-ти през изминалия сезон; е преименуван на Озирово. Възможно е името на клуба да е Озирово от възстановяването му преди сезон 2015/16. Клубът представлява Долно Озирово и Горно Озирово.
  - Вихър (Николово) играе домакинските си мачове на ст."Огоста" - изкуствен терен в Монтана.
  - Пъстрина 2012 (Монтана) играе домакинските си мачове в Николово.
  - На полусезона Вихър (Бързия) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

25 август 2018 г., събота, 18:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Озирово (Долно Озирово)         5:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър (Бързия)                     2:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          отложен 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Син стрел (Крапчене)            8:2 
Расово (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново)             4:2 
26 август 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец)        0:2 
17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          2:6 

                           II кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Шурданица (Георги Дамяново)     3:4 
Вършец 2012 (Вършец) - Расово (Расово)                    2:2 
Син стрел (Крапчене) - Пъстренец (Долно Белотинци)        4:1 
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             отложен 
Вихър (Бързия) - Миньор Кипровец (Чипровци)               0:3 
2 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ботев 1930 (Кобиляк)            4:0 
1 декември 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             2:2 

                           III кръг

8 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец)        0:1 
8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)      1:2 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия)                 11:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вихър 23 (Николово)         0:4 сл. * 
* - прекратен в 8' при 0:1, когато футболист на домакините, започнали мача със
    7 човека, се контузва.
Расово (Расово) - Син стрел (Крапчене)                    6:0 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Озирово (Долно Озирово)            4:1 

                           IV кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Шурданица (Георги Дамяново)        1:1 
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Расово (Расово)                     1:0 
Вихър (Бързия) - Пъстренец (Долно Белотинци)              5:3 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         2:0 
16 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Миньор Кипровец (Чипровци)         1:2 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Вършец 2012 (Вършец)            1:4 

                           V кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Озирово (Долно Озирово)      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Пъстренец (Долно Белотинци) - Бойчиновци (Бойчиновци)     0:3 
Расово (Расово) - Вихър (Бързия)                          4:1 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         отложен 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ботев 1930 (Кобиляк)            4:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Син стрел (Крапчене)               1:0 
10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:1 

                           VI кръг

29 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Син стрел (Крапчене)            0:2 
29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                отложен 
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)              0:4 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово (Расово)                 4:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)      отложен 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци)        4:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)      1:3 
24 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                5:2 

                           VII кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Озирово (Долно Озирово)         9:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Миньор Кипровец (Чипровци)  3:2 
Расово (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    4:0 сл. 
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     2:0 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия)                     2:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Син стрел (Крапчене) - Вихър 23 (Николово)                1:6 

                           VIII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Вихър 23 (Николово)             1:7 
Вихър (Бързия) - Син стрел (Крапчене)                     1:1 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)            3:3 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Расово (Расово)              1:4 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Пъстренец (Долно Белотинци)     8:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Шурданица (Георги Дамяново)        2:2 

                           IX кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Расово (Расово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 0:1 
Шурданица (Георги Дамяново) - Миньор Кипровец (Чипровци)  0:3 
Син стрел (Крапчене) - Бойчиновци (Бойчиновци)            1:5 
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      4:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Озирово (Долно Озирово)     2:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк)               2:0 

                           X кръг

27 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Син стрел (Крапчене)               2:3 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец)         0:3 
27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Вихър (Бързия)                  3:2 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             1:0 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     отложен 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Расово (Расово)             2:12 
17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     анулиран * 
* - прекратен в 70' при 1:1 след бой между футболистите на двата отбора и
    напускане на гостите. Двата отбора са наказани с по 1 мач лишаване от
    домакинство.

                           XI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Расово (Расово) - Озирово (Долно Озирово)                 4:3 
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстренец (Долно Белотинци) 6:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            0:0 
Син стрел (Крапчене) - Миньор Кипровец (Чипровци)         0:0 
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  2:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                7:2 

                           V кръг - отложен мач

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:1 

                           VI кръг - отложен мач

11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)      1:3 

                           I кръг - отложен мач

17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          2:6 

                           X кръг - отложен мач

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     анулиран * 
* - прекратен в 70' при 1:1 след бой между футболистите на двата отбора и
    напускане на гостите. Двата отбора са наказани с по 1 мач лишаване от
    домакинство.

                           VI кръг - отложен мач

24 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                5:2 

                           II кръг - отложен мач

1 декември 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             2:2 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Вихър (Бързия) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     0:3 сл. 
Син стрел (Крапчене) - Пъстрина 2012 (Монтана)            0:4 
в Чипровци: *
Шурданица (Георги Дамяново) - Расово (Расово)             2:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Шурданица.
9 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)          5:0 
10 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстренец (Долно Белотинци)        7:1 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)         1:10 

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене)        1:3 (0:1) 
16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Расово (Расово) - Вършец 2012 (Вършец)                    1:1 (1:1) 
в Монтана, ст."Прециз": *
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)             0:1 (0:0) 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Пъстрина 2012.
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)               3:0 сл. 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Озирово (Долно Озирово)     7:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Бойчиновци (Бойчиновци)            0:3 (0:2) 

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци)        11:1 
23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Миньор Кипровец (Чипровци)      3:1 (1:1) 
Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  0:3 сл. 
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)        1:1 (1:0) 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Ботев 1930 (Кобиляк)            2:2 (1:0) 
Син стрел (Крапчене) - Расово (Расово)                    3:1 (1:1) 

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Син стрел (Крапчене)        4:0 (3:0) 
Расово (Расово) - Вихър 23 (Николово)                     3:6 (0:4) 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вихър (Бързия)              3:0 сл. 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         отложен 
31 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Озирово (Долно Озирово)            3:0 (1:0) 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Ботев 1930 (Кобиляк)         6:0 (4:0) 
29 април 2019 г., понеделник, 17:30 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         3:0 (1:0) 

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Расово (Расово)                          0:3 сл. 
в Ерден - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:1 (1:1) 
Син стрел (Крапчене) - Вършец 2012 (Вършец)               2:3 (1:2) 
7 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстренец (Долно Белотинци)     5:0 (2:0) 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Миньор Кипровец (Чипровци)      0:5 (0:1) 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстрина 2012 (Монтана)            1:3 (1:1) 

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                0:3 (0:0) 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              3:0 сл. 
Расово (Расово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 0:2 (0:1) 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Миньор Кипровец (Чипровци)      2:1 (1:1) 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Озирово (Долно Озирово)            5:3 (3:0) 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)        1:1 (0:1) 

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 14:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Син стрел (Крапчене)               12:0 
20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     6:2 (5:1) 
Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец)                     0:3 сл. 
21 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстренец (Долно Белотинци)  1:0 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)         0:4 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово (Расово)                    0:0 

                           XIX кръг

26 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Озирово (Долно Озирово)            11:2 
26 април 2019 г., петък, 16:30 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Ботев 1930 (Кобиляк)        1:1 
27 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Вихър (Бързия)                     3:0 сл. 
Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            1:0 
Расово (Расово) - Миньор Кипровец (Чипровци)              0:1 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Пъстрина 2012 (Монтана)     0:3 сл. 

                           XV кръг - отложен мач

29 април 2019 г., понеделник, 17:30 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         3:0 (1:0) 

                           XX кръг

4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Пъстренец (Долно Белотинци)     2:5 (1:4) 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Расово (Расово)                 7:0 сл. 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)  3:1 (2:1) 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вършец 2012 (Вършец)               0:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Син стрел (Крапчене)            4:0 (1:0) 
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      0:3 сл. 

                           XXI кръг

11 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Вихър (Бързия) - Озирово (Долно Озирово)                  0:3 сл. 
в Николово:
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             7:4 (3:2) 
Син стрел (Крапчене) - Ботев 1930 (Кобиляк)               3:3 (0:1) 
Вършец 2012 (Вършец) - Миньор Кипровец (Чипровци)         0:2 (0:0) 
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана)     1:3 (1:2) 
Расово (Расово) - Пъстренец (Долно Белотинци)             3:0 (1:0) 

                           XXII кръг

18 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец)            5:4 (4:1) 
18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Расово (Расово)                 1:4 (0:1) 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Шурданица (Георги Дамяново) 5:4 (1:1) 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Син стрел (Крапчене)         5:1 (0:1) 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово)                2:5 (0:3) 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  3:0 сл. 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър 23 (Николово) XXX 2:2 7:4 5:2 5:0 1:0 2:1 12:0 7:2 11:1 11:2 4:1 2. Пъстрина 2012 (Монтана) 0:1 XXX 3:0 5:4 2:1 7:0* --- 8:2 4:2 8:0 9:0 11:0 3. Бойчиновци (Бойчиновци) 1:0 2:0 XXX 3:3 3:1 4:1 6:2 4:0 4:0 5:0 5:0 3:0* 4. Вършец 2012 (Вършец) 0:3 0:0 1:0 XXX 0:2 2:2 1:1 1:0 2:0 7:1 3:0 2:1 5. Миньор Кипровец (Чипровци) 2:6 1:3 1:2 0:3 XXX 1:4 3:1 5:1 6:0 1:0 3:0* 3:0* 6. Расово (Расово) 3:6 0:1 0:2 1:1 0:1 XXX 4:2 6:0 4:0* 3:0 4:3 4:1 7. Шурданица (Георги Дамяново) 1:1 1:3 2:0 0:1 0:3 2:1 XXX 4:0 1:1 6:1 7:0 3:0* 8. Син стрел (Крапчене) 1:6 0:4 1:5 2:3 0:0 3:1 1:1 XXX 3:3 4:1 5:3 3:0* 9. Ботев 1930 (Кобиляк) 2:5 1:3 0:3 0:0 1:2 0:0 2:2 2:3 XXX 4:0 4:1 2:1 10. Пъстренец (Долно Белотинци) 0:4* 0:3* 0:3 0:2 3:2 2:12 5:4 1:3 1:1 XXX 2:3 3:0* 11. Озирово (Долно Озирово) 1:7 0:4 1:10 1:4 0:5 1:4 3:4 0:2 2:2 2:5 XXX 3:2 12. Вихър (Бързия) 0:3* 0:3* 2:2 0:3* 0:3 0:3* 0:4 1:1 0:3* 5:3 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Липен (Липен) 22 18 3 1 81:37 57 ------------------------------------------------------------------- 2. Селяк (Стубел) 22 18 2 2 106:28 56 [+] 3. Дунав Цибър (Долни Цибър) 22 15 1 6 81:44 46 4. Балкан (Говежда) 22 14 2 6 81:42 44 5. Спортист (Благово) 22 13 1 8 74:57 40 [+] 6. Локомотив (Долно Церовене) 22 10 2 10 46:55 32 7. Бенковски (Габровница) 22 9 2 11 65:61 29 [+] 8. Порто (Портитовци) 22 8 0 14 51:66 24 9. Железна (Железна) 22 7 1 14 64:87 22 [+] 10. Хайдут 2014 (Ерден) 22 4 1 17 45:91 13 11. Динамо (Мадан) 22 1 1 20 21:106 4 12. Левски (Комощица) 22 6 2 14 31:72 20 [*] Изваден
Бележки - Партизан (Доктор Йосифово), 11-ти и отказал се през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ, но се отказва от участие. - Ботев 1930 (Кобиляк), 1-ви; Син стрел (Крапчене), 2-ри; и Пъстренец (Долно Белотинци), 3-ти в "Б" ОГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ. - Сантос (Долно Белотинци), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Железна (Железна), Селияк (Стубел), Бенковски (Габровница) и Спортист (Благово) се включват в групата. - Железна (Железна) играе домакинските си мачове в Чипровци. - След 19 кръг Левски (Комощица) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 25 август 2018 г., събота, 18:30 ч: Бенковски (Габровница) - Балкан (Говежда) 3:0 сл. 26 август 2018 г., неделя, 18:30 ч: Порто (Портитовци) - Железна (Железна) 6:2 Локомотив (Долно Церовене) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:0 сл. Селяк (Стубел) - Левски (Комощица) 5:0 Хайдут 2014 (Ерден) - Липен (Липен) 2:6 Динамо (Мадан) - Спортист (Благово) 3:3 II кръг 1 септември 2018 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Благово) - Бенковски (Габровница) 0:3 Левски (Комощица) - Хайдут 2014 (Ерден) 1:0 2 септември 2018 г., неделя, 18:00 ч: Железна (Железна) - Балкан (Говежда) 1:4 Липен (Липен) - Динамо (Мадан) 3:2 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Селяк (Стубел) 7:1 Порто (Портитовци) - Локомотив (Долно Церовене) 5:2 III кръг 8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч: Динамо (Мадан) - Левски (Комощица) 0:3 Бенковски (Габровница) - Липен (Липен) 1:4 9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив (Долно Церовене) - Железна (Железна) 4:1 Селяк (Стубел) - Порто (Портитовци) 2:1 Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:2 Балкан (Говежда) - Спортист (Благово) 0:3 IV кръг 15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч: Левски (Комощица) - Бенковски (Габровница) 3:3 16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч: Железна (Железна) - Спортист (Благово) 1:3 Липен (Липен) - Балкан (Говежда) 5:1 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Динамо (Мадан) 3:0 сл. Порто (Портитовци) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:0 Локомотив (Долно Церовене) - Селяк (Стубел) 3:2 V кръг 22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч: Бенковски (Габровница) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 2:5 23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч: Селяк (Стубел) - Железна (Железна) 9:1 Хайдут 2014 (Ерден) - Локомотив (Долно Церовене) 0:2 Динамо (Мадан) - Порто (Портитовци) 0:3 сл. Балкан (Говежда) - Левски (Комощица) 3:0 сл. Спортист (Благово) - Липен (Липен) 3:7 VI кръг 29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч: Левски (Комощица) - Спортист (Благово) 1:2 Порто (Портитовци) - Бенковски (Габровница) 0:1 30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч: Железна (Железна) - Липен (Липен) 5:9 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Балкан (Говежда) 4:1 Локомотив (Долно Церовене) - Динамо (Мадан) 3:1 Селяк (Стубел) - Хайдут 2014 (Ерден) 6:0 VII кръг 6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Габровница) - Локомотив (Долно Церовене) 2:3 Липен (Липен) - Левски (Комощица) 3:0 7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Железна (Железна) 3:6 Динамо (Мадан) - Селяк (Стубел) 2:3 Балкан (Говежда) - Порто (Портитовци) отложен Спортист (Благово) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 7:6 10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч: Балкан (Говежда) - Порто (Портитовци) 5:1 VIII кръг 13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч: Селяк (Стубел) - Бенковски (Габровница) 8:1 14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч: Железна (Железна) - Левски (Комощица) 3:7 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Липен (Липен) 1:3 Порто (Портитовци) - Спортист (Благово) 6:0 Локомотив (Долно Церовене) - Балкан (Говежда) 2:4 Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан) 1:3 IX кръг 20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Габровница) - Хайдут 2014 (Ерден) 6:1 Левски (Комощица) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 3:2 21 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч: Балкан (Говежда) - Селяк (Стубел) 2:2 21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч: Динамо (Мадан) - Железна (Железна) 3:4 Спортист (Благово) - Локомотив (Долно Церовене) 2:0 Липен (Липен) - Порто (Портитовци) 6:2 X кръг 27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч: Порто (Портитовци) - Левски (Комощица) 2:4 Динамо (Мадан) - Бенковски (Габровница) 0:6 28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч: Железна (Железна) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:7 28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив (Долно Церовене) - Липен (Липен) 0:1 Селяк (Стубел) - Спортист (Благово) 3:2 Хайдут 2014 (Ерден) - Балкан (Говежда) 0:9 XI кръг 3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч: Бенковски (Габровница) - Железна (Железна) 1:0 Левски (Комощица) - Локомотив (Долно Церовене) 0:1 4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч: Балкан (Говежда) - Динамо (Мадан) 10:1 Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:1 Липен (Липен) - Селяк (Стубел) 1:1 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Порто (Портитовци) 7:0 сл. VII кръг - отложен мач 10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч: Балкан (Говежда) - Порто (Портитовци) 5:1 XII кръг 9 март 2019 г., събота, 15:00 ч: Левски (Комощица) - Селяк (Стубел) 0:3 Балкан (Говежда) - Бенковски (Габровница) 5:2 10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч: Железна (Железна) - Порто (Портитовци) 3:1 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Локомотив (Долно Церовене) 2:1 Липен (Липен) - Хайдут 2014 (Ерден) 1:0 Спортист (Благово) - Динамо (Мадан) 10:0 XIII кръг 16 март 2019 г., събота, 15:00 ч: Бенковски (Габровница) - Спортист (Благово) 1:2 Хайдут 2014 (Ерден) - Левски (Комощица) 12:2 17 март 2019 г., неделя, 12:00 ч: Балкан (Говежда) - Железна (Железна) 4:1 Динамо (Мадан) - Липен (Липен) 1:4 17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч: Селяк (Стубел) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 7:2 Локомотив (Долно Церовене) - Порто (Портитовци) 0:5 сл. * * - прекратен в 65' при 1:2 по вина на домакините. Локомотив е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача. XIV кръг 23 март 2019 г., събота, 15:00 ч: Левски (Комощица) - Динамо (Мадан) 3:0 сл. Липен (Липен) - Бенковски (Габровница) 5:3 (2:2) 24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч: Железна (Железна) - Локомотив (Долно Церовене) 6:1 (2:1) Порто (Портитовци) - Селяк (Стубел) 0:4 (0:2) Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден) 5:2 (4:1) Спортист (Благово) - Балкан (Говежда) 2:3 (0:0) XV кръг 30 март 2019 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Габровница) - Левски (Комощица) 7:1 31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч: Балкан (Говежда) - Липен (Липен) 2:3 Хайдут 2014 (Ерден) - Порто (Портитовци) 6:1 (2:1) 31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч: Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:4 (0:1) Селяк (Стубел) - Локомотив (Долно Церовене) 11:0 31 март 2019 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Благово) - Железна (Железна) 6:2 (2:1) XVI кръг 6 април 2019 г., събота, 16:00 ч: Дунав Цибър (Долни Цибър) - Бенковски (Габровница) 8:1 (3:1) Левски (Комощица) - Балкан (Говежда) 0:0 7 април 2019 г., неделя, 12:00 ч: Липен (Липен) - Спортист (Благово) 3:2 (1:2) 7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч: Железна (Железна) - Селяк (Стубел) 2:5 в Якимово: * Локомотив (Долно Церовене) - Хайдут 2014 (Ерден) 6:2 (1:2) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Локомотив. Порто (Портитовци) - Динамо (Мадан) 5:0 (0:0) XVII кръг 13 април 2019 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Благово) - Левски (Комощица) 6:3 (5:1) Бенковски (Габровница) - Порто (Портитовци) 8:2 14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч: Липен (Липен) - Железна (Железна) 4:0 Балкан (Говежда) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 7:1 Динамо (Мадан) - Локомотив (Долно Церовене) 1:5 Хайдут 2014 (Ерден) - Селяк (Стубел) 1:8 XVIII кръг 20 април 2019 г., събота, 16:00 ч: в Якимово: * Локомотив (Долно Церовене) - Бенковски (Габровница) 2:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Локомотив. Левски (Комощица) - Липен (Липен) 0:5 21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч: Селяк (Стубел) - Динамо (Мадан) 7:0 Порто (Портитовци) - Балкан (Говежда) 3:7 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Спортист (Благово) 6:0 21 април 2019 г., неделя, 16:30 ч: Железна (Железна) - Хайдут 2014 (Ерден) 3:3 XIX кръг 26 април 2019 г., петък, 14:00 ч: Балкан (Говежда) - Локомотив (Долно Церовене) 4:2 26 април 2019 г., петък, 16:00 ч: Липен (Липен) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:1 Спортист (Благово) - Порто (Портитовци) 3:0 сл. Динамо (Мадан) - Хайдут 2014 (Ерден) 2:4 27 април 2019 г., събота, 16:00 ч: Левски (Комощица) - Железна (Железна) 0:6 Бенковски (Габровница) - Селяк (Стубел) 1:4 XX кръг 5 май 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Бенковски (Габровница) 3:1 5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч: Железна (Железна) - Динамо (Мадан) 9:0 Селяк (Стубел) - Балкан (Говежда) 5:0 в Якимово: * Локомотив (Долно Церовене) - Спортист (Благово) 1:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Локомотив. Порто (Портитовци) - Липен (Липен) 2:5 Дунав Цибър (Долни Цибър) - Левски (Комощица) 3:0 сл. XXI кръг 12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч: Дунав Цибър (Долни Цибър) - Железна (Железна) 4:2 (1:1) Левски (Комощица) - Порто (Портитовци) 0:3 сл. Липен (Липен) - Локомотив (Долно Церовене) 2:2 (2:1) Спортист (Благово) - Селяк (Стубел) 2:4 (1:1) Балкан (Говежда) - Хайдут 2014 (Ерден) 4:0 (1:0) Бенковски (Габровница) - Динамо (Мадан) 7:0 (2:0) XXII кръг 19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч: Селяк (Стубел) - Липен (Липен) 6:0 сл. 19 май 2019 г., неделя, 14:00 ч: Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово) 3:11 19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч: Железна (Железна) - Бенковски (Габровница) 5:3 (2:2) Динамо (Мадан) - Балкан (Говежда) 1:6 (0:3) Локомотив (Долно Церовене) - Левски (Комощица) 3:0 сл. Порто (Портитовци) - Дунав Цибър (Долни Цибър) 0:1 (0:0)
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Липен (Липен) XXX 1:1 1:1 5:1 3:2 2:2 5:3 6:2 4:0 1:0 3:2 3:0 2. Селяк (Стубел) 6:0* XXX 7:2 5:0 3:2 11:0 8:1 2:1 9:1 6:0 7:0 5:0 3. Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:3 7:1 XXX 4:1 6:0 2:1 8:1 7:0* 4:2 5:2 3:0* 3:0* 4. Балкан (Говежда) 2:3 2:2 7:1 XXX 0:3 4:2 5:2 5:1 4:1 4:0 10:1 3:0* 5. Спортист (Благово) 3:7 2:4 7:6 2:3 XXX 2:0 0:3 3:0* 6:2 3:1 10:0 6:3 6. Локомотив (Долно Церовене) 0:1 3:2 3:0* 2:4 1:2 XXX 2:2 0:5* 4:1 6:2 3:1 3:0* 7. Бенковски (Габровница) 1:4 1:4 2:5 3:0* 1:2 2:3 XXX 8:2 1:0 6:1 7:0 7:1 8. Порто (Портитовци) 2:5 0:4 0:1 3:7 6:0 5:2 0:1 XXX 6:2 3:0 5:0 2:4 9. Железна (Железна) 5:9 2:5 1:7 1:4 1:3 6:1 5:3 3:1 XXX 3:3 9:0 3:7 10. Хайдут 2014 (Ерден) 2:6 1:8 1:2 0:9 3:11 0:2 3:1 6:1 3:6 XXX 1:3 12:2 11. Динамо (Мадан) 1:4 2:3 1:4 1:6 3:3 1:5 0:6 0:3* 3:4 2:4 XXX 0:3 12. Левски (Комощица) 0:5 0:3 3:2 0:0 1:2 0:1 3:3 0:3* 0:6 1:0 3:0* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Червен картон /Монтана/
в-к Конкурент /Враца/

Вършец 2012 (Вършец)
Миньор Кипровец (Чипровци)
Септември 2009 (Лехчево)
Син стрел (Крапчене)

нагоре