Юноши старша възраст (род.1999-00):
« Варна - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджа 1919 (Добрич)             18   16   1   1   73:9    49
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Волов (Шумен)                      18   13   3   2   78:15   42
 3. Черноморец (Балчик)                18    9   3   6   52:30   30
 4. Светкавица Търговище (Търговище)   18    8   4   6   37:30   28
 5. Хитрино (Хитрино)                  18    6   2  10   37:60   20
 6. Калиакра (Каварна)                 18    4   1  13   23:61   13
 7. Велики Преслав (Велики Преслав)    18    0   0  18    6:101   0
 -. Черноломец 2017 (Попово)            0    0   0   0    0:0     -

Бележки
  - Първоначално участие в групата заявяват 12 отбора, но в последствие Дунав 2010 (Русе) и Спортист 2011 (Генерал Тошев) се отказват от участие. Изготвена е нова програма за 10 отбора. В последствие преди началото на сезона се отказва и Черноломец 2017 (Попово).
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Велики Преслав (Велики Преслав) - във Велики Преслав;
    - Волов (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Калиакра (Каварна) - Градски стадион, Каварна;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Хитрино (Хитрино) - в Хитрино;
    - Черноморец (Балчик) - Градски стадион, Балчик.

                           I кръг

13 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Черноломец 2017 (Попово)      анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)               3:1 
Хитрино (Хитрино) - Велики Преслав (Велики Преслав)       9:1 (4:0) 
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                       отложен 
29 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                       2:3 

                           II кръг

20 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Волов (Шумен)                  анулиран 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     0:7 
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                    2:1 
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        1:0 

                           III кръг

27 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноломец 2017 (Попово)         анулиран 
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      3:2 
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  3:2 
Волов (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)           4:0 

                           IV кръг

4 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Велики Преслав (В.Преслав)     анулиран 
Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                        0:6 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    0:1 
5 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                7:0 

                           V кръг

11 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черноломец 2017 (Попово)              анулиран 
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          2:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Калиакра (Каварна)      0:4 
12 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              1:4 

                           VI кръг

18 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Калиакра (Каварна)             анулиран 
Светкавица Търговище (Тщ) - Велики Преслав (В.Преслав)    5:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен)                    1:0 
Хитрино (Хитрино) - Черноморец (Балчик)                   2:2 

                           VII кръг

25 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Черноломец 2017 (Попово)            анулиран 
Велики Преслав (В.Преслав) - Добруджа 1919 (Добрич)       0:3 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     3:3 
26 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                         5:1 

                           VIII кръг

1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Хитрино (Хитрино)       0:7 
Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)                       0:0 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           IX кръг

8 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     5:0 
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    1:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        7:0 
Волов (Шумен)                                             почива

                           X кръг

15 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      5:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Волов (Шумен)           0:7 
16 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  0:5 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XI кръг

22 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                        9:0 (6:0) 
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    0:3 
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                2:5 (1:1) 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           I кръг - отложен мач

29 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                       2:3 

                           XII кръг

7 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              2:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          отложен 
Калиакра (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав)      3:1 
7 май 2018, понеделник, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          0:3 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XIII кръг

13 март 2018, вторник, 15:00 ч:
Велики Преслав (В.Преслав) - Светкавица Търговище (Тщ)    0:4 
14 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Хитрино (Хитрино)                   3:0 сл. 
15 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                    1:1 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XIV кръг

21 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         отложен 
Добруджа 1919 (Добрич) - Велики Преслав (В.Преслав)       отложен 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     отложен 
28 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Велики Преслав (В.Преслав)      11:0 
29 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         1:4 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     3:0 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XV кръг

2 април 2018, понеделник, 16:00 ч:
Волов (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)           2:0 
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  отложен 
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      0:0 
9 април 2018, понеделник, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  4:3 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XVI кръг

4 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:1 
5 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     1:10 
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен)                    4:2 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XV кръг - отложен мач

9 април 2018, понеделник, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  4:3 

                           XVII кръг

11 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              0:4 
Светкавица Търговище (Тщ) - Велики Преслав (В.Преслав)    6:0 
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    3:2 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XVIII кръг

18 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Хитрино (Хитрино)       3:4 
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        4:0 
Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)                       4:3 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XIX кръг

25 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          0:3 
Калиакра (Каварна) - Велики Преслав (Велики Преслав)      3:0 сл. 
26 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                1:4 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XX кръг

2 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)               4:0 
Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                        11:0 
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    2:2 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XII кръг - отложен мач

7 май 2018, понеделник, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          0:3 

                           XXI кръг

9 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черноморец (Балчик)                   0:4 
Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                        0:12 
Велики Преслав (В.Преслав) - Добруджа 1919 (Добрич)       0:7 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Добруджа 1919 (Добрич) XXX 1:0 2:0 7:0 7:0 3:1 11:0 --- XXX 4:2 --- 4:0 --- 4:0 --- --- 2. Волов (Шумен) 1:1 XXX 0:0 2:2 5:1 9:0 4:0 --- --- XXX 4:3 --- 11:0 --- 2:0 --- 3. Черноморец (Балчик) 1:4 2:3 XXX 0:3 3:0* 3:2 5:0 --- 0:4 --- XXX 2:2 --- 4:3 --- --- 4. Светкавица Търговище (Търговище) 1:0 0:3 0:1 XXX 5:2 3:0 5:0 --- --- 0:3 --- XXX 0:0 --- 6:0 --- 5. Хитрино (Хитрино) 2:5 1:4 2:2 3:2 XXX 1:0 9:1 --- 1:4 --- 0:4 --- XXX 3:2 --- --- 6. Калиакра (Каварна) 0:2 0:6 0:5 3:3 2:1 XXX 3:1 --- --- 0:12 --- 0:1 --- XXX 3:0* --- 7. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3 0:7 0:7 0:4 0:7 0:4 XXX --- 0:7 --- 1:10 --- 3:4 --- XXX --- 8. Черноломец 2017 (Попово) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре