Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Варна - Зонална група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджа 1919 (Добрич)             18   15   1   2   73:9    46            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Волов (Шумен)                      18   13   3   2   62:17   42            
 3. Черноморец (Балчик)                18   12   4   2   66:23   40             [0 2 0  4:4  2, 2 гола на чужд терен, +43 обща ГР]
 4. Светкавица Търговище (Търговище)   18   12   4   2   53:16   40             [0 2 0  4:4  2, 2 гола на чужд терен, +37 обща ГР]
 5. Локомотив (Русе)                   18    9   2   7   36:24   29            
 6. Велики Преслав (Велики Преслав)    18    5   3  10   24:58   18            
 7. Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)    18    4   2  12   24:78   14            
 8. Хитрино (Хитрино)                  18    4   1  13   21:60   13            
 9. Черноломец 2017 (Попово)           17    2   1  14   14:52    7 [*] Изваден
10. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     17    2   1  14   13:49    7 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Велики Преслав (Велики Преслав) - във Велики Преслав;
    - Волов (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Добруджа 1919 (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Калиакра (Каварна) - Градски стадион, Каварна;
    - Локомотив (Русе) - в Сливо поле;
    - Светкавица Търговище (Търговище) - ст."Димитър Бурков", Търговище;
    - Спортист 2011 (Генерал Тошево) - в Генерал Тошево;
    - Хитрино (Хитрино) - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Черноломец 2017 (Попово) - в Попово;
    - Черноморец (Балчик) - в Оброчище.
  - На полусезона Спортист 2011 (Генерал Тошево) се отказва от по-нататъшно участие заради липса на достатъчно играчи. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На полусезона Черноломец 2017 (Попово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

12 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Волов (Шумен) - Черноломец 2017 (Попово)                  5:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Локомотив (Русе)        0:3 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Черноморец (Балчик)      1:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра-Левски (Каварна)       12:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      7:0 

                           II кръг

19 септември 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Калиакра-Левски (Каварна) - Светкавица Търговище (Тщ)     1:5 
19 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Хитрино (Хитрино)              0:3 
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              0:4 
Локомотив (Русе) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)         5:1 
Волов (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)          13:0 

                           III кръг

26 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Велики Преслав (В.Преслав) - Черноломец 2017 (Попово)     2:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Волов (Шумен)            0:3 
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)                 отложен 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)    2:2 
Хитрино (Хитрино) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)   2:2 
15 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)                 2:0 (2:0) 

                           IV кръг

3 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Калиакра-Левски (Каварна)      6:1 
Черноморец (Балчик) - Хитрино (Хитрино)                   5:1 
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)       1:1 
Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                    3:2 
Велики Преслав (В.Преслав) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)   2:2 

                           V кръг

10 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Черноломец 2017 (Попово)     2:4 
Добруджа 1919 (Добрич) - Велики Преслав (В.Преслав)      10:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          1:3 
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)                      1:2 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) - Черноморец (Балчик)     0:7 

                           VI кръг

17 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Черноморец (Балчик)            2:7 
Локомотив (Русе) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)    5:2 
Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                         5:2 
Велики Преслав (В.Преслав) - Светкавица Търговище (Тщ)    1:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Добруджа 1919 (Добрич)   0:5 

                           VII кръг

24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноломец 2017 (Попово)         3:0 
Светкавица Търговище (Тщ) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)    2:0 
Хитрино (Хитрино) - Велики Преслав (Велики Преслав)       5:0 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - Волов (Шумен)       1:8 
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Русе)                    2:0 

                           VIII кръг

31 октомври 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Локомотив (Русе)               0:3 сл. 
Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)                       0:5 
Велики Преслав (В.Преслав) - Калиакра-Левски (Каварна)    3:0 сл. * 
* - първоначално 2:3, в последствие на Калиакра е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Хитрино (Хитрино)        3:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        отложен 
21 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        2:1 

                           IX кръг

7 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Черноломец 2017 (Попово)      2:2 
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                отложен 
Калиакра-Левски (Каварна) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)    2:4 
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     7:0 
Локомотив (Русе) - Волов (Шумен)                          0:0 
28 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                отложен 
6 март 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                0:6 

                           III кръг - отложен мач

15 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)                 2:0 (2:0) 

                           VIII кръг - отложен мач

21 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        2:1 

                           IX кръг - отложен мач

28 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                отложен 

                           IX кръг - отложен мач

6 март 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                0:6 

                           X кръг

13 март 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Волов (Шумен)                  0:3 сл. 
Локомотив (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав)        3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Черноморец (Балчик) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      3:0 сл. 
Калиакра-Левски (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)        0:6 
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      0:5 (0:1) 

                           XI кръг

20 март 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черноломец 2017 (Попово)              3:0 сл. 
Светкавица Търговище (Тщ) - Калиакра-Левски (Каварна)     7:1 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              5:1 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Локомотив (Русе)         0:3 сл. 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Волов (Шумен)           0:1 

                           XII кръг

27 март 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Велики Преслав (В.Преслав)     0:3 сл. 
Волов (Шумен) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)            3:0 сл. 
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                 1:2 (1:2) 
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    2:2 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - Хитрино (Хитрино)   3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.

                           XIII кръг

3 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Калиакра-Левски (Каварна) - Черноломец 2017 (Попово)      3:0 сл. 
Хитрино (Хитрино) - Черноморец (Балчик)                   0:4 
Светкавица Търговище (Търговище) - Локомотив (Русе)       4:1 (4:0) 
Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен)                    2:2 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Велики Преслав (В.Преслав)   0:3 сл. 

                           XIV кръг

10 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     анулиран 
Велики Преслав (В.Преслав) - Добруджа 1919 (Добрич)       0:3 
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)          0:2 (0:0) 
Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)                      5:0 (3:0) 
Черноморец (Балчик) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав)     8:0 

                           XV кръг

16 април 2019 г., вторник, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Черноломец 2017 (Попово)            3:0 сл. 
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - Локомотив (Русе)    отложен 
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         0:5 
Светкавица Търговище (Тщ) - Велики Преслав (В.Преслав)    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)   3:0 сл. 
10 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - Локомотив (Русе)    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           XVI кръг

24 април 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Локомотив (Русе) - Черноморец (Балчик)                    1:3 (0:1) 
24 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Добруджа 1919 (Добрич)         0:3 сл. 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Светкавица Търговище (Тщ)    0:3 сл. 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Хитрино (Хитрино)       5:1 
Волов (Шумен) - Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна)       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           XVII кръг

30 април 2019 г., вторник, 16:00 ч:
Локомотив (Русе) - Черноломец 2017 (Попово)               3:0 сл. 
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                       отложен 
Калиакра-Левски (Каварна) - Велики Преслав (В.Преслав)    2:2 
Хитрино (Хитрино) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        3:0 сл. 
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        1:0 (1:0) 
15 май 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                       2:2 

                           XVIII кръг

8 май 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Черноломец 2017 (Попово) - Светкавица Търговище (Тщ)      0:3 сл. 
Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Калиакра-Левски (Каварна)    0:3 сл. 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     3:3 
Волов (Шумен) - Локомотив (Русе)                          3:0 (1:0) 

                           XV кръг - отложен мач

10 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) - Локомотив (Русе)    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           XVII кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен)                       2:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджа 1919 (Добрич) XXX 2:2 5:1 2:1 2:0 10:0 12:0 3:0* 3:0 3:0* 2. Волов (Шумен) 3:2 XXX 0:5 0:2 3:0 13:0 3:0* 5:2 5:0 3:0* 3. Черноморец (Балчик) 0:4 2:2 XXX 2:2 2:0 7:0 8:0 5:1 3:0* 3:0* 4. Светкавица Търговище (Търговище) 1:0 1:3 2:2 XXX 4:1 3:0* 7:1 7:0 2:2 2:0 5. Локомотив (Русе) 1:2 0:0 1:3 1:1 XXX 3:0* 5:2 5:0 3:0* 5:1 6. Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3 0:1 3:3 1:2 0:3 XXX 3:0* 5:1 2:0 2:2 7. Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:6 1:8 0:7 1:5 3:0* 2:2 XXX 3:0* 3:0* 2:4 8. Хитрино (Хитрино) 0:6 0:5 0:4 0:5 1:2 5:0 2:2 XXX 3:0* 3:0* 9. Черноломец 2017 (Попово) 0:3* 0:3* 2:7 0:3* 0:3* 0:3* 6:1 0:3 XXX --- 10. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0:5 0:3 1:2 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:0 2:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре